logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » SZUKAM POMYSŁU NA PSZYSZŁOŚĆ

SZUKAM POMYSŁU NA PSZYSZŁOŚĆ




Zastanawiam się jaki w pszyszłości kupić smochód i jak go przerobić . No i nie mam pomysłu. Chodzą mi różne rzeczy po głowie ale nic . Jeśli ktoś ma propozycje to ja byłbym wdzięczny za ich podanie.

SIDVICIOUS_JUNIOR / 2005-06-23 23:20:37 /


n/c (nie udzielam sie na forum ale takie coś mnie doprowadza do szału)

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-23 23:28:26 /


narazie proponować słownik ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-23 23:39:09 /


Proponuję Golfa II 1.6 D.
Nie zabijesz się nim, bo szybko jeździć się nim nie da, tani jest - Niemcy oddają je za 100 euro, Twoja panna nie będzie zazdrosna, bo żadnej laski na to nie wyrwiesz, a części są dostępne w każdym rowie... Raj motoryzacyjny...
A jakiej odpowiedzi oczekujesz? Jak ci w duszy gra tym jeździj...
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-23 23:40:11 /


Dajcie spokój. Zachowujecie się jak 10-latkowie. Przestańcie reagować na takie pytania jak na zaczepki. Część z nas też na początku nie biegła od razu w stronę capri ;).

Co do samego tematu. Sam już wiesz czego chcesz. Jesteś na tej stronie wieć chcesz starego forda. Jakiego? Znajdziesz coś co Ci odpowiada :).

Nie zastanawiaj się jak go przerobić, tylko jak go doprowadzić do stanu umożliwiającego bezproblemowe użytkowanie :).

Tak poza tym to masz na decyzję jeszcze kilka lat :).

I co to do diaska "SID VICIOUS" :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 00:44:06 /


"Zachowujecie sie jak 10-latkowie"


Faceci nigdy nie dorastają - z biegiem czasu po prostu zmienia sie cena i skala ich zabawek ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 01:10:09 /


dziesięciolatki :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 01:33:39 /


swetr sweter swetr sweter ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 02:36:32 /


ja mam pomysl dla ciebie
spedz pare dni na jakims fajnym autozlomie
popatrz sobie na auta z roznych epok
moze cos ci wpadnie do glowy
---
ja na przyklad na takim autozlomie moglbym pare tygodni spedzic - ale na jakims takim konkretnym
wyobrazacie sobie wczasy dla faceta: 2 tygodnie na autozlomie z wyzywieniem??
dla mnie bajka...

Maciasek_3M / 2005-06-24 09:12:19 /


jak z narzedziami... ale to złom by taki konkret musiał byc, co by sie go przejść nie dało :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 09:23:58 /


moze Brat Ci pozyczy Taunusa na poczatek :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 09:27:32 /


Chyba tata

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 09:35:41 /


MikeB4 - co prawda to prawda ;)
Segal - ups ;p

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 10:40:44 /


Kup czolg i przerob na maszyne do driftu.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 12:03:15 /


proponuję samochód marki żuk.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 18:04:21 /


fajnie powiedziane ze dzieci :)

tylko czego te zabawki takie drogie !!!!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 19:53:12 /


segal powróciła, już dawno nie ustawiała po kątach "błądzących" :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 19:55:08 /


Mam na imię Michał, mam 13 lat ,jestem ze Szczecina, mój tata ma taunusa, piszę w odpowiedzi do niektórych DOROSŁYCH ŁOSI którzy próbowali się ze mnie nabijać

interesuję się starą motoryzacją , lubię fordy, jak każdemu młodemu człowiekowi który od września idzie do gimnazjum roją się w głowie różne pytania np. czym w przyszłości będę jeździł? , jeżeli tego ktoś nie rozumie to jest właśnie ŁOSIEM CEGLASTYM - inteligentny człowiek albo odpowiada , albo zamyka ryj( tj. nic nie pisze), albo się subtelnie uśmiecha pod nosem...

pytanie do niejakiego babejszy : nie wiesz kto to sid vicious? to jesteś nieudacznym, niewykształconym ignorantem, a babejsza to co? problem w głowie z psycho - orientacją ( od baby? czyli kobiety???)

błędy i przejęzyczenia wielu z was to robi ( ja też) ale mi wolno bo jestem mały/młody/dzieciak - a ci którzy zdali maturę, skończyli szkołę? żENADA krytykujcie własny tyłek

pozdrowiooooooooooooooonka od małolata!!! a golfem nie będę nigdy jeździł...

