logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Wroclaw!!!

Wroclaw!!!

czegos tu nie rozumiem
we wrocku jezdzi kilka fajnych capri a w gryzlinach bylem jedynym przedstawicielem tego badz co badz duzego miasta. jakos inni moga organizowac sobie male spotkanka, jezdzic na zloty kolumna a my co?????? moze brak dojscia do netu???
moja propozycja brzmi: skrzyknijmy sie na tej stronie, umowmy sie gdzies (siakas knajpa albo chociaz parking przed supermarkietem?)
co wy na to????????????????????????

konk / 2002-08-23 22:05:29 /


no i co?... i nic!

konk / 2002-08-26 10:43:01 /


...no bo moze we Wrocku net nie działa tak jak trzba albo co gorsza ci co mają Capri to jacyś dresiarze i komp ich gryzie w łapki ???

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-08-26 11:01:04 /


JAk już koniecznie chcesz jakiś zlot to przyjedź do mnie do Bytomia.Są tu 3 Capri w tym dwa moje :).

Arni12 / 2002-08-26 11:06:27 /


zaraz...zaraz..
ja mam Capri we Wrocławiu i bynajmniej nie chodze w dresiku, a co do innych to faktycznie nie moge reczyc ;-) ale chyba nie jest az tak zle- po prostu chlopaki siedza na wakacjach. tak wiec jestem dobrej mysli i czekam na odzew!!!

konk / 2002-08-26 11:42:27 /


no w koncu się odzywam ! niestety z tego co mi wiadomo to z capri-wrocławian którzy się pojawiają na tej stronce oprócz nas jest chyba tylko MILO

maciekvmx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-25 05:09:17 /


Vmax mieszkasz moze na Oporowie-jesli tak to bylem raz u Ciebie i lyknolem konsole srodkowa od Grani

konk / 2002-10-25 07:05:48 /


dokładnie. przypominam że miałeś wpaść i pochwalić się autem po remoncie

maciekvmx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-25 18:05:00 /


mozemy sie gdzie spiknac
moj tel 601375728

konk / 2002-10-25 18:34:53 /


A ja jestem z Polkowic:)) Moze wkrotce bede mial Capri, po remoncie bym wpadl do Wrocka:)

Seemann / 2002-10-25 20:47:10 /


Sląsk to takie dziwne miejsce - znam 3 ludzi od Capri z Katowic, 4 z "pobliża" kojarze i o czterech Capri słyszałem ale nie widziałem a są napewno , a na zlocik sie nie zanosi i pewnie dużo wody upłynie zanim cos sie w takich kwestiach ruszy :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-25 21:09:18 /


Do Mikeb4: zrób najpierw swojego czerwonego potwora a potem myśl o zlotach :)

Arni12 / 2002-10-26 15:41:41 /


Raczej to sie nie uda :-)))) a na dwóch zlocikach juz byłem

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-26 19:40:21 /


brakuje animatora ruchu Capriwyzwolenczego??
20/10 zebralismy w Sopocie 8 aut jako rozpoznanie mocy 3M Capri Składu
jeszcze pare aut dolaczy na wiosne mam nadzieje no i nie wszyscy mogli sie stawic.
z doswiadczenia: przez siec mozna sie umawiac ale skuteczniej jest zebrac numery telefonow i sms-owac konkrety (ja przynajmniej tak zrobilem i jako tako wypalilo)
nie kazdy ma kompa, siec albo chce mu sie zagladac czesto na capri.pl
a na wiosne 3M Capri Skład zapowiada Ogólnopolski Zlot "Spring Open 2003" na Kaszubach (w Hooverlandii)

Maciasek_3M / 2002-10-28 10:42:33 /


juz sie nie moge doczekac!

konk / 2002-10-28 11:08:19 /


KURDE , czemu nie ma zlotów w centralnej polsce (łódź ,warszawa) każdy by miał mniej wiecej tak samo (jestem z południa polski ,katowice) a nie mam dymać ponad 1 000 km (kupa kasy na paliwo) na zloty na kaszuby albo gdzieś indziej .

