logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » SPRING OPEN 2010

SPRING OPEN 2010

Uwaga, Uwaga



3M Skład ma zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną edycję SPRING OPEN.
Czym jest SPRING OPEN pisać chyba nie trzeba, w jednym zdaniu, rozpoczęcie sezonu zlotowego capri.pl.
Rok 2010 będzie szczególny dla całej imprezy ponieważ po wielu debatach stwierdziliśmy że czas najwyższy zmienić miejsce zlotu, najważniejszym powodem podjęcia tej decyzji było to iż nawierzchnia w dotychczasowym miejscu, Konarzynach, jest w stanie wręcz katastrofalnym a z roku na rok jest coraz gorzej.

Zatem na miejsce SPRING OPEN 2010 wybraliśmy lotnisko w miejscowości Broczyno w województwie zachodniopomorskim oddalone o 8 km od Czaplinka.

Zmiana lokalizacji zlotu to nie jedyna zmiana, postanowiliśmy zmienić też charakter zlotu z posiadówki typu alkocholizacja z aspektem jazdy samochodem na imprezę stricte sportową, więc radzimy nastawić się na sporą ilość zmagań sportowych za kierownicą swoich bolidów.

Termin zlotu przewidziany jest na 1-3 maja 2010.

W kwestii noclegów to w późniejszym terminie pojawi się lista pobliskich ośrodków wraz z telefonami, organizatorzy nie gwarantują zakwaterowania w jakimś ośrodku, dlaczego? Dlatego że dość późno ustalone zostało miejsce zlotu i niema bazy noclegowej na tak dużą grupę.

W późniejszym terminie pojawi się także ramowy plan całego zlotu.

Proces rejestracji uczestnictwa w zlocie rozpocznie się poprzez wpłatę ustalonego wpisowego na wyznaczone konto, a zakończy dopełnieniem formalności na miejscu (podpisanie oświadczenia, wydanie numeru startowego, wydanie mapek tras, itp)

Jak corocznie będą oferowane koszulki zlotowe (poprosimy MK o zrobienie koszulkomatu).



Ekipa 3M Skład

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-10 09:13:30 /


Wszelkie pytania o szczegóły proszę wstrzymać do poniedziałku. Poinformujemy o wszystkim co ważne.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-10 09:33:35 /


Rozumiem Ligacz, że oczywiście startujesz???

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-10 10:13:57 /


To pytanie raczej do Jarka.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-10 10:24:18 /


No to bomba! Nie wiem na 100% czy będę miał na to fundusze ale już deklaruję chęć przybycia :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-10 14:17:25 /


mam nadzieję że również bardziej niż korespondencyjnie uda się choć jeden dzień wygospodarować. Czy uczestnicy poniżej 2 m-ca życia a raczej ich rodzice mogą liczyć na jakąś zniżkę :) albo koszulkę i naklejkę bez brania udziału ? Poproszę

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-10 15:44:39 /


Nareszcie :) Jak nie przyjade, to bede żałował ;) Szkoda że nie Lipczynek, bo tam prawie jak w domu :P

Mysza liil (EM) / 2010-02-10 20:52:29 /


Mati ja bede z -1 miesiecznym :>



* - = minus

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-10 21:03:16 /


Mam nadzieję, że i mi może by się udało w tym roku wreszcie dotrzeć... Ale czas pokaże...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-10 21:35:06 /


I ile się nie mylę to wreszcie nie będzie kolizji terminów z Dulmen ;-)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-10 22:31:49 /


i ja wczoraj dostałem pozwolenie i będe z synusiem 5 letnim. Młody nie może się doczekać i każe mi coś zrobić z silnikiem żebyśmy nie byli ostatni na mecie tak jak w 2009 roku . Pozdrawiamy.

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 08:09:05 /


Maniuś sorry :)

W tym roku nie ma już Fanty, więc nie wiem czym przyjadę, ale będę :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 12:44:38 /


Wszystko super, tylko ten nocleg porozbija nas na grupki i grupeczki, co z wspólnym śpiewaniem przy ognisku, co z gitara Gryzia (przecież się nie rozerwie:) co z Bigosem? Rezygnujemy z tego?

Wieczorem zawsze była największa integracja, bo w ciągu dnia czas był na pojeżdżenie. Mógłbym w wolnej chwili przegrzebać pobliskie ośrodki, jeśli organizatorzy się nie podejmują trzeba by sprecyzować ilość osób tylko.

Hoover 3M / 2010-02-11 13:35:57 /


Kwestia ustalenia co jest ważniejsze na SO. Wg mnie impreza wieczorna i integracja, bo wtedy są niezłe jaja (np. pożyczenie łódki). Jeżdżenie jest dla mnie mniej istotne, bo ostatnio mi się nawet nie chciało:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 13:46:02 /


Plan jest takie, żeby było dużo jeżdżenia, ale żeby się ono stosunkowo wcześniej kończyło - tak aby wieczorna integracja nie była okrojona/skrócona.
Względem ośrodków - jasne, że fajnie byłoby koczować w jednym - na dniach okaże się jakie są możliwości.
Ale tak jak Jarek wcześniej napisał - wstrzymajcie się trochę - po weekendzie będzie więcej konkretnych informacji.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 14:08:13 /


Myślę, że Hoover zwrócił uwagę na istotę SO, jaką chyba jednak powinna być przede wszystkim integracja :) Pod tym względem Lipczynek był bardzo fajny. Ale to tylko taki mój delikatny akcent o chrakterze osobistym ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 14:32:12 /


Po weekendzie będzie więcej konkretów.

Z tą integracją to ja jestem dość sceptycznie nastawiony, bo przez tą "integrację" jesteśmy niemile widziani w kilku ośrodkach w okolicach Konarzyn. Taka niestety jest prawda.

Poza tym podejrzewam że nie znajdzie się osoba chętna na zbieranie kasy i załatwianie noclegów, a później w razie jakiejś akcji wykładania z własnej kieszeni bo ktoś coś.
Zajmowałem się noclegami chyba ze 2 razy i już podziękuję.

Z ramienia organizatorów powiem tylko że postaramy się namierzyć jakiś duży ośrodek który byłby w stanie przyjąć całą grupę i uprzedzić władze tegoż o tym iż będzie tak duża grupa. Ale nic ponadto, chyba żeby znalazła się osoba która weźmie na siebie noclegi w kwestii zbierania kasy, ugadywania się z właścicielami, uregulowaniem sprawy spania i będzie świeciła oczyma za wybryki ludzi.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 14:56:38 /


A ja pamietam, ze spora czesc uczestnikow SO nie brala udzialu w "integracji" ktora konczyla sie tym, ze lista osrodkow, ktore nie chca miec nic wspolnego z capri.pl robila sie coraz dluzsza... Dodatkowa sprawa, ktora powinna byc niestety podniesiona to kwestia trzezwosci i jej kontroli podczas prob i przemieszczania sie autem w czasie trwania imprezy...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 15:00:08 /


Ludwik zgadza się tylko że przez wybryki niektórych cierpi na tym cała społeczność... przykre ale prawdziwe.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 15:05:58 /


Oj tam, integracja może odbywać się na trzeźwo na pasie, można wynająć kierowcę itd., takie jest moje zdanie.
A plusów może być sporo.. nowe miejsce, nowe atrakcje do zwiedzania, lepsza nawierzchnia do upalania... Lipczynek to niesamowicie fajny ośrodek, ale trzeba czynić ekspansję, jestem na TAK ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 15:19:35 /


Na oku jest 2 poważnych kandydatów - jeżeli chodzi o możliwość zakwaterowania... Reszta info po weekendzie...

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 15:34:40 /


http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Broczyno&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.085835,19.709473&ie=UTF8&hq=&hnear=Broczyno,+Drawski,+Zachodniopomorskie&ll=53.517298,16.28324&spn=0.011482,0.038495&t=h&z=15

to je to? jak tak to fajne :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-11 17:56:34 /


Niecierpliwość was zeżre od środka :P
Neospazminka... Walium
Poczekajta do poniedziałku :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 18:49:29 /


Krzysiek tak to jest to lotnisko.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 19:48:03 /


JA JESTEM ZA :

INTEGRACJĄ

PICIEM

I BOJKOTUJE IMPREZY SPORTOWE

KTO JEST ZA MNĄ HEHEHHE

Szymek 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 22:58:33 /


I jeszcze jedno jak trzeba to znajde ośrodek i zajmę się rezerwacją .

Szymek 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-11 23:07:41 /


Ośrodki są już prawie całkowicie ogarnięte - jak już Ligacz napisał po weekendzie więcej info...

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 01:36:14 /


i nie dziwcie sie Panowie, że informacja o owtarciu wiosennym zaczyna budzić emocje, skoro za oknami u wszystkich dwumetrowe zwały śniegu ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 06:53:27 /


Jeżeli ktoś chce coś zmienić to proszę od razu podawać konkrety i siebie jako osobę która się tym zajmie. Destruktywna opozycja pt. "a mi się to nie podoba" jest bardzo łatwa w głoszeniu, ale proszę opozycję o bycie KONSTRUKTYWNĄ czyli:"mi się to nie podoba i JA ZROBIĘ (nie zrobiłbym) to inaczej jeżeli pomysł zostanie zaakceptowany".
Chyba jasno się wyraziłem.
I jak Słoń pisał. Do poniedziałku wstrzymajcie szczegółowe dywagacje.
Chętni do zajęcia się jakimś odcinkiem przygotowań, proszeni są o zgłaszanie się ko komitetu oraganizacyjnego pod kierownictwem el comendante Ligacza

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 09:38:51 /


ja tam widziałem jakies boisko namalowane na tym lotnisku, może meczyk jakiś? :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-12 12:54:22 /


w kapsle zagramy bo biegać to mało kto będzie miał siłę :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-12 14:49:48 /


żartujesz, a mecz siatbola w w Miedzianej kto pamięta (pewnie nikt....za dużo %)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 15:01:34 /


Bzdura - doskonale pamiętam mecz siatbola hamerykanckiego - z podkradaniem zawodników zamiast baz włącznie :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 15:03:50 /


ja pamiętam siatbola ale sprzed dwóch lat :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-12 15:15:07 /


no, ja również pamiętam, gorzej z powrotem do namiotu, moje najdłuższe 50m ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-12 15:23:25 /


