logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Wnętrze Capri MkIII

Wnętrze Capri MkIII

Pytanko dotyczy wnętrza Capri MKIII. Otóż, czy istnieje możliwość, a jeśli tak to może ktoś wie kto ma, kupienia wnętrza( cała tapicerka, boczki, śeodkowy podłokietnik, fotele, kanapa od Capri MKIII 2.8i?? Chodzi mi o wersję z podłokietnikiem, dla przykładu mógłbym podać Plum Crazy. Pozdrawiam wszystkich.

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-21 13:03:54 /


Istnieje możliwość. Ale raczej nie w Polsce. Siedzenia Skórzane Recaro z boczkami z 2.8 Si 84r. na które sie powołujesz widziałem do kupienia w Dulmen za 100 Euro. Dywan z podłokietnikiem to wydatek rzędu 20-30 euro. Czy wciąż jesteś zainteresowany ?? No i jeszcze tylko trzeba to przywieźć.
W Polsce nie spotkałem 2.8i do rozebrania lub też samych części tapicerki.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-21 13:15:46 /


Jasne, że jestem zaintersowany. Kasa nie mała, ale warto się rozejrzeć. W końcu Capri robisz tak długo, póki nie spełnia Twojej wizji, a zawsze przecież wymyśli się coś nowego. :)))))))

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-21 13:23:45 /


skoro mowa o poszukiwaniu tapicerek to moze ktos wie gdzie dostac oryginalne i co najwazniejsze nie zniszczone zebem czasu tapicerki (gł. chodzi mi o drzwi) do granady kombi '83 2.8i ghia najlepiej w skorze i do tego siedzenia przednie el. ustawiane i podgrzewane?
bo w mojej okolicy juz wszystko przeszukalem i nie ma raczej szans zeby to dostac...:(
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-21 13:39:31 /


Słabo się rozglądasz.......skąd ja znam ten tekst???

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-21 14:29:38 /