logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » DOWCIPY XX (nie mylic z xxx)

DOWCIPY XX (nie mylic z xxx)

nowy watek bo tamten to juz tasiemiec

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 00:00:14 /


Linia 666 na Hell chyba nie powinna jeździć w niedzielę i święta...

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 10:26:23 /


To na poważnie, czy fotomontaż ?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-13 10:28:16 /


serio serio
http://www.pksw.pl/rozklady/0666/w.htm

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 10:44:13 /


najbardziej demoniczna linia jaką widizałem hehe

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-13 20:54:29 /


Deathmetalowy pies :D
http://view.break.com/468548

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-15 14:30:50 /


http://pl.youtube.com/watch?v=5hgsw5Hg0Ag&feature=related

Normalnie rozwaliło mnie :D :D

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-15 20:49:36 /


http://img208.imageshack.us/img208/4756/901176757153uy9.jpg

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-15 21:44:25 /


znaki rulezz :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-15 23:04:35 /


książka o gaźnikach w kategorii "thriller", może to nie pomyłka: http://www.literacka.pl/literatura-popularna-thriller-c-233_133.html?page=3&sort=5a

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-17 14:19:01 /


:)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-17 15:55:50 /


Czy byłbyś gotów wyrzucić ze swojego mieszkania kogoś z rodziny żeby im wynająć pokój?



Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 10:31:43 /


Kiedyś wynajmowałem pokój obok takich dwóch lasek, w mieszkaniu było tylko jedno łóżko właśnie w ich pokoju. Ja spałem na podłodze bo od wielu lat wole spać na twardym podłożu, czasem na takiej małej kanapie. One miały wyżuty sumienia że ich współlokator śpi w takich warunkach. No i z czasem przeniosłem się do drugiego pokoju :))) Kazały mi spać ze sobą, generalnie były strasznie wyluzowane i bez oporów:)))
Zawsze szukałem pokoju koło dziewczyn (najlepiej jak mieszkały dwie a ja trzeci:D):))))To był warunek konieczny :))))!!!

Michał.. / 2008-03-18 18:16:02 /


Ale że z jakiego miasta jest to ogłoszenie i gdzie sa dane kontaktowe?:D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 18:57:04 /


spełniam każdy warunek tych pań poza tym że nie mieszkam w centrum :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 18:59:15 /


hehe no ja do centrum mam 15 20 min wiec prawie jak centrum wiec tez spelniam ciekawe tylko czy one by spełniały moje wymagania <lol2>

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-18 19:02:19 /


http://pl.youtube.com/watch?v=ee-kKw89-us

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 09:00:39 /


:)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 17:01:32 /


PolonezTruck

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 18:26:16 /


hehe w tą stronę jeszcze nie widziałem złamanego :D

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 18:29:33 /


I dlatego serwisy FSO/Daewoo preferują podnośniki czterokolumnowe :))
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 18:54:53 /


tez mi sie wydaje, ze go źle podniesli

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 19:10:39 /


Polonezy Trucki mają to do siebie że się łamały od nowości. Kilka lat temu pracowałem w serwisie daewoo. Jeśli podnosi się Poloneza Trucka na dwukolumnowym podnośniku, to po podniesieniu nie da się otworzyć/zamknąć drzwi.
A co dopiero kilkunastoletni zgnity i wysłużony Poldek.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-19 19:14:56 /


http://www.playwielkanoc.pl/

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 19:29:07 /


3 punkty

Classmobile / 2008-03-19 23:53:38 /


hehe mojemu kuplowi kolumny sie złozyły na jakiś dostawczy samochód śmiechu w ciul było ale jak doszło do kosztów to chłopaki płakali :P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-20 13:51:10 /


Konkurs samochodowych flipów
Konkurs polega na zrobieniu obrotu w powietrzu i wylądowaniu na czterech kołach. Jeśli masz czas to już w kwietniu w Wielkiej Brytanii kolejne British Rollover Championships.

http://www.youtube.com/watch?v=lBcpZOh2_OA

Trailer 300 w wersji z Homerem Simpsonem

http://www.youtube.com/watch?v=rJYk-asu0oE

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-21 12:02:11 /


Z życia assistance wzięte!!!
Szefowa moja stworzyła taką kompilację nazwisk klientów, których obsługiwaliśmy:

"Przed świętami chwila oddechu: przesyłam Wam parę przykladów fajnych nazwisk, które skrzętnie sobie odnotowujemy. Otóż dzwonią do nas: pan Szajba, pan Mazgaj oraz pan Ofiara i pan Maniak a także pan Obłuda, pan Pomyłka i pani Pech. Nył też jednak pan Rozkosz oraz pan Gorący. Naszym klientem był pan Goryl, pani Żmija, jtego samego dnia dnia pan Kogut i pani Kura. Pan Golas (ale był i pan Slipek) oraz pan Przydatek a także pan Siurek... Dzwonił pan Głąb (zatrzasnął kluczyki...), pan Koszmarek (klient z nocy), oraz pan Postrach , a także pan Chamski i pan Napieracz. Była pani Szeherezada Pućko oraz Gizella Kocurek, a pewnego dnia zadzwonili tuż po sobie: pan Owad i pan Szerszeń. Bywało też poważnie: obsługiwaliśmy pana Ojczenasz, Chrześcijanka, Ewangelistę a nawet Mesjasza! Z drugiej strony był oczywiście pan Szatański. Oprócz tego życie nam umilali: pan Pocobejał, pani Stryczek i pani Muzyczka a także pan Ołówek, pan Narożnik i pani Ściera oraz pan Leon Pończocha.
Pani Gotówko-Szok (odwieziona w szoku karetką) oraz pani Coś Monika. Był także pan Jąder oraz pan Papuć, pan Tomasz Dyszy (mówił calkiem normalnie), pani Fryta i pan Szparag i wielu innych!

A mnie i tak najbardziej chyba się podoba pan Piotr Wyczesany, choć Mieczysław Maria Kapusta też jest niezły"

Smacznego jajka ludziska życzy Sołtys i Laura!!!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-21 13:17:05 /


http://img217.imageshack.us/img217/9987/gallery42183910ni7.jpg

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-21 14:10:46 /


http://pl.youtube.com/watch?v=ISKI2idvYco&feature=related

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-21 17:48:15 /


a ja dzisiaj oglądałem auto pani Danuty Pipka...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-21 19:46:09 /


kogo?

Michał.. / 2008-03-21 21:23:49 /


http://pl.youtube.com/watch?v=xp4zGUl0iRg

http://pl.youtube.com/watch?v=eWEjvCRPrCo

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-22 01:02:13 /


99 największych absurdów Świata

1. Sad w Kansas (USA) nakazał Arturowi Younkinowi (waga:225 kg) schudniecie o 50 kg i zakazał jedzenia więcej niż jednego posiłku dziennie. Skazany stracił z powodu otyłości prace i nie spłacał kredytu. Odchudza się w wiezieniu.
2. W Sacco w Missouri (USA) kobiety nie mogą nosić kapeluszy, które mogłyby przerazić dzieci, osoby wrażliwe i zwierzęta.
3. Każdy Brytyjczyk usiłujący sprzedać np. odkurzacz w miejscu publicznym naraża się na karę ograniczenia wolności (3 miesiące) i 180 funtów (ok. 1250 zł) grzywny.