Siatbol byl tylko dwa lata temu. Rok temu jakos tylko GOP byl bliski tej zabawy;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 16:15:13 /


każdy "zawodnik" pamięta :D ... brak zasad, wielokrotny brak piłki, porywanie zawodników ... napoje regeneracyjne ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-12 16:45:19 /


tak tak i poranne poszukiwanie piłki :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-12 18:23:17 /


!!!! UWAGA !!!!!
informacje oficjalne czyli zbiór aksjomatów na tegoroczne SO:
1. Impreza odbywa się 1/05/2010 SOBOTA w godzinach 10:00-16:00 oraz 02/05/2010 NIEDZIELA w godzinach 10:00-16:00
2. Wpisowe w wysokości:
a) 50 zł od samochodu startującego w przypadku przelewu, 65zł na miejscu.
b) 20zł od auta uczestniczącego biernie
c)w ramach wpisowego jest między innymi paliwo do agregatu, o które zawsze były straszne boje, nalepka zlotowa - również dla uczestnika biernego, tojtoj na lotnisku (tak, koniec z minowaniem terenu), no i wiele innych o których dowiecie się -> ppkt. d)
d) po imprezie na stronie z relacją pojawi się szczegółowe rozliczenie finansowe imprezy
3. Wpisowe wpłacane na konto (podane osobno) do nieprzekraczalnego terminu 01/04/2010 jest jedynym sposobem zgłaszania uczestników .
4. Kolejność wpłat jest również kolejnością startową.
5. Numery VIP (rezerwowane niezależnie od kolejności wpłat) kosztują 10 zł wpłacane razem z wpisowym.
6. Jeżeli nie nazbiera się 25 samochodów STARTUJĄCYCH impreza NIE ODBĘDZIE SIĘ. Pieniądze zostaną zwrócone bez potrąceń (przelewy są darmo)
7. Listę możliwych zakwaterowań poda Słoń w poniedziałek
8. Plan szczegółowy zlotu podamy po zejściu śniegów, ponieważ lotnisko jest przykryte warstwą śniegu głębokości od kolan do pasa.
To chyba tyle z ważnych rzeczy na dziś.
numer konta do wpisowego:
27 1140 2004 0000 3602 6019 0540
Jarosław Jakubowski
ul. Słowackiego 70
83-000 Pruszcz Gdański
tytuł:
1. zawodnik: słowo "zawodnik", nick z forum,
2. zawodnik z numerem VIP : słowo "zawodnik", słowo "numer XX" *), nick z forum
*) XX to numer który ma zostać nadany. W przypadku rezerwacji dwóch identycznych numerów, decyduje kolejność wpłaty.
3. uczestnik bierny: słowo "uczestnik", nick z forum

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 16:36:09 /


odpowiadam również w imieniu obecnej ekipy organizacyjnej na poniższe cytaty:
"Wieczorem zawsze była największa integracja,"
"Kwestia ustalenia co jest ważniejsze na SO. Wg mnie impreza wieczorna i integracja"
"że Hoover zwrócił uwagę na istotę SO, jaką chyba jednak powinna być przede wszystkim integracja "
W celu nachlania się i porzygania oraz narobienia trzody na urwanym filmie jest zlot którego nie ma oraz Borneo.
Zamykam niniejszym dyskusję na temat priorytetów na SO i proszę tematu nie poruszać pod groźbą naciśnięcia przez członków komitetu organizacyjnego czerwonej strzałki moderacyjnej :-)
Tegoroczna edycja ma być imprezą sportową jeżeli oczywiście szanowni klubowicze zaszczycą nas minimum 25-cioma wpisowymi zawodniczymi. Czego 3Mowi i wszystkim życzę

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 16:50:52 /


Jest pięknie i super mi sie podoba i nie mogę się doczekać . Pozdrawiam.

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 18:46:24 /


Oby udało mi się skończyć kaczkę do tego czasu, bo chętnie się wybiorę celem pooglądania Fordów, oczywiście, jako uczestnik bierny.

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 19:39:09 /


Dla mnie zabawy w kierowce po drinku w trakcie takiej imprezy jak SO to kompletne dno. Chce się ktoś poczuć lepiej od rana , nie ma sprawy, o ile sobie po prostu spaceruje. Natomiast demonstrowanie umiejętności driftu na parkingu w pobliżu mojej rodziny, przez gościa na 2 promilach nie bawi mnie specjalnie.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-13 21:10:17 /


Stich w tym roku położymy nacisk na zachowanie trzeźwości na torze i dlatego też impreza na płycie lotniska - będzie maksymalnie ukierunkowana na jazdę. Poza tym tak jak Jarek napisal - część sportowa odbywać się będzie od 10 do 16 czyli bardzo szybko będziemy mogli zjechać do ośrodka aby każdy mógl sobie wcześniej spożyć chlebek w płynie ;)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 22:06:54 /


A czy teren będzie wynajęty dla Nas czy będzie wstęp miały też inne nie związane w ogóle z imprezą auta ? Ktoś tego będzie pilnował albo coś ?

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-13 22:35:10 /


Rudy teren mamy zaklepany ale nie ma możliwości aby ktoś pilnował żeby nikt spoza towarzystwa się nie przewijał.
Niech każdy pilnuje siebie, to i tak będzie już bardzo dużo.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 22:52:08 /


Postaramy się utworzyć parking dla ewentualnych gapiów w pewnej odległości od miejsca gdzie będziemy przebywać i przeprowadzać próby.

Wizja lokalna po zejściu śniegów, pozwoli nam odpowiedzieć bardziej szczegółowo na tego typu pytania.

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-13 23:03:25 /


Pomimo tego wszystkiego i tak przyjade !

Szymek 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 10:14:06 /


> W celu nachlania się i porzygania oraz narobienia trzody na urwanym filmie jest zlot którego nie ma

Na chwilę odebrało mi mowę. Nie chcę zaśmiecać wątku o SO ale też trudno to zignorować: od czasu pewnej popisowej trzody na plaży, co roku piszę jawnie że świniom z góry dziękujemy, o tutaj: http://www.capri.pl/forum/234904 i tutaj: http://www.capri.pl/forum/301496 - ale z tego co widzę cel udziału niektórych uczestników jest jawny i nic nie jest w stanie tego zmienić. Jakoś temu zaradzimy, co najwyżej uczestników będzie mniej. A ponieważ to wątek o SO, to w tej kwestii "over and out" z mojej strony.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 14:04:31 /


Ja też siatbola pamiętam (i tylko 2 lata temu) i jeśli mnie pamięć nie myli to ja byłem tym pierwszym porwanym. Taka jedna mała wredna Agata kogoś tam podburzyła :)

Co do uczestnictwa czynnego/biernego to mam takie pytanie: czy jest szansa na to, żeby poznać jakieś szczegóły odnośnie konkurencji przed datą końcowego wpisowego?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 14:10:19 /


Co masz na myśli Milo?
Chodzi Tobie o to ilu będzie czynnych, a ilu biernych, czy może chcesz konkretnie wiedzieć z kim będziesz mógł jeździć a z kim grilować?

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 14:32:16 /


czy ktoś z GOP-u się wybiera?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 14:41:40 /


jak myślicie w jakim stanie będzie nawierzchnia tego lotniska w Broczynie ?

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 15:44:18 /


Michał, przepraszam, nie chciałem tam kierować trzodziarzy, po prostu na zlocie co go nie ma, w większości przypadków latają meteory. A wtedy trzoda robi się sama.
A szkoda że w pojęciu klubowiczów integracja=łojenie na umór :-(
Dla mnie integracja to pogadanie przy otwartej masce capri o tm kto co szykuje, jak robi wynalazki itp, pośmianie się z ludzi nie ogarniających mocy na torze (loża szyderców). I takiej integracji oczekujemy na SO.
Alkoholizatorów zapraszamy na zamknięcie sezonu na Borneo.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 15:59:54 /


Rasta, nawierzcnia jest świetna, ponieważ jest to czynne lądowisko dla awionetek i ULMów. Stale używany pas startowy i drogi kołowania. Dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o wyborze takk odległej od 3Mu lokalizacji. Możesz wpaść na laczkach o profilu 30 i nie bać się o felunek :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 16:03:17 /


palenie gumy zaliczmy do integracji czy do trzodzenia?? :D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 16:11:00 /


PRRRRRRRRRRRRR
"A szkoda że w pojęciu klubowiczów integracja=łojenie na umór :-("

Granadziarz spokojnie. Nie wiem z czego to wywnioskowałeś. Nie przesadzaj. Jakoś na SO od paru lat nie widziałem na pasie nikogo kto nie byłby w stanie ustać itd.
No może poza miejscowym wieśniakiem co sam sobie dupą w golfie szybę wybił.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 16:27:53 /


Ja tam na lotnisku nie widziałem, ale osoby po spożyciu krążące ośrodek-lotnisko za kółkiem to nie mój klimat.
Byłem pierwszy raz i póki co ostatni.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 16:51:18 /


I to jest właśnie smutne że gro ludzi podchodzi do tematu jak Pająk, dlatego w tym roku wyznajemy zasadę piłeś nie jedz. Koniec z piciem i jeżdżeniem. Albo to albo to.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 17:22:06 /


i takie coś popieram.
niestety w naszym pięknym kraju wyznawana jest zasada, że bez alkoholu nie ma zabawy. na takie zloty strach przyjechać z rodziną i dziećmi.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 17:38:58 /


a ja byłem pierwszy raz i przyjade w tym roku jeżeli nic nie wyskoczy i zabiorę z sobą synka. A wieczorną integrację można podzielić na pijących i nie pijących. Brak gożałki mi nie przeszkadza w zabawie.Zawsze znajdzie się miejsce zdala od rozrabiaków. Tylko trzeba zapanować na lotnisku aby nie palić gumy blisko widzów .

