logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » uwaga na oszusta -> czyli z tym kolesiem radze niehandlowac!! Vol. II

uwaga na oszusta -> czyli z tym kolesiem radze niehandlowac!! Vol. II

Witam,

Radze wszystkim aby byli ostrożni robiąc interesy z niejakim Rafałem Staniszewskim z Poznania ( http://www.capri.pl/services/ad.php?id=43f0a27cf250e ). Szczególnie jeżeli występuje w roli kupującego a do tranzakcji dochodzi na odległośc ( przelewy, przesyłki, itp ). "Kupił" ode mnie lusterka do Taunusa. Marudził że pilne, że potrzebne itd. Paczka poszła więc priorytetem, oczywiście za zaliczeniem. Czekam więc na kaske, w między czasie dzwonił pare razy mówił że już jutro odbiera przesyłke, aż pewnego dnia zapukał listonosz i co widze??? Moja paczuszka!!! Kolejny raz kasa listonoszowi i w ten sposób na lusterkach jestem -30zł. Nie jest to może kosmiczna suma ale przecież nie o to chodzi. Chociaż po moim esemesie zobowiązał sie pokryć poniesione przeze mnie koszty. Niestety tylko zobowiązał sie... Aaa, i chciał jeszcze kupić ode mnie głowice. Więc po prostu bądzcie ostrożni. Pozdrawiam


Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-27 17:13:05 /


Jak na razie nie widzę tu wielkich znamion oszustwa , nie odebranie paczki na poczcie jest niesportowe ale bez przesady . Poza tym po co nowy wątek ? Chciałeś osiągnąć lepszy przekaz ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-27 19:39:53 /


Czasy takie, że wszyscy jesteśmy często ogólnie wkurzeni - ale po co nowy wątek i jeszcze więcej kwasu? OK, niesłowność jest plagą w tym kraju, zgadzam się. Niesłowność jako styl życia też doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Ale facet nie unika kontaktu, jak wynika z Twojego postu, w dodatku zobowiązał się pokryć koszty. Każdy ma gorsze dni. Może więc warto było dać jeszcze szansę? Bardzo łatwo przykleić łatkę, która potem się za kimś wlecze. Poczekaj jeszcze chwilę, potem pisz - jeśli nie zapłaci tych 30 peelenów. Zresztą... mleko już się rozlało. Jak to na Capri.pl bywa.

Przy okazji - będę upierdliwy. Jeśli już Vol.II - to warto było nie powielać błędu w tytule, bo tytuł oryginalny nie jest zbyt zgodny z językiem polskim.
Powinno być: "...z tym kolesiem nie radzę handlować".

Życzę Wam dojścia do porozumienia. A nam wszystkim - mniej takich wątków.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-27 21:30:01 /


Macie zajebiste problemy, jak ktos jest niepowazny to istotnie warto poinformowac innych, gdyz jesli wyslalbym paczke, w miedzyczasie likwidujac ogloszenie i mowiac wszystkim ze juz nieaktualnie, poczym dostal bym ja do domu bedac jednoczesnie w plecy to istotnie nie poprawilo by mi to humoru, co do nowego watku, stary i tak sie dlugo ladowal.Gdyby nie opis sugerujacy ze kupujacy pisal smsy ze odbierze i nie odebral to nie bylo by sprawy oraz watku

Classmobile / 2006-02-27 23:29:56 /


Wyobraziłem sobie, że jestem na miejscu Krajka i w pełni rozumiem jego irytację. Jestem za tym żeby zgłaszać na forum wszelkie przjejawy nieuczciwości ... skoro koleś zadeklarował sie że kupi to co po tym że teraz deklaruje ze pokryje koszty ?? Dla mnie taki typ nie jest już wiarygodny i cieszę sie że ktoś ostrzega przed takimi osobami.

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 08:53:13 /


Dokładnie jestem tego samego zdania co Classmobile i Łysy.
Także ja padłem ofiarą takiego podobnego żartownisia.
W tamtym roku sprzedawałem na Capri.pl Głowice do 2,3 V6.
Gościu z częstochowy niejaki Sebastian Nowak(Posiada Sierra 2,3V6) zgłosił się i strasznie go cisło aby mu je wysłać.Ale za zaliczeniem.
Po wielu rozmowach oki wysłłem.
Ale gościu był poprostu nie poważny każda z głowić to waga ok 16kg no i zrobiłem 2 paczki i poszły .Kosztowało mnie to kupierem ok 40zł za sztukę.
A ten palant nawwet się po to nie zgłosić i nie było go w domu.
Mało tego jak do niego na GG pisałem to nawet bezczelnie kłamał że już dziś odebrał i leżą w piwnicy.No to ja spokojnie czekałem na kasę.
Aż tu pewnego czasy wpada gość z DHL i mówi że ma dla mnie przesyłkę ale muszę zapłacić.Myślę sobie nic nie zamawiałem ale zobaczę co to.?
No cholera to były te głowice.Za transport wyszły mnie 160zł.A ten debil, jak do mnie one przyszły tego samego dnia, to nawet mi napisał bezczelnie że już je założył .Kawał chama i tyle.Obiecałem sobie że jak tylko będe w częstochowie a gościa adres gdzieś mam to zajadę i """powiem""" co o tym myślę.I w tedy będzie zdziwiony.Dużo rzeczy potrafię zrozumieć.Ale nie takie postępowanie.Wysłałem już dużo paczek i raczej problemów nie było.A jak były to jakoś zawsze szło się dogadać.Mam już gdzieś 160zł ale chodzi o zasady.Kawał gnojka i nic więcej. Ale odegram się ,przyjdzie na to czas.Bo mnie wku....ił niesamowicie.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 12:19:44 /


Witam,

Do Strzały - faktycznie napisałem że zobowiązł się pokryć koszty ale na zapewnieniach się skonczyło. Chyba jasne jest że gdybym kase odzyskał niebyłoby problemu a co za tym idzie - tego postu.

"co do nowego watku, stary i tak sie dlugo ladowal" - dokładnie.

No i chyba lepiej wiedzieć kogo stać na takie niesportowe zagrania.

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 13:00:24 /


to i tak kropelki w oceanie w porownaniu ze znanym tu panem "A" z jeleniej dziury :P

El'pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 13:06:31 /


A mnie w konia zrobił LUKASZ CICHOWLAS który puszcza od czasu do czasu swoje ogłoszenia na capri.pl
1.Kupiłem od niego boczki czarne do drzwi-4 godziny szorowałem je z białej farby
2.Kupiłem 2 amortyzatory z czego jeden miał urwane śruby mocowania zacisku i był w stanie nadającym się na ZŁOM.Pordzewiały i rozpadający się.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 15:10:49 /


Ja również naciąłem się na Łukasza Cichowlasa z Gniewa. Co prawda u mnie to była kwestia niewielkich pieniędzy, ale nie zmienia to faktu, że mnie oszukał wysyłając części które od razu mogłem wrzucić do śmieci... Nie polecam.

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 15:42:43 /


a ja z jasqlem kupowalismy w gniewie silnik i okazal sie ok.

nmd / 2006-02-28 15:45:18 /


jak wam żle to se kupujcie w sklepie.po co taka gadka

monter25 / 2006-02-28 20:56:44 /


Monter to w takim razie jak ktos kogos zrobi w trabe to należy go wtedy grzecznie przeprosić że sie kupowało u niego a nie w sklepie?! zajebiste myślenie, pogratulować.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-28 21:29:17 /


I tak wszystko zostaje w rodzinie , tak wiec informacja o tym ze ktos wysyla gowniane elementy, ew jest problematyczny w obsludze jest potrzrebna , bo gdyh zamowisz sobie np pompe wody bedziesz czekal tydzien i dostaniesz gowno to bedziesz wdzieczny za to ze ktos napisze ze romek z morelowa gornego wysyla shit.
Jesli uwazasz inaczej moge ci sprzedac "niesprawdzone silniki" ew "raczej proste alu felgi".Nie ma sie o co spierac tylko informowac sie nawzajem w razie lipy dopiero po wyczerpaniu mozliwosci odkrecenia sprawy na priv.

