logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » SZUKAM ANTONIEGO!!

SZUKAM ANTONIEGO!!

MOŻE KTOŚ Z WAS WIE JAK ZŁAPAĆ BANDERASA? MUSZE PODDAĆ GO WINDYKACJI NALEŻNOŚCI ALE NIE WIEM JAK GO DORWAĆ - W CHACIE JUŻ PODOBNO NIE MIESZKA A TEL JEGO WCIĄŻ WYŁĄCZONY. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 11:53:13 /


hahahahahahahhahahahahah


no to mnie Adas rozbawiles :P

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 14:27:24 /


no powiem ci ze ja sam juz sie z tego smieje :) ale kase i tak odzyskam mimo iz kwota niewielka to dopadne go chociaz dla zasady:)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 14:56:51 /


i tu problem ja chcialem sie spotkac z antonim zeby od niego cos kupic i mnie w ostatnim momecie wymyslil ze musi gdzies jechac bo jakas spluczke naprawia i nie moze albo jest w radomiu kolo domu

dziwny ten antek

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 19:40:14 /


wyślijcie mi na mail jego dane, nr telefonu nr rejestracyjny auta, zobacze co da sie zrobic i co znajomi wiedzą na jego temat.....

grabasz / 2005-11-21 20:04:14 /


grabasz czuzbyś chciał mu już jesionke zbić ??

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 20:18:55 /


;)
ja w żadnym wypadku, chciałem tylko podjechac porozmawiac pry pifku i kulturalnie wyttłumaczyc że to tak nie ładnie tak ludzi oszukiwac.
:)

grabasz / 2005-11-21 20:26:08 /


z tego co czytałem na forum i z własnego doświadczenia to kulture i uczciwoś ć to w d....e i ja bym tam mu kulturalnie ale na inny sposób wytłumaczył

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 20:44:58 /


tez bym chetnie odzyskal MOJE 5 baniek i MOJE częsci...jak go zlapiecie to dajcie mi prosze znac,bo koles mnie zrobil na szaro,zreszta nie tylko mnie i jestem bardzo wqur***ny i jak tylko go spotkam to pogadamy inaczej.Antoni to tchorz,oszust i zlodziej i niech w dupe wsadzi sobie te sciemy o czesciach z kosmosu i wszystkich co sie uwzieli na nim...to po prostu zwykly cwel,a koledzy kradli mu drewniane zabawki i teraz on sie msci...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 20:46:42 /


A to dziad j....ny ale wiecie co jestem chyba jedyny który Antosia w h..a zrobił na parę baniek jak sie zgłosi do mnie napewno dam wam znać wczesniej

weteran / 2005-11-21 20:54:06 /


to widze że jak pojade rozmawiac to wezme przyczepke coby dla każdego częsci starczyło.....
ja tam pojade rozmawiac kulturalnie, bo jakbym piusałe o tym ze jade tam kogoś bic to by było karalne i podchodziło pod groźby. a tak :)

grabasz / 2005-11-21 20:58:32 /


to moze jakiegos wana na reszte osob ktore sie wlacza do kulturalnej rozmowy?:D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:02:27 /


to trza dużo piwa miec :) na taki wieczór zwierzeń, może karty i stolik do pokera zabiore?? ;)

grabasz / 2005-11-21 21:09:07 /


to trza jakiego przegubowca wynając

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:22:01 /


nieda sie zlapac w domu?chyba tak kazal mowic domownikom...-niewiem ale o ile ja wiem to on chyba z tamtad nie wyprowdzil sie...tak przynajmniej podejrzewam-ma zbyt duzo gratow, swoja czarna cortine w fazie odbudowy i caly-ale to caly garaz zawalony jakimis pierdolami swoimi-biurko,regaly ze zdjeciami samochodow kolegow ktore pokazuje jak ktos przyjedzie po czesci-itd. ma tez troche porozwalane po nadarzynie-u kumpli. co do fury to paremiechow temu mial merca 190 na blchach DB..... niepamietam-taki bordowy, i strasznie byl z niego dumny, jeszcze peugeot 205-ale go sprzedawal na capri-wiec chyba niema juz...zreszta pewnie jakbym sie nie zwinal niekupujac od niego czesci to po peugeocie i mercu jeszcze syna i matke albo zone by mi probowla opchnac.. widac go czasami na trasach kolo nadarzyna-katowiska (rejony raszyna) -w kazdym razie jka was nagle zacznie gonic i wymachiwac jakis koles w bordowej 190 za to ze 10 km wczesniej zmieniliscie pas bez kierunku-to Antoni na 99%....ogolnie brak mi slow na takich ludzi-niestety jak mysli ze wychuja tu i tam kogos zeby jakos pozyc za darmo to sie przeliczy-i w koncu wychujaja i jego tak ze mu sie nawet nie snilo..jabym niemial tyle odwagi i beszczelnosci zeby klamac w tak ochydny sposob, zerowac na czyjejs uprzejmosci i pasji..ale Antek niema skrupolow...za to dosiegna go ognie piekielne!!!!AMEN!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 21:26:34 /


