logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Auto Świat - Wybory Najlepszego Fanklubu roku

Auto Świat - Wybory Najlepszego Fanklubu roku

Szczegóły tu:
http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/

Zgłaszamy?:)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:46:26 /


NIE!!!!!!! Nie róbmy tego, bo nas poznają i wtedy nie będzie już takiej radochy jak zobaczy się minę golfiarza widzącego capri i zastanawiającego się, a co to koo*****??

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-28 22:48:36 /


też jestem na NIE :)

kameralne grono jakie tutaj panuje mi w zupełności wystarcza...a czasami mam i tak dość wchodzenia na to forum ;P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:50:47 /


Ja nie widzę problemu, ale ponieważ nie jestem sam, dlatego się spytałem.


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:52:59 /


i tak wygra jakieś zasrane mondeoklubpolska, albo golfklubpolska, albo jakieś zasrane OCP, albo inne KRC...

za mało nas, panowie..

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:53:29 /


wygra klub co ma najwięcej ludzi i do tego zorganizowanych ludzi :)

poza tym wygrać w konkursie auto-swiat to trochę jak wygrać pas Polsatu w boksie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:57:48 /


z drugiej strony - sierrafan się zgłosili... to jak potwarz...

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:58:00 /


kohito, nie chciałbyć pasa Polsatu? ja swój paszport mam w ramkach nad łóżkiem :]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 22:58:49 /


ale może ktoś połozy grosza i za-sponsoruje 2gi PC,

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-28 23:03:17 /


Pozwoliłem sobie skopiować regulamin


„FANKLUB MOTORYZACYJNY ROKU 2010”
organizowanego na stronie internetowej www.auto-swiat.pl
w dniach 25.01-02.03.2010 r.

A. Postanowienia ogólne.

1) Plebiscyt Fanklub Motoryzacyjny Roku 2010 (zwany dalej „Plebiscytem”), jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Axel Springer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 52, zwaną dalej „Organizatorem”). Niniejszy regulamin reguluje zasady organizacji Plebiscytu.

2) W Plebiscycie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie reprezentowane przez rodziców lub opiekunów z wyłączeniem:

a) pracowników oraz stron umów cywilnoprawnych zawieranych przez Organizatora lub spółek zależnych od Organizatora,

b) innych osób, które brały udział w organizowaniu Plebiscytu,

c) osób najbliższych wobec osób wymienionych w lit. a. i b. powyżej, to jest osób będących wobec takiej osoby małżonkiem, wstępnym, zstępnym, rodzeństwem, powinowatym w tej samej linii lub stopniu, osobą pozostającą w stosunku przysposobienia lub jej małżonkiem, a także osobą pozostającą we wspólnym pożyciu.

B. Czas trwania Plebiscytu.

Pierwszy etap Plebiscytu jest organizowany przez Organizatora w dniach od 25 stycznia 2010 od godz. 6.00, do 21 lutego 2010 do godz. 23.59 na stronie internetowej www.auto-swiat.pl (dalej „Czas Trwania Plebiscytu”). Drugi etap Plebiscytu odbędzie się w dniu 2 marca 2010 r.

C. Komisja Plebiscytowa.

Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Plebiscytu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Plebiscytu, Organizator powoła Komisję Plebiscytową (dalej „Komisja”). W skład Komisji wejdą trzy osoby delegowane przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Komisję są ostateczne i nie podlegają zaskarżeniu.

D. Kapituła Plebiscytowa

Celem wyłonienia osób nagrodzonych, a w szczególności w celu wyłonienia najlepszej strony internetowej fanklubu motoryzacyjnego Komisja powoła Kapitułę Plebiscytową (dalej: „Kapituła”). W skład Kapituły wejdzie pięć osób wskazanych przez Komisję,. Decyzje podjęte przez Kapitułę są ostateczne i nie podlegają zaskarżeniu.

E. Przebieg Plebiscytu.

1) Celem Plebiscytu jest wyłonienie najlepszej strony internetowej fanklubu motoryzacyjnego na podstawie opinii uczestników Plebiscytu (pierwszy etap Plebiscytu) oraz wyboru dokonanego przez Kapitułę (drugi etap Plebiscytu) .

2) Uczestnikami Plebiscytu mogą być osoby, które w Czasie Trwania Plebiscytu zagłosują na jeden z obecnych na stronie zgłoszonych fanklubów motoryzacyjnych.