Classmobile / 2006-03-01 11:48:05 /


kazde niepowazne podejscie do transakcji, nawet o glupote za 10zl, nalezy napietnowac na forum
bo moze wtedy komus zrobi sie glupio i pozniej nie natnie kogos na 1000 :)
dla dobra samego oszusta :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 12:54:51 /


Coroner to dobra firma. Nawet kiedys przelałem mu stówkę, przez pomyłkę,bo chciałem wpłacic sobie,ale dałem akurat pani w okienku druczek z jego numerem,bo wczesniej cos od niego brałem. Juz na drugi dzień pieniążki wróciły:) Tak wogóle to dzieki i przepraszam za zamieszanie jeszcze raz:)

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 14:00:18 /


Kalb słuchaj nie ma z co dziekować.
Normalne posunięcie ,co nie moje to oddaje :)
Pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że kiedyś browarka razem gdzieś łykniemy :)
A ja jak będe na Gryźlinach 2006 to szykuję coś co każdego zaskoczy.
2 lata temu były to skoki golfem a teraz jeszcze lepiej będzie .pozdro

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 18:45:59 /


a po co w Gryźlinach? I co to w ogóle są te "Gryźliny" ;)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 19:19:51 /


Gryźliny - taka mała miejscowość koło Olsztyna. :) (Lotnisko)
Raz w roku na zakończenie sezonu spotykają się tam wspaniali ludzie których łączy pasja do fajnych samochodów z duszą marki FORD :)
Pewnego roku trafił sie taki wariat (Coroner)który skakał Golfem I i wyszedł z tego cało. :) ,golf gorzej :( pozdro ale nie o tym jest ten wątek. :) hi hi hi

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 19:47:42 /


Chyba sie jednak uderzyles w glowe skaczac golfem, kolo olsztyna nie ma zadnych gryzlin!

Mysza liil (EM) / 2006-03-01 19:50:05 /


witam,wstyd mi za takeigo leszcza bo robi Poznaniowi obciach niepotrzebny, a rada dla wszystkich: tylko przelewem i tylko z pewnymi ludzmi ale to pewnie wiecie wiec wystarczy zastosowac. A przy polaceniu to tylko przelew a jak nie to przedplata na koszty wysylki. Zawsze tez mozna wystawic na allegro i powiedziec zeby zainteresowany zalicytował najpierw i tez zawsze nezpieczniej.

grzech / 2006-03-01 20:06:17 /


i wogóle sie nikt nigdzie nie spotyka :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 20:07:27 /


Allegro wiele tu nie pomoże. A smród dla Pyrlandii nie on jeden robi, niestety. Zobaczcie moje konto na Allegro "krk4M" - na ponad 300 transakcji jedynego NEGATA na całej linii zarobił także gostek z Poznania - zapraszam na stronkę "komentarze wystawione". Tamże podane nazwisko i adres delikwenta - wprawdzie nie Fordziarz, ale Youngtimerowiec, więc uprzedzam :(
A było tak - wygrałem aukcję typu "2 alusy z oponami" w kwocie 250zł plus przesyłka. W aukcji podane były 2 numery komórek - żaden nie odpowiadał. W takim razie walę maila z pytaniem "ile za transport". Przychodzi odpowiedź "zadzwoń na komórę [trzeci numer, ten odbiera]". Więc mówię - 2 alusy z oponami 13" to razem 25kg czyli 30zł paczka z priorytetem. On na to, że ma złe doświadczenia z pocztą, wysyła kurierem za 60zł. Trudno, niech będzie - przelałem 310zł.
Mija tydzień, dwa, trzy. Nie odbiera żadnego z TRZECH podanych telefonów, zero odpowiedzi na maile. Wreszcie piszę do Allegro, w odpowiedzi na ich monit kolo przysyła maila, że szpital, operacja, itd., że brat jutro wyśle i w ogóle sorry. Mija kolejny tydzień, dwa - nagle pojawia się kurier Pocztexu i życzy sobie 90zł za przesyłkę z Poznania. Więc bulę - lepiej dać 400zł i mieć dwa alusy z oponami niż dać 310zł i nie mieć nic.
Felgi okazują się krzywe, opony niezgodne rozmiarem z ogłoszeniem [za wąskie, za niskie] - ale nic to, wzywam gostka mailem do zwrotu JEDYNIE owych 90zł zapłaconych Pocztexowi. Po kolejnych 3 tygodniach przychodzi przekaz na... 30zł, bo na więcej go "na razie" nie stać...
Śmiać się czy płakać? Allegro radzi oddać sprawę na Policję. A oni jak usłyszeli kwotę 60zł, to ze stołków chcieli pospadać...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-01 21:05:03 /


Krk4m, mało mamy ludzi po Polsce rozsianych, żeby z obcymi interesy robić? Drzwi do 2D, od obcego z JG kupowałem, to Zakrzaka poprosiłem o pośrednictwo, i pieniążki jemu przelałem. Silnik z Warszawki - jeden po oglądzie Gryzia okazał się mieć żółte panewki - podziękowałem, drugi kupił dla mnie Trójkąt. Tak powinniśmy robić interesy.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-01 21:17:43 /


nie mozemy sie oszukiwac nawzajem bo to nieetyczne i jesli pasjonujemy sie tymi samymi rzeczami ,raczej powinnismy sobie pomagac , a wszystkie zchamiale skorwysyny zamawiajacyce bez odbioru silniki do swojego scierwa 2.0 clx z rzeszowa w szczegolnosci niech szlag trafi i zylaki odbytu.

Classmobile / 2006-03-01 23:31:12 /


Z tym hasłem o skur.. z rzeszowa to co nie których uraziłeś :( :( :(

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-02 10:23:17 /


classmobile spoko spoko nie uogólniaj za bardzo... "z Rzeszowa szczególnie" to ile tech przypadków miałeś ??

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-02 10:30:47 /


no właśnie albo "tych z Poznania" Krk4M :P

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-02 12:30:17 /


Precyzuje wiec , Ludzie ze srodowiska klubu "sierra fan" z rzeszowa, dzieki nim silnik mial niepowtarzalna okazje pojezdzic sobie kurierem na pace na trasie kraków - rzeszów- kraków oraz mialem okazje wykonac z 30 telefonow , slyszac ze "ziomek juz tam po to myka wszystko wporzo".Slowo boze kierowalem konkretnie do osob ktore to zamowily, wiec rzeszow sie nie burzy.

Classmobile / 2006-03-02 13:09:11 /


duzo wysylam elementow, i najbardziej podniesli m cisnienie wlasnie ci ludzie z rzeszowa.

Classmobile / 2006-03-02 13:11:11 /


CRUISER - masz jakieś problemy ze składaniem literek? Czy za dużo chcesz wyczytać między wierszami? Czy ja gdzieś napisałem o "tych z Poznania" ? Znajdź - a odszczekam natychmiast.
Zareagowałem tylko na wypowiedź Grzecha, że niejaki Staniszewski robi obciach ludziom z Poznania - dodałem, że nie on jeden, bo Rzepka takoż. I ani słowa więcej. Czy to według Ciebie oznacza, że na każdego kontrahenta ze stolicy Pyrlandii patrzeć należy podejrzliwie. Znam kilkunastu innych, którym nieraz nawet towar wysyłam przed wpływem kasy :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-02 13:42:08 /


może czytam więcej niz napisane :) ale zaliczam się do tej pyrlandi , która akurat jest tą niedobra jedyna negatywną (ton lekko żartobliwy nie mylić z pretensją czy też atakiem na rozmówcę)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-02 16:32:30 /


jezus i tak was kocha

Classmobile / 2006-03-02 23:58:14 /


ALLELUJA !!!!! :0

garazowiec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-03 07:18:52 /


uwaga na tego goscia.. ma swoj sklep:
http://www.autoczesciuzywane.abc24.pl
sprzedaje tez na allegro pod nickiem adamlele, nazywa sie Adam Kopycinski, jest z jozefowa nad wisla w okolicach lublina-bo dowiadywalem sie o adres odbioru,a teraz dlaczego -uwaga:

wystawial w ogloszeniach silnik -"2.8 EFI-214 tys, z niemiec, ze scorpio automat-skrzynia padnieta, nigdy niemial gazu itd, odpalajacy, cichutki itd..

