logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » Kalendarz 2012

Kalendarz 2012

Ruszamy z kolejną edycją. Zapisy tu http://www.capri.pl/services/order . Bardzo proszę stosować się do instrukcji zamawiania. W tym roku preview chyba nie pokażemy, ale jeszcze się zastanowię. Wszyscy, których auta zostały wybrane, zostaną o tym powiadomieni i zapytani o zgodę do końca tygodnia :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-16 22:08:26 /


Poznań zgadza się grupowo na luty, kwiecień, czerwiec, wrzesień i październik :) Dzięki :) Wszystko więc zgodnie z ustaleniami!

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-16 22:12:53 /


PieM - napisz od kiedy przelewać ci kaskę ?? i od kiedy będą dostępne kalendarze (wysyłane) ??

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-17 22:00:04 /


Hmmmm...

"Jeśli decydujesz się wpisać na listę, to od razu wykonujesz przelew. W tytule przelewu zapisujesz:
a) w przypadku wysyłki grupowej, swój nick z C.pl, ilość zamówionych sztuk oraz miasto, do którego kalendarz ma być wysłany
b) w przypadku wysyłki indywidualnej, swój nick z C.pl, adres oraz ilość zamówionych sztuk.

UWAGA! Pomimo moich próśb o dokładne i zgodne z instrukcją wpisywanie tytułu przelewu, sporo osób nic sobie z tego nie robiła, więc w tym roku zaostrzamy rygor. Jeśli dane będą niepełne, kasa przepada i kalendarz nie zostanie wysłany!

Zamawiać można do 27.11.2011. "

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-17 22:07:04 /


racja Jaman nie doczytałem, sory - zaraz robię przelew

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-17 22:26:27 /


jaaa wiedziałem że jakiś kruczek jest... zapłacić trzeba :/

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-17 22:49:53 /


Od mię kasa już poszła :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-18 07:42:01 /


mój Ty bohateze :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-18 08:09:43 /


"kasa przepada i kalendarz nie zostanie wysłany!" jasne , zamiast wyjaśnić adres dostawy lepiej zabrać kasę i nie zrobić nawet zwrotnego przelewu - porażka

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 09:14:32 /


porażka, to jest wtedy kiedy, ktoś nie umie wpisać tytułu przelewu zgodnie z instrukcją.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 09:29:30 /


to jest pomyłka a zabieranie komuś pod tym pretekstem kasy to porażka

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 09:48:13 /


Pomyłka, to jest jak ktoś to robi po raz pierwszy. A jeśli jest napisana specjalnie instrukcja wypełnienia pola z tytułem przelewu i jeszcze dodatkowo ta prośba uwypuklona, to to już jest zwykły debilizm :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 09:56:20 /


...za który trzeba zapłacić, no tak. Śmierć frajerom :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 09:59:17 /


A skoro uważasz, że ta cała akcja z kalendarzami to jest szeroko zakrojony szwindel na zarobienie kokosów na "pomyłkach", to najbezpieczniej będzie nie brać w tym udziału :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 09:59:24 /


pewnie że tak ... jak znam PieMa, to już pewnie przegląda oferty last minute ;D czeka tylko na wszystkie błędne przelewy ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 10:17:00 /


Tak właśnie myślałem, podejrzewałem tylko że chatę chce z tego postawić. Z tego właśnie powodu nie ma mnie na liście zamawiających kalendarze, strach przed błędem w opisie przelewu jest zbyt wielki by zaryzykować. Tym bardziej że w danych przelewu nie ma nigdy adresu więc wysyłający nie wiedział by czy na pewno tam wysłać i ZMUSZONY był by zatrzymać sobie tą kasę choć na pewno niechętnie i z żalem.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 10:25:39 /


U mnie w danych przelewu zawsze jest adres, ale w sumie to jest mniej ważne.

CRUISER odnoszę wrażenie, że coś masz za wysokie ciśnienie. To jest klub, a nie banda zbójów, która tylko czeka, żeby cię wydymać. Wyluzuj chłopie.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 10:44:03 /


Znowu zapomniałem dodać :) lub :P na końcu ? To może dla tego że chwilę wcześniej skasowałem 256 wiadomości od ruskiego hakera i odfiltrowałem z nich to co jest "niespamem" oczywiście w poczcie na capri.pl. Następnie wchodzę na forum a tu "niebandyci" piszą że zabierają kasę za błąd w opisie przelewu bo się nie domyślą co maja zrobić jak otrzymają 73 zł od Jana Kowalskiego z ulicy Nowaka 5 we Wrocławiu. I panowie nazywają JEGO debilem. Ja przy takiej wpłacie wysłał bym mu 2 kalendarze na adres z danych przelewu i tyle. Nie wiem czy panowie mają konta na np. Allegro ale chciał bym widzieć komentarze ich kontrahentów przy takim podejściu. Jak zwykle nie potrzebnie wdaje się w takie dyskusje ale mnie to grzeje.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 11:09:24 /


Na alledrogo przeważnie sprzedający mając "dziwne" wymagania zastrzegają to w treści aukcji albo na stronie "o mnie". Jeśli zależy mi na tym, co mają w ofercie, to nie będzie dla mnie problemem zastosowanie się do ich warunków, o ile nie są debilne - a różnie bywa - proszą o podanie nr aukcji, nicka, czegokolwiek. Ba - adresu do wysyłki! Szaleńcy..
Jeśli mi to nie pasuje, nie akceptuję warunków danej aukcji - to nie kupuję. Jeśli natomiast nie umiem czytać ze zrozumieniem - nie powinienem brać udziału w tego typu przedsięwzięciach. A że z czytaniem bywa ciężko, to widać w naszych ogłoszeniach (np. w treści "silnik 2.0 ohc" - pytanie pod ogłoszeniem - "jaka pojemność"), albo po wstawianiu stron samochodów jako zwykłych stron.