SIDVICIOUS_JUNIOR / 2005-06-24 21:57:59 /


Cięta riposta jak na trzynastolatka <hahaha>

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 22:00:17 /


mam świadectwo z czerwonym paskiem, jestem po prostu w miarę inteligentny, z polskiego wzorowy:)))

chciałem sobie pogadać jak ze starszymi kolegami, ale mi to nie wyszło, szkoda ;(((

P.S. mama kazała mi przeprosić za : ryj, tyłek itp- PRZEPRASZAM

sidvicious / 2005-06-24 22:10:06 /


mały nie wiesz co tracisz,
golf II to super bryka dla łosiów, szczególnie ceglastych i wygadanych, z czerwonym paskiem na świadectwie,
życzę Ci miłych wakacji, gdzie bedziesz bywał?

jendrek / 2005-06-24 22:25:13 /


jendrek - wymagasz kultury od innych a sam jesteś chamsk i arogancki wobec innych!!

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 22:30:05 /


co widzisz w tym złego?
sprecyzuj

jendrek / 2005-06-24 22:35:24 /


Naucz się czytać ze zrozumieniem - karcisz innych za bezsensowne odpowiedzi a sam takich udzielasz!!
Dla mnie EOT

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 22:36:54 /


sprecyzuj
jeździłeś golfem II 1.6D, pewnie nie, ja tak,
i co jeszcze Ci przeszkadza?
to życzyłem dzieciakowi miłych wakacji i spytałem, gdzie się wybiera, co?
to, że powtórzyłem za nim cegalasty łosiu, co?
idź do hydraulika na wymianę szarych komórek, albo zastosuj się do porad Trójkąta.
podobno dobre, ja przynajmniej nie zamierzam próbować skuteczności.

jendrek / 2005-06-24 22:41:45 /


Dzięki jendrek Ty łosiu ceglasty i wygadany ale chyba bez czerwonego paska w podstawówce za radę.

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 22:45:04 /


wtedy nie było czerwonych pasków, ale wyniki miałem najlepsze przez wiela lat, przynajmniej przez 14 lat, nie zniżę się aby nazwać Cie łosiem ceglastym, nie licz na to.
naprawdę idź do dobrego lekarza, na starość jak znalazł.
a z Twoich słów i zachowań wnioskuję, że masz zadatki na zadziornego dziadka ze społecznej kolejki do sklepu miesnego.

jendrek / 2005-06-24 22:49:31 /


Do juniora.
... Tak trzymaj:) trochę źle sprecyzowany tytuł postu, ale dalej coraz lepiej:))
Niech Ci tata sprawi jakiegoś fordzika starego. nie musi być w super stanie. Zasiądź z Tatą w garażu, rozłóżcie go na czynniki pierwsze i powolutku i dokładnie wyszykujcie na Twoje 18 urodzuny, Zdasz prawo jazdy i będziesz superspecjalistą od forda....Bo złożysz go sam od podstaw i od początku:))

pozdro

A do jedrka...
Qrde....deja vu jakie, czy co? Zreinkarnował sie pan A..???

dla Ciebie niepozdro....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 22:51:22 /


Koleś - sam piszesz że jeździłeś golfem II 1,6 D i że to auto dla łosiów - skoro takiś prymus to reszte sobie dopowiedz :-P

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 22:52:02 /


jeszcze jedno, potrenuj choć trochę interpunkcję, przynajmniej dokładnie przeanalizuj treść wpisu Łosia ceglastego, jest czego się uczyć, no i styl masz kiepski, trudno zrozumieć o co Ci chodzi.
łoś jest podobno dobry z polskiego, przynajmniej tak pisze, poproś go o sprawdzenie swoich wpisów przez publikacją na forum.

jendrek / 2005-06-24 22:53:21 /


koleś a co Ty masz do golfa II?
jakies złe doświadczenia, pewnie oparte na opowieściach kolesiów, mój golf przejeździł 508 tys km bez naprawy i nadal jeździ w dobrej formie,
ale co mają dobre wyniki do golfa, nie wiem, majaczysz już. idź spać,
bo starośc Cie dogania.

jendrek / 2005-06-24 22:56:41 /


Tonący łapie się brzytwy - Ty mojej interpunkcji ;-)

Zastosuję Twój chłyt małketingowy i skopiuję post:

mały nie wiesz co tracisz,
golf II to super bryka dla łosiów, szczególnie ceglastych i wygadanych, z czerwonym paskiem na świadectwie,
życzę Ci miłych wakacji, gdzie bedziesz bywał?

jendrek [2005-06-24 22:25:13]


a dokładnie chodzi o: golf II to super bryka dla łosiów

A że potem chwalisz się posiadaniem i tym ile on nie przejechał to wnioskuję (jedynie na podstawie Twoich postów) że jesteś łosiem!!

Piszesz że starość mnie dogania? Ciebie to dogoniła 2 wieki temu....