niemialem jak przywiezc wiec mi przeslal, i umowilismy sie na gwarancje rzruchowa. Od razu po odbiorze rzucil sie w oczy dziurawy brok-przerdzewialy-obdrapany jakims skroakiem-wiec wiedzial o tym,
zdjal aluminiowe dekle i zalozyl blaszaki,
zdjalem miske i wszystkie panewki byly zolte... w niektorych juz zolte tez sie konczylo... ogolnie luz jak cholera..
silnik byl zalany wodą-caly skorodowany w srodku.. chlodnica oleju z dziura, metalowa rurka wody do chl. oleju przerdzewiala w 3 miejsach, ni wody....oleju resztki..-wiec niewiem jak mial odpalac..
gaz mial na 100% bo zawory wydechowe sa pozapadane-niektore dosyc gleboko (zapewnial ze zadnej mowy o gazie.. a sam go pewnie demontowal)
w calym silniku tyle syfu ze srubokret mozna wbic i sie trzyma dobrze
koles jak mu powiedzialme ze silnik jest syfny przerwal rozmowe i nie odebral wiecej telefonu,
wystawilem mu na forum jego sklepu opinie-odpowiednią, i po 2 dniach juz jej nie bylo-wiec wiemy jak to prosperuje..
niechce mi sie nawet z nim szarpac o cokolwiek-kase jakos przelkne-ale chce ostrzec innych i utrudnic oszustowi nabijanie innych.. a jak szperam po ogloszeniach to na naszej stronie sie pojawil kilka razy, a na allegro jest m. in z felgami, silnikami.. moze i niektore czesci ma dobre... ale sposob zachowania u mnie go przekresla..

coz... na pohybel takim jak on!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-26 22:43:28 /


Na pohybel:)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-26 22:44:47 /


ja bym nie odpuscil
jesli masz jakis dowod ze kupiles silnik od niego...zreszta jest aukcja przeciez
idz na policje oni od tego w koncu sa
bo jak slysze takie rzeczy to mi sie od razu kojazy ze zlodziejej "A" z jeleniej ehh

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-27 00:09:09 /


pan A. z Mysłakowic reklamuje sie w gazecie Classic Auto !!

Cos z tym trzeba zrobić raczej bo jeszcze sie ktoś nadzieje :-(

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-27 00:42:10 /


nie tylko reklamuje ...niby jest jakims wspol-costam buhahah

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-27 00:45:49 /


Współredaguje i pisze artykuły,

wito1981 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-27 08:29:22 /


zlikwidowano dzial forum :)))

Classmobile / 2006-07-27 10:16:04 /


uczy jak kłaść lakier bezpośrednio na rdze i przehandlować komuś felgi a później tłumaczyć, że skradziono i nie wypłacić żadnej rekompensaty :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-27 11:20:04 /


Zakrzak -dowodu niestety niemam, ale koles jednak sie do mnie odezwal dzis rano i zaczal naprawiac wszystko (no moze nie doslownie..:) -ale zaproponowal rekompensate, poczekam i jesli dotrzyma slowa to tez sie Wam pochwale (wtedy juz bedzieceie mogli u niego kupowac:P )

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-27 18:33:42 /


zreszta remont in progress... wiec niewarto bylo by sie telepac.. wozic.. skladac..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-27 21:59:52 /


A ja myślałem o tym silniku, dzięki Bogu zrezygnowalem. Współczuję.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-28 20:18:43 /


No po zdjęciach, to już poznaje, że to nie jest ten spod Rawicza, ale w tak samo beznadziejnym stanie... Dobrze, że mi też z nim nie wyszło, bo również byłem zainteresowany tym egzemplarzem...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-30 01:02:22 /


-a zatem tak jak wspominalem informuje ze facet zachowal twarz, skontaktowal sie jednak ze mna po calej interwencji, i tak jak zaproponowal zwrocil mi czesc gotowki, wszystko pozniej przebieglo bezproblemowo.

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-02 18:58:00 /


szkoda ze inni z tego forum po wzięciu kasy zniknęli .. :(
cześci nie ma, kasy nie ma, a silnik juz długo tak nie polata

DeMaDeS / 2006-08-02 19:08:52 /


ja nie zniknalem i powiem po raz 1000000 - ANTONI MORTEL TO ZŁODZIEJ I NADAL WISI MI 500,-

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 07:59:45 /


skorwysyn zajebany

Classmobile / 2006-08-03 22:18:19 /


jasne ze skorwysyn zajebany bo mnie tez lega 5 baniek...a 5 baniek nie łazi po drodze ot tak sobie...niech tylko skoncze fure...grrr

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 22:34:51 /


Wiecie co mnie bardzo wku... ?
to że osoba którą uważałem za kolegę i znałem od dłuższego czasu pożyczyła odemnie 150zł, potem zniknęła z gg ( tzn siedzi na niewidocznym i tylko opisy się mu zmieniają ).
Jeszcze żeby powiedział że ma problemy finansowe, nie jest chwilowo w stanie oddać to co innego, ale by tak brać ludzi pod ch... to już przesada

DeMaDeS / 2006-08-03 23:07:06 /


Cclasmobil i mateush przegieliscie !!!!!!!!

co to nienawisci do opisanej osoby to rozumiem
ale takie bluzgi to zostawice sobie na swoich podworkach i w domach

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-03 23:47:21 /


masz racje Wojdat,ale jak tylko przypominam sobie o tym kolesiu to mnie zaraz w*urw bierze...sorry

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 23:53:36 /


chłopaki w przypływie emocji nazwali rzeczy po imieniu... mozna im wybaczyć :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 11:29:58 /


Eh,...
a mnie ktoś z forum, wciąż wisi 1800zł, (pomijając inne straty) i nie ma ochoty odpisać na sms`a za kilkanaście groszy....

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-13 23:23:22 /


Interesów za 1800 zł nie załatwia się przez sms ;)

Piotrek PCK / 2006-08-14 11:15:32 /


Oto sie nie martw, osobiście, telefonem, itd itp tez było....

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-14 11:20:44 /


Aruro jestem w tej samej sytuacji, a nadodatek zbliza się wymiana samochodu więc każda kasa jest potrzebna,

jak dłużnicy się jakoś nie wytłumaczą ... trzeba będzie tutaj wypisać ich nicki ...

DeMaDeS / 2006-08-14 11:26:19 /


Jesli chodzi o akcje z allegro i na allegro jak narazie tylko 1 i to Kolesiowi sie nie udało, ale jakbym się śpieszył.....

Ludzik kupił oddemnie karty, wszystko ok, wpłacił kase na konto(choc troche to trwało) i czekał na przysyłkę
ja troszke się z tym ociągałem(czekałem na inna klijenterie, nie chcało mi się tyle razy latać na poczte ;)

a tu przychodzi do mnie taki email:


Treść wiadomości:
hej, mam pytanie, dzisiaj przyszedl od Ciebie list ale niestety bez kart w srodku, to jakies nieporozumienie z twojej strony czy prosba o negatywa??

LOL A przesyłka lezała u mnie na biurku :) jeszcze nie wysłana :)


I co wtedy zrobić?? ja tylko napisałem kolesiowi ze chyba na łeb spadło mu takie wielkie pudło...

Cerb / 2006-08-14 11:35:33 /


DeMaDeS, no właśnie...., tylko dlaczego my jestesmy fer - nie piszac nickow, a oni nie?
Niedlugo jednak mi to przejdzie.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-14 12:11:52 /


a co tam ja napisze nick : andreas :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-15 17:36:07 /


Cos mi sie wydaje ze cała Jelenia szuka jelenia, nie tylko a. :/

Mysza liil (EM) / 2006-08-15 17:39:17 /


A mnie zrobił nasz szanowny kolega "Q_back"..., super nie..

