logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Co sie z nami dzeje??????

Co sie z nami dzeje??????

Wiecie...
Tak sobie czytam posty i czytam i niezaprzeczalnie jeden wniosek mi sie klaruje..
Mianowicie prawie kazdy watek ( od jakichs 3 miesiecy ) konczy sie wzajemnym wyzywaniem i chamstwem, zazdroscia i zawiscia...
Czy mozecie mi powiedziec czy my w koncu jestesmy klubem po to aby sobie pomagac czy po to aby psuc sobie nastroje i humory??
Po raz pierwszy od kilku lat zastanawiam sie co sie dzieje...a powiem ze zle sie dzieje..
Poczytajcie, pomyslcie i wysnujcie wnioski....
To forum powinno nas jednoczyc a nie dzielic na grupki i grupy..
Boje sie az sytuacji kiedy za pare lat na jakiejs trasie bede stal Caprysnym na poboczu a kolega z klubu przejedzie odwracajac glopwe w droga strone...dobrze wiecie ze powoli do tego zmierzamy...
pomyslmy o tym i zmienmy swoje nastawienia do nas samych, bo przykro sie robi patrzac na podzialy, jakie zaczyanaja istniec tutaj...
Sorry, ale musialem... Teraz pewnie zaraz ktos napisze ze po co i dlaczego....ze nie potrzebnie, ze wcale nie...
CAPRI NIECH NAS LACZY A NIE DZIELI!!!!

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-03 18:56:52 /


Zgadzam sie z Tomkiem:)
Choć nie naleze do klubu to sie wypowiem:P
Szczrze mówiąc: "przykro czasem czytać":(
Afera z rogami była poprostu "piękna i podbudowująca":(
Oto moje zdanie.
Pozdroffki for all...

Blanshe / 2004-06-03 19:04:28 /


moze po PC sie cos zmieni...bo pewnie coniektorzy nie moga sie doczekac..zeby wyzwolic z siebie i przelac ta energie(niekoniecznie dobra) na asfalt..:)
zreszta w 99% urzytkownicy tego forum i strony to faceci...a wiadomo mamy gleboko zakodowane popisywanie sie..nie tylko przed plcia piekna ale i przed soba ..kazdy chce pokazac jaki to on mocny wielki itp....wiadomo ze to nie prowadzi do niczego dobrego.....:D
ale natury sie nie zmieni...ale mozna sie starac....
..ale mysle ze ten watek powinnismy zostawic bez nazwisk ksywek itp..bo kazdy z nas wie co pisze i jak...
..aha i jeszcze jedna UWAGA za malo korzystamy z czata!!!!
TAM JEST SPOORO MIEJSCA ZEBY SIE WYKRZYCZAC POGADAC..ITP....wtedy forum uniknelo by wielu zbednych dyskusji...i pyskowek..:)
tak mysle...
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-03 19:17:40 /


No obawiam sie ze to prawda .Regulamin jest bardzo potrzebny ale obawiam sie ze niekturzy przyjmuja go zbyt serio i powaznie.Zakladajac ze ktos wykroczy poza regulamin albo tylko w interpretacji odpowiadajacego go wykroczy,zaczyna sie regularna wojna na punkty regulaminu i ogolne bluzganie sie,ktore wcale niepomaga a sluzy tylko zasmiecaniu forum czego upominajacy staraja sie pilnowac.Moglbym tu przytoczyc parenascie przykladow ale mi sie niechce :)

pozdro

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-03 19:23:09 /


Co do chata to CI powiem zauważyłem buszując tak po tych forach i czatach,że na forum to każdy mocny w ryju a na chacie to każdy dąży do pojednania lub mordę zamyka:):):P

A co tych pyskówek to fakt popiszczą panowie oponkami na PC to się uspokoją po tem Gryźliny też wariacje i do lutego mamy względny spokój:P:P

Pozdro ja jak widzę,że zaczyna się mordownia na jakimś wątku to go zaczynam omijać może coś tracę ale ...wolę tak niż się pakować w burdy mieszkam w mieście w którym bandyci biją policję a policja strzela do takich jak ja czyli porządnych obywateli więc po co mam na forum też jakimś kijem po nerach załapać:P:P:P

gilmor / 2004-06-03 19:23:36 /


dokladnie gilmor...masz racje..pare razy bylem na czacie i jest ok..a na forum kazdy mocny:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-03 19:26:12 /