4. W Tanzanii istnieje limit długości włosów - maksimum 36 cm
5. W Atenach, prowadząc samochód w stroju kąpielowym, ryzykujesz utratę prawa jazdy.
6. W stanie Alabama (USA) zabroniona jest gra w domino w niedziele.
7. Ortodoksyjni rabini z Izraela zabronili wiernym korzystania z Internetu, bo “wodzi ludzi na pokuszenie i prowadzi do grzechu”.
8. Kolegium do spraw wykroczeń w Koszlinier nakazało pewnemu mężczyźnie przez miesiąc myć naczynia w restauracji, bo nie zapłacił rachunku za obiad.
9. W Nowej Gwinei zaplata za ślub z “nowa” narzeczona to 240 dolarów, 5 świń i jeden ptak. Dwie świnie, ptak i jedyne 30 “zielonych” wystarcza, aby zapłacić za żonę z odzysku (rozwódkę lub wdowę). Nic nie płaci się za była dwukrotną mężatkę.
10. W miejscowości Fairbanks (Alaska, USA) nie wolno częstować myszy wódką.
11. W Mikronezji (państwo w Oceanii) mężczyznę noszącego krawat zmusza się do zakładania specjalnej obroży.
12. Dziewczęta z Oregonu (USA), które maja poniżej 18 lat, nie mogą pić kawy w miejscach publicznych po godzinie 19:00.
13. W Arkansas (USA) mężczyzna ma prawo bić swoja konkubinie pod warunkiem, ze nie robi to częściej niż raz w tygodniu.
14. W Los Angeles (USA) mąż ma prawo bić żonę pasem, o ile szerokość pasa nie przekracza 3,6 cm No chyba, ze małżonka zgodzi się na ustępstwa.
15. W Tanzanii (Afryka) kategorycznie zakazane jest noszenie spódniczek mini. Kobieta za karę może trafić do wiezienia.
16. Na Alasce (USA) nie wolno budzić niedźwiedzi ze snu zimowego w celu zrobienia im fotografii.
17. Nauczyciele religii w polskich szkołach otrzymali poufny zakaz straszenia dzieci diabłem.
18. W San Francisco (USA) karalne jest mycie samochodów zużytą bielizna.
19. W Seattle (USA) młodym panienkom zakazano siadać na kolanach swoich sympatii w publicznych środkach lokomocji. Złamanie tego zakazu kara wiezienia do pół roku.
20. Amatorzy teatru i kina w Begalu (Indie) pozbawieni są przyjemności oglądania scen pocałunku. Ministerstwo Oświaty twierdzi, ze sceny erotyczne zmiękczają mózg.
21. W Provo (Utah, USA) obowiązuje przepis zabraniający wychodzenia psom z domu po godzinie 19:00.
22. W Polsce mężczyzn z widoczna ułomnością nie przyjmuje się do seminarium duchownego.
23. W Cleveland (Ohio, USA) prawo zakazuje kobietom nosić obuwie ze skory, by mężczyźni nie oglądali ich nóg odbijających się w wypastowanych butach.
24. W miejscowości Tuscon (Arizona, USA) nie wolno kobietom nosić spodni. Mężczyznom nie wolno nosić szelek w Nogalcs (Arizona), a obcisłych spodni w Delaware (Connecticut).
25. Podrywanie kobiety na ulicy w Little Rock (Arkansas, USA) grozi miesiącem wiezienia.
26. W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania. Musza włóczyć się do domu piechotą. Pod groźbą kary wiezienia zabrania się im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji.
27. W Maine (USA) zabronione jest słuchanie w niedziela radiowych audycji rozrywkowych.
28. W Wirginii (USA) rytuały kościelne traktowane są z niezwykłą powaga. Jeśli ktoś zostanie przyłapany podczas mszy np na żuciu gumy, zostaje niezwłocznie zelżony przez wynajętych do tego celów pomocników pastora.
29. W Świdnicy w miejscach publicznych nie wolno przeklinać. Za używanie wulgarnych slow straż miejska karze mandatami w wysokości od 5 do 50 zł.
30. W kilku krajach afrykańskich za gwałt grozi pozbawienie gwałciciela męskości. Bez znieczulenia…
31. W Grecji mężczyzna spóźniający się do pracy może usprawiedliwić się, twierdząca, ze kochał się z żoną.
32. Młodzież szwajcarska ma zakaz fotografowania się nago (cala postać). Może natomiast robić to “w częściach”. Np. na jednym zdjęciu od pasa w gore, na drugim - od pasa w dol.
33. W Kalifornii (USA) ludziom bez uprawnień myśliwskich zabronione jest stawianie pułapek na myszy.
34. W miejscowości East Lake w Ohio (USA) obowiązuje zakaz kopania zwierząt. Kara za kopniecie np psa to grzywna 25 dolarów i 10 dni wiezienia.
35. W Libii w 1977r. sad, zgodnie z prawem islamskim, skazał na miesiąc wiezienia psa, który pogryzł człowieka.
36. W Chinach znalezienie u kogoś skóry pandy oznacza karę śmierci z klauzulą natychmiastowej wykonywalności.
37. W Teksasie (USA) obowiązuje zakaz uprawiania seksu w samochodach. Policjant, który nakryje parę na gorącym uczynku, zanim zbliży się do “miejsca przestępstwa” ma obowiązek trzykrotnie nacisnąć klakson w radiowozie i odczekać dwie minuty.
38. Biuro polityczne Komunistycznej Partii Kuby wydało zakaz przemawiania dłużej niż godzinę. Zasada nie obowiązuje Fidela Castro ( średni czas przemówienia - 5,5 godziny).
39. Władze Sztokholmu nakazały usunąć z ulic billboardy z wizerunkiem chudej jak szczapa angielskiej modelki Georginii Grenville, bo następczyni tronu szwedzkiego, 20-letnia Victoria, cierpi na bulimie.
40. W Logan Country (Kolorado, USA) karze się wiezieniem za pocałowanie śpiącej kobiety. A w Hariford (Connecticut, USA) zabronione jest całowanie zony w niedziele.
41. Władze libańskiego wiezienia Roumieh zakazały skazanym nudzenia się w celach. Kiedy zaczynają się znudzić, maja głośno śpiewać, a wtedy organizuje się im zajęcia.
42. W Japonii obowiązuje nieformalny zakaz wykorzystywania przez pracownika wszystkich dni urlopu. Wykorzystanie całego urlopu budzi zgorszenie.
43. Na Florydzie (USA) niezamężne kobiety pójdą do wiezienia, jeśli będą skakać na spadochronie w niedziele.
44. W Tanzanii (Afryka) pan młody składając przysięgę małżeńską, pod groźbą kary wiezienia musi powtarzać za urzędnikiem następujące słowa: „Niech się wykrwawcie, niech mnie piorun roztrzaska, nich mnie zeżre krokodyl, niech ogłuchnę i oślepnę, niech stanę się żebrakiem, jeśli oszukam lub opuszczę żonę”.
45. Właściciele domów publicznych w Tajlandii zakazali prostytutka otwierania butelek pochwa. Sztuczka ta coraz częściej kończy się zranieniami. Zwolnienia lekarskie z tego powodu nie są honorowane.
46. W Oxfordzie (Wielka Brytania) wszystkie kobiety powyżej 16 roku życia objęte są zakazem obnażania się przed obiektywem aparatu fotograficznego, jeśli fotografem jest mężczyzna.
47. Po kolejnym napadzie pijanych słoni na wioskę Pradzapatibosi w stanie Assam (Indie), władzę wprowadziły zakaz produkcji piwa z ryżu w lasach. Słonie natrafiwszy na leśne browary z lubością się opijały.
48. Angielska poetka, Donna McLean, przestraszona osiągnięciami w dziedzinie klonowania postanowiła, ze nie pozwoli, żeby ktoś ja kiedyś sklonował i zastrzegła swój kod genetyczny w urzędzie patentowym.
49. Gubernator Tokio nakazał mieszkańcom miasta jedzenie mięsa wron, bo jest ich w stolicy za dużo. Włączenie wroniny do menu tokijczyków pozwoli zmniejszyć stada tych ptaków, co najmniej o dziewięć trzecie.
50. W prowincji Ottawa (Kanada) trzynastu Indian wystąpiło do władz o wydanie zakazu płacenia za skalpy. Od 1756 r. obowiązuje tam, bowiem rozporządzenie królewskiego gubernatora brytyjskiego Williama Lawrence’a zachęcające w ten sposób do skalpowania tubylców.
51. W miejscowości Saratosa (Floryda, USA) zakazane jest śpiewanie w slipkach.
52. W stanie Illinois (USA) kategorycznie zabronione jest wchodzenie do gmachu opery z pluszowym misiem.
53. W Arabii Saudyjskiej nie wolno nosić krzyża na szyi, ani przechowywać w domu Biblii.
54. Synod Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej domaga się zakazu stosowania nowej identyfikacji podatkowej. Hierarchowie stwierdzili, ze w kody kreskowe wpleciono znaki przypominające szóstki, a to jest symbol antychrysta (słynne 666).
55. Egipski parlament postanowił, że kobieta będzie mogła skarżyć do sądu męża, który nie pozwoli jej podróżować.
56. W Tunezji kobiety, Tuaregów (pustynni koczownicy) nie mogą patrzeć na obcych mężczyzn.
57. Radni warszawskiej gminy Centrum przyjęli uchwale o zakazie sprzedaży alkoholu powyżej 4,5 procent w budynkach zajmowanych przez Sejm i Senat.
58. Szkoci domagają się wolnego od pracy poniedziałku. “British Medical Journal” opublikował wyniki badan, z których wynika, że większość mężczyzn umiera w poniedziałek.
59. Król Tajlandii, Bhumibol Adyulyadej, wydal służbie zakaz dotykania dłonią szklanek, z których korzysta królewska rodzina.
60. W Cuernee (Illinois, USA) kobieta ważąca ponad 100 kg nie ma prawa jeździć konno w podkoszulku.
61. Anwar Ibrahim, szef resortu finansów Malezji, wydal zakaz hodowania kwiatów w doniczkach. Minister nakazuje obywatelom uprawiać w doniczkach warzywa.
62. W stanie Indiana (USA) małpom nie wolno palić papierosów.
63. W mieście Lepczyce (Białoruś) obowiązuje zakaz sprzedaży jajek. Jajka można nabyć wyłącznie w aptece, na receptę lekarska.
64. W Polsce zakazane jest noszenie przy sobie przedmiotów, w których ukryte jest ostrze (np. buty z wysuwającymi się kolcami lub laski ze szpikulcem). Zakaz nic nie mówi o tasakach lub półmetrowych nożach kucharskich.
65. W mieście Gary (Indiana, USA) obowiązuje zakaz chodzenia do teatru przed godzina szesnasta po zjedzeniu czosnku.
66. W Waszyngtonie (USA) absolutnie zakazany jest seks z dziewica.
67. Prawo kanoniczne zakazuje udzielania ślubów poza murami świątyni, z wyjątkiem domu lub szpitala. Ostatnio władze kościelne odmówiły udzielania ślubów w samolocie, łodzi podwodnej i basenie.
68. W Iranie zakazane jest obejmowanie się par na ulicy i publiczne całowanie. Najniższą kara za te przewinienia jest 35 batów.
69. Także w Iranie, w toalecie nie można korzystać z gazety. W gazecie może, bowiem znajdować się zdjęcie imama albo święte słowo.
70. W mieście Wichita (Kansas, USA) pobicie teściowej nie może być powodem rozwodu.
71. Na Kubie, pod groźbą utraty auta, nie wolno wozić prywatnym samochodem nikogo oprócz najbliższej rodziny.
72. Na Spitsbergenie (wyspa norweska na Morzu Arktycznym) obowiązuje absolutny zakaz picia alkoholu.
73.Na Alasce (USA) prawo zabrania rozmawiania z niedźwiedziem.
74. W stanie Kentucky (USA) poślubienie po raz czwarty tej samej osoby grozi wiezieniem.
75. W Waterwille (Maine, USA) zakazane jest publiczne wycieranie nosa.
76. Adiutant oficera angielskiej Gwardii Jej Wysokości Kroplowej Elżbiety II ma zakaz przyglądania się małżonce przełożonego.
77. Ustawa o języku polskim przewiduje 30 dni aresztu za posługiwanie się językiem obcym w nazewnictwie towarów, reklamie, instrukcjach obsługi.
78. Według przepisów Międzynarodowej Federacji Bokserskiej w ringu nie mogą występować brodaci zawodnicy.
79. W Oklahomie (USA) obowiązuje zakaz rzucania czarów na nauczycieli przez uczniów.
80. Psy z New Jersey (USA) nie mogą szczekać od 8 wieczorem do 8 rano.
81. W Oklahomie (USA) niezbędne jest specjalne pozwolenie burmistrza na kopulacje psów. W tym samym stanie, za strojenie niestosownych min do psa, płaci się grzywną w wysokości 220 dolarów.
82. Prawo amerykańskie zabrania czynić wybory prezydenckie przedmiotem zakładów bukmacherskich. Amerykanie przez Internet robią zakłady w Europie.
83. Władze Rumunii wydały zakaz wjazdu na swoje terytorium brudnym samochodom.
84. W Pekinie (Chiny) w wielu barach obowiązuje zakaz wstępu brzydkim kobietom.
85. W wielu miastach i wioskach Afganistanu mężczyźni bez bród nie maja prawa do pracy i żadnych usług. Urzędnicy państwowi musza ponadto w czasie pracy nosić turbany.
86. Polski strażnik nie może mieć wąsów. Rozporządzenie MSWiA głosi: ” osoby noszące brody i bokobrody oraz długie włosy i wąsy, a także nie przestrzegające bieżącego golenia zarostu twarzy nie mogą brać udziału w działaniach ratowniczych”.
87. W Turcji kandydat na studenta musi być ogolony. Na studia nie są przyjmowani także kandydatki w chustach na głowach.
88. W waszyngtońskim metrze (USA) obowiązuje zakaz jedzenia i picia.
89. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów.
90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która przebierze się za świętego Mikołaja może trafić do wiezienia na 30 dni.
91. Fanklub viagry w Sydney (Australia) domaga się wprowadzenia zakazu stosowania tego leku do innych celów. Okazuje się, ze australijskie gospodynie dodają niebieskie tabletki do wody w wazonach, co ona tydzień przedłuża żywot ciętych kwiatów.
92. Zdaniem polskich duchownych oglądanie filmu pt. “Ksiądz” (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.
93. W Polsce nadal obowiązuje zakaz fotografowania dworców kolejowych.
94. W Haletrophe (Maryland, USA) podlega sankcji prawnej publiczne całowanie się dłużej niż przez sekundę.
95. W Libanie obowiązuje zakaz tracenia dziewictwa przed ślubem. Jeśli mąż udowodni, ze oblubienica nie była dziewica, ma prawo odesłać ja z powrotem do rodziców.
96. W tym samym Libanie zakazano dokonywanie zabiegów kosmetycznych, które przed ślubem “przywracają” dawno utracone dziewictwo.
97. Rzecznicy praw zwierząt domagają się od rządu Szwajcarii wprowadzenia zakazu eksportu psów do krajów azjatyckich. Zakaz ma uchronić słynne bernardyny przed zjedzeniem.
98. Indianki z plemienia Yanomami ( żyją w Wenezueli i Brazylii) od dwóch lat maja zakaz rodzenia dziewczynek. Za urodzenie dziecka płci żeńskiej grozi publiczna chłosta.
99. Władze filipińskie zakazały latania samolotami pasażerskimi spadochroniarzom. Zakaz wprowadzono po tym, jak jeden ze skoczków chciał uprowadzić samolot, grożąc pilotowi granatem, po czym zabrał pasażerom pieniądze oraz kosztowności i wyskoczył z samolotu.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-26 13:13:16 /