Może ktos z Was ma jego zdjęcie?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:43:03 /


z poprzedniego watku- "uwaga na oszusta..."

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:46:44 /


Ale nie ma wiekszego?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:52:43 /


JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 21:57:14 /


ej ej Joko a prawa autorskie? :)

Pozdrowienia dla pana Antoniego, Capri spisuje sie znakomicie! ;)

A gdyby tak postawic sie furą pod jego chatą, jakimś vanem albo czymś i na zmiane gościa wypatrywać... wiecie jak na amerykańkich filmach :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 22:08:57 /


eee to juz troche przesada , co to wpadl glowa pod 215-tke i ktos spalil laka ? ... wezcie go troche naprawcie

Mirek K. / 2005-11-21 22:10:09 /


gdybym mieszkal w okolicach wawy to bez problemu,a ze nad morzem mieszkam to nic narazie nie moge...moze jak bede jechal w okolice wawy to wpadne do niego i sprawdze, a jak nie zastane nikogo to biore cortinke na hol i wio z powrotem(powinno sie zwrucic)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 22:23:28 /


(napisalem ze fotka z poprzedniego wątku :P )

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 22:31:43 /


wybaczam :) Rachunek przysle pocztą :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 22:40:30 /


Przysiaglbym ze cos pisalem przed chwila i zniknelo ;)

Mysza liil (EM) / 2005-11-21 23:04:15 /


Nie myślicie chyba że koleś się wyprowadził z domu ? To że zdjął taabliczkę z domu i kazał mówić że go nie ma nie znaczy że się wymeldował , za co niby chyba że do mamusi :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-22 00:04:33 /


jedyne namiary jakie mam na niego to:
ANTONI MORTEL
UL.KATOWICKA 77
05-830 NADARZYN
TEL DOM (22)7298388
TEL KOM 607488188

Na ta chwile jestem bezradny bo nie wiem jak go dorwac - pojechalbym jeszcze raz do niego (bo raz juz specjalnie tam u niego bylem-jeszcze raz dzieki daniel treetop za pomoc), ale w tej sytuacji moje 500km do zrobienia bedzie bez sensu bo zajade i co jak go w chacie faktycznie nie ma!!! Mam troche zadaleko do wawy zeby sobie pozwolic na takie wycieczki gdzie nie mam pewnosci czy go zastane. JA JESTEM CIERPLIWY - MINIE ZIMA A NA WIOSNE ZACZNE POSZUKIWANIA NA SZEROKA SKALE I DOPADNE S......LA. WTEDY POLICZE SOBIE Z ODSETKAMI + TEL + PODROZ I STRATY MORALNE + KOPNIAK Z CZUBA TEZ BEDZIE :)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-22 00:05:46 /


to moze jakis zakup kontrolowany zeby byla "podkładka prawna do windykacji" :]

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-22 10:14:40 /


czy to niewyglada podejrzanie http://www.capri.pl/services/ad.php?id=43835f4098ef3

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-22 19:20:08 /


tym bardziej ze w nadarzynie dobrze ze wychwyciłes to banan . Rafal

Łukasz 33 radom / 2005-11-22 20:54:09 /


jezeli to antek to niech juz jutro lepiej idzie po nowy numer do swojego operatora bo znowu bede dzwonil do niego srednio co 15min przez cala dobe a jezeli to nie on to szkoda mi tego goscia bo zamiast odbierac tel od zainteresowanych kupcow to bedzie tylko zarzucany pytaniami z innej parafii :):):)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-23 00:02:46 /