Wale skruche i przepraszam wszystkicxh braci jesli kiedys kogos urazilem.
Nie bede wymioenial bo wiedza Ci ktoory sa w temacie. Nie analizuje tu racji zadnych. pewnie leza gdzies po srodku
Resetuje swoje uprzedzenia i antagonizy
Tomek -Respect 4 U

dla wszystkich wielkie pozdro

Ciezko jest ale bedzie lzej w przyszlosci }: )
NARRA

Q_Back / 2004-06-03 20:44:47 /


jakis czas temu mialem zlozyc taki watek wlasnie
nawet analizowalem sporo postow co i dlaczego sie dzieje
dawalem czytac innym ludziom z poza capri.pl (bo moze mi sie zdawalo ze ja zle mysle i jestem stronniczy ) by ocenili kto tu przesadza i co kot do kogo ma o dlaczego
troche tego nazbieralem i moze ktos pomysli po co to robilem .....
a tak bo chcialem przedstawic publicznie i niech kazdy wyciaga wnioski
jednak po wielkich przemysleniach doszedlem do wniosku ze nie bede sie wychylac bo jeszcze ktos mi ty zarzuci ze ledwo pol roku temu sie zarejestrowal i juz sie uwaza za nie wiadomo kogo i wytyka starym klubowiczom
ale to nie o to chodzi
ja naprawde dlugo obserwowalem stronke zanim sie zarejestrowalem i cos kliknalem i nadal patrze co sie dzieje
a co do podzialow to sa wielkie liczy sie tylko pewien sklad ktory jest ok i nie podskoczy nikt im bo ....... hahaha a najgorsze ze sa to mlodzi ludzie
czasem jest to smieszne czasem zalosne ale czytam codziennie i wszystko i mysle ze nie ma co sie tlumaczyc ze spotkamy sie na zlocie i bedzie lepiej bo co ktos sobie w morde da tak jak to ostatnio klikane bylo ???
kazdy jest tu mocny i moze chce pomoc (moze chce ) bo faktycznie to zawsze jakis problem sie pojawi jak sie kogos o cos poprosi a moze trafilem na zle osoby ???
ale nie powiem sa osoby ktore mi pomogly i chwala im za to i do nich mam szacuneczek ni episze kto bo i nie pisze od kogo cos chcialem bo to beda wytyczki a o to nie chodzi (oni beda wiedziec ) ale chce pokazac ze potrezbyjemy pomocy na wzajem a tylko potrafia niktorzy bluzgac na stronce
rozpisalem sie !!!!!!
dzieki za zrozumienie i niech nie odbiera nikt zle mojego tekstu ale kazdy wyrabia sobie opinie o sobie klkajac tutaj i jedni moga kogos wirtualnie lubic a inni nie ale jakis szacuneczek trzeba okazac do kazdego bo to tylko swiadczy o wychowaniu i kultorze danej osoby
jeszcze raz podkresle
NIE DZIELMY SIE A POLACZMY I POMAGAJMY

POSTROFKA

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-03 21:30:32 /


na szczęście na zlotach panuje dobry klimat i wszyscy a może prawie wszyscy zapominają o potyczkach słownych na forum :) i idą razem wypić piwko :))

"Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce abyśmy byli szczęśliwi."
-- Benjamin Franklin

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-03 22:36:55 /


macie calkowita racje
tez mnie to wkurza od jakiegos czasu
ale nie moge sie powstrzymac jak ktos pisze glupoty i moze bezsensu pisze swoja opinie dolewajac oliwy do ognia, tak robi wiekszosc z nas:(

prawada jest taka ze musimy troche bardziej wyluzowac ja jestem zadowolony ze z mojego sporu wyszlo cos trowrczego i jednak prowokator okazal sie rownym gosciem z nieporozumienia wyszlo niezle dzielo ktore bedziemy miec juz w krotce na szybach
senk w tym zeby mniej gadac wiecej robic a nie odwrotnie
pozdro for all
bedzie dobrze bo sami sie reflektujemy i widzimy nasze slabosci
gorzej jakbysmy uwazali ze wchycho jest ok
NA GAZIE;)

Hoover 3M / 2004-06-04 00:11:37 /


a może czasami trzeba pomilczeć.

kliner aka cleaning / 2004-06-04 00:27:48 /


jak widzę głupka na forum to się nie odzywam, bo nie każdemu dano równo rozumu, ale jak widzę chamstwo, to czasami (powtarzam: czasami!) nie wytrzymam i się odezwę. To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 07:25:19 /


WIDZE ZE TEN POST ZAMIENIA SIE W ZBIOROWA SPOWIEDZ...:))...I DOBRZE BO ZNACZY TO ZE WIDZIMY SWE BLEDY...A TO OZNACZA ZE KAZDY CHCE(MOZE) SIE POPRAWIC..:)
JA ROWNIEZ JAK Q_BACK BIJE SIE W PIERS...BO NIE ZAWSZE BYLEM SWIETY...I OSTRY JEZYK MIALEM....ZRESZTA JAK SPOJZE NA STATYSTYKI...TO SAM SIE DZIWIE SKAD JA TYLE POSTOW NAKLIKALEM..:D
POZDRO......BE COOL!