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 23:10:43 /


myślałem, że stać Cię na więcej,
nie będę Ci próbował już nic tłumaczyć bo Twoje mozliwości intelektualne skończyły się przy trzecim słowie Twojej wypowiedzi.

jendrek / 2005-06-24 23:13:49 /


jendrek, odpuscisz sobie kiedys? a moze jestes na etacie obroncy ucisnionych?
skaczesz z watku do watku i robisz balagan! caly dzien siedzisz na forum i robsz dymy, no ale zerknalem w kalendarz i mnie oswiecilo! dzis 24 czerwiec, przeciez dzieci skonczyly juz swoja edukacje w tym roku szkolnym i chyba tym mozemy tlumaczyc sobie wysyp madrych, pouczajacy i jakze ciekawych i wnaszacych wiele do tematu postow jendrka...

ps. do mlodego sidvicious'a
jak to przeczytalem to wymieklem :). jezeli faktycznie masz 13 lat i sam to napisales to nie bedziesz mial klopotow w przyszlosci z takimi jak mr.j ;D

dla jedncyh(czyt. wiekszosci) pozdr., a dla innych nie ;)

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 23:14:49 /


podziwiam Cię,
niesamowita spostrzegawczość,
wyrobiłeś się przed północą...

jendrek / 2005-06-24 23:19:06 /


dziś jest 24 czerwca!

jendrek / 2005-06-24 23:20:43 /


Panowie!

a szczególnie Admini, prosze wytnijcie tę kłótnię po ripoście Sid-Juniora, bo to aż śmieszne jest, że takie dyskusje są prowadzone na forum.

@ Sid-Junior
nie precyzuj za bardzo swojej wizji przyszłego auta,
bądź otwarty na motoryzację, to napewno coś ci wpadnie w oko.
jak ci się spodoba jakiś kształt jakiegoś auta, to dowiedz się co to, i dowiedz się o tym aucie jak najwięcej.
każde auto ma jakieś cechy które łączą wielu użytkowników.

fordy są naprawdę O.K.
a stare fordy mają pewną nutę z życia USA w latach 60'tych (i nie tylko)

ja tam lubie swojego taunusa 2d
ale czasami żałuje że nie kupiłem granady kombi 2.8i V6 Ghia obowiązkowo z klimą :-)
żałuję szczególnie wtedy gdy jest upał :-)

pozdro
talar


Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 23:31:33 /


jendrek: póki co wygląda na to że nie za bardzo się tu odnajdujesz. Masz jedną jedyną szansę napisać kolejny i KAŻDY NASTĘPNY BEZ WYJĄTKU post na temat starego Forda, albo zakończymy tą nieudaną próbę aklimatyzacji. A cała reszta - wyluzujcie sobie, nic bardziej nie nakręca prowokatora jak udana prowokacja.

PS. Nie ma bezwzględnie równych praw. Za dużą ilość wniesionej merytorycznie treści są dodatkowe życia. Wtedy od czasu do czasu można sobie pozwolić na kurs kolizyjny.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 23:41:47 /


Ależ co niektórzy są żałośni.
Powiedzcie mi, czemu akurat na tym forum w co drugim wątku jest jakaś boruta?
Gdzie indziej jakoś ludzie potrafią dzielić pasje i zainteresowania niezależnie od różnicy wieku, poglądów, orientacji seksualnej, wykształcenia i innych czynników. A tutaj zawsze się znajdzie taki co uważa, że ma zawsze rację a myślący odmiennie niech się pier...ą :(

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-24 23:46:02 /


Czy co poniektórzy muszą nawet 13sto latkowi dojebać? młody sie co od poniektórych nawet lepiej wypowiada ,ale i tak znajdzie sie taki co musi coś głupiego napisać , po co?! Junior nie przejmuj sie i nie zrażaj ,bo czy kupisz w przyszłosći forda ,opla ,czy vw to i tak debile sie wszędzie znajdą.
peace ,make ford not war :)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 23:53:01 /


mlody czlowieku bardzo sie ciesze ze podobaja ci sie stare fordy.pomyslow na przerobienie samochodu jest mnostwo lecz szybko przemija ich blask-pomysl dlaczego podobaja ci sie stare fordy bo sa przerobione?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-24 23:58:23 /