I założę się, że zdarzyłoby się kilka osób, którym gdyby kalendarze zostałyby wysłane na adres podany pod przelewem (w danych rachunku), a okazałoby się, że "cholera, to był adres zameldowania, a nie mieszkam tam już 5 lat, tylko babcia mieszka i to jest 300km ode mnie, a ja miałem podać adres do wysyłki, ale zapomniałem".

Gdybyś jednak zamawiał kalendarz - zastosuj się do prośby chłopaków i wpisz adres w tytule przelewu. To nie boli ;)
Albo przelej mi pieniążki, a ja nieodpłatnie zamówię to dla Ciebie pod wskazany uprzednio adres :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 11:45:36 /


Kończąc moja wypowiedź w tym temacie (bo tłumaczenie rzeczy oczywistych mnie już nudzi) , jeśli uważacie że jest lepiej zabrać komuś wpłacone pieniądze niż wysłać mu w ogóle towar na błędny (być może) adres to jesteście w błędzie. Ja osobiście nie potrzebuje kalendarza, nie mam problemu z wypełnianiem pola "tytuł przelewu" i wiem że dla własnego dobrego samopoczucia nie zabrał bym nikomu złotówki która by do mnie nie należała i która by nie stanowiła dla mnie kosztów (kalendarze nie są ściśle spersonalizowane i na pewno 2 nie odebrane/nie wysłane nie będą długo czekać na nowego nabywcę nawet po 1 stycznia 2012)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 12:07:18 /


ło jezu, chyba w życiu Piema nie poznałeś, bo byś tak się nie rozbisurmanił w tym wątku.
A jeśli do tej pory się rzucasz to Ci wyjaśnię:
Piem ma swoje życie, dyplom robi, pracuje, a przy okazji chce mu się ogarnąć temat kalendarza starofordowskiego. Przy cenie 33 ziko za kalendarz raczej sobie nie dorabia tym na boczku na wczasy karaibskie....
Nie znam dokładnych liczb, ale ma do wysłania ok. 100-140 kalendarzy. Całkiem dużo.
I trzeba to zaadresować, opakować, wysłać itd.
Tak ostry nacisk na poprawne wpisanie tytułu przelewu ma zapewne dać do myślenia i WYMUSIĆ od ludzi uwagę i podanie odpowiednich danych, co mocno ułatwi Szczepanowi ogarnięcie całej sytuacji.
Ale oczywiście można nie mieć w sobie tej empatii, można porównywać to do sytuacji na allegro, można węszyć spisek i układ (to w sumie modne ostatnio), niemniej w obliczu powyższych faktów takie zachowanie wydaje się mocno przesadzone i co by tu dużo nie mówić - śmieszne:P
Pozdro!

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 13:38:21 /


Rzeczą oczywistą jest, że przy tak jasno sprecyzowanych warunkach zamówienia, niewłaściwego opisu przelewu nie da się nazwać pomyłką, tylko właśnie skrajnym debilizmem, bądź (co gorsza) zupełnie niezrozumiałą złą wolą.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 13:42:07 /


A, po to by dyskusja była merytoryczna, napisz nam kolego jak byś to sam sformułował, gdybyś to Ty był wykonawcą i naprawdę bardzo by Ci zależało na takim, a nie innym określeniu tytułu przelewu.
Może Twój pomysł wygra konkurs w przyszłym roku :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 13:47:25 /


Do diabła , czy tu nigdy nie można mieć ostatniego słowa !? [ :) oczywiście ] Po prostu napisałbym że w przypadku nie podania innego adresu wysyłki kalendarz zostanie wysłany zgodnie z danymi z przelewu , w przypadku wpłaty sugerującej na wysyłkę grupową (X * 30 zł + 3 zł) wysyłka zostanie dołączona do paczki zamawiającej grupy z tej lokalizacji lub w skrajnych przypadkach wstrzymana do czasu wyjaśnienia. No chyba jest to rozsądne i jedyne rozwiązanie. Po za tym wiele osób NIEUMYŚLNIE zapomni opisać przelewu bo z rozpędu go zatwierdza i wysyła jak np. maila bez załącznika. Nie tylko PieM ma miliony spraw na głowie, wszyscy są zabiegani i zarobieni i przez to roztargnienie, niektórzy nawet nie doczytują wątku do końca, po prostu chcą kalendarz i ślą kasę pod wpływem impulsu chwili. Czy to czyni z nich złych ludzi ?! ;)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 14:02:10 /


skoro jak napisałeś i tak nie chcesz kalendarza to po chuj ta głupia gadka?

chcesz kalendarz to dajesz adres do wysyłki aby Piem nie musiał ganiać za każdym adresem...proste??

