logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » poszukiwane capriki do programu motoryzacyjnego

poszukiwane capriki do programu motoryzacyjnego

dzwonił dzisiaj do mnie Pan z TVP1 (z jakiegoś programu motoryzacyjnego ale zapomniałem nazwy :)) i pytał czy nie zorganizowałbym mu kilku caprików i ich właścicieli na środę. najleppiej w ciągu dnia jak jest widno "żeby nie stracic ekspozycji". jest już kilku chętnych :) czekam na następnych - dzisiaj około 18:00 będzie do mnie koleś dzwonić i dobrze by było żebym widział na czym stoję.
fajnie by było żeby się nie bać kamery i coś powiedzieć na temat samochodu :))
czekam na odzew z Waszej strony - na forum, mailowy albo telefoniczny

Jabol / 2004-02-23 13:16:49 /


moge wpasc

gibeon / 2004-02-23 13:42:39 /


Co prawda mój capri niejest reprezentacyjny ale jak co to jestem wolny,wkoncu mozna powiedziec ze z takich gruzów powstaja ładne auta i pokazać to na przykładach :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 14:21:12 /


Kolega Pająk ma dobry pomysł :), popieram cię.
Jak oddalicie termin realizacji nagrania to swojego "Brydal" przyciągnę lawetą aby pokazać takiego trupa.
Wy to macie fajnie w tej Wawce :):) " wywiady, zdjęcia, a potem autografy..:):"

Albi_Poznan / 2004-02-23 14:42:01 /


z mojej strony wszystko zalezey od dwoch czynnikow- gdzie i o ktorej?
Pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 15:28:50 /


Gdyby był poruszany temat jak zepsuć przód samochodu hand made spoilerem to też bym się mógł pochwalić :) zawsze to jakiś element charakterystyczny

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 16:26:44 /


Witam!!!


Jak bedzie wiadomo gdzie i o ktorej, i zgra sie to z moja robota, to z checia podjade.
Wkoncu dla szczytnego celu trzeba sie wyrwac.
Nawet Capryczke we wtorek wypoleruje :)

Czekam na info gdzie i o ktorej :)

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-23 17:16:22 /


i ja sie pisze tylko dzien wczesniej chiałbym wiedziec ewentualnie:) ale tak to bardzo chetnie

Michal FAZI / 2004-02-23 17:41:32 /


okazja coby sie wylansować a moj caprik w cześciach ... zarówno silnik jak i buda ... ehh ;P z lansu nici ;P buehłehłehle moż będzie chciał caprika od podszewki :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-23 17:51:05 /


oki ja się tyż mogę z miła chęcią wpaść, laczka spalić ;-))
pod warunkiem, że termin i miejsce będą znane do do jutra wieczór
rasta

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 19:28:11 /


sroda o 16:00 - wilanow. taki plan. pozniej juz bedzie ciemno i nic nie nagrają. pozniej przejazd w strone konstancina zeby sobie pofilmowali. jak ktos ma jakies ciekawostki (prospekty, resoraki itp) to prosze o wziecie - samochody umyc i wyszykowac - zeby bylo reprezentacyjnie. i oczywiscie wszyscy zaproszeni :))
a zeby sie nie pogubic - mozemy sie 15:50 umowic przy mcdonaldzie na powsinskiej.

Jabol / 2004-02-24 00:06:43 /


WIecie tak sie zastanawiam,- ale to wszystko traca kicha /Nie wsciekaj sie Jabol nie pije do Ciebie :)/ ale ogoolny apel tu rzucam

Moze zachowajmy nasz klimat dla nas. Teraz robii sie duzo programoow i niektoorzy robia na tym niezly hajs. Sa wiec zawzieci i bez skrupuloow - Tak jak rozumiem "Capri w filmie" to nie kumam kompletnie Capri vel Forda w programie motoryzacyjnym - Pytam po co ? Po co jakis Wiesiek czy Czesiek ma wiedziec. Przeciez to:
1 kupi sobie 10-15 wieskoow Capri i bedza wiescaprikowcami-bardachowcami
2 zaczna jak grzyby po deszczu powstawac jakies firmy zjawiska fordocaprikowe i nikt nie
bedzie nic wiedzial i sie orientowal tylko ogoolny burdel rynkowy stworzy sytuacje ze nie
bedzie wiadomo nic / juz sa tego przyklady/
3 Zaczna nas obserwowac inni czego nie chce. Bo bylem na zlotach gdzie w samo poloodnie
podjechalo kilka aut produkcji krajowej i zapodalo na caly regulator chamski wstrzas z
subvufera A jakis nowy H.W.C ........piszczal przednionapedowym barachlem psujac klimat

