logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » ]:->

]:->

pewnie wiekszosc Klubowiczow mnie potepi za udostepnianie na forum publicznym prywatnej korespondencji ale wybaczcie nie moglam sie pohamowac zeby wszyscy zobaczyli jakim hipokryta jest Q_back




Data: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004 11:53
Od: Kuba XXX <q_back75@wp.pl>
Do: <ssh8@wp.pl>
Temat: Witam
Witam pania z roozkami Czemu mnie pani zaczepia i przynosi na
mysl beznadziejna rozmowe z beznadziejnym czlowiekiem

Nigdy wiecej prosze ... nie przypominac mi tego faktu-plizz

Czemu dziobaki pania tak ujely hmmm -bo sa piekne nieprawda??

Ja powoli mam juz dosc tego calego zamieszania dziesiatki
zlotoow najroozniejszych, wyscigoow najroozniejszych balang,
zadym, remontoow na trasach w garazach Patentoow ze trudno
bardziej
Kluboow fajnych niefajnych gosci

Pyta mnie pani czy moze pani do podpisu uzywac rogoow
Alez czemu nie skoro to takie modne Prosze bardzo
Mooj klub idzie powoli w strone ukrycia zebym sie nie musial
zastanawiac czy ktos na zlocie w przyplywie dobrego samopoczucia
bedzie czy nie bedzie chcial pierdolnac takiego PITBULLA w ryj
I zeby nie narazac nas na wnik osoob niepowolanych i ich
komentarze Pani oczywiscie nie jest osoba niepowolana i sluze
pomoca jak przyjdzie cos przy dziobaczku szczegoolnie w czarnym
macie i z czerwonymi koolkami

POZDRAWIAM goraco

NARRA

Q_Back

co do beznadziejnej rozmowy z "beznadziejnym typem"(dla nie w temacie chodzilo o Pitbulla) to tez nie chcialabym zeby mi ktos przypominal ze zrobilam z siebie durnia i to na forum publicznym.

Kubusiu przestan do mnie pisac takie glupoty ze masz juz dosc zlotow,balang itp bo robisz to tylko i wylacznie dla pokazu i dla mody(po tych rogach to nie mam watpliwosci/rogi nie sa modne sa oznaka charakteru,poza tym nie stanowi Ci zebym ja ich uzywala a rozkreciles afere na pol klubu ze Pitbull ich uzywa(czyzbys byl hipokryta??odrazu uprzedzam komentarze ze to bylo pytanie a nie stwierdzenie/nie chce zeby byla taka sama sytuacja jak u Pitbulla na stronie/)

Skoro TWOJ klub idzie w strone ukrycia to kto mialby "pierdolnac Pitbulla w ryj" jak to ladnie napisales.
Troche kultury jak juz piszesz do kobiety i nie pisz do mnie narra bo to tez jest niekulturalne.
Pewnie teraz posypia sie gromy w moja strone ze wymagam od kogos kultury a sama umieszczm prywatna korespondencje do oceny na publicznym forum.

Proponuje zaczac korzystac ze slownika(jestes dyslektykiem??nie wiesz gdzie wpisac "u" lub "ó" i dlatego wpisujesz "oo"???)
A nie przepraszam!!!To taka mlodziezowa moda.Mojej starszej kolezanki 12letnia coreczka tak pisze.


co do osob niepowolanych tak jak napisal Ash_rednose]:->
sam jestes tak osoba gdyz Klub Capri powinien was laczyc a nie przez takich jak Ty tworza sie podzialy(odpowiedz jest prosta dlaczego tak sie dzieje,w glowie Ci sie pomieszalo bo zalozyles klub,masz dluzej auto,jestes starszy od kilku osob na tej stronie i jestes dluzej w klubie Capri,skorzystaj z porad psychologa,on Ci pomoze,chetnie bym Ci pomogla niestety(dla Ciebie) ja skonczylam prawo )

a tak apropo to nie groz Pitbullowi(zwlaszcza na forum publicznym)bo to kwalfikuje sie pod grozby karalne ;)