Ad. 10. mysza nie jedz do Fairbanks:)

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-27 10:04:05 /


http://www.youtube.com/watch?v=iW7N7mJJsqg

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-27 23:35:41 /


http://pl.youtube.com/watch?v=XCKuZPUn2nQ
Best of - Crash Test Compilation

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-27 23:44:07 /


http://obczaj.net/en/57326/ :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-28 12:25:24 /


Na wczorajszym posiedzeniu rządu Donald Tusk zaproponował kompromisowy model bojkotu igrzysk olimpijskich w Chinach. Polscy sportowcy wprawdzie wezmą w nich udział, ale nie będą zdobywać medali.



Microsoft: Wy macie pytania, my mamy tańczącego spinacza.


http://www.tvn24.pl/26086,1543671,wiadomosc.html


http://wiadomosci.onet.pl/1717849,452,item.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-28 15:32:57 /


Turbo Dyzel i mądrośc "kibiców" widzewa :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-28 17:21:49 /


Facet w roboczym ubraniu, ubrudzony cementem, w autosalonie:
- A ile kosztuje Bentley GT coupe?
- 250 000 euro.
- Cholera... A na kredyt? Na rok?
- 25 000 euro miesięcznie.
- Dużo, kurde... A na dwa lata?
- 12 500 euro miesięcznie.
- Blaszka, też niemało...
- To może miałby pan ochotę na tańszy samochód?
- Ochotę bym miał, ale płyta nam się przewróciła na taki...


Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 00:41:24 /


Felgi do Capri :) to nie są tanie rzeczy hehehe

http://www.allegro.pl/item337757405_orginalne_alufelgi_forda_capri_4szt_.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 10:59:49 /


Hehe, sezon się zaczyna, ceny idą w górę ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 11:42:19 /


cena niezła.. :).. ja mam komplet ładnych melberków 6x13 et 13 z oponami 205/60.. żeby byc konkurencyjnym to oddam za symboliczna w porównaniu do tych ats`ów kwote 999zł..:))))

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-30 11:49:44 /


dopiero zauważyłem że to jakiś dzwiny model nie dość że 7,5 to jeszcze rozstaw 4.x100 :D Jak nic do capri i taunusa hahaha

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 12:08:41 /


Eddie, może jakies fotki tych melberków? Cena z okolic 1 kwietnia, ale łobejrzeć można :P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-30 13:26:46 /


No i chciałbym zobaczyć chociaż jeden folder Capri z takimi felgami :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-01 02:01:38 /


to ja swoje krzyzyki 7 " oddam za jedyne 800

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-01 02:28:23 /


To widzi pijany przechodzien zanim go dredzioch wyciera z szyby

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-02 02:06:14 /


Nie żebym się śmiał z Bułgarów (damulka w jury całkiem-całkiem), ale...

http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI

Koniecznie z dźwiękiem, tylko z napisami i do samego końca :))
Splułem monitor... :))))
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-02 02:52:29 /


FUCKtycznie .... tez wycieram

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-02 02:58:09 /


Ptasior ja nie lubię przechodniów na szybie, niestety miałem tragiczną okazję sprawdzenia tematu osobiście.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-02 08:43:50 /


Alternatywne wersje opowieści Tolkiena, realizowane lub planowane niejednokrotnie przez największe postacie współczesnego kina.

Martin Scorsese:
Cholernie wkurzony młodzian włoskiego pochodzenia, Fredo (Joe Pesci), zwołuje grupę kolegów rekrutujących się spośród mniejszości rasowych (m.in. Portorykańczyk Ghimlinez, Włoch Aragozzi, Bułgar Boromir) w celu wyjaśnienia problemów z Saru-Manem kontrolującym sąsiednią dzielnicę. Saru-Man kilka tygodni wcześniej wykonał skok na jubilera na terenie kontrolowanym przez Fredo, kradnąc między innymi sygnety przygotowywane przez właściciela dla Fredo i jego kolegów z paczki. Drużyna postanawia odzyskać sygnety. Czyli fabularnie nic wyjątkowego, codzienne życie w Nowym Orku.
Typowy cytat (w trosce o nieletnich podajemy wyłącznie wersję oryginalną): "Un-fucking-believable, this fucking Saru-Man cocksucker-of-a-magician motherfucker stealing the rings in the middle-of-our-fucking-earth... our land I mean."
Tytuł roboczy: "Goodfellas-ship of the Ring"

Krzysztof Zanussi:
Fredek (Zbigniew Zapasiewicz) przeżywa moralne dylematy związane z wyprawą i przemocą skierowaną pod adresem Sarumana. Podejrzewa, że z Sarumanem wystarczy po prostu rozsądnie porozmawiać, cytując Miłosza. Zadania przekonania go do podjęcia wyprawy podejmuje się Galadrycha (Maja Komorowska), z którą Fredka połączy namiętny intelektualny romans. W związku z brakiem łatwo rozpoznawalnych i szybko odnajdywalnych organów płciowych u hobbitów, bezowocne wysiłki podjęcia międzygatunkowego życia płciowego stają się dla Fredka nie do zniesienia. W dramatycznej końcówce bohater popełnia samobójstwo przez wystawienie się na sześciodniowy maraton kina moralnego niepokoju. Już drugiego dnia skisłą i rozedrganą od moralnego niepokoju cielesną powłokę hobbita odnajduje jego przyjaciel z innej bajki, Prosiaczek.
Szczegóły realizacji: Z braku funduszy film rozgrywa się tylko w jednej lokalizacji - brudnej, niedogrzanej lepiance hobbita. Reżyser planuje już sequel, który w całości poświęcony będzie znajomemu, o którym Fredek wspomniał raz w rozmowie z Galadrychą. Tym razem całość filmu rozgrywać się będzie w kuchni.
Typowy cytat: ........................(dluga cisza) ......................... (westchnienie)........................ (dluga cisza)............................ (krótka cisza) ..............................(westchnienie)...................... (trzy średniej długości cisze)..................... "Po prostu."
Tytuł roboczy: "Życie hobbita jako śmiertelnie nudny przykład istnienia stworzeń, rozmnażających się wyłącznie drogą inwencji literackiej, bez etapu drogi płciowej"
Tytuł zagraniczny: "Another Boring Polish Movie About Death: The Fellowship of the Older Directors Who Like To Make Others Feel Miserable"
Tytuł planowanego kuchennego sequela: "Lord of the Sinks"

