logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » JEŚLI CI MIŁE PIENIĄDZE TO NIE OMIJAJ TEGO WĄTKU

JEŚLI CI MIŁE PIENIĄDZE TO NIE OMIJAJ TEGO WĄTKU

Pokrzywdzonych finansowo przez ANDREASA proszę o kontakt ile kasy i możliwie najwięcej namiarów na siebie.
ŻADNYCH ODPOWIEDZI NA FORUM!!!!!!!!
wszystko proszę kierować na email: windykacja2@op.pl
NIE ROZWIJAMY TEGO WĄTKU BO GO MK WYTNIE!!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-19 13:07:48 /


Ulala ale się porobiło... Długo nie musiałem czekać na nowy dym.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-19 14:01:06 /


UWAGA!!!!
ANDREAS OGLOSIL SIE ZE MA DO SPRZEDANIA ZIELONA GRANADE ZA 7.5 TYS ZL

AUTO JEST KLONIONE w dodatku w kiepski sposob...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-05 18:34:42 /


A wydawalo sie ze...das ist gut mensch...

Reloaded / 2004-03-05 20:25:08 /


:) Nieźle!

Zając Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-06 00:46:26 /


ten zakrszak to jakis zdrajca widac....maly palancikelkie rozumy zjadł w swojej mini główce.......znikaj z tego forum lepiej bo ktos tobie dopali...zwlascza ja...

fordspezi....a do andreasa ja napisze i z nim pogadasz.......

got / 2004-03-07 12:24:49 /


no patrz juz po wojnie, a tu szwab sie cisnie:)
widac moj dziad nie wystaczajaco duzo ich wyrznol:)
zakrzak slusznie piszasz o takich walkach
apropo mam bite scorpio z 91 ktos reflektuje?:)

Hoover 3M / 2004-03-07 13:16:05 /


teraz czekam na slowa MK
got'owi juz dziekujemy :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-07 13:19:15 /


Karl Got ? To Ty , zawsze byłem Twoim idolem :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-07 15:11:37 /


jeden got, drugi granadabog, czy ich nie pogielo z mania wyzszosci? a co wy myslicie ze z niemieckim paszportem to wam tu wszystko wolno? wladcy przeszczepow? ja dawno juz panom podziekowalem...

Mysza liil (EM) / 2004-03-07 16:32:05 /


nie wiem czy dobrze za pisze o takich sprawach ale dla mnie niszczenie 3-5 aut zeby "zrobic" jedno (czyt. przywiesc z niemiec) i sprzedawanie klonow za gruba niewspolmierna kase bogu ducha winnym ludziom to chyba przesada a tak wlasnie wyglada jego warsztat
p.s. gdyby ktos wam wisial kase ponad rok tez byscie sie wkuzyli..:)
pozdro
co do pana "got" no coments....

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-07 16:36:31 /


Hoover, ja reflektuje :)

Pozdrawiam

Speedo / 2004-03-08 00:26:15 /


widac ze zakrzak tam u tego andreasa jednal co dzien pracuje......jako co??myje jemu autka?czy robi tam inne cuda dla niemca??bo sam niema na hlebek...i teraz sobie cos wymysla aby mu dowalic co??zakrzak dał pomysł i teraz ten pan od odkurzaczy...hoover bo takia sa na rynku swiatowym ...sie dogada z zakrzakiem i on powie jak sie robi sczep bo sie zna......wiec hoovera scorpio idzie do speedo i oni zrobia to co zakrzak wie i umie...sczepy....!!pieknie tu sie zaczyna......a zakrzak twoj maluszek sczep?????????zastanow sie co piszesz hłopie....ty konfidencie...jak cos potrzebne to lizesz du......kazdemu co??

got / 2004-03-08 10:08:34 /


inkwizycji !!!!!!!

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 10:11:21 /


i słownika ortograficznego !!!!!!!!

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 10:12:58 /


Mam podobne zdanie na ten temat jak większość caprimaniaków! Moze dzięki Zakrzakowi zaczniemy bardziej uważać na to co się kupuje! Szkoda byłoby żeby 7,5 tyś. stanęło na parkingu policyjnym...