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 14:35:00 /


nie mondruj :P

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 15:00:19 /


criuser - po pierwsze podejrzewam że Piem i tak by kase oddał ale taki zapis to ma być zmobilizowanie zamawiającego do ułatwienia mu roboty. weź sam ogarnij 120 czy więcej kalendarzy, popakuj w odpowiednie paczki ( bo jeden chce indywidualnie, drugi grupowo ), sprawdź czy pacjent wpłacił i czy wiesz gdzie masz wysłać, a tu już wszyscy pytają czemu jeszcze nie mam kalendarza?
życzę powodzenia.
a jak by ci się chciało to poszukaj na forum ile Piem się zawsze prosi o podanie danych od osób które w lutym obudziły się że jeszcze nie mają kalendarza.
więc zamawiaj i pisz jak należy a nie fandzol gupot. nikt ci nie każe zamawiać.

albo lepiej - ty weź się w przyszłym roku za zrobienie, załatwienie, popakowanie i wysyłkę kalendarzy klubowych. zobaczymy co wtedy powiesz.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 17:03:04 /


Ło Jesuuu...

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 17:28:58 /


No właśnie , łe jesuuuu.... Ja tu nikomu nie odbieram zasług za kalendarze i dóbr osobistych nie oczerniam, zwracam tylko uwagę na zapis o zabieraniu kasy, Wy tez trochę wyluzujcie.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 17:56:16 /


Jak widać pogrubiona czcionka czy inne podkreślenie nie zwraca tak uwagi jak zapis o utracie kasy, czyli że jak na razie działa. :)

Pschemek / 2011-11-21 18:02:20 /


A tak w ogóle to kalendarz klubowy mógłby być dla członków capri.pl przyznawany automatem w cenie członkowstwa (mówię o 1 egzemplarzu, jak ktoś chce więcej to płaci...).

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 18:52:15 /


Konrad tylko problem jest taki, że kalendarz robi jeden z klubowiczów, a nie zarząd i pieniądze ze składek nie idą do Szczepana tylko do Guru naszego klubu i nie na rekwizyty tylko na utrzymanie np. serwera.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 18:56:00 /


Jeśli tylko się chce, to da się to zrobić. Fakt PieM sam tego nie zrobi, a wsparcie ze strony zarządu c.pl jak najbardziej mu się należy.
Rachunku za hosting serwera nie widziałem, więc nie dyskutuję na ten temat, a sugeruję tylko iż taki kalendarz w pakiecie do członkowstwa byłby czymś miłym i jestem pewien, że 90% klubowiczów i tak zamawia kalendarz dla siebie :) A te 10% z kalendarza i tak pewnie by się ucieszyło, jakby je dostali...

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-21 19:13:22 /


na poczcie na ul. nakielskiej w bydgoszczy boją się Piema bardziej niż chupacabry w meksyku ;)

michalch83 / 2011-11-21 20:01:07 /


:-D:-D:-D:-D, dobre michalch83 :-D:-D:-D Chupacabra :-D

Już sobie wyobrażam taką scenę, wchodzi PieM na pocztę a tam...

http://www.youtube.com/watch?v=NDfh-XKPvgo&feature=related

:-D

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 21:35:55 /


boją się mnie w Meksyku... ;p

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 22:43:33 /


CRUISER, Twardy bądź , nie dawaj się. Prezes Kaczyński codziennie jest sam na całą resztę. Nawet jak powie coś mądrego to po nim wszyscy jadą.
Osobiście uważam, że miałeś rację, jestem po Twojej stronie.

Anonim

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-21 22:50:08 /


Eh, chwile mnie nie ma, a tu takie rzeczy:)

Generalnie prosba o dokladne wypisanie tytulu pojawiala sie co roku. Mozna zobaczyc do poprzedniego kalendarzomatu, ze tez byla pogrubiona z napisem UWAGA, ale pomimo tego mialem problemy. Sytuacja pierwsza zostala juz opisana, ale do tego bywa tak, ze wysylam na adres z danych konta, a paczka wraca, bo faktycznie nikt tam nie mieszka, a jest jedynie zameldowany. Kto wtedy musi zaplacic za kolejna wysylke? Kolejna rzecz to brak nicka, co roku zdarzalo sie tak, ze musialem dochodzic czy ktos sie nie wpisal na liste i wyslal przelew, czy ktos kto jest na liscie zapomnial go zrobic. Nie mam pojecia, bo nie znam wszystkoch z imienia i nazwiska, a do tego czesto gesto dostaje przelewy z konta mamy, taty, dziewczyny, czy kochanka i juz w ogole glupieje.

Podsumowujac, kilka lat prosilem grzecznie, nie skutkowalo, to wprowadzilem kary :)

P.S. Dzieki wszystkim za te pozytywne komentarze, milo sie czyta, ze inni wspieraja ten caly balagan i jego wykonawcow :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-23 00:24:49 /


no i jak tam PieM ?? Drukują się kalendarze czy temat stoi ? bo cisza taka że aż martwić się zacząłem :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-04 17:01:50 /


Oddane do druku, ale nie mam kasy zeby za niego zaplacic. Dzis wieczorem albo jutro rano usiade i zrobie liste kto nie zaplacil. Mam jakies 70% kwoty, ktora powinna byc.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-04 17:07:30 /


No tak...
Kalendarze jeszcze przed nowy rokiem to by się chciało mieć ale zapłacić za nie to się nie chce.
Znowu będą w lutym, przez kilku leni.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-04 17:45:45 /


Ja... właśnie wysłałem przelew, sorry.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-04 20:53:21 /


Jutro leci kasa ode mnie. Sorry za opoznienie ale bylem zmyty z hajsu...
PS. Mozna jakies archiwalne dostac??

tajmus / 2011-12-08 14:55:28 /


Zamówiłem dziś dopiero! czy jak wpłacę dostanę kalendarz ?