Teraz takie pytanie! Czy nie wiecie ze jestesmy unikatowi? Po co lansowac fure skoro sie nawet nie wie w jakm programie. Po co lansowac CAPRI QWA PANOWIE PO CO

ZROBICIE BURDEL W KLIMATACH PREDZEJ CZY POOZNIEJ W TEN SPOSOOB I BEDE MUSIAL ZAMYKAC NA ZLOTACH CORTINE ZEBY MI FAJKI NIEZGINELY I CZEKAC AZ MNIE JAKIS MATIZ PRZEPOUSCI NA PASIE W GRYZLINACH JAK SIE TO WSZYSTKO ROZTRABI

takie moje skrone

NARRA

Q_Back / 2004-02-24 09:25:39 /


Ja moge być ale takim capri jak jeżdże na codzien a nie wymytym wypolerowanym i ładnym, a pozatym przy myciu naleci mi do srodka a poco :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 11:06:31 /


Taaaak, no ja podzielam tu trochę obawy Q_Back'a. Rozmawialiśmy wczoraj z Jabolem na ten temat, Jabol pewnie odniósł wrażenie mojego wątpliwego entuzjazmu, na co złożyło się parę czynników - bo generalnie nic nie wiadomo. Jaki program to pewnie wiadomo, ale Ci ludzie ani nie mają jasnej koncepcji czego od nas oczekują, co ma być w tym programie, o czym, jak, itp, itd. Wygląda to jakby szukali materiału na wypełnienie czasu jaki mają na swój program, a pomysły im się już skończyły. Może się mylę, oby, ale tak to trochę zabrzmiało.
Podkreślam że to moja osobista opinia, ale wydaje mi się że lepiej takie sprawy załatwiać od innej strony - najpierw się z nimi spotkać, dowiedzieć się czego oczekują, w jakiej formie, po co, a potem dopiero podejmować akcje - bo teraz to wygląda trochę na spęd - hurra przyjeżdzajcie bo ktoś chce coś nakręcić, nieważne kto, nieważne co, nieważne po co, przyjeżdzajcie bo ktoś się nami zainteresował. My nie biegamy po wybiegu w zoo.
Może koncepcja ich programu w ogóle nie jest zbyt sensowna - pokażą nas jako przebitkę pomiędzy podobnymi relacjami ze spotów fan-klubu wielkiego spoilera. Osobiście uważam że nie potrzeba nam żadnej atencji ze strony osób naprawdę-niezainteresowanych. Może to się skończyć tak że niechcący jakoś taka ekipa szukająca materiału trafi do Gryźlin, a bo ktoś coś wspomniał, bo słyszeli, to będzie moment w którym pierwszy stamtąd wyjadę.
Inna jeszcze sprawa to że klubu formalnie jeszcze nie ma, ale stowarzyszenie jest w trakcie rejestracji w sądzie, mówienie o tym czy posługiwanie się nazwą czy znakiem zaczyna wymagać trochę uwagi. Nie wiem co tych filmowców interesuje, ale może byli u nas na stronie, może zapytają o klub, wypadałoby żeby poruszać ten temat względnie z pojęciem.
Ja generalnie nie jestem przeciwny całkowicie takim akcjom - bo może moje powyższe zastrzeżenia takie wrażenie wprowadzają - po prostu apeluję o trochę ostrożności i lepszego rozeznania w terenie przed podejmowaniem konkretnych działań. A póki co - za późno, jesteście umówieni o 16 w Wilanowie, mi akurat ten termin raczej niestety nie pasuje.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 11:37:36 /


Witam!!!

Macie racje, ja po namysle odpadam z lansu.

Podobnie bylo z CartoonTrabant, przez 2 lata spoko ludzie, smialo mozna powiedziec "rodzina" a pozniej bylo troche chalasu. WOSP w kilku miastach, juwenalia, parady po Warszawce, Belchatowie, Lodzi (Piotrkowska) pare spotow z motocyklistami, fotkami do gazet, polaczenie zlotow z Garbusiarzami w Sztumie i zaczely kupowac Trabanty jakies dresy, zarobkowicze i sie spierdzielilo. Nawet do tego stopnia ze na miescie w sklepach pojawily sie koszulki klubowe, nie z klubowego zrodla.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 12:40:16 /