Zając Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 10:22:52 /


got zastanów sie co piszesz, czy moze to ty przywozisz te 'okazje' z reichu ?
kornik racja, inkwizycji!!!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 10:40:58 /


got Ty juz lepiej sie nie odzywaj,
jak masz jakies problemy to na priva zapraszam, znajdziesz mnie w liscie kontaktow i nie zasmiecaj naszego forum bo Ci ktos kiedys zrobi z du.. jesien sredniowiecza a w najlepszym wypadku głowke ukreci i nasra do szyji:)
koniec watku!

no chyba ze ktos che ostrzec kogos przez bita fura:)

Hoover 3M / 2004-03-08 10:43:23 /


oee... zakrzak ja to na twoim miejscu za tego konfidenta to bym mu ..... !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 10:58:30 /


A co ten potomek hitlera tu się tak panoszy??Herr got wyp... na swój rewir i przy okazji zabierz tego cinkciarza andreasa:)
Jełśi masz chęć tu coś pisać to proponuję rozszerzony kurs języka polskiego zresztą to samo tyczy się andreasa....
Swoją droga dosyć,że chce za te auta jak żyd za matkę to jeszcze do tego są to przeszczepy!!!!
Hoover,zakrzak jestem z wami...jak coś to ja niedługo do reichu jadę to mozemy odwiedzić kolonię i pogadać z bogiem;]

gilmor / 2004-03-08 10:58:38 /


MK zakończ to proszę...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 11:14:31 /


MK! kończ Waści,wstydu oszczędź!!! ludzie, dajcie sobie spokój... olewka... niech sobie każdy robi co chce... po co sobie nerwy szarpać?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 12:52:12 /


zauważyliście że ostatnio dużo wątków tak kończy , robi się nerwowa atmosfera brrr

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 13:12:00 /


Była kiedyś podobna rozmowa i padł pomysł żeby nie tylko MK mógł blokować konta. Przecież On nie może stać sam na straży ładu i porządku:) Może by tak zaprzysiężyć zastępców???
Pozdroffki:)

Blanshe / 2004-03-08 13:19:30 /


Na zaprzysiężonego ja się piszę :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 13:24:24 /


to niegłupi pomysł... ciekawe co na to MK... pozdr.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 13:24:44 /


nie nie, to korupcjogenny pomysl :-)

Mysza liil (EM) / 2004-03-08 13:28:07 /


no a szajba to juz wogule ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 13:30:23 /


Szajba na zaprzysiężonego? to będzie koniec świata, he he
no dobra żartowałem, byleby mu szajba do głowy nie uderzyła :-)

pozdrowienia zna Bałtyku dla wszystkich znerwicowanych.

ps. mamy zajebistą pogodę

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 13:31:02 /


To trzeba wybrac takich ludzi co to się nie dadzą:P Chodzi tylko o to aby blokowali takie przykre i denerwujące wątki z których nic nie wynika, na wyraźną prośbę innych:) Wtedy nie ma możliwości korupcyjii:P
Pozdroffki:) A got'owi trzeba współczuć i tyle:P Po co sie denerwować:)

Blanshe / 2004-03-08 13:34:41 /


Ty got mit uns wpadnij do 100licy do belzebuboof na zlocik pobawimy sie z toba hetnie

Martwy got to dobry got

Co tam w niemczech? jak interesy widzisz przykra sprawa tu juz nie jest wschood a jak bedziesz straszyl ludzi to my wiemy gdzie andreas ma warsztat --> twooj kolega masie rozumiec niektoorzy z nas nawet u niego byli moze pracowali a moze nie

owwww mein got

qwa z kad ty debilu wzioles tak beznadziejny nick

Zakrzak jak bedzie problem to dawaj znac

NARRA

Q_Back / 2004-03-08 13:45:28 /


uuuuuuuu, gorąco się zrobiło

po takim wystąpieniu Q_Back-a to proponuję Ci "got" zniknąć z kraju na jakiś czas, bo Q_Back to człowiek który słów na wiatr nie rzuca i grozi Ci poważne niebezpieczeństwo :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 13:57:33 /


Kornik ale nie uwarzas ze to drobna przesada zeby jakis szwab nie obrazajac porzadnych niemcoow pieprzacy jak zyd nie obrazajac porzdnych zydoow Jechal to chlopaka ktoory pisze przynajmniej po polsku Ze ten na "chlebek" u niego No wiesz co Kornik roozne tu byly klimaty ale to to jest lekkie przgiecie zeby taki syf sie tu wypowiadal jeszcze z tak niebelzebubskym nikiem

Got a h wam te wasze euro i wasze interesy Sa miejsca w niemczech gdzie sa honorowi ludzie i przyzwoici A tu nie bedziesz robil tak dealoow
A jak chcesz to ja moge po niemiecku napisac do Drive jaki mamy z takimi jak ty obywatelami problem i ci po niemiecku nabruzdzic No PROBLEMOS

I tu nie jedna osoba sie znajdzie ktoora taki list wysle
40 30 -50 listoow nie oleja

