logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Prosba! Ktokolwiek zobaczy niech da znac

Prosba! Ktokolwiek zobaczy niech da znac



http://www.mantaclub.pl/func/html/modules/Forums/viewtopic.php?t=7779


Pozdrawiam wszystkich milosnikow kultowych aut.
Adasko

adasko / 2008-11-12 15:05:52 /


eee, logować sie trzeba :/

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-12 15:13:02 /


Witam

Dzisiaj z w nocy z wtorku na srode zostaly wyrwane z mojego Kadetta lusterka ,sa to bardzo zadkie lusterka Talbot Berlin , sku.....yn ktory to zrobil nieoszczedzil przy tym drzwi.
Bardzo bym prosil jezeli ktokolwiek z kolegow z forum natknie sie na te lusterka ,czy na internecie czy na samochodzie niech da znac .
Lusterka te byly rarytasem gdyz przelezaly w pudelkach od 69 roku ,kupilem je nieuzywane ,oczywiscie nowy wlasciciel niebedzie mial do nich orginalnego mocowania . Juz nawet niechodzi tak bardzo o te lusterka ale to co zastalem dzisiaj na samochodzie .Calkowity brak szacunku do starych samochodow ,czlowiek sobie flaki wypruwa ,zbiera na kazdy detal a taki sku....el wyrwie niszczac wszystko naokolo.

Ktokolwiek na nie trafi niech da znac .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bd3b9c1eac37c84.html



GG:9549816
Tel:788386064

Pozdrawiam wszystkich i niezycze nikomu takich przygod.


Jezeli ktos z forumowiczow ma konto na innym forum o tematyce kultowych aut np. cultstyle.pl , youngtimer.pl to jezeli bylaby mozliwosc to niech wrzuci linka do tego posta.Dzieki

adasko / 2008-11-12 15:46:14 /


Ręce powinni obcinać.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-12 16:01:20 /


ktoś sie musiał nieźle z nimi siłować żeby je wyrwac.. a wiem co mówie.. bo mam identyczne.. i wiem jak sa mocowane.. sam swoich nigdzie nie montuje bo parkuje pod blokiem.. i już zwykłe chromowane od taunusa 2 razy komus przeszkadzały i musiałem 2 lusterka wymienić po pokrzywil mi przy próbie wyrwania.. a co dopiero takie... wczesniej miałem podobne w skodzie 1000MB to któregos razu mi wyrwali tak że zostały same stopki z kawałkami reszty lustarka.. także ani ja nie miałem pozytku.. ani ten co mi je wyrwał.... ehh szkoda gadać. tak samo zgineły mi dekle z fiata klasyka.. emblematy z 2 taunusów.. koledze lusterko cromodoraII z fiata 125.. pewnie ktoś podpatrzył że chodzą na allegro po 150 zł.... zero szacunku dla klasyczniej motoryzacji... a tych akurat lusterek faktycznie niema za duzo może akurat gdzieś wypłyną

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-12 17:19:01 /


nie wydaje mi się żeby ktoś zrobił to dla zarobku. Zwykle to młodzi/pojebani/pijani/naćpani* poszukaj może gdzieś w krzakach leżą.


*niepotrzebne skreślić

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-12 19:55:15 /


lusterka te maja takie mocowanie ze reka tego niewyrwiesz , sa slady po podwarzaniu jakims narzedziem, we dwie osoby zajeloby to dluzsza chwile ,takze uwazam ze ktos upatrzyl sobie i przyszedl z konkretnym zamiarem. lusterka sa na tyle nietypowe ze mam nadzieje ze ktos je gdzies wypatrzy ,mam tylko nadzieje ze niezostaly przy kradziezy na tyle zniszczone zeby wyladowac w smietniku bo naprawde chcialbym sie spotkac z nowym posiadaczem

adasko / 2008-11-12 23:11:02 /


TE, czy takie same ??
"http://moto.allegro.pl/item483125676_bmw_2000_cs_vw_karmann_porsche_lusterko_talbot.html"

Klimas02 / 2008-11-21 14:19:51 /


te same ale czy te konkretnie?

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-21 14:35:07 /


lusterka takie ale niestety nie te

adasko / 2008-11-24 16:08:56 /


Poszła twoja prośba na www. polskajazda.pl

Alpen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-23 10:53:51 /


Hubertooo moze miec racje... sam wiem ilu mam jebnietych na dzielnicy... napije sie i potem wielki kozak "przybiłem piatke z dwudziestoma lusterkami" :/

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-23 11:01:23 /