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-08 16:07:39 /


Tak dostaniesz.

Archiwalne jakies sa, ale to temat na przyszly tydzien, Napisz maila.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-08 16:35:52 /


Ja też dość późno sobie przypomniałem o kalendarzu... dostane?

Medy / 2011-12-12 18:52:50 /


A ja już pół roku czekam! wpłaciłem kasę w maju! co to za ściema! ;P

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-12 18:55:02 /


PieM chodzą słuchy po forum że masz być nie długo w wawie może jakieś pivko + odbiór kalendarza ??? :-D a i kebab na Jana Pawła na koniec :-P

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-12 20:06:02 /


No mam byc, w piatek jade i walcze, zeby kalendarze byly gotowe. Jak przywioze, to dam znac ;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-12 23:41:08 /


Jarząb chętnie się do Was dołączę koło weekendu na tego BroKebaKalendarza ;) na JPII

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-13 18:22:37 /


Problem w tym, ze Przemek juz tam nie mieszka i mamy nieco dalej niz zwykle, ale cos bedziemy ogarniac jak juz bedzie blizej :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-13 20:19:51 /


no wlasnie piszcie piszcie bo my tu czekamy na info :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-14 00:32:33 /


PieM plis daj znać jak możesz jutro do końca dnia czy widzimy się w piątek - bo na sobotę rano jakiś rzeczoznawca z pzmotu przyjedzie na kolejne ogledziny capcia.

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-14 17:51:35 /


No to tak - PieM przyjeżdża w pt, będzie jakoś wieczorem, planowo koło 20, ale wiadomo, że może być różnie. Tak więc jeżeli ogarnie kalendarze, to można wpaść po nie na Jana Kazimierza.

PS Jako że moje mieszkanko jeszcze nie nadaje się na gości, proponuję wyjść gdzieś na piwo w sobotę.

Pschemek / 2011-12-14 18:06:24 /


w sobote to do 3m na piwo z kalendarzami

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-14 18:22:14 /


Oficjalna lista ludzi, ktorzy nie zaplacili ;) Po ostatniej akcji troche sie ruszylo z przelewami, ale jeszcze jakies niedobitki zostaly. Nie wiem dlaczego te same osoby zapominaja zrobic przelew co roku. Co nie Beddie? :)

1. Beddie
2. Cinekas
3. Marcin20l
4. Medy (widze, ze sie pytales, czy dostaniesz i odpowiedz brzmi tak, tylko zaplac)
5. Niniek
6. Pawson
7. Wojdat

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-15 20:32:17 /


A ja też dostanę jeszcze ? :) Zapłacę jutro/poniedziałek.

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-15 20:35:23 /


Spoko, dostaniesz :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-15 20:47:56 /


OJ! Odnoszę wrażenie że w najbliższym czasie obok Adasia stanie pręgierz...

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-15 20:49:11 /


PieM i jak damy rade skoczyć jutro na BroKebaKalendarza ??? :-]

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-15 22:31:03 /


A tak w sprawie wysyłki to kiedy jest planowana ?

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-16 08:59:15 /


sorry, mialem urwanie glowy, dopiero przed chwila wrocilem do Krakowa po calym tygodniu, robie wplate

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-16 21:25:54 /


Kasa poszła przed chwilą :)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-16 21:30:07 /


siema, kiedy planujecie drukowac towar i robic wysyłki?? pozdro

tajmus / 2011-12-18 10:20:14 /


PieM, kiedy wysyłka? Tak się tylko pytam ;)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-19 21:44:03 /


Wczoraj przywiozłem kalendarze do Warszawy. Do odbioru wieczorami na Jana Kazimierza, ewentualnie w ciągu dnia na Krzywickiego. Najlepiej pisać maile, żeby się umówić.

Pschemek / 2011-12-27 10:14:04 /


Gdańsk czeka na kalendarze!

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-27 12:30:10 /


Na kalendarze i nie tylko ... prawda Szczepan?

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-27 13:11:22 /


Na wysylki grupowe mam zamowionego kuriera na jutro. Reszta pewnie w czwartek dopiero wyjdzie, bo trzeba je popakowac.

Ligacz, robie co moge, ale jakos do tego Gdanska nie potrafie sie wybrac :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-27 14:56:27 /


rozumiem za jada do mnie kalendarzyki? te trojmiajskie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-27 15:13:39 /


Tak.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-27 16:42:29 /


Jak na Krzywickiego? Na Krzywickiego Przemek pracujesz?
To niedaleko do siebie mamy - bo ja na Solariego :)

Konar / 2011-12-27 16:42:35 /


Ano, na Krzywickiego, czasem mnie tylko do klienta gdzieś wyślą, ale tak to większość czasu na Krzywickiego. Masz jakieś dobre miejsce na obiady w okolicy? ;)

Pschemek / 2011-12-27 23:20:18 /


A krakowskie u kogo będą do odbioru i kiedy ?

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-27 23:37:51 /


OT: Gastronomicza pustynia niestety :(

Konar / 2011-12-28 11:05:20 /


a ja już mam :-P z nowym kalendarzem w nowy rok :-)

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 00:32:36 /


PieM, widzę bardzo skromnie, Mruczuś na środeczku:P
Przeemeek, kiedy na gałę idziemy?