"po namysle odpadam z lansu" - cokolwiek to znaczy - moze to ze nie masz swojego zdania np.
do qbacka - i tak kupa wiesniakow jezdzi fordami. i czy ktos nakreci program o capri czy nie nakreci niewiele to zmieni.
a ze michal do calej zabawy jest sceptycznie nastawiony to juz wiedzialem. moze i koles chce zapchac dziure programowa. srednio mnie to interesuje.
natomiast nie uwazam zebym robil cos zle (albo Ci co chca przyjechac) albo nie tak - najwyzej nic z tego nie wyjdzie. pozdrawiam :)))

Jabol / 2004-02-24 12:59:35 /


Ja powiem krotko...dajcie sobie spokuj koledzy...nie wiecie co jak i gdzie i po co a pchacie sie w ta kupe. A moze oni chca nas osmieszyc? a moze...kto wie co??
Najpierw niech sie przedstawia, jaki program, jaki maja plan, w jakim swietle chca krecic nasze samochody, i po co, w koncu niedlugo zostaniemy pelnoprawnym klubem a nie jakas zbieranina ludzi z calej polski, wiec lepiej dac sobie na wstrzymanie i zastanowic sie jaki maja cel.
A reklamowac nas nie trzeba bo i tak nasze auta sa wyjatkowe ikazdy zwraca na nie uwage, a na strone przychodza ludzie ktorych to naprawde interesuje a nie jakies ABS jezdzacy "wypasionymi" maluchami. Chcecie reklamy? spoko ale nie w taki sposob, ja sobie nie zycze aby jakis dres wypowiadal sie na temat wyzszosci jego piekbnego poldixa nad moja beznadziejna kupa zlomu.. To akurat moze doprowadzic.. Ja osobiscie jestem za tym aby najpierw poznac co ci panowie soba reprezentuja a potem rozmawiac z nimi jako klub a nie jako koledzy ze strony. reklama? dresy na gryzlinach? chcecie tego? zajefajne malce i poldixy z szachownicami na boku, spojler meni...ja wysiadam za michalem...2
pozdrowionka i zastabnnowcie sie bo mamy wiele do stracenia

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 13:02:19 /


Gdyby nie odległość i brak gaznika , mimo sceptycyzmu pojawił bym się ...
dajcie spokój cel jest słuszny progam motoryzacyjny o Capri i będzie i to nie jedyny.. będzie to pierwszy i nie ostatni

Albi_Poznan / 2004-02-24 13:16:01 /


> moze i koles chce zapchac dziure programowa. srednio mnie to interesuje

No wlasnie. Ja tylko sygnalizuję że można by się trochę najpierw rozeznać o co chodzi i ogólnie dbać trochę o własny wizerunek. Jabol, nikt nie mówi przecież że robisz coś źle - bo to ciężko powiedzieć jeśli nie wiadomo co się robi, a tutaj po prostu nie wiadomo - skoro ma się okazać dopiero na miejscu. Może się na miejscu okazać że to jakaś kiła straszna, no i jakoś nie sądzę że powiecie wtedy "eee to my się wycofujemy". Tym bardziej że mam wrażenie że kieruje tym wszystkim trochę emocja "bycia pokazanym". Niemniej szczerze życzę stworzenia dobrego materiału.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 13:31:32 /


Po krótkich debatach, naprawdę krótkich postanowiliśmy z Karolem odwiedzić Wa-wę w miejscu określonym przez Jabola i w czasie również przez niego wskazanym.
Do zobaczenia na miejscu.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 13:41:21 /


Reprezentacja będzie godna nakręcenia materiału filmowego.
Powodzenia. Wspomnijcie coś o Poznaniakach :) żeby ne było że tylko w Wawce i Olsztynie jeżdza Capri.
:)

Albi_Poznan / 2004-02-24 13:52:22 /


podzielam zdanie Q_Backa... myslę że jego argumenty są sensowne i też tak uważam, ale miejmy nadzieje, że przedstawicie caprikowa społeczność w dobrym świetle i dobrze sie zaprezentujecie... wtedy może zmienie zdanie... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 13:52:38 /


Coś mi się wydaje że afery, korupcja, gonienie za sensacją odbija się na negatywnym spostrzeganiu świata .... jeżeli Z Wawki i Olsztyna będą nas reprezentowały osoby i FC to niema się co dołowac będzie Cool.
Dla tych co widzą jeszce w czarnych kolorach mogę przesłać - kolorowe okulary :):):)

Albi_Poznan / 2004-02-24 13:57:27 /


to tylko sie dowiedzcie kiedy i gdzie bedzie mozna ten materiał obejrzec. W TV i tak wszystko wyglada inaczej :)

ziutoon / 2004-02-24 13:59:02 /


Lepiej .....zazwyczaj lepiej.

Albi_Poznan / 2004-02-24 14:02:05 /


Witam!!!