No czołem Sid Junior :)
Widzisz: sprawa jest taka, że ostatnimi czasy sporo przypadkowych osób zadomowiło się na forum, siejąc zamęt i fetor, stąd też złośliwe wypowiedzi co poniektórych (wliczając mnie).
Co do Golfa II: kiedyś będzie young i nawet oldtimerem, ale póki co jeszcze mu do tego daleko, za to cały czas kojarzy się z panami w dresach, stąd złosliwe docinki.
Sam jednak jeździłem dieslem o mocy 54 KM i wiem, że ani laski nań nie lecą, ani pobujać się tym nie da, a części faktycznie są ogólnodostępne.
Jak już będziesz dorosły Sidzie Juniorze, to siądziesz sobie obok siwiejącego wujka Hrabiego, popatrzymy na furki, posłuchamy Sida i napijemy się soku jakiegoś.
A póki co umyj ojcu auto...
Wasz oddany Wujek:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 00:25:24 /


Może rzeczywiście nie jestem z tego kraju i nie bardzo się tu odnajduję,
w życiu nikomu, niczego nie odmówiłem, nawet jeśli kosztowało mnie to trochę czasu a nawet pieniędzy, cały czas tłumaczę, że nie chodzi mi o pomaganie każdemu i w każdej chwili, ale o to w jakiej formie odmówić pomocy jeśli nie ma na to ochoty, chodzi tu o kulturę bycia człowiekiem i pokazania ludzkich odruchów, każdy z Was obraża się na mnie bo powiedziałem (napisałem) aby pomysł Trójkąta wypróbował na własnej skórze, myślę, że nie znajdzie się taki, aby skorzystać z jego dobrej rady i uporem chorego psychicznie maniaka wszyscy jego bronią, mówią, że to smród ale fajny smród, panie Michale, niech się pan zastanowi, jak by się pan zachował gdyby ktoś panu odpowiedział w taki sposób, proszę o szczerą odpowiedź, stwierdzenie, że, cytuję ... Nie ma bezwzględnie równych praw. Za dużą ilość wniesionej merytorycznie treści są dodatkowe życia. Wtedy od czasu do czasu można sobie pozwolić na kurs kolizyjny... to już jest kumoterstwo,
przypadkiem wpadł mi wątek młodego chłopca, który marzy o swoim samochodzie, wasze podpowiedzi typu są na miejscu?
Kup czolg i przerob na maszyne do driftu.
wiewior (Piotrek) [2005-06-24 12:03:15]
proponuję samochód marki żuk.
szymal [2005-06-24 18:04:21]
miałem i mam golfa 1.6D, zwróciłem się do małego dokładnie tak jak się nazwał, życzyłem mu miłych wakacji, może was zazdrość zżera, że to właśnie ja mu tego życzyłem?
Jeśli pan zrozumiał to OK., ale nikogo nie nazwałem stosownie do zawartości jego czaszki, ale jeśli ktoś pozwala sobie na takie wycieczki w stosunku do mnie, trudno, zawędrował do dżungli, gdzie obowiązują inne prawa, mam prawo się bronić przed hienami i sępami.
Mam pytanie, czy ma pan zamiar zastosować się do dobrych rad Trójkąta, choćby ze względu na wniesione przez niego treści merytoryczne.
Pozdrawiam
Życząc zdroworozsądkowego myślenia.
Ps. Wstydziłaby się pan jeździć golfem II 1.6D?
decyzję pozostawiam w pańskich rękach.......

jendrek / 2005-06-25 00:25:58 /


jendrek jeśli masz coś do mnie to pisz na priva! nie zaśmiecaj forum.. a jeśli piszesz żeby pisać tak dla sportu to daruj sobie.. nic nie wskurasz.. i zejdź ze mnie bo przestaje mnie to bawić..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 02:07:53 /


"pytanie do niejakiego babejszy : nie wiesz kto to sid vicious? to jesteś nieudacznym, niewykształconym ignorantem"

Kolo no to pojechałeś po bandzie. To że niektórzy z nas nie słuchają pistolsów to nie znaczy że muszą znać wszystkie legendy światowego punk rocka. A ty wiesz kto to jest Galaktyczny Edek?
Sarkastycznie pozdrawiam z nutką ironii.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-25 08:23:24 /


Twu cholera co ja mówię, jakie legendy?? miało być postaci

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-25 08:26:53 /


proponuje koniec postów na ten temat - niektórzy szanują młodość , inni nie i tak pewnie już zostanie :) pozdrowienia dla wszystkich OJCIEC JUNIORA



na dole ten co się was czepiał:

sidvicious / 2005-06-25 09:13:03 /


A kto zauważył iż dwa kolejne posty "sida"są z różnych kont ? A generalnie albo "sid" jest genialny albo nie jest 13 latkiem , bez urazy ton i sens wypowiedzi jest absolutnie poza zakresem poziomu 13 latka nawet takiego co ma świadectwo z paskiem .Tak się składa że trzymam pod dachem takie dziecię co wczoraj przyniosło statuetkę PRIMUS INTER PARES i mimo swej pyskatości nie byłoby zdolne stworzyć odpowiedzi z taką dozą szyderstwa .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 09:15:15 /


jak zobaczyłem słowa: ryj, tyłek itp. to go opieprzyłem i kazałem przeprosić! moja żona też mi nawstawiała że ja się bawie w jakieś KAPRI i jego jeszcze w to mieszam

można coś tam krytykować ( pół dnia o tym myslał) ale z umiarem i szacunkiem dla starszych - odpisał od razu bez logowania się na swoim koncie ,teraz ma zakaz postów bez mojej zgody, może wypisywać komentarze jaki to śliczny samochód, albo jakie to brzydactwo itp.