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-31 01:15:48 /


To jakieś strasznie stare zdjęcie jest :))

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 01:45:37 /


też mam.... :P Dzięki!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 08:21:08 /


a ja jeszcze nie mam :-(

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 11:10:44 /


Chuder wsiadaj w fure i jedziesz do Przemka daleko nie masz - a warto bo marzec jest bardzo ładny :-] szczególnie dla ciebie :-P

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 12:24:27 /


Łee... ja już mam od środy :p

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 13:27:18 /


Chuder, Tobie w otrzymaniu kalendarza moze pomoc zamowienie takowego :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-31 13:39:08 /


PieM, do kogo wysyłasz krakowskie kalendarze? Nie mogę znaleźć informacji w wątku.
PZDR

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 13:58:51 /


Do Beddiego, musi odpokutowac za to, ze nie placi :P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-31 14:10:22 /


Jak nie place jak zaplacilem ;) W takim razie kalendarze beda do odbioru u mnie lub bede puszczal poczta pantoflowa w strone Huty ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-31 14:50:07 /


Szczepan a jpgi jakieś będą?
bo niemam co na tapetę do kompa wstawić.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 15:13:32 /


80 ???????
Gołych bab brakło w internecie ?!
:)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 15:16:21 /


no jakoś wolę kalendarz,- a gołe baby wolę dotykać niż oglądać . jakoś chyba mam słabą wyobraźnię do wirtualnych panienek

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-12-31 20:46:51 /


PieM jak tam kalendarz dla mnie ?

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-01 10:46:42 /


Ale jesteście niecierpliwi, przecież wiadomo że poczta ma opóźnienia w okresie świątecznym.
Przyjdzie, jak nie jutro to za tydzień albo dwa ;-)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-01 12:17:41 /


Ja podbijam pytanie o wersję cyfrową ;)

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-03 16:01:16 /


https://www.picasaweb.google.com/106824563454466928585/CapriPl2012 :)

Kurczak 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-03 22:10:32 /


Bez 's', które wszystko psuło.

https://www.picasaweb.google.com/106824563454466928585/CapriPl2012

Kurczak 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-03 22:13:15 /


Kurrde, teraz

http://www.picasaweb.google.com/106824563454466928585/CapriPl2012

Kurczak 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-03 22:14:13 /


Piem - jak tam wysyłka na śląsk?
tak późno jeszcze kalendarza nie otrzymałem

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-03 22:44:43 /


Hmm... Dzis jest wtorek, zatem jutro sroda. Sprobuj podjechac do Mike'a w czwartek :)

Tak serio, to byl poslizg z drukiem, teraz nieporozumienie z kurierem, ktory odbieral paczki kiedy mnie w domu nie bylo, no i jutro obiecal, ze podjedzie po reszte ;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-03 22:50:23 /


Mi się najbardziej podoba luty, bo jest tam auto będące kurnikiem i placem zabaw wyciągnięte po 5 latach z krzaków za 900PLN:)
Całkiem niezły ten Tazoszrot po liftingu w fotoszopie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 07:23:30 /


Jak tylko przyjdą to zadzwonie Wąski .... pozatym w drugiej sprawie tez ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 10:02:50 /


PieM, czy wysyłki dla "indywidualnych odbiorców" zostały wykonane?

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 17:52:34 /


Sporo tak, okolo polowy. Reszta pojdzie w poniedzialek, bo jutro nie dam rady.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-04 19:15:03 /


Przypominam, że Warszawskie kalendarze są do odebrania u mnie.
Prośba, żeby nawet jeżeli ktoś ma zamiar odebrać później, to napisał maila np. "odbiorę w czerwcu", ale żebym wiedział, że informacja do niego dotarła.

Krzyś, chyba nie rozumiem slangu, boję się zapytać. ;) Ale squasha proponuję w przyszłym tygodniu.

Pschemek / 2012-01-05 10:55:50 /


Witam! Pytam Z ciekawości kiedy mogę sie spodziewać kalendarza?

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-10 19:47:11 /


Podłączę się do pytania.

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-10 21:21:53 /


Ale dupę zawracacie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-10 22:47:39 /


Popieram Dreda ;)

Mysle, ze w tym, a najdalej w nastepnym tygodniu wszyscy beda mieli kalendarze u siebie. No prawie wszyscy, bo czesc nie odbierze i wroca do mnie :P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-10 23:47:35 /


Ja tylko grzecznie zapytałem.... i takiej odpowiedzi oczekiwałem.....

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-10 23:57:54 /


Ja już mam, wisi na ścianie, jest bardzo git :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-11 18:53:30 /


kiedy ja mam sie spodziewac kalendarza??

tajmus / 2012-01-16 20:28:59 /


Ja poproszę bez styczniowej kartki, może będzie mniejsza waga do wysyłki :D

Mysza liil (EM) / 2012-01-16 20:45:04 /


Przepraszam wszystkich, ktorzy jeszcze nie dostali. Przez moje obecne miejsce zamieszkania mam troche problemow logistycznych. Nie moglem zalatwic drukow do przesylek, bo poczta to chora instytucja. Trzeba wysylac w tej placowce, z ktorej sie bralo druk, ale u mnie na wiosce nie maja nigdy wiecej niz 4 sztuki i do tego nie chca dac wszystkich, bo nie bedzie dla innych. Dzis udalo sie zdobyc druki, jutro wypisuje i wszystko ode mnie wyjdzie. Jeszcze raz sory.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-17 00:10:41 /