3) Zgłoszenie fanklubu motoryzacyjnego do Plebiscytu może nastąpić w dowolnym momencie w Czasie Trwania Plebiscytu za pomocą formularza dostępnego na stronie www.auto-swiat.pl. Przyjęcie zgłoszenia fanklubu motoryzacyjnego do udziału w Plebiscycie następuje po wypełnieniu wszystkich pól formularza zgłoszeniowego, w szczególności danych kontaktowych oraz adresu www strony internetowej fanklubu.

4) Ilość zgłoszeń oddanych przez jednego Uczestnika, które uznane zostają jako głosy ważnie oddane na danego kandydata nie jest ograniczona. Wszystkie zgłoszenia są liczone jako ważne głosy.

5) 5 fanklubów motoryzacyjnych, które otrzymają najwięcej głosów w Czasie Trwania Plebiscytu, przejdzie do drugiego etapu Plebiscytu.

6) Drugim etapem plebiscytu będzie wybór przez Kapitułę najlepszego fanklubu na podstawie obiektywnych kryteriów, opartych na specjalistycznej wiedzy Kapituły..

F. Nagrody dla zwycięzcy Plebiscytu.

1) Zwycięzca Plebiscytu otrzyma:

a) Tytuł Fanklub Motoryzacyjny Roku 2010 oraz prawo do wykorzystania logotypu plebiscytu przez okres 15.02.2010-31.12.2010 r.

b) Organizacja dwudniowego zlotu w ustalonym terminie (w dniach 1 kwietnia-1 grudnia 2010 r.) w miejscu ustalonym wspólnie przez Organizatora i przedstawiciela Zwycięzcy dla członków fanklubu przez Organizatora Plebiscytu. Organizator gwarantuje:

1. i. Pokrycie kosztów wynajmu terenu, na którym odbędzie się zlot
2. ii. Organizacja konkurencji dla uczestników zlotu.
3. iii. Zapewnienie opieki merytorycznej i organizacyjnej nad konkurencjami
4. iv. Łączny koszt Organizatora nie przekroczy 20 000 zł netto.

Organizator nie zapewnia:

1. v. Pokrycia kosztów dojazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników
2. vi. Pokrycia innych kosztów wynikających z organizacji zlotu

Osoba kontaktowa, której dane zostały wpisane w zgłoszeniu zwycięzcy plebiscytu, będzie zobowiązana do współpracy z Organizatorem w zakresie ustalenia terminu (w dniach 1 kwietnia-1 grudnia 2010 r.) i miejsca zlotu oraz w szczególności do określenia ostatecznej liczby uczestników zlotu najpóźniej na miesiąc przed ustaloną datą zlotu.
G. Odbiór Nagród.

1) O zwycięstwie w plebiscycie Laureat zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub elektroniczną za pomocą adresu e-mail podanego w zgłoszeniu.

2) Zwycięzcy Plebiscytu nie przysługują roszczenia o wypłatę wartości Nagrody w pieniądzu.

3) Zwycięzcy Plebiscytu nie przysługują roszczenia o zamianę przyznanej Nagrody na inną Nagrodę.

4) Jakiekolwiek roszczenia uczestników Plebiscytu z tytułu nieotrzymania Nagród, które nie zostały im przyznane, są wyłączone.

5) Rezygnacja z Nagrody oznacza wygaśnięcie prawa do nagrody i powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec organizatora.

H. Postanowienia końcowe.

1) Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji czy Zwycięzcy Plebiscytu spełniają warunki określone w niniejszym regulaminie Plebiscytu, jak również w przepisach prawa. W tym celu Organizator może żądać od uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych bądź przedłożenia określonych dokumentów, w tym zwłaszcza podania adresu zamieszkania lub zameldowania i numeru telefonu kontaktowego. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu Plebiscytu lub do odpowiednich przepisów prawa, jak również odmowa spełnienia powyższych żądań, powoduje natychmiastowe wykluczenie danej osoby
z Plebiscytu i uprawnia Organizatora do odmowy przyznania Nagrody oraz powoduje natychmiastowe wygaśnięcie ewentualnego prawa do Nagrody bądź do jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora.

2) Poprzez zgłoszenie udziału w Plebiscycie uczestnicy wyrażają zgodę i upoważniają Organizatora do przetwarzania ich danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla celów organizacji Plebiscytu, wyłonienia laureatów Plebiscytu oraz wydania Nagród, jak również do publikowania tych danych i wizerunku Zwycięzców na łamach tygodnika Auto Świat i na stronie www.auto-swiat.pl. Uczestnicy Plebiscytu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres Organizatora.