NARRA

Q_Back / 2004-03-08 14:11:07 /


Ale sie popisalem i napisalem uwazasz ]:P
iscie po niemiecq
]:DDDDD

Q_Back / 2004-03-08 14:15:13 /


jasne Q_Back, masz racyję

Najśmieszniejsze jest to, że "got" i "andreas" są (a przynajmniej powinni być) ludźmi dojżałymi, z którymi można prowadzić rozmowę na poziomie.Nawet jeżeli mają inne poglądy to przedstawine przez nich argumenty nie powinny nikogo obrażać.
Ale jak widać dojżałość emocjonalna (czy jak to zwał) nie zawsze idzie w parze z wiekiem. Jak to się mawia "głupich się nie sieje..."



i teraz do "got-a"

To że Polska leży na wschód od "helmutowa" nie znaczy że możesz sobie pozwalać na tego typu zagrywki.Ciekawe czy masz jakichś znajomych, bo sądząc po Twoich wypowiedziach to pewnie jeszcze do przedszkola chadzają

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 14:29:35 /


uhuhu ale sie porobiło... pewnie lada chwila MK wkroczy...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 14:35:15 /


qba ty to bys listy pisal. lotapa w leb i do piachu.
bedziemy gonic az wachy zabraknie ;P albo cortina bedzie puszczasc sygnaly dymne ;PPP

tak serio to nie moj biznes, ale moze ktos bardzo zainteresowany tym postem wziol se lipnego nicka i bruzdzi co by pierdolnik zrobic.

nmd / 2004-03-08 14:43:46 /


Od wielu lat lubuje sie w Fordach, starych autkach i klimatach. Generalnie wiem ze sciemnianie "sie dzieje" mam takie podejscie do tego ze jest to ryzykiem zawodowym Ale panowie nie zaslaniajmy sie MK ciagle ze zamknie watek. Przychodzi tu do nas, do naszej zajebistej miejscoowki, ktoora nie u jednego z nas jest no 1 stronka, ktoora daje nam duza nadzieje na to ze sie spotkamy na pucharze na gryzlinach - koles ktoory chce tu ustalic nowe porzadki
Jakie wiedza Ci co z nim deale robili ..... to jest ich sprawa

Ale ja nie mam ochoty tu na taka lanserke:


widac ze zakrzak tam u tego andreasa jednal co dzien pracuje......jako co??myje jemu autka?czy robi tam inne cuda dla niemca??bo sam niema na hlebek...i teraz sobie cos wymysla aby mu dowalic co??zakrzak da? pomys? i teraz ten pan od odkurzaczy...hoover bo takia sa na rynku swiatowym ...sie dogada z zakrzakiem i on powie jak sie robi sczep bo sie zna......wiec hoovera scorpio idzie do speedo i oni zrobia to co zakrzak wie i umie...sczepy....!!pieknie tu sie zaczyna......a zakrzak twoj maluszek sczep?????????zastanow sie co piszesz h?opie....ty konfidencie...jak cos potrzebne to lizesz du......kazdemu co??

czytam ten watek bo nie wiem o czym jest zanim nie przeczytam i trace czas
No w mordeczke troszke przegiety komentarzyk ktos sie nie zgadza?





narra

Q_Back / 2004-03-08 14:50:17 /


nmd -> bedzie puszczala znaki dymne ale zawsze o pool sekundy szybsza
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



NARRA :D

Q_Back / 2004-03-08 15:00:04 /


Oby nie takie znaki jak wczoraj :)

"Nie będzie niemiec pluł nam w twarz
I dzieci nam germanił"

ookatroopić i do wapienka!!!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 15:08:02 /


Dobra koniec tego wątku!! Takim gadaniem nic nie osiągniecie jedynie możecie sobie sami zaszkodzić. Jak ktos komuś zawinił to są od tego odpowiednie organy prawne i do nich należy sie kierować z takimi problemami. Nie ma sensu dolewać oliwy do ognia!! Dzisiaj 8 marca - wszyscy biegną do kwiaciarni po róże i na jedne dzień w roku zapominają o stronce capri.pl :D:D:D