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 19:53:58 /


Ja to sobie poczekam na pełne info o imprezie :)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 20:14:23 /



Pozwolę sobie zabrać głos w tejże sprawie.. po pierwsze Super że Spring Open w tym roku się odbędzie na lepszej płycie lotniska to daje nam większe możliwości współzawodnictwa i dużo dobrej zabawy, niezmiernie cieszę się że szacowna ekipa z 3M SQUADU poświęciła trochę czasu i zaczęła przymiarki do tegorocznego otwarcia sezonu.

Jednakże odnoszę wrażenie, że trochę nerwowo się robi, na pytanie MILO np nie trzeba złośliwości itp, wiem z (doświadczenia do organizowałem co roku SO przez ostatnich 7-lat wraz w 3M SQUADEM) że takich pytań będzie jeszcze z parę setek na e-maila i na stronie łącznie z SMS-ami i rozmowami telefonicznymi pytania od numerków startowych po drogę dojazdu w dniu imprezy... trzeba uzbroić się w cierpliwość, taka rola organizatorów;)
Nie piszę tego by krytykować kogokolwiek tylko podzielić się doświadczeniem może się przyda jak nie to usuniecie posta i po sprawie:)

Do zlotowiczów prośba o cierpliwość nie jest łatwo dogodzić wszystkim poszczególnym zlotowiczom, jedni przyjadą w rodziną zrobić grilla, inni napić sie piwa i jeszcze inni sprawdzić swoje możliwości za kółkiem bolidu, wszyscy jednak by pogadać o starych Fordach i generalnie wszyscy by się spotkać w duchu Capri.

Ligacz ma racje z powodu niestosownego zachowania ośrodek po ośrodku odmawiał nam współpracy, co roku było coraz ciężej... Pomyślcie o tym zanim zrobicie coś głupiego żeby nie spalić nowego miejsca!
Nie mówię żeby grzecznie śpiewać w kółeczku, ale jak się robi jaja to trzeba to robić z głową:) Nie będę podawał przykładów. Wystarczy po sobie posprzątać w większości przypadków.

Super, że zmieniła się sprawa podejścia do noclegów, bo pierwotnie było że organizatorzy nie zapewniają noclegów i sprawa zamknięta, że każdy we własnym zakresie, teraz widzę ma pojawić się lista ośrodków i rewelacja może jednak uda się tak dużą grupę gdzieś wcisnąć jednak ognisko jedno wspólne to kwintesencja.. takie jest moje zdanie...Szymek wyraził chęć pomocy w namierzeniu ośrodka jakby by co ja też mogę pomóc.

To będzie SSO 2010 SUPER SPRING OPEN coś nowego, więcej jeżdżenia, TOI TOI na lotnisku-TEGO JESZCZE NIE BYŁO! -wszystko brzmi lepiej od nowej płyty lotniska po extremalnie trzeźwych kierowców jak TURBODYNAMONEM:)

Może ktoś jest z okolicy i może udałoby się załatwić jakiś catering na płycie lotniska, wszyscy wiemy, że Paliowych Hot-dogów nic nie zastąpi, ale może coś podobnego Macias kiedyś zrobił kawał dobrej roboty z przenośnią kuchnią gdzie była wrząca woda jakaś zupa i kiełbadron jak by się komuś nie chciało grilla rozpalać:) i lodówka z zimnymi napojami.

mam też taki pomysł może extremalny ale może się komuś spodoba, jako że zaobserwowałem z roku na rok coraz więcej z nas ma małe pociechy i zabiera je ze sobą i szczepi duchem starego Forda co mnie bardzo cieszy może by wbić 4 paliki i odgrodzić gdzieś na łączce taki mały KINDERGARDEN gdzie opiekunowie by spokojnie mogły pogadać w pobliżu zerkając, co dzieje się w środku a zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja dla dzieciaków i większy spokój dla jeżdżących że dzieci nie znajdują się na płycie lotniska w czasie wyścigów ..itp itd

Popieram zasadę piłeś nie jedź! Jeśli stan wskazuje na spożycie alkoholu dyskwalifikacja bardzo słusznie.
Wszystko jest dla ludzi tylko z głową:)


Chciałem przy okazji podziękować wszystkim zlotowiczą którzy w zeszłym roku dzielnie pomagali ekipie 3M w ustawianiu toru, rozwiezieniu-przywiezieniu opon, odgradzaniu publiczności, czuwali na drogach dojazdowych to kawał dobrej roboty bez której zlot nie był tak świetnym zlotem, myślę że w tym roku też WAS nie zabraknie to bardzo honorowe zachowanie usprawniające dobrą zabawę.



pozdro 3M tak 3mać - wyrażam chęć pomocy jak już pisałem Ligaczowi na priv.

Hoover 3M / 2010-02-14 21:35:24 /


Ty, "zlotowiczą", weź się ogarnij bo witki opadają.

Mysza liil (EM) / 2010-02-14 22:02:15 /


zlotowiczom:) sorka
Jestem prawdziwą kopalnią lingwistycznych anomali jak widać:)

Hoover 3M / 2010-02-14 22:16:41 /


Uff ;)

Impreza zapowiada sie świetnie, szkoda ze nie w Lipczynku (bo ten Michal to juz chyba nas polubił ;P), i szkoda ze pić nie można ;)

W takim razie trzeba wyciągnąć lub zakupić jakiś wehikuł :) Bo nie mam czym jechać poki co ;)

Mysza liil (EM) / 2010-02-14 22:21:12 /


Może Granadę wreszcie skończysz :) ?

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-14 22:22:31 /


stare legendy powiadają, że Granadą się nie jeździ - tylko się Ją posiada...

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-14 22:35:10 /


"stare legendy powiadają, że Granadą się nie jeździ - tylko się Ją posiada... "

prawda:):):)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 06:27:45 /


bzdura

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-15 08:56:33 /


Racja Bzdura :P Po prostu niektóre Granady nie jeżdżą szybko lecz majestatycznie :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 09:16:20 /


i nie psują się tylko wymawiają posłuszeństwo :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 09:57:30 /


do Pająka: Daj nam szanse i przyjedź. Jako potencjalnie stertujący jesteś mile widziany. Ponieważ impreza będzie na poważnie, toteż będą powiadomione odpowiednie organy (policja, straż, pogotowie) więc możemy mieć pewność że odwiedzą nas niebieskie mundurki i gdzieś w okolicy zlotu tego i owego zaproszą do oddania dechu do analizy. Widmo alkomatu niech wisi nad uczestnikami, niczym miecz nad Demoklesem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 10:04:15 /


Dzięki Hoov za wstawiennictwo ale niepotrzebnie. Nie odniosłem wrażenia, że Ligacz jakoś zaczepnie pyta a i może ja nie wyraziłem się zbyt jasno. Chciałem po prostu wiedzieć jak w przybliżeniu będzie wyglądać sprawa współzawodnictwa w SO (same konkurencje, nie organizacja). Dlaczego? Proste. Zawsze traktowałem SO jako chill - out'owe spotkanie z Naszym/Naszym/Wspólnym gronem z capri.pl i brałem udział w konkurencjach "dla zabawy". Od spinania się i współzawodnictwa miałem PC i tam właśnie jechałem z takim nastawieniem. I chciałbym, jeśli to możliwe, wcześniej mieć możliwość zaplanowania czy szykuję auto na podróż 1000km tam i z powrotem czy może 1000km + kat na torze. Tylko to. Liczba zawodników jak i auta nie są ważne. Chodzi o to, że jeśli będą same takie konkurencje, na których z wiadomych mi przyczyn mi nie zależy to odpuszczę sobie start i przyjadę na "integrację" :) Wiem o tym, że dopiero to będziecie opracowywać więc tylko spytałem czy dacie radę podsunąć jakąś rozpiskę przed końcem zgłaszania swojego uczestnictwa.

Aha i nadmienię przy okazji, że jak co roku zgłaszam swoją skromną osobę jako pomocnika (z tym, że tym razem nic nie mogę dźwigać, bo właśnie leczę wypadnięty dysk. Ale zawsze dodatkowa para rąk jest - do wydawania numerków czy whatsoever.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 12:20:03 /


Rozpiska konkurencji będzie ale dopiero po roztopach Musimy co nieco jeszcze posprawdzać

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 12:29:40 /


wstępnie planujemy sprawnościówki, czyli więcej kręcenia fajerą niż deptania gazu. Aczkolwiek nie wykluczam zrobienia próby z długim kawałkiem prostej bez szykan i z metą Stop a nie lotną na jej końcu (to mój wstępny pomysł nieuzgadniany z el comendante i komitetem).
Oczywiście nie ma się co strasznie spinać, przecież nie chodzi o górę kasy a o możliwość bezpiecznego wyżycia się na torze. Po to przecież są wszystkie te imprezy, żebyśmy sobie mogli raz na jakiś czas pocisnąć na zamkniętym terenie a nie na drodze publicznej.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 12:36:05 /


No i widzę że Milo odebrał moje, wnikliwe poniekąd, pytanie właściwie, chodziło mi o to czy wystarczy mu liczba (cyfra) uczestników czy chce wiedzieć z kim (z nazwiska) dokładnie będzie się mógł zmagać. Koniec w tej sprawie.

################################################

Co do kwestii noclegów to dziś powinna pojawić się lista kilku ośrodków z odpowiednim zapleczem na przyjęcie takiej dużej grupy, jeżeli Szymek nadal chce się zaangażować w sprawę spania to nie ma problemu adresy, nazwy, telefony, ew. lokalizacja będą podane niech chłop działa.

################################################

Kwestia cateringu to dość śliski temat z tego powodu że jest to raczej "dołożenie do interesu" niż zarobek" a, nie okłamujmy się żadna firma nie przyjedzie na "zadupie" żeby dokładać do interesu. IMO musimy zadowolić się grillami i kiełbadronami.