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-19 01:09:17 /


felgi kupowal u mnie przedwczoraj i poszlo bez wiekszych zgrzytow

Classmobile / 2006-08-19 12:53:43 /


A mnie zgrzytnoł na prawie dwa tysiące złoty gotówką i niema czelności odebrać telefonu.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-19 15:19:25 /


mi sie z nim tylko kulawo rozmawialo przez tel., ale przyjechal wyslannik polozyl casch i zabral felgi oraz zobowiazal sie oddac opony tak wiec raczej na +... ale 2000 to joz nie sa zarty tylko skurwysynstwo, jesli jest tak jak mowisz to rosnie drugi pan A.

Classmobile / 2006-08-19 23:56:55 /


UWAGA!!!!!!!!!!!!
ADAMLELE znowu atakuje!!!!
Nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122092132

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-20 16:51:57 /


Ten tekst najbardziej mi się podoba:
" (...) jest kompletny i z osprzętem co widać na zdjęciach (foto nie jest real ale silnik wygląda tak samo) "
.. czy ktoś mi to może przetłumaczyć? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-21 02:04:49 /


bierz taki jaki jest, tego szukales? wiec masz to :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-21 06:45:17 /


"wrzuciłem w to gówno pare cześci, żeby wyglądało jak na tym zdjeciu, ale sie nie udało" - wolne tłumaczenie

Cerb / 2006-08-21 08:15:54 /


Ni, to chyba: wrzuciłem w ten silnik części, które są na zdjęciu, ale zdjęcia nie ma, bo i po co? Części są wszędzie takie same, a poza tym zrobiłbym zdjęcia gdybym wrzucał tam jakieś części, więc po co?
;P Reklama dźwignią handlu! ;P

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-22 03:19:33 /


Nic nikomu nie "skrobnalem" Nasza kwestia Artur jest poprostu nie zakonczona a po drodze bylo wiele niezrozumienia i adrenaliny, tak z mojej jak i Twojej strony. Za swoja czesc przepraszam. Co do smsoow to przyznasz ze jak przestaly one miec brzmienie zaczepne to od razu wroocilismy do dialogu. Ja jesli utrzymamy ten ton to Ci tu skladam deklaracje przy wszytkich ze deal tak jak ostatnio /wczoraj/ ustalilismy zakonczymy bez problemowo.
NARRA

Q_Back / 2006-08-23 08:00:02 /


Ciesze sie, że doszliśmy do porozumienia. Pozdrawiam

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-23 10:14:47 /


Q_Back a Twój zawias u mnie czeka...

Krayczek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-24 18:15:29 /


Piotrek Ł....vel Kankkunen miałeś jakieś niemiłe interesy z ADAMLELE??!!

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-24 23:27:00 /


jakby kogoś interesowało p.Andreas ma nowy nick na allegro -fordspezialist

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-25 21:10:02 /


nick przewidywalny, niczego sie nie nauczyl

Classmobile / 2006-08-25 23:28:03 /


Wolff...nie ale wystarczyło przeczytać powyżej wypowiedź TOMKA KCN.....ja mu wierzę.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-26 12:47:08 /


Czesc,

Widzę Miłosz, że jestes z tego samego miasta co wspomniany sprzedawcaa, po czym wniskuje ze sie znacie, i stąd gest obronny.
Niestety, Pan Adam zachowal sie bardzo nieladnie, silnik kosztowal mnie kuuuuupe forsy zeby sie nadawal do jakiegokolwiek uzytku-zreszta cala historia jest powyzej.
Zapewnienia byly zupelnie odwrotne, swiadome, a wymowki takie ze "nie jestem mechanikiem-nieznam się".

Co prawda sytuacja zostala jakso zalagodzona, ale jestem w 100% pewien ze jest to tylko i wylacznie efekt mojej interwencji na forum capri, na ktorym ten Pan juz niemogl skasowac moich wypowiedzi-tak jak to zrobil na forum w swoim sklepie.
Silnik widzialo kilka osob, zdjecia sa w na mojej stronie. Nie jestem naciagaczem, ani nie zalezy mi na tym zeby komus psuc na sile reputacje-bo na nia sie dlugo pracuje, a szybko traci, ale kilka faktow przemowilo za tym ze z tym Panem nie zrobie wiecej interesu.

Zazanczma oczywiscie, ze po dlugim okresie milczenia (rzekome 3-tygodniowe wczasy za granica, -choc komorka miala sygnal, sms-y dochodzily, bywala czasami nawet zajęta) zamienilismy kilka slow, rekompensata na moje konto wplynela-jednak z zastrzezeniem ze dopiero jak sprostuje moje wypowiedzi. Owszem -sprostowanie jest, i nadal je podtrzymuję, bo faktow nie zmienimy, ale boję się, ze gdyby nie moje dosyc drastyczne kroki (po dluzszym zreszta casie) to nigdy bym nie odzyskal zadnych pieniedzy. Odpowiedz na nie przyszla do mnie w ciagu kilku godzin.

Nie snuje podejrzeń, nie oskarżam nikogo - ja wyszedlem z tego obronna reka-nie zrobilem nikogo w balona, choc mnie to ledwo ominleo.
Myślę że sytuacja jest przedstawiona tak jak rzeczywiscie bylo. Jeśli nie - niech sprostuje sam zainteresowany - poniewaz rowniez czyta to forum skoro wiedzial ze zamiescilem tu moja wypowiedz. Jesli wstydzi szie tego co sam robil, albo uwaza ze cos jest nie tak -pretensje moze miec jedynie do siebie.

Rownie dobrze moze ktos z klubu zamiescic swoje pozytywne opinie po dokonaniu kupna u Pana Adama, bo i o takich wspominal. W moim przypadku rozbieznosc miedzy zapewnieniami sprzedawcy, a rzeczywistoscia byla tak rozbiezna, i ewidentnie zmyslona w celach marketingowych (czytaj skłamana), ze zamiescilem opis przebiegu tutaj.

Generalnie chyba do tego sluzy wymiana opinii w tym wątku, aby nieprzyjemne sytuacje zdarzaly sie jak najrzadziej. Nikt nikomu nie zabrania korzystania z niczyich uslug.

Pozdrawiam,
Tomek

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-26 13:45:17 /


Tomek i nie mow ze najpierw napisales sprostowanie a potem dostales kase??
hmm !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-26 21:27:48 /


nie, naiwny nie jestem-najpierw napisalem ze koles wyszedl z propozycja, i ze jesli przeleje kase tak jak powiedzial to rowniez o tym powiem, zreszta.. tak jak bylo - patrz kilkanascie postow wyzej:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-26 21:46:18 /


miłosz, nie mów że ten 2,4 co mam jest od niego.... to by tłumaczyło wiele z tych rzeczy które Ci w nim pokazywałem...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-27 11:50:40 /


Piotrek Ł....vel Kankkunen było doczytać także kolejne wypowiedzi Tomka KCN...

Tomek KCN:tak pochodzę z tej samej miejscowości chociaż od jakiegoś czasu mieszkam w zupełnie innym końcu Polski.Czytając Twój post z dnia <2006-08-02 18:58:00> zrozumiałem, że temat jest załatwiony i jesteś usatysfakcjonowany z rozwiązania sprawy... Czasami może się zdarzyć jakaś wpadka, która nie jest umyślna- i myślałem, że w tej sytuacji tak było... Temat znam tylko z forum- ADAMLELE raczej tego forum nie czyta (chociaż mogę się mylić) o tym opisie dowiedział poniekąd ode mnie. Nie myśl, że mam jakieś pretensje (czy coś w tym stylu), że opisałeś całą sprawę- poprostu nie lubię jak ktoś oskarża bezpodstawnie drugą osobę (i nie mam tutaj Ciebie na myśli). To tyle w tym temacie :)

Granadziarz ten silnik nie był od niego... nie chce mi się powracać już do tego tematu...

ps. nie chcę być niczyim adwokatem- poprostu nie lubię nieścisłości...