Arni12 / 2002-10-28 14:22:33 /


Spoko Arni zorganizujemy cos i u nas :-)))) jak sie cześć Krakowian pokaże to już będzie coś .... tylko ze tu troche zabudowane i nie bardzo wiadomo gdzie ......

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-28 14:43:15 /


Arni
jak ktos bedzie robil zlot w centrum, na poludniu, wschodzie, zachodzie to przedstawicielstwo 3M na pewno sie stawi
kestia jest tego typu ze glowne zycie klubu odbywa sie na stronie/forum natomiast malo jest inicjatyw (oprocz Gryzlin i Szamotul) w realu, sa sprawy lokalne gdzie spotykaja sie ludzie mieszkajacy w miare blisko - ok
ale w koncu jestesmy z calej Polski i wypadaloby sie spotkac na browcu i poscigac wieksza ekipa chociaz 2-3 razy w roku
jest tez kwestia odpowiedniego miejsca - wiele osob narzeka ze pas w Gryzlinach nie nadaje sie do jazdy co zreszta bylo widac w tym roku, ja sam po lakierce nie bardzo chcialem dostac kamieniem
proponujemy wiec miejsce niemal idealne: nieczynny pas startowy w dobrynm stanie do wszelkich wyscigow, palenia gumy, baczkow oraz full zaplecze noclegowo -zywieniowe + inne atrakcje
i co najwazniejsze sprawa bedzie zorganizowana przez NAS dla NAS czyli dokladny dojazd lacznie z pilotowaniem zagubionych np. zbiorka w Koscierzynie, miejsce biwaku imprezy muza itp.
mysle ze warto bedzie sie kopsnac nawet 1000 kilo
chyba za mocno wybiegam w przyszlosc, ale to pod wplywem wizyty na lotnisku :))

Maciasek_3M / 2002-10-28 14:54:21 /


trzymam za słowo :)))

Arni12 / 2002-10-28 16:33:06 /


Niedawno kupilem Caprysie i z checia bym sie wybral na jakis zlocik a jeszcze chetniej jakas zorganizowana grupa :)) czekam na konkrety PS pozdrowienia Milo od Mlodego (biala Caprysia z czerwonym paskiem jakbys zapomnial)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-28 16:42:22 /


bylem wczoraj we Wrocławiu i rzucilo mi sie w oczy czerwone capri z czarnym dachem z naklejkami "warta" w tylnej czesci. Autko stalo w warsztacie obok salonu Harleya Dawidsona. Czyje to autko i jaki jest numer koloru tej czerwieni?

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-31 12:31:25 /


jest to auto Ratajczyka - właściciela warsztatu w którym stoi, niestety od chyba dwóch lat stoi i niszczeje na dworze

maciekvmx Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-31 16:35:49 /


szkoda, bo wyglada super. bardzo sportowo. i ten kolorek.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-31 17:08:49 /


Jakie super? Siedziałem w nim-kicha. Podobno gość sprowadzał tapicerkę z niemiec i wywalił na nią 6000pln. Jak chciał go sprzedać, krzyczał 10.000. Potem zmiękł i wyszło mu 5.
V-Max nie masz racji- poznałem jeszcze kilka osób z WW posiadających Capri.
Konk, niedługo się do Ciebie odezwę,to się spikniemy i ponarzekamy wspólnie na dresiarzy. Na razie siedzę w garażu i grzebię,grzebię... Ale już nie długo.
Pozdo! Aha,sorry że tak późno,ale nie mam stałego dostępu do kompa,a jak już mam,to lookam na sprawy techniczne,bo jak czytam o zlotach,to z oczu płyną łzy.. :(((

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-21 10:47:48 /


A ja z checia spotkal sie z kims z Wrocka lub okolic,kto sie orientuje w sprawach sprowadzenia Capri z Niemiec, i udzielil mi kilku wskazowek jak to korzystnie zrobic, i stac sie posiadaczem i zaszczyconym uczestnikiem waszych zlotow

