logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Kącik samopomocy transportowej

Kącik samopomocy transportowej

Kilkakrotnie już proponowano na tej stronce uruchomienie kącika pomocy koleżeńskiej w aspekcie "gdzieś coś podwieźć". Myślę że nikt by na tym nie stracił, a browary w PL zanotowałyby zauważalny wzrost sprzedaży.
Na dziś mam taki temat: jeśli ktoś leciałby przed Świętami pustym autkiem z okolic Rzeszowa/Dębicy/Jasła w stronę Wieliczki/Krakowa to proszę o kontakt. Trzeba odebrać w Pilznie od kolesia komplet oponek do CC [zapłacony] a u mnie zamienić go na czteropak Pilsnera.
Kontakt najszybszy GG 1437574, mail krk4m@tlen.pl albo TPSA 012.657.5707 - komórka często traci zasięg :(
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 10:13:18 /


Poszukiwany transport szybek ze Świdnika do Warszawy:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 10:33:42 /


Nadal poszukiwany transport z okolic Lublina do Warszawy tapicerki(fotele przód + tył oraz boczki) od granady.
Zapłata browary lub kaska.
tel.602 42 38 82 Mariusz

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 11:15:55 /


Potrzebny transport z Katowic do Rzeszowa, dzwon skrzyni, i koło zamachowe, jak ktoś coś to prosze o kontakt

pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 11:56:56 /


A mnie nadal trzeba zabrać lawetą granadę z Wa-wy, tak "przy okazji" oczywiście...

lotta Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-07 14:27:09 /


To ja dla odmiany coś zaoferuję:
Często jeżdżę z Wawy do Radomia/Płocka/Ostrołęki.
Jakby co - pytać.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-07 14:57:11 /


Będzie ktoś jechał w najbliższym czasie z Kraka na nieoficjalne, offowe SO ? Chciałbym wrzucić komuś 4 oponki bez felg... ewentualnie jak by ktoś śmigał z Kraka do wawy ?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-10 11:41:39 /


Mario kurier nie jest taki drogi ;) Ja zapłaciłem za paletę z tapicerą do kombiaka "tylko" 170 peelenów :/ Niestety nie znalazłem przez pół roku żadnej alternatywy na transport ze Szczecina.

radzieckii / 2006-04-11 17:12:16 /


w czwartek tj 13.04 jade na trasie szklarska poreba -szczecin przez boleslawiec nowa sol zielona gora gorzow wlkp
jakby ktos cos chcial to dzwonic :)
lece karawanem :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-11 17:48:42 /


Pomijając ceny kuriera, to jeszcze ślicznie lubią niszczyć... Nawet takie paczki, które są oczojebnie pooznaczane, żeby ostrożnie przewozić... :/

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-11 17:52:26 /


Kzyho.. nalkejka nie wystarcza, musisz byc przygotowany na to ze nie kazdy bedzie obchodzil sie z Twoja paczka jak z jajkiem i zapakowac tak zeby nie bylo szansy uszkodzic w drodze:/

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-11 19:49:13 /


No to co?
Kurierowi trzeba gnata przystawić do pały żeby zrozumiał że jak pisze dużymi literami "OSTROŻNIE SZKŁO DELIKATNIE"czy coś w tym stylu to ma faktycznie obchodzic się jak z jajkiem.Przecież cholera za coś biorą pieniądze.Normalnie zacznę tak zawyżać wartość przesyłki żeby się pózniej posrali jak przyjdzie im za to zapłacić.:\

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-11 21:37:03 /


Za dziury w drodze tez kurier ma odpowiadac?

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-11 22:07:15 /


Ja widziałem rzut wytrząsarką za 10 tysiecy Euro z 1,5 metra wysokości na paleciaka. Po prostu super.... a te naklejki szkło to w dupie mają i tak na to pakują inne rzeczy ;-(

Ale ogólnie procent zniszczeń oscyluje około jednej paczki na sto u mnie w firmie.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-11 22:14:55 /


Tylko Gryziu dowozi wszystko w całości :) Dzieki jeszcze raz!

Mysza liil (EM) / 2006-04-11 22:18:09 /


Monika ja tylko ze szkłem podałem przykład.Ale nie powiesz mi że wgniecenie jakby ktoś pięścią przywalił w nowiutki błotnik(gdzie jestem pewien że błotnik był prosty) to też jest spowodowane dziurami co?
Pozdro.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-11 22:36:20 /


Sam pojechałem i taniej mnie to kosztowało niż kurier...i jeszcze z miłym człowiekiem pogadałem od którego graty brałem

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-11 23:03:51 /


Moniko, tylko, ze zapewniam Cię, że mój reflektor na pewno nie zbił się od dziur na drodze...
Dobrze wiem jak kurierzy się z paczkami obchodzą i nie jedne rzucanie paczkami widziałem. A w moim poprzednim miejscu pracy to nagminnie przynajmniej raz-dwa razy na tydzień ktoś z magazynu przybiegał po cyfrówke, żeby strzelić "dowodową" fotkę zniszczeń. Jeżeli chcesz mi powiedzieć, że z masakrowane obudowy komputerowe są winą dziur na drodze, to ja nie mam pytań...
A reflektor był na tyle dobrze zapakowany i oznaczony, że jakby nim czy też w niego ktoś czymś nie rzucił, albo nie kopnął, to by bez problemów cały na miejsce dojechał.

BTW. Oczywiście moją reklamację odrzucili, a jakże... Bo przecież na opakowaniu śladów nie widać, a paczka była przyjęta bez zastrzeżeń. Tylko ciekawe, że nie można paczki sprawdzić zanim się jej nie odbierze... :/

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-12 14:53:26 /


jezdzilem pol roku jako kurier i cos o tym wiem...jak mozecie nie wysylajcie paczek kurierem lub robcie takie jak ja zrobilem dla granadziarza ...pancerne :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-12 15:08:43 /


Jak zapłaciłem te 170 zeta, to Pan Kurier zniecierpliwiony moimi zmaganiami pomógł mi wykonać efektowny rzut paletą z szybami i tylną klapą do kombi na beton. Niestety windy w swoim LT nie posiadał, o wózku nie wspomnę. Też wolałbym odbiór osobisty, ale to ponad 600 km w jedną stronę i ekonomia wygrała.

radzieckii / 2006-04-12 18:49:31 /


Trzeba było przynajmniej zrypać buraka

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-12 21:25:01 /


chodzilo mi bardziej o to ze zaden normalny kurier/magazynier itp nie zniszczy celowo przesylki, ale jak wiadomo buractwo sie szerzy i jak ktos jest idiota to nim pozostanie niewazne w jakim zawodzie by nie pracowal:/

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-12 23:27:22 /


A jeździ może ktoś z Rzeszowa i okolic do Warszawy? Bo mam do przetransportowania szybę przednią z Brzozowa. Za taką operację to duuużą flachę postawię.

radzieckii / 2006-04-13 01:28:23 /


Jak Ci się nie pali za bardzo z tą szybą, to jakoś po świętach będę jechał do Rzeszowa. Tylko nie wiem, czy od razu, czy w następnym tygodniu.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-13 09:01:37 /


hehe Gryziu daj znaka jek będziesz jechał - jest kolejna szyba odemnie dla CHUDERA

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-13 10:44:50 /


hehe Gryziu - klubowy transportowiec ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-13 10:46:06 /


Co ja poradzę, to nie moja wina.
Taka praca ;p

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-13 10:50:50 /


Dokładnie taka praca !!!!!!!

Także jestem Kurierem w GLS a wcześniej w Masterlinku i wiem jak to bywa.
Błagam nie wyżywajcie się na kurierach często to nie jest ich wina a tylko transportu i tych co ładują paczki na Tiry. Oni tak jak i ja poprostu pracują i to naprawdę nie lekko !!!!!!.
A co do paczek to poprostu pakować dobrze i to wystarczy .Lepiej zrobić większą ale ją wypełnić(papier,gąbka,inne pierdółki i zabezpieczyć w środku.
Każdy ma jakąś pracę i nikt tu nikogo proszę o to aby nie obrażał, tak samo można było by się przyczepić do innych zawodów ale po co to wszystko??.

Sorki za tekst ale poczułem się dotknięty :(

pozdro dla wszystkich :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-13 16:58:13 /


Coroner jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to nie powinno ciebie to w żaden sposób dotykać.Ja jeśli mam na myśli jakiegoś kuriera to takiego co zle wykonuje swoją pracę.Przecież nie wszyscy są tacy sami.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-13 17:07:38 /


Pracowałem kiedys w Spedpolu i widziałem jak przewróciła sie paleta monitorów. Pozbierało sie i pojechały dalej:):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-13 19:40:01 /


Ja znam rozne opowiesci z Jaan Logistics czy jakos podobnie, ogolnie przewaznie byla wina "ladowaczy" np lodowki do gory nogami, jakies drogie ciezkie kotły nie przymocowanie i padło 6 jak domino, etc.
Do pakowania ponoc jest niezly (sam uzywam kulek z gazety) popcorn z mikrofalowki - podobno jest suchy i swietnie wypelnia sie nim miejsce w kartonach.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-14 09:39:57 /


Witam ! Poszukuję kogoś kto będzie jechał z/przez Chodzież k. Poznania do Warszawy. Do zabrania są trzy felgi 13". W zamian oferuję dorzutkę do paliwa, browary lub flaszkę :)

Śmietan / 2006-04-18 19:03:27 /


Jutro rano robie trase Katowice -Wrocław- Katowice

niedługo mam w planie Katowice-Kraków- Katowice

Być może też Katowice - Warszawa - Katowice


Wszystko Vw Transporterem wiec miejsca na graty sporo ;-) Jakby kogoś interesowało

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-18 20:46:53 /


W sobotę o 5 rano lecę pustym autem z Krakowa przez Katowice-Wrocław-Legnicę-Zieloną Górę-Gorzów do Szczecina [i jeszcze ciut dalej]. Powrót w poniedziałek z Olszyny [~19:30] przez Wrocław i Katowice do Krakowa [około północy], z tym że na powrocie auto będzie raczej pełne - mogę wziąć tylko coś niedużego.
Ze względu na problemy z komórką zalecam kontakt mailowy, GG albo TP SA.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-19 00:27:10 /


Potrzebny transport ze Szczecina na SO, lub w terminie późniejszym do Gdańska.
Niestety elementy nieco duże: dwoje drzwi + chłodnica.

mtango / 2006-04-26 10:22:12 /


Ja średnio co dwa/trzy tygodnie robię trasę Kraków <-> Poznań ale pociągiem więc mogę tylko jakieś nieduże rzeczy zabrać. Najbliższy wyjazd 28.04 i 19.05. Jak coś to 608 347 878 albo wiklacz@o2.pl.

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-26 10:31:37 /


Jeżeli ktoś jedzie z Krk na SO proszę o maila - do przewiezienia są 4 opony.
msuder@nico.com.pl

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-04-26 23:55:17 /


Szukam transportu 5ciu felg 13" na trasie Wawa-SO lub Wawa-Poznań :)

Piotrek PCK / 2006-04-27 23:18:02 /


Witam potrzebuje pilnie zabrać małą część z Wa-wy i jakoś podrzucić ją podrodze koło olsztyna.Albo do ostródy przynajmiej.Sworzen do mojego G20 trzeba od gościa wziąść.Bo mi samochód stoi.Może ktoś będzie jechał w te tereny???? Może ktoś dziś wieczorem na SO jedzie?? Panowie i panie potrzebuje pilnej pomocy :(

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-04-29 12:39:51 /


Jak widać przez 5 tygodni nikt nie jechał z Rzeszowa do Kraka [albo nie chciał zarobić tej paczki Pilsnera] i w efekcie przedwczoraj sam zrobiłem owe 2x120km do Pilzna po 4 oponki do CC. Chyba "kącik samopomocy transportowej" nie wypalił :(
A teraz właśnie kończę wysuszać ten browar :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 09:58:20 /


jutro jadę z Rzeszowa do Zakopanego, w Wojniczu odbijam z "czwórki" na Nowy Sącz i na tej trasie mogę coś pozbierać aczkolwiek niewielkie gabaryty, ale w drodze powrotnej będe miał pustego Boxera "maxa":)
dziś do 16:00 odbieram maile, później telefon

pzdr

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-05 10:49:05 /


http://www.capri.pl/market/4292

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 13:26:05 /


Witam!
Poszukuję dobrej duszy, która w przestrzeni najbliższych 2 miesięcy (maj-lipiec) byłaby w stanie Z WARSZAWY DO KRAKOWA przewieźć skrzynię biegów. Skrzynka czysta, sucha, przygotowana do transportu. Z góry dzięki.

Śmietan / 2006-05-13 14:31:01 /


Potrzebny jest również (w ramach transakcji wiązanej) transport w przeciwnym kierunku. Warianty są dwa:
- wariant ciężki (chyba się nie spieszy, prawda, Śmietan?): drzwi sztuk 1,
- wariant "lightweight" (pilny): szyba boczna, sztuk jak wyżej.

/ 2006-05-13 22:12:33 /


no i dotarłem do 3 M
wyjezdzam najwczesniej w srode wiec jak cos ktos potrzebuje wsadzic do mojego Tranzola i kieruje to w moja strone czyli Lublin to nie ma problemu
kontakt raczej tylko telefoniczny bo nie ma dostepu do netu

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-14 21:57:32 /


Panie i Panowie potrzebny ktośw Siedlcach lub jadacy do 3M z tej miejscowości, potrzebne do przewiezienia szlo od lampy wiec drobiazg.

Pozdro

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-15 09:37:15 /


Uwaga, nadaję komunikat!
Jutro wcześnie rano startuję z Krakowa do Warszawy, wracam po południu/wieczorem. Jeżeli ktoś potrzebuje przewieźć coś raczej nie większego niż skrzynia biegów, to mogę ewentualnie zabrać.

/ 2006-05-20 15:35:45 /


Jade w piątek 26.05.2006 granatnikiem z przyczeppką pod zieloną góre a dokładniej pod świebodzin, w tamtą strone jestem zawalony ale w niedziele wracam do warszawy i mam calusieńką przyczepe pustą i 3 miejsca w granatniku, jak ktoś coś to pisać , dzwonić

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-23 09:24:18 /


5 oraz 14 czerwca robię trasę Krak-Wawa-Krak, więc mogę coś zabrać. Ale w rozsądnej wadze/wymiarach, bo jadę Capri. A - jak wiemy - nie jest to kombi ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-01 00:07:17 /


jutro czyli 2.06 jade na trasie szklarska-boleslawiec-nowa sol-zielona gora-gorzow wlkp-szczesin
a w niedziele czyli 4.06 szczecin-gorzow-zielona gora-nowa sol-glogow-legnica-wroclaw-jelenia gora
wiec jak ktos cos to dzwonic

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-01 13:53:17 /


Okolo 20 czerwca bede jechał z Poznania do Skawiny k/Krakowa przez te wszystkie slaskie dziury i powrót ta sama trasa. Raczej skoda favorit, ale może tez nissanem vanette. Moge cos zabrać, za kilka literków LPG lub ON w zalezności czym bede jechał.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 14:41:01 /


Do Skawiny czy do Brzeźnicy ?? :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 15:10:46 /


Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to w najbliższą sobotę (3 czerwca) jadę na trasie Kraków-Gorlice-Kraków, przez Brzesko, ale nie przez Tarnów. A poza tym całkiem często (co najmniej raz w miesiącu) jeżdżę z Krakowa do Kielc (tych koło Miedzianej Góry) i z powrotem. Ale zawsze jadę sedanem z kompletem załogi i bagażami plus butlą LPG, więc rzeczy większych niż 2 koła raczej nie mogę zabrać.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 17:16:00 /


przepraszam, czy ktoś mógłby przywieżć mi głowice do silnika OHC pinto, z Wielkiej Brytanii, konkretnie z Guernsey ? nie ma pośpiechu i zwracam wszelkie koszty przejazdu wewnątrz GB, głowica waży około 30 kg ? albo może znacie jakąś rozsądną firmę spedycyjną na tej trasie ? głowice potrzebuję mieć w Polsce w ciągu powiedzmy 40-tu dni. poproszę o info na maila badboy@hot.pl

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-02 08:58:25 /


z Anglii do Polski: paczka do 40 kg - ok 300 zł, do 30 ok 250 zł - firma kurierska, kontakt przeze mnie jak by coś ...

BeaTa / 2006-06-02 14:16:22 /


Jedzie ktoś trasą Warszawa - Poznań i ma trochę miejsca do wykorzystania? jest potrzeba... Jakby co dajcie znać.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-05 13:31:44 /


jade lawetą rano w środe do Świebodzina (przez poznań autostradą) potem w czwartek do Hanoveru, a w sobote rano wracam do Warszawy

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-05 14:38:34 /


Witam!
Poszukuję kontaktu do kogoś, kto za koszt paliwa, wikt + symboliczne 100zł lub troszkę więcej wypozyczy mi lub pojedzie ze mną (lub SAM) w trasę Warszawa - Nysa. Potrzebny jest bus typu Transit, Ducato, Lt lub podobny. Do zabrania jest około 400 kg nowych, częściowo zapakowanych i czystych części samochodowych. TERMINY : każdy weekend czerwca, czyli : 10,11, 17,18, 24,25 . Pomóżcie !



Śmietan / 2006-06-05 15:14:58 /


potrzeba przewieźć drzwi do granady sztuk 2 z Rzeszowa do Warszawy, lub z Rzeszowa do Lublina, jak ktoś coś to prosze o kontakt

pzdr

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-05 15:19:28 /


ACHTUNG ACHTUNG


Potrzebuje jak najszybciej przetransportować 4 koła z Wałcza/Poznania do 3m

Pozdro i czekam niech sie ktoś odezwie

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-07 14:48:27 /


Witam
Szukam transportu do Poznania 5 felg i tu taka opcja=> w tygodniu są w Łodzi, a w weekendy w Krakowie..ewentualnie odebrania i przechowania i przywiezienia na PC..

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-13 19:40:01 /


może ktoś z krk do 100licy bedzie jechał, do zabrania są 2 zderzaki od wołgi :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 12:44:24 /


Na 99% w najbliższy piątek lub sobotę (czyli 23. lub 24. czerwca '06) będę jechał z Wrocławia do Krakowa. Miejsca będę miał tyle, ile może być w Sierrce sedan, bo jadę sam i nic nie wiozę.
Z powrotem niestety miejsca nie będę miał, chyba że na coś naprawdę małego.

Aha - może się zdarzyć, że wyjazd się przesunie o tydzień, na kolejny weekend, ale to tylko mało prawdopodobobna ewentualność.