Jabol to co napisalem to przypomnienie faktow z klubu Trabantowego.
A sam bylem nie raz prowodyrem rozglosu i promocji klubu w mediach.
Tu tego robic nie bede.

A Tobie zycze powodzenia coby sie nie odwrucilo to przeciwko nam, a material zachecil klimatycznych ludzi.

Duchem jestem z Wami.

Pozdrawiam Bombi

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 14:03:10 /


panowie panowie!! na pewno chcą nakręcić ten materiał żeby zmieszać nas z błotem!!! na pewno pokażą też klub jako bandę oprychów i zwyrodnialców!!!

ale mimo to podjade :)) a co mi tam... a jak ktoś nie chce podjechać to niech żałuje

bo taka okazja moze się nie powtóżyć!!

hehe nie rozumiem po co ta dyskusja.. Jabol poinformował o tym i jak ktoś chce to niech przyjedzie jak nie to niech się nie udziela... bo po co mieszać wszystko z błotem...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 14:10:18 /


Z błotem zmieszają napewno ... ale tym pośniegowym, hehe

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 14:13:45 /


Zróbcie jakieś fory z aparatu cyfrowego aby rzucić na stronkę jak tam wypadło . spotkanie.

Albi_Poznan / 2004-02-24 14:16:37 /


o 14:30 - rog Chelmskiej i Czerniakowskiej. zapraszam innych chetnych :) o taka godzina poprosil koles co robi reportaz.
mam nadzieje ze Pająk i miły kolega z Ursynowa nie zmienili zdania i tez przyjadą :) może ktoś jeszcze??

niestety bedziemy trzezwi, samochody mają OC i wazne przeglady - i sa w dosc dobrym stanie, wiec taniej sensacji nie bedzie :) pozdrawiam.

Jabol / 2004-02-24 14:53:17 /


a co z 16 ?? juz nieważna ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 14:56:41 /


tak, przepraszam, niestety 16 bedzie za pozno :(

Jabol / 2004-02-24 15:05:42 /


A ja tam lubie niemedialny wizerunek klubu czy tez poprostu grupy przyjaciool. To jest cos zajebistego. Ale tez kojazy mi sie z cnota kiedys nikt na nikim nie zarabial teraz to umoowmy sie "norma" - Chyba zdrowa bo mozna reklamowac produkt, ktos nie gania za freeko, klient szybko go otrzymuje i wiadomo z kad. Zawsze jest pretekst do dbania o jakosc. W zasadzie same plusy. A jak komus nie pasuje to kupuje dawce nerek albo.....

Nie mniej pracuje przy reklamie i wiem jaka moc ma wizerunek medialny jak zobacza ze mozna zjechac fajny material z dreszczykiem to juz nie odpuszcza Nie zartujcie z Mediami bo nie bedzie odwrotu Zaczyna sie dziac cos co obierze kierunek i utoruje wizerunek

Moim zdaniem media -NIE- a jesli juz to o poszczegoolnych osobach tak ja w automobiliscie ze np: pan Kazi zrobil traktor. Bo ogoolnikami hmmmmm Co mozna ogoolnie o nas powiedziec w zasadze nie ma to sensu. Nie widze tez zajawy w tym zeby robil o Capri ktos artkul kto nie siedzi w tym temacie. Staram sie teraz stworzyc zina Fordo/klubowego. Osoby ktoore mi go udzielaja pytam o to czy sa zadowolone ze swojego wizerunku i tworze go z nimi zeby nie mieli kwasu Bo innaczej to nie ma sensu.
NARRA


Q_Back / 2004-02-24 15:49:44 /


Gadałem kiedyś z Siwym z V-max'a....mówił że jak by klub chciał to mogą wpaść na któryś ze zlotów i zrobić materiał........telefon do Siwego mam.....pozostaje tylko nasza decyzja.....

