logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Nowy Capri na drogach

Nowy Capri na drogach

Nie mogę się doczekać moderacji stronki o moim wozie, więc na tym wątku czekam na pierwsze opinie.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 21:56:23 /


na jaki temat te opinie, skoro nie ma stronki? :)
Fajne auto kupiłeś ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 21:58:39 /


3.0 Cosvorth, faaaajnyyyy, ino co to???

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:03:27 /


mało piwka nie straciłem ze śmiechu.
a autor wątku raczej nie chciałby znać mojej opini o zakładaniu takiego tematu na forum

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:05:54 /


rewelka jak dla mnie :P
zawsze marzyl mi sie COSVORTH buhaha

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 22:10:14 /


nie mogę poradzić sobie z tą maszyną piekielną tj. z komputerem,jakoś nie przechodzą mi kompletnie ani zdjęcia ani filmiki. Żona zapodała kilka filmików z pierwszego odpalenia i pierwszych kilometrów jeszcze nie do końca skończonego Capri na YouTube . Zainteresowanych zapraszam. Wpiszcie słowo SUSZARA w wyszukiwarce YouTobe (tak nazwał moje Capri Buszmen-najlepszy mechanik od starych Fordów na Podlasiu i nie tylko....) P.S. Z niecierpliwością czekam na opinie.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:12:17 /


Specjalnie podałem taki silnik , aby wszystkim przypomnieć co to za samochód.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:13:52 /


Wklej zdjęcie tego cosvortha 3.0.

Jak już to 2.9 cosworth.
Pewnie niebieski w pod Poznania. Sprzedający napisał 3.0 cosvorth i teraz trzeba się do tego modlić. Kto sprzedał Ci taki kit z tym 3.0?????

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:13:55 /


Dredzioch , dokładnie ten sam , masz rację. Kupiłem go w marcu w Poznaniu z ogłoszenia o którym mówisz. Robiłem go siedem miesięcy , a teraz remont zbliża się do końca i chciałem się przypomnieć na forum.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:17:25 /


Wcześniej wklejałem zdjęcia tego silnika na forum i wszystcy stwierdzili , że jest to 2,8 v6

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:19:52 /


Obejrzałem filmiki.
Przecież to 2.8 na K-jecie. I k-jet wygląda na model ze sierry.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:20:35 /


komentarze w filmiku - BEZCENNE :)
polecam obejrzeć :D

http://www.youtube.com/watch?v=A7UWwtOcSmk
http://www.youtube.com/watch?v=15hxcJFHUd4

"pali gume jebany"

do dowcipów się nadaje hehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 22:24:46 /


Parę ładnych godzin spędziłem na necie szukając co to jest za silnik po oznaczeniach na bloku. Już nie pamiętam na jakiej stronce to znalazłem,ale wychodzi , że jest to wąska seria 500 szt. silnika zrobionego do Sierry w 1986 r. po to , aby Ford mógł wystawić ten model do rajdów N - grupowych. Znawców proszę o opinie. Na YouTobe widać silnik jak też jak chodzi po trzech latach nieodpalania.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:26:46 /


Kohas , nie wiem czy kupiłeś nowy samochód czy długimi nocami robiłeś go przez siedem miesięcy,ale zrozum zaoferowanie mechanika który go robił i ludzi którzy widzieli pierwsze kilometry tego wozu.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:30:57 /


Komentarze na filmach... bezcenne... rotfl

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 22:31:53 /


słabo szukałeś chyba info o tym silniku, wpisz słowo cosworth w wyszukiwarce i porównaj silniki jakie Ci wyskoczą z tym co Ty masz

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:33:05 /


LARRY a zgłosiłeś w ogóle stronkę do aktywacji??