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-17 23:39:39 /


jutro jade z jeleniej gory do warszawy karawanem po autko ale po drodze moge cos przewiesc jak ktos potrzebuje byle lzejsze niz 2tony bo juz zawias w grani troche podupadl i tyle juz nie targa :P

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-22 23:51:06 /


Jadę dziś trasą Wawa - Ostrołęka - Ruciane.
Jakby co - dawać znać.
W niedzielę odwrotna trasa.
Mogą być nawet większe rzeczy - jadę z kempingiem.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-23 13:50:36 /


nie kempingiem tylko niewiadowem :D:D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-24 20:18:32 /


Wygląda no to, że w niedziele 2 lipca bedę jechał z Poznania przez Wrocław , brudny ślask (jakieś katowice, oświęcim i takie tam pipidówy) do Skawiny k/Krakowa (jak bedzie trzeba to moge podjechać do Krakowa.) Jade busem (nissan vanette). Powrót prawdopodobnie przez Tarnowskie góry lub Łódż, ale jesli któs ma jakąś inna potrzebę i godnie zapłaci za dodatkowe kilometry to moze byc nawet przez Warszawe, Suwałki i Gdańsk:):):):) Kontakt najlepiej gg 2672116. Termin może sie przesunąc na 9 lipca. Bede wiedział na 100% dopiero w piątek/sobote.
Najbardziej prawdopodobna trasa na mapie, ale jak juz napisałem jesli ktos chce zebym troche inaczej jechał, jakos rozsądnie to uzasadni itd. to moze ulec zmianie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-24 21:10:57 /


Oprócz bardzo prawdopodobnej podrózy w niedziele do Skawiny o czym pisałem posta wyzej, w przyszłym tygodniu będe jechał 2 a może wiecej razy z Poznania do Miedzyzdrojów przez Gorzów i Szczecin i powrót. Jadąc nad morze moge zabrać cos małego co sie zmiesci do plecaka, kabiny itd. Wracając mam juz pakę wolna, ale jesli mialbym cos przewieźć to musi być czyste i jakos zapakowane, bo jade chłodnią, a nie chce jej zasyfić. No i jeszcze jakoś to trzeba umocować. Nie wjeżdżam do centrum śledziowa!!!!!!, więc trzeba mi towar podrzucić gdzies w okolice wyjazdu w strone Gorzowa. Kontakt najlepiej gg 2672116

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-27 20:55:33 /


Jadę w piątek/sobotę z Gdańska do Poznania i w niedzielę z powrotem do Gdańska.

mtango / 2006-06-27 22:58:06 /


MTango moge ci wrzucic pare gratów dla Dredziocha :D?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-28 11:03:15 /


Jakie to graty - jadę Escortem, nie Granadą kombi?

mtango / 2006-06-28 21:14:01 /


Jade w niedziele Poznan Wrocław Oświęcim Skawina k/Krakowa i powrót do Poznania. Na 99,999% aktualne. Jade w niedziele, więc jak ktos coś ma do przewiezienia to prosze sie pospieszyć i dzwonic pisać.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 20:13:45 /


Wiecej o trasie napisałem kilka postów wyżej.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 20:14:19 /


Trochę późno, ale jutro wieczorem śmigam kombiakiem do 3miasta. Jadę sam, więc gabaryty, albo osoby też wchodzą w grę. Kontakt najlepiej na kom.

radzieckii / 2006-07-13 22:26:57 /


Jeszcze później : Dziś ruszam z Warszawy do Chorzowa i dziś wracam. Jadę kombiakiem. Wyjeżdżam z Wawy o 13tej, wracam około północy.

Śmietan / 2006-07-14 08:32:57 /


a z tego trójmiasta nie wracasz moze do wawy przez poznań :D?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-14 08:47:57 /


potrzebuje przetransportować 4 koła z Poznania od Hrabiego do miedzio góry na PC

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-02 13:37:30 /


Poznań coś wykombinuje wspólnymi siłami także głowa spokojna - koła na PC będą.

Ja natomiast mam prośbę do kogoś z Wrocławia, kto będzie jechał na PC o zabranie konsoli środkowej z podłokietnikiem do mojego Consula.
Szczegóły będziemy dogadywać na priv. Telefon/GG/mail do mnie jak co w profilu.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-02 14:32:27 /


jjeszcze nie wiem na 100% czy pojade ale jak cos to bede lecial przez wroclaw a dokladniej pod wrockiem autobana

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-02 22:20:16 /


bede jechał transitem, wiec mam sporo miejsca :) ze 100licy, ruszam ok 14 w piątek, jak ktoś ma coś do zawiezienia na PC to mogę zabrać, tylko musi mi to pod dom przywieźć bo nie mam czasu po mieście ganiać.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 00:48:32 /


Bracia ratunku pomocy

Potrzebny jest transport z Warszawa - Radość do Spawna na Żoliborz na dzis coby Spawn mógł wziasc jutro dla mnie klape bagarznika do Mojego capri.
jakby sie znalazl ktos tak dobry i chcial podrzucic ta klape to prosze o kontakt

Ratujcie

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 10:51:42 /


witam....w poniedzialek pokonuje trase bialystok-ostroda.....pare dni pozniej wracam ta sama trasa....jesli cos komus trzeba przewiezc podrzucic nie ma sprawy ...dajcie znac....pozdrawiam ps.kom.505 613 165 najlepiej po 23 do rana :D
pozdrowka

piter bialystok Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-12 01:32:49 /


c.d. poniedzialek 14 sierpien 2006

piter bialystok Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-12 01:34:03 /


witam jutro czyli 17,08,06r jade Lublin-Radom-Wawa i spowrotem jade busem jak by ktoś coś potrzebował to dzwonić 509-678-401

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-16 15:34:25 /


zapomniałem dodać wyjeżdzam o 6,00 rano

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-16 15:35:52 /


jade jutro czyli 18.08 do Wrocławia i z powrtotem, Iveco z kontenerkiem, startuje z Błonia i do Wrocka lece na pusto, ale jak bede wracał to tez moge cos zabrać. Jakby cos to walic na kom. aktualny numer w profilu. Pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-17 07:24:01 /


Witam panowie poszukuje Lawety zdolnej przewieść Auto o wadze 2400kg.Sprawa ważna w tym tygodniu.Trasa Warszawa - Olsztyn - Warszawa a więc ok 550km .Proszę dajcie mi znać jak ktoś czymś takim dysponuje.Albo ma jakiegoś znajomego z takim sprzętem.Sprawa PILNA i jak by nie było wszystko zależy od ceny za km ale zawsze się idzie dogadać. Jak coś to odezwijcie się do mnie na kom.506 647 664 lub na maila coroner666@tlen.pl
Pozdrawiam Serdecznie i liczę na waszą pomoc.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-19 14:20:33 /


Szkoda że liczyć nie można na nikogo.Nawet nikt się nie zainteresował.Zawiodłem się bo wiem że napewno ktoś ma takie kontakty. :(

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-20 12:49:31 /


Coroner, może albo nikt nie ma tak dużej lawety, albo po prostu weekend...?

A ja a'propos, będę w drugiej połowie tygodnia wracał z Lublina do Poznania, raczej przez Łódź, więc, jakby co, to wiecie.... ;-)

Przemek PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-20 18:18:50 /


Poszukuję transportu z Krakowa do gdańska - 2 błotniki do Granady, więc niewielki ładunek, nie spieszy mi się zbytnio, ale fajnie by było jakby w przeciągu 2 tygodni ktoś się znalazł :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-20 23:49:32 /


Gdyby ktoś z Poznania miał możliwość przewiezienia przedniej Granadowej szyby od Myszy to z Poznania mogę odebrać.Ewentualnie ktoś jadący Szlakiem Piastowskim przez Gniezno wtedy jakoś można sie umówić na odebranie.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-21 12:24:07 /


Szukam transportu z miejscowości Toszek (między gliwicami a strzelcami opolskimi, trasa gliwice-wrocek nie autobaną) do Poznania, może ktoś się wybiera, albo ktoś do Wrocka jeździ, to może z wrocka bym coś załatwił :)
Transport dla 4 felg z oponkami.

Piotrek PCK / 2006-08-21 13:30:40 /


Jade w piatek (90%) z Mosiny k/Poznania przez Gorzów, Szczecin do Międzydrojów i spowrotem. Moge coś wrzucuć na pake, ale musi być czyste i zapakowane. W pierwsza strone cos małego. Powrót z pół granady się zmieści:):):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-23 10:06:49 /


Szukam transportu dla dwóch małych (40x40x1 cm) blach na trasie Warszawa - Wrocław. Gdyby ktoś jechał z Warszawy chociaż w okolice Dolnego Śląska.. np. Poznań.. to byłoby super! Na razie mi się nie spieszy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-29 12:56:33 /


MILO - w weekend jedzie samochód do Poznania ode mnie. Jak coś chcesz wal na priv.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-29 13:03:05 /


wiem ze zoggon ma jechac na tej trasiejakos na dniach

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-29 14:07:15 /


w sobote jede trasa jelenie gora wroclaw i nazad :)
a kolega jedzie z jeleniej do krakowa przez wroclaw i spowrotem wiec jak cos to wiadomo co :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-30 11:01:36 /


Dzięki chłopaki, sprawa już się rozwiązała.
Pozdrawiam!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-30 21:30:06 /


:-) no wiadomo że się rozwiązała :-D

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-31 07:56:59 /


Znów ja :) Znów szukam transportowej pomocy.. Czy ktoś będzie w najbliższych dniach pokonywał trasę z rejonów Myszy (Płock, względnie Warszawka) na Dolny Śląsk (Wrocław - było by super, Poznań - też super, chociaż poznaniacy to tacy jacyś nieprzyjaźni.. :) )?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-04 00:13:49 /


We wtorek 19.09 gonię z Wawy do Rzeszowa rano i wczesnym wieczorkiem wracam.
Jak ktoś coś potrzebuje przerzucić, to tel w profilu jest.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-14 14:00:14 /


a to nie przez radom przypadkiem?? i czym lecisz??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-14 14:05:38 /


Przez Radom, a i owszem :) Jadę Xsarą 3d z kratką niestety, więc raczej niezbytgabarytowe fanty.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-14 14:09:42 /


no to słabo:/ bo jest do zabrania cały srodek i to jeszcze nie do forda w dodatku:/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-14 14:13:01 /


Yo:))
W niedziele wracam z Zamościa przez Lublin do Pruszkowa.
Będę z przyczepą nieduzą, tak więc jak toś co potrzebuje to znakować się:))

Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-14 23:21:53 /


dnia 24 września 2006r jadę kombiakiem z Warszwy do Wrocławia. Trasę powrotną robię około 27 września. Jakby co to telefon :)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-17 20:15:05 /


http://www.capri.pl/market/7768

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-25 13:15:04 /


Czy ktoś z okolic Gorzowa jedzie w tym miesiącu w stronę Kraka/Rzeszowa?
Albo chociażby do Wawy na 'autobus' albo inną imprę?
Mam do przewiezienia skrzynkę biegów od Popcia - a browary czekają :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-03 13:25:00 /


A czy ktoś może będzie wracał z Wawki w stronę Białegostoku?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-04 00:26:54 /


Potrzebuje przewieźć 4 felgi od granady do kielc z Płocka lub Wawy. Może ktos jedzie? Bo jakos nie ogarniam jak to zapakować, a musze wysłać:/

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 16:15:37 /


Kielc oczywiście:)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 16:16:25 /


Bob, ułóż sobie te felgi jedna na drugiej, weź folie stretch i zuzyj na to z pół rolki, bedziesz miał ładny walec :) powaznie, kiedyś dostałem kurierem tak zapakowane felgi.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-04 16:19:38 /


ale jeszcze niedzy fele zrob przekladki z np teltury
ostatnio u Chudiniego widzialem a potem sam pakowalem wolfy
faktycznie folia i jazda :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 21:09:40 /


skrzynke odemnie :)?

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 21:21:50 /


No chiba od Ciebie :)
W każdym razie Gorzów, ulica Wyczółkowskiego...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 23:29:06 /


No niby tak :) Troche sie zdziwilem bo sprzedalem takowa ale na forum scorpio :)

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-05 08:50:39 /


Widocznie forum scorpio nie ma "Kącika..." :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-05 09:26:37 /


Popcio - to może miałeś dwie takie skrzynki? Bo jak chodzi o tę dla mnie, to nigdy nie byłem na forum Scorpio, aa Twoje ogłoszenie trafiłem na... capri.pl:

>> SPRZEDAM CZĘŚCI: Skrzynia MT75 do R4
Sprzedam skrzynie MT75 z Forda Scorpio z 1994r. z silnikiem rzędowym. Sprawna!!!
cena: 200zł

kontakt: Popyk Tomasz
miejscowość: Gorzów Wlkp.
telefon: 693024252
e-mail: tpopyk@capri.pl

--
Popcio
Ogłoszenie na stronie: http://www.capri.pl/market/7414 <<

Nie sprzedaleś jej przypadkiem dwukrotnie? Bo właśnie siedzę nad przelewami :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-05 11:00:03 /


aaaaa.... nie oczywiscie ze nie :)
zapomnialem o niej :)

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-05 18:39:25 /


No i stalo sie:( oficjalnie potwierdzam nieobecnosc na BGC, niestety brak chetnych do karawana plus dodatkowo koniecznosc przebywania w szczecinie w sobote do conajmniej 17 - zatem odpadam:( W zwiazku z tym, wybaczcie ale transport szn-wawa niemozliwy do zrealizowania przeze mnie...ehh moze nastepnym razem dotre - moglibyscie ta stolice gdzies blizej mojego zadupia zlokalizowac:P
pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-06 02:00:56 /


soro zawsze można pociągiem, odbierzemy z dworca, a po imprezie zawieziemy. pozdro

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-06 12:03:34 /


pociagiem byloby moze wykonalne, gdyby nie fakt ze najwczesniej po 17 moglbym wystartowac, a niestety w godzinach 17 do 23 nic do wawy nie jedzie..takze odpadam - milej zabawy i miejmy nadzieje ze nastepnym razem sie uda:)
pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-06 18:11:16 /


20 października wieczorkiem jade z Gdańska do Olsztyna a 22 października trasa powrotna. Jak ktoś coś potrzebuje to pisać na maila. :)

Lukasz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-06 23:32:26 /


Temat dowozu skrzynki z Gorzowa już nieaktualny - kurier wolał gotówkę niż browar, więc wypiję sobie sam...
Raz jeszcze thnx Popcio za składną akcję :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-12 19:58:25 /


Szukam transportu Lublin -> Warszawa. Do przewiezienia półka, kanapa+oparcie (capri). Do poniedziałku. Jedzie ktoś po tej trasie?

RaV22 / 2006-10-12 23:10:08 /


Szukam pomocy w przetransportowaniu maski Granadowej od Wąsia w rejon Polski bliższy Gniezna.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 20:49:38 /


Ludziska, w piątek, w godzinach porannych, walę ze Szczecina do Wrocka. Jak ktoś coś ma do zabrania to no problem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 02:19:31 /


MILO a walisz przez Poznań?

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 14:45:40 /


jade dzis w nocy do krakowa przez tczew gniew lodz .... jezeli ktos chce cos przewiesc lekkiego i malego to sluże pomoca :D namiary na mnie w profilu

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 15:14:39 /


Nie wiem czy teraz MILO ma net, ale raczej jedzie przez Lubin, zadzwon do niego.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 15:29:15 /


a dalbys rade zawinac samochd na sznurek ??? z Gorzowa ??
zaplace !!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 20:20:09 /


Witam, może jedzie ktoś z wrocławia do gdańska jakoś niedługo, najlepiej czymś sporym, do przewiezienia maska błotniki atrapa lampy i kierunki do granady, odwdzięcze się piwem, niejednym pewnie.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-31 19:24:52 /


a z okolic 3m 2 przednie fotele do krakowa/wrocławia/katowic ;-) ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-31 21:25:59 /


No to jednym transportem może, jakby się ktoś znalazł chętny na taką trasę. Ja wciąz mam do sciągniecia szybę z krakowa.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-31 21:32:33 /


To ja się i tu przypomnę, że poszukuję transportu dla 2 foteli i kanapy z Granady.
Klamoty do odebrania w Łodzi lub Milanówku. Trasport do Poznania, bardzo opcjonalnie do Płocka.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-01 19:41:11 /


między 12-15 listopad wracam z anglii ( Manchester ) transitem , moge cos zabrac do polski

MAD MAX Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-02 09:21:18 /


Witam!
Czy ktoś będzie niedługo leciał trasą POZNAŃ-WARSZAWA?
Mam do przewiezienia 2 fotele recaro. Trzeba je odebrać od Dredziocha i dostarczyć chociaż w okolice Warszawy. Proszę o info na priv, dzięki. Pozdrowienia!

Śmietan / 2006-11-02 21:16:29 /


Śmietan, mamy zdaje się wspólny interes z tego wynika.
Tylko ja w jedną, a Ty w drugą stronę :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-02 23:31:36 /


No to miło. Pamiętaj o mnie jakby co:)

Śmietan / 2006-11-02 23:38:19 /


I wzajemnie ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-03 12:30:46 /


Ponawiam bo robi sie pilne - potrzebny transport z Wrocławia lub okolic do Gdańska lub okolic, do przewiezienia spory pakunek, mianowicie maska, błotniki oraz drobnica - lampy, ramki, atrapa do granady, więc jakis TIR albo granada kombi by się przydała do przewiezienia tego, zabulę, byle wyszło mniej niż zdarłby za to kurier.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-05 00:50:25 /


Szukam transportu na trasie Kraków -> Warszawa dla czterech felg. Felgi do odebrania u KRK4M, do wymiany u mnie za czteropak pysznego napoju chmielowego.

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 14:00:45 /


Pisz maila na priva do Trzypiona, niedługo może będzie jechał tą trasą.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 14:05:50 /


Coś się może będzie kroiło w przeciągu najbliższych 2 tygodni. Więc jak się nie pali aż tak, to będę jeszcze dawał znaka.
Natomiast wiadomość z ostatniej chwili:
Środa (8 listopada) jadę trasę Wawa - Tarnów - Wawa (jadę zapakowany do połowy a wracam pustą osobówką). Od biedy mogę wracać przez Kraków, ale nie wiem, czy to taki dobry pomysł :(
Czwartek (9 listopada) jadę trasę Wawa - Łódź - Wawa (jadę zapakowany do połowy a wracam pustą osobówką).
Piątek (10 listopada) jadę trasę Wawa - Białystok - Wawa (jadę prawie pusty a wracam zapakowaną osobówką).

Jakby co, to telefon w profilu.

liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 14:26:11 /


Sprawa nie jest pilna, choć chodzi o felgi pod opony zimowe dla caprika. Może poczekać te 2 tygodnie, i tak nie jeżdżę nim na codzień.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 16:52:17 /


gryź jak cod to mam dwa spore zderzaki do odebrania z kraka, od wołgi :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 17:12:10 /


siemka...jest pilna sprawa...trzeba przewiezc sporawy pakunek od marooo z krakowa do mnie do bialegostoku...trasa dosc dluga ale moze chlopaki pomozecie...do przewiezienia 2 fotele kanapa i 4 boczki od granady.....bede wdzieczny za jakies informacje...pozdrowka

piter bialystok Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 18:42:18 /


Potrzebuję ! transportu pakunku 100x50x40 cm - z Poznania do Rzeszowa, jak każdego w tym postcie, sprawa pilna !
Jeśli ktoś coś wie, to proszę o informację !