3) Wszelkie reklamacje związane z Plebiscytem należy zgłaszać pisemnie do Organizatora, na jego podany powyżej adres, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, najpóźniej do 14 dni od daty zakończenia Czasu Trwania Plebiscytu pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń danej osoby w związku
z Plebiscytem. Reklamacje związane z Plebiscytem rozstrzyga Komisja Plebiscytowa w terminie 14 dni od daty wniesienia reklamacji. Decyzja Komisji rozstrzygająca reklamację jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

4) Zgłaszając swój udział w Plebiscycie i biorąc w nim udział uczestnik podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu Plebiscytu i wyraża zgodę na jego treść.

5) Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Komisji Plebiscytowej.

6) Niniejszy regulamin Plebiscytu jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora,
a także listownie, po przesłaniu przez uczestnika zaadresowanej zwrotnie koperty wraz z uiszczoną opłatą pocztową.

7) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad Plebiscytu, w tym treści niniejszego regulaminu Plebiscytu w trakcie trwania Plebiscytu.

Warszawa, 6 stycznia 2010 r.


Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 23:04:49 /


ja bym zglosil. moze to ulatwic pare spraw. kameralnosci to nie zaburzy. Moze niech MK zadecyduje. sponsorzy na PC by sie przydali. Warto pokazac jak powinien wygladac taki klub

kto za?
1. ptasiek

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-28 23:30:50 /


Me too.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-28 23:33:54 /


Auto Świat... czy czujecie cokolwiek wspólnego z takimi pismakami? Ja nie, zdecydowanie nie. Wolę skromnie zorganizowane zawody niż wielkie fifarafa z TVN Turbo lepiącym papki dla mas i to o naszych Fordach, a zaręczam że głupoty pójdą w świat jak eter szeroki.
Capri.pl jest wg mnie klubem elitarnym i nie dla mas. Jedynym tolerowanym medium wg mnie to Automobilista i ClassicAuto. Auto Świat przy nich to jak SuperExpress przy The Times. Sory ale to GŁUUUPI pomysł.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 00:04:30 /


Ford Windstar Klub-Ciemna strona Mocy

Octavia Club Polska

BMW SYNDYKAT

Astra Tuning Team (!!!!!!!)

Klub Nexia

Naprawdę chcecie aby marka Capri.pl była postawiona do konfrontacji z takimi (Astra Tuning!!!) ?

NIE NIE NIE

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 00:17:32 /


Polskie Forum Daewoo :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 00:19:52 /


mysle dokladnie tak jak zapek.
kiepski pomysl.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 00:23:01 /


ja obstawiam na MKP albo vectraklub.pl :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 00:24:38 /


wygrać w takim towarzystwie to nic czym można by się pochwalić.
chyba nie ma co. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 00:47:10 /


hmmm.... jak zawsze uważam, że to nie ma sensu... capri.pl nie powstało dla chwały, orderów i takich tam bajerów...
a do tych co uważają inaczej i chcą w takich konkursach brać udział mam proste pytanie: "PO CO" ???

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 00:49:00 /


Od zawsze byłem zdania, że capri.pl trzyma się z dala od wszystkiego, co ma znaczek AutoŚwiata. I chyba miałem rację. I niech tak pozostanie.
Z resztą zobaczyć logo capri.pl pod/nad którymś z w/w klubów to jakoś tak nie teges...

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 02:01:26 /


nie. KOORVA, NIE! Pedalski autoswiat! ps. mazdaspeed wygra ;)

Mysza liil (EM) / 2010-01-29 02:55:59 /


No dobra zrozumiałem...