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 18:27:49 /


siła mediow jest ogromna, dlatego tez pewnie tak nas one ekscytuja. wiele mozna tu zyskac ale i wiele mozna stracic. pewna doza niesmialosci bardzo by nam sie tu przydala w tym wzgledzie. po pierwsze uwazam, ze wszystkie nasze, powtarzam nasze poczynania w tym kierunku powinny byc uzgadniane i skoordynowane, tak aby, jak pisal Michal, nasze postrzeganie przez nazwijmy to rynek bylo wlasciwe. bo inaczej predzej czy pozniej sobie zaszkodzimy i to porzadnie. wszystko musi by swiadome, kontrolowane i celowe. hipotetyczna sytuacja - np mowicie w programie o pucharze capri - gdzie i kiedy. ludzie to lapia, ni z gruchy ni z piertuchy na pucharze jest 2000 osob widowni. impreza skonczona w momencie rozpoczecia, bo tego tlumu nie opanujemy bo jest nas pieciu co sa na torze w rolach organizatorow! sytuacja niemozliwa? a skad wiecie co to za program, kiedy bedzie nadawany, moze w primetimie po dzienniku i cala polska to zobaczy, albo to motoryzacyjny TVN ktory non stop tlucze to samo i poprzez ilosc powtorzen o roznych porach wygenerujecie takie GRP, ze glowa mala. pewnie tak nie bedzie, ale wiecie to? polozy ktos glowe? pewnie nie. jesli macie ochote wystapic przed kamerami - bardzo prosze ale tylko i wylacznie na wlasna opowiedzialnosc i nie mieszajecie do tego capri.pl. jesli tego nie uzgodniliscie z Michalem to jest wasze spotkanie, wasza sprawa, wasze samochody i wasze twarze. przykro mi ze tak ostro stawiam sprawe ale tak jest. stwarzyszenie jest rzecza wspolna i wspolnie trzeba warzyc co mowimy a co nie, i gdzie mowimy i po co. do tej pory wszystko co robilismy mialo jaki cel, po pierwsze strona, po drugie Gryzliny, po trzecie Puchar, po czwarte Stowarzyszenie. Stowarzyszenie nie powstaje dlatego bo nas jest duzo i juz mozna, ale dlatego ze w gre wchodza nasze wspolne pieniadze na oplacenie toru w miedzianej, a to trzeba gdzies wykazac zeby moc np wziac kase od kogos kto chce nam pomoc finansowo ale chcialby to wykazac w zeznaniu podatkowym. a warto to zrobic legalnie coby wszyscy wiedzieli co sie dzieje, nie tylko ci co sa na stronie albo w stowarzyszeniu ale i Urzad Skarbowy.

to tyle, moze troche za duzo ale podsumowujac, nikogo nie posadzam o zla wole, ani nie oskarzam na zapas ale to powazna sprawa a szkoda by bylo zatracic i zaprzedac mediom istnienie capri.pl. zawsze powtarzam sobie, ze im nas jest mniej tym lepiej bedziemy sie znac i lepiej bedziemy sie bawic. cala Polska nie jest nam potrzebna, motoryzacyjna czy tez nie.

krotko mowiac, jesli Michal nie powie inaczej, nic nie mowcie o capri.pl

buzi

goras

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 21:12:06 /


Góras!!
Od dziś mówię Ci Ojcze-Prewodniku:))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 21:34:55 /


dziekuje Synu.

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 21:38:01 /


Jak TV ciekawa to się niech sama pokwapi na jakiś zlot za pozwoleniem, a nie tak na krzywy ryj po najmniejszych kosztach.Nie ma sie co eksponować na siłe bo ktoś telefona wykonał(pstryknął palcami).Nie ma co pajacować przed kamerą jak ludzie w latach 60-tych.
Tak ja myśle.A kolegom co będą w TV powiem jedno:wypucujcie wozy jak lustro co by się dobrze prezentowały:)

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 21:51:21 /


Góras wiesz co? ... Ty masz absolutna rację!!!
Mogę robic za córeczkę? :)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 21:51:49 /


moja ty córuś.

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 21:59:05 /


Tak jak góras powiedziałeś - wasze spotkanie, wasza sprawa, wasze samochody i wasze twarze - nikt tu z capri.pl nie chce się wychylać.
Jabol chciał nas poinformować i poinformował. Jeśli ktoś będzie chciał się pokazać to się pokaże, jeśli nie to nie.
Krótko i na temat.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 22:52:37 /


sie zgadzam, ale takie rzeczy bedą sie dzialy do puki nie ustalimy jakiegoś zażądu dowudztwa czy czegoś tam żeby wszytkie takie informacje podejmowano myslano i dowiadywano sie wiecej na takie tematy np. moze jak sei już zorganizujemy sami wystapimy z takim programem. ale do tego dużo czasu minie.wydsaje mi sie że to jedyne wyjście żeby wybrać tych kilku wybrańcówk którzy poprowadzą capri.pl jak sado baranków (oby nie na żeź).
pozdrawiam grabasz

grabasz / 2004-02-24 23:04:12 /


chyba nieco przesadzacie.. ja jadę tam pokazać auto i moze nieco siebie z wolnej stopy :)) a co mi leży.. o klubie nie będe się wypowiadał bo to nie miejsce i czas... i zresztą nie o tym ma być program... jak się uda to porobię nieco zdjeć.. i jeśli bedzie ktoś chciał przeczytać to opisze co sie działo... narazie wypucowałem autko od środka:) jutro wskoczy w letnie kółka i do myjni coby ładnie się zaprezentować :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 23:15:18 /