KonradM / 2002-11-21 13:14:41 /


MILO trzymam za slowo!

konk / 2002-11-21 13:42:53 /


Do Konka i Milo jak juz sie bedziecie mieli spiknac to dajcie znac to zrobimy to we trojke :) ps Milo Ty znasz mnie jako Mlodego czekam

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-21 18:15:15 /


Właśnie Roman sorry,ale nie zauważyłem pozdrowienia od Ciebie! Może zauważyłeś 2 dni temu jakiegoś typa spod ciemnej gwiazdy ok.24 koło twojego autka zaparkowanego na Olszewskiego? Spoko,to byłem ja-akurat jechałem na Biskupin :))
Konk, co do spotkania,to idzie do Ciebie wiadomość.. A tak nawiasem mówiąc: to jakim FC jeździsz? Pozdrowienia dla wszystkich, którzy jeszcze nie skreślili Wrocławia.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-26 13:29:13 /


smigam czarna trojeczka
co do spotkania to jestesmy umowieni na sobote 10-ta rano pl.Grunwaldzki za Lotkiem
do zobaczonka!

konk / 2002-11-26 18:59:38 /


Moze ktos jeszcze sie zjawi przeciez we wrocku widzialem jeszcze czerwone MkII (wprawdzie tylko raz) i srebrna trojeczke z wgniecionymi drzwiami pasazera a moze ktos przejazdem zajzy???

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-26 22:22:26 /


Wroclaw. robert niedlugo wyjade jak na razie moj nr 505 33
13 85 pozdrawiam Robert

Robert Babczynski / 2002-11-26 22:24:10 /


Do Roberta: Gdzie wyjedziesz? - za granicę?
Czym jeździsz?
Jeżeli wyjechałeś z domu,żeby w porę być we Wrocku,to się trochę spóźniłeś :)
Spotkanko się odbyło (co prawda niektórzy nie zawsze bez szwanku wychodzą ze atudenckich imprez (pozdro Roman) ale było fajnie i następnym razem spotkamy się wszyscy w jednym miejscu w tym samym czasie. Robert,jak chcesz to damy Ci tez znac. Do Konka i Romana- MOJA BRYKA JUŻ BRYKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co prawda nie tak jak kiedyś,ale musi do siebie dojść po półrocznej przerwie.
Next time nie będziemy się spotykać w garażu tylko zrobimy sobie jakiś mały wypad za miasto.Co wy na to? Aha,Roman,no i co z tym zlotem? Zainicjowałeś a potem cisza,a wszyscy poumawiali się w Wawie :)))))))))))))

Pozdro,jak zobaczycie bordowe MK3 to trąbcie!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-02 15:23:56 /


Srki za spoznienie zaluje ze nie widzialem twojej bryki konk Milo-gratulacje

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-02 21:08:43 /


Witam :-)

Ja co prawda nie z Wrocka, ani tez nie mam Capri. Bywam za to we Wrocku co tydzien i mam Tauniego ;-) Moze to nie ten watek... ale korzystajac z okazji: w tej chwili poszukuje jakichs sklepow z czesciami do starych Fordow we Wrocku :-) Czy moglibyscie mi cos polecic? Moga byc sklepy, szroty... kazdy kontakt :-)

Jak bedzie jakis wroclawski zlocik to reflektuje :-) Oczywiscie jesli bedzie mi termin pasowal. :-)

Acha... osatnio w sobote (30 paz) widzialem czarne Capri MkII/III (nie zdazylem sie przyjrzec) mknace od strony mostu grunwaldzkiego... chyba w kierunku zoo :-) Czy to moze ktos z szanownych kolegow?