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:33:38 /


Wydaje mi się że zgłosiłem , chyba że coś źle zrobiłem bo nic nie ma.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:38:11 /


Na moje niefachowe oko to zwykłe 2,8i na K-jecie. 160KM. Silnik "prawie" jak cosworth. No ale jak na 2,8 to nawet jeździ :)
Tu możesz sobie porównać http://www.capri.pl/garage/engine-2800-v6

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:42:04 /


Pająk , tak jak mówiłem spędziłem przy necie parę dni po 2-3 godz.. Przeczytałem o Cosvortah bardzo dużo. Znalazłem ten silnik po oznaczeniach na bloku. Niestety strona była po angielsku , a ja jestem z kresów wschodnich i nie panimaju dokładnie co tam napisali. Nie będę się sprzeczał , jak tylko samochód przejdzie przegląd techniczny pojadę nim na hamownię i wyciągnę wszystkie parametry tego silnika.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:43:27 /


nieno.... tymi filmami to nie masz sie co chwalic..... zenada...
a pisanie o cosvorth-cie czy czymstam wobec tego k-jeta pod maska to totalne dno....
gratulejszyns dla calej mocnej ekipy

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:45:46 /


zgadzam się z Atomem D:D:D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 22:49:22 /


Atom - jako posiadacz zwkłego "plastika " kupiłem tego forda(zaraził mnie Wroniasty).Okazał się totalnym rupieciem do generalnego remontu. Włożyliśmy w ten samochód z Buszmenem mnóstwo pracy , wysiłku , nieprzespanych nocy , pieniędzy i miłości. Od siedmiu miesięcy moje życie to CAPRI. I czy to jest silnik 3.0 , czy 2,0 , czy 1,6 czy "zwykłe" 2,8 , to jest CAPRI i go kocham. Za to Twoja miłość do CAPRI i "zwykłych " silników jest wielka.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 22:55:57 /


A na marginesie ta ekipa to Buszmen , ten sam co przygotował od podstaw samochód Wroniastego. W tym roku na PC Saymon wszedł tym CAPRI do pierwszej ósemki-taki żółty "zwykły" 2,8 v6- pamiętasz może Atom ?

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:00:05 /


tak sobie glosno mysle...SUSZARA...to chyba ostatnie skojarzenie i nazwa jaka moglaby pasowac do capri....nie krzywdz go wiecej :P
el'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 23:02:35 /


LARRY po prostu przyjmij to co tutaj Ci piszemy. To jest 2.8 na mechanicznym wtrysku BOSCH K-JETRONIC. Jeśli chcesz kolejnych dowodów to sprawdź jaka literka odlana jest na bloku w okolicach aparatu zapłonowego. Zapewniam Cie że będzie tam E. Nie jest to żaden cosworth ani tym bardziej cosvorth. Skończ snuć jakieś insynuacje i po prostu przyjmij do wiadomości, że jest to zwykłe 2.8i.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:06:41 /


A poza tym, auto bardzo mi się podoba - gratulacje.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:08:05 /


Poziom niektórych forumowiczów mnie przeraża , szukanie każdej durnej śrubki , czekanie na każdą część dniami czy tygodniami , by zrobić samochód w orginale, zwertownie setek ston internetowych , tysięcy stron katalogów by usłyszeć od "prawdziwych pasjonatów" Forda słowa - żenada , nie ma się czym chwalić , porażka. DZIĘKI.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:09:51 /


zwykłe czy niezwykłe, chłopak sie cieszy swoim autem (w dosc nie konwencjonalny sposób co prawda) ale nie odbierajmy mu tej radości :)
Caprik spoko, czekamy na strone.
i nie był bym sobą gdybym nie zjebal za nowy watek: "po kiego nowy wątek, sie pytam ?"
pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 23:11:28 /


Nie upieram się ,że jest to cosworth, napisałem tak aby przypomnieć wóz który tak był wystawiony na sprzedaż w lutym na stronach CAPRI.PL. Tak jak napisałem ,nie ma to dla mnie znaczenia, ważne ,że jest to CAPRI które kocham.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:14:40 /


Suszara - za długo opowiadać , ale tak nazwała wóz moja żona , a z kobietami się nie dyskutuje zwłaszcza jeśli nie mają pretensji do kosztów projektu.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:19:48 /