Szczerze powiem że niechce mi się wszystkiego czytać, ale moje zdanie jest takie, ja jade swoim (małżonki) capri jeżeli ktoś będzie chciał go nakręcić to niech kręci, jak będe miał coś powiedzieć o sobie lub aucie to powiem.Na codzień siedze w garażu cały dzień albo dłużej i mam ochote się wyrwać "do ludzi" :)
Pozdro.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 23:30:15 /


Ludzie , czego wy się tak boicie ?
Jak tego , że ktoś wasz samochód wyśmieje to nie wyjeżdżajcie autami z garażu .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-25 00:04:30 /


jak ktos ma ochote sie lansowac to luz jego brocha...:) myslalem o tym ale swiat jest taki ze nie widzi mi sie byc modnym przez sezon jak kaszkiecik, klubing, smyczki, czy sean paul ...heh teraz nawet boom nadejdzie na klimaty hotrodowe i co? przejdzie jak w przeminelo z wiatrem ...a klimat jak ktos ma swoj to przy nim pozostanie...nic tego nie zmieni B 3 4 ever
pozdro

starrsky / 2004-02-25 02:10:20 /


pierwsza rzecza jaka zrobilem to zadzwonilem do MK zapytac sie o zdanie. chwile pozniej pojawila sie informacja na stronie. i wszystko w porzadku - jezeli ktos nie chce to nie bedziemy Go w to mieszac. nie bedziemy tez zapraszac ich nigdzie w imieniu capri.pl (nawet o czyms takim nie bedziemy wspominac skoro nie chcecie) - jezeli dojdzie do czegos, to pojawimy sie jako grupka znajomych ktorych hobby to capri.

Jabol / 2004-02-25 08:28:41 /


ja tam nie wiem ale jak ktoś chce zrobic artykuł/wywiad to powinien być jakoś do niego przygotowany ... i raczej powinien wiedzieć o capri.pl ,aale zóżnie to bywa .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-25 10:25:21 /


nie czuj sie jabol urazony, bo wyczowam nute smutku w Twoim glosie. przeciez to wolny kraj i mozecie robic co chcecie. najwazniejsze jest to co zostalo tu do tej pory powiedziane i ze nie warto sie zbytnio lansowac jako grupa. mysle, ze Ci co wystapia w TV wiedza o co chodzi, co mowic a czego nie. ja osobiscie chetnie ten program obejrze i zycze wam dobrj zabawy. jesli sie uda obejrzycie program po montazu przed emisja zeby go autoryzowac. starajcie sie miec jak najwiekszy wplyw na to co bedzie efektem kocowym, zeby pleta byla wasza a nie programu motoryzacyjnego pt XXXX

pozdro

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-25 10:25:39 /


i ja tam byłem.. miód i wino pił..... swoje powiedziałem i o capri.pl nie wspomniałem :)) czyli wszystko oki :)

dla chcących zobaczyć efekty, to program będzie emitowany w przyszły czwartek w TVP1 po teleexpresie.. czyli jakoś 17,20 .. jest to program motoexpres.. i bedzie o histori capri


gość prowadzący był na maxa zakręcony.. więc efekty nie do końca będą znane :) .. ale z nami czy bez program i tak by powstał więc lepiej że się pojawiliśmy :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-26 00:17:13 /


Ja również byłem
lecz o suchym pysku wróciłem
Było przyjemnie, pogoda dopisała, capriki nie bardzo.
Szkoda że zabrakło oryginalnych, seryjnych aut.
Przypadkiem znalazłem parę fotek w sieci z w/w spotkania
http://www.tim.com.pl/~marcin/maciek/moto%20ekspress.htm

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-26 09:20:02 /


no to zobaczymy co z tego wyjdzie... napewno bede oglądał... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-26 14:07:19 /


nie no szajba nie potrzebnie dałeś ... myslałem raczej zeby jakąś relacje napisac ..
no ale ,może i lepiej ... przynajmniej nic robić nie będe musiał :P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-26 14:41:42 /


Byłam... Autka lśniły, o kółeczkach nie wspomnę ;],wzbudzając sporo emocji ekipy. Kamerka śmigała. Futrzak rozpraszał... Miło było się spotkać.
A do sceptyków... Więcej optymizmu... Może będzie to fajna zajawka, fajnych ludków, którzy widzą w czymś sens... i wcale niepotrzebne obawy i chęci izolowania się dla dobra klubu, klimatu czy...
Pozdrowionka dla Wszystkich ;]

goha / 2004-02-26 18:38:04 /


Dla dobra klimatu, klubu i Capri.pl ...