Pozdrawiam :-)

gogoad / 2002-12-02 22:51:14 /


Panowie !!! do Wrocławia pojechało moje autko!!! MKIII 2.0V6 Charakterystyczne-czarno-niebieskie z czarnymi żaluzjami. Ztego co widze to nowy właściciel nie objawia sie na stronie. Jak Zobaczycie dajcie znać czy aby trafił w dobre ręcę/ po sprzedaży całą noc przeryczałam/ Na zdjęciu ze spotkania w Sopocie staliśmy jeszcze razem tuż obok błękitnej Grandzi.
Pozdrawiam
Agniecha

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-02 23:54:10 /


Zapomniałam dodać, że przód - klapa i kratka jest od MKII, a z tyłu midzy światłami podświetlany czerwony napis CAPRI. czekam na wieści.
Agniecha

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-03 00:08:49 /


to czarne MKIII to moje ;-)

konk / 2002-12-03 07:59:02 /


Tzn. to jadace czy to sprzedane? ;-)))))

A moglbys cos powiedziec nt kupna czesci we wrocku?

gogoad / 2002-12-03 08:35:21 /


Chyba to jadące, to sprzedane w Gryźlinach jeszcze było ze mną.
Agniecha

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-04 00:03:08 /


co do czesci we wrocku to zalezy o jakie chodzi
ale i tak mysle ze najlepiej bedzie jak podejmiemy kolejna probe spotkania sie w wiekszym gronie i sobie pogadamy. mam capri ponad osiem lat i jest o czym poopowiadac:-)

konk / 2002-12-04 07:47:33 /


Jak pisalem wczesniej... jestem ZA :-)

gogoad / 2002-12-04 22:32:22 /


to w takim razie ja proponuje male spotkanko. moj pomysl to fajna knajpka w okolicy placu grunwaldzkiego-nazywa sie "chuda jaszczurka" czy jakos tak na ulicy Nehringa (boczna curie sklodowskiej-na jej poczatku jest pizza hut i duze solarium) mozna sobie spokojnie posiedziec i pogadac przy fajnej muzyce. Termin: najbliższa niedziela godz. 12:00. co wy na to?

konk / 2002-12-05 08:30:41 /


NOOOOO i juz gadaja konkretnie o spotkanku, i tak 3mac
NARRA do gryzlin ;-)

Q_Back / 2002-12-05 15:38:37 /


Będę oczywiście. Ja i mój kapryśny od tygodnia rozkoszujemy się łykaniem kilometrów po niezamierzanej przerwie. :)))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-05 21:18:24 /


Niedziela 12 jestem 100%

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-06 18:21:40 /


wielkie wielkie sorry ze nie moglem sie pojawic;-(((( ale sprawy sluzbowe zatrzymaly mnie w warszawie i po prostu nie zdazylem dojechac (seicento na gaz)obiecuje ze nastepnym razem bedena 100%
P.S napiszcie czy spotkanko wogole doszlo do skutku

konk / 2002-12-08 15:55:36 /


Nie doszło. Autko Mlodego odmówiło posłuszeństwa. :(( Próbowaliśmy go odpalić,ale staruszek chciał sobie odpocząć. A tak na marginesie Konk dzwoniła do mnie jakaś kobieta i powiedziała,żebym dał sobie spokój z wysyłaniem smsów na Twój nr bo to komórka służbowa. :0 Co to za wałek? Wyślij SWÓJ nr, bo trudno będzie Cię zawiadamiać o spotkankach przez net,bo nie zawsze mam dostęp (1-2 X/week). :( Poza tym warto byłoby się jeszcze przed świętami spotkać.
Pozdro.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-17 13:34:25 /


Jestem z Breslau, a to mój "świeży" nabytek. Proszę się nie śmiać!!!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 13:19:24 /


a z czgo tu sie smiac :)
auto jak marzenie - bedzie niedlugo...
jak widze takie auto to mi slinka cieknie - ile tu roboty, ile serca trzeba wlozyc, kaski na czesci i jaki bedzie efekt kiedys
bialy byl w Hydrozagadce - trzymaj ten kolorek bo wyglada klasycznie
jaki motorek?? no, trzymamy kciuki i bierz sie do dziela - do Gryzlin tylko 176 dni :))

Maciasek_3M / 2003-02-06 13:37:30 /


brawo! źle nie jest ;) za to może być już tylko lepiej :)
mój wcale lepiej nie wyglądał i .... też się śmieli :P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 15:00:15 /


suuuuper
moze chcesz sie pozbyc tej listwy na przetloczeniu? ;)
rzadka sprawa
na pewno byl to V6 , ma silnik?
sadzac po tej listwie to moze nawet 3.0GT
swietny zakup, zadbaj o niego

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 19:08:32 /


Ale smęcicie:) Niedługo zlot RedCara!