Nie miałem "przyjemności" robić interesów z rzeźnikiem z Nadarzyna... ale z tego co się czyta i słucha, to gość jest po prostu boski. No cóż, już chyba wszyscy wiedzą kto to taki i nie robią z nim interesów żadnych. Ja kiedyś chciałem od niego kilka rzeczy, bo generalnie on ma wszystko i to w jakich cenach... ale na szczęście koledzy w porę uczulili mnie na niego, za co jestem im bardzo wdzięczny, chociaż myślę, że Antoni powinien być im bardziej wdzięczny ode mnie, bo gdyby starał się mnie wyruchać to... oOoo =P

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-23 01:05:09 /


ja jak pamiętam jak jeżdziłem do Antoniego po niby silnik to był razem z nim jakiś Marcin

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-23 09:22:42 /


a moze Michał?-to jest jego syn, (tylko to nie ten z ogloszenia) na fotce widac inne miejsce niz jego nora w nadarzynie-ale to niejest zaden argument, zreszta jak bylem po dziobaka to tez mial go u jakiegos "Tomaszka"...ogolnie to obawiam sie ze rzeczywisce cale to miasteczko moze byc pod zelazna reka Antka...:)
i z domu to on sie nie wyprowadzil..chyba ze do przedpokoju..albo piwnicy..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-23 17:47:47 /


aczy pan "rzeźnik" niema czasem czerwonego dzioba 4d na rs-ach?

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-23 18:21:59 /


Dzwonilem pod ten numer-to nie Antek ani jego syn!!!! Dla mnie pogon za nim nie skonczy sie dopoki nie dostane swojej kasy z odsetkami!!!! Chocby mialo to trwac rok czy dwa. A na capri.pl to co jakis czas bede wam przypominal ze istnieje na tej ziemi taki s.....syn.

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-23 19:00:21 /


tak se teraz przypomniałem że przed ukazaniem się tego ogłoszenia był zalogowany niejaki Antoni czy to aby nie zbieg okolicznośći ??

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-23 19:42:13 /


Kuki vel Krzak-Antoś mial takpwego dziobka, ale juz go niema-sprzedal...rodzine tez pewnie niedlugo sprzeda..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-24 18:53:13 /


kurna a taki miły koleś z niego był jak go poznałem 2 lata temu ,pozory mylą...

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-24 20:46:26 /


styary...jak zapytalem o dziobaka ktory rzekomo byl do sprzedania w super stanie to chyba ze 4 razy sam on do mnie dzwonil kiedy co jak przyjade obejrze-niemusze sie decydowac..jak obejrzalem i stwierdzilem ze to parch(przepraszam wszystkie dziobaki) to nastepnego dnia juz dzwonil i mowil zebym wzial bo on go potnie..i ze szkoda..ale ceny mi nie opusci-i jeszcze beszczelnie dodal ze on dal duuuuuzo mniej ale sobie liczy transport..(zreszta tez drogi jak helikopterem)...taki juz czlowiek..sporo o nim jest w watkach typu uwaga na zlodzieja..oszusci..itd..gada tez sporo bzdur-tanie chwyty marketingowe..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-24 21:49:59 /


Chyba chińskie chwyty!


Ale działają!!

:P

Tak na rozluźnienie atmosfery.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-24 21:55:02 /


w sumie...taka analogie dostrzegam..ze i Chinczycy i Antos nas zalewaja tandeta-tylko ze Antos slowna tandeta..no i Chinole nie robia chyba ludzi na kase..:)choc kto wie...

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-24 22:17:23 /


Ciekawy jestem ilu wsrod nas jest takich ktorym antek wisi kase albo czesci ?:) Wiem ze nie jestem sam ale ciewy jestem ilu nas jest konkretnie - 5 czy 50?:)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-25 00:55:10 /