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-27 21:27:59 /


przymusem, czy dobra wola-swoje odzyskalem, sprawa zamknieta bo rzeczywiscie nie ma co sie rozpisywac za kazdym razem o tym samym
pozdrawiam i zycze tylko lepszych interesow:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-27 21:44:24 /


Doczytałem wolff,ale sam fakt że usunięto opinie Tomka KCN z forum tego sklepu w którym kupował silnik mówi wiele.
Fajnie że cała sprawa zakończyła się happy endem bo najczęściej jest inaczej.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-27 22:31:56 /


Do wiadomości niejakiego pana Tomka, który to dość szeroko rozpisuje się na forum o tym jak został oszukany przez adamlele i sklep autoczesciuzywane.abc24.pl oraz do wiadomości tych, którzy nie mając ze sklepem żadnej styczności wypisują bzdury i oczerniają innych:
Ja jestem włścicielem sklepu autoczesciuzywane,a pan Tomek wypisując te wszystkie oszczerstwa i bzdury na forum robi z siebie osobę bardzo nie poważną (nie chcę używać słów, które by w 100% odzwierciedlały jego osobę). Dziwi się dlaczego jego komentarze zostały usunięte z forum sklepu, a które forum pozwala sobie na wypisywanie takich rzeczy, cyt:
Ty skorwysynu, zapraszam ciebie i twoj oszukanczy
zajebany sklepik na forum
http://www.capri.pl/forum/93374&t=20060726111122#new i niech sie klienci
ucza, powodzenie w waleniu w chuja...
i wiele innych tego typu komentarzy- to chyba nie świadczy pozytywnie o osobie p.Tomka. Kolejną sprawą jest to, że przed zakupem
został dokładnie poinformowany o stanie tego silnika (o tym,że auto jeździło w Polsce,że miał LPG itd. itd), a pisząc, że silnik miał być w b.dobrym stanie chyba pomyliły mu się ogłoszenia gdyż motor 2.8 który pojawił się wcześniej na capri i na allegro dawno został sprzedany. Dziwne jest jeszcze dla mnie, że po pierwszym telefonie niezadowolonego p.Tomka gdy brat zaproponował mu żeby odwiózł silnik a my zwrócimu mu pieniądze on nie chciał- ciekawe dlaczego???
Większość jego wypowiedzi jest niezgodna z prawdą ale nie chcę się już rozpisywać w tym temacie.
Już kilkanaście silników 2.9 i 2.8 zakupionych u mnie jeździ w granadach i capri w całym kraju i jak na razie każdy jest w 100% zadowolony.
Myślę, że wyciągniecie z tego jakieś wnioski.
Pozdrawiam.

Ernest / 2006-08-28 16:11:35 /


skonczcie joz ten temat albo zalozcie osobny watek

Classmobile / 2006-08-28 19:36:00 /


ew. niech nastepna osoba , ktora kupi u nich silnik sie wypowie, gdyz nie oceniajmy nikogo po 1 tranzakcji. END

Classmobile / 2006-08-28 19:37:38 /


wiesz co stary? -powiedz mi w twarz ze napisalem cos takeigo...
kilka osob weszlo na to forum zanim ztstalo usuniete-i widzialo co napisalem,
pozatym nie jestem analfabeta zeby pisac "skorwysyn" przez ó-to sie pisze przez "u"
-nie rob z siebie posmiewiska, bo zachowaliscie sie lekko mowiac "niefachowo" -a moja jedyna w waszych oczach wina jest to ze nie zamknalem japy jak probowaliscie mnie zrobic na kase jakims zlomem!
nie jestem palantem i rozmawialem o tym samym silniku ktory kupilem(kilku osobom mowilem o nim zanim go kupilem), Adam zastrzegal ze gazu niebylo, wiec ustalcie zeznania, przebieg mial byc okolo 200 tysi-a po rozebraniu w warsztacie obrobki powiedzieli ze 500 to chyba tez za malo!!!
cholera mnie bierze jak piszesz takie bzdury o mnie, ale naszczescie jest kilka osob ktore znaja sprawe od poczatku, i wiedza ze bylo "lekko" inaczej.
Jesli myslisz ze tymi oszczerstwami uda Ci sie udzyskac opinie to chyba liczysz na to ze wiekszosc z nas jest jeleniami


a gwoli wyjasnienia-nie chialem odwozic silnika po 3 tygodniach waszego nieodbierania telefonow bo po tym czasie zamiast rozkladac rece zabralem sie za remont!-pozatym wozenie tego zlomu bylo by chyba wiecej warte niz on sam!

TO MOJ OSTATNI POST BO NIE BEDE ZASMIECAL FORUM, ANI TO NIE MIEJSCE NA KLOTNIE-CHCE TYLKO ZEBY RESZTA WIEDZIALA ZE NIE ZAMKNALEM SIE JAK GNOJEK KTOREGO KTOS ROZGRYZL I PRZYZNAJE SIE DO WINY-TAK NIE JEST!
TERAZ MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM POWIEDZIEC ZE JESTYESCIE KLAMCAMI I OSZYSTAMI-BO TAKIE SLOWA Z MOJEJ STRONY NIE PADLY NA ZADNYM FORUM!


MAM NADZIEJE ZE NIKT NIE KUPI OD WAS NAWET PACZKI ZAPALEK PO TYM JAK WIDZI JAKIE PRAKTYKUJECIE METODY

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 22:15:49 /


Już pomijając samą tranzakcje to wypisywanie bzdur że Tomek był dokładnie poinformowany o stanie silnika to jakaś wielka pomyłka.
Nigdy by nie kupił tego silnika gdyby znał jego prawdziwy stan!!!

Silnika niechciał oddać bo zdaje sie ze juz wtedy zaczynał sie brać za generalny remont. (Poprostu stwierdził że lepiej go wyremontować niż kupować i montować kolejny niepewny silnik)


Samo odwracanie kota ogonem i robienie oszusta z Tomka przez prawdziwego oszusta Ernesta jest ostrym przegięciem.

Mnie ostro wkrowia samo takie zachowanie i dlatego szerokim łukiem będe omijał jego sklep.

Jego zachowanie przypomina (jak juz ktoś to zauważył) jednego słynnego pana któremu poświoęcony już był nie jeden wątek:/

Sam napisałem Ci na forum twojego sklepu że jesteś złodziej - następnego dnia forum już nie było...

chadzior Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 22:25:35 /


A skoro Tomek wiedział co kupił to dlaczego zwróciłeś mu część pieniędzy??
taka spóźniona promocja??!

chadzior Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 22:29:13 /


Panie szanowny Ernest !!!
pisze delikatnie choc uwazam ze na to nie zalugujesz sypiac oszczerstwami w mojego kolege !!

zaczne od poczatku
Mieszkam niedaleko od was a dokladnie w Lublinie i sprawe znam od poczatku
znamy sie z Tomkiem i gdy sie okazalo ze silnik to jedna wielka porazka to zwrocil sie do mnie o pomoc
podal mi wasz adres , telefon i wasza strone ktora odwiedzilem !!!!
i forum ktore poczytałem !!!!

klamca to walnsie jestes Ty piszac takie bzdury co by mial rzekomo napisac Tomek na Waszej stronie !!!!

dlaczego skasowales to co bylo napisane ???

znam dobrze i Wolfa - Milosza i to mozna powiedziec dzieki niemu Tomek dostal rekompensate za to co mu sprzedales

jeszcze zapytam jak twierdzisz ze wszystko bylo wiadome jaki jest stan silnika , obydwie strony byly poinformowane dokladnie , az tu nagle kupujacy zglasza reklamacje to dlaczego idziesz na reke , a wczesniej stawiasz jakies warunki
ktos tu jest winny ???

powiem ze tylko i wylacznie TY !!!!!!!!

obecnie mam nadzieje ze nie jedna osoba z naszego klubu najpierw sie zastanowi 2 razy zanim kupi od Ciebie silnik

bede zaczepny :/
a jeszcze mnie kusi by sprawe rozglosnic na www.ford-scorpio.prv.pl bo ciekaw jestem czy wszyscy sa tam zadowloleni z Twoich czesci





Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 23:00:14 /


generalnie az mnie to poruszylo

widzialem silnik na zywo a przed zapukem kolega Tomek pytal sie mnie czy warto kupic bo stan wg sprzedajacego jest taki jak bylo opisane i zapewnial sprzedawca

na zywo po obejrzeniu powiem tak: silniki jakie wyjmowalem z capri starsze z wiekszym przebiegiem nie byly tak zajechany jak ten egzemplarz

remot tego wyniesie okolo 3000 zl z czesciami bez tulejowania i nowych tlokow

jak by stan byl na tyle dobry co zapewnial sprzedawca to koszt remontu wyniosl by max 1500 zl

a ja sie zastanawialem czy tego motoru nie kupic ale widze ze w polsce to jedyne co moznazrobic to zostac zrobionym w h....j

nieldanie CHUDER odradza interesy z Panem Esrnetem wel adamelle

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-29 00:00:05 /


Ernest, ja też widziałem ten silnik... I sprawę na bieżąco też znam. Odwal się od Tomka, i tak cię delikatnie potraktował. Poza tym nie wierzę, że Tomek takie rzeczy pisałby na twoim forum, bo nawet na zlocie nie słyszałem, żeby rzucał mięsem.
Dla mnie Ernest to takie połączenie Andreasa ze Scaramangą...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-29 10:40:45 /


Jest tylko jedna słuszna strona, tylko wybrani mają prawo weryfikować i cenzurować i sprzedawać w sieci, a najlepiej jak to będzą członkowie capri.
I słuszność wyłącznie ma elita capri.