Michael Bay i John Travolta:
Obrzydliwie gruby hobbit (John Travolta) ma wprawdzie udać się w jakąś misję, ale widz nie jest w stanie zorientować się o co dokładnie chodzi, ponieważ kamera bez przerwy próbuje nadążyć za biegającymi wokół ludźmi, a najdłuższa scena trwa 7 sekund i zawiera 24 cięcia montażowe. Dopiero ze scen z ujęciami w zwolnionym tempie (cała ostatnia godzina filmu) widać, że chodziło o jakąś podróż, trochę biżuterii i przy okazji ratowanie świata.
Typowy cytat: "Arm-a-gonna-get on with this mission before those bad boys destroy our pearl meadow"
Tytuł roboczy: "Battlefield Middle Earth"

Ingmar Bergman:
Młody reżyser teatru dla hobbitów, Frodvig Bagginsson (komputerowo przetworzony Max von Sydow), odkrywa u siebie skłonności sado-mesjanistyczne. W przekonaniu, że śmierć jest tylko iluzją słabych umysłów, a zło na świecie wynikiem braku pomocy społecznej, postanawia udać się w niebezpieczną wyprawę do Mordholmu w celu stawienia czoła ministrowi opieki społecznej. W finale obaj stoczą spektakularny pojedynek posługując się magią i sztukami walki ze szkoły Kierkegaarda i Swedenborga.
Typowy cytat: "Knulla mig, Mr. Frodvig"
Tytuł roboczy: "Smorgostellanstorgenster a tysnadtenstronds"

Ruggero Deodato, Umberto Lenzi, Lucio Fulci lub dowolny inny reżyser włoskich horrorów:
Większość dialogów jest dla widzów niezrozumiała z powodu nieudolnie wykonanego dubbingu. Z samego obrazu można się jednak zorientować, że w krainie zamieszkanej przez półnagie blondynki i włoskich mężczyzn o kwadratowych szczękach pojawiły się hordy orków (wyjątkowo podobnych do zombie), atakujących wszystko co się rusza. Kolejne sceny nie układają się wprawdzie w żadną zrozumiałą historię, ale ilość golizny i przemocy i tak zadowoli każdego wielbiciela włoskiego horroru.
Typowy cytat: "Aaaaaaaarghh!"
Tytuł roboczy: "Hobbit Holocaust"

Hanna i Antoni Gucwińscy:
Młody łoś (Hobbi) zauważa, że w lokalnym lesie brakuje pokarmu na zimę. Wraz z towarzyszami z innych ras postanawia zdobyć obrączki, za pomocą których będą mogli podawać się za zwierzęta z niedalekiego gospodarstwa rolnego Ruman S.A., w którym czarnej brukwi na zimę nikomu nie zabraknie.
Typowy cytat: "Meee"
Tytuł roboczy: "Badanie kupy patykiem - ulubione zajęcie hobbitów przed świtem"

George Lucas:
Niedoświadczony młody bohater (Mark Hamill jako Puke Middle-earthrunner), pod wpływem mądrego starszego mentora (Alec Guiness jako G-and-LF, zwany w skrócie G&) udaje się w niebezpieczną wyprawę w celu uratowania świata przed zagładą. W drodze towarzyszą mu dwie postacie stanowiące humorystyczny akcent w opowieści (Pi-PIN znany też jako Pere-GREEN-2K oraz MR-iad-OK) W swojej wyprawie Puke będzie musiał stawić czoło złemu czarownikowi (David Prowse dubbingowany przez Jamesa Earla Jonesa jako Sarth Uman), spotka piękną księżniczkę (Carrie Fisher jako Księżniczka 'Riela), wielokrotnie będzie ścigany przez tropiących go złych wojowników (ork-truperzy). W pierwszej części trylogii starszy mentor zginie, odciągając uwagę od ucieczki naszego bohatera, z czasem jednak jego głos będzie towarzyszyć bohaterowi przy podejmowaniu trudnych decyzji. Na swojej drodze bohater spotka również sprzymierzeńca, który w pewnym momencie bliski będzie zdrady, aby w ostatecznym rozrachunku stanąć jednak po dobrej stronie (Billy Dee Williams jako Boromindo Carlissian) oraz doświadczonego w walce "wolnego strzelca", który uratuje bohatera z wielu opresji (Harrison Ford jako Ara Gorn). Lucas twierdzi, że całą historię wymyślił sam i nie zna żadnego "Tolkeena". Zirytowany pytaniami dziennikarzy zapowiada, że "być może dla uniknięcia niepotrzebnych i błędnych skojarzeń" zmieni przed premierą filmu większość nazw.
Typowy cytat: "Use the orcs, Puke"
Tytuł roboczy: "Lord of the Binks - Episode I: The Midichlorianship of the Ring"

Mel Gibson:
Całkiem ludzkich rozmiarów hobbit (Mel Gibson) walczy, kocha i podróżuje sobie po świecie w historii, która i tak nie ma znaczenia, bo całość nakręcono dla 47 zbliżeń niebieskich oczu Gibsona.
Typowy cytat: "You can take our rings, but you can't take away our Frodo!"
Tytuł roboczy: "Braveheart 2: Lord of the Rings".

Joe D'Amato:
Dwóch młodych, przystojnych hobbitów, Fredo i Dildo Faakins (w obu rolach nieznani włoscy aktorzy), przejawiających sado-masonistyczne skłonności, postanawia poderwać wszystkie mężatki w mieście i w ciemności związać. Joe D'Amato zapowiada, że przystąpi do realizacji po zakończeniu trylogii pornosów moralnego niepokoju. Gotowe są już dwie części: "Członek z żelaza" i "Członek z marmuru".
Typowy cytat: "Ja, das ist perfect Hilda!" (zdobyliśmy tylko niemiecką wersję filmu)
Tytuł roboczy: "Władca pierś ceni"

Andriej Tarkowski:
Tarkowski wyszedł z założenia, że nie ma znaczenia ani sama misja, ani nawet jej realizacja - liczy się droga, symbolizująca życie każdego z bohaterów opowieści. Cały film zrealizowany został w jednym, 6-godzinnym ujęciu milczącego marszu przez bezdroża. Wśród najbardziej emocjonujących momentów jest ten z czwartej godziny filmu, gdy bohaterowie zatrzymują się, aby spojrzeć w niebo. Jeden z nich nie podnosi głowy, co symbolizuje oczywiście umiłowanie ojczyzny i brak tęsknoty do innego, lepszego świata. Pozostali bohaterowie wychodzą w tej scenie na ludzi zachodu, pozbawionych siły charakteru.
Typowy cytat: głośne wydmuchanie nosa
Tytuł roboczy: "Jubilerskij Gospod: Charoszyje druzja"

John Woo:
Frodong i Sarumang znają się od dziecka. Byli kiedyś najbliższymi przyjaciółmi - odbywali długie spacery przy romantycznej muzyce i do rana wyśpiewywali w barach karaoke. Niestety, w pewnej chwili poróżniła ich miłość do tej samej kobiety, drapieżnie wyzywającej Chinki o wdzięcznym imieniu Sauron (w filmie Woo symbolizowanej w wizjach bohaterów tak samo jak u Petera Jacksona - przez ognistą waginę). Z czasem Sarumang trafił w złe towarzystwo, zaś Frodong wstąpił do policji. Między naszymi bohaterami musi dojść do konfrontacji, w której okaże się, czy uratują honor i dawną przyjaźń. Frodong wraz z drużyną tresowanych policyjnych gołębi udaje się na drugi koniec miasta, do siedziby Sarumanga...
Typowy cytat nie jest tekstowy, lecz wizualny: widok Frodonga, skaczącego w powietrzu głową w przód i wymachującego jednocześnie dwoma mieczami.
Tytuł roboczy: "Bong omg de Dings: Felomping omg de Ding"

Lars von Trier:
Trier zapowiedział, że produkcja będzie dosłownie co do zdania zgodna z oryginałem Tolkiena. Rzeczywiście, podczas premiery filmu okazuje się, że pomysłem Duńczyka na ekranizację "Władcy pierścieni" było posadzenie przed kamerą koszmarnie brzydkiej Dunki (Margaretha von Trollen), która przez 14 godzin czyta przed kamerą tekst Tolkiena.
Typowy cytat: ...no wiadomo przecież, że typowy cytat każdy może sobie sam wziąć z książki.
Tytuł roboczy: "Smęcąc w nudnościach"

Władysław Pasikowski:
W zasadzie nie wiadomo o co chodzi, ale na pewno o kobietę, pieniądze i o to, żeby Boguś Linda mógł pomachać bronią przed facetami, z którymi zdradziła go ta dziwka Galadriela. W związku z działaniami producenta w zakresie product placement, przed realizacją filmu zmienione zostają niektóre nazwy. Na przykład główny bohater opowieści nazywa się teraz Frugo Drinkins. Pasikowski próbuje wprawdzie ujawnić resztę szczegółów produkcji, ale nikogo nie interesuje co ma do powiedzenia.
Typowy cytat: "Co ty k.... wiesz o czarowaniu"
Tytuł roboczy: "Troll"

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-03 08:51:58 /


mi nie udało sie tam niestety poznać miłości swojego życia ale może komuś sie bardziej poszczęści :)

http://www.adultmoosefinder.com/search/

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 10:08:53 /


Po całonocnej libacji budzi się rosyjski generał, otwiera oczy i widzi jak adiutant czyści jego mundur z wymiocin. Żeby się jakoś wytłumaczyć generał tako rzecze do niego:
- Bo młodzież dzisiejsza w ogóle nie umie pić. Wczoraj jakiś porucznik całego mnie zarzygał! Na to adiutant:
- Rzeczywiście panie generale! Całkiem go popierdoliło! Nawet w spodnie panu nasrał!

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 11:56:48 /


akcja z wrocławskiego blokowiska (podobno autentyk) :wieczór, facet siedzi w samochodzie i coś sobie majstruje przy radiu ,podbiega jakiś gość i zabiera się za odkręcanie alufelg,po chwili zorientował się ,że w aucie ktoś jest,chwila konsternacji, nie wiele myśląc mówi to ja zabieram felgi a ty bierz radio.