################################################

Jeżeli natomiast chodzi o pomysł części wydzielonej dla dzieci i rodziców ro myślę że jest to ciekawy i godny zastosowania pomysł.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 15:30:38 /


"Może ktoś jest z okolicy i może udałoby się załatwić jakiś catering na płycie lotniska"
Prosiłem o nie gdybanie i nie składanie propozycji "weźmy się i zróbcie". Siadaj do listy kontaktów, szukaj ludzi stąd, dzwoń i gadaj z nimi jak masz ochotę się tym zająć. I pamiętaj, że na Ciebie spadnie odpowiedzialność za klapę przedsięwzięcia jak ludzie zleją ten catering.
"Kwestia cateringu to dość śliski temat z tego powodu że jest to raczej "dołożenie do interesu" niż zarobek" a, nie okłamujmy się żadna firma nie przyjedzie na "zadupie" żeby dokładać do interesu. IMO musimy zadowolić się grillami i kiełbadronami"
Popieram w całej rozciągłości. http://www.capri.pl/user/7181 oto człowiek mający dostęp do nowego właściciela paliowego wózka czarów. Proszę go molestować, może przyjedzie i będzie was karmił. Pamiętam, że kiedy Palio ciężko tyrał nad gorącymi psami zamiast się bawić, część ludzi rozkładała grille, albo żarła chińskie zupki umniejszając tym samym sens jego tyry. Więc zastanówcie się ilu będzie się żywić samemu a ilu kupi cokolwiek czyniąc przyjazd hotdogarza mniej stratnym (bo o zarobku nie ma tu mowy).

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 18:02:31 /


Szyja zaproponował swój przyjazd z jedzeniem. Warunkiem jest rozsadna frekwencja..

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 18:09:23 /


warunkiem całej imprezy jest rozsądna frekwencja.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 18:39:59 /


Płock nie zawiedzie, przynajmniej obecnością :]

Mysza liil (EM) / 2010-02-15 19:30:26 /


Zaraz albo jutro popołudniu będzie dokładne info odnośnie ośrodków.

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 19:53:44 /


To ja przepraszam, ale mam pytanie.
Chce tak jak w zeszłym roku przyjechać na dwa auta, ale kwestia przybycia drugiego auta wyjaśni się 30 kwietnia o 23.
Oba auta będą biernie stały i rdzewiały, bo nie odczuwam na pikniku potrzeby jazdy, ale nie w tym rzecz.
Co z wpisowym za drugie auto? Mogę te 20PLN zapłacić na miejscu, bo z tego co jest powyżej napisane to nie wynika jasno.
Chyba lepiej jak będzie więcej aut na zlocie chociażby stojących niż mniej ale startujących? No chyba, że się mylę.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-15 19:59:15 /


Oj Granadziarz, nie bądź taki:))
Od razu tyrał - sama radocha była być z Wami :P:P
A poza tym, ja nigdy nie robiłem problemu z tego, że z własnym wyszynkiem ludziska przybywali :)
.....
Ale co racja, to racja - na niepewny zarobek (lub wcale) trudno namówić profesjonalnego gastronoma. Albo coś organizujcie we własnym zakresie, albo Szyja ratutuj:):)

Do organizatorów:
Kiedy ogłosicie pełny plan działania?:)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-15 20:50:00 /


Skoro impreza sportowa, to czym można jeździć?? tylko old fordem RWD?? czy np. klubowicz może wystartować innym klasykiem RWD, lub czy za uiszczeniem opłaty będzie można wystartować, nawet poza wszelkimi klasyfikacjami czymś np co obejmuje ostatnia klasa w Classic Cup czyli nie zarejestrowana formułka??

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-15 20:59:04 /


A Ty Piosiu znowu mercedesem chcesz? :P

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 00:15:07 /


Nie, wtedy to była awaryjna sytuacja;) Daleko mam trochę na SO i żeby Jedynki nie taszczyć, bo jak by sama miała pojechać to bym chyba zbankrutował, myślałem o wystawieniu zabytkowego karta dla jaj;D

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 08:30:33 /


jakto "nie taszczyć"? Przecież jechanie starym Fordem, to czysta przyjemność :) A zatem im dłuzej trwa, to chyba lepiej?

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 08:41:33 /


Piosiu, nie odpowiadam w imieniu komitetu, ale wydaje mi się że po opłaceniu wpisowego możesz nawet golfem (i to śmierdzielem) pokonać próby, pomierzymy ci czasy, ale klasyfikowany nie będziesz.
.
Druga sprawa już nie do Piosia, ale ogólnie.
Zostałem napomniany przez jednego z 3Mu, że za ostro pojechaliśmy z miłośnikami imprez. No cóż. Jesteśmy dorośli i jako (w przytłaczającej większości) faceci wolni od zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Więc proszę nie oczekiwać że będę wszystko ubierał w gładkie słówka i aluzjami krążył wokół tematu. Walnęliśmy prosto z mostu, stało się, wszyscy wiedzą o co chodzi. Cudem jest że dotychczas nie było poważnego wypadku na SO. Po dokonaniu wizji lokalnej określimy możliwości ucywilizowania kwestii parkingu czynnego i parkingo-grilla dla uczestników biernych. Dzięki temu mamy nadzieję uniknięcia wspomnianych przez Stitcha sytuacji potencjalnie kolizyjnych pomiędzy nabuzowanymi adrenaliną kierowcami zjeżdżającymi z toru a lekko znieczulonymi pinikowiczami (bo mamy nadzieję że nie będzie lekko znieczulonych kierowców i nabuzowanych adrenaliną piknikowiczów)
.
Palio. szczegółowy plan imprezy:
dwa dni 10-16 jeżdzenie. Planowane przerwy między konkurencjami dla zawodników w założeniach nie powinny przekraczać 20minut. Jedna duża przerwa na przestawienie prób. No może drugiego dnia z godzinkę krócej - trzeba zredagować wyniki i rozdać nagrody.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 09:56:32 /


Właśnie jazda to sama przyjemność, a taszczenie to już nie koniecznie. Z pewnych względów chciał bym uniknąć jechania 1200 kilometrów na kołach plus próby. Jako że SO to raczej piknik z próbami sportowymi to nie ma co spinać się jak na PC. Chce się nastawić na relax, grill lub catering;) jazdę zabawką wieczorem piwko gitara.
Tak więc jak by szanowny komitet mógł potwierdzić stanowisko Granadziarza był bym wdzięczny.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 10:26:18 /


Piosiu nie będzie problemu wszak w zeszłych latach startowały nie tylko stare fordy.

###########################################################

Palio szczegółowy plan imprezy zostanie podany dopiero po wizji lokalnej, a to nastąpi jak zejdą śniegi i będzie można dostać się na płytę lotniska.

###########################################################

Dred wolelibyśmy aby wpisowe było uiszczane w wyznaczonym terminie, po prostu nie będzie Nam się chciało biegać po lotnisku i egzekwować wpłat, jest to uciążliwe i zajmuje dużo czasu. Tak mi się wydaje, ale za rejestracje odpowiada Jarek więc wal do niego czy termin jest nieprzekraczalny czy zrobi wyjątek.

Co do kwestii drugiego auta to nie wiem co mam Ci napisać. Pytanie dość problematyczne może ktoś inny się wypowie.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 15:38:22 /


Co do kwestii drugiego auta to nie wiem co mam Ci napisać. Pytanie dość problematyczne może ktoś inny się wypowie.
Uzgodnione na sobotnim wyjazdowum posiedzeniu komitetu centralnego i el commendante: Każde auto na płycie lotniska jest wyposażone w identyfikator. Zawodniczy za 50 albo piknikowy za 20. Kropka.
.
Dred wolelibyśmy aby wpisowe było uiszczane w wyznaczonym terminie, po prostu nie będzie Nam się chciało biegać po lotnisku i egzekwować wpłat
Uzgodnione j/w: wpisowe piknikowe będzie pobierane również na wjeździe na płytę lotniska, ale nie jest powiedziane, że płacący na płycie załapią się na nalepki zlotowe, bo może się wyczerpać zapas. Wpisowe jest ograniczone dedlajnem, bo musimy wiedzieć przed imprezą czy mamy jakikolwiek budżet. Im więcej przedpłat, tym wyższy poziom imprezy, droższe nagrody.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 18:33:58 /


do powyższego - w przypadku zestawu holowniczego tak jak np. Stitch przyjeżdża, do holownika zostanie na miejscu sporządzony gratisowy identyfikator "holownik" żeby mógł (mogła) się swobodnie poruszać również w czasie kiedy auto holowane będzie akurat jeździło.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 18:39:52 /


Mnie bardzo interesuje ta bezkolizyjnosc terminow z Dulmen. Czy ktos sie orientuje, czy to co pisze Bogdan jest prawda?

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 18:57:22 /


Impreza w Dulmen odbywa się w tym roku 8 maja

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 19:07:06 /


Tak, giełda w Dulmen jest 8. maja. http://www.capri-freunde-duelmen89.de/index2.html (klikamy w "Termine").

Pschemek / 2010-02-16 19:08:30 /


Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości
http://www.ford-capri.ch/start-d/terminkalender/teilemarkt.html
http://www.capri-freunde-duelmen89.de/termine.html

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 19:09:15 /


Przemo, nie mogles mi powiedziec o tym jak sie Ciebie pytalem?;)

W takim razie sie zjawie, nie mam czym jezdzic, wiec moge w czyms pomoc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 19:15:41 /


Czy będzie miejsce na tradycyjny już Flakon Hrabiego?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 19:24:04 /


nawet na kilka :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 19:25:19 /


Flakon jak papież - jest jeden

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 19:39:18 /


Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź:)

Może jakimś cudem się pojawię:):)
Niekoniecznie Granatnikiem, ale na pewno RWD z owalem:)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 19:42:19 /


Piem jak zrobisz PBS-a to masz czym jeździc ;)
Ja jadę capri... ;)

michalch83 / 2010-02-16 20:50:40 /


Pewnie nie miałem przed sobą kompa, a bez tego nie tak łatwo tę stronę znaleźć.

Pschemek / 2010-02-16 20:55:59 /


Michale, dzieki bardzo, ale prawdopodobnie bede musial jechac mondeo jako serwis car;).

Przemek, Ciebie jeszcze bez kompa przy sobie nie widzialem, wiec nie sciemniaj;P.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 21:07:40 /


Ja widziałem....

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 21:47:33 /


Krzysiek, Ty cos widziales? - to jeszcze wieksza sciema;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 21:54:03 /


http://www.capri-freunde-duelmen89.de/index2.html
wydaje mi się? czy na tej pierwszej fotce to mi sie tylko wydaje?? :P

a tak btw widziałem na fotkach taunusy, części tam też do nich można dostać czy tylko do capri?