Kończ wać Pan Caprika i na zlocie się z małżowinką pojawcie, będzie można w chmielowej atmosferze skontemplować pojazd i ustalić szczegóły przeniesienia napędu :)
Pozdrówka czekam na aktywacje strony.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:24:39 /


foto

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:30:01 /


Jesli widzicie ze ktos ma niedokladne informacje i jeszcze gorsze przypuszczenia, to badzcie bardziej wyrozumiali i nie wbijajcie nikomu widelca w plecy na starcie. I aby pozostac w temacie wydaje mi sie ze jakis czas temu posiadalem unikatowgo orGinalnego pikapa turboquatrosport makkinen edyszyn , co go wyszlo 666 szt. W pakiecie byl szofer szkolony w stajni producenta.

Classmobile / 2008-10-21 23:31:42 /


na fotografi z zalonczonom klimnatyzacjom

Classmobile / 2008-10-21 23:34:02 /


i jeszcze foto

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:40:09 /


a tesz pracuje jak taky sportowy rajdowy samochod,nie? :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 23:40:55 /


LARRY, poczekaj na stronkę i tam będziesz fotki wklejał. Tutaj temat przejdzie i nikt już tego nie będzie oglądał.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:42:15 /


Powiem szczeże już mi nie zależy by ktoś oglądał,ale dzięki za miłe słowa.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:45:23 /


czy ma 160 PS czy 204 to w zasadzie bez różnicy, ważne, ze się porusza, tylko tapicerkę ma straszliwa , reszta całkiem spoko.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-21 23:58:27 /


tak czy siak moim skromnym zdaniem sporo pracy i czasu ktos poświecił temu autku. oby tylko nie przesadzić a bedzie naprawde ładny

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-21 23:58:29 /


czas i praca włożona jest naprawdę na plus. kolejny klasyk jeździ i jeśli zapał Ci nie minie - będzie jeździł. i to się liczy :) teraz tylko dokładnie sprecyzować co ma pod maską i będzie git :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 00:09:36 /


silnik to na 100 % 2,8 ale to wszyscy juz wiemy

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 00:35:29 /


Że tak sie spytam - co mu się stało w tapicerke ? Ta gałka ojej ... dlaczego ? :-(

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 00:50:39 /


Tapicerka jak kto lubi. Mnie ani nie powala na kolana, ani mnie się podobuje. Kwestia gustu, a jak wiadomo gusty się na tym forum tyra :-) Auto fajne, natomiast z filmików gratuluję po szybkich przejazdach i dohamowaniach kąpieli tarcz w głębokiej kałuży :-D Do zobaczenia na wiosnę na zlocisławie. Wtedy nie będą tak tyrać, poza tym co się przejmujesz? Tobie się ma podobać, a nie innym użytkownikom tego forum. Jak masz auto zrobione tak jak chciałeś i jesteś zadowolony to właśnie o to chodzi.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 08:32:12 /


Środeczek całkiem ładny ,dużo kosztował?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:01:29 /


co za wiocha... może i nie znam się na samochodach, ale ten twój silnik to chyba nawet koło 3.0 nie leżał..i ja bym tego suszara nie nazwała tylko odkurzacz... tragedia

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:15:02 /


jeszcze jarasz się tym autem, że aż oddzielny temat musiałeś założyć... naucz się przeglądarkę obsługiwać i załóż sobie stronę o tym odkurzaczu jak wszyscy użytkownicy capri a nie forum zaśmiecasz

amen.

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:17:33 /


Ktoś tu ma problemy z sobą , albo z partnerem , i nie jest to założyciel tego wątku.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:19:49 /


hehe

Może i to jest 3.0 ale rozwiercone z klasycznego 2.8i.
I albo jakość nagrania kiepska albo wydech fatalnie zrobiony. Jak dla mnie pracuje jak rzędówka z dziurawym wydechem. (NIE UJMUJĄC NICZEGO "eRkom"!!!).

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:20:21 /


marianie!!! nie odbiegajmy od tematu. Kobieta ta nie ma problemów ani ze sobą ani z partnerem. Wszystkim kobietom, życzę takiego podejścia do życia...