Istotnie, Piem, poczta w Twojej 'wiosce' to jakaś chora instytucja. Wysyłam rocznie ponad 500 paczek z 3-4 najbliższych urzędów pocztowych i nigdy nie spotkałem się z czymś takim, że adres pomocniczy (żółty samokopiujący i samoprzylepny formularz) z jednego UP nie może być użyty w innym. Zawsze mam w domu kilkadziesiąt takich druczków - gdybyś w przyszłym roku napotkał na podobne problemy, to wiesz do kogo się odezwać :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-17 00:23:54 /


To wszystko przez to, ze chcialem byc uczciwy i za pierwszym razem jak bylem w miescie Pani sie zapytala, czy bede wysylal paczki u nich, a ja na to, ze raczej nie, bo tu nie mieszkam, na co Pani - nie wysyla Pan tu, to nie ma druczkow;) Dzis podszedlem inny urzad i na to samo pytanie odpowiedzialem, ze tak i pewnie jeszcze w tym tygodniu :)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-17 00:30:18 /


zdaje się, że od 1 stycznia, ja siakieś inne z kodami kreskowymi, nalepkami, pewien nie jestem bo nie wysyłałem, ale takie otrzymuję... żółtego chyba już nie ma
pzdr

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-17 00:33:42 /


Jest żółty.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-17 07:33:39 /


Jest żółty jak stado chinoli, zamienny między pocztami i ogólnodostępny.

Z nalepkami i kodami kreskowymi są teraz polecone. Durna pani z wielkim stemplem już nie przepisuje numeru nadania, tylko odrywa numerowany pasek samoprzylepny z kodem kreskowym i wkleja go w potwierdzenie nadania/książkę nadawczą.

Mysza liil (EM) / 2012-01-17 11:46:50 /


"Trzeba wysylac w tej placowce, z ktorej sie bralo druk"
ale sciema ;P
druki sa w calej polsce takie same i nie ma znaczenia z ktorej placowki je wezmiesz aw ktorej wyslesz.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-18 23:35:40 /


Moze zamiast druczkow potwierdzenia nadania zakup ksiazke nadawcza koszt ok 5-6 zł, rozbijesz koszt ksiazki w koszty kilku edycji kalendarza (nikt nie odczuje, a ty nie bedziesz stratny). Jak wysylasz tylko polecony to po problemie z jakas skapa baba.
Niestety jak ZPO to dodatkowo zolte karteczki, ale tak czy siak takie same w calej RP.
A kody tak jak pisal mysza, na poczcie naklejaja na przesylke i na druczek potwierdzenia nadania/ ksiazke nadawcza zamiast wpisywac numer recznie.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-18 23:50:22 /


Faktem jest, że coś podobnego, co PieM opisał mnie też spotkało - może nie w kwestii wysyłania z konkretnego urzędu PP, ale "miła pani" w okienku nie chciała mi dać kilku druczków - bo na co mi ich aż tyle? Tłumaczenia, że mam kilka paczek do wysłania w najbliższym czasie nie pomogły - bo tacy jak ja to zabierają druczki i potem ich na poczcie brakuje! ;)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-19 00:00:09 /


Fusz to ich stara gadka.... Ja jak pojebany chodzilem od domu na poczte wysylajac po jednej paczce.... chyba po 5 Pani sie zlitowała i dostałem chyba ze 3 druczki....

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-19 15:51:49 /


A ja biorę po 10 i problemu nie ma.

Mysza liil (EM) / 2012-01-19 19:24:34 /


A ja dalej ni mam kalendarza:/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-19 20:37:34 /


A to to swoją drogą.

Mysza liil (EM) / 2012-01-19 20:46:01 /


A mi chciała przy wysyłaniu paczki z miejsca zrobić gabaryt B ,choć sprawdzałem w domu i wszystko mieściło się w normie paczki A ale pani "gołym okiem" stwierdziła że to na 100 jest B.Oczywiście miała problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek miarki... A najlepsze że kazała mi pobrać numerek żebym mógł dostać blankiet do nadania paczki gdzie czekało koło 25 osób...Jak mam iść na pocztę dostaję gęsiej skórki i mam wrażenie że cofam się w czasy które można obejrzeć w filmie"MIŚ"

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-19 22:48:43 /


Hehe
Przypomniałem sobie jak swego czasu chciałem do kumpla nadać paczkę dyskietek na poczcie. Opakowałem ja ładnie w papier pakowy zachodzę do okienka wręczam paczkę i mówię ze chciałem wysłać. Pani w okienku mierzy , warzy i stwierdza ze nie może przyjać tej paczki bo jest za mała. No to proszę o kopertę, wkładam paczke w kopertę kaligrafuję adres i wręczam ponownie. Pani znowu warzy przesyłkę i stwierdza ze nie może przyjać bo... przesyłka jest za ciężka jak na kopertę :)
Na pytanie "to jak mam to wreszcie wysłać" odpowiada "Nie wiem" :)))
No ale to było z 10 lat temu.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-19 23:03:06 /


Aldaron nic sie nie zmieniło uwierz mi :)

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-19 23:09:55 /


tak nieśmiało, LECZ STANOWCZO...czekam nadal na kalendarz ;(((((

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-24 09:49:05 /


przyłączam się..jak z GOPowskimi ? może już leżakują u kogoś?