Nie było tematu


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 05:58:01 /


Ptasiek, nie, bo:
-"Drugim etapem plebiscytu będzie wybór przez Kapitułę najlepszego fanklubu na podstawie obiektywnych kryteriów, opartych na specjalistycznej wiedzy Kapituły.." Specjalistyczna wiedza kapituły powoduje u mnie ciarki przy przeglądaniu tej gazety (w sklepie przy półce, bo nie kupuję tego ścierwa)
-Osiągnęliśmy dość przyzwoity poziom porządku na forum wynikającego z poziomu umysłowego uczestników a nie terroru moderatorów (banatorów jak to jest na innych stronach)
-Mamy w historii chyba jednego bana (może dwa, ale ten jeden, jak był, to był przed moim pojawieniem się na stronie) celowo nie podaję o kogo chodzi, inne fora banami utrzymują użytkowników w szachu.
-Tak, ułatwiłoby, ale nie za wszelką cenę. Wolę więcej amatorszczyzny i prowizorki niż stracić nasze forum. Wyobraź sobie zalew pedalstwa i gówniażerii jak się pojawimy gdzieś wysoko w plebiscycie tak wysoce profesjonalnego periodyku.
Niestety, Ptasiek, NIE NIE NIE


granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 08:40:58 /


Na maila mi przyszly prosby o glosowanie z wszystkich for na ktorych mam konta ;) masakra :D

http://www.axelspringer.pl/media/

z tego co oferuja to tylko Forbes i Newsweek da sie czytac :D

Ale za to w Fakcie zawsze sa "cycki" dla tych z północy :D ;)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 08:50:34 /


Ale my Faktu nie kupujemy - Cycki oglądamy w Empikach :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 09:04:42 /


sam nie wiem, z jednej strony fajnie żyć w ukryciu, a z drugiej strony dobrze budować wizerunek youngtimerowców jako porządnie zorganizowanej ekipy, która kultywuje tradycje motoryzacji, a nie tylko jeździ kopcącymi, zardzewiałymi złomami powiązanymi sznurkiem... Może za daleko wybiegam w przyszłość, ale być może za parę lat ktoś z polityków wpadnie na genialny pomysł zabronienia jeżdżenia autami nie spełniajacymi np norm bezpieczenstwa albo normy euro 7 itp. Jak nie będzie nas nigdy widać, to wtedy będzie już za późno, bo nieobecni nie mają prawa głosu...
Na szczęscie mamy zarząd i chyba tylko on może zdecydować o takich inicjatywach.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 09:33:55 /


troszkę z tematu zejdę

Zapek, z OCP się nie smiej - to porządna firma - powaga. Kiedyś octavią zgubiłem miskę w krakowie w kamieniołomach - szybka akcja z kafejką intenretową - chłopaki pomogli niewiele mniej sprawnie, podejrzewam, niż nasz ukochany Class ;)

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 09:58:02 /


A jak sprawa tegoż plebiscytu ma się do planowanej przez niektórych petycji mającej podważyć ustawę dotyczącą recyklingu pojazdów?
Jak będziemy mieć większe "parcie na szkło", może będzie łatwiej?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 10:01:30 /


tak sobie czytam mondeoklub polska, bo szukam pewnych informacji i jakoś tam mi wlos na glowie się jeży...

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 10:31:00 /


'calibra team' rozłoży wszystkich na łopaty!! :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 11:55:47 /


Bez sensu.

Po pierwsze, nie mamy siły ilościowej żeby przegłosować Gulfy i Oktawie, a nawet Focusy z kratką. A to najmniejszy problem.

Po drugie, załóżmy że wygraliśmy ten konkurs. Co z tego mamy ? Oni organizują nam imprezę, czyli ustalają miejsce, planują i przeprowadzają jakieś konkurencje. Tylko przy wyborze terminu i miejsca jest wspomniany udział uczestnika - "miejsce ustalone wspólnie". Ale biorąc pod uwagę że wszystkie atrakcyjne terminy w atrakcyjnych miejscach na chwilę obecną są już mniej więcej porezerwowane na cały rok, to może się okazać że będzie to 1 grudzień gdziebądź. Czyli bierzemy udział w jakiejś przypadkowej imprezie po prostu jako uczestnik, tyle że bez wpisowego, ale i być może bez wpływu na przebieg imprezy. Ale za to zapewne z dużą "pompą" dookoła, bo robią to przecież tylko dla własnego rozgłosu. Czyli każdy uczestnik jeździ z naklejką na czole "love AŚ". W sumie może po prostu wyjść mało ciekawie, chyba że ktoś lubi imprezy w stylu masowym.

Po trzecie, nie jesteśmy "targetem" AŚ i to nas w zasadzie wyklucza z wyboru przez "obiektywną kapitułę ze specjalistyczną wiedzą". Jest nas mało i nie czytamy tego periodyku. Nie ma w tym periodyku treści dla nas, nie ma też więc sensu dla samego AŚ robić szumu wokół grupki narwańców na swoich łamach, bo typowy czytelnik AŚ nie poczuje związku i tym samym nie wzrośnie jego miłość do AŚ.