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 22:04:26 /


k****, kliknijcie Pressen i sprawdźcie fotkę, ja tych dwóch już gdzieś widziałem :P

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 22:05:27 /


Dalej jest jeszcze Capri na naszych blachach

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 22:11:41 /


O ile sie nie myle, to tego osobnika;) http://www.capri.pl/user/8531

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-16 22:16:05 /


a nie wszyscy trzej nasi ? Toć to nie Mieras podziwia z Chuderem i MK te zderzaki ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-16 22:45:04 /


a dużo niżej auto Karola z pck.

borys / 2010-02-17 01:22:10 /


Dobra chłopaki, o Dülmen będzie osobny wątek. Proszę kończyć OT.
Już myślałem, że impreza została zbojkotowana, ale coś się ruszyło z wpłatami, nawet jeden numer się zrezewował. Nie ma już 13 jakby się kto pytał :-)
Miło, że ktoś jednak akceptuje zmiany.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-17 13:33:01 /


rok temu miałem nr 13 i na nią zgoniłem niepowodzenie w wyścigach a teraz lipa.

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-17 13:58:02 /


kurde ja z 13-stka jezdzilem cale zeszloroczne YTP i bylo fajnie a co do SO to jak cos to deklaruje swoja pomoc jak w zeszlym roku do ustawiania tras czy w czym kolwiek w czym moge byc pomocny :)

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-17 14:26:20 /


Dobra, niech zgadne. Czy trzynachę zawinął taki kolo co jest większy ode mnie, i nie jest to Sowa? :D

Mysza liil (EM) / 2010-02-17 19:19:23 /


jedynka też zarezerwowana.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-17 20:41:27 /


jutro płacę tradycyjnie za 12 jakby co proszę uszanować i nie zabierać :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-17 21:22:32 /


Ooo, kopłem sie o numer, pomerdało mi się Mati, ze to Ty latasz z 13, ale faktyczniem, to była 12. Sory :)

Mysza liil (EM) / 2010-02-17 21:47:56 /


Mysza ale żeby od razu większy :) znam ludzi którzy mówią że nie trzeba być dużym żeby być wielkim. W każdym razie przy przychylności żony, losu i małego Stanisława do zobaczenia na pikniku :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-18 08:26:27 /


12 zajęty :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-18 08:39:19 /


Ja jestem raczej długi niż duży, więc to musiałbyć Mati :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-18 16:38:56 /


Czy wiadomo coś na temat noclegu ?

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-20 20:05:11 /


Tak wiadomo - natomiast czekam jeszcze na odpowiedź z 2 ośrodków - gdyż pani przez telefon nie była mi wstanie odpowiedzieć na jaką ewentualną zniżkę możemy liczyć

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-20 23:00:08 /


no to cierpliwie czekamy

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-21 09:52:21 /


No dobra wrzucam co wiem na dzień dzisiejszy:

Drawtur Camping - Tel (+48) 94-375-54-54

domek "Tramp" 240.00 zł/doba + energia w/g licznika
domek "Corso" 170.00 zł/doba + energia w/g licznika
pokój 2 osobowy 110.00 zł/doba + energia w/g licznika
pokój 3 osobowy 160.00 zł/doba + energia w/g licznika
pokój 5 osobowy 220.00 zł/doba + energia w/g licznika
pawilon 30.00 zł/osoba
pobyt osoby przekraczającej ilość miejsc 10.00 zł/doba
samochód 10.00 zł/doba 2.00 zł/godzina

Wyżywienie
całodzienne 40.00 zł
całodzienne 1/2 (dzieci do 10 lat) 28.00 zł
śniadanie 13.00 zł
śniadanie + obiad 30.00 zł
obiad 19.00 zł
obiad + kolacja 30.00 zł
kolacja 13.00 zł
śniadanie + kolacja 25.00 zł

Doba hotelowa w domkach i pawilonach zaczyna się o godzinie 16.00 i kończy o godzinie 10.00

---------------------------------------------

Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Kaleńsko - telefony 94 375-52-56 telefon komórkowy 502 03-30-60 , 502 03-30-70

Rodzaj Liczba Cena (PLN)
2-osobowe 5 32
3-osobowe 10 48
4-osobowe 10 64
wieloosobowe 2
za nocleg od 16

budynek mieszkalno-pałacowy: 30 pokoi z łazienkami, pokoje 2-5-osobowe, łącznie 60 do 100 miejsc noclegowych.

10 domków drewnianych przy drodze (po 2 pokoje z łazienką) po 5-6 miejsc.

5 domków drewnianych na polanie (po 2 pokoje z łazienką i aneksem kuchennym) po 4-5 miejsc.

5 domków murowanych z tarasem na polanie (po 2 pokoje z łazienką i kuchnią) po 4-5 miejsc.

Całodzienne wyżywienie: 38 PLN
---------------------------------------------

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "NAD SREBRNYM" - tel. 094 375 36 00

Pokój 1 osobowy ze śniadaniem - 115 zł \ doba
Pokój 2 osobowy ze śniadaniem - 150 zł \doba
Pokój 3 osobowy ze śniadaniem - 190 zł \doba
Pokój 4 osobowy ze śniadaniem - 225 zł \doba

Apartament 2 osobowy ze śniadaniem - 230 zł\doba

Domek 2 osobowy ze śniadaniem - 110 zł\doba
Domek 3 osobowy ze sniadaniem - 135 zł\doba
Domek 4 osobowy ze śniadaniem - 160 zł\doba

---------------------------------------------

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO - KONFERENCYJNY "AQUARIUS" tel. 0 693 973 523

Domek do 7 dni 150,00 zł. doba
Kolejne doby najmu domku powyżej 7 dni 140,00 zł. doba
Dodatkowa osoba 25,00 zł. doba

---------------------------------------------

I na koniec mój faworyt :P

Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór" - tel. +48 (94) 375 56 91

Domek 6 osobowy - 290 zł za dobę
Domek 4 osobowy - 200 zł za dobę

I takie willowe budyneczki mieszczące po ok 50 osób - pokoje 3 osobowe każdy z łazienką i balkonem - ok 40 pln od osoby i ta cena jest akurat do negocjacji.


Gdyby były jakiekolwiek pytania to śmiało pytać :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-01 17:53:59 /


a jak daleko od ośrodków do lotniska

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-01 19:46:37 /


Jak z konarzyn do lipczynka :) Do 10 km ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-01 20:07:53 /


Numer 14 zarezerwowany.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-03 07:34:40 /


Popatrzyłem na lokalizacje noclegów.

Drawtur - ulica Pięciu Pomostów 1
Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór" - Pięciu Pomostów 5
Ośrodek Omega w którym zatrzymuje się na pewno spora grupa z PCK - Pięciu Pomostów 3

Więc może pozostałe od razu wykreślić i organizować się w powyższych, żeby być razem??

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 15:46:17 /


Tak jak wspominałem większość tych ośrodków znajduje się na jednej ulicy :P Po pijaku można z jednego do drugiego w max 10 minut przejść.

W Kusym Dworze na pewno są wydzielone 2 dosyć duże miejsca ogniskowe i tak jak wspominałem pawilony mieszkalne.

Chyba że w tym roku decydujemy się na domki - wyjdzie parę groszy drożej ale za to jaki "luksus" :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 15:52:59 /


ja chce byc tam gdzie większość ludzi :) dajcie znać jak coś wymyślicie to sie dostosuje :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 16:17:53 /


polecam KUSY DWÓR, domki o zajebistym standardzie miejsce tez rewelacyjne przepracowałem tam kilka obozów pod rząd w wakacje i polecam rączkami i nóżkami.


Co do ośrodka Drawtur to bez porównania jeżeli chodzi o warunki bytowe z KUSYM DWOREM :D Aha i ważne by na kusym jak ktoś się zdecyduje brać domki po lewej stronei ośrodka gdyż prawa to przejęty ośrodek Zodiak który co prawda jest remontowany od kilku lat, ale jednak to inny standard.

Asfalt do palenia laka odradzam bo jest z serii tych chropowatych zjadajacycj opony :D

Z innych atrakcji to zajebiste warunki wodne, niedaleko jedno z najgłebszych jezior w polsce do nurkowania, w samych okolicach kusego jest zatopione kilka duzych fantów do zwiedzania podwodnego jak by ktoś miał ochote.

3 boiska do siaty jedno na plazy, drugie ziemne a trzecie betonowe na zjodjaku, duże boisko do piłki nożnej, korty do tenisa ceglany i betonowy. Powinna być tez ścianka chwyty nie beda po zimie zdjęte i czy lina bedzie jak cos to moge pomoc w tej kwesti.

Miejsca na ognicho 2 jedno nad woda, drugie z pełna zabudowa kamienna u góry.
W razie niepogody także duza świetlica a tam ping-pong itd

Jedzenie rewelacyjne.

co do miejsc postojowych to można zjechac nad samą plaże można także na niewielkim parkingu przy recepcji postawić fure, lub jak nie ma suszy to podjechac pod domek. Innaczej sprawa ma sie na dawnym Zodiaku tam miejsca jest az nadto do parkowania :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 17:01:29 /


no to gdzie najlepiej i gdzie najwięcej nas będzie ?