Poza tym chyba prawo wyrazić swoją opinię! A że wyraża to dosadnie to już cała Laura!

I darujcie sobie dalsze komentarze typu... ma problemy ze sobą!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:22:49 /


po co od razu wciągać w to partnera? widać nie ja mam z tym problemy tylko kto inny

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:27:32 /


marian pewnie chcial tylko powiedziec, ze oboje naduzywacie wielokropka w swoich wypowiedziach :D

Mysza liil (EM) / 2008-10-22 09:27:33 /


Proszę o zablokowanie tego wątku, bo to się już żałosne robi. Ustalono, że silnik to 2.8i i wystarczy.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:27:36 /


tak, to na pewno to :P

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:27:58 /


a z silnikiem i tak na moje wyszło :)

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:28:40 /


z tym wielokropkiem to racja :)

ech! dlaczego takie wątki wzbudzają zawsze tyle emocji?!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:29:13 /


cicho już :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:29:32 /


Nie piłem do Laury , tylko do MikeB4, jak wspomniał o że mu się gałka nie podoba ;).

Laure na lekcje savoir v wysłać, jak sie nie umie zachować w towarzystwie.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:37:22 /


a pan marian do burdelu ciśnienie spuścić, bo mu już na mózgu ciąży troche

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:42:00 /


A ty okazałbyś Marian deko kultury i darował sobie komentarze wobec KOBIETY. Napisała dosadnie, OK! Nie pierwszy i nie ostatni taki komentarz w głupich wątkach zakładanych przez użytkowników.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:42:01 /


Sołtys - i Laura - bez urazy, ale nie mówcie już marianowi nic o kulturze. Nie po takich tekstach powyżej.
Ponownie wnioskuję o zamknięcie wątku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:50:46 /


wiem wiem... takie dyskusje nigdy nie prowadzą do niczego dobrego.

ale zrozum też, że nie pozwolę obrażać swojej kobiety ani siebie i to w dodatku przez gościa, który mnie nigdy na oczy nie widział. No może na pucharze a i tak nie wiem czy wiedział, że ja to ja.

To tyle ode mnie w temacie.

pozdrawiam

P.S.
Laura, nie komentuj już tego wątku, proszę!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:55:52 /


Płeć , młody wiek czy niskie IQ nie może być Sołtys wytłumaczeniem dla takiego zachowania na forum stowarzyszenia. Jest poniżej krytyki i nie nadaje się nawet do nawiązania rozmowy.

Nie życzę sobie tylko, żeby ktoś, pośrednio w moim imieniu, rzucał mięsem na nowego forumowicza.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 09:56:13 /


To nie pierwsza i nie ostatnia dyskusja tego typu na capri.pl. Niestety, rzadko bo rzadko ale się zdarzają.
Zakończmy już tą farsę, co???

Wracajcie do komentowania auta.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 09:59:56 /


Jezuuusie Sknerusieee!!!! Jakie z Was marudy !!!! Aż mi się słabo zrobiło.
Zjeba za bezsensowny wątek się należy autorowi jak kuniowi suchy chleb ale zaraz po tym gratulacje za fajne autko. Cosvorth oczywiście jest dwaósemką i nie naskakujta na chłopaka bo przecież zalogoał się też aby czegoś się nauczyć od fachowców. No więc wracam do komentowania autka.
Mnie się podoba mimo początkowego dystansu. Wnętrze także:) Ta gałka może faktycznie nie w naszym klimacie (recht Mike) ale przynajmniej neonów nie ma ani LCD. Poza tym to smacznie wygląda.
Ino na diobła ten wątek, też się pytam??? :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:14:00 /


A mi się podoba lakier, mimo iż filmik słabej jakości :). Podobają mi się felgi, podoba mi się wnętrze, mimo iż nie chciałbym takiego bo trzeba często sprzątać. Podoba mi się też silnik, niezależnie czy to 2.8, 2.0 czy 1.3 :). A jak Mysza zdziała cuda to też bede miał takiego 3.0 cosvorth pod maską :). Gratuluje spełnienia marzeń.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:14:14 /