Mówiąc dosadnie, nawet jeśli, a starałem się wyłuszczyć powyżej dlaczego nie, ale nawet jeśli, to AŚ zrobi coś dla nas, ale my tez będziemy musieli ciut dupy dać. I właśnie ta druga przygoda w tej symbiozie mi całkiem nie leży. Ekipa TV, wywiady, wizyty w zakładach pracy, przypadkowa widownia ... Kto co lubi. Ja nie lubię.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 13:26:12 /


Ja powiem krótko mam swój honor. NIE!

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 13:28:46 /


Jestem na nie . Uzasadnienie mam takie że bryluje w pozostałych klubach plastik.
Pozdrawiam

Łukasz S / 2010-01-29 14:45:56 /


Staniemy do pojedynku z TAVRIA KLUB TUNING :)) hehe konkurs na poziomie :)
Jestem na NIE!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 16:00:07 /


Uffff

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 17:03:52 /


nie

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 18:10:44 /


nawet nie wiedziałem, że jest tyle klubów. Wygląda na to, że zakup czegokolwiek może być pretekstem do "wstąpienia" w szeregi jakiegoś towarzystwa. Skoro są już entuzjaści Daci Logan, bestialsi z Opli Omeg, AstroTunigowcy, maniacy Daewoo Nexia czy fanatycy Fiata Bravo II ... to trzeba uciekać jak najdalej, jak najdalej ... ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 21:43:17 /


nie

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 21:47:49 /


Na moje ka-prawe oko to też nie ma się za czym i gdzie pchać.
Żeby to jakiś periodyk o klasycznej motoryzacji organizował to w porządku. Ale pchać się we fraku na wiejską potańcówkę w remizie...

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-29 23:11:33 /


Zgadzam się z Michałem K.Mam w d..pie to ze ktoś nas zobaczy,bo i tak AŚ bedzie chciał na nas kasę zbić.Nie wiem jak inni ale ja wolę być w tym towarzystwie bez sztucznuch uśmiechów i poklepywanie po plecach.Może skromnie i bez rozgłosu ale za to swojsko,szczerze i na luzie.Dawaliśmy i dajemy sobie radę bez tego typu pisemek.Pozdrawiam.

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 23:14:26 /


Sorki,parę literówek się wdarło:))

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-29 23:17:16 /


Znam takich, ktorych pasja sa bmw, omegi, vw, jednego zafascynowanego nexia. Pasja taka sama jak nasza tylko modele inne. Ciekawe jak rozdymana musi byc pycha posiadaczy amerykancow wobec nawet kierowcow granad..;)
Troche pokory Panowie ;-)

A i rzeczywiście mimo wszystko chyba nie jesteśmy grupa docelową AŚ;)
Więc jestem przeciw.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 00:58:49 /


a ja znam takich co mieli forda a sobie bmw kupili :DD

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 10:22:54 /


A ja takich co mają i Forda i BMW :))

PzDr

P.S. Cieszę się,że Szacowne Grono mi oczy otworzyło:)) Macie recht!!

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 10:31:16 /


a ja mam już trzy auta na "F" (ford, francuski i [F]olkswagen ) i jeszcze fiiata musze zanabyć i bede kozak na dzielni

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 11:13:19 /


Spoko Palio, ale jakoś nam to musisz wynagrodzic, co się wszyscy nanerwowali przez Ciebie to nie pomnę. Proponuję odpłatnego Paliodoga dla każdego na najbliższym PC ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-30 11:46:49 /


...Trza pogadać z nowym właścicielem, bo ja już dwa sezony nie hotdoguję......



PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 13:28:52 /


moim zdaniem nie ma co najeźdżać na vectry, golfy itp. Każdy lubi co innego i niech się bawi w swojej piaskownicy jak mu tylko dobrze.

Ja jestem na NIE, ale ze względu na to, że jeszcze przypadkiem wzrośnie nam popularność i sami będziemy musieli się z masą użerać. Nie wyobrażam sobie PC na ktory przyjeżdżają te same całe rodzinki co dzień później w niedzielę na giełdę - żeby zjeść kiełbasę i podwychać plaka z pod maski - to byłoby przykre.