BeaTa / 2006-11-08 17:21:01 /


To jakby już ktoś brał coś od Maroo i jechał w stronę Wawy, to może wziąłby dla mnie silnik V6?

radzieckii / 2006-11-08 23:01:18 /


Siema! moze (na 90%) byc mozliwosc przewiezienia czegos/kogos na trasie Gdansk > Poznan [konkretnie Suchy Las] > Gdansk w piatek, tj 10.11. Gabaryty na trasie do Poznania - powinno byc duzo miejsca ;), w drodze powrotnej ciezko okreslic, bede wiedzial dopiero po dotarciu na miejsce [w zaleznosci od ilosci towaru na samochodzie]. W razie czego walic na priv :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 23:47:32 /


przyłżczam się do zainteresowanych trasą Poznań - Rzeszów - mam 4 oponki do przetransportowania, płacę w dowolnej formie :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 07:53:56 /


A ja nadal jestem zainteresowany trasą Łódź->Poznań (kanapa i 2 fotele od Granady)...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-13 03:08:05 /


Gdyby ktoś leciał z Kraka do 100lycy to mam prośbę o przerzucenie 4 felg 5Jx13" [maleństwa, bez opon]. Czteropak wywaru chmielowego czeka na zainteresowanego :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-14 10:39:41 /


I mój silnik, maleństwo v6, bo mi Maroo suszy głowę ;)

radzieckii / 2006-11-14 22:34:46 /


Trasa Lublin-Łodz-Lublin -Piątek 15 listopad

http://www.capri.pl/market/9416

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-15 22:20:53 /


POTRZEBUJE:

Wawa->Krak dwa koła od Gryzia dośc pline
3M->Bobik zderzak dla Bobika pilne

OFERUJE:
16.11.2006 do 22h
3M->Krak coś małego do pociągu moge zabrać


501-806-290
4550020

skun@wrzeszcz.net

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-16 00:38:25 /


Skun,jak jedziesz pociągiem przez IŁAWĘ i dasz radę zabrać zderzak ze sobą to mogę go odebrać i zawieźć Bobikowi,bo niedlugo jadę do PŁOCKA.

Sulek / 2006-11-16 11:40:44 /


no ten ie jedzie przez iławe :/ chyba sprawdze w każdym razie nie wiem czy zdąze po niego podjechać bo to 40 km od gdańśka ale że bede uaza odbierał na 70% w tamtych okolicach to zadzwonie jak będzie wszystko jasne ::D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-16 11:45:48 /


no a u mnie sie troche pozmienialo ...
wlasnie za 15 minjade do Mielca
jak tam to co zobaczymy bedzie lipne to z Mielca jedziemy do Lodzi
wiec jak cos to tylko telefon
po drodze moge cos chwycic ..

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-16 14:03:18 /


Allo.
Baaardzo wanted transport wygłuszenia maski od Capri ( http://www.capri.pl/image/market/9076/61279 ) z Ożarowa Mazaowieckiego do Gdańska. Niestety gabaryt sprzętu jest taki, że w kieszeń się tego włożyć ni da ;-). W zamian zaoferować mogę czteropak, lub bilet na transport publiczny w Gdańsku (na dowolna trasę :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-17 13:19:19 /


UWAGA!!! Jade w nocy z piątku na sobotę 24-25 z Warszawy do Poznania na tor Autolawetą + Laweta, z tylko jednym samochodem, w Niedziele rano z Poznania tym samym zestawem lecę do Zielonej Góry i już zapakowany w dwa samochody wracam do Warszawy.
A może ktoś ma ochote się spotkać na imprezie podsumowującej sezon 2006 w drifcie która odbędzie się w klubie Gold Angeles (gdzie to jest) czy jest obok jakiś hotelik? a moze ktoś może przekimać 2 osoby?

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 17:09:46 /


Hej, Pająk! Dałbyś radę wracając przez Poznań odebrać od Dredziocha 2 fotele dla mnie?

Śmietan / 2006-11-21 17:27:02 /


wolałbym dostać je w sobote na torze, bo jak będe wracał i wpadne na autostrade to umarł w butach, pewnie będe zmęczony i nic mi sie nie będzie chciało

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 17:30:11 /


Pajak, ja te fotele moge zawinąć w folie do palet i dostarczyć we wskazane miejsce, gdzie bedziesz miał lawete, lub gdzies na trasie Poznań - Zielona Góra mozemy sie styknać (miejscowość Stęszew na stacji Orlenu).

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 17:35:44 /


Dostosuje sie jakoś:):):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 17:39:40 /


ok, to zawiń w folie a zdzwonimy się w sobote i jakoś ugadamy, prześlij mi swój nr.tel , bo chiba nie mam

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 17:46:41 /


Dzięki, Pająk :) Dzięki, Dredzioch :) Wygląda na to, że się udało :)

Śmietan / 2006-11-21 19:06:21 /


jesli mozna to cOke dostarczy Ci na tor pompkę paliwową od Zaporożca dla mnie, pifko na BGC, OK ? :)

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-21 19:27:14 /


pompke moge zabrać oczywiście ale na sobotnie bgc nie dotre bo będe w Poznaniu jeszcze, a kolejnego już chyba nie będzie :(

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 20:14:42 /


ja myśle że trzeba zrobić zrzutke i kupić BGC bo w przeciwnym razie ETC nie będzie miał pąpki ;D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-21 20:25:39 /


Będę jechał w tym tygodniu na trasie Gdańsk - Warszawa - tego samego dnia z powrotem. Raczej coś, co się zmieści do Escorta.

mtango / 2006-11-21 21:30:58 /


Treetop - jakze sluszna idea :D
Pająk - bgc czy nie - jakies pifko zawsze sie jeszcze nam razem trafi

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-22 10:35:41 /


Czy bedzie ktos jechal po BGC do Gdańska??? Bardzo by mi zalezalo, zeby ktos zabral dla mnie to wygluszenie pod mache (podejzewam, ze Rasta by dowiozl tego klamota do BGC)...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-22 10:59:39 /


Witam, kto z Warszawy 30 listopada w czwartek o godz 8:00 z Dw. PKS W-wa Zachodnia mógłby odebrać paczkę z lampami od Slavaka? i potem porozsyłać je po Polsce?

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-22 13:06:09 /


Gold Angels jest na wylocie na Katowice gdzies naprzeciwko Kinepolis. Hotelu raczej brak, ja miejsca w chacie tez niestety nie mam:(

Mnie w sobote nie będzie :(

pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-22 14:57:12 /


Potrzebny transport Łódź - Trójmiasto
http://www.capri.pl/market/9752

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-28 09:54:28 /


We wtorek 5 grudnia jadę z Warszawy do Gorzowa Wlkp (przez Poznań) i później wracam tą samą trasą. Jakby co, to tel. w profilu.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-29 14:40:12 /


Granadziarzu oraz Olku !!!! Napiszcie mi dokładnie o oc chodzi bo jak jestem w pracy w posdziemiach to zasiegu nie mam moge wziac cos do trojmiasta bo jade 21-22 grudnia do gdanska jade pociagiem ale mysle ze cos tam moge wyszarpac ze soba prosze napiszcie SMSa bo nie mam nic na karcie no i praca w podziemiach :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-05 00:06:49 /


No i skunie pamiętaj o mojej szybce :) wyśle Ci na maila instrukcje jak masz ją zapakować żeby nikomu w przedziale nie przeszkadzała :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-05 01:23:10 /


We wtorek 12 grudnia jadę trasę W-wa - Kraków - W-wa.
Tel. w profilu.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-07 15:38:16 /


Niniejszym melduję, ze transport 4 felg z Kraka do Wawki już mamy z głowy.
Ogłoszenie nieaktualne.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-08 17:02:51 /


mam do zaproponowania regularne (co 1-2 tygodnie) przeloty na trasie Warszawa--> Gdańsk --> Warszawa .
Mogę przewieźć graty do starego Forda (oczywiście zdroworozsądkowe, czyli małe gabarytowo).
Info na tel.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-11 12:11:29 /


Ja jutro lecę z Wawy do Siedlec i spowrotem do Wawy. Tez moge coś do bagarka wrzucić.

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-11 12:21:51 /


Znalazłby się jakiś dobrodziej z Warszawy lub okolic, który zabrałby do Gdańska maskę i szybę do Granady? możliwie jak najszybciej, żeby Gryziu nie musiał tego składować zbyt długo :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-12 12:07:11 /


Oki, po wczorajszym wypadzie do Krakogrodu mam trochę łupów wojennych naściąganych :)
Mozna się umawiać celem odbioru giftów:
- Arek - szyba do Grani - maski się nie udało wyrwać :(
- Spawn - zderzaki
- Irpac - jakiś tajemniczy pakunek :)
- Trójkąt - most

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-13 12:58:41 /


W związku z wygraną aukcją na allegro, potrzebny transport z Oleśnicy koło wrocławia do Łodzi. Zapłata liczona w litrach złotego trunku.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-14 10:51:09 /


Gryziu, jeszcze mój silnik był po drodze :) Wielkie Dzięki!!!
P.S. Z podzękowaniem to jeszcze muszę do Ciebie podskoczyć, bo mało tego było.

radzieckii / 2006-12-15 20:11:27 /


Czy ktoś z Warszawy lub okolic będzie w najbliższym tygodniu jechał w stronę zachodniej granicy (czym bliżej Szczecina tym lepiej)? Chodzi o przewiezienie alufelg do capri.

Guzik Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-17 19:48:26 /


Ponawiam prośbę o przewiezienie szyby do granady z warszawy do gdańska lub jak najbliżej gdańska. Znajdzie się ktoś?

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-17 19:55:53 /


pokrywam wszelkie koszty plus kasa extra lub normalna duża beczka piwa , jeżeli ktoś może i pasuje mu przywieżć, mojego ebayowego pinciaka z UK. info na priv.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-20 19:19:20 /


Jade w środe 27 grudnia z Poznania do Świeradowa Zdroju. Trasa troche dziwna bo przez Stęszew, Wolsztyn, Nową Sół, Szprotawe, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski. Powrót 1 lub 2 stycznia tą samą trasa. Może ktoś ma coś do odebrania lub zawiezienia w tamte okolice (od Zakrzaka lub Piotrka Kankunena). Bede blisko Szkalarskiej Poręby i Jeleniej Góry, więc coś moge ewentualnie zawieżć, odebrać. Gabaryty ograniczone do powiedzmy max. kompletu felg.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 17:54:33 /


A może ktoś z capri.pl tam bedzie przebywał w okolicach sylwestra?? Można by sie ewentualnie spotkac i pośmigac granadą:):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 17:56:05 /


jak spadnie ten zakichany śnieg to gorąco polecam droge świeradów-szklarska :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-24 11:01:40 /


Witam.
Potrzebuję transportu ze Szczecinka do Pruszkowa silnika 2,8V6.
Silnik goły bez osprzętu, z kolektorami tylko zalany olejem.

Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-25 22:10:07 /


jutro (30.12.2006r.) z rana gonie osobówka z Gorzowa do Gdańska na sylwka i powrót 1.1.2007 ewentualnie moge cos zabrac dla kogos na tej trasie. lub kogos do gdańska :)

Boronet Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-29 21:17:20 /


A z Warszawy do Gdańska nikt na sylwka nie jedzie? A POWINIEN :) i by szybkę mi zabrał przy okazji :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-29 21:23:27 /


:(( ludziska pomóżcie, no....
Nikt nie jedzie ze Szczecinka (okolic) do Wawy chociaż.....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-29 22:04:49 /


Wybaczcie, ze dopiero teraz sie odzywam - jade jutro (30.12.2006) ze Szczecina do Poznania, moge zabrac cos, ale niegabarytowego niestety, bo jade zaladowany:) powrot 01.12.2006, ta sama trasa, wiec jak by ktos, cos - prosze o tel., numer (aktualny) w profilu.
pozdro i szczescia w nowym roku:)

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-30 02:49:13 /


no tak... odnosnie powyzszego wpisu - powrot oczywiscie 01.01.2007, malo brakowalo a przenioslbym sie w czasie:)

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-30 02:51:32 /


potrzeba zabrać od PAJĄKA 4 felgi PAJĄKI gdziesz na południe polski - Górny Śląsk , Kraków....
Jak ktoś będzie jechał , prosze dać znać !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-02 21:25:11 /


Ja bede jechać za tydzień około

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-02 22:27:16 /


Jeśli ktoś ma coś z Górnego Śląska do Warszawy też moge zabrać ;-)
jade kombikiem, ale bagażnik pełny - spowrotem raczej na pusto.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-02 22:35:14 /


O, może zabierzesz ode mnie fotele do escorta? :) Wysyłam foty.

Śmietan / 2007-01-02 23:17:09 /


B4 , zabierzesz te felgi ?
Jakbys jechal do Bryzola to mam u niego tez jakas pierdolke :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-03 12:33:24 /


Moge zabrać - do Pająka bez problemu trafie i to jest blisko wylotu z Wawy ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-03 12:51:34 /


11.01.2007, Warszawa - Rzeszów - Warszawa, Auto osobowe

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-04 16:52:21 /


Śmietan czekam na te fotki ! :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-04 22:27:36 /


Pilnie potrzeba przerzucić "drobiazg" z Łodzi do Płocka. Tzn. niestety 2,9 z osprzętem i to w ciągu tego weekendu najlepiej. Ewentualnie ja będę jechał z Płocka do Łodzi w najbliższych dniach, tylko, ze nie mam kiedy jak i czym...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-05 16:59:05 /


Nie pilne , ale potrzeba przerzucić 2 błotniki MK3 od Zakrzaka do Krakowa lub okolic. Jak ktoś będzie śmigał to dajcie znać.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-05 23:02:28 /


W przyszłą sobotę tj. 13 stycznia będę jechał z Wawy do Łodzi na Moto Bajzel. Na 100% będę wiedział w czwartek piątek. Wracam tego samego dnia po południu do Wawy. Jadę Darmochodem więc silnika nie przewiozę ale coś mniejszego mogę zabrać w jedną bądź drugą stronę. Jak coś piszcie maila lub lepiej dzwońcie na kom z profilu.

howgh!

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-06 00:33:56 /


Witam!
Poszukiwany jadący trasą Warszawa-Końskie ! Kwestia przewiezienia 2 szt. taunusowych drzwi. Pakujemy w Warszawie, w Końskich odbiera je znajomy. Gdyby ktoś dał radę byłoby git :) Pozdrowienia

Śmietan / 2007-01-10 00:01:49 /


Witam!
19 stycznia, tj. w przysły piątek z rana pomykam na pusto Astrą kombi (ze stalową kratką) z Warszawy do Tarnowa, i spowrotem.
Pozdrawiam,
Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-10 10:48:29 /


Witam,
potrzebuje przewieźć klape tylnia i lampe od Granady kombi z Wrocławia do Warszawy lub okolic tejże... jesli ktoś jechałby ta trasą i chciałby pomóc to prosze o kontakt mail gg tel albo tutaj, pozdro.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 10:23:44 /


witam, mam pytanko czy ktoś jedzie może trasą DK1 dokładnie potrzebuje przetransportować 4sztuki drzwi do dziobaka dla eddiego-v6 (Łuków woj. Lubelskie) a spowrotem silnik V6 ze skrzynią, jeśli toś by śmigał tą trasa prosze o kontakt na gg lub telefonicznie z info jaka cena za tą przysługe wchodziła by w grę

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 13:52:47 /


witajcie mam extra sprawe, potrzebuje przewiezc osobówke<mitsubishi galant> z krakowa w okolice wrocławia, jesli ktos bedzie mial taka mozliwosc prosze dajcie znac, oczywiście nie bedzie to za darmo... proszee!!

emilio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-25 18:00:10 /


a co , nie jeździ ?

Dzisiaj sie zarejestrowałeś ;-) Niewiele to wróży choć e-mail w porządku jeśli chodzi o produkt Mopara ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 18:22:16 /


classmobile... ma duza ladna autolawete:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-25 19:08:40 /


jeżdzi alebez przegladu i ubezp.

emilio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-25 19:11:14 /


taniej bedzie oc zapłacić.. przegląd można olać najwyżej dowód zabiorą :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 22:30:06 /


Witam i pozdrawiam Wszystkich!
Mam prośbę odnośnie transportu paru części od Popcia-Gorzów WLKP do Gniezna lub chociaż do kogoś z Poznania. Nie to żeby specjalnie, tak przy okazji, te części to przednie zawieszenie z Grani. Jak by ktoś mógł to się odezwijcie..

eldyablo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-25 22:33:12 /


Prawdopodobnie jadę jutro Wrocław-Poznań pociąg 8:08, Poznań Wrocław Capri koło 11.-12.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-26 08:03:02 /


Potrzebny transport na trasie Warszawa - Gdańsk
http://www.capri.pl/market/11509

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-30 15:34:39 /


W przyszłym tygodniu będę ćwiczył trasę Śląsk (a dokładnie Libiąz) Głowno k. Łodzi.
Jak ktos chce coś przewieźć to kontakt p. komórkę.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-02 18:51:45 /


Ja jutro jadę do Torunia z Gdańska, mogę coś niewielkiego zabrać

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-02 23:40:19 /


Witajcie
Wciąż niestety nie przewiozłem samochodu z krakowa do wrocławia, laweta-kosmiczne ceny, a jechać jednak sie nieda, dlatego liczę na waszą pomoc...Jeżeli nikt nie bedzie w te okolice jechał, to może znacie kogoś, kto jezdzi z pustą lawetą w strone wrocławia, albo do niemiec i przy okazji mógłby pomóc... Z góry dziękuję!!!

emilio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-05 02:30:20 /


Aby nie generowac nowego watku postanowilem przylaczyc sie z zapytaniem tutaj.
Pytanie raczej do grupy PCK:
w zwiazku z planowana zmiana garazowania mojej wciaz niedokonczonej wydumki rozgladam sie za laweta, ktora pragnalbym wypozyczyc na kilka godzin. W gre wchodzi rowniez duuuuza przyczepa - problem w tym, ze furka, ktora bedzie wieziona choc nie jest dluga ma ponad 1,7m szerokosci.
Czy ktos z Was przerabial temat lawety w Pyrlandii?

Pozdr

Govar Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-18 21:01:43 /


Mikołaj, z info mi dostępnych w dalszym ciągu PCK boryka się z brakiem takowej lawety :(

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-18 22:25:41 /


Fatality:(
Wolalbym pozyczyc ja za morze piva od ktoregos z Klubowiczow niz wspierac "obcych" - wlascicieli wypozyczalni.

pozdro

Govar Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-20 16:52:13 /


Ja przerabiałem, ale właśnie z wypożyczalni brałem. Mogę co najwyżej polecić dziadka z ul. Miłej 8
Jak pożyczałem brał 60zł/doba + 5zł od jednego pasa mocującego jeżeli ktoś swoich nie miał. Consul mieścił się spokojnie i był jeszcze zapas na szerokości więc może i na Twoje potrzeby wystarczy.
Jedyne co to dobrze obejrzeć lawetę zanim ją zabierzecie i najlepiej cyfrówką obcykać wszelkie jej usterki albo wręcz spisać na piśmie co jest nie tak, bo potem dziadek czasem lubi wciskać, że mu się np. lampkę od podświetlenia tablicy rejestracyjnej rozwaliło...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-20 18:09:07 /


no to czas chyba na zaplanowanie mojej (i nie tylko mojej) trasy

bedzie to w oklolicach nastepnego tyg
a przebiegac bedzie tak

Lublin-Warszawa =Transit , na pace VFRa ale jeszcze miesjce bedzie , a za Transitem na lawecie Granada Kombi wiec i w nia mozna wsadzic co nieco

Warszawa-Plock = Transit , nadal z VFRką , ale pusta laweta

Płock-Gorzow Wielkopolski = Transit pusty , i nadal pusta laweta

Gorzow Wielkopolski-Lublin (przez wawe) Transit podobno juz czesciowo obsadzony czesciami lecz mysle ze nie cały i na lawecie Caprik

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-20 20:51:01 /


przebywam obecnie we Wrocławiu dużym autkiem. jutro (w środę) opuszczam to piękne miasto wracając do Warszawy. Mogę coś przewieźć.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-20 21:05:42 /


Jak na zlosc nie mam jeszcze sprecyzowanego terminu przeprowadzki. Krzycho, dzieki za info i ostrzezenia o dziadku - pewnie sie do niego zglosze gdy juz wszystko bede mial przygotowane. 60pln to chyba taki laweciarski standard w grodzie kartofla.

