logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Nie pali mi na gazie.Inny problem niż poprzednie

Nie pali mi na gazie.Inny problem niż poprzednie

Mam Golfa II poj.1.3.Od razu pozdrawiam wszystkich posiadaczy Capri.Taki Ford stoi u mnie pod blokiem.Niebiesko-czarny.Ale wracam do problemu.Mam gaz od prawie roku.Ciągle były z nim problemy.Fachowcy,co go założyli nie znają się.Coś tam podkręcą i ma chodzić.Ale nie chodzi.Mój problem jest taki.W zimie nie odpala mi na gazie(mam gaźnik),ale to pikuś.Latem też nie odpala mi na gazie,nawet jak na dworze upał.Nie odpala mi również z gazu po 10,czy 20 minutowym postoju,gdy silnik jest ciepły.Jak go pomęczę,to czasem zaskoczy.Ale,co się naprzeklinam to moje.Jak ktoś ma pomysł,co z tym zrobić,to proszę o pomoc.Fachowcom z serwisów nie ufam.Może ktoś z Was mi pomoże.Dzięki

Szwagier / 2004-05-24 22:28:11 /


Ford "golf II" .............dobranoc:-/

kokon / 2004-05-24 22:33:02 /


Ja miałem podobny problem z tym ,że u mnie okazało się,że zabardzo był skręcony na dyszy wolnych obrotów
swoją drogą to chyba świadczy o jakości naszego forum,że posiadacze innych marek się tak chętnie tu pakują:/

gilmor / 2004-05-24 22:43:00 /


Niezniese kur.. Ne bede mily kur.. Wypier..... stad! Jestem za tygodniową kwarantanną od zarejestrowania do umieszczenia pierwszego postu! To jezdzij se na benzynie, albo postaw pod blok i niech stoi. Kur.. komu tu jeszcze obsrany golf potrzebny? Nie pozdrawiam! Nie tylko fachowcom od gazu nie ufasz widze, ale regulaminom tez nie! ? !(na swoje usprawiedliwienie mam fakt ze przeklenstwa nie sa bynajmniej nieuzasadnione) Gdybys raczyl przeczytac chociaz z JEDEN raz ten regulamin! Ale nie, po co?? To forum nie jest "LPG PROBLEMS ONLINE"!!! A moze nas podpuszcza ktos od wczesniejszych watkow o gazie w niefordach, nieusatysfakcjonowany odpowiedziami? Moze gaz sie popsul i dlatego nie odpala??

Mysza liil (EM) / 2004-05-24 22:50:59 /


wiesz kolego szwagier.. ? kurcze taż mam taki problem.. mój komar-romet też mi nie chce palić z gazu. a przecież mam założoną nową kuchenkę turystyczną.. tak wiec jeśli znajdziesz gdzieś odpowiedź na swoje pytanie to napisz i mi co i jak bo marzę o tym żeby mój komarek wkońcu zaczął palić z gazu!!!

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-24 23:03:05 /


Mysza - bez nerwów ;)
Przeca widać, że o to kolesiowi chodziło. Ksywa "Szwagier", a Golf nie jara ani latem, ani zimą, ani ciepły, ani zimny - jednym słowem rzucił palenie. Problem z głowy - uczynic z filcwagena sporą doniczke i po herbacie.
Szwagier - nie podnoś sobie za wysoko poprzeczki (a zwłaszcza do naszego poziomu) - jeszcze nie przeskoczysz i twarzyczkę umoczysz sobie w ścieku, który poleci po kolejnym poście na temat "instalka gazowa". Azali tylko na to starcza Ci konceptu? Ktoś wkorzenił Ci to pojęcie w łepetynę i teraz nie możesz się z nim rozstać jak ze smrodem w obuwiu?
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-24 23:07:07 /


niestety ale chyba Mysza ujął to bardzo trafnie :(

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-24 23:09:15 /


Nadal kusi mnie montaz karabinu w poprzek. Jest sporo miejsca miedzy atrapa a chlodnica, bo u mnie chlodnica jest wieksza niz zwykle i cofnieta w strone silnika. Wyloty luf bylyby umiejscowione przed prawym przednim kolem, moznaby fajnie ciachac takie golfy przy wyprzedzaniu, poza tym tunel amunicyjny moznaby bardzo ladnie ulozyc w strone schowka. Niestety, obawiam sie ze sila odrzutu juz przy 3000 pociskow na minute spowoduje, ze ciezko bedzie utrzymac kierownice.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 01:21:07 /