proszę o zamknięcie wątku - obrażeni niech się wyluzują, może nabiorą więcej łagodności , dla wspierających Juniora pozdro i dzięki:)

sidvicious / 2005-06-25 09:50:36 /


widzę że są wśród nas totalne bufony - może dostać nagrodę PRIMUS INTER PARES w Tucholi jest nieco łatwiej niż w Szczecinie (kwestia promocji?) , mój dzieciak jest bardzo pyskaty i wygadany, może to niestety moja wina, pracuję nad tym, jest dobrym tekściarzem - pod warunkiem że się przygotuje i ułoży w głowie myśli główne przemówienia

sidvicious / 2005-06-25 11:30:01 /


Szanowni Państwo,

Po co zaogniacie sytuację? Wiadomo, iż
"Takie Rzeczypospolite będą,
jakie ich młodzieży chowanie"
więc nie dawajmy młodym przykładu czczego bicia piany, bo nas kiedyś "zjedzą z kopytami"
Sam popełniłem błąd na początku wątku, przyznaję się do tego.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 11:39:28 /


Ja tam w propozycji Żuka bądź Nyski nie widze niczego uwłaczającego - to też będą klasyki - stara Nyska już jest klasykiem zresztą.

Jeśli chodzi o pomysł na pRZyszłość ( nie pszyszłość jak w tytule - stąd moje o słowniku) , to ja w podobnym wieku po obejrzeniu pewnego filmu z porucznikiem Bullittem zapadłem na nieuleczalną chorobe pt. Mustang-mania - może też Ci coś w oczy wpadnie. Ty zresztą widze masz inspiracje na podwórku - tylko po co cokolwiek przerabiać ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 13:42:23 /


MikeB4 widze że jak słyszysz hasło "Przeróbka" to prawie gorączki dostajesz(żarcik).Może Sid junior niechce obłożyć Forda ktorego kupi jakimis plastikami tylko może chce np.przerobić auto pod wzgledem mechanicznym(lepsze hamulce,silnik zawieszenie itp.)Ja sam lubie przerabiać auta ale w kwesti tej materi mam już jakieś doświadczenie i wyrobiony wizerunek jak ma wyglądać ew.przerobiony stary Ford.Pozatym wszyscy chyba juz znają Twoje zdanie na ten temat.Ja tez zreszta.Takze proponuje ci nie odrazu zabraniac robienia przeróbek komuś kto ma na to ochote tylko myśle żeby taką osobe próbować ukierunkowac tak w tych swoich przeróbkach żeby to auto po tych operacjach dalej miało swój klimat starego Forda ale żeby mimo wszystko było wyjątkowe (czyt."Jedyne")Przecież większość z Nas dlatego kocha swoje autka bo są wyjatkowe(z duszą)i sie wyróżniają z tłumu takich okrągłych plastikowych podobnych do siebie samochodów.Pewnych aut i tak nie uratujemy przed bezmyślną wyobrażnią coponiektórych ludzi.Ale niektore autka po przeróbkach wyglądają naprawde bardzo fajnie a inne nie.I tak juz bedzie.Takze proponuje dać troszke na luz tak bedzie lepiej.Pozdro.

PS.To co z tymi amorami kiedy i za ile?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-25 14:25:04 /


Uwielbiam takie posty!! Może jestem zwichnięty ale czytam je od deski do deski :). Żeby jeszcze nie ci wstrętni nadzorcy, którzy blokują takie wątki <LOL>. Ech, jak to się miło rozerwać w sesji. A co do fordów, to są fajne tylko jeździć nie lubią.
PS. Z góry przepraszam za: interpunkcję, ortografię, gramatykę, składnię, frazeologię, wiek, płeć, poglądy polityczne i skłonności seksualne :P.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 19:29:58 /


A chłopaczek jest bezbłędny :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 19:32:06 /


fakt chlopaczek jest OK
moja ma niecale 2 lata a juz krzyczec chce na mnie ..... to co bedzie za 11 lat !!!
oj bede mial prze....... :D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 19:40:07 /