Co do lansowania to LEPIEJ że na temat CAPRI mówił ktoś "od nas" niż ktoś z zewnątrz bo według mnie Ci którzy się pojawili w środę wiedzieli o czym mają mówić a o czym nie. Poza tym, jak nas(właścicieli(-ki)) Capri pokażą w telewizji tak o nas będą myśleli ludzie(czy moze bardziej szczegółowo np: Policjanci). Jak ktoś tam wspomniał o sile mediów, nie da się uniknąć tego ze w końcu ktośą na nas trafi. Tematy w końcu im się wykończą. nadchodzi era
( A MOŻE CZAS MIEĆ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ ŻE TO MODA?) renesansu samochodów zabytkowych czy to na ulicy czy w projektach samochodów wyjeżdżających z salonów. Dzięki zazprezentowaniu Forda Capri przez prawdziwych miłośników nie wyszło (mam nadzieję ze nie wyjdzie) nam to na złe.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-27 16:37:55 /


Ja czekam na program w tv bo zawsze chętnie zobacze Capri i mam nadzieje że ktoś to nagra , pozdrawiam wszystkie gwiazdy

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-27 21:31:05 /


jesli chodzi o nasze wypowiedzi byly bardzo dlugie i wyczerpujace na temat capri, az sie usmiejecie!

gibeon / 2004-02-29 19:09:02 /


Kiedy dokładnie bedzie ten program bo chciał bym go zobaczyć ???
Pozdro

Maćko Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 20:14:00 /


cytat z 8 komentarzy wyżej (teraz to pewnie 10)

"dla chcących zobaczyć efekty, to program będzie emitowany w przyszły czwartek w TVP1 po teleexpresie.. czyli jakoś 17,20 .. jest to program motoexpres.. i bedzie o histori capri"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 20:24:20 /


Małe sprostowanie: Program nie nazywa sie "MotoExpress" tylko "Sportowy Exspress" I wg programu (a sprawdzalem w necie, telegazecie i gazecie:) odbedzie sie nie po ale przed Teleexspressem, o 16:50:) Oczywiście moge się mylić ale sami sobie sprawdżcie, bo jakos do "Gościa Jedynki" mi temat nie pasuje:) Pozdroffki:)

Blanshe / 2004-03-04 13:44:49 /


jest to MOTOEXPRES :)) i będzie 11 marca o 18.40

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-04 13:57:04 /


Dzięki Trójkąt:) Oparłem sie na wypowiedzi Mika z 29.02 że program bedzie w przyszły czwartek:) Czeski film normalnie:) Dzięki jeszcze raz:) Pozdroffki

Blanshe / 2004-03-04 14:42:23 /


Naprawde ,czeski,a pewnie dzisiaj 17:30 napiszą,że to będzie jednak dziasiaj i za dziesięc minut,he,he.

aro / 2004-03-04 14:51:23 /


informacja raczej pewna ;)))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-04 15:17:30 /


Czyli na 100% CHYBA 11.03 :-))))

Murol / 2004-03-04 15:48:01 /


no Blanshe rzeczywiście czeski bo ja Ci tylko zacytowałem wypowiedź właśnie Trójkąta :-) ale już wszystko sprostowane

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-04 23:29:47 /


No wiem Mike:) Ale właśnie ty ją ostatni zacytowałeś, więc myślałem ze może to sprawdziłeś przy okazji:) Nie czuj sie urażony:) Pozdroffki:)

Blanshe / 2004-03-05 00:32:10 /


szczerze to wiedziałem że TVP 1 nadawało/nadaje taki program moto - Jutro weekend - a że ten Motoekspress leci co dwa tygodnie to nie miałem pojęcia :-) wiec tylko przekopiowałem

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-05 01:28:56 /


Jak mówiłem zrobiło sie zawile:P Pozdroffki:)

Blanshe / 2004-03-05 07:41:18 /


niby moto expres co dwa tygodnie a wczoraj byl tylko nie o capri.sprawdzalem w gazecie i nie bylo a w jedynce byl. dziwne

gibeon / 2004-03-05 08:07:32 /


sprawdzalem i o 18;40 program publicestyczny

Michal FAZI / 2004-03-05 21:32:42 /


Co tu dużo deliberować, dojechał ten kto miał czym, a kto nie - ten zazdrości ;P

Faktem, że o ile normalnie było by mi trudno specjalnie w środku tyg. pojawić się w stolicy, to akurat w czwartek i tak miałem być, więc dzionek wcześniej się spotkać z "zarażonymi" + odmrażająca przejażdżka Capciem, wreszcie po zimie - to była sama przyjemność :)