...hmm.. mi sie udało o włos..:), jeszcze zanim pokazała sie duża ilośc jego ogłoszeń o sprzedaży części do dziobaka itp. dzwonił do mnie, ( miałem na allegro wystawionych troche części do dzioba qpe.. ) wypytywał co bym jeszcze miał, miałem mu załatwić szyby do coupe bo niby bardzo potrzebował( może od kogoś wziął kase za takie?..:) )w zamian obiecał że sprzeda mi taniej tylny zderzak do dzioba super extra za jedyna 150 zł plus wysyłka., chwalił się że ma ileś tam dziobaków, że capri kupił( bordowe) chyba ktos je wyrwał od niego:), i jeszcze inne no i oczywiście pełno części co tylko chce hehe..:).. miałem coś brać ale jakoś tak sobie odpuściłem... no i całkiem niedługo potym okazało się że dobrze zrobiłem, bo bym pewnie tez dołączył do grona poszukiwaczy.. by odzyskać w najlepszym wypadku 150 + wysyłka za zderzak.. w najgorszym kto wie?..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-25 10:06:56 /


Po co Żyją Ludzie Którzy Żyją po to by Oszukiwać ??

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-25 16:06:30 /


Zyja po to zeby wyprowadzac z rownowagi normalnych ludzi i zebysmy my mogli uzadzac sobie polowania. Wlasnie mamy jedno z takich polowan - przysiegam ze go wytropie i wyciagne z nory a potem, potem wyciagne swoją kase :):):) TO TYLKO KWESTIA CZASU A MI SIE NIE SPIESZY!!!!

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-25 17:59:17 /


nadarzyn pod żadną żelazną ręką nie jest :D tez mam tam znajomych... ale faktycznie cięzko go spotkać teraz i uzyskac jakichkolwiek informacji na jego temat tez sie nieda... a to że sie doigra to jest kwestia czasu, właściwie to można powiedzieć że juz sie doigrał :) panowie teraz taka mała podpowiedź dla Was poszukujacych :D Antoś prowadzi firme budowlano cośtam, więc tak do końca anonimowy nie może być, proponuje pójść w tynm kierunku, bo firmy sie nieda zawinąć od tak... hmmm ale ja to czasami jestem buehehe

pozdrowionka cieplutkie dla Ciebie Antoni :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-27 14:06:28 /


Daniel ma racje!!!!!!!!!! Moze ktoś z was wie jak nazywa sie jego firma - moze ktos mial stycznosc z jego praca i jakiekolwiek namiary na jego dzialalnosc beda dobrym tropem!! To mogloby przyspieszyc namierzenie go.

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-27 23:56:06 /


http://www.odi.pl/katalog/s--2--03--7----.html

na tej stronie znajdziecie podpowiedz - spis firm budowlanych w mazowieckim. Moze komus sie przypomni nazwa firmy

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-27 23:57:46 /


to może teraz Antoni w ramach "przeprosin" zrobi komuś za free elewacje zewnętrzną domu :)

Mirek K. / 2005-11-28 15:12:37 /


Witam,

Do wszystkich którzy szukają Antoniego,

Antoni zyje i ma się dobrze, własnie dzwonił do mnie w celu sprzedania kilku częsci do Capri MK II z zapytaniem czy nie chciałbym kupić, ale jak mu powiedziałem że własnie sam się pozbywam takiego to zaproponował mi że go weźmie ode mnie.

Ustawiliśmy się wstępnie na sobote w warszawie na wlochach ale jesli czyta troche ten watek to watpie czy bedzie jeszcze chetny przyjechac. :)


Pozdrawiam


ziutoon / 2005-11-28 15:13:33 /


ZIUTON - DAWAJ NUMER TEL Z JAKIEGO DO XCIEBIE ZADZWONIL? DZIEKI Z GORY :):):)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 22:42:04 /


Antoni sie przetransformowal, rozmawialem z niejakim michalem (not family)w sprawie elementow z dzioba i nie moglem sie oprzec wrazeniu ze rozmawiam z banderasem , tym bardziej , ze mial typowe dla niego hasla i dominowaly texty czego on to nie ma i ze generalnie wszystko jest nowe , albo prawie nowe tak wiec wrog stal sie sprytniejszy :) the trust is out there.... jak mawial agent mulder

Classmobile / 2005-11-29 01:06:08 /


Niestety dzwonil do mnie z numeru zastrzezonego a jak go poprosilem o numer ze pozniej oddzwonie to nie byl chetny mi go podac wiec niestety nie pomoge.

ziutoon / 2005-11-29 10:00:26 /


The Truth Is Out There:) mawiał ejdżent malder:D gwoli wyjaśnienia:P a na znalezienie Antoniego to nie wiem czy są szanse, ostatnio chciałem się skontaktować i odebrał ktoś inny czyli jakiś lewy telefon był.....