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-06 19:25:32 /


Troszkę rozczaruję Camaro. Jeśli chodzi o listwę wzdłuż nadwozia, to jest ona namalowana. Wszystko wskazuje na to, że kolor jest oryginalny, gdyż pod warstwą białego nie ma innych lakierów. Po remoncie z pewnością będzie pomalowany na biało i czarny pasek na przetłoczeniu zostanie zachowany, bo dla mnie wygląda on super. Co do silnika, to jest to 1,6 R4 GT. Czy jest to oryginał? Tego nie zgadnę. (Spróbuję zerknąć na obrotomierz) Samochód jest z 72roku (po faceliftingu). Największą ciekawostką są przednie reflektory od Śkody (made in czechoslovakia). Zamierzam włożyć pojedyńcze, okrągłe wielkości reflektorów Syreny/Gaza69, bo na oryginały za 250PLN chyba mnie nie będzie stać.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 19:50:49 /


no to rzeczywiscie nie trafilem, sugerowalem sie glownie ta listwa bo nie wystepowala ona w slabszych wersjach
druga sprawa to slad po znaczku na blotniku, wyglada na taki od V6

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 21:04:09 /


Według katalogu, który posiadam taką listwę miał tylko model GXL 3.0 Listwa była naklejona. Namalowaną listwę posiadały modele GT w odmianie "Rally".
Niezależnie od posiadanego silnika. Jeśli chodzi o znaczek na błotniku, to warto zerknąć na samochód pana Mostka: http://www.capri.pl/club/mostek.php
Co myślicie o pomyśle na pojedyńcze okrągłe lampy?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 22:40:29 /


nie rób tego, plizzzz!

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-06 23:18:01 /


Zakladaj podwojne lampy:)
Te capri bylo do sprzedania za okolo 1000zl, widze ze sie opłacało.

Seemann / 2003-02-07 01:51:08 /


naklejke moglo miec duzo modeli , byly czerwone, zlote, biale i czarne, ale oryginalnie to byly naklejki a nie farba
listwe mial rzeczywiscie tylko GXL, ale w Niemczech widzialem ja na innych, to chyba tylko tworczosc wlascicieli

co do znaczka to rzeczywiscie, nawet 1300 takie mialo

a pojedyncze okragle lampy sie chyba nie zmieszcza, chociaz moze... nie przymierzalem, ja nie jestem za takimi udziwnieniami, musialbys dorobic atrape, przetloczenie na masce bedzie wtedy glupio wygladalo, normalnie zgrywa sie z lampa

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-07 07:55:40 /


Ja także nie mam zamiaru się śmiać ! Bardzo ładne auto. Wcale nie jest w gorszym stanie niż inne tak wiekowe staruszki. Po prostu na białym widać więcej rdzy i innych skaz.
Poza tym też kiedyś myślałem że gdybym miał jedynkę to bym wymienił swiatła, ale teraz zaczynam doceniać te prostokątne kształty i oryginalność tych aut.

jeszcze raz gratulacje i wytrwałosci w remoncie

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-07 09:20:28 /


Zoggon
daj spokoj z tymi reflektorami, prostokatne sa wiec pasuje, jak ktos nie wie to nie pozna a jak wie to wybaczy - wiadomo ze orginalnych prostokatow latwo nie dostaniesz a okragle - sorka ale przy tak zachowanej orginalnosci okragle swiatla to by byla krzywda