Witam Szanownych "znawców" starych fordów,
Poziom niektórych z waszych wypowiedzi jest żenuący.
Po co ta agresja pytam? Chcecie zniechęcić człowieka do tego caprika? Czy do fordów w ogóle? Otóż nie uda się wam szanowni forumowicze. Słowa krytyki na poziomie są zawsze mile widziane, ale to co się tutaj odbyło to... nawet nie wiem jak to nazwać. O gustach mili państwo się nie dyskutuje. Tapicerka jest piękna według mnie, według niektórych z was okropna. Cóż, wcale nie musi się podobać. Z tego co zauważyłam, niektórzy z was idą w ilość a nie w jakość aut, wasza sprawa. Czy ktoś to krytykuje? Te złomy pokryte rdzą, w większości nawet nie jeżdżące? A silnik? Miał wywołać rzeczową i fachową dyskusję a nie takie szczekanie. Widziałam kilka razy wasze auta na zlotach i pucharach i nigdy nie odważyłabym się dyskutować na ich temat. Szanuję wasze gusta, czas jaki wkładacie w swoje, przyznaję, czasami w tragicznym stanie ale "jakoś toczące się auta". Dlaczego wy nie szanujecie w ten sposób innych, nawet tych nowych, forumowiczów?
Dyskutujcie ludzie rzeczowo, alebo nie dozywajcie się wcale.

I do Laury- twój wiek kochana jednynie pozwala mi przymknąć oko na poziom twoich wypowiedzi i lepiej mnie nie prowokuj do odpowiedzi.

Pozdr. Kaśka

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:18:09 /


Zamknijcie watek , bo robicie syf i nikt juz nie bedzie sie tu chcial zapisywac i pokazywac cokolwiek innego niz dupe.Chcecie sobie ublizac to piszcie do siebie maile , bo to jest WASZA sprawa. To bylo kiedys calkiem mile forum.

Classmobile / 2008-10-22 10:18:34 /


Larry! Kurcze. Czytałeś wątek założony przez Zombie?
Jak on się przywitał?
Wystarczyło jakoś inaczej to zacząć a nie poleciałaby lawina negatywów.

Twoje wejście wyglądało mniej więcej tak: SIEMA K...WA! Jestem i mnie (vel. moje auto) podziwiajcie.
Rozumiem, że chciałeś pokazać światu swoje auto i to szanuję, ale sposób w jaki to zrobiłeś... hmm

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:28:35 /


Moim zdaniem tapicerka jest super, podoba mi się. A co do silnika to coswortha zbudowali na bloku 2.8, więc i oznaczenia mogą się pokrywać.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:30:08 /


jeszcze pytanie co do aktywacji strony.
Może wyda się głupie ale... czy w swoim profilu przy nazwie strony auta kliknąłeś takie cuś po prawej stronie jak "ZGŁOŚ DO AKTYWACJI"?
Może dlatego strona nie jest jeszcze aktywna.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:31:02 /


Poprzednia wypowiedź była od mojej żony. A ja teraz odpowiadam Sołtysowi-chłopie ten samochód jak i mój poprzedni zakup tj. Capri mkI było omawiane na forum . Nie jestem na forum nowy i nie spadłem z gruszki, po prostu zbliża się koniec remontu , samochód zrobił pierwsze kilometry więc chciałem się nim pochwalić. Jak widać nie mam czym się chwalić. Na drugi raz prześledź stare wątki zani kogoś obrazisz.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:37:06 /


Co do zgłoszenia do aktywacji zrobiłem to , chyba że gdzies popełniłem jakiś błąd. Napisałem na początku wątku ,że to zrobiłem tylko nie mogę doczekać się moderacji. Jak widziałem na forum wcześniej inni też mieli z tym problemy.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:41:18 /


Tym co się podoba-tapicerka jest z włoskiej skóry,robiona przez bardzo dobrego tapicera na wzór tapicerki z CAPRI MKII Ghia rocznik 1974.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:44:20 /


Stary! nie chciałem, Cię obrazić tą aktywacją, na początku tylko poddałeś wątpliwości to czy zgłosiłeś stronę do aktywacji:
cytuję:

"Wydaje mi się że zgłosiłem , chyba że coś źle zrobiłem bo nic nie ma."