Buziak 666

Bitch666 / 2004-05-15 19:30:39 /


eeeeeeeeeee...:P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-15 19:37:36 /


eeeeeeeeeeeeeee:P.........nic z tego nie kumam.Jedno jest pewne-Forum nie jest od załatwiania jakichś tam porachunków.Gorzej że BITCH666 jest kobietą, bo facet inaczej załatwia swoje sprawy.Proponuję wyrzycić ten temat do śmieci.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-15 19:57:48 /


sorry lolek.....
az mnie zatkalo.....
moze zapasy w kisielu zrobimy..
na zlociku fajna sprawa pani B z Kuba:) ale bylaby jazda:]

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-15 20:11:50 /


:(

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-15 20:16:50 /


Widzę,że nasza historia robi się co raz bardziej obfita w potyczki:P...kto się lubi ten się czubi oby tak było w tym przypadku:/

gilmor / 2004-05-15 21:25:57 /


taa..,
to ja się teraz wogólę do kogokolwiek boję maila napisać...o rany rany!!
ludzie wogóle, ale w was agrrrrrresji,(nie generalizuję )
czytam to forum od dawna, codziennie, głosu nie zabieram, ale po prostu czasami to mi się słabo robi i .....a zrelaksujcie się.. najpierw pomysleć, wrknąć w cichości, w ścianę walnąć, policzyć do 10ciu, a potem robić,
A tu nie.. jak tylko okazja to se nogę podstawić, ulżyć..
wiecie co, chyba za duzo telewizji po prostu...
a agresja się przenosi i jak takie coś przeczytałem to tak myszkę ścisnałem, że aż jej oczy na wierzch wylazły!!
a to pewnie z kolei podpada pod paragraf znęcania się nad zwierzętami itd..itd..
RASTA - relaxa me timea

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-15 21:38:25 /


'Proponuje zaczac korzystac ze slownika(jestes dyslektykiem??nie wiesz gdzie wpisac "u" lub "ó" i dlatego wpisujesz "oo"???)'
Mi tam sie wydaje, ze Q_back pisze 'oo' tylko w miejscu 'ó' a nie 'u'. Taki jest jego styl, po ktorym poznaje jego wypowiedzi. A on pisze to nie z powodu dyslekcji, tylko z tego samego powodu, dla ktorego ja czy Ty nie stawiamy polskich ł ń ż ź ć itd...

Mysza liil (EM) / 2004-05-15 21:49:06 /


Jedno i drugie równie irytujące.

/ 2004-05-15 21:50:20 /


'Pewnie teraz posypia sie gromy w moja strone ze wymagam od kogos kultury a sama umieszczm prywatna korespondencje do oceny na publicznym forum'

Mnie tam nie interesuja Wasze prywatne gadki, natomiast troche nie halo jest odsylac kogos do slownika, nie stawiajac samemu przecinkow. :-D

Mysza liil (EM) / 2004-05-15 21:52:22 /


umieszczanie prywatnej korespondencji na ocene publiczną jest naprawde nie fair, szczególnie że jak sie domyslam nie konsultowałaś tego z Q_backiem.
Co do stylu Q_backa to jest jaki jest i jesli tak lubi pisac to dlaczego nie?
A w ogóle to jak możesz wyciagać prywatne "brudy" na forum? Żeby pokazać jaki to Q_back hipokryta i jaki to on jest nie dobry chłopak? litości...

P.S a skąd sie wziął Twój nick? oznacza coś konkretnego czy tak sobie go wymysliłaś żeby wzbudzić "kontrowersje" i zwrócić na siebie uwage? tak jak to robisz teraz, zapewne... a może wyprowadzisz mnie z błedu?

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 00:08:14 /


Zaraz zaraz..............przestańcie jechać po niej bo to też nie jest fair, zresztą tak samo jak ona postąpiła z udostępnieniem czyjegoś maila.........co do "oo" i innych podobnych, przepraszam, ale co to kogo obchodzi!Ktoś ma taki styl i koniec dyskusji!