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 08:41:46 /


Hmmm.... Bardzo ciekawy temat.
Dodam tylko od siebie, iż przerażenie mnie ogarnia, gdy czasem nasuwa mi się refleksja, że podążamy równo ścieżką, która nie tak dawno brać motocyklową zaprowadziła do syfu. Obyśmy nigdy nie dopracowali się sytuacji, że potworzą nam się grupy na wzór NIEKTÓRYCH tamtejszych MC, co będą przybywać na zloty tylko po to, żeby się z innymi po mordach okładać. A zwyczaj zatrzymania się przy kimś, kto stoi na poboczu, czy nawet chociażby pozdrowienie się na trasie, przez większość jest już tam uważana za jakiś archaizm i bezsens. Brrrr.

Pozdro dla wszystkich

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-04 10:04:15 /


Tak to juz jest im wiecej ludzi tym wiecej problemow :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 11:01:51 /


Trudno żeby tylu ludzi ,z tak wielu różnych miast ,środowisk było zawsze zgodnymi .. Nie jesteśmy ,nie byliśmy i nie będziemy ... Co nie usprawiedliwia chamstwa na forum publicznym?!! To mnie okrutnie drażni .. ale cóż dopóki chamstwo i złośliwości nie dotyczą mnie, albo mojego dobrego znajomego to się nie odzywam ,bo i po co mieszać się w cudze sprawy ,nie odzywam się w bezsensownych wątkach ,niezwiązanych ze stroną. No t9o było takie moje przemyślenie i 3 grosze w tej sprawie.

Pozdro dla wszystkich !

Ps. i pamiętajcie, że czasem można przymrużyć oko !


spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 11:49:06 /


No dobra, moze i pojechalem pare razy, szczegolnie golfiarzom, ale jakos nie moglem wytrzymac to se ulzylem. Ukojenie chwilowe, potem rozkminka czy dobrze sie stalo,bo w koncu skazany na filcwagena tez czlowiek :-(

Mysza liil (EM) / 2004-06-04 12:19:01 /


Panowie: TomekmaniaC, Q_Back, Kliner aka cleaning - SZACUNEK!!! Jesteście żywimi dowodami, że prawdziwy sens tego forum nie zaginął. Czasem trudno mi przefiltrować jazdy interpersonalne zawierane w wątkach w poszukiwaniu interesującej mnie informacji. Pozdrawiam. Was i wszystkich Klubowiczów.

domin / 2004-06-04 12:28:45 /


na ktorys ze zlotow trzeba przywiezc duzo ziolek (herbatki z rumianku itp) ;), wtedy wszyscy stana sie mniej nerwowi

co do tych od golfow i cieniasow to nie jedzmy po nich, to tez wprowadza zla atmosfere, po prostu nie odpowiadajmy w zaden sposob i czekajmy az MK usunie watek
ignorowanie to najlepszy sposob na spokoj bo na odleglosc kazdy bedzie odwazny i od razu zaczyna sie pyskowka


pozdrowienia dla wszystkich fordziarzy


camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-04 13:09:53 /


ja tez zauważyłem to co TManiaC... i mam nadzieje ze ten post będzie dla nas swego rodzaju upomnieniem, żebyśmy sie opamiętali... łączmy się i jednoczmy poprzez Capri.pl i stare Fordy... to piękna idea. pozdro dla wszystkich.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 15:03:14 /


Właśnie się opamiętałem......a co do tych ostatnich moich wygłupów to chyba tylko Zakrzak mógł skumać że jak piszę że komuś wp....limy( zapomniałem dodać coś takiego-:) ) to mam na myśli moje dziwne zdarzenia dotyczące podniesienia na chwilę adrenaliny-czyli bomb- które to zdarzenia mam TYLKO raz w roku i od TRZECH lat ZAWSZE w LIPCU.
Dziwne to jest-raz w tramwaju,raz w pracy, a ostatni raz kiedy próbowałem powstrzymać na Bohemii pijanego czeskiego kibica przed zataczaniem się na środku drogi os-u Spzlow-Żelezny Brod podczas rajdu.
Rzeczywiście forum nie jest miejscem aby używać takich słów.
Przepraszam wszystkich za moje wypowiedzi,jakkolwiek nie były one w sumie skierowane do nikogo.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 15:45:58 /