Sid , a skąd takie domniemanie , że w Tucholi niby jest łatwiej niż w Szczecinie ,Warszawie czy Łodzi ? Informuję , że testy w całej Polsce są takie same do tego sprawadzane przez niezależną komisję . Być może masz wygadanego dzieciaka czego Ci szczerze gratuluję ale i tak będę stał na stanowisku , że riposta która była podpisana przez Juniora nie jest jego autorstwa przynajmniej w znacznej części i tego dotyczyła moja poprzednia opinia.Zapodałeś świetne fotki z niemieckiego zlotu jeśli dzieciak ma tego bakcyla to już przepadł i radzę jak przedmówca wyszukaj jakiś rodzynek by go przez parę lat doprowadzić do takiego stanu by bez wstydu móc pojechać na zlot do Kolnii z młodym jako kierowcą . Ja to robie już od 3 lat i zostały mi jeszcze tylko 2 ;-)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-25 20:06:32 /


ja sie nie odzywalem, ale sie odezwe :)
chyba nie powinno sie porownywac naszego kolegi Tomka (Goscia/Albiego) do jendrka. jezeli dobrze pamietam to Gosciu oprocz wad mial duzo pozytywnych cech (np potrafil bezinteresownie pomagac), a jezeli kogos obrazil, to jako czlonek Tego klubu, za co zostal ukarany przez usuniecie z Klubu.
a jedrek na razie nie dal sie poznac z innej strony niz srednio-dobrej. i jak na nieczlonka,tj. goscia, ale w sensie odwiedzajacego strone :))) za bardzo sie madrzy i brzydko sie zachowuje. ktos powinien byl go usuniac wczesniej (interpretacja niech bedzie dowolna ehehe) i byloby po klopocie, bo teraz zostawi po sobie pamiatke.
Co do Mlodego, ktory zalozyl watek - znajdz namiary na osobe z Klubu Capri, ktora sie nazywa K. Chuder i popros rodzicow zeby cie wyslali na wakacje do Warszawy :) jak sie spodoba to i na ferie zimowe. i tak co roku:)
a jak dobrze pojdzie, do sie do Ciebie kolego za pare lat beda kolejki po porady ustawiac (nie mowie teraz o Chuderze, bo u niego juz sa kolejki ehehe)
A dla MK nalezy powinszowac bezstronnosci - tak w ramach zartu, nie wiem czy widzieliscie, ale jeden z tych zablokowanych "chlopakow od gazu" ma na nazwisko jak MK :)))))))))

Jabol / 2005-06-26 00:20:07 /


A ja i tak ciągle nie wiem za co oberwałem. Ze niby ktoś kto oryginalnie nazywał się "sid ....." to tak historycznie ważna postać czy cuś :)

No nic widać moja ignorancja w dziedzinie muzyki współczesnej sięgnęła dna. Ale żeby ktoś się znowu nie obraził, wiem kot to jest Britney :D:D:D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 02:50:21 /


do bagdanw - zawsze jest trochę tak że stary ojciec coś tam doradzi, podpowie itd - rodzicami nie jesteśmy tylko po to żeby nakarmić czy ubrać - ale żeby przygotować do trudnego dorosłego życia :) pozdrawiam Ciebie i Twoje dzieciaki

sidvicious / 2005-06-26 07:54:02 /


babejsza: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sid_Vicious , spoko, ja np. też pierwsze słyszę o tej osobie ;)

Piotrek PCK / 2005-06-26 13:04:45 /


he poczytalem i sie dowiedzialem kto to ....

ja w przeciwienstwie do coponiektorych zawsze bylem i jestem zatwardzialym "metalem" wiec punk mnie nigdy nie pociagal , nie bede pisac dlaczego bo by sie burza wielka pojawila...

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 15:51:03 /


Czy Wyście się wychowywali na disco polo czy co?! Też byłem, jestem i będę fanem muzyki gitarowej, z ukierunkowaniem na wszystkie odmiany metalu i wiem skąd się wziął Sid...
Przecież:
-było przynajmniej kilka filmów fabularnych na ten temat
-niejaki imć Gawliński z Wołkami śpiewał song pt. Sid i Nancy (nawet jak ktoś nie słucha i to i tak słyszał)
-szanowni bracia metale: nie sposób wyliczyć ilości zespołów grających covery Sida&Co - np. Megadeth grający "Anarchy in the UK" czy "Problems" - obydwa utwory do odnalezienia na kompilacjii "Hidden Treasures"...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 17:19:42 /


muzyka jest kwestią gustu - każdy słucha to co lubi - ja od 17 lat słucham punk'a, lubie J.Joplin, Led zeppelin i wiele wiele innych, słuchał też pomimo mojego :) starczego wieku metalu - nie znam nazwisk i pseudonimów ludzi tworzących taką muzykę- login sidvicious to taki osobisty powrót do przeszłości- i myśle że nie musi być przedmiotem dyskusji - mój dzieciak po prostu bronił się tak jak potrafił...