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-29 10:11:42 /


Hmm, myślę że to nie jest aż tak trudne jak mówisz, wiem dokladnie gdzie on mieszka w Nadarzynie i gdzie trzyma te graty a pozatym on szuka kogoś komu nie podpadł jeszcze aby sprzedać graty a wiem że ma do dwójki parę częsci. Proponuję zamieścić ogłoszenie a sam sie odezwie tak jak do mnie tyle że ja akurat z nim nie miałem problemów - wszytskie wcześniejsze transakcje były ok.

Ale wiem jak to jest jak ktoś ci wisi dużą kasa bo ja w zamian poszukuję pana P. z Kalisza ale to już osobna sprawa a że czasu mam dużo to narazie mi się nie spieszy ale w końcu go znajdę :D

ziutoon / 2005-11-29 11:15:07 /


Oj, na temat Pana P. z Kalisza, to ja też wiem dużo... Świeć Panie nad duszą capri mk2...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-29 11:33:12 /


Rada jest jedna :)
detektyf Rutkowski :)
i bedziecie przy okazji w tvn :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-29 12:01:21 /


witam pan z kalisza tez jest dobry zamówił u mnie rozpurke wysłałem i co po trzech tygodniach przyszła mi spowrotem mało tego zmienił nr tel ale na capri podał jakies swoje ogłoszenie i nowy nr zadzwoniłem do kolesia zeby mu powiedziec kim jest , koles sie troche zdziwił i go zamurowało ,napisał mi emaila ze bardzo mu przykro ze sprawy rodzinne i tym podobne obiecał ze pokryje koszty jakie poniosłem ,i do dzisiaj jakos kasa nie doszła kij z takimi ludzmi co robią nas w balona i mysla ze to frajda powinni za czesci do swoich samochodów płacic potrójnie zeby nauczyc sie cenic niektórych ludzi jak cos chca sprzedac po kosztach i pomóc innym. pozdrawiam Rafał

Łukasz 33 radom / 2005-11-29 14:54:24 /


wazne przeczytaj zanim zaczniesz z antonim wogole nawet rozmawiac wpis CHUDERA

http://www.capri.pl/forum/426faf2e11a24

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-01 23:07:06 /


Uwaga na allegro pojawiły sie aukcje niejakiego Cortina13 -----

jest to Antoni.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3667931


Nie dajcie sie wykiwać.

kontakt :504231792 kontakt tylko telefoniczny

gg:4910053



Wystarczy sprawdzić dane w GG ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 01:56:37 /


Mike nie podpowiadaj bo następnym razem nie poda numeru GG ;D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-23 17:38:27 /


hehe fakt - zalecany odbiór osobisty przy takich super aukcjach :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-23 18:07:19 /


najlepiej zrobcie z nim to co ja z kolesiem ktory mnie walnal na kase w poznnaiu. pojechalem z 6 kumplami do niego przed zamknieciem , jak bylo pusto male odwiedziny i zaraz kasa sie znalazla, niestety taki kraj i jak by sie czlowiek niestaral zawsze sie znajdzie ktos nieuczciwy, najlepiej jendak kupowac od znanych lub majacych jakas renome i tego bede sie trzymal

grzech / 2006-02-24 00:02:35 /


Ja miałem do czynienia z Antonim raz.
W sumie od interesowałem się jego ogłoszeniami ale ponieważ w pore uświadomiono mi że to pajac wiec powstrzymałem się od zakupu nowych części za groszę.
Człowiek ten zrobił na mnie złe wrazenie już przy pierwszej rozmowie.
Po jednym telefonie z zapytaniem o cześć wydzwaniał mi na komórkę ze 3 razy i męczył ucho. Przypominał natrętnego akwizytora. Po rozmowie wywnioskowałem że ma braki w obyciu że ze ogólnie tłuk.
Skorzystałem z jego usług raz - kiedy musiałem kupić na Cito kierunki do dzioba (po dzwonie)
Antoni ustawił się ze mna w centrum i pojechałęm z nim do jego "biura" Miałem nadzieje że weźmie kieruki ze sobą ale nie zdąrzył czy coś tam
Przez cała drogę ogólnie pieprzył niestworzone historie o dziobakach, caprikach, 205 GTI, która a nawet o swojej rozlatujacej się 190 -tce (ze pójdzie dwieście bodajże) Po chwili już,słuchałem tylko potakiwałem.
Powoływał się też na znajomości z innymi ludźmi z Capri.
Zasadniczo człowiek dość prymitywny - od razu wyczułem że to naciągacz. Ten gośc nie rozumie że jeśli ktoś mówi nie - to nie, cąły czas mi coś wciskał.