22222 / 2006-08-30 08:22:45 /


tylko wybrani mają prawo sprzedawać w sieci, a najlepiej jak to będzą członkowie capri...
Bzdur. Jak ktokolwek nie z czlonkow capri.pl cos sprzedaje i nie robi oszutstw- to dla takich- tylko pozdrowienia.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-30 08:34:25 /


.........Tylko rzadzacy maja prawo dochodzenia przyczyn, na grobie amerykanina zobaczysz sto zniczy... papparara :)

Classmobile / 2006-08-30 10:44:19 /


juz kiedys ktos podawal namiary do tego goscia i ja go polecam kupowalem od niego kilka silnikow i wszystkie sa w super stanie przywozi tylko silniki z przebiegami do 200tys km glownie z aut z automatycznumi skrzyniami u niego silnik kosztuje okolo 1000-1200 ale napewno nei bedzie potrzebny zadny remont gosciu nazywa sie Brandys telefon do niego 012 636 26 07 czasami trzeba poczekac na silnik miesiac ale silniki naprawde w super stanie jak kto nie chce sie wkur.... na to co na allegro kupi to niech poczeka odlozy kaski i kupi od tego goscia ja za 3 podejsciem pojechalem do niego po dohca dwa pierwsze nie nadawaly sie do niczego jeden sie po tygodniu zatarl na panewkach a drugi wyjelismy tak samo szybko jak wlozylismy ale byly tansze po 600-700 zl ale kase jaka wydalem na paliwo i telefony wyszlo duzo drozej a gosciu ma naprawde pewne silniki wiele osob do niego wyslalem i wszyscy byli zdowoleni z zakupow a ja mam jeszcze jednego dohca kupionego na allegro ktorego wlasciciel twierdzil ze jest w idealnym stanie jak by ktos potrzebowal jakies czesci do dohca to zapraszam bo wlasciciel nie ma zamiaru mi kaski oddac twierdzi ze silnik byl idealny i ja go uszkodzilem

michałP / 2006-10-19 09:20:11 /


Czekaj, bo nie nadążam: w końcu polecasz tego gościa, czy nie?

A może:

czekaj bo nie nadążam w końcu polecasz tego gościa czy nie

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-19 18:23:00 /


tak polecam kupilem 2 inne silniki przez allegro i to byla pomylka ale mialem blizej o 100km do kraka mam 200 nie chcialo mi sie jechac ale i tak wkoncu bylem zmuszony ten 3 silnik byl od niego i sprawuje sie zajebiscie dostalem go z ksiazka serwisowa z auta z ktorego byl wyjety bodajze 170tys km na automacie i od nowoscinie byl rozbierany nawet dekiel od zaworow nie byl odkrecany jak ktos widzial nie rozbierany silnik to wie jak to poznac

michałP / 2006-10-19 19:46:34 /


no to chyba pomyliles tematy watkoe....:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-19 20:57:58 /


Mnie olewa niejaki pan Maciej Burdzy vel Sidivicious, obecny rowniez na capri.pl . Kupilem od niego grill do taunusa, pieniadze wyslalem juz w lipcu i jak do tej pory nic nie przyszlo. ooj nie ladnie :-/ coprawda kiedys pislal mi, ze sie przeprowadza i grill gdzies za podzial, ale wysle i dorzuci 10 zl na piwko, ale... nic nie zrobil. Nic do mnie do tej pory nie doszlo.....

Kristoff Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-19 21:12:20 /


zakrzak! ....:) niektorzy czekaja na paczki od niego dluuugo ale sie doczekaja wybaczcie mu :P zaganiany chlopak jest za dnia poprostu

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-19 21:28:55 /


Jak ja czytam takie posty bez znaków interpunkcyjnych to mi ręce opadają. To jest jakieś k...a cholerne pokolenie gg a nie JP2, bo nie umie się nawet wysłowić. Tylko klikają po każdym słowie enter. Przecież tego się nie da czytać, bo wychodzi jakiś bełkot! I nawet się nie skapnął, że ktoś go upomniał :))) Nie, no... szkoda słów. Z czytaniem chyba też nie za bardzo stoją. Pokolenie Giertycha to już dopiero będzie.... :((

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-19 22:46:34 /


Ras_Kristoff ... ale dzwoniles do Macka (Sidviciousa)? Gadales z nim? To byl zawsze bardzo w porzatku gosc. Moze wyjechal do Angoli albo co? Naprawde nie sadze zeby chcial Cie oszukac.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-19 23:21:10 /


MILO - cóż, nie każdy musi zrozumieć aluzję. Inteligencja staje się cechą źle widzianą, trzeba się konspirować.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-20 17:47:12 /


WYKSZTAŁCIUCHY SIĘ ZNALAZŁY!!!! :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-20 22:11:18 /


Rafał.. ale czytać to chyba każdy potrafi, prawda?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-21 00:43:05 /


A JA TRADYCYJNIE SKORO SIE WATEK ZNOWU PORUSZYL DODAM SWOJE 5 GROSZY :) - KASE JUZ OD 2 LAT WISI MI ANTONI Z NADARZYNA I PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH JAK ZAWSZE ZRESZTA:) POZDRO

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-21 19:33:51 /


Antek...Antek.. nieladnie:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-21 20:27:27 /


Prośba o pomoc do szanownych klubowiczów

po prostu mam już dość robienia mnie w jajo, Gilmor znany wielu osobom wisi mi pieniądze od kilku miesięcy, przez niego zabrakło mi finansów na remont 2.8
Na gg do niego piszę ale on siedzi na niewidocznym i udaje że go nie ma, a opisy sobie zmienia od czasu do czasu

Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w odzyskaniu kasy? Wszelka pomoc się przyda

DeMaDeS / 2006-11-07 17:33:10 /


o to samo prosze w sprawie antoniego z nadarzyna :):) hehe

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 22:14:07 /


No mi sie jeden z kolegów z Poznania naraża. Na razie bez imion, ale jestem blisko... Żółta kartka.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 22:19:15 /


Gilmor po poinformowaniu go że idę na policję odezwał się i oddał pieniądze, oczywiście nie poszło bez zgrzytów ale wkońcu je odzyskałem

na przyszłość nie polecam interesów z nim

DeMaDeS / 2007-01-04 22:25:00 /


Ja tam jestem zadowolony z interesow z Gilmorem. Natomiast Twojego wiecznego niezdecydowania Michale marchewkowy, nigdy nie moglem pojąć. (mam na mysli m in. czesci do sierki, do skrzyni C3, na koncu k-jet). Moze to po części moja wina, moze subiektywne odczucia, ale chyba nigdy nie udalo mi sie dojsc do porozumienia z Tobą wlasnie. A z Gilmorem wymienilem pare gratkow i jestem zadowolony. Malo tego - pomogł mi w pewnej waznej sprawie, ktorej nie bylem osobiście w stanie zalatwić w miescie w ktorym mieszka, za co jeszcze raz dziekujemy mu z Anią.