Pozdro

Govar Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-21 16:33:32 /


Jedzie ktoś przed weekendem do płocka i chciałby zabrać komplet progów i reperaturek tylnych nadkoli do granady w zamian za piwny czteropak?

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-21 22:33:38 /


Poszukuje kogos kto by jechal w najblizszym czasie z Krakowa do Wroclawia i mogl przy okazji zabrac dwie felgi z oponami.
Wdziecznosc i czteropak piwa gwarantowane:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-26 14:34:46 /


prawdopdobnie bede jechał w sobote lub niedziele z Krakowa do 100licy, jakbym miał coś lub kogoś zabrać to nie ma problemu. To narazie plany ale...

Michał.. / 2007-02-27 21:47:47 /


Szukam transportu na trasie Płock-Gdańsk (lub ewentualnie Bydgoszcz) dla błotnika do granady mk1 lewego, co najważniejsze - w kolorze szarym :) Jakoś w przeciągu 2 tygodni, jak sie nie znajdzie to będę zmuszony sam się wybrać.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-28 22:20:14 /


Arek jakbyś się wybierał jednak.. to pamiętaj o zabraniu do Płocka moich progów i reperaturek ;)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-01 19:04:46 /


A może ktoś będzie leciał z Krakowa gdzieś do centrum (Płock, Wawa) ?? Tylko do zabrania jest wnętrze od Granady Combi...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-02 08:06:58 /


pisałem że jade w sobote z krk do 100licy, ciągle aktualne.

Michał.. / 2007-03-02 17:05:48 /


Bob umów sie z Michałem ja moge wyskoczyć na "krakowską" i przejąć graty, a jak bedziemy lecieć po dwufurtke to Ci przywieziemy. Tylko niestety dopiero około południa bede wolny w sobote.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-02 18:20:22 /


powtarzam co wczesniej napisałem

oficjalna i juz zaklepana data to 09.03-11.03.2007


no to czas chyba na zaplanowanie mojej (i nie tylko mojej) trasy

a przebiegac bedzie tak

Lublin-Warszawa =Transit , na pace VFRa ale jeszcze miesjce bedzie , a za Transitem na lawecie Granada Kombi wiec i w nia mozna wsadzic co nieco

Warszawa-Plock = Transit , nadal z VFRką , ale pusta laweta

Płock-Gorzow Wielkopolski = Transit pusty , i nadal pusta laweta

Gorzow Wielkopolski-Lublin (przez wawe) Transit podobno juz czesciowo obsadzony czesciami lecz mysle ze nie cały i na lawecie Caprik

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-02 18:45:03 /


Daniel, ja mu esa posłałem i na GG też sie odezwałem ale chyba brak zainteresowania : ) Graty moge przewieść bo i tak bede jechał więc co mi szkodzi : ) Zawsze bliżej z wawa---> płocka niz z krk---->płock : )
Od 23:00 tylko pod telefonem.

Michał.. / 2007-03-02 20:16:52 /


bo Bob ma czasem telefon gdzies .....
po prostu NIE traktuje go jak wielu , jako smycz !!!
czasem trzeba cierpliwosci by sie do Boba dodzwonic :D:D trzeba sie przyzwyczaic
ja czasem dzwonie do ........;P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-02 21:23:34 /


Wojdat ,a którędy będziesz leciał z tego Płocka przez w-we i mniej więcej o której.Chodzi mi o te fele z Gorzowa?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-02 22:05:42 /


Mario, Wojdat bedzie u mnie także blisko, jak nie bedziesz mógł odebrać od razu to moge przechowac kilka dni.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-03 01:24:14 /


To może od razu zwali u Ciebie a ja odbiore prawie natychmiast:)jak nie sprawi to problemu

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-03 08:16:35 /


Wracam w poniedziałek z Drawska przez Poznań do Wawy.
Będe miał trochę zapakowany samochód, ale może coś upchnę, jak by co:))

Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-03 20:29:11 /


Witam, potrzebuje transportu Silnika 2.0V6 + skrzynia z Łukowa od eddiego-v6 do mnie czyli do Radomska woj.Łódzkie
Mój gg 1659943 tel w profilu

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-03 21:00:06 /


no to zgadaj sie z Danielem IiiI

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-03 23:22:33 /


Mario, no problem, jak pisałem wyżej, dogadaj sie tylko z Wojdatem co do transportu, a później możemy zrzucić u mnie i sobie odbierzesz.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-04 11:38:25 /


Potrzebny transport (maska do Granady + pzredni kokpit + kiera) z Krakowa w którekolwiek miejsce byle bardziej na północ, najlepiej do Gdańska choć może być Wawa, Poznań, Bydgoszcz Olsztyn.... byleby było bliżej Gdańska :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-04 15:23:26 /


niejedzie kgoś w okolice siedlec z południa np Kraków lub Katowice droga DK1? jak już wyzej pisałem zależało by mi na transporcie Silnika i skrzyni + osprzęt z Łukowa do Radomska

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-04 16:17:24 /


hmm dokladnie tak jak Arek bym potrzebował przewieżć skrzynie mt75 i wiązke z Kraka do 3M albo okolice :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-04 16:30:07 /


Potrzebuję przewieźć 4 felgi aluminiowe PAJĄKI na trasie

PAJĄK (WAWA) - KRAKÓW.

Nie ma mnie w kraju, ale kogoś podeśle po odbiór.
Jedzie ktoś ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-06 23:51:42 /


W sobotę 17.03.07 będe jechał z 3M do Mikołajek - przez Olsztyn. W poniedziałek z powrotem. Coś co wejdzie do Sierry - sedan.

mtango / 2007-03-13 21:49:49 /


potrzebuje przewieżć z lublina do warszawy pewna drobna rzecz. moze ktos bedzie jechal w najblizszym czasie? Stawiam piwo :D odp na maila michal.nebelski@foxrabbit.pl

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-14 10:55:31 /


Witam. Potrzebuje przewieżć automat C3 z Krakowa do Poznania. Albo gdziekolwiek na północ (wrocław łódż), żebym miał blizej do podjechania po niego. Może ktos bedzie jechał w przyszłym tygodniu z Krakowa do Warszawy, Łodzi, Wrocławia??? lub dalej na północ??

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-15 13:16:18 /


ktoś sie dzisiaj ogłaszał w dziale ogłoszeń :) że jedzie trasą Kraków - Warszawa

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-15 13:24:47 /


No tak, ale nie wiadomo czy zdązy wyjąć z auta klamoty dla mnie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-15 13:59:20 /


Do plocka moge z wawy zabrac ;) A potem do Poznania to juz tylko Bartuś/Tomnuś, bo ma być u mnie po visco.

Mysza liil (EM) / 2007-03-15 18:46:37 /


Mysza jakbyś dał rade, gdzieś ten mały gadżecik włożyc i do siebie/bobika zwieżć to byłoby super. Do Huberta mam 400km, do Wa-wy 310, a do Płocka już tylko 230:):):) Taka odległośc to moge już ewentualnie skodillakiem pyknąc niewielkim kosztem:):) Jutro bede dzwonił:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-15 21:46:35 /


Kraków <-> Poznań: 30.03, 20.04 i 11.05. Pomykam pociągiem więc moge zabrać duperele typu rozrusznik, zegary czy nawet zderzak ale dzwi, kół czy silnika już nie bardzo;)

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-15 21:56:38 /


Czyli c3 nie weżmiesz????:):):):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-15 22:13:19 /


...a czy ja mam nicka "Pudzian"? ;-P

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-17 11:47:19 /


hehe
wsadzisz w foliowa torebke z Lidla(zaznaczam ze koniecznie z Lidla) i da rade <lol>

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-17 12:13:51 /


no i szykuje sie kolejna wyprawa z lawetą

jak sie uda to termin wtorek , albo nastepne dni ale na bank w tym tyg

Z Lublina do Wawy - laweta+Capri, Transit pusty
Powrót pusta laweta i Transicik lekko zapakowany

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-18 09:36:00 /


Ludziska! Szukam kogoś kto mi przetransportuje silnik (2.0 OHC) z Wrocka do Wawy. Termin goni i dobrze by było żeby w stolicy był na początku kwietnia.. Jedzie ktoś? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-20 19:03:53 /


Uwaga, lece 7.04.2007 z warszawy do Vyskov w czechach przez piotrków, częstochowe, bytom, wracam tak samo ale w nocy z 8-9.04.2007
ktoś, coś??
A lece autolawetą z autem + laweta z autem i wracam tak samo.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-27 22:43:08 /


Jakby ktoś chciał coś z Wawy do Wrocka to będę w trasie w nocy z dziś na jutro.
A piątek/ sobota będę na trasie Wrocław - Szczecin. Jadę pociągiem, więc w grę wchodzą niewielkie gabaryty. Jakby co - jestem pod komórką.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-28 03:45:26 /


Jutro o 5 rano jadę Wrocław- Kraków, nie wiem jescze czym, zależy co mi pożyczą, ale na 100% auto klasy B, czyli coś na kształt Fakusa wracam w piątek około 17 tą samą trasą. Jakby co to dzwońcie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-28 07:19:45 /


WIELKA PROŚBA!!! Trasport z Ożarowa Mazowieckiego od rastamana do Strzelec Opolskich lub okolic. Dach do capri trzeba przewieźć, PROSZE O POMOC Plisss.

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-04 20:15:37 /


Potrzebny transport z Płocka do Rzeszowa, lub z Płocka bliżej Rzeszowa :)
chciałbym zakupić od Myszy 2.0 R4 więc jest co wieźć, zakup jest zależny od transportu, będzie transport - > będzie zakup :/

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-09 13:48:27 /


Potrzebny transport laweta/samochód laweta do przewiezienia capri z Olsztyna do Krakowa.
Cena: paliwko + 0,7 czegoś wysokooktanowego;)

Wtedy przy okazji mógłbym skoczyć do Myszy po silnik i zabrać go do Krakowa.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-09 17:39:56 /


Pochwalta sie łodrazu Michale !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-09 17:43:41 /


nie zapeszaj :)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-09 17:44:30 /


jesli chodzi o niebieskie od szajby to transport jest aekonomiczny, chcialem sie na to zapisac ale niestety samo nie pojedzie.

Classmobile / 2007-04-09 23:17:24 /


W czwartek (pojutrze) jadę trasę Warszawa - Kraków - Warszawa żukiem berlingo. Kontakt w profilu jakby co.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 09:10:49 /


Chyba Michałek poszukiwał okazji do przerzucenia V6 z Wawki do Kraka.
Dograjcie szczegóły - piszecie obaj, a nie czytacie cudzych postów :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 10:29:40 /


Zgadza się, jednakowoż Michałek poszukiwał dobrą godzinę po tym, jak ja się już tutaj pochwaliłem :)
BTW sprawa już prawie dogadana :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 12:33:26 /


Potrzebuje chetnej osoby z wrocławia coby mogla podjechac na autochandel do miejscowosci Prusice (10km za Trzebiatowem) i obejrzala dla mnie Sierrke XR4i.
Sprawa Pilna

Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-10 12:44:42 /


Jezeli ktos by sie przemieszczal z okolic wawy do wroclawia w tym tyg to prosze o kontakt (w profilu) . Mam do przewiezieniaskrzynie automat , w zamian proponuje zaplate w chmielu , kasie , jak kto woli .

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 22:42:58 /


jeśli by ktoś w przeciagu niedługiego czasu wybierał sie z okolic Poznania do Wawy prosił bym o kontakt(profil) była by do wzięcia klapa do capri z góry dziękuje jakoś sie dogadamy :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-10 22:48:43 /


Jelon, Obi!!! Ja też mam sprawę w Wawie i zależy od Pająka jak się wyrobi ale sądzę, że za około tydzień będę się musiał karnąć do Wawy po 2 silniki.. Jeśli nie znajdę nikogo, to będę musiał wypożyczyć jakiegoś złoma.. Wtedy mogę spokojnie coś przewieźć z Poznania do Wawy a z Wawy zabrać bezpośrednio do Wrocka skrzynkę. Tylko jakoś się dogadamy z transportem - dzwońcie. Chyba, że Wy coś znajdziecie konkretnego, wtenczas ja sie podpinam z silnikami (jak da radę :) ) i dorzucam się do kosztów. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 01:06:58 /


Moja sprawa juz zaltwiona. Wielkie dzieki dla Młodego-Wrocław i MILA

pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 07:18:42 /


Ok , jezeli nic nie znajde wczesniej to sie odezwe.

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-11 09:14:06 /


Witam serdecznie!! Czy jest moze ktos kto jedzie z warszawy do Łodzi i moglby zabrac dwa blotniki plus progi??!! Chodzi o dzien dzisiejszy tj, środa 11 kwiecien lub jutrzejszy tj czwartek 12 kwiecien?? Sprawa pilna!! Odwdzieczem siem Napojem Bogów :)

Kontakt: kom: 517867225
lub gg: 1899075

cygan / 2007-04-11 11:26:57 /


Obi, Pająk potwierdził - w grę wchodzi przyszły tydzień.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 11:36:01 /


Do Łodzi to ja mam wydech i sprężynki do Taunusa z Wawy do przetransportowania. W drugą stronę 4 kółka...

radzieckii / 2007-04-11 12:46:41 /


połączenie Kraków Łódź (lub okolice) do przewiezienia układ wydechowy Escort MK2

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-11 13:32:28 /


Potrzebuje przetransportować Caprika(bez silnika) z Wrocławia do Krakowa. Jesli ktoś jedzie z pustą laweta to chętnie bym się przyłaczył.
PS bardzo dziękuje za pomoc w zorganizowaniu i przetransportowaniu silnika

michałek / 2007-04-11 15:11:27 /


to ja bym sie podpinał na transport z warszawy potrzebuje dach wziąć od rastamana . z ożarowa mazowieckiego gdzies blizej opolskiego ,jesli oczywiscie można.
pozdr.

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 16:33:52 /


Jutro (sobota) koło południa będę jechał z kumplem z Poznania do Krakowa przez Ostrów Wielkopolski, Kępno etc. Jakby ktoś coś chciał to albo dzisiaj jeszcze do wieczora gg albo w nocy lub jutro rano komórka, dane w profilu :) Raczej nie jakieś wielkie rzeczy, Ascona B ma ograniczone możliwości, nie to co Granada kombi :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-13 16:14:46 /


Potrzebny transport dla skrzyni biegów. Trasa: Kraków (Classmobile) - Wawa (domin).
Dzwońcie do mnie - mogę oddzwaniać - ograniczony dostęp do netu.

domin / 2007-04-15 16:08:23 /


"Potrzebny transport dla skrzyni biegów. Trasa: Kraków (Classmobile) - Wawa (domin).
Dzwońcie do mnie - mogę oddzwaniać - ograniczony dostęp do netu."

Dziękuję za odzew. Odwołuję akcję - znalazłem skrzynię bliżej domu.

domin / 2007-04-16 22:27:35 /


Kupiłem właśnie Capri 3.0 Essex w Wawie. Czy ktoś mógłby mi go odebrać i podrzucić na SO? Sprzedający mieszka na Ul Czerniakowskiej 203a/36, jakby ktoś miał blisko/ po drodze to byłoby super, jak nie to jakoś sobie poradzę, w sumie koszty nie są duże ;).
http://allegro.pl/show_item.php?item=186757102

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-17 17:55:16 /


No ja lecę jutro busem z Wawy do Wrocławia. Podepnę lawetkę i mogę pod sam dom dociągnąć :)))))))

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-17 21:56:01 /


Kroi mi się wyjazd z Wawy do Lublina. Piątek, albo niedziela wieczorem/poniedziałek rano. Powrót 2-3 dni później. Coś tam ma być na pace, ale Transit pojemny jest ;-)

radzieckii / 2007-04-18 22:06:00 /


Jadę w sobotę do Poznania i na trasie Wrocław -Poznań mogę troszkę gratów zabrać. Kierowca wyraził zgodę przy jednoczesnej aprobacie :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-20 00:48:57 /


:)) Mi się już naprawdę język plącze.. Może to ta godzina? :))
Aha, wracamy tą samą trasą też w sobotę i być może znajdzie się jeszcze miejsce na coś niewielkiego..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-20 03:01:27 /


jade laweta z Gdyni do Poznania 21/04 g 23.30 wracam 22/04 wieczorem

Maciasek_3M / 2007-04-20 20:53:05 /


Wawa-Lublin w niedzielę wieczorem. Powrót pod koniec tygodnia.

radzieckii / 2007-04-20 22:01:39 /


Data: 26 kwietnia 2007r. czwartek
Trasa: Warszawa - Kraków - Warszawa
Jakieś niezawielkie gabaryty (silników tym razem nie biorę, nie mam tyle czasu)

P.S.
W razie jakby co, to ponad trawiasty smak Lecha preferuję zdecydowanie typy pilzeńskie (Żywiec, Tyskie...) :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-24 13:21:04 /


jesli mógłby ktos jadąc laweta zabrac mi auto z wrocka do kraka to byłbym niezmiernie wdzieczny! oczywiscie pokryje koszty transportu

michałek / 2007-04-26 10:33:47 /


Własnie jest jeszcze jedna obcja! jesli ktos chce auto z krakowa do wrocławia przetransportowac to moglibysmy cos razem wykąbinować! zawsze koszt byłby o połowe mniejszy!

michałek / 2007-04-26 10:42:17 /


najlebszom obcją byłoby wykąbinowanie jakiejś legcji gramatyki :) sorki :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-26 21:52:12 /


potrzebny transport Kraków - Warszawa. do zabrania są 4 koła + jeszcze jedna opona. ktoś się może wybiera??? piszcie (galoos@o2.pl) lub esemesujcie (nie ma mnie od 1 do 5 wiec wtedy tylko kom. 506 412 007), na pewno sie dogadamy.

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-28 11:44:23 /


błedy udało mi się jakoś wyeliminowac to się o gramatyki czepiacie! zdecydujcie się bo dwie sztuki w jednym zdaniu to za dużo! ps transport juz nieaktualny!

michałek / 2007-04-29 17:35:32 /


Prośba do ludzi z Krakowa:
W Komendzie Wojewódzkiej Policji na Mogilskiej czeka na mój odbiór powiększalnik, kolumna reprodukcyjna i dwa spore statywy. Czy znalazłby się chętny jadący na SO przez Wawę do zabrania tego dla mnie? Wszystko jest zapłacone, umówione i czeka tylko na odbiór, KW jest uprzedzona, że mogę tego nie odebrać osobiście więc problemów raczej nie będzie. W Wawie zamiana na sześciopak czego tam chcecie, dobre wino, ewentualnie wg upodobań cokolwiek innego :]

Objętościowo powiększalnik to wielkość telewizora, kolumna trochę mniejsza, statywy po złożeniu jakieś 120 cm wysokości, fi 25-30 cm. Wagowo w sumie jakieś 20-30 kg.