Na miejscu zobaczyłem kilka zwłok aut, i tone częsci - idealny stan dla Antoniego oznacza że rzecz jest w jednym kawałku.

Co do transakcji opylił mi kierunki po 150 zł sztuka - tureckie, nowe chyba nie były, ale stan ok, więc nie narzekam. Przy okazji chciał mi spuścić idealny zderzak do dzioba (lekko pordzewiały - ale ogólnie ok) za 3 stówy (poźniej trafiłem na Capri za bodajze 150. Proponował też atrapę - 3 stówy z tym że jej nie miał (za 2 atrapy zapłaciłem na e-bayu 300 z transportem).

W trakcie rozmowy Antoni ubzdurał sobie że kupuje mojego dzioba alebo wymienia go łeb w łeb za 206 tke. Pomimo odmowy obiecywął przedzwonić i cały czas męczył ucho zebym się zastanowił. Potwm chyba nawet rozpuścił plotke że kupuje mojego dzioba :)

Na koniec podwiózł mnie grzecznie do przystanku - dla mnie transakcja poprawna wiec nie mam mu nic do zarzucenia (poza tym ze mierziło mnie jego pieprzenie)

Do naciętych:
Miałem akcje kiedyś z gościem na allegro i sprawa się ukończyłą. Nie możecie go za bardzo pozwać z powództwa cywilnego bo nie jest winien. Dopiero po orzeczeniu winy można (o ile mi wiadomo)
Najpierw zgłoscie sprawę na policje, najlepiej grupą z wyszczegulnionymi należnościami, jak Was spróbują zbyć iddzie na wyższy szczebel - policja musi sie tym zająć. U mnie cała sprawa trwałą 2 lata - na koniec gość dostał kare w zawieszeniu 6 miesięcy + prikaz naprawy szkód (postępowanie uproszczone)
Oczywiście zapłacić nie chciał więc wysłąłem mu polecony z potwierdzeniem odpbioru i poszczułem - że zgłosze sprawe do sądu (co zresztą zrobiłem) Odpisał że odda ratami - pierwsza rata w lipcu.Kasy nie dostałem więc pierwszzego lipca dostał od mnie kopie pisma wysłanego do sądu i wtedy kasa nagle znalazła się na oim koncie:)
Sprawa szła przez allegro ale te kutasy w niczym mi nie pomogły. Tak czy inaczej finał szczęśliwy. Co do Antosia możecie mieć problem z tym ze nie macie pisemnego potwierdzenia- przy tylu poszkodowanych nie jest to jednak duzy problem :) Jako materiał dowodowy polecam nagrywanie romów telefonicznych i kopie mejli.

Generalnie jak chcecie mieć efekty to nie straszcie cymbała na forum chłopakami z miasta, bo skończy się to źle dla Was (powie że go straszyliscie). Nie ma sensu wyzywanie go od chujów szcególnie na forum gdzie może to udokumentować

Co do najazdu na jego nore - pomysł słuszny, ale tylko pod warunkiem działania zgodnie z prawem.
Proponuje
- stworzyć wspólną dokładną liste wierzytelnosci - uwaga nie możecie to sobie nic doliczać (np za drogę) ani kombinować - ma być tak jak się umówiliście.
- oficjalnie wysłać to do niego z prośbą o zwrot (hardcopy nie e-mail)Poprosic o określenie terminu uregulowania spłaty (pisemnie) To oczywiscie nic nie da i Antoś to oleje. Należy więc:
- pojść na policje (muszą być wszyscy , komisariat raczej nie ma znaczenia)
- monitować policje i prokurature.

Jeśli Antoni ma firmę możecie próbować wystąpić przeciwko firmie - moze będzie łatwiej.