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-24 11:02:17 /


A brałeś wspólną wysyłkę ? Jeśli tak to zapraszam po kalendarz i belkę zderzaka :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-24 11:24:47 /


tak myślałem :)
spróbuję w czwartek ale głowy nie dam..niech czeka, brałem grupona ;)
i nie belkę tylko tylny zderzak fcmk1 od Przemka przez Pająka :)
Przemek - już jest niedaleko!!! :)

VV0Lf Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-24 12:24:43 /


Neee w czwartek mnie nie ma ;-) Jade do Gdańska

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-24 12:57:21 /


nadal czekam... za chwile luty bedzie :|

tajmus / 2012-01-26 20:07:26 /


coś mi sie to podobać przestaje.... nie nadal....

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-26 20:27:54 /


Hmmm, no co ja mam tu napisać? W końcu mam kalendarz :)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-27 12:05:33 /


Ja też :)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-27 14:35:30 /


Dzięki za kalendarz już mam.

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-27 15:16:34 /


też dostrczony. Dzięki.. :) i sorry za ględzenie...; )

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-27 16:58:53 /


Szczepan - wisisz mi napis ,, NIE ZGINAĆ'' .
Za rok poproszę o dwa. he,he...

dzięki, też doszedł

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-27 18:46:55 /


i ja też mam :)

AndrzejKudowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-27 22:41:40 /


Bóg zapłac drogi Szczepanie za wspaniałą przesyłkę :) PS. Według ACTA sierpień jest nielegalny , zostały naruszone prawa autorskie do wykorzystania wizerunku mojej działki ;).

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-28 08:46:59 /


Do mnie też doszedł, sąsiadka odebrała i czekał na mnie do soboty :-).

W tym roku chyba mam szczęście bo zarówno kalendarz capri.pl jak i tuanus.pl były bez zagnieceń.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-30 15:48:28 /


a do mnie nadal nie dotarl :(

Łukaszz Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-30 16:05:14 /


Do mnie też doszedł

ponury zniwiarz Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-30 17:49:28 /


Oto jest, ale nie chce mi się odpakować.

Mysza liil (EM) / 2012-01-30 18:30:10 /


Odpakuj, bo luty i sierpień są fajne :D

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 11:03:57 /


zgadzam się z przedmówcą

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 11:29:35 /


eee tam, luty ma jakieś wieślampki pod zderzakiem :P ale zgadzam się z przedmówcami co do sierpnia :)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-31 12:58:01 /


luty już na szczęście ich nie ma i teraz wygląda tak

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 13:34:03 /


luty jest fajny :D

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 14:56:53 /


Już wisi na ścianie, ale jakiegoś ohydnego dziobaka muszę pooglądać chociaż przez parę dni, nie chce mi się przekręcać na luty...

Mysza liil (EM) / 2012-01-31 21:02:04 /


ee foto z lutego przypomniało mi coś ;)

borys / 2012-01-31 21:11:59 /


A dziękuję, magnes wciąż działa i ma się dobrze :)

Mysza liil (EM) / 2012-01-31 21:21:41 /


A granada nie koniecznie :/ Wrasta powoli, co jest skutkiem nie zatankowania jadu kapuścianego :P A pewien osobnik nie naumiał się jeszcze sztuki odpalania po uprzednim wlaniu PB95 w gardziele..

borys / 2012-01-31 21:36:09 /


ty tam lepiej uważaj bo jeszcze chłopaków ze szamotuł na Ciebie napuści, a na 95 umieje odpalić tylko musi ... mieć :P

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 21:48:08 /


co ohydnego, co ohydnego!?!?!? piękny on Ci jest i mój on Ci był! Zaraz ohydnego...

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-31 22:04:27 /


a ja nadal nie otrzymałem swojego kalendarza :(

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-31 23:16:36 /


Niniek, Twoj lezy u Beddiego. Faktycznie zapomnialem Cie o tym poinformowac, ale to byla tylko lagodna wersja kary za zle wypelniony tytul przelewu.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-31 23:27:18 /


Ee, to dostalem za malo? Dwa moje, jeden kicok, jeden konrad, jeden rafal l.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-01 11:37:44 /


PieM a co z moim kalendarzem? Bo jeszcze nie mam, a na pewno u nikogo nie leży:)

Kropla Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-01 20:55:37 /


Beddie, zapomniales jeszcze o Aldaronie. MIalem w rozpisce, ze musisz dostac 8szt. Napisz na priv ile dostales i jak cos, to bede dosylal

Wszystkie kalendarze zostaly wyslane. Prosze nie piszcie wiadomosci w stylu - ''gdzie moj kalendarz kasa poszla juz dawno''. Jesli juz potrzebujecie jakiejs informacji, to ja ich tez kilka musze dostac. Zatem, jesli nie otrzymales kalendarza prosze o maila, w ktorym bede mial imie, nazwisko, nick i adres, na ktory kalendarz mial byc wyslany(upewnicjcie sie, ze podajecie poprawnie, bo jesli wypelnilem cos z bledem, to nie moge zglosic reklamacji;)). W takim przypadku sprawdzam co i jak i daje odpowiedz w ciagu 24h ;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-01 21:14:10 /


Jest. Wisi. Podziękował :]

tajmus / 2012-02-02 15:48:41 /


a Irlandia to jakaś gorsza ?? kiedy sie doczekamy?

adamxx Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-07 22:08:17 /


Zapytam nieśmiało - czy w moją stronę poczta poszła?

blondyn69 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-08 17:29:30 /


Zamówiłem pierwszy i ostatni raz - no chyba że te kalendarze są na 10 miesięcy ;-)

blondyn69 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-23 22:04:57 /


To nie zamawiaj jak nie chcesz. Ja mam już chyba 6 i nigdy nie miałem problemów z tym żeby był na czas.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-23 22:26:22 /


no jest to dziwne. od czego zalezy to ze niektorzy maja gorzej niz inni...
w tym roku nie zamawialem, ale poprzednio nie bylo zadnych problemow również.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-24 10:28:42 /


Nie chodzi o to, że nie chcę, ale jak z kimś się na coś umawiam i jeszcze za to płacę to liczę na jakieś zaangażowanie tej drugiej strony.

blondyn69 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-24 14:46:38 /


Blondyn, wyslales mi maila z pytaniem? Nic w swojej skrzynce nie moge wyszukac. Pare postow wyzej masz napisane co robic jesli paczka nie doszla. Jesli wymagasz od kogos zaangazowania, to sam tez to zrob.