Ewentualnie jak nikt nie ma miejsca w samochodzie to chociaż odbiór tego z komendy i przechowanie u siebie przez 2-3 tygodnie bo już mnie popędzają żebym zabrał :]

Jakby co to info na mail i/lub telefon (wszystko aktualne w profilu)

Pozdrolo i liczę na pomoc.

Konar / 2007-04-30 11:12:01 /


Konar - w komendzie na Mogilskiej jestem u kumpla praktycznie co tydzień, więc problema nema. 30kg drobiazg, tyle że ... telewizory bywają różnych rozmiarów. Jaki duży jest ten powiększalnik i owa kolumna repro? 100x50x50 każde? I do tego te statywy 120x30x30 dwie sztuki - tak?
Na SO nie będę, ale do domu na miesiąc wziąć mogę.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-30 19:47:38 /


UWAGA ! Spawn, Skun i ewentualnie kto żyw jeszcze :)
Jeśli ktoś chce przewieźć coś dzisiaj z Wawy do Kraka to niech szybciutko dzwoni do Huberta "Classmobile" 502 993 421.
Powinien dojechać do 100lycy około 20:00 i zaraz potem leci do Krakowa.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-14 18:32:37 /


Jedzie może ktoś przypadniem na dniach do Pozniania z Trójmiasta albo okolic?? Sa do zawiezienia listwy boczne do dziobaka,sa calkiem dlugie ale do samochodu sie zmieszczą bez wiekszego problemu. Oczywiscie 4pak tez bedzie :) pozdrawiam

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-17 12:24:33 /


Szykuje sie niezla traska 28maj Szczecin - Wawa - Szczecin. Wyjazd z ranca, jade LT55 wiec moge zabrac troche gratow. Paka dosc spora wiec jesli coc trzeba przewiezc to zapraszam na priva.

gg 1210817
eltech2@o2.pl

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-23 23:01:21 /


Potrzebny transport Gorzów Wielkopolski --> Warszawa, albo chociaż w tą stronę...
Jedzie ktoś niedługo? Do zabrania jeden zderzak.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 10:37:48 /


30.05 będę robił trasę Warszawa -> Białystok -> Warszawa.
W tamtą stronę na pusto (osobówka-sedan także blok Koelna nie wejdzie :]),
w przeciwną tylko jakieś drobiazgi.

gg: 951179
email: tomekkonarski@o2.pl

Pozdrolo

Konar / 2007-05-24 11:06:41 /


komu przywiozłem zderzaki z bydgoszczy do warszawy?? czekają na odbiór.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 11:40:47 /


Poszukuje transportu kółka obutego w 205/60 R13 z okolic Wawy do Katowic ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 12:37:28 /


Mike, będę jechał pewnie w pierwszym tygodniu czerwca do Katowic, więc jeśli nie zależy Ci na czasie to daj znać. Kontakt 2-3 posty wyżej.

Pozdrolo

Konar / 2007-05-24 16:00:23 /


Konar - dziś był u mnie Gryziu i leciał do Wa-wy, ale nie wciskałem mu Twoich sprzętów, bo chciałeś ponoć być u mnie osobiście. Jeśli coś się pozmieniało, to się z nim skontaktuj, bo będzie w Kraku znowu we wtorek albo środę.
Mike B4 - Gryziu jeździ ode mnie do Wawy przez Dąbrowę Górniczą, więc jak coś, to się z nim zgadaj.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-24 19:37:52 /


Krk4M - miałem być w Krakowie dzisiaj ale zanim zdążyłem Cię poinformować, pękła mi w samochodzie sprężyna z przodu, kupiłem bilet na pociąg - to na niego zaspałem (wyjazd z Wawy miał być o 00:15h) :] i tak teraz w KWP trwa aukcja a ja siedzę w pracy :/
Jak będę jechał do Katowic to wtedy wpadnę do Ciebie wracając, bo nie chce Gryziowi Granady zawalać... :]

Pozdrolo

Konar / 2007-05-25 11:03:11 /


Akurat Gryziu robi te trasy jakimś furgonikiem z żabojadolandii [berlingowski czy Pug Partner - nie przyglądnąłem się dokładnie]. Więc bez obaw o Granię :)
Z tym że o3wiście 'nema problema' - chałupa spora jest i mnie się nie pali :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-25 12:47:35 /


potrzebuje przewieżć kilka gratów do ostrowa wielkopolskiego , lub poznania ( skrzynia biegów i cóś jeszcze) graty z mojego hultaja -jakieś 40-50kg trasa Katowice -Ostrów Wlkp.
Pozdrawiam serdecznie :)

cortinas !G.O.P! / 2007-05-26 13:46:38 /


mogę zabrać jakieś drobiazgi
7 czerwca poznań-wrocław-nysa
10 czerwca nysa-wrocław-poznań

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-27 21:53:27 /


Potrzebuję przewieść dwie "paczuszki" z Kraka do Wawy.Jedzie ktoś?

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-28 23:47:22 /


Maroo - zapoluj na Gryzia. Miał być w Kraku wtorek albo środa vanem.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 00:07:46 /


Ok dzięki:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-29 00:12:44 /


Aktualizuję swoją prośbę - do przetransportowania jest 1 zderzak mój i 2 zderzaki dla Dyry z Gorzowa Wlkp. od Eddiego do Warszawy.
A jeśli to coś zmieni, to nawet przewiezienie ich do Poznania będzie sukcesem...
Pomóżcie chłopaki...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 10:02:34 /


Cholera byłem u Eddiego w niedziele:(

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 18:17:44 /


no wiem byłes ale z późno sie dowiedziałem że bedziesz, i nawet za bardzo tematu nie poruszałem bo w weekend nie miałem jak się dostać do zderzaków..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 20:10:23 /


Dziś o 21 ruszam z warszawy do Olsztyna. Ze soba nic nie wezmę, ale wracając (jutro z samego rana) moge zabrac jakies CZYSTE graty, moga być duże, jade Voyagerem z wyjętymi ławkami. 606 71 71 82

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-30 16:49:13 /


Jutro między 10 a 12 robimy z Perana małą rundkę po Warsiawce niewielkim plasticarem. Z przyczyn oczywistych nie chciałbym odbijać od trasy Konstancin - Powsin - Torwar - Gocławek - Wesoła - Józefów - Karczew - Góra Kalwaria. Jesli ktoś ma coś do wzięcia w stronę Kraka [do 200kg i poniżej 1 kubika] to telefony mamy przy sobie.
501-198282 oraz 508-061424
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 20:52:56 /


Pytanko! Czy ktos ma w najbliższym czasie w planach robienie trasy Wałbrzych i okolice => Warszawa???
Jeśli tak to prośba o kontakt na mail.
DZIĘKi!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-01 11:50:42 /


ponawiam pytanie!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-03 19:17:49 /


Tak jak mówiłem już Milo i Zoggonowi, mam plan na podróż służbową w okolice Wrocławia / Wałbrzycha około 12 czerwca. Jadę na Chełmiec, więc możemy się jakoś umówić. Jednak termin jest dość elastyczny, ponieważ nie robiłem jeszcze ustaleń.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-03 20:20:22 /


oki!
napisalem na priv
dzieki za odzew

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-03 20:35:40 /


w środe przed bozym cialem ew w boze cialo czyli w czwartek jade do lublina z wrocławia moge zabrac cos nie duzego po drodze

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-04 12:59:17 /


tazz ale w powrotnej drodze bedziesz miał tyle rzeczy ze nie wiem czy cos wcisniesz jeszcze . (obys wszytsko zabral )
no moze ze w kieszen :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-05 08:32:30 /


moje pytanie pozostaje aktualne, potrzebuje transportu kilku gratów na poznań , ewentualnie do ostrowa wlkp. pozdroxy :)

cortinas !G.O.P! / 2007-06-05 17:53:06 /


We wtorek 12 czerwca między 12 a 18 robię małą rundkę po Warsiawce niewielkim plasticarem. Jeśli ktoś ma coś [do 200kg i poniżej 1 kubika] do wzięcia po tej trasie w stronę Wawy (11.06 wieczorem) albo Kraka to niech da cyne.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-05 18:15:26 /


Krk, jakbyś przypadkiem zaglądał do Pająka to daj znać.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-05 19:13:06 /


Niedziela po 16 Wroc-Wawa, pociąg, coś małego mógłbym, w piątek w nocy powrót, też pociąg.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-05 21:28:42 /


Potrzebny transport z Rzeszowa do Gdańska, do przewiezienia jeden mały klosz tylnej lampy :) nie chcę słać pocztą bo mógłby dojść w zbyt wielu kawałkach...

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-10 22:48:00 /


Jak dojdzie do Wa-wy to w piatek moge go zawieźć do 3M...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 15:13:47 /


zacznijcie pakowac prawidlowo to nic sie nie bedzie dziać !!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-11 22:19:15 /


zaraz wyruszam w trase Gorzów- Pruszków ale jade w miare załadowanym dziobakiem.. powrót z Pruszkowa w poniedziałek.. jak by ktoś tam cos tam miał nie za dużego to moge zabrać w strone poznania-gorzowa.. czy co tam jest po drodze...

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-15 07:26:26 /


Woził wilk razy kilka...
Trzeba przewieźć dla wilka :)

potrzebuję przewieźć śliczne i nowe błotniki do Granady z Krakowa do Warszawy. Odbiór w Wawie w miejscu i czasie dogodnym dla przewożącego.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-15 11:07:57 /


Potrzebuje przewieść parę naprawde drobiazgów z Warszawy pod Bydgoszcz. Jak ktoś jedzie to proszę o kontakt 504227770

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-18 13:32:18 /


Jade z Warszawy do Bydgoszczy, ale dopiero 28-ego.
Chyba ze PieM odwiedzi mnie jakos szybciej, to drobiazgi pewnie wezmie (to juz niestety pociagiem).

Pschemek / 2007-06-18 23:09:44 /


Rozkraczył mi sie dziobak na trasie, w tej chwili stoi we Wrześni na parkingu strzeżonym, jak by ktos jechał jakaś lawetą na pusto i leciał koło wrzesni.. a po drodze miał by też gorzów wlkp.. to by było super ;). w ciągu tygodnia będe chciał go zabrać, bede tu u siebie na miejscu w gorzowie kombinował transport, ale jak by ktoś cos słyszał że ktoś jedzie i była by możliwosc zwiezienia dzioba..( oczywiście nie za darmo :) ) to czekam na jakieś informacje..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 10:58:26 /


W piątek 22 czerwca z samego rana jade z Bydgoszczy do Zgorzelca ( przez Gniezno, Jarocin i Legnicę) i dalej austostrada A4/E40 przez Drezno az do Chemnitz i później A72/E441 na południowy zachód. Docelowy region - kod pocztowy 95....

Jak jest coś do przewiezienia na trasie, to prosze o kontakt.

michalch83 / 2007-06-20 20:28:11 /


na 99,999999999999999999999999999999% w piatek rano lecę granadą kombi z krakowa do gdańska przez łódź. Jak ktoś coś to jestem pod telefonem.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-20 22:56:39 /


w TEN piątek (22.06.2007) z rańca lub przed południem

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-20 22:57:29 /


Ok, to ja Ci jeszcze przypomnę :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-21 01:08:23 /


to samo :) zresztą ty wiesz :) hehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-21 01:35:26 /


W sobotę w nocy prawdopodobnie zaliczę trasę: Wrocław - Warszawa. Powrót dzień później.
To jeszcze nie jest pewne ale wstępnie mówię. Kilka gratów mogę wziąć..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-01 14:25:52 /


gdyby ktoś gdzieś przez, albo z Gorzowa Wlkp. jechał na południe, docelowo Rzeszów,
ale i Kraków zrobi robotę, miał bym dwa siedzenia recaro do zabrania, baardzo byłbym wdzięczny

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-02 16:12:46 /


Jadę jutro rano z Mosiny (Poznań) przez Gorzów i Szczecin do Międzyzdrojów, wracam wieczorem ta samą trasa. W pierwszą strone raczej cos w plecak co sie zmieści i jak mi to ktoś podrzuci do 8 30 do Mosiny. W drodze powrotnej moge zabrac juz zdecydowanie więcej tylko musiałoby to byc chociaz jakoś delikatnie opakowane (szczególnie ostre elementy bo jadę chłodnia i nie chciałbym jej uszkodzić od wewnątrz). Jak ktos cos chce mi wrzucic w Szczecinie to musi podjechac na wylot na Poznan.

rozjechany co z tymi fotelami?? Z Poznania to juz łatwiej do Rzeszowa niż z Gorzowa.
Ktoś ma cos jeszcze do zabrania od gorzowskiej ekipy???
Jakies zderzaki do Warszawy wiem, że ktoś chciał przewieżć.

Kontakt gg jeszcze z pół godziny, a potem tylko kom 504351527

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-08 22:33:17 /


Dredzioch dzięki wielkie za zainteresowanie, ale Eddie w dobrej cenie przesyłkę skołował, a z Poznania mogło by się okazać że dalej kiepsko.

Dzięki raz jeszcze
pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-09 10:06:01 /


Zderzaki również już w Wawie, ale dzięki za pamięć.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-09 10:10:58 /


Pojutrze, w czwartek przypuszczam piorunujący atak na Wawelskiego :) czyli trasa Warszawa - Kraków - Warszawa via Piotrków, Częstochowa, Sosnowiec, Chrzanów.

tel. w profilu

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-17 13:40:18 /


A nie wybiera sie ktos do Lublina lub w okolice po trasie przez RADOM????

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-17 16:07:23 /


Jutro (nie wiem w jakich godzinach) jadę Wrocław - Wawa. Nie wiem czy autem czy pociągiem, bo to poniekąd zależy od Neon'a :) Jak ktoś ma coś do przewiezienia - dzwonić do mnie albo do Neona.
Aha, powrót we środę w godzinach nocnych.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 11:12:46 /


W sobotę rano jadę Wroc-Bełchatów-Piotrków-Kielce- Annopol. Coś małego w Kaprio się zmieści.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-23 11:32:16 /


W ta srode(25 lipca) jade z Warszawy do Krakowa, ale pociagiem ;) Jak ktos ma cos do wyslania to moge przekazac, byle nie silnik, skyrznie, dyfer lub zawieszenie :P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 19:23:13 /


A jak i kiedy Cię można złapać w Warszawie? Cóś nie mogę się dodzwonić.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-24 09:15:35 /


Aaaa to Ty dzwoniles ;) Tutaj(Szwecja) nie odbieram telefonu po prostu, cholerny roaming ;) Ok 12 powinienem sie wydostac z Okecia, jak wyjde to przedzwonie do Ciebie i sie jakos umowimy.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-24 23:07:04 /


Jest prośba do ludzi z Warszawy jadących na PC - trzeba odebrać od Pabla parę listewek bocznych do Granady, następnie na PC przekazać to komuś z 3M - i po sprawie :) kto się tego podejmie? Oczywiście z 3M na PC poleci ode mnie czteropak dla tego kto pierwszy zgłosi chęć pomocy :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 13:08:33 /


Jak Pablo bywa w centrum Wawy, to ja mogę się spotkać i zgarnąć te listewki.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 13:14:16 /


Powiedział ze odbiór w garażu albo w pracy - gdziekolwiek to jest :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 13:39:48 /


To spytaj się, gdzie pracuje, bo jeśli w centrum, to ok, a jeśli nie, to podejrzewam, że kto inny będzie miał bliżej :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 13:46:08 /


w sobotę na trasie sosnowiec - bochnia coś lekkiego wezmę lub w tym samym dniu bochnia - jędrzejów lub następnego dnia jędrzejów - sosnowiec.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-25 16:58:25 /


jutro trasa POCIĄGIEM

Kraków - Lublin,

po 3 dniach powrót.

Drobnicę mogę zabrać

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 23:03:27 /


Poszukuję transportu z Wrocławia (Zoggon) do Warszawy (Raszyn). Do przewiezienia dwa mostów i zawieszenie przedniege od escorta.

Pozdro, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-31 08:02:33 /


Zadzwoń do mnie. Może mógłbym pomóc :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-31 11:50:38 /


Potrzebowałbym transportu 2 przednich lamp do granady z Wrocławia w kierunku Gdańska, lub gdziekolwiek skąd potem ktoś mógłby to zabrać do Gdańska :) Spieszy mi się dosyć ale jak trzeba to poczekam

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-07 16:05:06 /


W najblizszym czasie bede potrzebowal transportu dla wnetrza do Granady. Z Krakowa do... najlepiej Poznania ale to pewnie zbyt wygorowane oczekiwania. :) Jesli ktos bedzie w poblizu, bedzie jechal podobna trasa itp. i bedzie w stanie to prosze o kontakt. Za kazde 100km zaplace dwoma butelkowymi lechami pils (dostepne tylko w wielkopolsce)! :) Cena podlega negocjacji. :)

_michu_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-07 21:27:14 /


Jutro z rana :

Oświęcim - Tychy - Gliwice - Wrocław - Legnica

popołudniu to samo w odwrotnej kolejności. Samochód kombi.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-10 21:25:25 /


Takze jutro z rana Bydgoszcz - Tuchola - Czersk - Gdansk i w niedziele wieczorem na zad. Jade Caprikiem, ale cos sie zmiesci;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 21:56:42 /


PieM jakby co daj znac jak bedziesz w Gda :) nic do przewiezienia nie mam, ale moznaby jakies piwko zrobic...