LARRY76 | 2008-10-21 22:38:11 |

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:46:46 /


przecież strony nie aktywują sie błyskawicznie, ale najprędzej, to podeślij linka MikowiB4, a on aktywuje stronę

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 10:50:47 /


Gałkę zmiany biegów zaadoptowałem niestety z sierry.Skrzynia biegów też jest z sierry więc orginalna dzwignia z tego CAPRI nie pasowała do zaczepów. Ale gałka i tak jest fordowska i dla mnie się podoba. A po za tym kto choć trochę zna się na tapicerowaniu to wie jak ciężko i pracochłonnie jest taką gałkę zrobić ręcznie w skórze.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:54:19 /


Co do aktywacji to nie liczyłem na błyskawicznie.Stronę zgłosiłem do aktywacji w niedzielę,a wątek założyłem we wtorek późnym wieczorem.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 10:56:21 /


eee no to potrwa jeszcze kilka dni. Napisz do MikeB4 maila. to może coś przyspieszy.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 11:02:36 /


"a pan marian do burdelu ciśnienie spuścić, bo mu już na mózgu ciąży troche

Laura






Hehe, zabawne.
Żądasz kultury zachowaj ją sam.

Kobieta czy facet, nieważne, buraka można łatwo poznać po wypowiedziach.

A teksty w stylu:

"A ty okazałbyś Marian deko kultury i darował sobie komentarze wobec KOBIETY.

sołtys"

jest żałosny, kobiety to też ludzie a nie święte krowy, z buractwem trzeba walczyć i tyle.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 11:12:08 /


Czasem sie 2 tygodnie czeka na aktywacje, trza cierpliwym byc!

Mysza liil (EM) / 2008-10-22 11:13:13 /


Prosze już nie wypowiadać się w kontekście naszej małej dyskusji. Uważamy ją za zakończoną. Pzdr

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 11:15:52 /


Mi się podoba jak się prezentuje na tych felgach. To są 15-tki? Tak już go kupiłeś czy skądś załatwiałeś takie felgi? Czegoś takiego właśnie szukam..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 11:24:05 /


ja jeszcze tylko na zakończenie chciałam dodać, zarówno marian jak i młody, nie wiem czemu tak zareagowaliście. to larry powinien mnie zlinczować bo to jego/jej auto skrytykowałam, a nie wasze.

dziękuję, do widzenia.

Laura Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 11:30:37 /


Laura, jak ktoś Ci mówi: "nie kładź buciorów na siedzenie w autobusie" albo "nie pluj na chodnik" to też się dziwisz czemu, skoro to nie ich siedzenie ani chodnik?

Mi nie chodziło o krytykę auta, bo każdy ma prawo mieć inne zdanie, tylko o konkretną wypowiedź, którą zresztą zacytowałem.


Wracając do tematu, Larry nie łam się, składaj kapcia i wpadaj na zloty, zobaczysz, że atmosfera jest dużo lepsza :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 12:08:25 /


czasem się pojawią ludzie w golfie diesel, to ich Szymek3m napier...li :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 12:10:03 /


Tym co się podoba-tapicerka jest z włoskiej skóry,robiona przez bardzo dobrego tapicera na wzór tapicerki z CAPRI MKII Ghia rocznik 1974.

Etam :). Ja mam tą tapicere i za nic podobne nie są :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 12:12:14 /


Nie ma tej strony w stronach do aktywacji - jeśli rzeczywiście założyłeś stronę .....


To pewnie zrobiłeś tak:

W dziale konto (prawy górny róg) jest Twój profil



U góry masz takie niebieskie odnośniki - kliknąłeś na ten - TWOJE SAMOCHODY

Widzę, że masz utworzone dane auta - to już coś ....