sidvicious / 2005-06-26 17:55:01 /


Sid to osoba, o ktorej jest wiecej legendy niz prawdy... Slucham punkrocka odkad pamietam (prawdopodobnie od 6 roku zycia) ze czegokolwiek sluchalem. Natomiast Sid'a uwazam za zwyklego smiecia, ktory zmarl z przedawkowania, na gitarze grac nie potrafil kompletnie nic. Wiem kilku z Was powie, ze na tym polega punk rock, ale bedzie w bledzie...

Anyway Rockabilly ponad wszystko ;)

Mataj / 2005-06-26 18:23:22 /


Natomiast zapomnialem odnosnie dyskusji- chlopak ma marzenia, jak wielu z Was. Do niego nie dociera to ze ma 13 lat i na samo prawko musi troche poczekac, ani to ze na forum sa jakies reguly wymyslone przez doroslych, ani to ze dorosli smieja sie z jego marzen. Nie widze sensu zjechania kogos za to ze ma jakis cel majac 13 lat...

Mataj / 2005-06-26 18:26:38 /


capri.pl powinno byc dostepne po wylegitymowaniu sie dow.osobistym :D
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 19:32:44 /


nie uważam że forum powinno być dla ludzi pełnoletnich - uważam jednak że powinno się wypowiadać na temat realny i sensowny, nie na zasadzie zaczepki, zjechania czy po to żeby po prostu zaisnieć - jeżeli ktoś nie chce kontynuować jakiegoś wątku niech po prostu nic nie pisze , delikatnie ignoruje, odpuszcza

ja nie czytam wszystkich postów, ogłoszeń czy komentarzy - jeśli coś co mnie nie interesuje to nie jest tematem ataków ani szyderstw

inteligentny człowiek dobiera sobie treści i zainteresowania wybiórczo

P.S. sid nie był ani dobrym muzykiem ani przykładem do naśladowania- nie ma co na ten temat pisać ani się rozwodzić, niech inni tworzą opinie , biografie czy charakterystykę postaci - nic do swojego niestety "parszywego" życia nie wniósł , nic nie zrobił dla świata, był narkomanem i zwyrodnialcem( zabił swoją dziewczynę)posłużyłem się loginem sidvicious bo to po prostu jakiś symbol , punk dzisiaj to nie to samo co wczoraj, idea, postępowanie- wszystko się zmienia,ludzie się zmieniają ,my dorastamy- ale pewne marzenia, wspomnienia pozostają, kiedyś dezerter spiewał"... możemy zasiąść do kolacji..." myśle że moja rewolucja nie upadła choć na głowie nie mam już irokeza , teraz została muzyka,pewna doza luzu i zdrowego rozsądku, rodzina i fordziki:)

sidvicious / 2005-06-26 19:50:50 /


"Czy Wyście się wychowywali na disco polo czy co?! "

nie, ale nie mam pojęcia kto to jest ... .

Wiem natomiast kto to między innymi jest :
Chuck Berry
James Brown
Ray Charles
Sam Cooke
Fats Domino
The Everly Brothers
Buddy Holly
Jerry Lee Lewis
Elvis Presley
Little Richard
Johnny Cash
Wanda Jackson
i wielu wielu innych... .

Jeszcze dłuuuugo bym tu mógl wymienaić, i sorry ale nie musze znac wszystkich wykonawców wszytkich styli muzycznych, nie musi mu sie chciec ich słuchac, nie chce mi sie filmw o nich ogladac, bo poprostu nie interesuja mnie, tak jak częsci z was nie interesuja ludzie z mojej listy.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-26 19:58:26 /


spawn przepraszam ale nie wytrzymałem. Popełniłeś drobny błąd i muszę go poprawic:
Elvis Presley
Elvis Presley
Elvis Presley
Elvis Presley

Chuck Berry
James Brown
Ray Charles
Sam Cooke
Fats Domino
The Everly Brothers
Buddy Holly
Jerry Lee Lewis
Little Richard
Johnny Cash
Wanda Jackson
i wielu wielu innych...

Teraz jest dobrze;)
To tyle co chciałem w tym wątku powiedzieć.