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 00:16:02 /


OK. Dam znac;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:15:13 /


jakby co Piem to my jutro robim chyba ognisko na plazy wiec zapraszam, telefon do mnie masz w profilu :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:20:06 /


wstepne plany takie ze ognisko zaczynamy okolo 20stej 21szej i do rana siedzimy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:21:32 /


Z tego co sie orientuje to ja wieczor mam chyba zajety, a caly dzien siedze na plazy i gram w siatke. Przynajmniej takie jest zalozenie;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:23:54 /


to miedzy plaza a ogniskiem zapraszam na mecz w bilki :P nr masz, a jakby co w profilu jest :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:26:46 /


E no ja się chętnie dołączę. Jakoś tak mnie robi ten lakier ( Grugoziarnisty, szary metalik) na Twoim Capriku :)

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:27:42 /


Ok to bede sie odzywal i zapraszam na ogladanie gruboziarnistego;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:30:13 /


Trochę gejowsko to zabrzmiało jak to czytam pośród innych postów :). Czy ewentualnie byłaby możliwość obejrzenia go "na żywo" gdzieś, bo w sumie będę miał chwilę późnym wieczorkiem lub wczesnym rankiem (niedziela). Przepraszam za nienatemat.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:35:33 /


Pozny wieczorek i wczesny ranek to pewnie na Nowej Oruni, ale to tez zalezy jak poznym i jak wczesnym;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:39:03 /


yaycash - "gruboziarnisty" wyglada miodnie, jezdzi tez - warto obejrzec. Jeden z ciekawszych kolorkow dla kapcia (ani czarny, ani matt). Wiec we'll be in touch :P :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:41:56 /


Grooby rzondzi ... ale serio "nowa orunia" ... gdzie to jest?? późny wieczór= po22, wczesny ranek = 6.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:44:16 /


gdzie to jest to raczej nie do mnie bo nie znam tak dobrze Gda, a godziny troche kiepskie bo wieczorkiem moge byc gdzies bez samochodu, a rano to bede spal;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:49:14 /


to dzwon - my Cie znajdziemy :P :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:50:45 /


Nie no w sumie bo z mojej strony jest średnie prawdopodobieństwo na organizację większej ilości czasu w dniu jutrzejszym ... ... i ze względu na niesamowite moje zauroczenie Twym Capri pomyślałem iż popodziwiam go nawet jeśli właściciel będzie spał (chyba że chowasz go w garażu) :) ale dogadamy się jutro bo na chwilkę to na pewno wpadnę :D.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 01:56:40 /


Potrzeba przewieźć plastiki do capri+dywan z poznania do: Płocka,Wawy lub na Gryźliny.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-14 10:11:17 /


Jakby co jadę z wawy do Częstochowy w piątek ok 9:30 i wracam w niedziele pod wieczór. Jakieś rzeczy jak się zmieszczą mogę zawieźć.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-16 04:07:25 /


Ja wstępnie jade z Wawy do Poznania w sobote 18.06.2007, potem morze i wracam w niedziele. Jade Capri więc miejsca nie za dużo ale zawsze coś.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 07:47:59 /


SzooGun to wrzuć moje plastiki od coka, wejdą spokojnie na tył, a z wawy prościej mi będzie to zabrać.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 08:24:06 /


A co to za plastiki? Bo u mnie za kanapą tylną jest poprzecznie ustawiona jebutna buttla LPG. Czego i ile jest i pomyślimy ;). Nie mówie nie.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 23:27:07 /


Hej
Czy w PCK znajdzie się ktoś kto by mi odebrał oponki na terenie Poznania i przechował czas nieokreślony?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-19 17:42:25 /


Składowanie zapewniam. Odbiór przez 2-3 tygodnie odpada. Jeśli ktoś je dowiezie do mnie, to mogą leżeć.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-19 17:53:34 /


Hejka
Czy ktoś w ciągu najbliższych x miesięcy jedzie z Wawy do Wrocka? Do przerzucenia są 2 Fuldy 205 od EL COYOTE. Będę zobowiązany.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 13:38:40 /


Mlody jak chcesz to moge zawinac z wawy i dowiesc do Kraka
bedziesz mial blizej :)
jak cos to dzwon

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 15:03:10 /


dzięki Wojdat, ale poczekam, chyba, że by ten Twój kumpel co do Jelonki jeździ mi podrzucił, co o tym myślisz?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 16:57:06 /


Robiłem traskę Wawa-Wrocław dwie noce temu, pewnie znów pojadę wkrótce. Jak Ci się nie spieszy to mogę zabrać opony.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 17:14:05 /


Ja byc moze za tydzien/dwa bede jechac do kraka autem, wiec bym zabral - ale to jeszcze nic pewnego.

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 21:43:09 /


raczej tylko ze mna na pokładzie
nie chce kolesia obarczac

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 22:17:33 /


Pablo, nie spieszy mi się :). Dzięki za odzew, daj znać jak będziesz jechał.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-25 15:32:38 /


nie ma sprawy, odezwę się.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 21:05:02 /


Poszukuje transportu z Poznania ( lub Łodzi lub Wrocławia) do Krosna.

Do Łodzi i Wrocławia mam darmowy transport wiec mogę podrzucić w dowolne miejsce.

Przedmiotem są 4 felgi aluminiowe.

Termin: od dzisiaj do 2września


Namiary na mnie: gg 5713669
tel. 694 046 516
mail: darekng@wp.pl
Z góry dziękuje.

Medy / 2007-08-27 09:31:55 /


Może ma ktoś lawete?? Potrzebuje przetransportować dzisiaj auto z Wrocławia do Pęgowa 20 km. Auto wjedzie samo, ale laweta potrzebna. Proszę o kontakt 505-063-511 (Piotrek). Oczywiście za wynagrodzeniem

tofik_wFe / 2007-08-27 13:26:49 /


Co się stało Tofik? Popsułeś coś??

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 13:28:14 /


Muszę dawce organów teleportować:)

tofik_wFe / 2007-08-27 14:57:50 /


Medy, czy mógłbyś mi podrzucić do wrocka dwie oponki, skoro masz transport za friko?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 16:10:10 /


jak ktos mi do chaty podrzuci to nie ma problema

Medy / 2007-08-27 18:07:15 /


Hejka krejzole,
Czy ktoś mógłby mi podrzucić mały element do Kaprio od Classmobila? Chodzi o przednią machę :). Trasa Kraków Wroc.
Z gory dzięki

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-10 15:35:30 /


Hej, czy ktoś z Was będzie niedługo jechał z Bielska Białej do Warszawy? Trzeba by przewieźć cztery trzynastocalowe kółeczka.

Śmietan / 2007-09-17 23:31:18 /


Jade do Bielska w środe - do Wawy 1 października .....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-18 01:57:40 /


W weekend lece do lublina z warszawy i z powrotem - jak ktos cos chce przewie

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-21 12:11:41 /


Przypominam się z moją maską. Czy ktoś leci z Kraka na Wroc?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-21 12:32:12 /


Młody, popatrz na youngtimer.pl, ktoś z Wrocławia chyba wybiera się do Advanture Rally, mógłby może wracając zgarnąć Ci maskę.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-21 15:41:22 /


Ja może pojade za tydzień, przypomnij się.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-21 16:35:20 /


27.09 jadę wcześnie rano Gdańsk-Sokołów Podlaski (przez Warszawę), wracam 28.09. Mogę zapakować coś niedużego. tel w profilu.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 14:39:06 /


W pierwszą i ostatnią sobote każdego miesiaca latam do szczecina. Trasa: wrocław-lubin-n sól-z góra-swiebodzin-gorzów-szczecin. Jeśli ktoś potrzebuje cos przewieźc to dzwonić- 505-063-511.

tofik_wFe / 2007-09-25 15:15:09 /


spojler do capri zmiescisz yaycash ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 15:15:53 /


No to teraza ja potrzebuję pomocy w transporcie :))

Do przewiezienia jest takie małe cóś.
Trasa: Jelenia Góra - Kuklówka Radziejowicka (okolice Grodziska Mazowieckiego)
Cóś: Tylni most transit na blizniakach z kołami....

No wiem, wiem, małe nie jest....:))

Generalnie HILFE :P

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 20:12:48 /


Palio,
jeśli nie spadnie śnieg w górach, to w przyszłym tygodniu jadę w tamte okolice busem. Myślę że uda się podrzucić graty do Warszawy. Tylko musiałbyś zorganizować bezproblemowy odbiór gratów

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-26 08:57:21 /


Zamosc - Sandomierz - Kraków - Wrocław wyjazd z ZMC około 14:00 27.09.2007 moge coś komuś przewieźc, ale nie za dużo bo jade capri i wiozę sporo własnych gratów. tel 886433158

szkodnik_wFe / 2007-09-27 01:58:01 /


Jade z Bychawy (pod Lublinem) do Warszawy dziś popołudniu/wieczorem (po 16.00). Kontakt kom. w profilu, jak nie odbiore znaczy śpię, dzwonić później bo z nocy zszedłem ;). Niestety z wawy nic nie mogę zabrać bo nie jade samochodem. Jak coś z Lublina dzwonić i się umówimy, aha... nie znam Lublina, pojazd to Renault Clio I więc małe rzeczy raczej... (rzeczy typu maska, most, silnik nie wejdą nawet ze złożoną kanapą...). Od tego momentu tylko kom.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-28 08:54:53 /


SzooGun - przesadzasz :) Jako użytkownik Clio przez ostatnie 4 lata przewiozłem w bagażniku ponad 20 silników i jedynie do Coswortha 2.9 24v oraz Windsora 302 V8 musiałem składać tylne fotele. W ostatnim miesiącu wiozłem [pojedynczo oczywiście] dwa razy Koelna [2.0 i 2.8] a w sierpniu Pinto 2.0 ze skrzynią N9 naraz. A ile razy woziłem naraz po dwa mosty od Capri lub Taunusa - ciężko nawet policzyć...
Wbrew pozorom Clio to świetna furgonetka jest. Jak się ciut popieści, to się wszystko zmieści...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-28 10:21:58 /


Popieram Krk. Swego czasu bujałem się właśnie Clio I i razu pewnego przewoziłem (na raz) dwa materace ze sprężynami 100x200x20 cm, akwarium 150 litrowe, kobitę, dwa plecaki (z tego Jej zajmował pół bagażnika), dywan 200x200cm i jeszcze graty do Capri :) Problemem było zmieścić 20 butelek wina i grill do Capri. W końcu Grill wraz z resztą listewek powędrował do akwarium :)) Do tego auta WSZYSTKO się zmieści!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-28 16:28:38 /


Przekonaliście mnie :)... nigdy go nie oddam, nie jest fordem, jest przednionapędowy, ma cięzkie życie za sobą ale go lubie bo nigdy mnie nie zawiódł, dojechał na nałęczowiance do lublina z wawy i inne takie perypetia... Poprostu nigdy nie podejmowaqłem się takich transportów, pseplasam...

Pozdrawiam

P.S. Za tydzień pewnie znowu taka trasa, tym razem w dwie strony ale potwierdze. Wyjazd w piątek późnym wieczorem/sobota rano i powrót poniedziałek ran/po poludniu.

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-29 11:23:20 /


Tym razem ja zwracam się z prośbą.
Potrzebny transport dwóch opon ze Świdnika (Lublina) w południowe rejony Polski, np. Śląsk (docelowo Bielsko-Biała) Nie pali się, byle dotarły przed zimą.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-02 19:58:06 /


w piatek robie trase w-wa - poznan - zbaszynek( kierunek zielona gora)
a w niedziele zbaszynek - poznan - w-wa. Jeszcze postaram sie zachaczyc o gniezno jak cos potrzeba przewiesc to dzwonic: piec zero cztery, dwa dwa siedem, siedem siedem zero.
Lece swoja grania wiec klamoty w wielkosci granic zdrowego rozsadku. ;D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-04 17:27:25 /


Czy to oznacza ,że się spotkamy w wiadomum celu? :) A co z wnętrzem?

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 21:52:37 /


Krokowa
woj.Pomorskie
ok.20km od Pucka i Wejherowa.
Potrzebuję przewieźć z tamtąd biurko dla dziecka w okolice Śląska (docelowo do Bielska-Białej)
Jaka ewentualnie firma mi to przywiezie za najmniejsze pieniądze ?? (waga ok 40/50 kg.)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-09 08:59:21 /


GDAŃSK-SZCZECIN-GDAŃSK jadę z 17/18.10.2007 o 3 w nocy samochodem ciężarowym więc mogę komuś przewieźć coś cięższego nawet

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-17 12:08:20 /


Piątek 19.10.2007 o godzinie 12 trasa Warszawa-Nałęczów-Warszawa, moge się pyrgnąć do Lublina ale nie za głęgoko bo nie znam. Kontakt na kom między 22 a 6 rano. Tanus TCII 2d dla informacji.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-17 17:36:57 /


Jedzie w swoje rodzinne strony :-) To może zahaczysz Żelechów po tem magiel dla siebie i zawiechę dla mnie?

radzieckii / 2007-10-17 20:41:07 /


Zahacze, a rodzinne strony są to żony lecz teścia nie odwiedze tym razem ;). To ma ktoś coś na Lublin? Pitbull może Ty?

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-17 23:04:40 /


Chodziło mi o Taunusa :-)

radzieckii / 2007-10-18 21:34:28 /


Potrzebuje transportu 4 felg stalówek 14 z Białegostoku do Pruszcza Gdańskiego :) hehe wiem że nie wykonalne ale może ktoś będzie w okolice jechał ??

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-20 14:56:51 /


Szukam kogoś kto będzie niedługo przemierzał trasę POZNAŃ - WARSZAWA.
U Hrabiego czekają na okazyjną podwózkę cztery zapakowane oponki dla mnie :)

Śmietan / 2007-10-21 15:43:26 /


Szukam kogoś kto w najbliższym czasie bedzie jechal trasa Warszawa-Kraków i może z tejże Warszawy przywiezc dwie opony motocyklowe. Czteropak gwarantowany :-)

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-22 12:33:59 /


Szukamy kogos to z Krakowa dowiezie do Warszawy tylnego mosta. Albo Bialostoku.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 12:50:42 /


Szukam transportu skrzyni biegów z Legnicy do Wlkp.-Poznań ,Września,okolice Środy Wlkp o Gnieznie nie wspominam.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 18:43:38 /


szukam lawety ....... potrzebuję lawety z kamienia pomorskiego w okolice słupska...termin nie istotny....ale, jak najszybciej.....pokrywam koszty....kontakt gg. 3947476 lub mail m.orszulak@gmail.com

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-27 03:00:47 /


Potrzebny transport Radzyń Podlaski -> 3M, tu szczegóły:
http://www.capri.pl/market/17992

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-30 13:03:15 /


Potrzebny transport Płock (okolice) - Gorzów Wlkp.

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-30 16:59:48 /


Około 2-go robię trasę Wrocław - Szczecin. Mogę zabrać cosik niedużego. Jakby co dzwonić, bo będę zabiegany i nie wiem czy będę miał czas do netu zasiąść.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-31 00:09:53 /


jakby ci sie chciało przez gdansk wracac to wiem co bys ze szczecina mógł zabrać :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-31 00:13:36 /


Jak dasz na wachę, to może się skuszę :) I tak mi wisicie imprezę z ogniskiem na plaży :) A co masz do przewiezienia?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-31 10:15:59 /


Milo a 1.6 pinto wchodzi w gre :D? jako cośniedużego :D?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-31 10:57:02 /


No wiesz.. ee.. tego.. chyba mi jednak nie po drodze..
:D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-31 17:32:17 /


Odświeżam : POZNAŃ-WARSZAWA, chodzi o podwózkę 4 oponek. Jedzie ktoś?

Śmietan / 2007-10-31 18:06:39 /


Jutro wieczorem jade ciopongiem z Poznania do Krakowa. Wracam w sobote wieczorem do Poznania. Jakas duperele moge zabrac w obie strony.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-31 21:05:22 /


potrzebny transport 4 opon z Milanowka od Obiego do poznania. szczegoly do dogadania.

borys / 2007-11-02 10:06:32 /


około 8-9tej jutro z rana melduje się w Żyrardowie i po krótkim czasie wracam do Olsztyna - mały gabaryt, jak się uda to może większy [w zależności, czy kupi sie pojazd, czy nie]... gdyby co kontakt na nr z profilu!
Transport 7ką na trasie Wwa - Oln możliwy :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-02 22:15:40 /


potrzebuje przetransportować tylny most z Karkowa do Warszawy czy ktoś będzie w tym tygodniu wykonywał taką trasę ?

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-05 11:19:04 /


A gdzie ten Karków ? ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-05 12:27:48 /


Jakoś niedaleko Angrychowa o ile pamiętam z jeografii :))
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-05 13:07:55 /


tak apropos, czesto (conajmniej raz w tygodniu) jezdze na trasie nowy sacz - katowice (gorny slask)
przez zasadniczo krakow, ale czasem inne warianty trasy uskuteczniam. wlacznie z zachaczeniem o jastrzebie zdroj i bielsko biala.

jakby ktos potrzebowal cos przewiesc to polecam sie.
"samochod" Skoda Fabia. wiec silnika czy zawieszenia od grani nie przewioze ;) raczej

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-05 20:25:03 /


a Warszawa- Gdańsk (lub okolice ) ktoś planuje jechać ??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-06 11:05:53 /


Albo moze chociaz jedzie ktoś z warszawy gdzies blizej na północ ??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-06 19:42:37 /


Pilne ,

Czy ktoś śmiga na południe Polski przez Gorzów Wielkopolski ?? Może ktoś jedzie z niemiec ?? Blok silnika Pinto jest parę km od Gorzowa do przetransportowania.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-06 23:10:14 /


Ja niestety nie dam rady. Zapakowany będę po dach.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 16:52:29 /


;( , może ktoś inny śmiga w tych rejonach ???? Pomocy !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-08 17:04:16 /


Milo istotnie nie dał rady... rozkraczył się w Zielonej Górze. Prawdopodobnie trzeba będzie go stamtąd ściągać do Wrocławia.
Jeśli ktoś jedzie z Zielonej do Wrocka to niech koniecznie da znać!!!

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-10 08:51:19 /


akcja odwołana! Majlo już się naprawił i jest w drodze powrotnej. Jak będzie chciał to sam się pochwali co się stało :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-10 10:43:14 /


Pewnie mu znowu beny zabrakło :P. Dobrze, że jedzie dalej :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-10 10:55:31 /


Ano zabrakło :D Ale Carla odstawiła lepszy numer. Więcej w wiadomym wątku (dziękoowy).

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 14:22:06 /


w piątek będę jechał z łodzi do warszawy pustym LT-kiem.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 19:50:07 /


potrzeba mi kogoś kto pojedzie osobowka do lublina w okol.24.11 szczegóły do dogadania-jade po dzioba.510059717

ZIELONY Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 09:34:19 /


daję zwrot kosztów +150z

ZIELONY Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-11 10:27:15 /


Czy będzie ktoś niedługo robił trasę Śląsk (okolice)-> stolyca????
Potrzeba odebrać od Mike'a B4 15 L oleju.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-12 23:45:00 /


A ja odświeżam temat transportu na trasie POZNAŃ - WARSZAWA. Komplet zaworkowanych opon zimowych :)

Śmietan / 2007-11-13 00:02:49 /


Witam wszystkich potrzebuje pomocy w transporcie zdezaka z warszawy do okolic szczecina..HELP ME.....

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 14:42:56 /


Zaistniała potrzeba przetransportowania wspomaganego magla (z przyległościami w postaci pompy, węży, kolumny) z Krakowa do Warszawy. Osoby mogące pomóc prosze o kontakt na maila bądź telefonicznie (dane w profilu) w celu dogadania szczegółów.

pozdro.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-21 13:33:46 /


Witam Wszystkich! Poszukuję transportu dla szyby przedniej do grani z Krakowa do Gdańska może być na raty via Warszawa czy inne miasto;) byle bo ostatecznie do mnie dotarła;) Co do zapłaty za pomoc na pewno się dogadamy;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-21 17:20:55 /


jak już pisałem - 22.11.2007 Katowice - Warszawa - Katowice

jak ktoś coś potrzebuje - dzwonić. numer w profilu

LamBerT Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-21 19:10:40 /


W SOBOTE JADE DO BIAłEJ PODLASKIEJ LAWETą PUSTO-SPOWROTEM MAM NADZIEJę Z DZIOBAKIEM.MOGę COś PRZEWIEżć.

ZIELONY Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-22 16:56:48 /


W najblizszy wikend (najpewniej sobota 1.XII) jade Poznan - Warszawa (a nawet troche dalej) - Poznan.
Wuchta miejsca na graty, 4 siedziska dla ew. pasazerow.
Moge w umiarkowanym stopniu zboczyc z glownej drogi.