Wogóle ten wątek chyba nie ma sensu....sprawy nie znam niiii w ząb, ale to chbya nie forum jest od tego!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 01:38:49 /


czemu nie dalas nam swojego listu bo to raczej byla odpowiedz ...
hmmm prowokacja... :]

Qba oferuje ci pomoc a ty mu tak odplacasz. to tylko swiadczy o tobie :(

nmd / 2004-05-16 05:05:43 /


ja zauważam, że wątki (jakby to nazwać) "nie techniczne" rozwijają się naprawdę najszybciej... Zgadzam się, że upublicznianie prywatnej korespondencji jest absolutnie naganne i osoba, która zamieszcza taki wątek, to kompletnie nie wiem co chce osiągnąć... ponieważ sprawa (jak mi się zdaje) dotyczy Q_Back-a i tej satanistki, to mimo zamieszczenia jej na forum proponuję zaniechać jakichkolwiek odpowiedzi osób bezpośrednio z tym niezwiązanych... pozatym jest to naruszenie regulaminu itd. itp. Proponuję aby MK wątek zamknął, a wy koledzy dajcie sobie spokój, bo nie ma sensu prowadzić kolejnej dziwnej dyskusji :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-16 08:09:50 /


zapomijmy o tym czym prędzej, jak o paru wcześniejszych zadymach.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 08:58:20 /


]:->

Skad wiedzialam ze tak to bedzie wygladac :) ??

Jak napisalam na poczatku pokazanie tego listu na forum publicznym mialo na celu pokazanie Klubowiczom jakim czlowiekiem jest Q_back.....

co dawania na forum swoich listow (odp na post klubowicza nmd) to nie bylo zadnych listow.poprostu nie wiadomo po co Q_back napisal do mnie.a o kim to swiadczy to przeczytaj jeszcze raz dokladnie list Kuby i wyciagnij wnioski,bo jak narazie to dzialales pod wplywem impulsu(oburzyles sie ze udostepnilam list na forum) i nie myslales racjonalnie piszac to co napisales :(

co do walk w kisielu(to mysle ze to bez sensu bo niby po co??)

ale jesli ma jakies zale ze jest takim czlowiekiem jakim jest to nie ma sprawy :)
(skoro jest takim old school'owym rock'n'rolowcem moge sie z nim zmierzyc ale pod warunkiem ze bedzie walczyl w stringach w panterke lub rozowe futerko ;) )

a co do zalatwiania jakis prywatnych porachunkow to wogole o co chodzi???
jakie porachunki???
Przeciez ja nie mam zadnych porachunkow z Kuba hahaha

TEN POST MIAL NA CELU POKAZANIE JAKIM NIEKONSEKWENTNYM CZLOWIEKIEM JEST Q_BACK
PRZYCZEPIL SIE DO PITBULLA A POZNIEJ DO ASH_REDNOSE ZE TEN UZYWA ROGOW BO NIE JEST W JEGO KLUBIE A W STOSUNKU DO OBCEJ BABY KTORA WYSKOCZYLA JAK FILIP Z KONOPI WLAZI JEJ W .... RAZEM Z BUTAMI I POZWALA NA WSZYSTKO(UNIOSLAM SIE ALE NIE LUBIE WAZELINIARZY :p)

co do wspomninej dyslekcji: uzywanie "oo" zamiast "ó" lub "u" to nie to samo co nie uzywanie polskich znakow( ł ń ż ź ć ) ale widze,ze dla niektorych to nie ma znaczenia :(
jak wspomnialam taki stylem posluguja dzieci a nie dorosli ludzie (jak dla mnie smieszny jest piszac jak dziecko z podstawowki)

Co do pseudonimu (Bitch666) to mial na celu zasygnalizowanie tego jaka "wredna suka" potrafie byc ]:->
a te 666 (padlo nawet oskarzenie ze jestem satanistka hahaha) to poprostu dodatek do rozkow ]:)

i mam jeszcze jedno pytanie:

JAK TO SIE DZIEJE ZE LUDZIE NIE ZWIAZANI Z TEMATEM ZABIERAJA GLOS SKORO NAWET NIE WIEDZA O CO CHODZI???

JAK JUZ WSPOMINALAM NIE MAM NIC DO NIKOGO,ROZUMIEM ZE KTOS MOGL SIE POCZUC URAZONY UDOSDTEPNIENIEM LISTU NA FORUM ALE CHCIALAM UKAZAC JAK PRZEZ TAKICH LUDZI JAK KUBA PSUJA SIE RELACJE MIEDZY NOWYMI I STARYMI KLUBOWICZAMI

POZDRAWIAM ]:)