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 15:23:47 /


o stronce nigdy przecież to też kobieta;] ale fakt faktem słowami to każdy silny zresztą nie na forum naszym klasowym tylko na prive powinno się taki rzeczy załatwiać;]pozdro

gilmor / 2004-03-08 15:47:39 /


qback czekaj czekaj nastepnym razem wachy mi nie zabraknie

bede wozil specjalnie rezerwe karnister na cortine ;D

nmd / 2004-03-08 16:00:23 /


Szkopy to niech mnie w dupe pocaluja i za kazdym razemjak jestem w tym kraju i slysze ich furgotanie to mi sie ZYGAC chce a ten dupek to nich spieprza i zacznie czytac filipinke albo bravo girl bo tylko takie miga byc jego lektury. a jezeli andresa jest oszustem to do sadu manekina podac i kase od niego wyrwac w jakis sposob..wkoncu jest nas tu duza grupa ludzi chetnych do czynu
a teraz,......., dojczland dojczland UNTER ales..i niech sie bujaja manekiny, a ja koledze pyskatemu moge kapcia na gebie zesmazyc i niech nawet nie wazy sie tu wiecej slowem odezwac, bo az wstyd mnie bierze za niego, ale za niemca?? A JE.....C!!!! manekinstwo...
WOjna OK!!!! ja jestem 1
...i palimy kapcie.....

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 16:28:52 /


Taka moja propozycja powstrzymac sie od obrazania calego narodu, pamietajcie ze poza gotem i hitlerem sa tez inni calkiem normalni Niemcy !

A tak w ogole to odnosze wrazenie porownojac wypowiedzi gota i andreasa ze albo to ta sama osoba, albo chodzili razem do podstawowki, albo andreas uczyl go naszej mowy.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 17:31:38 /


chlopaki nie dajcie sie prowokowac
jak ktos chce to niech napisze do gota na priva albo sie z nim umowi w celu wyjasnienia sprawy
ale nie bluzgajcie na forum na caly narod niemiecki bo to troche przegiecie

swoja droga tez mi sie wydaje ze got to andreas i robi podobne numery co scaramanga

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 18:22:31 /


Panowie zniżacie sie do ich poziomu, żeby nie powiedzić jeszcze niżej...
Trzeba sie powstrzymać i tyle, ślijcie mu mail'e priva, albo podeślicie mu jakiegos wirusa, ale nie bluzgajcie na forum...

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 19:48:46 /


dzieki chlopaki za wsparcie..:)
mysle ze nie ma sensu zamykac watku...gdyz kadzy pokzywdzony moze tu cos powiedziec..
co do wypowiedzi tego folksdojcza "got'a" to nigdy nie pracowalem u andreasa... sprzedalem mu taunusa rok temu i dotad kasy nie widze...moj kumpel sprzedal mu grandzie i tez rok na kase czeka
przykre ze robi dolnemu slaskowi tyle wstydu...bo kto do niego nie przyjedzie ...i chce cos sprzedac lub kupic zawsze pozniej laduje u mnie i narzeka ze go w wala andreas zrobil....
chcial wcisnac kumplowi kolektor ssacy od 2.3 jako do 2.8 tylko jak powiedzial " zeszlifowal oznaczenie silnika zeby nie bylo wiadomo ze to od 2.8" i krzyknal za to 200zl ...chlopak na szczescie nie kupil .....i tak to tu wyglada kto go zna omija z daleka....ale jeszcze wielu wielu ktozy sie natna a szkoda...:(...wiec lepiej ich teraz ostrzec....pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 20:11:55 /


hehe...z tymi mailami nie bylo by glupie....jakby kazdy wyslam im po kilka nawet dziennie....:))....usowal by to z tydzien...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 20:13:53 /


p.s. prosilbym MK o zablokowanie konta panu "got" nie wiem czy pod nim kryje sie andreas czy jego kumpel...bez roznicy...ale chyba dosc juz powiedzial..:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-08 20:25:51 /


tak sie napewno stanie, ale MK jak widać nie ma - pozatym nic mieliśmy tu nie dopisywać - krótka kariera pana gota dobiega końca :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-08 21:02:10 /


Taaaaa.......to dzięki Zakrzakowi! uniknąłem interesów z Andreasem......Dzięki że w porę mnie wtedy ostrzegłeś!!! Got is tot.........tot znaczy martwy....rymuje się nie???

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-09 17:02:07 /


żenada

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-10 23:41:29 /


O rany, wystarczy spuścić z oczu towarzystwo na chwilę i od razu taki kibel. got'a zablokowałem, ale co zrobić ze współdyskutantami ? Bo takie rzeczy powinny przechodzić bez zupełnego echa, przecież takim got'om o echo właśnie chodzi.

Co do możliwości "zaprzysiężonych zastępców" - to ja już kiedyś proponowałem powołanie czy raczej wybory komisji inkwizycyjnej, ale przeszło bez echa. Takie propozycje zostają bez echa, a jak taki got konwulsyjnie coś przybredzi, to zaraz wszyscy są pobudzeni. Ech Panie i Panowie ...

Temat moderowania tego forum pozwolę sobie przenieść do właściwszego wątku, ten zamykam.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-13 12:29:53 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.