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 15:54:19 /


http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_2524/Czy_wierzysz_w_Mustanga.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 16:04:20 /


Rzadko podnoszę głos, ale teraz to zrobię!!
Nie wiem jak inni, ale ja NIE ŻYCZĘ sobie, żadnych dowcipów na temat żydów, cyganów i innych nacji dotyczących obozów koncentracyjnych.
I proszę Moderatorów o szczególne potępienie dla tego rodzaju "dowcipu" !!!!

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 17:52:52 /


Nierozumię przecież to tylko dowcip. Nie chodzi o to, aby kogoś urazić. One poprostu są - o blandynkach, ruskich, czarnych, itp. Niebardzo rozumię czemu Palio się tak zdenerwowałeś. Oczywiście z całym szacunkiem dla Ciebie. Mnie to rozśmieszyło ponieważ nie spodziewałem się takiego zakończenia. Pozdro i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 18:24:06 /


Prawda że śmieszny :) Ale jednak nie wypada i prawo nie zezwala. Więc prosimy o usunięcie przez administratora.

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 18:29:19 /


Więcej szacunku dla tych nacji Palio, ich nazwy piszemy dużą literą ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 18:58:48 /


A siedziałem i myslałem czy pisać ten kawał czy nie, oczywiście nie chciałem nikogo urazić. Jeśli tak bardzo naduzywa to zasady więc śmiało można usunąc.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 19:06:06 /


a dowcipy o Asyryjczykach mogą być czy nie ?
dlaczego tylko o żydach i cyganach są nie w porządku ?
p.s. mnie sie wydaja, ze żyd i cygan tak jak katolik pisze sie z malej litery, z dużej może Izraelczyk :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 21:32:46 /


Wg Słownika Języka Polskiego PWN Żyd i Cygan z dużej.
Dopuszcza się cygana z małej, jako synonim oszusta etc.

To tak jak byś napisał ślązak, kurp czy mazur...

W dowcipach nie chodzi o narodowości, tylko o treści. Można przecież pisać o Żydach, Ruskach, Polakach, Argentyńczykach, ale w obliczu tragizmu Auschwitz jest to niezbyt smaczne.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 21:42:55 /


No dobra walnąłem bład ortograficzny, ale czytajcie ze zrozumieniem.
Napisałem,ze nie chodzi o nację, ale o połaczenie jej z obozami, etc. Nie znosze i nie toleruję podobnych dowcipów i tepię je jak mogę. Kiedyś mój szef dostał ode mnie parę krótkich i długich jak na jakims spotkaniu firmowym sobie pozwolił....
Skończmy temat. Po prostu proszę o pomijanie podobnych tematów.

Pozdrawiam

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 22:03:18 /


niestety nie znalazłem postu, który jest przedmiotem dyskusji,
moja opinia o semickich dowcipach jest taka, ze nie warto z nimi walczyc,
w kontekście nalotu na Drezno ma nie być dowcipów o Niemcach ?
zabronimy amerykana dowcipów o Polakach, bo tez nieco dostaliśmy w tyłek ?
jeżeli to tylko śmieszna historyjka to należy traktować ja właśnie jak żart,

traktowanie spraw przynależności rasowej albo wyznaniowej serio jest groźne, żarty z tego działają chyba w druga stronę

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 22:18:03 /


kawały o Żydach i innych mogą być, tylko gdy dotyczą holokaustu to tak nie wypada, dlatego, że to największa!! zbrodnia przeciwko ludzkości.

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 14:34:55 /


Nie dokońca zgodzę się z podejściem że holocaust był największą zbrodnią. W rosji za Stalina zgineło znacznie więcej ludzi niż zgineło Żyduw podczas II w.ś. To była inna forma eliminacji ludzi a obozy na syberii to co już mniejsza zbrodnia? To że tam gineli ludzie innej narodowości to zbrodnia nie jest już tak wielka? Czy ginacy żydzi mają większą wartość od innych tak samo umierających ludzi? No właśnie dlaczego? Śmierć każdego człowieka zamkniętego za kratami w głodzie jest taka sama. Chyba że panie RAV uważasz inaczej?

Michał.. / 2008-04-09 17:36:18 /


Asyryjczyków to już zupełnie wytłukli, od lat żadnego nie spotkałem :), może wróćmy do dowcipów.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 20:27:07 /


Tak samo Hetytów, których też dawno nie spotkałem :)

Michał.. / 2008-04-09 20:35:39 /


Kartagińczycy, a byli tacy sympatyczni, tez zniknęli :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 20:39:49 /


onet forum??

- Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

*- Przysiwieć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 20:56:04 /


cholera a ja do brazowego leje gaz. juz wiem dlaczego silnik mi sie kończy....

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 21:03:23 /


Aaaa to ja leje dobrze :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 22:01:20 /


musze dać taunusowi nutkę żółtego zeby sie zgadzało:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 22:09:06 /


ja dobrze leje...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 23:11:23 /


No... a co ja mam wlać, bo mam... dwukolorowy? :/

:D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-09 23:44:05 /


wszystkiego po trochu

Michal FAZI / 2008-04-10 00:53:43 /


A ja słyszałem w Radiu M, że Holocaust wymyślili Żydzi. I to jakiś Profesor mówił, więc chyba można mu wierzyć?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-10 07:09:51 /


Fajny ten rozkład ;) Mam gdzieś zdjęcie przy Road to Hel(l) liil :)

Mysza liil (EM) / 2008-04-10 08:29:15 /


Czyli jak wymieniam silnior to muszę przemalowac auto??

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-10 08:29:24 /


Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda Bryzol ...

http://www.capri.pl/user/1065

... to załączam jego zdjęcie :-)




ps. przepraszam Bryzola :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-10 12:30:04 /


Mysza, o to Ci chodziło? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-10 23:11:36 /


http://pl.youtube.com/watch?v=KBiUDSa0sPA

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-11 00:28:44 /


"Nie do końca zgodzę się z podejściem że holocaust był największą zbrodnią. W rosji za Stalina zginęło znacznie więcej ludzi niż zginęło Żydów podczas II w.ś. To była inna forma eliminacji ludzi a obozy na Syberii to co już mniejsza zbrodnia? To że tam ginęli ludzie innej narodowości to zbrodnia nie jest już tak wielka? Czy ginący żydzi mają większą wartość od innych tak samo umierających ludzi? No właśnie dlaczego? Śmierć każdego człowieka zamkniętego za kratami w głodzie jest taka sama. Chyba że panie RAV uważasz inaczej?"

Tu nie chodzi o to kto ginie, czy żydzi czy ktoś inny. Skutek ten sam, ale cel troszeczkę inny. Celem holokaustu było Całkowite zniszczenie narodu żydowskiego. Po prostu najczystsza forma nienawiści. Zbrodnie przeciwko innym narodom np Polakom, były jakby "z rozpędu" i drugoplanowe.

Właśnie według mnie to jest problem dzisiejszego świata, całego tego kapitalizmu, dzisiejszej mentalności ludzi, odejścia od Boga.
Patrzy się na liczby, wyniki, osiągnięcia, czyli na efekty, a nie szuka się źródła.

Nie powinno być ważne ile zabił, ale dlaczego zabił. Wtedy będziemy mogli zrozumieć świat i może go naprawić.

- O zobacz Jabłko spadło.
- no spadło.

Swoją drogą to cały holokaust nieświadomie sprowokowali (jeżeli można takiego słowa użyć) Żydzi. Tylko zamiast szukać przyczyny zaczęli kłócić się o fakty, o liczby, o to czy największa zbrodnia czy nie. A skoro nie wyciągnęli wniosków, to chyba historia się jednak powtórzy. Zresztą widać to po tym co się teraz na świecie dzieje.

ponieważ to wątek dowcipy to pewnie niejedna osoba tak to odbierze. :) więc tu o tym nie piszmy

END

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-12 14:28:00 /


http://pl.youtube.com/watch?v=TkTRV7vz06k

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-12 16:03:03 /


Pół biedy, jak jakiś zwykły gość nie umie śpiewać, bo to się zdarza. Gorzej jak ktoś nazywa się Glenn Hughes (to ten drugi, od 1:32), jest wokalistą Deep Purple i nie umie śpiewać: http://pl.youtube.com/watch?v=3Zz1gOIxHPE

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-14 11:43:15 /


Jeszcze 2 słowa w kwestii żydowskiej: pisze się "żyd" jeśli ma się na myśli religię (tak jak muzułmanin albo chrześcijanin), ale "Żyd" jeśli ma się na myśli narodowość (tak jak Polak, Arab, Niemiec itd.).

Prawie jak dowcip, chociaż historia autentyczna. Kiedyś pojechałem służbowo (nomen omen) do Oświęcimia ze swoim szefem i jakimś jego znajomym. Po drodze opowiadałem jakieś "kawały żydowskie", bo owszem, uważam, że są śmieszne w swojej obrzydliwości, zresztą nie pierwszy raz. Tym razem jednak szef mimo rozległego poczucia humoru nie bardzo się śmiał, więc zmieniliśmy temat. Następnego dnia szef ubarwiając jak zwykle opowiadał w firmie jak nam wypadła podróż służbowa, że po drodze cały czas sypałem dowcipami o gazowaniu Żydów; a teraz uważajcie, ostatnie zdanie z opowieści szefa: "A przecież wiecie, że Tadek jest Żydem".

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-14 11:53:38 /


a to ftopa ;P swoja droga mogl sie odezwac ze sie mu nie podobaja te kawaly, a nie siedziec cicho.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-14 12:04:30 /


To jest dość luzackie towarzystwo, każdy dowcip ujdzie. Nikt by mi nie zwrócił uwagi, bo tym samym naruszyłby swój image luzaka totalnego. Żeby przegiąć, to się trzeba bardzo postarać. Ale tamtym jednym razem nieświadomie znalazłem się blisko granicy przegięcia.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-16 20:13:20 /


Jurij Lialin po pracy wypił trochę wódki. Ponieważ czuł niedosyt poszedł do swojego kolegi stróża i tam uczta była kontynuowana. Ponieważ po imprezie elektryk nie chciał iść do domu stróż dźgnął go nożem w plecy.