Mysza liil (EM) / 2007-01-04 22:51:05 /


to muszę przyznać, z nikim mi się nie robiło tak ciężko interesów jak z Tobą, wkońcu odpuściłem

DeMaDeS / 2007-01-05 00:33:31 /


jesli chodzi ci o robienie dealow z mysza to przypieprzasz sie cokolwiek moim zdaniem nieslosznie.Wszystko zawsze obywalo sie pozbawione jakichkolwiek zgrzytow, natomiast moglbym wskazac palcem conajmniej kilka osob ktore np zamowily jakis fragment auta, ktory nalezalo wyciac a jak joz lezal owiniety folia to bylo haslo eeee mi to bardziej chodzilo o ten przelacznik niz o to, ale jak go nie masz to ja chyba odpuszcze.I ch** bombki strzelil.

Classmobile / 2007-01-05 11:57:21 /


Własnie.
Prosze się od Myszastego odp.....

i już

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-05 22:38:39 /


Czasem mam swoje fanaberie, szczegolnie jesli chodzi o terminy. Przyznaje sie bez bicia, ze nie wyrabiam czasowo :/ Za co wszystkich przepraszam serdecznie. W 2007 bedzie lepiej ;)

Mysza liil (EM) / 2007-01-05 22:45:59 /


A O ANTONIM JUZ WSZYSCY ZAPOMNIELI ?!!!!!!!!!!!!!! TO JA PRZYPOMINAM ZE ANTONI Z NADARZYNA TO ZLODZIEJ JAKICH MALO I JEST MI KREWNY 500PLN JUZ OD 2 LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-10 11:14:10 /


hehe ja napewno nie zapomnialem :) bo skur****n też mi lega 5 baniek...slownie: pięć baniek...ale spoczko skonczy sie remont,zacznie sie jazda :) trzeba sie po naszych remontach dziobakowych ustawić i pojedziem i załatwim i odbierzem co nasze...pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-10 22:35:38 /


eh oszusci samochodowi to jedna sprawa i to troche przykre
ale mnie ostatnio wyrolowl tez ciekawie pewiem kubowicz , nie chodzi o czesci ani o samochody ale ....
obiecanki cacanki a ja stracilem wiele ....

co poniektorzy wiedza o co chodzi .. a ja zaznacze ze pisze ten tex nadal z Lublina

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-11 21:47:05 /


kurna a ja o tym zapomniałem całkiem w końcu :/ ale juz sie poprawiam :D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-12 00:25:43 /


Niedługo niektórzy zaczną się skarżyć, że ktoś z kimś zerwał, albo zawiódł jako przyjaciel i innych ważnych życiowych sprawach. Przecież to nie miejsce na takie żale. Zaraz zacznie się piętnowanie w każdym temacie, a o ile wiem tutaj ostrzegamy przed nierzetelnymi handlującymi.




Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-12 08:48:25 /


Sowa, to już było, jakieś sercowe żale i wypominanie, tylko nie pamiętam co gdzie i kiedy. Niesmaczne :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-12 12:08:20 /


Taaa... A jak się kumpla wystawia do wiatru (co się wiąże z realnymi stratami materialnymi u tamtego) to jest pyszniutkie niby :/

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-12 19:01:45 /


qmpel wystawia qmpla za co ten drugi obsmarowuje go publicznie zamiast załatwić to między sobą - jeden wart drugiego

Mirek K. / 2007-01-12 19:11:45 /


Sowa nikt sie nie skarzy !! tylko ostrzega !!

ze to niby klubowicz i chce zaznaczyc ze nie mozna mu zaufac a podchodzic do niego z rezerwą !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-12 20:09:10 /


W sumie kazde takie info jest cenne, nie ma co narzekać, lepiej się uczyć na cudzych błędach.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 00:40:38 /


Tu chyba naprawdę już się granice zacierają. Rozumiem, że są ludzie którzy żyją tym forum, zostawiają kolegów, żony, dzieci ;) i czytają i piszą posty. Ta strona rzeczywiście wciąga - dlatego łatwo się zapomnieć. To tak jakby się zapomnieć i opowiedzieć bratu żony, że ma się nową kochankę - cześć napewno zauważy, że to nie na miejscu. Dajcie na luz. Ja nie chcę o tym czytać.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 09:06:52 /


To omijaj ten wątek :). Ja np cieszę się, że nie robiiłem interesów z panami A.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 13:46:48 /


Młody _wrocław coś mi się wydaje, ze nie zrozumiałeś dokładnie sensu mojej wypowiedzi. Ja nie mam nic przciwko wskazywaniu ludzi, którzy oszukują w temacie motoryzacyjnym.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 08:24:54 /


Witam i również wtrącę swoje 5gr na zasranego Antoniego. Wisi mi sporą kasę, nie odpowiada na telefony. Jednym słowem oszust pod przykrywką TAUNUSA. Jak jest tyle osób, które się nacięły to może zrobimy jakiś zlocik na jego posesji :D Bezsensu żeby tolerować złodzaieja.

vinchenz / 2007-01-17 18:55:05 /


uwazac na nieznajomych !!!
sciemniaczy !!!
obiecywaczy !!!


to ze ma forda nie znaczy ze nie jest walem i nie przekreci na kase !!!
a pod przykrywką naszego klubu moze zakrecic ludziom w glowie ( o ja glupi naiwny!!)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 21:15:47 /


szczerze to ja tez czasem nie wyslalem jakiejs czesci ale to bylo za pobraniem wiec nikt nie ucierpial ale to bylo z lenistwa i nie usprawiedliwiam nikogo po prostu czasem sie nie ma tego czasu na wyslanie czy inne sprawy ale to nie znaczy ze jest sie gorszym klubowiczem i nie pomaga innym

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 21:26:24 /


moze to nie w temacie ale ja sprzedałem ETC maglownice i On powiedzial ze jemu sie z dostawa nie spieszy...... i chocbym miał zapłacić 100 zł wiecej to mu ja dostarcze bo mi zaufał. I ja wyslalbym kazdemu klubowiczowi tez... z nadzieja ze mnie nie przerobi... Za pobraniem czy inaczej.... nie przywiązuje wagi do kasy bo jestem przyzwyczajony do jej braku. wolę szacunek i zaufanie....

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 23:07:13 /


Jeden krzyczący "klubowicz" sprzedawał mi kiedys pewien element i przez tel. wygladał on niemal jak z bajki a w rzeczywistości okazało się ,że wygląda tragicznie.Nie będę przedstawiał zawiłości sprawy ale...

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 23:20:00 /


Filip - bo u mnie każdy człowiek ma kredyt zaufania
ale jak go straci - to w moich stronach na wschodzie ludzie umią sobie radzić
http://www.lool.pl/1448,link.html

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 03:29:41 /


Gdybym pamiętał, który k...s mi wcisnął zardzewiałą pompę ham od bodajże żuka uwaloną jakąś słomą czy czymś, która nadawała się tylko do wyrzucenia to... I to w dodatku za niemałą kasę. To było pierwsze kilka m-cy po zalogowaniu i wydawało mi się, że wszyscy są fajni i bezinteresownie pomogą :/. No cóż czassem się płaci tzw. "frycowe".