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2005-06-26 20:43:32 /


OK, OK, OK, z tym disco polo to pojechałem pod górkę, sorry... Ale wydawało mi się, że Sid V. był dosyć znaną postacią. Co do wartości wirtuozerskich - od samego początku nie potrafił grać na basie, do samego końca nie potrafił śpiewać. Zawsze twierdził, że najlepiej gra się na gitarze, która ma tylko 2 struny i tak grał.
Tyleee
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 20:51:29 /


Hmm. Pierwsze odpowiedzi na zadane pytanie, nie miały w sobie niczego dziwacznego. No ja specjalnie teraz sobie, po tej całej burzy je przeczytałem i co można odpowiedzieć. Pierwsza część pytania - jakie auto kupić? - no sorry, ale jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? To coś jak ktoś, kiedyś się pytał czy kupić Mantę czy Capri. Oczywiste jest, że jedynie stary ford wchodzi w grę, a który model, tego nie można wysondować. To Ty musisz czuć, który Ci leży najlepiej.
Natomiast druga część pytania już nie byla śmieszna. Na tej stonie zadanie pytania "jak przerobić starego Forda" jest przysłowiowym wsadzeniem kija w mrowisko, więc nie dziw się, że zostałeś potraktowany jak kolejny "gość" co się zarejestrował tylko po to, by narobić smrodu, i pokłócić ludzi na forum. Szczególnie, że takch wątków ostatnio znowu przybrało, więc ludzie są poddenerwowani w tej kwestii.
Wychodzi na to, że chciałeś dobrze, więc OK, ale po głowie dostałeś głównie przez wspomnianych, a trochę też z własnej winy. Nic to, początki bywają trudne, ale nie poddawaj się :)
Jeśli chodzi o wybór auta, to tak jak wspomniałem - starym Fordem być ma ono (szczególnie, że piszesz iż to Fordy Cie krecą najbardziej), natomiast model musisz wybrać sam, bo tego nikt Ci tu raczej nie doradzi.
Pozdro
liil

P.S. Swego czasu nosiłem irokeza, nazotmiast uważam, że Sid miał w Pistolsach taką samą robotę, jak Skiba w BigCycu. Przecież on nie miał wogóle gitary do wzmacniacza podłączonej.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-26 21:31:32 /


No a ja muszę powiedzieć, że dzieciak zajebisty... !

Mam 17 lat dopiero, może troszke za mało, pewnie się znajdą tacy, którzy za sam mój wiek mnie skrytykują, bo i tacy na tej stronie są. Wsumie nie powinienem nazywać go "dzieciak" bo sam jeszcze jestem dzieciak, ale imienia nieznam, a nick SidVicius to chyba nick Ojca - mniejsza o to. Jak przeczyłem ripostę tego dzieciaka, to przypomniały mi się czasy kiedy to ja będąc w jego wieku docinałem znacznie starszym silniejszym itp. To jest to. Inteligentny chłopak! Przeczytałem cały topic i muszę powiedzieć, że część osób zwyczajnie ośmieszył, a część zachowała się z klasą. Co do samego pytania to ja odpowiem tak - zakochałem się w Capri dawno, dawno temu. Bardziej w Mustangu, no ale Capri to taki mniejszy Mustang no i tańszy =P I udało się jeszcze nie mam prawa jazdy a już na podjeździe stoi Capri, muszę je tylko wyremontować, zrobić prawko i będę jeździł, mam nadzieję, że również na zloty. Nie warto rezygnować z marzeń, warto je realizować. Jeżeli jakiś wóz Ci się podoba, to pochodź przy nim, dowiedz się czegoś, zapytaj Ojca, który na pewno chętnie Ci pomoże i spełnij swoje marzenie - kup go, wyremontuj, jeźdź!

SidVicius nie zabraniaj dla syna rozmawiać ze starszymi jest na tyle inteligentny, że pewnie niezbyt ma o czym gadać z rówieśnikami.

Mam propozycję! Nie kłóćmy się i nie dawajmy się z prowokować - na forum jest straszny smietnik=(

Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 00:56:12 /


atroo a dlaczego popełnilem bląd pisząc Elvis Preslay ?? Czy go lubisz czy nie, to wielkosci mu nie odbierzesz wielki był jest i będzie, Ja też nie hołduke króla w specjalny sposób, ale szacunek mu sie należy.


ps. jesli będzie sie pojawiało wiecej odpowiedzi w stylu :
"No a ja muszę powiedzieć, że dzieciak ZAJEBISTY... !" to niema co dzię dziwić, że ociec śrenio chce żeby syn tu zagladał i czytał.

pozdrawiam

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 03:09:20 /


Spawn nie chodziło mi o pisownię :) a o kolejnośc. W tym towarzystwie kilka pierwszych miejsc to KING A kawalek dalej reszta;). To tylka tak dla formalnośći....:)))

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2005-06-27 08:42:01 /


aaaa... buehehehehe. Tez bym się nie zgodził, ale niech ci będzie :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-27 11:11:22 /