Na drugi dzień Jurij obudził się w swoim łóżku ze strasznym bólem. Przyczyną nie była jednak rana, ale najzwyklejszy kac. Mimo to Lialin poszedł do pracy, ale brygadzista widząc jego stan odprawił go do domu. Po drodze Jurij zasnął w autobusie i kilka razy objechał miasto od pętli do pętli. Gdy wrócił do domu nieco przekąsił i położył się spać. Żona która przyszła z pracy zauważyła, ze z jego pleców wystaje rękojeść noża.

W szpitalu lekarze przeprowadzili operację wyjęcia 15 centymetrowego noża. Medycy ze zdziwieniem stwierdzili, ze nóż nie uszkodził żadnych ważnych organów i potrzebny był jedynie niewielki zabieg.

Elektryk nie ma żalu do przyjaciela za ugodzenie nożem - jak stwierdził, w trakcie picia różne rzeczy się zdarzają.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 21:01:48 /


czytałem na wp :D tylko w rosji i polsce takie akcje hehehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-17 21:13:57 /


http://www.youtube.com/watch?v=AQFipXmxuZM

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 23:11:54 /


http://www.youtube.com/watch?v=e_RBrkne_vA&NR=1

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 23:13:09 /


http://pl.youtube.com/watch?v=2Rxl-OLLdf4

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-17 23:27:41 /


http://pl.youtube.com/watch?v=gFXHZTRnmLo&feature=related

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-18 00:06:12 /


Coś na doła :)

http://www.youtube.com/watch?v=nWYfcOi7cpM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-18 07:24:56 /


Kot słuchający House Music:



Kot słuchający hip hopu:



Kot słuchający metalu:

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-18 14:59:36 /


Kot słuchający Stevie'ego Wondera:



Kot słuchający rocka alternatywnego:



Kot słuchający Techno Music + Extasy:

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-18 15:02:29 /


Koty są SUPER !! Powalił mnie delikwent od techno :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-18 22:37:03 /


do tej pory myślałem, ze mieszkanie przy parku jest fajne, ale zaczynam sie zastanawiać, czy aby na pewno

http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/slonie-spacerowaly-po-parku-w-lodzi,1095710

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-19 10:07:51 /


palić laka tez trzeba umieć :)

http://youtube.com/watch?v=HaVzgrKYG-c

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-26 10:37:40 /


http://www.smog.pl/wideo/17661/nie_osadzaj_zbyt_szybko/

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-27 16:57:51 /


Motocykliści....

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-28 09:46:02 /


motór Power po mojej ulicy tym zasówa komarkiem z wózkiem 2x większym od komara z kierowca i daje rade :P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-28 16:35:36 /


http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=6708 powoli staje sie to prawdą ;P

spaf_x Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-29 10:33:35 /


o kurde....

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-29 12:43:46 /


Przedostatni epizod - dobry, zresztą jak prawie każdy - na southparkstudios.com można obejrzeć wszystkie odcinki ze wszystkich sezonów.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-29 13:04:38 /



to chyba capri :]
zaczerpnięte z
http://www.joemonster.org/art/9124/Kilka-wariacji-na-temat-drzewa

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-30 08:47:38 /


Gryźliny?

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-30 10:20:20 /


To nie Capri. Światła za szeroko rozstawione i nie taki garb. Nie pamiętam co to za amerykaniec, ale to na 100% nie Capri.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-30 11:15:27 /


Rozstawienie świateł wskazuje na Cutlassa 4-4-2

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-30 14:51:37 /


Już jest capri :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-30 15:18:42 /


http://video.google.pl/videosearch?q=nauka+robienia+laski&sitesearch

Michał.. / 2008-04-30 20:16:32 /


:)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-05 09:41:06 /


hahahah az z krzesła zleciałem:P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-05 13:34:21 /


Mała firma podupada finansowo. Szef przychodzi do swych kilku pracowników.
- Wiecie, że nie wiedzie się nam ostatnio najlepiej. Niestety, muszę kogoś zwolnić. Nie podjąłem jeszcze decyzji kogo. Może ktoś z Was dobrowolnie odejdzie? Zastanówcie się.
Wszyscy spojrzeli po sobie. Murzyn mówi:
- Mnie nie możesz zwolnić. To byłby rasizm!
- Mnie też nie - mówi jedyna kobieta - to byłby seksizm!
- Mnie tym bardziej - odzywa sie kulawy dziadek - to byłaby dyskryminacja niepełnosprawnych!
Spojrzenia wszystkich powędrowały w kierunku młodego, pracowitego człowieka.
- Hmmm - mówi powoli chłopaczek - coś mi się ostatnio zdaje, że chyba jestem gejem...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-07 21:54:58 /


Było, i to dawno: http://www.capri.pl/forum/33900#35618 . Ale dobre. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-09 00:26:08 /


Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-09 23:41:02 /


Buahaahhahahahaa :D

Dobre foto na początek dnia :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-10 11:58:10 /


http://i2.pinger.pl/pgr146/48eca56d0019a32b47b6adec

LamBerT Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-12 01:00:56 /


Idąc ze znajomymi na Ornak z plecakami w trepach troche przemoczeni i zmarznieci ujrzelismy taki oto widok, ktory poraził nas do tego stopnia że zrobilo sie odrazu cieplo :D i stwierdzilismy ze grzaniec jest chalucynogenny :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-12 09:05:48 /


heh, do wózków z dziećmi w górach już się przyzwyczaiłem, ale widzę że na szlakach czeka jeszcze wiele niespodzianek

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 20:58:16 /


Będzie downhill ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 21:04:36 /


Pit-stop Kubicy: http://pl.youtube.com/watch?v=S4powGS4oZI

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-13 01:24:02 /


lubie downhill ale na rowerze szczególnie w wykonaniu Josha Bendera :D

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-13 15:40:18 /


Pod prąd na 3miejskiej obwodnicy :D KOZAK !!!

http://pl.youtube.com/watch?v=ePpD_xnsdHU

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-14 12:24:33 /


Prawie jak drift :)
http://pl.youtube.com/watch?v=8_c7g-uEQD8&feature=related

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-15 13:48:54 /


pewnie ma świeży przegląd;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-15 13:53:23 /


dzis widzialem takiego peugeota 206 :D jakby bylo mokro to zostawialby slad opon szerokosci pewnie z 335mm :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-15 14:57:36 /


http://pl.youtube.com/watch?v=ePpD_xnsdHU ten filmik mnie rozwalił

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-15 18:05:02 /


zdaraza sie może ten w Corsie dopiero z wysp wrócił:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-16 17:50:29 /


Umieść 5 szympansów w jednym pokoju.
Zawieś banana przy suficie i ustaw drabinę tak by umożliwiała dotarcie do
banana.
Zainstaluj system, który będzie wlewał lodowatą wodę w całym pomieszczeniu,
gdy tylko któryś z szympansów zacznie wspinać się po drabinie.
Szympansy szybko nauczą się, że nie należy wdrapywać się na drabinę.
Po jakimś czasie wyłącz system "zlewania lodowata wodą"
Teraz zastąp jednego z szympansów nowym.
Ten ostatni wejdzie po drabinie i nie wiedząc czemu dostanie wpie*dol od
pozostałych.
Następnie zastąp jeszcze jednego ze starych szympansów nowym.
Ten też dostanie wpie*dol i to szympans nr. 6 (ten, który był przed nim
wprowadzony) będzie bił najmocniej.
Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych, aż będą sami nowi.
Zauważysz, że żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na drabinę, jeżeli
trafi się jeden, który o tym choćby pomyśli, to na pewno dostanie wpie*dol
od pozostałych. Najgorsze jest to, że żaden z nich nie wie dlaczego.
Tak właśnie wykuwa się kultura korporacyjna firmy.
Teraz, gdy znany jest mechanizm procesu, zrozumiałym jest dlaczego
przyśpiesza się wymianę "dinozaurów" na młodych, dynamicznych, dlaczego nie
dostajesz bananów i dlaczego wielu twoich współpracowników chętnie ci
przypie*doli...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 10:06:11 /


dobre podoba mi sie:P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-22 10:33:38 /


http://moto.allegro.pl/item365598597_gaznik_ford_capri.html

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-24 11:14:30 /


Może do 2,8 :) i tak wesoła cena :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-24 11:16:33 /


Aż kusi, żeby zadzwonić i wyśmiać :)

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-25 12:35:11 /


Bardziej by było wyśmiać tego kto to kupi:D A sprzedający może wywalić nawet 10 000 pln i jak trafi jelenia to dobrze.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-25 19:39:39 /


Akcja dzieje sie na budowie
Wszyscy pracuja tak, jak nalezy,
tylko jeden facet pcha puste taczki w jedna i druga strone...
Podchodzi do niego majster i sie pyta:
-Czemu tak chodzisz z tymi pustymi taczkami ?
A pracownik na to:
-Szefie, tu jest taki zap**rdol, ze nie ma czasu załadować:)

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-25 20:54:21 /


Przypomniało mi się:

- Panie majster! Kowalski spadł z rusztowania!
- Taaak? To wyjmijcie mu ręce z kieszeni, żeby wyglądało na wypadek przy pracy!


:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-26 00:00:19 /


Na budowie: mówi robol do szefa "kierowniku... złamałem łopate"
-a szef "to sie oprzyj o betoniarke"
:)

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-26 10:40:41 /


Na budowie przechodzi jeden robotnik koło dugiego i widzi tego jednego depczącego coś ze złością.
-Co tak depczesz?
-Ślimaka!!!!
-Czemu???????
-A, bo od samego rana się za mną szwendał...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-26 10:58:23 /


Trzech górników o imionach Gustlik, Ludwik i Hubert w nagrodę za dobrą pracę zostali wysłani na export do francji. Przed wyjazdem sztygar im tłumaczy; Wicie chopy, te żabojady bydo na wos godać inaczy niż u nos tzn. ty Gustlik bydziesz Gui. Ty Ludwik bydziesz Lui a ty Hubert bydziesz... A Hubert godo; jo nie jada...

granadabus / 2008-05-26 12:11:50 /


Niezłe;)

http://www.dziennik.pl/sport/euro-2008/article179982/Polacy_znow_kradna_w_niemieckiej_reklamie.html

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-27 23:29:34 /


Dawno sie tak nie uśmiałem

http://www.joemonster.org/filmy/2976/Balls-of-Steel-Nieznosny-diabelek

;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 02:05:38 /


W załączeniu treść (tłumaczenie z angielskiego) plakatu jednego z angielskich uniwersytetów, rozwieszanego w żeńskich szkołach średnich:

Życie uczy nas, że kobiety dzielą się na 4 grupy:
• piękne, które nie pracują,
• piękne, które pracują,
• brzydkie, które pracują
• brzydkie, które nie pracują.
Kolejność nie jest przypadkowa.
Piękna kobieta, która nie musi pracować nadal będzie szanowana przez męża o ile pozostanie zachwycająco piękna.
Piękna kobieta, która pracuje jest szanowana za urodę i za to, że nie uzależniła się od męża i mąż wie, że jak zacznie przeginać to zostanie sam.
Brzydka, która pracuje nie ma szacunku od mężczyzn, ale pracuje, więc nie musi się z nikim wiązać.
Na koniec brzydka, która nie pracuje - jest zawsze uzależniona finansowo i musi być w jakimkolwiek związku - ta obrywa niesamowicie i zasługuje na zero szacunku.

Wniosek stąd jest jeden - jeżeli masz pewność, że zachowasz olśniewającą urodę, możesz nie pracować. Ale jeżeli z biegiem czasu Twoja mama i tata brzydli, Ciebie czeka to samo. I jedyne, co uratuje Ci radość życia to wykonywanie pracy zawodowej, dzięki czemu nie będziesz skazana na mężczyznę, który z czasem zacznie cię traktować gorzej niż śmiecia.

Jeżeli jesteś brzydka, to lepiej pilnie się ucz, bo żaden mężczyzna nie pomoże Ci w życiu przedrzeć się do dobrej posady, wszyscy będą cię gnoić, a Twoja jedyna nadzieja to twoje zdolności i pracowitość abyś mogła osiągnąć chociaż połowę tego, co piękne koleżanki, którym w życiu pomogą mężczyźni.

A więc zastanówmy się, komu chcemy pomagać, Gentlemen...
Pozdreaux

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 11:30:25 /


Dawno aż tak nie poplułem monitora :-D
http://patrz.pl/mp3/partnerstwo-andrzej
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 12:28:38 /


A tu coś dla tych z powołaniem artystycznym
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Fotografia_artystyczna
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 15:03:10 /


fotografia jest dobra:P:P ale małżenstwo tez :P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-29 16:58:57 /


sama prawda:):):)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Fiat_126p

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-29 21:52:46 /


"Film ten jest odpowiedzią na reklamę Polsatu, w której niemieccy komentatorzy naśmiewali się z polskich piłkarzy. Oczywiście nasze orły rozgromią wszystkich przeciwników :-)"

http://www.youtube.com/watch?v=NjTJRYMNuCM

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-29 21:57:15 /


Palio a szukałeś czegos z kręgu naszych zainteresowań? :)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ford

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 22:37:21 /


Najlepsze z Fiata 126p:
Napęd hybrydowy – zwykły i jak się go pcha :)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 23:43:02 /


Z pamiętnika ojca-mężczyzny

Stoję sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Stoję sobie ... stoję... I nagle zauważam przy drugiej kasie, wpatrzoną we mnie i uśmiechającą się DO MNIE blondynę. Ale jaką blondynę! Mówie wam - Karaiby, słońce, plaża, Bacardi...!
Ostatnio ładne dziewczyny się do mnie tak uśmiechały, gdy przytaszczyłem do akademika, na drugi dzień po imprezie, skrzynkę zimnego piwa. Ale to było 10 lat temu ...
Ta jednak uśmiechała się do mnie przyjaźnie nawet bez piwa. Jakaś taka znajoma mi się przez chwilę wydała, ale nie mogłem sobie przypomnieć skąd...
Pewnie podobna do jakiejś aktorki... Powoli budził się we mnie głęboko uśpiony instynkt łowcy. Mieszanka adrenaliny i testosteronu wypełniały mój organizm. I to one kazały mi bez zastanowienia zapytać:
- Przepraszam, czy my się skądś nie znamy?
Wypadło nawet nieźle. Lala połknęła haczyk. Jej reakcja była szybka, uśmiech bez zmian:
- Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich dzieci...
Mówi się, że ludzki umysł potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracować nie gorzej od komputera. Mój był w tej sekundzie w stanie konkurować z najlepszymi. Po chwili miałem wydruk. Zawsze używam gumek. Zdrada małżeńska jest już sama w sobie wydarzeniem szargającym nerwy szanującego się mężczyzny. Po co ją jeszcze dodatkowo komplikować? Mój komputer pokładowy przypomniał mi tylko trzy przypadki, które były odstępstwem od tej zasady.
1. Koleżanka z pracy, na szczęście brzydka tak, że sama jej twarz była najlepszym zabezpieczeniem.
2. Koleżanka żony z pracy, na szczęście po takim alkoholu, że mi nie do końca ... tego...
3. Pozostała tylko jedna możliwość, kiedy mogłem sobie strzelić dzidziucha na boku. Nie omieszkałem podzielić się tą radosną nowiną z matką mojego nieślubnego dziecka i setką kupujących przy okazji:
- Już wiem, Pani musi być tą stripteaserką, którą moi koledzy zamówili na mój wieczór kawalerski 9 lat temu.Pamiętam, że za niewielką dodatkową opłatą zgodziła się pani wtedy robić TO ze mną na stole w jadalni na oczach moich klaszczących kolegów i tak się pani przy tym rozochociła, że na koniec za darmo zrobiła im pani wszystkim po lodziku !!!
Zaległa całkowita cisza. Nawet kasjerki przestały pracować. Wszyscy wpatrywali się na przemian we mnie i w czerwieniącą się coraz bardziej ślicznotkę. Kiedy osiagnęła kolor znany w kręgach muzycznych jako Deep Purple wysyczała przez śliczne usteczka:
- Pan się myli, jestem wychowawczynią pana syna z drugiej "b" ...

Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-01 21:47:17 /


I to podobno na faktach :)

GRYZOŃ / 2008-06-01 22:17:04 /


EEeeee ... o kurde... Mocna na prawdę niezła sytuacja:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-01 23:11:25 /


czemy wszystkie golfy 3 maja po 150tys przebiegu?
bo po 299999km licznik sie zeruje

http://pl.youtube.com/watch?v=xi1ZnlxiQGI&feature=related

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-01 23:14:39 /


w Łodzi Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę...

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-06 11:56:34 /


hahaha :d

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-06 12:23:38 /


ha ha ha ha ło matko, popłakałem się ze śmiechu :))))))))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-06 14:24:39 /


http://www.youtube.com/watch?v=DmpRSDcRD-8

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-10 22:07:47 /


Ochrona Trasy Kwiatkowskiego w Gdyni kontra rowerzysta

http://www.youtube.com/watch?v=Ks1QKFEtEVk

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-10 22:22:53 /


Windows ciagle mnie czymś zaskakuje.
Nie ma konta, nie mam opcji otworzyć.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-11 09:05:32 /


Trudna sztuka wjazdu przez bramę:

http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5268725,Trudna_sztuka_wjazdu_przez_brame.html

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-12 12:13:11 /


filmik stary ale zawsze bedzie mnie bawic...

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-12 18:53:51 /


Nawet jak bym chciał to by mi to nie wyszło:)

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-13 00:38:43 /


coś na czasie :D

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-13 08:50:03 /


...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-13 11:35:02 /


Siedzi kibic w fotelu i ogląda mecz Polska - Austria. 5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje bramkarza. W 12. minucie Bąk głową podwyższa na 2:0. W 28. minucie po strzale z rzutu wolnego Krzynówka jest 3:0 !!
Nagle szarpie go żona:
- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!






- Jaki jest szczyt niemożliwości?
- Jednym gwizdem spowodować nienawiść 40 mln ludzi



- Z kim spotka się polska reprezentacja w drugiej rundzie Euro 2008?
- Z kibicami na Okęciu.



- Co robi Polak, kiedy Polska wygrywa z Austrią?
- Wyłącza PlayStation



Leo Beenhakker: - Howard, why?
Sędzia Howard Webb: - For money...

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-13 13:49:38 /


Dobre te kawały, jak szybko one powstają:)

tofik_wFe / 2008-06-13 19:35:10 /


http://pl.youtube.com/watch?v=KoQb8vb4blA
posikałem sie ze smiechu

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-15 14:51:10 /


Do wszystkich ekoterrorystów: George Carlin o ratowaniu planety

http://www.youtube.com/watch?v=-CaIqW1WfPI

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-18 08:34:47 /


Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki
i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie"
2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki
5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 którzy poprawią te błędy
6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka"; czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że są głupi
2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"
15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"
19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach
11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"
5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek
4 którzy napiszą że "TO JUŻ BYŁO!"
13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 który okazyjnie zapyta się: jak wymienić klakson?
1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.
15 którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie podkręcania żarówek.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-20 09:27:59 /


Heh dobre i w dodatku idealnie tu pasuje ;) ale tak właśnie tworzy się forum

spaf_x Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-20 12:02:55 /


profesjonalni elektrycy mówią - źródło światła :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-20 13:55:31 /


nie prawda... ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-20 14:23:46 /


gryziu liil, poprostu idealnie wpasowałeś to w nasze forum:)

Hoover 3M / 2008-06-20 15:59:34 /


żarówka i tyle :P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-20 16:03:50 /


Zgadzam się, potwierdzam

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-20 17:40:31 /


gryziu napisał

"
Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki
i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie"
2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki
5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 którzy poprawią te błędy
6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka"; czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że są głupi
2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"
15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"
19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach
11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"
5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek
4 którzy napiszą że "TO JUŻ BYŁO!"
13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 który okazyjnie zapyta się: jak wymienić klakson?
1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.
15 którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie podkręcania żarówek.
"
Zgadzam się

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-20 18:19:25 /


to juz bylo

GRYZOŃ / 2008-06-21 03:58:27 /


Sugeruje przenieść to do działu "strona www" bo traktuje on o sprawach "związanych z funkcjonowaniem serwisu capri.pl"

Tak poza tym zdecydowanie pisze się "żarówka".