Każdy może zaistnieć jak chce, np. walnąć Capciem w przystanek pełen ludzi i tv też przyjedzie, ale nie o to chyba chodzi ;)
Tv ma władzę i zrobi montaż jak im się zachce, zrobi z nas golfiarzy, albo zgnuśniałych pierników, ale MY NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ.
Nie rozbijamy się, nie kradniemy itp. więc tym bardziej warto i się pokazać, żeby nie tylko ci "gorsi" dresiarze kupowali Capcie, ale i ci "lepsi" spokojniejsi stateczniejsi obywatele wiedzieli co to za twór ;).

Redaktorek był "sympatyczny w szczególny sposób", Fazi ma teraz zdatny gaz w samochodzie, było miłe spotkanko (a nawet jeszcze 2 po głównym :) ), a ja przez 2 tyg. mie mogłem wysiąść z Capcia, aż spadło nagle 15 cm śniegu i znowu "męczę się" niezmordowaną Warszawianką :)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-07 18:55:58 /


ach! w drodze powrotnej miałem "przewodnika": R-ka Transplantacyjna :)
W nieco ponad 1,5 godz. do Olsztyna i bynajmniej nie czułem się, jakby wiozła moje nerki, wszyscy ślicznie robili miejsce ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-07 19:01:53 /


To co tam?Jutro w końcu coś będzie w tym Motoexpresie?

aro / 2004-03-10 13:28:52 /


http://www.tvp.pl/_repertuar/home.asp
czyli 18:40 11 marca b.r. tvp1

Michal FAZI / 2004-03-10 14:00:12 /


no i co? oszukali nas....

boogen / 2004-03-11 19:00:38 /


Taaaaaaaaa tośmy sobie obejrzeli :-) Buhahahahahahaah !!!!!

Murol / 2004-03-11 19:02:11 /


szkoda słow zdenerwowalem sie :[

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 19:02:42 /


Ktoś Kogoś zrobił w "KAROLKA" !!! A może to byli złodzieje samochodów, którzy nagrali fury i zbierają zlecenia:)))

Corleone / 2004-03-11 19:04:39 /


Pewnie Sternicckiego puścili zamiast chlopaków :(

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 19:20:10 /


to kiedy kolejne podejście ? (szlag mnie trafi chyba)

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 19:28:02 /


PRZESIEDZIAŁEM PÓŁ GODZINY Z PILOTEM W RĘKACH... I NIC.
BUUUAHHHAAAHHHAAA ! Musiałem mieć fajną minę:)))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 19:47:57 /


A ja widziałem Capri... jak wyszedłem na podwórko :) TVP ech...

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 21:13:13 /


hmmmm, zaczynam podejrzewać ze ten pan redaktor o dosyć śmiesznej posturze i wyglądzie niechciał zrobić programu o capri tylko chciał popatrzeć na prawdziwych mężczyzn :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 22:04:53 /


no hyba
buahahaaaaaaaaa
choc w sumie cos bylo o fordach migawka co za obciach i ciekawe co oni na to za dwa tygodnie moze znowu..........

Michal FAZI / 2004-03-11 23:39:52 /


znajomi zapraszali mnie na impreze a ja twardo ze nie moge bo cos tam.
co za dzbany znowu olewka. oj redaktor redaktor!

gibeon / 2004-03-12 08:18:24 /


Co to znaczy "popatrzeć na prawdziwych męższyzn"??? To mógł na zlot się z kamerą pofatygować, a nie ściemniać. Jakiś gej czy co?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 02:46:26 /


Hejka:)
Podpinam sie pod wątek ale z nową informacją:) Dziś bedzie leciał na Discovery o 22:00 program o histori Mustanga:)))
Apropo Mustanga to ostatnio na Wysypisku (też taki program na Discovery jakby ktoś nie wiedział:P) bydowali kolejki... Jedna była właśnie z Mustanga... Nie widziałem od początku ale raczej był to jakiś starszy... Serce sie kraje normalnie:( Blacha nawet możliwa, silnik na chodzie, ogólnie mechanika chyba nawet nawet:( Jak oni mają serce to wyrzucać takie skarby... Ehhh.. Wpuście mnie tam !!! :PPP
Pozdroffki:)

Blanshe / 2004-04-02 20:53:52 /