Widzę,że chamstwo się szerzy.Myślałem,że posiadacze fordów,to normalni ludzie.Ale mocno się pomyliłem.Sami sobie robicie złą opinię.Ale na szczęście są wsród Was pozytywne wyjątki.I ich pozdrawiam.A reszcie życzę zastanowienia się nad sobą i swoją głupotą.Pewnie uważacie,że Capri są najlepsze?Może i są,ale każdy ma swoją ulubioną markę.Ja nie neguję żadnej.Zwróciłem się tylko o pomoc.Ale widzę,że żadnej nie otrzymam.Szkoda,bo niektórzy z Was się znają na rzeczy lepiej od fachmanów.

Szwagier / 2004-05-25 07:21:27 /


widze u pewnych ludzi straszną zawisc i fanatyzm!

gibeon / 2004-05-25 08:28:46 /


Nie chodzi o fanatyzm (chociaż, na swój sposób...). Istnieje zasadnicze pytanie:
w jakim celu tworzone są kluby, grupy, fora? Odpowiedź jest jedna: Bo człowiek to zwierzę stadne. Jednak nie tak do końca. Każdy z nas chce być na swój sposób indywidualny, inny od wszystkiego i na swój sposób oryginalny. Dlatego tworzenie klubów ma sens. Powstaje pewnego rodzaju ostoja zapaleńców, zbozczeńców i maniaków których łączy jeden cel. I teraz, jeżeli pojawia się ktoś, kto nie posiada części wspólnej z tąże grupą, automatycznie będzie traktowany jako intruz. I nie chodzi tu o chamstwo (to do szwagra). Chodzi o burzenie indywidualizmu, który jest z takim mozołem tworzony. Spróbuj wbić się do kasty prawników, czy lekarzy, czy artystów.
Do tego pojawiają się stereotypy :) Golf, stawiany obok beemek i mesi niestety, ale przez wielu traktowany jest jako auto 4 rzędu (rząd pierwszy to oczywiście Fordy ;) W żaden sposób nie świadczy to o pojedyńczych jednostkach, ale tak jest i koniec. Stereotypów się nie pozbędziemy.
Tak, że rozumiem ból myszy i chęć pomocy glimora, ale golfiarze powinni założyć własne forum (w końcu golfów jest parę dobrych setek w Polsce) i powinni dzielić się własnymi doświadczeniami.

Z pomorskim pozdrowieniem...

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 08:46:32 /


a ja mysle ze sobie jeja robi koles albo jest bezmyslny
dlaczego :
wystarczy spojrzec na tytul postu
]"inne niz poprzednie "
co to ma znaczyc ???? czy szanowny pan "szwagier" zobaczyl jakie sa inne posty i stwierdzil ze on nie ma ani opla ani fiata i takich tam dalej wiec o golfie jeszcze nie bylo ,wiec i inny problem bo inny samochod !!!!!!!
ale szkoda klikac
a co do tych postow to jesli MK ich nie zamyka to niech nikt sie nie nie odzywa jak beda podobne
a cos mi mowi ze jeszcze nie jeden sie pojawi
SZANOWNI KLUBOWICZE ZADNYCH DOPISKOW DO TAKICH POSTOW !!!!!!!!
patrze co odpisujecie i mysle po co ??? nerwowac sie na co i po co ???
a jeszcze ktos bierze nas za niemilych gosci !!!!!!!!!!!!!!
one i tak umieraja szybko (zazwyczaj ja sie pojawi nastepny umiera poprzedni )ale niech zgina na poczatku

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-25 09:27:34 /


Chamstwem jest wyzywanie od Chamów nas fachowców, bo za takich nas wziąłeś tu wchodząc.
Schlebianie o Capri jest tego potwierdzeniem.

Fachowiec bierze kasę nie za to wali młotkiem, tylko wie gdzie puknąć, a pewnymi sprawami się wogóle nie zajmuje. Ma żonę i dzieci, na żonę sąsiada czasem znajdzie czas ;) ale dziećmi sąsiada to niech się już sam sąsiad martwi.