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 18:54:18 /


wszędzie dobrze, gdzie NAS nie ma. liil :D

Mysza liil (EM) / 2010-03-10 19:07:43 /


Drawtur jest ok ale bez rewelacji, omega to syf, a kusy dwor jest zdecydowanie najlepszy :D opisalem go powyzej :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 19:55:02 /


Skunio, napisałeś takie rzeczy o sporcie, że generalnie mało kto wie o co chodzi. Szczególnie w trakcie SO... ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 20:32:57 /


SKUN ja też trzymam się wersji KUSY DWÓR - zrobił na mnie najlepsze wrażenie :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 21:28:58 /


w skrócie Kusy będzie pewnie trochę droższy od Drawturu i Omegi ale zdecydowanie to najlepsza miejscowa dla dużej grupy ludziów :P Baa pokusiłbym się o stwierdzenie, że do tej pory nie było lepszej opcji od początków SO i mówię tu o antycznych czasach wręcz :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-10 21:36:21 /


ja tez polecam kusy dwor aczkolwiek w zodiaku jak sie czlowiek napije to tak zle nie ma z tym ze tam sa pokoje z dwoma pojedynczymi lozkami glownie :)

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 00:10:19 /


miron juz wiekszosc jest odnowiona i sa lozka pietrowe :P i istotnie na zodiaku nie jest juz tak zle bo kusy go przejal :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 00:42:58 /


Numer 3 zajęty
.
z góry przepraszam za sarkazm:
Fajnie, że się zajęliście noclegami, ale mam pytanie: czy ktoś z debatujących o noclegach będzie na lotnisku? Czy jedziecie tylko do ośrodka?
Bo patrząc po wpisowych to chyba robicie SO w ośrodku.... W sumie fajnie, 3M się nie napracuje, będzie impreza 3 dni w ośrodku :-( Tylko co to będzie miało wspólnego ze zlotem Capri.pl?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 08:57:07 /


Witam

zgłaszam 4 rączki chętne do pomocy. Ja i ... dziecko, które chyba ma najdłuższy staż zlotowy z wszystkich naszych dzieci, czyli Jagoda. Dajcie znac czy i co by było do zrobienia. Będziemy się starały przyjechać w piątek przed południem. Piszę za siebie i Jagodę- mój małżonek byc może w innym terminie - nie wiem jak mu praca pozwoli ;)) Jeżeli będą jakieś spotkania organizacyjne - Jarek dzwoń na kom.

pozdrawiam

cwietowa_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 09:05:46 /


A jeśli ktoś zajął się rezerwacją - to poproszę o przyzwoite lokum dla nas 2+1. Czysto żeby było i nie wiało szparami w oknach. Ewentualnie dajcie znać czy rezerwować samemu, czy ktoś kompleksowo się zajął tematem .

cwietowa_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 09:13:44 /


http://www.capri.pl/forum/440497#443254
tu słoń podał listę a tu:
http://www.capri.pl/forum/443562
się PCK zajął noclegami. Myślę, że coś wybierzesz.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 10:50:38 /


Bo widzisz... przestraszyłeś porządny skład że tak powiem zbyt radykalnymi zmianami formuły SO, to się nie dziw że nikt nie chce jeździć po pasie :P

Mysza liil (EM) / 2010-03-11 11:15:07 /


To że JA pisałem o zmianach, to nie znaczy, że jestem ich autorem. Spadająca frekwencja oraz głosy krytyki na forum skłoniły 3M skład do podjęcia działań i zmian. Wszystko to zostało ustalone kolektywnie na spotkaniach osób poczuwających się do odpowiedzialności za SO. A że ja nie owijam w bawełnę, tylko wyrażam się bezpośrednio, to i może ktoś się wystraszył. No cóż. Nie wiedziałem że dorosłych facetów trzeba głaskać za uszkami i ciepłym głosikiem używając zdrobnień tłumaczyć proste rzeczy. To jest forum motoryzacyjne a nie towarzystwo wzajemnej adoracji. Najwyraźniej na rzecznika prasowego to ja się nie nadaję.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 13:03:24 /


Na prezydenta też nie :P

Ośrodki, tak jak Granadziarz napisał wcześniej, że ja na pisałem jeszcze wcześniej, są podane powyżej :P

PCK się kotłuje w Omedze - ja natomiast niestety dostałem ultimatum w formie - oczywiście że możesz spać na lotnisku ale.... - więc raczej zawlokę dupę do ośrodka i najprawdopodobniej będzie to Kusy Dwór - jest minimalnie droższy, ale raz jest SO 2010 :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-11 18:41:33 /


Ode mnie Granadziarz wpłata będzie, ale po prostu pod koniec marca.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-11 20:42:24 /


numer 23 zarezerwowany

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-15 09:02:57 /


UWAGA

Przypominam że termin przedpłat upływa 1 kwietnia 2010 roku a na chwilę obecną jest coś około 10 zgłoszonych/opłaconych zawodników/uczestników,
czyli wychodzi na to że w tym roku SO ma się nie odbyć.

W celu uniknięcia powyższego proponuję utworzyć listę (wstępną deklarację) uczestników:
1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. ....

Jeżeli ktoś jest nie pewien czy przyjedzie lepiej niech się nie wpisuje na listę.

Jarek dopisz do listy osoby które zrobiły przedpłaty.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-16 20:17:17 /


1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. Proko - przyznaje się nie zrobiłem przedpłaty...ale w nast.tyg. jak będę to zrobię
8. ...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-16 20:50:29 /


Fuck... przedpłata... ja bez pensji ale jak mi spadnie jakis grosz odrazu przelewam!! Wiec mogę zostac "wstepnie dopisany" do listy ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-16 21:13:09 /


1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. Proko
8. Słoń
9...

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-16 22:03:04 /


1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. Proko
8. Słoń
9.bartoromero (jeszcze się nie zgłosiłem oficjalnie - ale chcę być - i mam wolny weekend-jeden z nielicznych do końca czerwca.... jak nie caprik,to ścierwem przyjadę)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-16 22:56:15 /


1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. Proko
8. Słoń
9.bartoromero
10.kohito

jak nie capri to granadą przyjadę , ale na 100% bede.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-16 23:19:42 /


1. Granadziarz
2. Fuszix
3. Ptasior
4. Ligacz
5. Cinekas
6. Misiek
7. Proko
8. Słoń
9.bartoromero
10.kohito
11.Larry
Opłata poszła.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 00:16:26 /


ja nie stertuję, w związku z tym lista wygląda tak:
1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito
.

i z wpłat na dziś:
10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat­uch
15.uczestnik. borys (boria)
.
.
Proszę uzupełnić listę o status ZAWODNIK czy UCZESTNIK.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 07:58:39 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat­uch
15.uczestnik. borys (boria)

16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 13:44:17 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat­uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 15:07:05 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat­uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 15:20:02 /


Kicok to chyba taunusem przyjedziesz czy sądzisz, że zdążysz capri poskładać?
Poza tym Polska B czyli na południe o Wrocławia i na zachód od Konina niech bierze przykład od kolegi kicoka z Krakowa.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 15:36:02 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat­uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 19:32:01 /


mam jedno pytanko zaczynamy w sobotę a kończymy w niedzielę ? Czy zostajemy do poniedziałku ?

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 19:35:12 /


Ja może i bym przyjechał....ale nie mam czym.....Gienia umarła na razie :....(



PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 20:12:05 /


. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 22:23:33 /


wpłata się dokonała,czy przy wjeździe na teren trzeba się okazać legitymacją ZBOWID,lub podać tajemne hasło żeby dostać naklejkę?

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 22:55:42 /


Dredzioch na wschód od Konina chyba ? :)

pozdro z Polski C

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 23:07:16 /


Ale wtopiłem:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 23:28:19 /


Na wschód od Konina Azja się zaczyna...

Przed 1 kwietnia wróżę wysyp przelewów. Na ostatni moment, to normalne.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-17 23:46:02 /


Plan jest przyjechać capri o ile zlot się odbędzie (musi). A z Krakowa jedzie jeszcze Konrad, myślę że jacyś GOPowcy też dołączą :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-18 00:02:40 /


Palio, ja będę fordem e34, więc śmiało jedź :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-18 07:21:36 /


Hrabio, nie wiedziałem, że Warszawa jest w Azji :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-18 08:44:21 /


Granadziarz a mojej bys nie pomeczyl delikatnie?;) No chyba, ze boisz sie wlasnej roboty, ze gdzies stanie po drodze;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-18 10:57:06 /


OOOOO:))):
Kolega Granadziarza też ma EEEEE?:))))

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-18 15:32:01 /


jak jeszcze jeeden z 3M sobie kupi, jak się odgrażał, to może zrobimy na SO kryterium EEEEE :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-18 16:06:34 /


Lepiej uwazajcie, bo ja jestem na nieeeeeee ;)

Mysza liil (EM) / 2010-03-18 23:08:18 /


Witam Kolegów.
Dużo było pisane już o zmianach ale chciałbym jeszcze przypomnieć o jednej dość ważnej zmianie - w tym roku oprócz fajnych pucharów będą też nagrody rzeczowe (czyli warto trochę oponki zużyć i piwko odstawić) takie jak (propozycje): zestaw narzędzi, podnośnik punktowy (żaba), olej 10W/60, polar itp. Nagrody będą wręczane na koniec danego dnia konkursowego i zwycięzca będzie miał prawo wyboru nagrody z danej puli na konkretny dzień. Przewidziane są dwa dni po cztery konkurencje które w naszym zamyśle dadzą równą szansę wszystkim kierowcom - pojemność silnika i jego moc mają być drugorzędnym aspektem.
Pozdrawiam
PS Cieszy mnie, że coraz więcej osób przyjeżdża ze swoim następnym pokoleniem (moja córa miał 7 miesięcy na pierwszym swoim zlocie) i stąd te nasze uwarunkowania dotyczące trzeźwości kierujących pojazdami.

fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 10:04:08 /


a wiadomo jak ma się cała impreza odbyć ? będzie klasyfikacja na pojemności ? moc ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 11:05:13 /


Wybieramy się na ogląd terenu po zimie. W drodze i/lub na miejscu ustalimy jak będą wyglądały próby. Z tego wyniknie, czy jest konieczność dzielenia na jakieś klasy, czy nie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 12:01:10 /


zostajemy do poniedziałku czy rozstajemy się w niedzielę ?