I później zamiast przy DANYCH AUTA kliknąć STRONA - STWÓRZ STRONĘ






i tu mogę się założyć że tak było ;-) zeszłeś trochę niżej NIE CZYTAŁEŚ CZERWONEGO TEKSTU MAŁYM DRUKIEM i walnąłeś w guzika STWÓRZ STRONĘ ;-))) Dodałeś fotki , zgłosiłeś do aktywacji i czekasz ..... to sobie poczekasz aż MK się pojawi i to wyłączy ;-)))




Druga opcja to ciągłe nie zgłoszenie strony samochodu do aktywacji (mniej prawdopodobna).


MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 12:38:02 /


a ja go widziałem ze 2-3 tygodnie temu na dzielni u mnie jak stał u tapicera... Zewnętrznie ładnie wyglądał:) bez grilla stał zdaje się i środka jeszcze nie miał.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 14:52:32 /


Grunt że sprawia radość Tobie i Twoim znajomym (sądząc po wspomnianych wyżej komentarzach). Super samochód... i chyba tylko sposób prezentacji spowodował takie wylewne poruszenie że i kapciowi się dostało. No chyba że i zazdrość :P

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 15:39:01 /


Zazdrosne ludziska, boli, że złomami jeżdzą, na skórę nie stać więc biadolą, że w oczy kole. :-D A teraz czekam na lincz. A na poważnie kwintesencją jest wypowiedź classa. Ja lubię Capri w wersji custom, może bez przesadnych wydumek, ale popieram własny wkład w te auta, bo w oryginale nie są takie zajebiaszcze. Przyjedź na zlot, zobaczysz, że te ludzie nie są takie złe jak się tu uzewnętrzniają czasem. Weźmy poprawkę na to, że koniec sezonu więc nastroje słabe :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 15:55:59 /


A dirka nie słuchajcie bo on nie ma racji.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 16:00:36 /


W oryginale są zajebiaszcze .... ne znasz sie pan ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 16:16:33 /


dobry motyw z tym odciśniętym Capri na desce,...btw czy to nie są Hervolowe felgi z tauniaka??? a no i w sumie mogłeś na pierwszej jeździe oszczędzić sobie takich wybojów...pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 16:20:41 /


Koniec czego? Sezonu? Hmmm... Przeca to Auto ma wycieraczki. Zabawa z tylnym napedem i brakiem elektronicznych "ulatwiaczy" dopiero sie zaczyna jak "slizgo" jest na dworze :D...

Aha jescze cus. Niech mnie zlinczuje kto chce, skora w Aucie jest do kitu. Za nic w swiecie nie obszyl bym moich przytulnych foteli zmnym niezywym zwierzem...

Zombie / 2008-10-22 16:39:06 /


Zombie - ja Cię za podejście do skóry napewno nie zlinczuje - zimą zimna, latem się po tym ślizgasz (oczywiście dużo zależy od jakości i rodzaju) - ogólnie wynalazek dla masochistów ;-))

Można sobie deske obszyć żeby naprawić i zakryć pęknięcia - ale napewno bym za to w salonie nie dopłacił ani takiego auta nie zamówił ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 16:42:51 /


obszycie deski uważam za bardzo dobry pomysł, kupić całą nie połamaną to prawie jak wygrać w totka, o jakości wykonania się nie wypowiem bo się nie znam na tym.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 16:55:21 /


hehe - dobre to wszystko czyta ktos?:)

LARRY - Capri i Saymona kojarze, niemowie ze jest zle, ale szybki samochod to nei wszystko- kieorca tez sie liczy. Kilka "zwyklych" samochodow tez weszlo i nie kaza przed sobaklekac - greenhorn, Ptasiek3M.

Mojej milosci do capri nie oceniaj bo mnie interesuje inny model, jest obity i podrdzewialy ale tez w nim sam zrobilem silnik, i uwierz mi ze niejeden nowy plastik nie dal rady (o poj. pow 2.0 i to nie byl 2.0 D) - ale nie wpajam nikomu ze to cossworth turbo czy inny...