Poza tym ważny jest czarny PR. Nie tylko na forum ale u potencjalnych i aktualnych klientów firmy Antosia. Nie chodzi tu o żalenie się że naciął Was na 50 złotych, ale o informacje pisemną do jego klientów. Nie jest to łatwe - najpierw musicie poznać nazwe jego firmy, zobaczyć gdzie się ogłasza etc.
Konieczne jest też natychmiastowe zablokowanie konta jego i syna na Allegro (jeśli kogoś naciął na Allegro - to proste - jeśli nie opinnie z tego forum wystarczą)
Jeśli Antoni ma stałe łącze polecam także przyblokować jego IP żeby nie miał dostępu do strony .(o ile jest publiczne - uważajcie żeby nie przyciać całego Nadarzyna )

Złodziejstwo trzeba tępić bardzo stanowczo a nie jęczeć na forum Jak zadziałacie kupą dacie radę. Ja ze swojej strony moge służyć poradą (o ile będe mógł) Warto też pogadać o sprawie z jakimś prawnikiem Może w klubie jest taki i pomoże ?



jscoolg / 2006-02-26 13:45:02 /


Ponieważ chłopa prowadzi Aukcje - spróbujemy go na początek zablokować

jscoolg / 2006-02-26 13:50:16 /


czy ktos namierzy moze tego typa?
boo on nadal wisi mi hajsiwkooo

Szymon Bluntowski / 2006-09-15 04:36:26 /


JA STARAM SIE BYC NA BIERZACO BO MOICH 5 STOW NIE DARUJE MU NIGDY I Z TEGO CO WIEM NA TA CHWILE TO ZE JEST W IRLANDII CZY NORWEGII W PRACY ALE CZY TO PRAWDA TO CHOLERA WIE! POZDRO

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-15 21:13:06 /


antoni gdzie jestes:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-15 21:18:45 /


grrrr....ANTONIII!!!!

Szymon Bluntowski / 2006-09-16 14:32:47 /


ja narazie dałem sobie spokój...ale jak zrobie dziobaka to zabiore sie za odzyskiwanie mojej kasy...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 15:52:07 /


hihi...
no ale ja mam remont!!! i przydalal by mi sie ta kasa....
poza tym zajebal mi zderzak!
wlasnie moze ktos od niego kupowal zderzak ala nofka?

Szymon Bluntowski / 2006-09-17 17:24:33 /


sledze te watki i proponuje skladke na kilera[niekoniecznie w wykonaniu pazury ale tylu ruskich szuka "dobrej pracy"]

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-17 22:12:17 /


hehe dobre...ale nie tylko na antoniego trzeba by skladke zrobic :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 22:16:09 /


to moze kogos na caly etat[sasiad na dole to naprawde.......]

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-17 22:29:01 /


He he.. Ja też śledzę wątek. I za każdym razem jak jest nowy post, to zastanawiam się czy już go ktoś złapał.. I czy wrzucił fotki :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-18 04:06:52 /


jak wydobrzeje to załatwie antoniego dla Was, ile płacicie? :D

sethcior / 2006-09-28 03:24:56 /


Pamiętaj o tym że "Cokolwiek powiesz może zostać użyte przeciwko Tobie".
Jak masz cokolwiek do zaoferowania to na priv zapraszam.Na priv tych najbardziej zainteresowanych;)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 23:16:14 /


JEśLI CHODZI WAM O TEGO OSZUSTA ANTONIEGO MORTELA TO PRACUJE PODOBNO NA BUDOWIE W WALENDOWIE KOłO NADARZYNA WWW.WALENDIA.PL JAKO KIEROWNIK ROBóT.POD TYM ADRESEM STRONY ZNAJDZIECIE ADRES BUDOWY.POWODZENIA!!!!JEST TAM NA PEWNO 100%%%%!!!!

pies82 / 2008-03-08 17:13:39 /


Knuds, już odpuściłeś?? ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-08 20:49:15 /


spoko przyjdzie czas na antoniego :D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-09 12:40:25 /


jest nas duzo zaden oszust nie ucieknie:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-09 13:55:01 /


nie ucieknie nie ucieknie ale same slowa nie wystarcza, trzeba działac !!! zebrac sie i zalatwic sprawe bo tak to ujdzie mu to plazem

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-09 14:03:27 /


pewnie teraz skupuje betoniarki na części ?