Bitch666 / 2004-05-16 12:10:03 /


a ja z lenistwa nawet nie skomentuje(chociaz jestem osoba zainteresowna)
i wkleje to co napisal spawn na mojej stronie

buaaaaaaahahahahahahahahahahaha , buaaaahahahahahahahahaha , sorry nie mogłem się powstrzymać :D

buaaahahahahahahahha (ops to juz mi sie kompletnie niekontrolowanie wyrwało) hihihi , ech... niezłe :) kiepski humor miałem ... ale teraz to juz dokońca dnia będe miał świetny :D a jak mi sie zepsuje to sobie tu zajrze i to przeczytam :D )

masz racje co do nicka "wredna suka" z Ciebie :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 12:23:20 /


A co do wspomnianej DYSLEKSJI (łapiesz tę subtelność?) to nie używając polskich znaków pokazujesz, że masz poprawną polszczyznę w tak samo głębokim poważaniu jak Q_back.
Pozdrawiam miłośniczkę Dziobaków.

/ 2004-05-16 12:28:23 /


ale po co pokazujesz to jakim ktoś jest wg. ciebie człowiekiem, to nie jest towarzyski czat małolatów, tylko forum samochodowe, jeśli ktoś kogoś nie lubi, to go ignoruje, chcesz kogoś o czym przestrzec, czy jak?
pozatym jest regulamin, pozatym skoro skończyłaś prawo, to pewnie jesteś już dorosłą kobietą, więc po co u ciebie taki nick? po co wogóle zajmujesz to forum takimi rzeczami? nie wypada poprostu takie zachowanie, więc daj sobie Bitch na wstrzymanie...
[:->
;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-16 12:29:14 /


eeeeeeeeeeeee..:P..ja mam lepszy mail od Q-back'a jeszcze sprzed....hoho..ale juz dawno o tym zapomnialem i zakopalismy wojenne toporki...pifko:P
i sie tym nie chwale...koles choc go osobiscie nie znam...jest ok...w moim mniemaniu...a swoje prywatne brudy prac powinniscie u siebie a nie tu..!!!!
..wszyscy sie tu znamy....osobiscie lub nie...ale kazdy ma swoj rozum i potrafi ocenic kto jaki jest..a jesli nie potrafi wirtualnie pojedzie na zlot i sie przekoona..:)

koniec wątku! zostal zamkniety bez mozliwosci dopisania czego kolwiek.....a kto dopisze ten bałwan...:P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 12:40:12 /


sorry zakrzak ,ale nie tak łatwo zamknąć taki watek i nie zamierzam siedzieć cicho jak ktoś obraża mojego kolegę !!

Na stronie PITBULLA Kuba napisał :

[&#8230;] i nie podpisuj sie z rogami bo to znak belzebubsky i od tej chwili jest zarezerwowany tylko dla ludzi z klubu - chyba wszystko jasne [&#8230;]

Zapewne napisał to w przypływie emocji &#8230; ,zdenerwowany idiotyczną dyskusją ,ale w to nie wnikam ,tak było napisane &#8230;.

potem napisałaś na jego stronie z prezentacja samochodu , czy możesz korzystać z rogów ,co ja już odebrałem jako ironiczną zaczepkę :

[&#8230;].Czy bedziesz mial cos przeciw jesli bede uzywala rogow od razu mowie ze nie }:-> ale ]:-> ????? [&#8230;] a napisałaś to 2004-04-22 ,

poczym dostałaś odpowiedź zarówno na pocztę elektroniczną jak i napisał o rogach na forum publicznym na swojej stronie :

[&#8230;] a co dopiero publikowac czy aktualizowac. A te rogi to tak naprawde nic nie znacza poza grzecznosciowa zajawa ktoorej tu juz od dawna nie ma [&#8230;] ,napisał to 27 kwietnia czyli następnego dnia po liście ,który wysłał do ciebie.

a Ty dajesz na tym forum ,prywatna korespondencję z treścią która właściwie nikogo nie powinna obchodzić poza Tobą i qbą , wypisujesz pod listem głupoty ,bo dokładnie już ci odpowiedział co i jak z rogami ,na stronie z prezentacją swojego samochodu i jeszcze masz jakąkolwiek czelność ,mówić i pouczać kogokolwiek co do kultury ??!! Zastanów się trochę &#8230; jesteś beznadziejna ,a niby po prawie&#8230; &#61516; !!