Mirek K. / 2010-01-30 14:32:23 /


ale tu nikt na nikogo nie najeżdża ... ani na auta, ani na ich właścicieli. To z pewnością bardzo fajni ludzie w jeszcze fajniejszych samochodach. Większość z nas zauważyła tylko fakt, że chyba nam jednak nie po drodze ... ani z nimi, ani z AutoŚwiatem.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 16:13:19 /


Każdy ma swój "Auto-Świat".

cortinas !G.O.P! / 2010-01-30 16:20:24 /


Też nic do golfiarzy nie mam pod warunkiem, że wiedza gdzie ich miejsce;D
Tutaj sylwester 2009, GOP się bawi, golfy zmywają i do stołu podają ;P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-30 17:48:55 /


Jestem zdania że auto świat i ten kicz to nie nasz świat i powinniśmy się trzymać naszego podwórka to za kilka lat będą nas się prosić o zorganizowanie nam imprezy. Po co się im narzucać prędzej czy później sami do nas przyjdą do ostoi prawdziwej motoryzacji.

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-30 19:09:21 /


Dołączam się do opozycji. Auto -Światowi mówimy NIE!

Co prawda mam z tym ... czytadłem (słownie) jedno fajne wspomnienie, bo w nim właśnie zobaczyłem lat paręnaście temu Forda Capri ale równie szybko jak kupiłem później Capri, tak przestałem kupować to czytadło. Szkoda mi czasu na czytanie niekompetentnych dziennikarzy chwalących ile paczek pampersów wejdzie do bagażnika jakiegoś sedana i ile ma uchwytów na kubek Porsche Carrera.
A co do targetu to zgadzam się z MK. Jesteśmy niszowi i to jest w tym najfajniejsze. A co do fanklubu Capri to poczekajcie jak "najnowsze" Capri wejdzie do produkcji to zobaczycie ile głąbów tu zawita :( Jak dla mnie to powinni projekt nowego Capri schować do szafy. A przynajmniej nazwę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-07 13:33:46 /


Auto Świat przestałem kupować w 98r.
Powód?
Miałem jechać autem na gaz do Szwecji.
W autoświecie przeczytałem że tam pełno stacji lpg i wogóle bez problemu.
Pojechaliśmy.
1750 km w jedną stronę na północ.
Po wielu wielu poszukiwaniach dowiedzieliśmy się że w Szwecji są stacje z lpg...2.
Jedna w Sztokholmie a druga 350km dalej.
Nie trzeba być szczególnie uzdolnionym matematycznie żeby wyobrazić sobie ile kasy straciliśmy na benzynę......

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-07 13:40:58 /


Ej Milo co ja Ci zrobiłem że chcesz mnie tak pokarać???!!!
Nie chce nowego Capri! nawet projektu!!
;P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-07 14:33:01 /


Heh.
Moja miłość do Capri też się zaczęła od Auto Świata.
A właściwie od Auto Bild, co na jedno wychodzi :)
Był pamiętny rok 1986.
W Czarnobylu stopił sie reaktor, z taśm montażowych zjechał ostatni Capri a na stacji PKP w Krakowie ktoś zostawił Auto Bilda z artykułem na ten temat :)
Szczęśliwym trafem owa gazetka dostała sie w moje ręce co było nie lada powodem do dumy :D
I tak sie to zaczęło.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-07 19:06:44 /


@ Szafa :)
@ Piotrek - nie wiem kiedy byłeś w Szwecji ale odkąd sięgam pamięcią prawie w tym samym czasie powstało w Szwecji 8 stacji z gazem. Problem nie był niejako z dostępnością ale z zasięgiem auta. Za Sztokholmem, około 300km na północ też jest stacja :) Problem jest jak chcesz jechać pod same koło podbiegunowe, ale ja prawie całą trasę pokonałem na gazie. Nie byłem tylko na zachodzie Szwecji i nie wiem jak tam sprawa wygląda. Aha, no i na prom też trzeba wjechać zatankowanym :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-08 12:37:01 /


W okolicach Goteborga nie ma większego problemu z LPG, aczkolwiek łatwiej zatankować CNG ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-08 13:30:49 /


Jak pisałem byłem w 1998 i od tego czasu nie kupuję Auto Świata.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-09 20:53:08 /


ja od małego nie zdradziłem "Motoru" dla jakiejś szwabskiej kopi gazety....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 22:31:45 /