Cieszyssz sie capri - nie dziwne, ja tez bym sie cieszyl, fajen jest - to przyznam, mam korbe na punkcie jasnej skory i tu wielki respekt - ale dalej podtrzymuje ze filmy prezentujace "mistrzostwo prostej" - kilka nawrotek bokiem na lisciach, i katowanei hamulcow to sie nadaja do smiesznego watku anie na pochwaly.

Ogolnei samochod spoko, kupa roboty, ale troche dystansu do tego sie przyda:)
a jak ktos nie wie i mowi bzdury to go nie usprawiedliwia w tym ze lepiej jakby sie od tego powstrzymal.

pozdr

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-22 18:14:46 /


Z drugiej strony też za bardzo się ulewa tym którzy ostatnio coś zbyt czesto nie czekając na ukazanie się ich własnej stronki o samochodzie zaczynają kolejny bezsensowny wątek ..
Sami jesteśmy sobie winni. Daj palec ..

cortinas !G.O.P! / 2008-10-22 19:18:53 /


cortinas słusznie gada. gdyby LARRY od początku dostał minusy a wątek został zablokowany to nie byłoby całego tego cyrku. Może czas wprowadzić autoamt blokujący zminusowane wątki. ale to dyskusja raczej na http://www.capri.pl/forum/267329

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 19:53:17 /


Z przyjemnością obejrzałbym tą robotę ze skórą na żywo. Na foto z drugiej serii, tam gdzie widać napis Capri przy desce od kierowcy na rogu po prawej, góra widać, że skóra odchodzi. To jedyna buba jaką wypatrzyłem. Może był właśnie w trakcie prac, bo nie ma boczków. Ale wygląda na solidną robotę. Custom is ok. dredzioch ja widziałem na YTP Twojego customa z czerwonymi wstawkami i słoneczkiem. I wolę skórę :-D

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-22 21:16:51 /


CIACH WATEK

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-23 01:28:07 /


Atom przypominam że Ptasiek miał stuningowane capri. Miał power rurę :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-23 14:50:19 /


Power rurę, power tapem montowaną, luźny aku, elektrykę z przejściami i wiele innych patentów, jednakże najwięcej mocy uzyskał dzięki kołysaniu ciałem podczas jazdy lub ruszania połączonym z medytacją ZEN, którą pozyskał w dalekich górach jeszcze w czasach wojny. Czy jakoś tak.. :-P

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-23 15:10:02 /


hehehehehe dobre;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-23 19:07:29 /


obawiam się, że w przypadku Ptaśka energia ta pochodziła z bardziej przyziemnego źródła .... CYTRYNÓWKI :-D

pozdro

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-23 21:10:40 /


Ktoś mi może powiedzieć co to za felgi, jaki mają rozmiar i jakie ET? Bo powyższy mój wątek gdzieś się zgubił w tej paplaninie.. :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-28 00:24:03 /


MILO to są "13" , ET nie znam. Podobno są to felgi Hervolowe z tauniego.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-06 15:25:02 /


Dzięki :) W końcu się doczekałem na odpowiedź :) Ładnie się prezentują na aucie. Popraw mankamenty i ciesz się jazdą! Tylko go nie zakatuj ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-06 20:43:29 /


LARRY Ty mnie dziś na stopa nie podwiozłeś ;> na drugi raz wskoczę na maskę i będę się trzymał anteny.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-14 18:30:22 /


Sorrki , a nawet myślałem aby się zatrzymac , ale jak zawsze wyjechałem spóźniony od Buszmena , żona przez telefon joby słała. Na następny raz się nie krępuj i skacz na maskę (aha,jeszcze nie mam anteny).

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-16 12:09:28 /


A poza tym moglibyśmy się spotkac kiedyś w Supraślu lub w Białym , słyszałem że Twój wkład w ratowanie "starej marki FORD " też było " miło " przyjęte przez forumowiczów.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-16 12:18:38 /


a jakoś można ino mój Ford jest raczej strup niż żyleta ale jakoś jedzie. A teraz to nawet stoi bo kasy na ubezpieczenie nie mam:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-16 13:37:41 /


a do Buszmena to miałem się dawno wybrać na jakieś piwko, a tak to można we 3 :)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-16 13:38:30 /