Dzwonic lub pisac maile. NIE pisac na gg.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 15:10:28 /


Potrzebny transport Wrocław - Warszawa. Do przewiezienia dwa amorki, fikuśny kompresorek i kilka wężyków. Wynagrodzenie - piwo/snickersy.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 10:04:19 /


W czwartek (29.11) jadę do Krakowa i wracam wieczorkiem do Warszawy. Coś mogę przygarnąć.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 14:51:08 /


Przygarniesz klapę Taunusa od http://www.capri.pl/user/6864 , miejscowość Ząbki ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 18:44:36 /


Mogę przygarnąć, ale musiał by mi ktoś ją dostarczyć do chaty i musiał by być zorganizowany jakiś odbiór w Krk. Chyba że można zrzucić u Classmobile'a albo w siedzibie klanu Mietelskich :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 19:17:40 /


Z przenocowaniem maski w Krakowie to nie problem, ale dostarczenie maski do Ciebie już tak. Obadam sprawe, bo nie moge Ząbków znaleźć na mapie.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 19:46:14 /


Poszukiwany transport z Wrocławia do Gdańska lub pośrednich Wawy/poznania łodzi itd

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 20:10:40 /


Tu:)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:12:01 /


Ewentualnie żeby mi to ktoś podrzucił przynajmniej na prawidłową stronę Wisły :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:13:51 /


potrzebna pomoc w transporcie chlodnicy i kawałka wiązki z krakau od classmobila do wroclawia ?? ew odbiore gdzies na a4 w okolicy zjazdu na oławe

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 20:17:38 /


Jestem w stanie to zrobić z pomocą właściciela tej klapy. Właściciel zabiera klape z Ząbek do granady a ja ją odbieram z pod jego pracy. Następnie ładuje ją na tylni fotel a raczej pomiędzy fotele, opieram dół klapy z Ząbek o tunel a góre tej klapy z Ząbek o oparcie tylniego fotela. Zakładam że dół tej klapy z Ząbek jest tam gdzie są zawiasy a góra tam gdzie jest zamek. Zamek każdy wie ku czemu słóży, oczywiście nie róbmy sobie jaj :).Jak już będe miał tą klape to będe mógł się łapać z tym dzentelmenem co ją będzie miał odemnie odebrać aby.. Nie ważne. Poprostu moge ją odebrać. Ale niech się wypowie właściciel klapy z Ząbek.

Michał.. / 2007-11-26 20:48:35 /


Pierwsze ja :). Chwilkę przed Toba zaoferował się z pomocą MichałW, jutro po proacy ma skoczyć z nebel'em do Ząbek. MichałOmega, dziękuje za odzew, jeśli coś nie wypali to odezwę się.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 21:49:58 /


Jak trzeba to ja mogę przejąć klapę gdzieś w Krk :)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 22:20:13 /


"Klan Mietelskich" także sygnalizuje gotowość przejęcia, przechowania i wydania powyższej klapy zainteresowanemu :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 01:32:39 /


i jak panowie nikt nie jezdzi z krakau do wroclawia??

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 20:45:52 /


Zwracam się o pomoc do ludzi z Wfe. Jutro we Wrocławiu bedzie moja skrzynia biegów. Bedzie sie znajdowała najprawdopodobniej na giełdzie owocowo-warzywnej na Obornickiej. Będzie to w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czy ktos byłby w stanie odebrac ja dla mnie i zawieżć do MILO lub ewentualnie przechować jakiś czas u siebie???? Milo nie bardzo jest zmotoryzowany niestety. Oczywiście odwdzięczę się browarkami tudziez jakims przelewem. Jak nikt sie nie odezwie to bede jutro dzwonił po wszystkich więc lepiej na ochotnika sie zgłosic:):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 23:17:13 /


To jak w końcu z tym Milo? W ogłoszeniach pisał , że zmotoryzowany jest jak najbardziej. Jakby co mogę sie zaopiekować skrzynką.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-28 07:33:11 /


Nie śledzisz wszystkich wątków Młody :) Napisałem już, że wszystko w porządku. Wał rozgrzebałem i istniała możliwość, że mobilny nie będę. Ale już jest wszystko poskładane. Oj, Młody, Młody.. A gdzie byś Ty tę skrzynkę schował :) Pewnie u mnie w garażu! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-28 11:54:26 /


U siebie w garażu :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-28 15:26:52 /


A racja!! To Ty garaż przecież wynajmujesz! No to zabieraj rowery bo nie mogę w piwnicy sie przemieszczać normalnie :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-29 04:21:04 /


Pomocy! 7 grudnia rano (około 8,9) wstawiam auto do Chudera. Problem w tym że Caprik nie jaździ, nawet się nie toczy bo wredna corolla sponiewierała przedni zawias. Czy znalazł by się chętny z lawetą/przyczepą do przetransportowania redForda do doktora? Trasa z Chomiczówki w Wawie (ulica Kwitnąca/Brązownicza) do Chuderowej kliniki (jakieś 40km w jedną stronę myślę... Byłbym wdzięczny za pomoc. Gwarantuje śniadanie, kawe, fajki a po robocie browarek z wieczora i rekompensate kosztów (paliwo, czas itp.)

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-03 23:49:52 /


13. grudnia jadę z Warszawy do Gorzowa Wlkp. via Poznań i wracam z powrotem do Warszawy (pewnie już z pominięciem Poznania).
Coś mogę przerzucić, z tym, że w Poznaniu będę jak po ogień więc ewentualny załadunek/rozładunek musi być zorganizowany około 9 -10 rano na ulicy Bukowskiej.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-07 11:53:02 /


8 grudnia [sobota] o 8-9 rano lecę Kraków-Katowice-Opole-Niemodlin-Grodków [być może -Nysa]. Mogę przewieźć coś nawet sporego [puste kombi], ale w miarę czystego. Powrót z Grodkowa/Niemodlina około 12-13 tą samą trasą ale już z dwuosiową przyczepą na haku, więc bez ograniczeń ładunku [nawet goła karoseria wielkości Escorta].
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-07 12:16:41 /


Grodków to tam gdzie handlarz starymi Mustangami itp amerykańskimi autami ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 03:59:38 /


Dokładnie, Mike :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 15:07:15 /


Sobota 21.12.07.
Wrocław- Wieluń- bełchatów- Piotrków- Kielce- Ożarów- Annopol
jadę dużym kombi ;)
Powrót do wrocka ta samą trasą koło 28ego.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-17 09:32:23 /


21.12. piatek Oława - trasa A4 - Olszyna- Magdeburg- Braunschweig- Salzgitter
und zurik nexte tag :))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-20 18:16:14 /


Sobota 29.12.07r. Poznań - Wrocław - Bielawa.
Wtorek 01.01.08r. Bielawa - Wrocław - Poznań - Konin - Warszawa (osiedle Marina na Mokotowie)
Środa 02.01.08r. Warszawa - Łomza - Suwałki.
Piątek/sobota 04/05.01.08r. Suwałki - Olsztyn - Toruń(Bydgoszcz) - Poznań.

Jade granada. Moge zabrac jakieś graty/wieksze/graty/pasażerów/co tylko chcecie.
Pierwsze 2 odcinki (do Bielawy i z powrotem do Poznania) raczej nie za duże. Max skrzynia biegów.
Z Poznania do Wawy, Suwałk, Olsztyna, Torunia i Poznania jade sam na pusto wiec tu juz mozna szalec i wymyslac.

Pierwsze 3 odcinki nie zjeżdżam z trasy i wszystko trzeba mi podrzucic i odebrac bo nie mam czasu na kombinacje - nie czekam na spóźnialskich bo mam napiety terminarz. Powrót z Suwałk przez Olsztyn, Torun do Poznania to już jestem w miare elastyczny (moge np. przez Bydgoszcz lub Łomże, Ostrołęke, Płock {Myszogród} i Włocławek jechać).

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-24 14:20:51 /


No to Sylwester w drodze spędzasz? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-24 16:20:11 /


Jadę jutro po 16 z Katowic do Wrocławia aż pod Lubań oraz NAZOT. Jadę Sprinterem więc przestrzeni starczy na duże elementy. Jak są chętni dawać cynk to podrzucę to i owo tu czy tam;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-02 16:14:18 /


Potrzebny transport ładnego radyjka z Warszawy-Radość (dzielnica Wawer :)) do Gdańska - termin - przyszły tydzień, jest ktoś kto podjąłby się zwiezienia tego za browca? :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-16 22:37:33 /


22 stycznia. Warszawa-Kraków-Warszawa. Auto osobowe, więc jakieś raczej małe gabaryty. Tel w profilu.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-18 12:44:51 /


heh :/

Michał.. / 2008-01-18 14:01:38 /


Cześć! potrzebuję transportu kilku felg (3-4) z oponami z Trójmiasta do Wrocławia. Jest ktoś skory do pomocy?

żbik / 2008-01-18 17:56:57 /


potrzebny transport silnika i skrzyni z krakowa do trójmiasta. może ktoś pomóc?? oczywiście odwdzięcze się za to.

Łukaszz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-21 06:11:05 /


Cześć! potrzebuję transportu 4 felg z oponami z Bydgoszczy do Katowic, Krakowa lub okolic. Czy ktoś może będzie pokonywał podobną trasę?

Kristoff Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-21 12:51:47 /


Potrzebny transport Orzesze-Płock lub Wawa. Niestety jest to skrzynia C3 z osprzętem. Sprawa dość pilna.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-28 09:38:41 /


Pocieszający jest fakt, że paczka jest dość zgrabna i układna:), jak na szkrzynię z osprzętem

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-28 10:29:12 /


Jutro 01.02.2008 około południa będę przejeżdżał przez Kraków do Warszawy osobówką. Małe gabaryty mogę zabrać. Kontakt tylko telefoniczny 608595158.
Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 12:26:49 /


Hej. Poszukuje kogoś kto będzie jechał z Katowic do trójmiasta. Trza przewieść 4 felgi bez opon (felgi są u Cortinasa). Dla chętnego bedą czekać piwka :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 23:01:01 /


WAŻNE
transport nie musi być bezpośrednio do trojmiasta, jeżeli ktoś jest w stanie do Poznania albo Bydgoszczy podrzucić tez będę wdzięczny :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 23:10:16 /


Ja juz teraz poszukuje kogoś kto by jechał od Chudera ( Warszawa ) do Katowic..
A co do Trójmiasta to gratów jest dosyć dużo więc auto by musiało być większe niż tylko takie ,które zabierze fele .. ale jak będzie tylko takie to niech bierze fele Kohasia i styka.
Reszte zabierzemy innym razem,ale najlepiej by było za jednym rzutem.

cortinas !G.O.P! / 2008-02-01 10:31:38 /


13 lutego jade z poznania do Warszawy i spowrotem. Moge coś małego zabrać. Mam komplet pasazerów, wiec coś co się do bagaznika zmieści i jeszcze pozostawi troche miejsca.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 12:19:00 /


Jesli czesci beda w Poznaniu, to do Bydgoszczy kumpel jezdzi co tydzien, a z Bydgoszczy do Gdanska drugi kumpel jezdzi raz na dwa tygodnie. Na kilka kursow, ale mozna przewiesc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 13:40:18 /


Do 13 lutego to już bym miał coś załatwionego -ale dzięki - czekam może ktoś znajdzie czas wcześniej- to jest tylko kpl.amorków nic wielkiego. Ale zależy mi na czasie bo robota stoi.
Pozdrawiam. :)

cortinas !G.O.P! / 2008-02-01 15:35:10 /


W niedziele tj. 03.02.08 jade malym autkiem z Wroclawia do Piły przez Poznań i z powrotem, moge zabrac cos o malych gabarytach, kontakt tel.

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-02 04:20:48 /


Dobra Ja już sobie załatwiłem - jestem wdzięczny za oferty pomocy :)
Pozdroofka

cortinas !G.O.P! / 2008-02-02 09:41:45 /


Uwaga, uwaga !

Maroo jedzie jutro z samego rana (5-6 rano) z Krakowa w kierunku Warszawy prawie pustą lawetą. Prosi o kontakt wszystkich którzy chcą się dołączyć ze swoimi gratami. Każda chwila się liczy :)

Telefon do Maroo: 510 66 13 92 (nie ma dostępu do netu !)

Jeti Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-03 18:29:40 /


Najprawdopodobniej bede jechal taunusem w wtorek z Warszawy kolo 15 do Gdanska, wracam w srode wczesnym rankiem(ach te baby:) ) Moge wziasc cos lub kogos, jade na pusto.

remi / 2008-02-03 21:05:52 /


POTRZEBNY TRANSPORT KRAKÓW - POZNAŃ, albo KRAKÓW - w kierunku Poznania. Do zabrania goła rama samochodu Opel P6 oraz trochę drobnicy. Czy ktoś może pomóc, niekoniecznie za darmo :)

Łukasz

el_coyotte / 2008-02-04 14:07:29 /


A nie mogłeś tak tydzień temu? We wtorek leciałem pustą lawetą z Kraka do Krzymowa k. Konina... Jak mi znowu coś takiego wypadnie, to się odezwę, ale nie mogę obiecać kiedy :(
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-04 14:15:35 /


szkoda, dziś się dopiero temat urodził, w każdym razie ogłoszenie jest aktualne
pozdro

el_coyotte / 2008-02-04 21:05:53 /


15 w piatek jade z Warszawy do Gdanska taunusem, moge zabrac kogos lub jakies klamoty. Wracam w poniedzialek tez na pusto

remi / 2008-02-10 16:45:38 /


13 lutego jade z poznania do Warszawy i spowrotem. Moge coś małego zabrać. Mam komplet pasazerów, wiec coś co się do bagaznika zmieści i jeszcze pozostawi troche miejsca.

dredzioch (miker) | 2008-02-01 12:19:00 | ocena: 0

To juz teraz w środe. Mam troche wiecej miejsca bo mi sie 2 osoby wykruszyły.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-10 17:53:25 /


potrzebuję przewieźć z lublina do warszawy skrzynię biegów, schłodzony sześciopak czeka

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 20:02:18 /


myśle że w przeciągu 2-3 tygodni będe śmigał Lublin-Warszawa-Lublin to jest do zrobienia jeżeli czas Cie nie goni

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 20:25:26 /


jak skrzynia będzie ładnie zapakowana (czysto) to mogę ją do przewieźć na weekendzie

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-11 21:41:38 /


Poszukuję transportu na trasie Warszawa - Częstochowa.
Do przewiezienia komplet kół.

Poszukuję też transportu na trasie Warszawa - Iława.
Do przewiezienia zapakowany pas tylny.

Śmietan / 2008-02-12 09:28:56 /


Dzisiaj czyli 12.II.2008. Jadę trasą Wrocław - Katowice - Kraków - Rzeszów - Zamość. Wyjazd z Wrocławia planuje na 22:00. Chętnie coś komuś podwiozę/przewiozę byle by było nie za duże. Jadę niuńką wiec elementy typu maska czy tylna klapa się nie zmieszczą. tel 886433158. pozdrawiam

szkodnik_wFe / 2008-02-12 17:12:21 /


a w druga strone??

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-12 17:23:14 /


pozdrawiam 886433158. tel zmieszczą. nie się klapa tylna czy maska typu elementy wiec niuńką Jadę duże. za nie było by byle przewiozę podwiozę/ komuś coś Chętnie 22:00. na planuje Wrocławia z Wyjazd Zamość. Rzeszów - Kraków - - Katowice - Wrocław trasą Jadę 12.II.2008. czyli Dzisiaj
proszę w drugą stronę ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-12 18:04:24 /


kurcze pomyliłem miejscowości.
potrzebuję sprzewieźć skrzynie biegów ładnie zapakowaną z LUBINA (dolnośląskie) do warszawy

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-12 18:06:49 /


Potrzebuję nie aż tak pilnie ale potrzebuje pomocy z odebraniem i podrzuceniem gdzieś w okolice Krakowa Wadowic Bielska białej paczuszki z Bydgoszczy wszystko jest u Rogala:)
Nic nie będzie ciekło ani nie ciężkie... wybuchnąć też nie wybuchnie:)
ewentualnie gdyby ktoś był na takiej trasie albo gdzieś okolice to powiedzieć zawsze gdzieś mogę wyjechać spotkać się:)
Ewentualnie trasa wawa bo Rogal to do Wawki może podesłać

wynagrodzenie to chyba jakieś peeleny*, 4pack/6pack/ buziak:)

*- ale nie jakiś majątek bo ja bidny jestem:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-12 22:56:34 /


Śmietan, jakby co to ja potrzebuję z Iławy do Wawy ;-)

radzieckii / 2008-02-12 23:12:50 /


A ja , w imieniu Bobika, potrzebuje przewieźć skrzynie dobrze zapakowaną ze śląska do np Wawy

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-13 10:01:18 /


ja po nią podjadę jak będę jechał (lub wracał) na narty;-) już niedługo.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-13 12:47:04 /


Jutro 16 02 2008 bede jechal trasą Żyrardow -Płock-Gniezno-Szamotuły.Moge coś komuś podwiez/przewiez byle by było nie za duże , jade combi.Kontakt w profilu

ponury zniwiarz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-15 22:47:52 /


Szukam osoby którą w tym tygodniu jechałaby z Katowic do Płocka i przewiozła by mi cztery felgi bez opon stalówki 13stki :D Felgi musiałby trafić do Myszy najpóźniej w sobotę 23 lutego gdyż wtedy będą miały zapewniony transport dalej do gdańska :)

Cena: 6pak piwa :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-19 17:02:40 /


Szukam kogoś kto do 100licy przywiózłby mi zderzak do grandy od Zgonioka.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-20 09:00:48 /


można by to zgrać ze skrzynią od Bobika

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-20 12:29:37 /


Dzisiaj (20.02.08) jadę trasą Zamość - Biłgoraj - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Wrocław - Wałbrzych. Wyjazd z zamościa planuje na okolice godziny 15 a dotarcie do wrocławia na niedzielę :) tel. 886433158 Prosił bym raczej dzwonić, bo właśnie odłanczam się od netu. pzdr

szkodnik_wFe / 2008-02-20 13:10:04 /


PS. Jadę osobówką i do tego sedanem, więc gabaryty przesyłek ograniczone zdrowym rozsądkiem i możliwościami ładunkowymi pojazdu :)

szkodnik_wFe / 2008-02-20 13:13:07 /


to sie odezwe do Boba! dziex

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-20 13:40:31 /


potrzebny jest ktoś kto z warszawy będzie w stanie dostarczyć do poznania na sobotę 23 lutego małą przesyłkę z żywym szczurem. jak coś to mój tel w profilu.

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-20 23:57:28 /


Poszukuję osoby, która mogłaby przewieźć 4 opony z Wrocławia do Gorzowa Wlkp.
Jeśli ktoś jechałby w ten rejon to proszę uprzejmie o kontakt pod nr tel 0603707771
Pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-21 10:37:04 /


W czwartek z samego rana robie trase Bydgoszcz-Jarocin-Wroclaw-Jelenia Gora-Harrachov(Czechy) i w niedziele po poludniu powrot. Jade rodzinna limuzyna z czterama osobami na pokladzie i jakimis dechami, ale co nieco powinno sie zmiescic:). Kontakt w profilu.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 21:06:19 /


W czwartek z Gdańska do Wawki (krajową 7ką) startuje Ptasior kapciem, wraca tą samą trasą w pt lub sobotę. Mniejszy gabaryt się zmieści, więc gdyby co - kontakt z "Ptasiek 3M" w profilu! (najlepiej kom, z racji ograniczonego dostępu do netu).