A gdyby nie kłopoty finansowe SIMPu i sprzedaż tytułu jakimś palantom, to byłbym do dziś wierny Auto Technice Motoryzacyjnej. To była gazeta.....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 09:41:45 /


z ciekawości sprawdziłem wyniki i również nie czuję żalu że w klasyfikacji nie ma capri.pl



pełne wyniki: http://www.auto-swiat.pl/m/autoswiat/ArtykulyDodatkiMedia/NazwaPliku/1266895004529.pdf

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-05 20:31:01 /


Heh, spodziewałem się raczej golfowców na pierwszej pozycji.
Dziwi średnia pozycja Calibra Teamu...=p

Razz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-05 20:34:24 /


Zapewne byśmy wygrali z Klubem Chińskich Motocykli... ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-05 20:41:31 /


Aaaaa hahahaha, a nie mówiłem ;D Tak przypuszczałem że Passatowcy wygrają. Parę razy pod moim domem dzwoniły Passaty i ZAWSZE podjeżdżały inne i chłopaki wspólnie ogarniali sprawę. Naprawdę widać, że to silna grupa nie tylko w pysku ;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-05 23:34:36 /


sprawa jest bardzo prosta,passaty to drugi poziom po golffie.
obecnie najwiecej ludkow jest na drugim poziomie bo;
pierwszy poziom to banal.
drugi wiadomo.
trzeci troche trudny.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-05 23:41:55 /


Prawda, mój kolega golfiarz restaurujący jeden z ładniejszych mkI w PL jeździ... passkiem ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-05 23:59:44 /


Mike też przez 7 lat jeździł Passkiem - ale na szczęście zmienił na Forda i święty spokój - nic się nie psuje. Forum VW za to ma sporo pisania o rozpadających się podzespołach hehehe ... może stąd takie parcie na internetowy klub ;-p

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 00:04:47 /


Miałem kiedyś B2 i rozumiem spuszczanie się nad tym autem. Było zaje.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 00:25:54 /


ja mówię o B5 - dramat w 16 aktach ... z kolei Jaca pewnie sobie chwali... A stare Vw były praktycznie nie do zajechania....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 01:11:59 /


Bez przesady z tym dramatem. Jakby tak było to by tyle tego nie jeździło.

żbik / 2010-05-06 03:18:20 /


remon te wyniki co podałes to są jedynie wyniki głosowania internetowego użytkowników portali, natomiast fanklub roku został wyłoniony z pośród tych które zajęły najwyższe miejsca w głosowaniu internetowym. Fanklubem roku zostało stowarzyszenie saab klub polska.

Szramek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 10:56:04 /


aaa to sorki, zmienia to trochę ogólne wrażenie.
Nigdzie na stronie głosowania nie doszukałem się informacji o zwycięzcy więc wywnioskowałem że to ten ze szczytu listy. Ale istotnie na stronie głównej AŚ jest informacja.
Przy okazji wyczytałem że część klubów wywindowało się na wysokie pozycje dzięki automatom głosującym ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 16:53:17 /


No to teraz z typowo polskiej zawiści dokopię zwycięzcy :p
Jak wygląda artykuł techniczny na stronie zwycięzkiego klubu? (zaznaczam: jedyny artykuł techniczny jaki znalazłem poza forum). Zawartość na zrzucie ekranu:

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 17:15:07 /


Żbik - dramat .... auto w rodzinie od nowości , kupione z Polskiego salonu... ale egzemplarz był składany chyba w poniedziałek.. Passy tak bezsensownych i absurdalnych awarii jeszcze nigdy nie było w karierze samochodów obecnego stadka...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-06 18:17:30 /


FORD POLSKA coś kombinuje,
nic nie proponuje tylko wstawiam JAKO CIEKAWOSTKE

poderzewam ze predzej czy pozniej temat "wypłynie" ;):


"Ford Polska:
Czas wybrać Siedmiu Wspaniałych! W naszym nowym konkursie wyłonimy siedem fanklubów Forda, które zdobędą miejsca na ekspozycji Forda podczas Motor Show 2013! To szansa, żeby zaprezentować swój samochód przed tysiącami fanów motoryzacji podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce oraz zawalczyć o wysokie nagrody pieniężne! Wchodzicie w to? :)

https://apps.facebook.com/siedmiu-wspanialych/"

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-13 22:50:03 /


cudzysłów tam się mi "zagubił" na końcu linka:
https://apps.facebook.com/siedmiu-wspanialych/

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-03-13 22:52:56 /


Fajnie byłoby się nie dostać :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-14 08:19:24 /