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 12:59:02 /


To już nie leży w gestii organizatorów. Impreza jest sobota - niedziela. Lepiej jednak zostać do poniedziałku. "Integracja" będzie zapewne w obozie PCK i po niej lepiej poczekać na zejście nadmiaru % z krwi.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 13:24:34 /


Jarek, nie pisz o "integracji" w PCK w znaczeniu alkoholowym. Nie należymy do 'heavy drinkers', mimo iż wspomniałem o upojeniu i przyjeżdżam z Flakonem Hrabiego. Rzadko po prostu bywam poważny. Zapowiada się fajny spot, skoro jest nowa koncepcja.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-19 13:45:03 /


Pisałem o integracji w formie takiej, że chyba będzie was najwięcej w jednej kupie. Więc siłą rzeczy zapewne to Wy będziecie gospodarzami zajęć pozalotniskowych. Ot i sens mojej wypowiedzi.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 15:33:58 /


VODKA-kenektink pipel ;) Juz no tam Plock zadba o integracje :D

Mysza liil (EM) / 2010-03-19 17:51:52 /


moje córki domagają się koszulek, i tu pytanie:
czy będą koszulki na 10cio latków?
ewentualnie kto jest wykonawcą koszulek i z kim mam się dogadać?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-20 11:33:14 /


Za koszulki odpowiedzialny jest Michał (na forum FourM 3M).

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-20 14:08:54 /


gdzie się Płock chce zameldować na noc ? ze tak zapytam ? :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-20 14:14:14 /


a czy ktoś z Koszalina lub okolic jedzie na SO

manius Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-20 16:30:24 /


Kochaś, to zależy. Czy robimy jedną wielką rozpierduchę, czy dwie... wielkie :P

Mysza liil (EM) / 2010-03-20 17:08:03 /


Wygląda ze bedzie druga impreza towarzysząca.

Zapraszamy do udziału w naszym RallyLand WRC Puchar 2010!

Cykl będzie się składał z 8 rund (wszystkie na terenie lotniska w Debrznie,
o odmiennej konfiguracji).
1. 27.03.2010
2. 1-2.05.2010 (2 - dniowa)
3. 22.05.2010
4. 20.06.2010
5. 17.07.2010
6. 21.08.2010
7. 23.10.2010
8. 27.10.2010

Podział na klasy:
klasa 1 do 903 cm3
klasa 2 powyżej 903 cm3 do 1300 cm3
klasa 3 powyżej 1300 cm3 do 1600 cm3
klasa 4 powyżej 1600 cm3 do 2000 cm3
klasa 5 powyżej 2000 cm3
klasa 6 GOŚĆ

Przez cały cykl prowadzona będzie klasyfikacja Pucharu - udział w min. 6
imprezach.

Pozdrawiam
Paweł Wiśniewski
501-821-061

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-20 19:36:20 /


Ale my nie robimy w Dębrznie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-20 19:38:30 /


Z tego co tu czytałem, to chyba większość uderza na nocleg do Kusego, a tam PCK właśnie nie będzie "w jednej kupie" ;)

A z tą klasą EEEE, to może ja starym też e34 porwę i dołączę do klasyfikacji? :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-21 01:42:54 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-21 01:50:26 /


No to jeszcze raz pytam gdzie płock się zatrzymuje ?? jeśli jeszcze raz otrzymamy odpowiedź wymijająco-niezdecydowaną to my zadecydujemy ale reszta loży ma się wtedy podporządkować

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-22 02:35:14 /


wybierzcie cos, najwyzej na was bedzie :p

Mysza liil (EM) / 2010-03-22 04:49:26 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-22 07:34:50 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-22 11:55:47 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła

Makaron Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-22 21:29:11 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 00:08:36 /


1. Fuszix
2. Ptasior
3. Ligacz
4. Cinekas
5. Misiek
6. Proko
7. Słoń
8.bartoromero
9.kohito - zawodnik

10.zawodnik 12 mati_poznan
11.ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12.uczestnik dredzioch
13.ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14.UCZESTNIK JAC
15.ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16.ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17.zawodnik.13.mat uch
15.uczestnik. borys (boria)
16.zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18.zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19.uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20.uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
26. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia

I mamy SO w tym roku !!! :D

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 10:02:34 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. bartoromero
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
15. uczestnik. borys (boria)
16. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
26. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
27. uczestnik omen99, wpłata poszła

omen99 / 2010-03-26 02:51:24 /


28. Uczestnik, Arek3M

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 13:21:45 /


Może tak:

01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. bartoromero
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
15. uczestnik. borys (boria)
16. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
26. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
27. uczestnik omen99, wpłata poszła
28. Uczestnik, Arek3M

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 13:22:21 /


UWAGA

W dniu dzisiejszym (28.03.2010) odbyła się wizja lokalna miejsca wybranego do organizacji Spring Open 2010.

Miejsce które nas interesuje to to poniżej i na nie dostaliśmy pozwolenie:



Jest to bardziej odległy kraniec pasa.
Nawierzchnię oceniam na bdb+, asfalt bez łączenia (żadnych kęp trawy).
Poniżej wybrane fotki nawierzchni.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-28 21:39:35 /


cd

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-28 21:41:03 /


Teraz tylko potrzebujemy kilka dni na ogarnięcie tras.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-28 21:41:43 /


Dobrze, że te krzaczory i brzózki są tak blisko, bo w razie czego to człowiek głęboko w zielone nie pójdzie :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-28 21:59:42 /


uprasza sie o nie zbaczanie z trajektorii asfaltowej, gdyz po krzaczunach to mogę koczować ja :P

Mysza liil (EM) / 2010-03-28 22:26:50 /


no to faktycznie ford moglby wyjść jako przegrany ;(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-28 22:33:12 /


No nie inaczej. Mnie będzie pilnowal Żubr, więc proszę nie zaczynać ;)

Mysza liil (EM) / 2010-03-29 04:29:45 /


na Żubra też coś się wymyśli.

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-29 08:22:57 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. bartoromero
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
15. uczestnik. borys (boria)
16. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
26. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
27. uczestnik omen99, wpłata poszła
28. Uczestnik, Arek3M
29. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-29 12:28:20 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
15. uczestnik. borys (boria)
16. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
17. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
18. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
19. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
20. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
21 zawodnik krauzi wpłata juz poszła
22. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
23. zawodnik Makaron , wpłata poszła
24. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
25. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
26. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
27. uczestnik omen99, wpłata poszła
28. Uczestnik, Arek3M
29. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-29 12:42:52 /


Numeracja się rozjechała, konkretnie w tym poście: http://www.capri.pl/forum/440497#445070

Jak się domyślam, lista powinna wyglądać tak:

01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła

Ewentualnie proszę o korektę, jeśli źle zrozumiałem.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-29 13:26:00 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-31 23:29:33 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-01 07:56:13 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata

agata / 2010-04-01 09:23:26 /


Przesuwamy pierwszokwietniowy dedlajn o tydzień.
Pozdrawiam.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 12:58:31 /


a kiedy ruszy koszulkomat?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-01 13:29:17 /


Michał już w porozumieniu z el commendante Ligaczem szykuje. Czyli lada chwila.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 13:41:25 /


UWAGA UWAGA

MK zamieścił anons na stronie głównej, ale to już wszyscy widzieli.
Natomiast tu poniżej wklejam linka do koszulkomatu.
MK i tak ma go wkleić pod anonsem więc będzie widoczny niebawem.

http://www.capri.pl/services/tshirt

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 17:34:34 /


Ligaczu a jakies przyblizone wymiary koszulek by sie znalazły? :> Bo zamowie(jak z taunus.pl) i bede do kolan ja miec ;P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 19:11:51 /


Do Miśka z tym pytaniem ja nie mam nic wspólnego z koszulkami.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 22:05:45 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio

gucio881 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-02 00:56:33 /


Mam pytania dwa, nie chce mi się przekopywać całego wątku...

1) miejsce do ścigania jest równe?

2) dopuszczone do ścigania są tylko old fordy?

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-02 02:26:04 /


Miejsce do ścigania jest na fotkach parę postów wyżej, jest to asfalt bez żadnych wystających kęp traw czy takich tak urozmaiceń, ja ten asfalt oceniłem na bdb+

Ścigać może się każdy z tym że nie każdy zostanie sklasyfikowany, ideą jest aby był to zlot przede wszystkim OldFordowy, więc dla takowych organizujemy trasy.
Nie ma problemu będziesz mógł się przejechać po trasach tak jak inny ale wyniki będą tylko dla Ciebie.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-02 07:03:45 /


zawodnik Pyrtas, wpłata poszła+ za Proka

pyrtas / 2010-04-02 11:54:12 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. Proko
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas, wpłata poszła+ za Proka

pyrtas / 2010-04-02 11:57:37 /


Bedą jakieś herbatniki? Czy tylko uczestniki i zawodniki? :P

Mysza liil (EM) / 2010-04-02 12:54:21 /


każdy jest trochę herbatnikiem - że tak filozoficznie pierdnę ;)
a szczególnie wieczorem... :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-02 13:48:31 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas wpłata poszła

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-02 22:37:18 /


Jeszcze jedno pytanie;) Widzę, że dedlajn wpłat jest do 8mego kwietnia. A w pierwszym poście pisze, że można zapłacić na miejscu... to można, czy nie? A jeśli można na miejscu, to czy można się zjawić bez deklarowania się wcześniej? Czy tak, czy siak do dedlajnu muszę się zadeklarować nawet jeśli chcę opłacić imprezę na miejscu? Pytam się, bo mam jakieś 550km i wolałbym podjąć decyzję o ewentualnym wyjeździe na ostatnią chwilę, bo na miesiąc w przód nie jestem w stanie z różnych względów

Co do nieklasyfikowania nie old fordów, to spoks - przecież jeśli już to jadę się pobawić, a nie po puchary:)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 00:16:48 /


Wroniasty - no jakbyś jednak zechciał poświęcić te 15 sekund na przewinięcie tekstu trochę do góry to być znalazł opowiedź na twoje pytanie :P

2. Wpisowe w wysokości:
a) 50 zł od samochodu startującego w przypadku przelewu, 65zł na miejscu.
b) 20zł od auta uczestniczącego biernie

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 00:39:31 /


slon - dalej nie widzę odpowiedzi na moje pytania. Przeczytałem cały wątek i dalej nie wiem, czy muszę się deklarować do dedlajnu, czy mogę po prostu przyjechać krzyknąć "siema! chcę startować!" zapłacić 65zł i pojechać sobie te próby just for fun

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 13:20:36 /


ja bym chciał zauważyć że punkt 3. Wpisowe wpłacane na konto (podane osobno) do nieprzekraczalnego terminu 01/04/2010 jest jedynym sposobem zgłaszania uczestników .