Maciasek_3M / 2003-02-07 09:28:39 /


Zoggonku,
Jesli to jest poliftingowe auto, to oryginalne lampy powinien mieć do sprzedania koleś z Górnego Śląska, któremu rok temu wystawiłem takie samo Capri (tez R4) w Krakowie. Niedawno widziałem nawet jego ogłoszenie w dziale "sprzedaż" dotyczące prawie kompletnej budy bez papierów, ale nie chce mi się szukać. Moze reflektory też mu zostały. A jesli nie, to każdy prostokąt (Skoda, Dacia, Wartburg, Moskwicz) będzie w tym miejscu lepiej wyglądał od dużego okrąglasa - no chyba że wsadzisz 4 małe okrągłe z Beemki, co osobiście polecam.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-07 10:41:11 /


Miałem kupic kiedys to białe capri mk1.Nawet kupiłem do niego drugie żeby z dwóch coś poskładać.Zamówiłem już zderzaki wtedy u Camaro, musiałem jednak zrezygnować z przedniego (sorry Camaro :))bo w ostatniej chwili trafiła mi się moja sztuka mk1 1.6GT (wersja angielska przed faceliftingiem).Twoje Capri to oryginalne 1.6GT niemiecki ,inny silnik niż mój.Numery silnika i nadwozia wskazują że ten silnik jest tam od nowości.Wnętrze od GT czarne wygląda nieźle.Z tego co widziałem na żywo to niestety blacharka jest w stanie krytycznym,silnik nie odpalany od kilku lat też dobrze nie rokuje.W zasadzie to taniej ci wyjdzie kupienie jakiejś budy i przełożenie wszystkiego niz reanimowanie tej (kilka tyś zł).Silnik bym ratował bo jest dość rzadka jednostka a jest mocniejszy niz niektóre 2 litrowe silniki.Jeśli potrzebujesz jakieś częsci do facelifting to rozbieram takiego 1.3 ale już co ciekawsze rzeczy sprzedałem.Życze powodzenia w remoncie.

Arni12 / 2003-02-07 12:38:45 /


Gratulacje!!!
Powodzenia i do zobaczenia na ulicy :) (oby jak najszybciej)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-09 17:57:09 /


Konk jakbyś mógł dać znać, że żyjesz bo stary nr jest nieaktualny...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-20 12:16:36 /


Panowie, jak by bylo cos organizowane dajcie znac. Pozdrawiam.

Robert Babczynski / 2003-02-25 22:55:24 /


Cześć Kornelu mam nadzieję ze na "swój "post zaglądasz od czsu do czasu.Dzięki za kartke trzymamy kciuki za powodzenie w..... myslę nad wyjazdem po części do Dulmen na poczatku maja to jakoś 100 km od Koln....

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-12 18:09:16 /


Właśnie. Konkom bardzo śpieszno było do Unii. :) Jak nam wszystkim. Ja też dziękuję za kartkę. Ale mimo, że za granicą, mam nadzieję,że się pojawią w Gryźlinach. :)))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-13 10:57:39 /


do zalozyciela watku :)
skoro nie potraficie sie zebrac i cos stworzyc w tak duzym miescie to zapraszamy na zloty do nas :)
klub juz dziala ponad 2 lata zlotow bylo ...i chyba jeszcze wiecej :)
spotykamy sie co miesiac wiec moglibyscie sie czasem pokazac?
w koncu z wrocka do np. szklarskiej jest raptem ok. 130 km
pozdro i zapraszam

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-12 21:16:18 /


Klub nie działa 2 lata.
Nie słuchajcie Zakrzaka.
Pierwsze spotkanie miało miejsce równo rok temu.
Oficjalnie klub nie jest jeszcze zarejestrowany.
Oto małe sprostowanie.
Ale i tak zapraszamy.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-21 19:04:44 /


Wrocław i okolice ktoś jedzie na SO'05 (oprócz mnie ;))?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-04-08 17:08:42 /


ja bym chcial ale nie wiem czy bede mial czym..:( moze zdaze

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-08 17:15:24 /


jak sie uporam ze wszystkimi problemami to raczej jade ...

black_consul Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-08 17:22:08 /