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 16:37:04 /


byc moze kolezanka szukala wzgledoow u Qbacka lecz z rooznych wzgledoow dostala kosza i chce sie odgryźć, cóż bywa ... buhahaha
a co do mejla to nie wyczytałem w nim nic nadwyczajnego, zalatuje beznadzieją i brakiem jakiego kolwiek honoru z twojej strony...jak mozna wogóle cos takiego zrobić? DNO

Proobujesz zrazić wszystich do Q_back'a ? tak chcesz znaleźć znajomych ? oj chyba pomylilaś strony bo Capri.pl jak by nie patrzeć jest wielką rodziną dalszą i bliższą do której Q_back napewno należy a ty juz nie zaistniejesz wiec

NARRA

co do PITBULLA
mamy swoje boole i zale byc moze, byc moze nie ale to nie powinno cie interesowac, a widzimy ze lubisz wpierdalac sie w czyjes zycie, poogladaj lepiej BAR

starrsky / 2004-05-16 17:08:37 /


starrsky TY BRUTALU :D sasasa

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 17:15:43 /


> Jak napisalam na poczatku pokazanie tego listu na forum publicznym mialo na celu pokazanie Klubowiczom jakim czlowiekiem jest Q_back.....

Ależ my go już dobrze znamy, niesadzisz ze przez kilka zlotów, spotkań itp.
I jakos nie widziałem żeby któs do niego nienawiością pałał :)
Moze poprostu wszyscy sa 'tego pokroju' co qback? buahahahahahhaha :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-16 17:40:27 /


co do PITBULLA
mamy swoje boole i zale byc moze, byc moze nie ale to nie powinno cie interesowac, a widzimy ze lubisz wpierdalac sie w czyjes zycie, poogladaj lepiej BAR

starrsky [2004-05-16 17:08:37]



mam pytanie do starrsky'ego:
co Wy (wnioskuje po liczbuie mnogiej wypowiedzi) macie do mnie???
skoro twierdzisz ze Bitch lubuje sie we wtykaniu nosa w czyjes zycie to powiedz mi co Ty robisz w tym momencie??
zastanow sie czlowieku.
pozdroawiam wszystkich milosnikow starych fordow

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 20:03:41 /


rogi nie rogi....dajcie sobie po ryju
ja bede HERNEM i h...j +:->

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 20:12:24 /


dobra myśl na jakimś zlocie zorganizujemy wam lub komukolwiek innemu ring i jak ktos bedzie mial jakies spory/nierozwiazane sprawy to ...%$@%(%@#)*)*$! i po sprawie

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 21:25:35 /


co prawda ze sprawa nie mam związku jakiegos głebszego ale jako ze Q_back jest moim "bratem" Belzebubem i nie chce mi sie czytac iles tam krotnie regulaminu to powiem tylko :
Jak do cholery mogłaś udostępnic prywatną poczte na forum publicznym?? normalny człowiek o zdrowym rozumie by tego nie zrobił, pozatym jak juz to zrobiłaś to tylko na swoja nie korzysc bo napewno nam nie pomozesz w "poznaniu" Q_backa.

Hasta la Vista, bitch...


jagoolmk2 / 2004-05-16 21:50:53 /


buhahah.to smieszne z deka...nie kumam zbytnio co takiego waznego jest w tych rogach...itp....ale ludzie skad w was tyle agresji...?:P
umooowcie sie kiedys "po lekcjach" i zalatwcie swoje sprawy gdzies za winklem..a nie tu...
moze dobrze by bylo stworzyc watek...."KŁÓTNIE NA CAPRI.PL"....i tam wszyscy mogli by sie zalic wyzywac itp...
zgoda buduje....a wiadomo niezgoda.....rujnuje...wiec zakopcie toporki.......i "koncz wasc wstydu oszczedz"..:D

pozdro&narra..:P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-16 22:19:54 /


eeee.... po prostu też coś chciałem napisać ale nie chcę zjeby , hehehe....