troche sie gryzie z punktem 2. Skoro wpłata przed imprezą jest jedynym sposobem zgloszenia sie to jak ktos nie wplaci w tym terminie to na miejscu za co ma placic ? skoro na miejscu nie można sie zgłosić na uczestnika ? :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 13:32:06 /


Wroniasty możesz przyjechać i zapłacić na lotnisku.
A termin obowiązuje osoby które wiedzą że będą uczestniczyły na 100%.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 13:48:39 /


A dla osób które nie są pewne przyjazdu przewidziana jest dopłata w wysokości 15zł do kwoty podstawowej.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 13:50:39 /


Ok - i dopiero teraz mam 100% jasność. Bo wcześniej tak jak zauważył Kohaś trochę się te dwa punkty gryzły ze sobą... Dziękuję za wyjaśnienie i mam nadzieję, że do zobaczenia!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 17:46:21 /


Stefan , a może jakiś mały konwój , na dwa wozy zawsze raźniej :)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 19:34:27 /


Sorry , mogłem to wysłac na priv. :)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 19:36:28 /


Że tak powiem, jeśli fundusze pozwolą to dołacze się Granadą :) a jeśli nie to myślę że ktoś z Was mnie przygarnie ?:)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 19:54:03 /


Rafał - o ile tylko będę jechał, a mam nadzieję, że tak - to bardzo chętnie:)

Grzesiek - jeśli będę jechał i będę miał wolne miejsce w samochodzie to no problemo

Tymczasem nie offtopujmy... ;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-04 01:12:54 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas wpłata poszła
38. zawodnik rafu_z_sfd

rafu_z_sfd / 2010-04-06 11:57:43 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas wpłata poszła
38. zawodnik rafu_z_sfd
39. uczestnik meits
40. uczestnik wwlV6

wwlV6 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-09 18:32:56 /


No i gdzie w końcu większość gawiedzi nocuje? Bo spania jeszcze nie rezerwowałem i mam dylemat..

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-09 18:49:19 /


Tam gdzie padnie tam przenocuje :P

Mysza liil (EM) / 2010-04-10 05:42:06 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas wpłata poszła
38. zawodnik rafu_z_sfd
39. uczestnik meits
40. uczestnik wwlV6
41. zawodnik Taz wpłata pójdźie jutro

…zzzz…. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-12 13:40:58 /


01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Arek3M
32. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
33. zawodnik miron , wpłata poszła
34. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
35. uczestnik, agata
36. zawodnik, gucio
37. zawodnik Pyrtas wpłata poszła
38. zawodnik rafu_z_sfd
39. uczestnik meits
40. uczestnik wwlV6
41. zawodnik Taz wpłata pójdźie jutro
42. zawodnik wołek, wpłata na miejscu
43. uczestnik anka wołkowa, wpłata na miejscu

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-21 23:43:39 /


moze troche nie cierpliwe pytanie ale kiedy pojawia się schematy przejazdów

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-25 14:23:20 /


Prośba do kogoś z mojej okolicy, kto się wybiera na SO.
Miałem też pojawić się, ale niestety muszę plany zmienić :((.
W każdym razie, prosiłbym o odbiór zamówionych koszulek.

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-25 15:33:21 /


Krauzi schematy dopiero na miejscu, zbyt wiele niewiadomych żeby ryzykować.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-25 20:07:02 /


Jedzie ktoś z Wawy? Może byśmy się jakoś razem przemieścili. Ja chyba wezmę wolne na piątek i ruszałbym około południa, coby wieczorem napić się jeszcze piwa nad jeziorkiem..

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-26 16:25:56 /


Bedziesz jechal przez Plo to moge dołączyć.

Mysza liil (EM) / 2010-04-26 19:09:19 /


To może dołączę do Was we Włocławku?
Piątek mam wolny więc mogę wyjechać z Łodzi z rana.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-26 20:11:49 /


O widzisz :)

Mysza liil (EM) / 2010-04-26 20:30:32 /


No to mnie namówiliście. Będziemy się jakoś zdzwaniać, myślę że będę w Orlenowie około południa.

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 09:13:08 /


Nowy regulamin Flakonu Hrabiego. Zostanie przyznany głosami starszyzny PCK największemu parchowi. Nie ma głosowania, demokracja nie jest obiektywna, a seniorzy PCK są.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-27 09:18:49 /


Dziadek Anarchista się znalazł :)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-27 09:24:45 /


No to Hrabio znalazłam sens ciągnięcia mojej wrednej Zohy na zlot :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 11:02:24 /


Kasia, żebyś Ty nie została źle zrozumiana z tym "ciągnięciem zohy":
http://www.capri.pl/user/5072

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 11:39:00 /


Chciałem całe szanowne grono uczestników SO, poinformować, że na miejscu będzie możliwość spożycia ciepłego posiłku, w formie obiadopodobnej tudzież hot-dogowej. Ceny raczej nie wygórowane :D

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 14:00:00 /


Hot-dogi pełne zła to nie znaczy chyba że dodajecie coś od siebie do sosu ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-27 14:03:16 /


Byłeś na gryźlinach 2009 ?? Więc nie zadawaj głupich pytań :P

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 15:16:48 /


Dzięki Jarku :) Zapomniałam o koledze.
A jest ktoś z klubu o ksywie "Upierdliwa, Wredna Kupa Złomu"? myślę nad przemianowaniem Tauna.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 16:12:49 /


ooooooooooooż fuck:(((.......


wspomnienia....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 21:49:28 /


Palio, na szczęście w obce ręce wózek nie poszedł więc zawsze możesz przyjechać, chłopaki na pewno dadzą Ci stanąć za "garkami" :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 21:56:36 /


poza tym to chyba miłe wspomnienia były :) no poza tą męczącą robotą za garami :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 22:01:16 /


Ja pragnę nagrody od PCK więc na pewno drzwi nie wymieniam :P

A co do wiadomości z ostatniej chwili - już prawie wszystko jest dopięte na ostatni guzik - więc nic tylko czekać do piątku (lub do soboty jak co poniektórzy) i sru kierunek na Broczyno.

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 22:45:22 /


Niestety muszę uaktualnić listę.......

01. Fuszix
02. Ptasior
03. Ligacz
04. Cinekas
05. Misiek
06. zawodnik Proko kasa poszła
07. Słoń
08. zawodnik - bartoromero - kasa przelana
09. kohito - zawodnik
10. zawodnik 12 mati_poznan
11. ZAWODNIK, NUMER 23, KONRAD.S
12. uczestnik dredzioch
13. ZAWODNIK NUMER 3 CWIETY
14. UCZESTNIK JAC
15. ZAWODNIK NUMER JEDEN HOOVER
16. ZAWODNIK, NUMER 14, LARRY76
17. zawodnik.13.mat uch
18. uczestnik. borys (boria)
19. zawodnik, DZIOBEK wpłata pójdzie na dniach
20. Zawodnik, Kicok, również wpłata na dniach
21. zawodnik Manius właśnie dokonałem wpłaty
22. uczestnik karolb863,wpłata dokona się za chwilkę
23. uczestnik Kżyho, wpłata będzie za parę dni
24. zawodnik krauzi wpłata juz poszła
25. zawodnik Jakub, wpłata właśnie poszła
26. zawodnik Makaron , wpłata poszła
27. uczestnik chekaczara, wpłata poszła
28. uczestnik ihsus, wpłata pójdzie
29. zawodnik Joko, wpłata na początku kwietnia
30. uczestnik omen99, wpłata poszła
31. Uczestnik, Rafał L., wpłata poszła
32. zawodnik miron , wpłata poszła
33. zawodnik Piosiu , wpłata poszła
34. uczestnik, agata
35. zawodnik, gucio
36. zawodnik Pyrtas wpłata poszła
37. zawodnik rafu_z_sfd
38. uczestnik meits
39. uczestnik wwlV6
40. zawodnik Taz wpłata pójdźie jutro
41. zawodnik wołek, wpłata na miejscu
42. uczestnik anka wołkowa, wpłata na miejscu

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-27 22:47:53 /


Palio wpadaj damy ci "pokucharzyć" :P Mam jedno pytanie bo jak spojrzałem w kalendarz to sie sporo rzeczy wyjaśniło :P kiedy wracamy bo poniedziałek to 3 maja, więc i tak wolne dla większości...

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 23:28:56 /


Tak jak pisałem.... Bardzo chciałem przyjechać, ale niestety jak to czasem bywa musiałem zmienić plany:( Nad czym bardzo ubolewam.... tym bardziej teraz... :_(

Ale mając świadomość,że hot-dogownia kultywuje tradycję zlotowego bistro serce mi rośnie :):)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-28 06:53:16 /


Zła wiadomość.... zabrać płaszcze przeciwdeszczowe i kalosze !!!

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1614

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 07:54:15 /


Pogoda będzie skłaniać raczej ku integracji a nie ganianiu po pasie :)

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 08:11:41 /


Ja tam mam jeszcze nadzieję. Pamiętacie jak w okolicach świąt wielkanocnych straszyli tymi chmurami z północnego zachodu? No żaby z nieba miały lecieć i to już w piątek, tymczasem cały weekend piękny tylko w niedzielę trochę popadało :) A cały tydzień straszyli.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 10:53:37 /


zawsze deszcze zapowiadaja a jest slonce

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 13:33:13 /


Mnie nie będzie to i pogody nie będzie:)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-29 13:35:30 /


No właśnie Bob, tego się obawiałem :/

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 13:37:20 /


no to będzie okazja do polatania bokami bez upalania laków :-)
szukajcie pozytywów, a nie marudzicie.
Kohaś, zabierz moje kodeksy drogowe.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 14:17:52 /


Załatwie to. Zrobie lalkę voodoo Boba, zaraz jade skubnę mu pare kudłów i swetra. Pogoda będzie ;)

Mysza liil (EM) / 2010-04-29 18:20:14 /


Tylko włosy to mu z głowy rwij bo inaczej pogoda będzie do dupy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 18:39:24 /


tak zanim auto zapakuje, kaski do startów nie są wymagane?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-29 23:07:56 /


Nie są ;)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-29 23:27:28 /