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-12 08:05:57 /


Sam se go dorwij, jak coś do niego masz i wiesz gdzie przebywa :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-12 08:48:34 /


alabaster, uspokój się trochę.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-01 09:47:21 /


Nie No ja Go rozumę Też byłem w takiej sytuacji Zarabiasz kasę i szukasz czegoś Nagle jest Wpłacasz zaliczkę i.... to boli Unikajmy okazji

Arek7719 / 2009-07-01 19:14:49 /


Tak, tylko ze obowiązują jakieś zasady dobrego zachowania, a Twoje słownictwo łamie te zasady. SORY ŻE SIĘ WP****ALAM między wódkę a zakąskę....

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-03 17:05:17 /


jak antoni rypie nas na kase to jeszcze go bronicie a je...... c ku.. dziada !!! sorki jak ktos poczul sie urazony ;)

alabaster281 / 2009-07-03 17:09:22 /


Ten wątek i tym podobne mają ze sto lat a ludzie jeszcze z "A" i podobnymi handlują , to jest dopiero ciekawostka.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-03 17:15:49 /


a co do regulaminu to nie ma nic na temat rzucania miesem hehe ... razem z odstekami wisi mi 3,200 zl ktore i tak kiedys odzysam :) pozdrawiam wszystkich milosnikow starych fordow niech moc bedzie z nami :)

alabaster281 / 2009-07-03 17:17:50 /


Cruiser nie chce zapeszac ale masz zajebiste auto tak trzymac milosc do samochody wazniejsza niz wszyscy oszusci zarabiajacy na tak pieknj historii i sylwetce jaka jest ford

alabaster281 / 2009-07-03 17:19:38 /


gdyby mi ten koleś wisiał 3,2 tyś też bym nie był pocieszony...ja do tego leszcza wybieram sie i wybieram i wybrać nie moge bo nigdy nie po drodze...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-03 19:02:37 /


Alabaster:

Regulamin, pkt 6.
W ramach serwisu capri.pl gromadzone są różne materiały i informacje związane z interesującymi nas samochodami. Użytkownicy serwisu mają możliwość zamieszczania swoich komentarzy, głosów na forum i ogłoszeń, w celu wymiany informacji i opinii, wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.


Rozumiem wzburzenie itp., ale takie wypowiedzi w stronę Antoniego mogą dla ciebie w razie czego być kłopotem. Nie z mojej strony... Choć też nadwerężają ten punkt 6.
I ani mi przez myśl nie przeszło bronić A.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-03 19:47:24 /


alabaster weź zacznij używać przecinków i polskich znaków diakrytycznych, bo się nie da tego czytać. Rozumiem twoje wzburzenie, ale litości i nie chodzi mi o "rzucanie mięsem", bo to akurat najmniej mi przeszkadza.

Jak Ci koleś wisi kasę to weź idź do sądu, a nie wywnętrzasz się TU.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-04 11:47:36 /


włąśnie tyle lat i nie umiecie sie zorganizować i odzyskać kasy?

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-04 13:35:23 /


wstawilem autko na sprzedanie to byl dziobak rzeznika a jak na ten czas chce pozbyc sie wszystkiego co od niego kupilem pozdrawiam

alabaster281 / 2009-07-05 18:05:23 /


http://www.nadarzyn.pl/pliki/wn1-2009.pdf
poszukajcie pod koniec
rada gminy nadarzyn

darekg Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-13 16:22:05 /


kto szuka Antoniego Mortela z Nadarzyna? Czekam na wiadomość

Billy00 / 2012-06-05 18:57:28 /


Ponoć połowa polski, a z tego co mi wiadomo to do poszukiwań włączyli się również Mike Brewer i Edd China ;)
ps. Zebrać kilku "nieszczęśliwych", którym "Antoni" podpadł, napisać do "TurboKamera"-oni lubią takie odkrycia (tym bardziej że "Capri.pl" nie jest stowarzyszeniem istniejącym od roku), znajdą faceta napewno.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-06 19:04:31 /


ja szukam tego typa od 2008r. wisi mi 500pln + odsetki za ten okres :)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-06 20:12:50 /