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-26 00:07:15 /


Kto w najbliższym tygodniu będzie leciał z Kraka do Wawki i może przewieźć zabytkowy ... magnetofon szpulowy (coś w rodzaju Damy Pik). Waga ca. 20kg, stan czyściutki, może być nawet w kartonie :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 02:02:50 /


Z tego co wiem to jest planowana na najbliższą sobotę podróż z Wawy jednym samochodem do Gorzowa i spowrotem na dwa :-) Organizatorem tego zamieszania jest Marian liil z SzooGunem :-)

radzieckii / 2008-02-28 08:24:37 /


Będę w Kraku jutro, wracam do Wawy w sobotę, więc jak ten magnetofon wejdzie do kufra osobówki, to mogę zawinąć :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 08:44:10 /


Gryziu - thnx, łykam temat. Kontakt jak zwykle przez Poronin :) Przechodzę na priva.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 10:01:55 /


Co do wyprawy Wawa -> Gorzów -> Wawa start planujemy wczesnym (cholernie...) rankiem więc jak coś dostarczyć to krzyczcie wcześniej.

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-28 10:04:01 /


Mam pytanko jedzie ktoś na trasie poznań bielsko biała albo okolice najlepiej z pustą lawetą? Bo nie wiem czy ustawiać się na samochod czy nie bardzo bo opłacenie lawety gdzie jest 450 km w jedną strone to mnie nie stac niestety:(

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-29 00:25:18 /


Szafa, jeśli samochód jest jezdny to zgłoś się do mnie, już sprowadzaliśmy na kołach Asconę B z Grodziska Wlkp do Krakowa :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-29 14:10:51 /


A ja mam pytanko kto jest aktualnie w UK w okolicy
St Sampsons, Guernsey., Channel Islands, i wracałby do PL w przeciągu jakiś 2 miesięcy?

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-02 21:23:40 /


08.03.2008 lecimy z amatorem warszawa-jarosław (podkarpackie). 09.03.2008 wracamy.
w jedna strone lecimy na 1 auto, weźmiemy małe rzeczy, w druga strone lecimy na dwa auta weźmiemy co się zmieści :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-02 22:55:38 /


Jutro, tj 3.03 z rana lecę zapakowanym po dach kangurem z Gdańska do Kielc, wracam z takim samym bagażem 7.03 (Kielce - Gd). Dużych gabarytów nie wezmę, ale coś małego powinno dać radę... jakby co - kontakt na kom w profilu.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-03 00:00:31 /


7 marca około 16 startuje do Lublina z Warszawy, powrót w nidziele popołudniu, dzwonić w godzinach 17-7 bo pracuje na noce lub pisać na maila, gg, itp. odpisze jak zasiąde do kompa w domu.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-05 08:53:22 /


08 03 2008 z rana bede jechal trasą Żyrardow -Pulawy-Lublin-Zamosc.Moge coś komuś podwiez/przewiez byle by było nie za duże .Kontakt w profilu

ponury zniwiarz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-06 20:24:27 /


No i Gryziu jak zwykle spisał się na medal - wielkie dzięki :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-07 00:03:49 /


09 albo 10 III 2008 jadę osobówką trasą Kraków - Katowice - Wrocław - Wałbrzych. tel 886 433 158 Raczej dzwonić. Mam ograniczony dostęp do netu.

szkodnik_wFe / 2008-03-08 14:48:47 /


Potrzebuję odebrać 2 fotele w Koszalinie. Czy ktoś w Koszalinie lub okolicy mógłby to dla mnie zrobić? Ew.może jedzie taka osoba na SO?

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-08 16:58:18 /


Czy ktos bedzie wracal z UK/ IRL jakos w najblizszym czasie, albo nadawal paczke do PL. przy okazji ile taka paczka by kosztowac mogla? ok 1kg.
Chcialbym zeby mi przywiozl sloik albo kilka czarnej mazi Marmite ;)
odwdziecze sie za fatyge.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-10 11:10:57 /


Sroda rano ok. godz 5.00 jadę z Łodzi do Gorzowa Wlkp. Wracam tego samego dnia po południu/wieczorem ( nie wiem jak pójdzie robota ). Osobowy citroen zx więc jakieś małe rzeczy raczej, bo w bagażniku butla, albo ładnie zapakowane coś co się zmieści na tylną kanapę. Raczej łapać mnie na tel 506 131 986 bo do kompa siadam wieczorem i gdyby ktoś coś z Łodzi chciał wcisnąć może być problem.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-10 21:59:05 /


Leszek, jesli nikt wczesniej nie bedzie zjezdzal, to moge Ci ta maz dostarczyc ale dopiero na SO.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-11 11:02:49 /


z tym ze SO troche daleko i raczej tam nie bede.
jak nie znajde nikogo i bedziesz mogla wyslac paczke w PL do mnie to sie odezwe jeszcze. dzieki.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-11 11:32:31 /


Jakoś w piatek wieczorem jade z Poznania do Drawska.
Duzo miejsca.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-12 00:38:44 /


Poszukuję kogoś, kto będzie w stanie przewieźć komplet zapakowanych kół z DĄBROWY GÓRNICZEJ w kierunku Warszawy. Proponuję sześciopak i ewentualną dorzutkę do paliwa. PILNIE!

Śmietan / 2008-03-12 11:55:20 /


Jade jutro popoludniu na Przymorze w Gdansku wracam w poniedzialek z rana.
Jade na pusto taunusem wiec moge cos lub kogos zabrac...

remi / 2008-03-14 20:54:34 /


Poszukuję kogoś kto może jechałby z radomia w stronę wrocławia lub okolic w najbliżyszym czasie, chodzi o ewentualny przewóz maski

nomeansno / 2008-03-18 10:32:12 /


Może ktoś jedzie z dolnego śląska do Warszawy w przyszły wtorek albo poniedziałek wieczorem? Chętnie się zabiorę-i dołożę się do benki! :D

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-18 14:09:16 /


Jesli ktos z Was ma auto w UK i chcialby je przetransportowac do PL

http://www.capri.pl/market/20941

Pozdrawiam

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 15:27:06 /


W piatek lecę granadą W-wa -> Praga czeska i w niedzielę powrót.
Lecę przez Wrocław i Kłodzko. Mogę zabrac jakieś drobiazgi!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 15:31:18 /


2 opony z wrocka zabierzesz??

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 17:28:51 /


sołtys zabierz moją skrzynię;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-20 07:12:40 /


Czy ktoś w najbliższym czasie będzie jechał z okolic Krakowa w stronę Warszawy z pustą lawetą?Potrzeba zabrać scorpiaka ...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-20 22:22:21 /


28.03 3M --> Poznan male gadzety moge zabrac

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-23 09:57:13 /


Przypominam się w temacie transportu czterech zapakowych kół z Dąbrowy Górniczej w kierunku Warszawy (KRAKÓW -WARSZAWA).

Śmietan / 2008-03-23 18:48:58 /


Czy ktoś w najbliższym czasie będzie na trasie Warszawa - Kraków, są do przewiezienia felgi 4 szt :)

pivo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-25 11:04:22 /


Witam potrzebny transport zderzaka przód grania z radomia do szczecina albo okolice.pozdrawiam alllll..

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-25 23:32:03 /


Wroc-Wawa-Wroc 2.04.08 mogę zabrać coś niedużego/ niebrudzącego, ewentualny odbiór w okolicach expo xxi

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-27 09:02:18 /


Przypominam się!

Jutro jadę- W-wa -> Kłodzko ( a potem do Pragi), przez Wrocław. Drobiazgi jakieś mogę zabrać.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-27 09:08:22 /


jutro jadę trasa RZE-WROC niestety PKP ale jak coś mogę jakieś graty zabrać po drodze
, powrót w niedziele tak samo.

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-15 15:40:53 /


jutro Katowice Wroc, PKP

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 16:24:19 /


Młody jak jedziesz do Katowic jutro, może mógłbyś mi zabrać od ZOGGONA fartuch do dziobaka???

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 17:51:42 /


chyba rozszyfrowałem kod. Trasa katowice Wrocław- pociągiem:( No nic, może kiedyś ten fartuch do mnie dojedzie albo wcześniej go Zoggon sprzeda ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 18:10:29 /


Sorki Zapek, jadę włąśnie z Katowic do Wrocławia :(

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-16 09:15:31 /


jakby ktoś jechał z Wrocławia do Warszawy to potrzebuje przewieźć 2 lampy do Capri mk2, jesli ktoś miałby chęć to zabrać przy okazji to prosze o kontakt, aha lampy do zabrania od Młodego.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 12:08:26 /


Konar prapodobnie będzie leciał w środę wro-wawa wiec kontaktuj się z nim. Pogadaj z Młodym aby podrzucił je do Darka albo do mnie.

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-16 13:47:03 /


Zapek ja też mam od Zoggona do odbioru 4 rzeczy ;-P ale coś nie mogą się dotransportować ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-16 14:27:43 /


jak coś to Trzebinia (Krakoow) w stronę Lublina samochod Sciera
w strone Wawy pociag , małe rzeczy
kontakt tylko telefoniczny raczej do Mordy lub Treetopa ,moj tel OFF !!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-17 11:25:12 /


Młody nic nie podrzuci bo siedzi w Curchu :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-18 19:55:01 /


Jadę!
Warszawa-Grudziądz-Warszawa
Piątek 6 rano, powrót jak się wyrobię.
Jadę autolawetą, w tamtą stronę pustą, a z powrotem załadowany ale mogę coś zabrać.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-04 18:18:26 /


Niech zgadnę - budę przygarnąłęś od 'nonki'? ;)
Jak tak to weź stamtąd shifter do C3 dla mnie :)

Konar / 2009-02-04 18:22:00 /


Pająk bierze też od Nonki drzwi dla mnie, no i teraz potrzebowałbym aby ktoś przy okazji trasy Warszawa - Katowice odebrał je od Pająka i zostawił w Katowicach. Dwoje drzwi od Taunusa TCI 2de, przednie:P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-05 14:24:29 /


Chce ktoś ze Szczecina lub Wolina lub okolic pojechać za darmo do Wrocławia w tą sobotę? Mogę kogoś zabrać, z manelami gorzej bo auto zapchane, chyba że jakieś drobiazgi.

żbik / 2009-03-03 22:02:54 /


Na 90% w sobotę będę robił trasę Warszawa-Płock-Warszawa, jakby ktoś chciał jakieś graty to kontaktować się.

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-04 09:04:03 /


za bardzo niedlugo bede jechal droga nr3 z granicy poludniowej az do szczecina wiec jak ktos cos to niech

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-27 23:13:40 /


Perana i Krk4m jutro rano jadą do Szwajcarii - osobówką, więc drzwi, maski, przednie szyby i tylne mosty odpadają. Ale jak ktoś ma coś mniejszego do przewiezienia po trasie Kraków - Katowice - Wrocław - Zgorzelec - Drezno - Zwickau - Norymberga - Stuttgart - Szafuza - Zurich lub z powrotem, to dawajcie na maila lub telefony.

zakspeed / 2009-03-29 18:47:34 /


Witam, jadę 19 kwietnia busem renault master z lawetą do Niemiec w okolice Frankfurtu nad Menem i mogę zabrać kogos oraz jakis towar po kosztach paliwa.

kdej / 2009-04-18 16:55:55 /


A kim w ogóle jestes ? ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-18 21:39:42 /


Witam, jadę na pusto busem Renault Master z Lublina do Wrocławia 1 lub 2 maja.Mogę zabrać kogos oraz jakis towar po kosztach paliwa.tel.667748567

kdej / 2009-04-30 13:45:19 /


Witam
Potrzebny transport klubowy z Warszawy w okolice Rzeszowa. Graty tupu maska, drzwi, klapa do FC. Rozliczenie w banknotach emitowanych przez NBP lub jak komu pasuje:))
Pozdro

andreoz / 2009-05-18 19:03:20 /


Witam
Potrzebuję w jakiejś rozsądnej cenie przewieźć z Anglii do Polski tylne światła do Capri MK2. Czy ktoś może wraca z Anglii i mógłby mi to zabrać, albo zna sposób jak to przesłać i zapłacić mniej niż 30 funciaków?
Z góry dziękuję

yaro Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-10 08:54:31 /


yaro, zanim je założysz upewnij się, że są do wersji europejskiej

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-10 13:39:50 /


A czym się różnią? Są nie po tej stronie samochodu???

yaro Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-10 14:33:26 /


zapewne maja napis 'made in england', zamiast 'made in germany' ;)
pzdr

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-10 14:45:52 /


A nie jest tak że świecą bardziej na lewo i nie przejdzie samochód przeglądu? Jak zamieszałem to sorry za offtopa :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-11 09:45:29 /


Tylne są raczej symetryczne ;)

Konar / 2010-08-11 09:48:52 /


piszesz o przednich a tutaj chodzi o transport tylnych :D

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-11 09:49:08 /


Poniewaz kwestia dotyczyla wersji europejskiej, a Anglia lezy w Europie, nasuwa sie wniosek ze chodzi o wersje amerykanska - i tu faktycznie tylne swiatla moga sie roznic ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-11 12:41:09 /


Poszukuję transportu mostu od capri z Wrocławia do Poznania.
Najlepiej na najbliższe YTP...

michalch83 / 2010-10-05 16:48:53 /


Wszyscy transportu mostów potrzebują - ja też!
Do przewiezienia: most od taunusa z okolic Inowrocławia do Trójmiasta i komplet szyb taunusowych nazad (kolejność dowolna).

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-05 17:42:16 /


Jutro jestem w Radomiu.
Jakby co kto potrzebował mogę zabrać:)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-05 22:58:17 /


A ja panowie bede lecial 3m <-> ciechanów 16-17 października moge cos zabrac ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-05 23:27:56 /


Widzisz fusz, nie przypominasz sie to masz. Wlasnie wrocilem z inowroclawia, a ojciec jutro do gda jedzie. Szkoda, ze mi to wylecialo z glowy.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-06 01:26:17 /


10.10 - Gorzów - Kraków wracam 23.10

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-06 08:06:15 /


Trasa Konin-Lublin

Mam takie pytanie czy ktoś z Klubowiczów lata na trasie jakim dostawczakiem lub wiekszy na trasie Konin->Lublin i najlepiej jak wraca na pusto albo ma trochę miejsca.

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-06 19:08:34 /


jutro wracam laweta na pusto z Poznania do 3M

Maciasek_3M / 2010-10-07 17:02:41 /


Jutro o 16 wyjeżdżam z Krk do Pzn, gdzie będę pewnie koło 22. Wolałbym jechać przez Częstochowę - Piotrków - Łódź - Konin, ale jeżeli ktoś ma coś bardzo pilnego, to ewentualnie mogę przez Opole - Wrocław - Leszno. Powrót w takiej samej opcji w niedzielę - wyjazd z Pzn o 16, Krk kolo 22. Macie jakieś propozycje?
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-07 18:37:27 /


EL komentatore jedzie na YTP:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-07 19:03:24 /


Michalch83 - jak z tym mostem? poradziłeś sobie już?
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-08 01:29:31 /


KRK, a cztery RSy od Zoggona z Oleśnicy pod Wrocławiem byś wziął?

Konar / 2010-10-08 12:00:08 /


Istnieje taka możliwość, ale nieco obwarowana :
1. Jeśli nie ma żadnego zlecenia na trasę przez Częstochowę - Łódź (wolę tamtędy jeździć), to jadę przez rejon Wrocławia
2. Jeśli nie zabieram mostu dla Michałach83 z Wrocka, to zgoda
3. A jeśli biorę ów most, to jeśli Zoggon podrzuci te felgi do Wrocka lub Trzebnicy

Po prostu jazda jednocześnie przez Wrocław i Oleśnicę to nadłożenie ok. 60 km :(
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-08 12:38:10 /


Dobra zadzwonię do Michała i Przemka i spróbuje się dogadać :)

Konar / 2010-10-08 12:40:14 /


Dupa zbita, Zoggona nie ma na miejscu do 23 :(

Konar / 2010-10-08 12:49:05 /


z moim mostem się nie spieszy.
może poleżec jeszcze.

michalch83 / 2010-10-08 14:23:56 /


W poniedziałek jade pustym mundkiem do buska zdroju moge jechac do Kielc lub w okolice , trasa wiedzie przez Kazimierze wlk. Czyli nie jadę przez KRK.
Wyjazd godz.14-15 wracam w środę wieczorem.

cortinas !G.O.P! / 2010-10-08 17:00:37 /


Witajcie!

Potrzebuję kogoś do przewiezienia 4 opon do mojego dzioba z Łodzi do Warszawy.
Byłby ktoś chętny...?
Pozdr.

dziobak74 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-11-16 11:27:20 /


jutro robie trase Katowice-Gliwice-Poznań osobówka bede miał tylko komplet felg wiec miejsca jeszcze jest jak ktoś cos to wysyłac wiadomości przez strone o 0.00 znikam z neta

Zakrzak! @ Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-04-10 21:29:03 /


Zarejestrowany: 2011-11-06 22:55:53

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-08 14:52:08 /


Witam.
Potrzebuję kogoś kto jechał przez Krakowa w stronę Skarżyska Kam, lub Kielc, Starachowic.
Przewieść Trzeba by było Błotnik do granady, narożnik i lampę od Beddiego .
Kontakt 792248696 do mnie.

Prorok Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-08 18:35:45 /


Będę jechał z Sanoka w piątek w przyszłym tygodniu do Warszawy. Jeśli podjedziesz na trasę z Ostrowca Świętokrzyskiego do Radomia w piątek około 19, a Beddie teraz w niedzielę podrzuci mi szpeje na obwodnicę Krakowa to mogę za równowartość 0,7 Finlandii w złotówkach to przerzucić.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-08 18:52:51 /


Dred, a bywasz czasem w Łodzi, lub w Zgierzu?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-08 22:33:12 /


Dzisiaj byłem w Zgierzu. W Łodzi bywam 1-2 razy w tygodniu zazwyczaj.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-09 01:48:42 /


potrzebuje przetransportować tylny blotnik od capri spod częstochowy (od milo'a - aleksandria pierwsza) do poznania lub warszawy bo w tych miejscach może się pojawie albo łatwiej zalatwie transport. Wolalbym do poznania. trwają rozmowy z dziobkiem ws. transportu, ale to raczej małe szanse więc piszę tu.
Pzdr

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-11-11 17:26:48 /


a bym potzrebował zgarnac felgi z wawy do szczecina, moze ktos akurat bedzie smigal?

katz666 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-11-12 18:34:28 /


Witam.
Pilnie szukam kogos do przewiezienia drzwi (sztuk 1) z Krakowa do Tomaszowa Lubelskiego.
Za oplata oczywiscie. nr. kontaktowy 791652195. pine!!!

griszka81 / 2012-01-04 13:17:37 /


Siemanko,

czy ktoś może wybiera się w najbliższym czasie z okolic Gorzowa Wlkp. do 3M? Odwdzięczę się za transport serducha od Popcia do mnie. Kapeć ma na razie sprawny motor - więc bez ciśnienia.

Orange_3M / 2013-12-06 11:23:04 /