W przyszlym roku sprawy kalendarza to juz nie do mnie. Na 100% rezygnuje z tej cudownej posady. W czasach studiow moglem sie bawic w wycieczki na poczte i inne pierdoly, teraz sam widze, ze wyjazd na poczte graniczy z cudem. Do tego masa pretensji, ze za malo takich aut, za duzo takich, to zdjecie nie pasuje, a ja myslalem ze to bedzie wiekszy format. Ludzie ogarnijcie sie, to nie jest tak hop. W tym roku jestem pare stowek w plecy, wiec nie jest tak, ze Wy mi za to placicie, a wrecz ja doplacam do tego zebyscie mieli swoj kalendarz.

Jeszcze do tych, ktorym mialem wyslac kalendarz, bo cos bylo nie tak. Sory wszystkim, ale znowu sie nie wyrobilem. Mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu sie uda.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-24 15:31:38 /


Ale co tu pisać? Jedna strona ma płacić, a druga wysyłać. Ja tam się cieszę że w ogóle się udało dostać, bo wpłacałem za niego dłuuuuuuuugi czas po zamknięciu listy. A czy jest ładny, czy nie ładny - kwestia gustu. Tak czy siak jest to nasz kalendarz i wartość jego nie na ścianie, a na strychu wśród pamiątek.

Mysza liil (EM) / 2012-02-24 16:40:38 /


A ja nadal nie dostałem kalendarza...

niniek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-24 20:19:09 /


No, przytkało mnie... chyba powinienem przeprosić za to, że nie dostałem jeszcze kalendarza.

blondyn69 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-02-24 22:41:32 /


nie przeprosic a stwierdzic czy zrobiles wszystko zeby ten kalendarz dostac

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-02-25 09:35:56 /


Wszystko co zalegle zostalo wyslane. Jak dojdzie, to informowac.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-02 14:38:49 /


w takim razie czekam rowniez na kalendarz. mam nadzieje, ze tym razem dotrze do mnie. :|

_michu_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-05 15:43:42 /


Kalendarz dotarł - dzięki.

blondyn69 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-03-05 16:33:31 /


do mnie tez wkoncu dotarl

Łukaszz Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-03-06 23:52:54 /


Panowie i Panie rok nam sie konczy co z kalendarzem 2013? Cos wiadomo?

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 13:51:17 /


Chyba wiadomo, że go nie będzie.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-21 14:12:06 /


Wciąż mam nieodebrane 2 kalendarze z 2012! A jeszcze są ważne przez ponad 40 dni. Chętnie wydam!

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-21 14:40:50 /


Hrabia, to moje. Trzymaj bo Stachowi wszystko jedno z którego roku więc na pewno odbiorę kiedyś

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-21 16:13:15 /


Ważne że zapłacone rok temu :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-21 16:14:20 /


To będzie kalendarz 2013 czy to już przesądzone ?

blondyn Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 19:44:41 /


na taunus.pl jest kalendarzyk

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 19:47:21 /


Ja odpuscilem temat, bo nie mialem ochoty kolejny rok tlumaczyc sie przed marudami, a do tego nie mam juz czasu na takie rzeczy.

Kilka osob wyrazalo chec przejecia tematu, ale chyba nic z tego bo cisza trwa.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 20:15:10 /


Przecież nie zbierze się 12 sensownych fotek przez tydzień... A może się mylę?

Mysza liil (EM) / 2012-11-21 20:17:00 /


Fotki moze by sie zebralo, ale z lat poprzednich, choc ciezko juz wybrac auto, ktore nie bylo jeszcze w kalendarzu. Gorzej z proszeniem o zgody i takie tam, bo to tez zajmuje chwilke. Trzeba tez zrobic projekt i wepchnac sie w kolejke do druku i spiralowania, a o tej porze roku nie jest to latwe. Generalnie nie widze szans powodzenia... ;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 20:22:44 /


to w tym roku bierzemy kalendarzyk z taunus.pl
Proko proszę zapodać sznurek dla niekompatybilnych jednostek :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 20:45:42 /


tak jak wcześniej napisałem - należy podziękować tym marudom.
z mojej strony - DZIĘKUJĘ!

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-21 21:38:51 /


http://www.capri.pl/forum/536053&t=20121121232720

pmajes Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-21 23:31:02 /


Wlasnie dostalem przelew za kalendarz;) Rowne 43 pln jak za starych dobrych czasow;).

Prosze jakiegos moderatora o skasowanie moich danych z kalendarzomatu albo calego kalendarzomatu;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-22 00:13:01 /


Może to jakieś zaległe :D

A sznurek do kalendarza "Taunus.PL" tutaj:
http://www.capri.pl/market/59538#528831

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-22 08:33:16 /


Mod nie ma tam uprawnień, dzwoń do Michała Koniecznego.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-22 09:13:50 /