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 00:55:07 /


do pani ktora brzydko sie podpisuje:

racjanalnie rzecz biorac mam gdzies twoje zdanie.
czytalem ten list kilka razy i twoje srednio konsekwentne teksty tez.
byc moze moja ocena nie jest subiektywna aczkolwiek nie widze niczego zlego w tym co napisal.
pozatym wiem jak to jest byc nowym, i bardzo dobrze pamietam jak zostalem potraktowany wiec przestan #$@$%@%

i chyba sama masz problemy ze soba... ( na szczescie wiesz gdzie zasiegnac porady (moze przy okazji dowiesz sie, ze dyslekcja nie polega na nie wiedzy)

reasumujac pozwol, ze bede sam sobie dobieral kumpli...




nmd / 2004-05-17 01:04:16 /


buaaaaaaahahahahahahahahahahaha , buaaaahahahahahahahahaha , sorry nie mogłem się powstrzymać :D

buaaahahahahahahahha (ops to juz mi sie kompletnie niekontrolowanie wyrwało) hihihi , ech... niezłe :) kiepski humor miałem ... ale teraz to juz dokońca dnia będe miał świetny :D a jak mi sie zepsuje to sobie tu zajrze i to przeczytam :D )



to akurat spawnowi sie udało bo takie pierdoły tam pisaliscie, "kozaki" rozsmiesza mnie to. swoje prywatne sprawy zostawcie dla siebie nieszukajcie sensacji rozgłosu bo to na nic . A ocene innych ludzi zostawcie dla siebie ....

Michal FAZI / 2004-05-17 01:21:16 /


LITOŚCI!!
Ludzie ile Wy macie lat??:(

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 07:22:23 /


A czy mi się dobrze wydaje, czy podany na samym początku adres korespondencji, czyli Q_back75@wp.pl nie jest adresem Q_backa? Bo coś mi się wydaje, że on ma inny... prowokacja, czy ja się mylę?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 08:25:39 /


Bardzo mi przykro, Mamoń jestem...
Proponuję przenieść kolegę śpiewaka do sekcji gimnastycznej...
W damskiej toalecie ktoś napisał: Głupi KaOwiec...


To jest najgłupszy wątek w historii capri.pl. Proponuję go zamknąć, bo chyba wolę czytać wypowiedzi knudsena czy hooleya niż te kompletne bzdury. Tylko zaśmiecaja mi skrzynkę. >:-(/

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 10:06:18 /


ale beka
Q_back jak Ty to robisz?
jestem z Toba:)

Hoover 3M / 2004-05-17 10:18:56 /


a ja Bitch666 uwazam ze cala ta rozmowa nie miala najmniejszego sensu,bo jak pewnie zauwazylas wiekszosc to kolko wzajemnej adoracji co by ktos zle nie zrobil to i tak go rozgrzeszal bo jest "starym" klubowiczem

a co do rogow to wykladam graty na nie,ale nie bedzie mi ktos kto mysli ze nie wiadomo kim jest(bo ja podchodze do kazdego tak samo,bezwzgledu czy jest klubowiczem od 2lat czy od 2 godzin) dyktowal co mam robic a co nie.tak jak napisal Ash_rednose ten klub mial nas laczyc,pomagac w rozwiazywaniu problemow z autami a nie przez ludzi pokroju Q_backa dzielic(zejdz czlowieku na ziemie nie jestes ch... wie kim.moze dla niektorych jestes "gwiazda" ale dla mnie jestes normalnym czlowiekiem-wez to sobie do serca)


To jest moje zdanie i wykladam graty na to co kto ma do powiedzenia.

OVER

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 10:42:50 /


"wykladasz graty na to co kto ma do powiedzenia" = masz w dupie kazdego z nas i to co mysli....dobrze rozumiem....???
a to oznacza ze sam robisz z siebie gwiazde....a ja uwazam cie na znrmalnego czlowieka.........:P

troche brak logiki w tej wypowiedzi...nie sadzisz?
pozdro.......i bez urazy

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-17 10:48:52 /


Już myślałem że niewiele mnie tu zaskoczy, ale jednak.

CO TO W OGÓLE JEST ?

Mi wygląda na jakąś frustrację na tle seksualnym, no ale nie chciałbym wyrokować ... Mamy się tu dzielić pasją do motoryzacji, na inne aktywności są lepsze miejsca. Dla zachowania trzeźwości czasem dobrze oderwać się od tej wirtualnej rzeczywistości i zająć się jakąś przyjemną aktywnością fizyczną.
Autorka teraz czyta 5 razy regulamin. Najwyższa pora również zacząć nagradzać pozostałych biorących udział w takich dyskusjach ...
Czy widzieliście gdzieś tu napisane: "chat dla nastolatków" ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-17 10:51:00 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.