Gryziu dolacze do twojej wypowiedzi
dodam jjeszcze zeby sie nie zaczelo wlasnie gropowanie na zlotach i grodzenie sie tak jak to robia tzw kluby MC
ani podejsc do nich
a kiedys bylo tak fajnie
wszyscy sie bawili razem
rozbijali motocykle i obijali sobie geby :D:D
kazdy sobie pomogl
i bylo ok !!!!!!
i aby tak bylo tutaj CAPRI.PL ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-04 18:38:32 /


no w sumie fakt...cos o tym wiem...w koncu w szklarskiej byly/sa...najwieksze zloty chyba w polsce...motocyklowe...:))

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 19:10:18 /


U nas to na szczęście działa: http://www.capri.pl/forum/4067e64f2dd1d - sam sprawdzałem. Korzystając z okazji jescze raz dziękuję.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 21:07:17 /


No prawda z motocyklami to już kiła sie zrobiła..:(-ale w Szklarskiej jest OK :) Motocyklami i Caprychą jeżdze bo to lubie. Z tym że motocykl można kupić sobie nowy i gotowy,a z Caprychą tego nie zrobisz:)-i to jest fajne.
Z motocyklami też kiedyś tak było -cieżko było dostać sprzęt którego nie trzeba bybyło robić prawie od podstaw aby sie przejechać-i byli klawi ludzie,a teraz wiecie....motocykl może mieć każdy-nawet słomiane zapały.(plastiki na zlotach...:/...to nie to)
Więc nie ma sie co martwić że ten klimat sie rozpłynie, nam to nie grozi co "motonitom".Caprycha to Caprycha i tego nie przeskoczysz żadną nową repliką ani czymś podobnym,a jak widzisz na poboczu to nie ma ch.. i tak sie zatrzymasz żeby pomóc i pooglądać choćbyś sie spieszył jak niewiem co!
A głupich postów i pyskówek nie czytam z regóły.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-04 23:24:34 /


ja dodam jeszcze tak junaka nikt nie kupowal z przypadku i nadal nie kupi go byle kto bo np sie mu spodobal
Bo nawet jak by mu sie spodobal iu po temu chce go kupic (jezdzic;)) to po pierwszym kopniaku i jeszcze odbiciu w piete by zrezygnowal
a niestety caprysna czy jakiego kolwiek starszego fordzika moze kupic kazdy nie majac pojecia o nim , aby tylko zapalil i zakrecil troche kolami i juz jest nizla rajdowka !!!!!!

i dlatego jak bedziesz stal na poboczu z podniesiona maska i kolo bedzie jechac to nawet cie nie zauwazy lub stwiwerdzi ze masz szrota i po co sie zatrzymywac !!!!!
mi zostalo jakos zatrzymywanie sie i pomoc jak trzeba i to nie wazne jaki samochod oststnio pomoglem zcholowac renie 5 (sam mialem taki to moze dlatego)bo stala na srodku ulicy , ale nie ukrywam ze robie to coraz zadziej bo ludzie sa nieprzyjemni nawet jak sie chce im pomoc

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-05 10:09:25 /


nie chce mi sie czytać tych postów, e tam lepiej sie voodki napić };]

starrsky / 2004-06-05 10:35:01 /


kiedyś w Pruszczu zobaczyłem jak kolesie pchali genie na zamiejscowych rejestracjach. Zatrzymałem się i okazało się, że są z Suwałk i zmielili właśnie przegub. Wziąłem ich na sznurek, zaciągnąłem pod dom, dałem narzędzia, przegub (na sztukę), wyjmienili sobie i pojechali....
I wiesz co Wojdat? To była seledynowa dwudrzwiowa genia mk II z czarną oryginalną skórą. Tak byłem zajarany tą genią, że zapomniałem od nich wziąć namiary :-((

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-06 10:13:33 /


a widzisz !!!!!
moja byla w orginale czerwona tak widze jak ja rozebralem
jak ja kupilem to tyz miala dach inny :D:D czarny zrobiony na taki chropowaty cos dodane do lakieru !!!!!
wiec to nie byla moja :)
a co do tego t znalazlem u siebie jeszcze jedna tak jak ci gdzies klikalem ale kolo cena zapor bo wie co ma 2d!!!! ale szrot !!!!!!!!!nie dosc ze zjedzona to i zawieszenia wcale niema :(

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-06 21:21:57 /