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-19 07:21:24 /


ETC dobry link niema co:D z tamtymi rejonami kraju lepiej niezaczynać:D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 14:13:59 /


Ja jestem na wiekszym wschodzie :P . Mogę się pochwalić moim sposobem. Kolesia za to że nie oddał mi ramy od motoru wywiozłem z kumplami do lasu i zostawiłem przywiązanego do drzewa pasami od samochodu na kilka godzin. Potem jeszcze chcieliśmy przeciągnąć go po lesie na lince ale się popłakał i zanosiło się na to że zaraz zacznie śmierdzieć mu ze spodni tośmy go już puścili. A w moim miasteczku karierę niegdyś zrobiło ciąganie na lince ..... po bruku... :)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 15:47:21 /


<Filip> jak już takie rzeczy piszesz, to usuń z profilu swoje dane i foto ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-19 15:54:52 /


Filip, możesz śmiało zanucić:
Bo moje miasto to Białystok...
;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-19 16:33:43 /


Taaaa Filip zal mi slow dla ciebie :/

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 16:44:48 /


nie rozumiem Cię mitrov ale pomińmy to:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 18:33:41 /


hehe takimi zeczami sie nie chwali!!!! pewnie na policji tez gadasz takie zeczy tylko pewnie ty nie ciagales nikogo w zeznaniach;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 20:32:06 /


koles ukrywa sie w anglii i juz nigdy tu nie wróci wiec sie ani nic nie boje... swoja drogą ramę odzyskałem:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 22:23:32 /


co do antoniego to zloty na jego posesji juz sie odbywaly i tylko wtedy udalo mi sie przypadkiem wyciagnac od niego 500 pln ;)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-19 22:37:52 /


a to wogule to on jest w Polsce bo ostatnio było ze jest w Irlandi tez troszki kasy mi wisi!!.Rafał

Łukasz 33 radom / 2007-01-19 22:45:24 /


http://www.allegro.pl/item180890094_ford_sierra_z_napendem_cossworth_4_wd_silnik_2_doh.html

mr. A znowu w akcji :P
tym razem jakis naiwniak mu konto chyba udostepnil bo juz nie mal sie gdzie logowac hehe
takze uwazajcie on nie odpuszcza jest wszechobecny... :P
p.s. A...kiedy oddasz mi kase!!! zlodzieju j.!#$%%$%$@%@$^%$@^!$!^%^@&

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-08 20:25:09 /


120 KM Cosworth :-) Rotfl

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-08 21:12:12 /


Nie! On w sumie ma rację.
Pisze:Cossworth........jasne że nie ma czegoś takiego.
Gdyby napisał Cosworth to byłaby ściema:)!

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-08 22:30:57 /


nie, no napisał z napędem cossswortha:) znaczy się z przenieseniem...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-08 22:59:09 /


taka scierke to kolesiowi 2 lata temu z niemcowa za 180 eurusow sciagnalem :) heh

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 02:20:39 /


a czy ktoś z Was miał "miłe " przygody z Panem Andrzejem Pogorzelskim z Warszawy?

fikcja Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-08 15:35:52 /


Też na "a" ;-)

radzieckii / 2008-01-11 00:00:25 /


taaaa..."A" rulez...

By dopełnić tematu-to człowiek,któremu nie wolno ufać na słowo...Przykre to,bo bardzo miło się z nim rozmawiało,dzwonie do niego systematycznie (choć nie odbiera telefonów,dopiero jak zrobię manewr z "nowym numerem" to odbiera,i jakoś próbuje się tłumaczyć...),pytam grzecznie i wyrozumiale dlaczego nie wpłaca pieniędzy,próbuję załatwić sprawę po dżentelmeńsku...

Przestrzegam,naprawdę przestrzegam....A ponoć siedzi w temacie starych Fordów i nie tylko,więc wydawać by się mogło,że będzie przynajmniej fair wobec "ludzi z branży"...

fikcja Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-13 09:29:16 /


Niestety nie , juz nie jeden na tym osobniku sie naciol :(

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-13 09:42:16 /


ale jak się wpada do niego w dwóch dużych facetów to się grzeczny robi i rozlicza się jak należy

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 10:38:20 /


To info jest dla wszystkich ktorzy jeszcze poszukują pana Antoniego M. Z nieznanych mi dotąd zródeł otrzymałem wiadomość że ów gość jest kierownikiem budowy Walendia pod Nadarzynem i mozna go tam złapać. Namiary na budowe sa tutaj www.walendia.pl Niestety nic wiecej nie wiem. Gdyby ktos mial jednak ochote np sie tam przejechac lub uzyskalby np jego nr tel to prosze o info.
Na złodzieju czapka gore :/
pozdro

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-09 11:45:34 /


mortel pracuje w mirbudzie na budowie w nadarzynie hal maxsimusa jest tam majsterkiem.a to jego zdjęcie aktualne.

MOCNA / 2009-01-11 07:13:52 /


hehe niezła inwigilacja:)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 11:40:41 /


To skur.......n jeden - ja go kur.....e kiedys jeszcze spotkam. wisi mi 500 a z odsetkami to juz bedzie jakies 10.000:)

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 12:15:59 /


no razem z moimi 5 stówami to bedzie 25.000 :P

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 12:17:26 /


KNUDS ... no i po co takie odgrażanie się, wykrzykiwanie itp.? Masz go na widelcu, bo facet dalej mieszka w Nadarzynie, kilometr dalej pracuje. I tak mu nic nie zrobisz, i nie sądzę abyś zrobił nawet jakbyś go spotkał. Zbyt normalnym jesteś człowiekiem i znasz prawo. Jedyne co ma sens, to pamiętać o tego typu ludziach i trzymać się od nich z daleka.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 14:57:14 /


Hehe a jak chcesz mu zrobić kuku to bez świadków:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 15:02:35 /


a mnie się wydaje że to można załatwić w inny sposób jeżeli jest parę oszukanych osób,przez tego gościa,można to chyba zgłosić na policje?? chyba ta suma przekroczy tą o niskiej szkodliwości ??? nie mylę się ????

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 15:07:32 /


Nie mylisz się, niska szkodliwość, traktowane jako wykroczenie do 250zł.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 15:38:07 /


Radek, sprawa wygląda tak, że jak już go spotkasz to typ robi sie potulny jak baranek, normalnie do rany przyłóż, przeprasza że żyje i zaraz oddaje co jest winien, tyle tylko że trzeba go trafić, a na zlotach raczej sie już nie pojawi :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 15:58:35 /


rozumiem Daniel ... tym bardziej uważam, że odgrażanie się na forum jest bez sensu.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-11 20:57:29 /


A co to za jeden wogóle?? To ten sławny A?

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-11 23:23:45 /


Oooo, stare dzieje sprzed 5-6 lat :)
Sławny handlarz Dziobakowy z Nadarzyna k/Warszawy...
Cechował się głównie zupełną nieadekwatnością opisów tekstowych/słownych wobec faktycznego stanu samochodów czy części :)

Konar / 2009-01-11 23:28:28 /


Swoją drogą sam kiedyś byłem u niego oglądać dziobaka, co to miał być igłą prosto od dziadka z Niemiec. W bagażniku była dziura 30x30 cm przykryta kołem zapasowym. Zachwalał stan podłużnic które miałem oglądać przez dziury po przednich kierunkach bo rzekomo zgubił kluczyki i nie da się otworzyć maski. Samochód stał bokiem przytulony do jakiejś budy, bo na tym boku było kilka wyrdzewiałych dziur wielkości pięści. No masakra totalnie :D

Konar / 2009-01-11 23:34:39 /


Słynny Rzeźnik z Nadarzyna ;) Równie legendarny jak pan A. z okolic zachodniej granicy lub pewien jegomość z mojej okolicy ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-12 01:10:53 /


wiem ze wykrtzykiwaniem na forum nic nie wniose ale moze chociaz w ten sposob odstrasze naszych nowych kolegow ktorzy mimo usuniecia sie antoniego z zycia klubowego moga na niego trafic a poza tym naprawde mam żal do samego siebie ze tak dalem zrobic sie jak dziecko. Na szczescie do splaty zostalo mu 500 zl wiec nie sie tym udlawi.

KNUDS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-12 08:27:51 /


antoni sprzed 4 lat i jego dziobak

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 14:04:04 /


jakoś ten antoni do ciebie wojtek podobny :))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 14:56:27 /


to się nadaje do "upolowany aparatem" :)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 16:39:35 /


AAA dodam ze antonio nie nosi trampek:)

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 16:42:14 /


hmm... afro czy aby napewno jesteś tego pewien ?

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 18:03:47 /


Musiałbyś jeszcze odbicie w dziobaku przekabacić :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 18:18:43 /


http://moto.allegro.pl/item993496442_ford_granada_2_8_i_limo_i_kombi_oraz_inne_oldtimer.html

andreas wyprzedaje swoje trupy ...dziwne bo z tego co wiem wyrokiem sadu mu je zabrali

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-14 18:17:41 /


Może i zabrali, ale stare zdjęcia zostały... i charakterek.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-15 21:52:46 /


dawidekjg to konto na allegro pana A. :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-09-15 22:35:21 /