MK, propozycja:
dla nowych: kwarantanna 3 mies. + regulamin do poczytania przez pierwszych 10 wejść. W tym czasie możliwość zadawania pytań dopiero po zaopiniowaniu przez klubowicza (co byłoby np. w podpisie i również podkłada własną głowę za bzdury).
Nowy miałby możliwość wybrania sobie na recenzenta nie tylko kolesia z klatki, ale dowolnego z listy kontaktów.
Narzędzie proste, bez ingerencyjne, bezproblemowe dla admina (poza stworzeniem tylko jakiegoś autom. narzędzia do "certyfikowania" pytania nowego)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-25 10:15:25 /


już raz pisałem i przedmówca któryś również - nie odzywać się to wątek sam umrze.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 11:31:38 /


acha, szwagier, na tym forum już nie ma innych problemów z gazem niż poruszone przez nas. Tu naprawdę powiedziano już wszystko.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 11:40:17 /


tak Szwagrze ;) silnik 2.0 R4 od Forda i silnik 2.0 R4 przykładowo od Volvo niewiele sie róznią jeśli są z podobnej epoki, tak wiec wystaczy poczytać posty o Fordach i przełożyć to na inne autka, jesli juz ktoś chce koniecznie pomocy od nas, a jesli mu mało to przeciez na priv można się odezwać... a poza tym popieram pomysł Karola i uważam że jednak trzeba będzie się nad takimi metodami głębiej zastanowić... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 12:52:58 /


Słuchajcie,już nie pierwszy raz ukazuje się taki wątek.-nie związany z fordami
Zróbmy coś aby temu zaradzić.
1-propozycja.Wogóle NIKT nie odpisuje i koleś może sobie do usranej śmierci wypatrywać jakiejkolwiek odpowiedzi.
2-propozycja.MK mógłby rzeczywiście wprowadzić jakąś kwarantannę dla "nowych"
3-propozycja.MK usuwa od razu gościa z Capri.pl
4-propozycja.Wszystko zostaje tak jak było i nadal się wkurzamy jak ktoś pisze coś nie o fordach.
??????????????????????????????????

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 16:12:10 /


Sorki,że namieszałem,ale myślałem,że mi pomożecie.Nie sądziłem,że inne marki to dla Was gówno.Macie w sobie coś z faszystów(biała rasa-tylko Fordy).Przeczytałem wiele stron o awariach LPG.Wasza wydała mi się najlepsza i pomyślałem,że w końcu tu znajdę pomoc.Ale się pomyliłem.Skoczyliście na mnie jakbym Wam wszedł z brudnymi butami do łóżka.Jeśli kogoś uraziłem swoją obecnością na Waszej stronie i tym forum,to sorki.Jeszcze dziś się wyrejestruję.PRZECIEŻ JA JESTEM Z CZWARTEGO RZĘDU,DALEKO MI DO WAS RASO PANÓW.Jakby mi się nie udało wyrejestrować,to byłbym wdzięczny MK gdyby mnie wyrzucił,jeśli jutro jeszcze tu będę.Pozdrawiam tych,którzy nie "faszyzują".A,byłbym zapomniał...dzięki wszystkim za miłe przyjęcie i okazaną pomoc.Na pewno polecę tę stronę swoim znajomym :]

Szwagier / 2004-05-25 16:54:55 /


Myślę że nie masz sobie nic do zarzucenia.Po prostu chodzi tu o twoją niewiedzę że w zasadzie pisujemy TYLKO na temat Fordów.
Tak tutaj jest i nic tego nie zmieni.Chodzi o pewną generalną zasadę.
A propo VW to ja kiedyś miałem Passata '84 i wcale nie uważam że VW to gorszy samochód.Po prostu inny i już.
Nie obrażaj się tylko dlatego że ktoś ci napisał żebyś wyp...alał.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-25 17:03:08 /


Wystarczy pierwszy punkt regulaminu:
-To forum wyłącznie Forda i związane z nim problemy
lub
-Na forum analizowane są wyłącznie tematy związane z marką FORD (niedopuszczale jest pisanie patrz "mój garbus....nie załatwia się " , "moja serena.. nie robi siusiu" , "moja warszawa... ma gazy", " "mój fiat... ma prostatę" - co radzicie ") - w przypadku niedostosowania się do regulaminu konto natychmiast zostaje zawieszone ..:)

Albi_Poznan / 2004-05-25 17:35:08 /


buhahah..przeczytalem to i mam ubaw po pachy...:-D
..jak zwykle przy takich postach zreszta...buhahahahah...do lez:)

mysza...cool!!

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-26 12:36:38 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.