:D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-21 10:07:59 /


a tak na marginesie - to jak wymienić ten klakson? :P

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-21 17:18:36 /


Jeszcze 1, który napisze, że wątek dotyczy wymiany żarówki, a jak chcesz wiedzieć jak się wymienia klakson, to załóż sobie osobny wątek. ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 01:28:27 /


ej, to forum nie jest o żarówkach, trzeba je przenieść do forum o żarówkach.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 12:59:51 /


co wy wiecie o RZAROWKACH bo tak jest popraw.....lepiej.;)

krissnr70 / 2008-06-22 14:02:46 /


rzarufkah

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 14:06:57 /


Mnie w szkole uczyli że to je rażufka

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 15:15:25 /


To ja się podczepię pod wątek: ile osób potrzeba do wymiany jarzeniówki? :)

Yossarian / 2008-06-22 16:34:05 /


zależy jak wysoko jest zawieszona :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 16:49:09 /


I czy wymiana odbywa się w dzień czy w nocy?

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-22 17:19:39 /


Nie "w dzień", tylko "za dnia".

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-22 21:46:42 /


I zależy od typu jarzeniówki :) A poza tym to nie jest wątek o jarzeniówkach. Proponuje założyć nowy wątek :P

szkodnik_wFe / 2008-06-22 22:40:51 /


...2 lata i 3 miesiące później....

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-22 23:00:36 /


Chłopaki, GRAMATYKA!!!! RZAJENIÓWKA!

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-22 23:15:18 /


Nie gramatyka tylko ortografja!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-23 06:41:26 /


Hehhe byłem po 5 piwach :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-23 07:27:00 /


szkoła óczy i wyhofóje:PP

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 11:50:51 /


Wielcy ludzie według IPN

Dratewka Szewczyk - według dokumentów inspekcji sanitarnej sprzedawał nieświeże baranie mięso z olbrzymią ilością konserwantów. Aby zyskać rękę jakiejś bogatszej od niego białogłowy doprowadził do wyginięcia gatunku zagrożonego.

Adam Mickiewicz - rusofil, kolaborant. W 1968 razem z Kazimierzem Dejmkiem i Gustawem Holoubkiem w dokonał syjonistycznej prowokacji. Autor mitu o żydzie-patriocie Jankielu. Znany też jako TW "Wieszcz".

Mikołaj Kopernik - zdrajca narodu, człowiek o podwójnym (polskim i niemieckim) obywatelstwie, wróg Kościoła. Autor niezbyt precyzyjnej teorii heliocentrycznej, bez trudu poprawionej później przez Jana Keplera.

Bolesław Chrobry - w młodości znany jako "Bolko". Kolaborował z Niemcami. Przyjmował korzyści majątkowe od cesarza niemieckiego Ottona III. Legenda mówi że uszkodził jeden z cenniejszych zabytków w czasie wyprawy na Kijów.

Kazimierz Wielki - "Zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną" - rozłożył polskie budownictwo, przez co teraz musimy importować technologię budowy drewnianych domów z Kanady. Miał kochankę żydówkę.

Ernest Malinowski - nie bacząc na tragiczny stan linii kolejowych w Polsce, wyjechał do Peru, aby tam w śmiesznej wełnianej czapeczce budować Centralną Kolej Transandyjską.

Jezus Chrystus - żyd, według źródeł historycznych wyrzutek społeczeństwa, reakcjonista, który wbrew obowiązującym zwyczajom zwykł rozmawiać z ladacznicami i trędowatymi. Często gościł w domach celników. IPN jest w posiadaniu notatki sporządzonej przez dwóch rzymskich żołnierzy, według której jego uczniowie upili ich, ukradli ciało i upozorowali zmartwychwstanie. Brak umiejętności pływania tuszował chodzeniem po wodzie.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 17:02:20 /


http://pl.youtube.com/watch?v=iUZl6T1BoRQ&feature=related

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-23 20:23:04 /


hkih :P:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 23:20:33 /


Polski akcent po meczu Chorwacja - Turcja
http://www.youtube.com/watch?v=n_gpKkHrPaA

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 23:27:54 /


Do wielkich jeszcze:
Gustlik-Uzywal nieoznakowanego porawnie pojazdu do poruszania sie po drogach publicznych,oznaczajac w/w pojazd recznie ku uciesze okolicznej gawiedzi i propagujac nielegalny tuning wozu typu T34.

krissnr70 / 2008-06-24 00:12:50 /


upolowane w Chudowie na Śląsku, młodzi motocykliści, wyglądało dość zabawnie:)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-24 09:15:36 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5608869

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-24 23:10:08 /


no to facet ma pecha.Kumpel takim firmowym jeździ.Każdego dnia 300-600km i zero problemów

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-25 00:01:13 /


http://pl.youtube.com/watch?v=12jLU41jTbg

http://pl.youtube.com/watch?v=32nX4Mgvf04 pani basia wymiata

spaf_x Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-26 13:18:14 /


http://pl.youtube.com/watch?v=vtcUNd4pEZA

Film o BHP prezentowany na szkoleniach z tej dziedziny w jednym zakładzie produkcyjnym wielkiego międzynarodowego koncernu. Popłakałem się.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-26 23:41:36 /


gwóźdź starszy od internetu :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-26 23:47:07 /


świetne, kapitalne

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-27 08:18:48 /


stare ale jare, szkoda że u nas nie robi się filmów szkoleniowych "z jajem"

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-27 15:27:48 /


Dawno się tak nie ubawiłem!

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-27 21:19:15 /


Nigdy nie myślałem że w Poznaniu mieszkają tak mało tolerancyjni ludzie.


PS My mieszkamy na piątym piętrze :) a koleś chyba się czepia.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-01 09:49:58 /


http://pl.youtube.com/watch?v=HuIAOY2INi8

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-01 12:44:42 /


Przynajmniej podpisali się odpowiednio...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-01 12:51:05 /


A pies cię je.....
http://pl.youtube.com/watch?v=Dfl9Ltbr7PY

Ja jechałem 150km/h a on ?

http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5391251,Ja_jechalem_150_km_h__a_on_.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-01 16:17:51 /


Jak donosi "Times"na przedmiesciach Londynu
w poznych godzinach nocnych doszlo do katastrofy budowlanej
Powodem bylo zarwanie sie pietrowego lozka.
Siedemnastu Polakow odnioslo lekkie obrazenia.

krissnr70 / 2008-07-01 21:51:27 /


http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=cFNCnvNEO4U&feature=related

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-04 00:36:21 /


http://pl.youtube.com/watch?v=q9dOnSKMBj0&feature=related
kaskader konstruktor ;]

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-04 14:42:56 /


http://pl.youtube.com/watch?v=_RPmoLzpMDg&feature=related

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-07 22:34:33 /


HAHAHAHAHAHAHA!!!!!

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-07 22:58:45 /


Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, głowa rozwalona, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne
oczy, wciąga górskie powietrze i mówi:
- I chuj, i tak lepiej niż w pracy!

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-08 13:54:01 /


http://www.joemonster.org/filmy/5205/280-km-h-na-liczniku-wariata-w-BMW-M3

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-10 09:33:43 /


Kobieta i wyjazd z parkingu
0-1
http://view.break.com/530434

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-11 01:31:44 /


Ta jest lepsza;)

http://www.break.com/index/dumb-woman-vs-parking-gate.html

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-11 08:02:16 /


:)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-13 19:05:32 /


Coś dla płci pięknej :)

Jak zrozumieć faceta? To bardzo proste. Nie należy szukać jakiś skomplikowanych sposobów, wystarczy pojąć kilka prostych spraw, które są łatwe i proste do przyjęcia.

1. Jesteśmy prości.

2. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.

3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz
odpowiedzi, nie zdziw się, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chciałaś usłyszeć.

4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

5. My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym
myślę, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.

6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

7. Piątek/ sobota/ niedziela = żarcie = kumple = latanie i
piwo = tragiczne maniery. To coś takiego jak księżyc w
pełni. Nie do uniknięcia.

8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich
lubić.

9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam.

10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

11. Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, ze pomogę ci wybrać z twoich 30 par, te która najlepiej pasują.

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.

14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.

15. Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli to drugie.

16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor!!!

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również.

19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku.

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, ze gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to co najprostsze.

MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-15 16:14:12 /


dobre :):)

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-15 16:22:23 /


Jako rozwinięcie tematu polecam "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" Johna Gray'a ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-15 17:19:30 /


coś w podobnym stylu:

Jak mężczyzna może uszczęśliwić kobietę? Wystarczy że będzie:
* Przyjacielem
* Kompanem
* Kochankiem
* Bratem
* Kimś jak ojciec
* Nauczycielem
* Mentorem
* Kucharzem
* Ogrodnikiem
* Cieślą
* Kierowcą
* Inżynierem
* Mechanikiem
* Dekoratorem wnętrz
* Stylistą
* Seksuologiem
* Ginekologiem/polożnikiem
* Psychologiem
* Psychiatrą
* Terapeutą
* Dobrym ojcem
* Gentlemanem
* Dobrze zorganizowany
* Porządny
* Bardzo czysty
* Atletyczny
* Uczuciowy
* Przyjazny
* Uważny
* Ambitny
* Dający się lubić
* Elokwentny
* Odważny
* Bohaterski
* Twórczy
* Śmialy
* Pochlebny
* W stanie zrobić wszystko
* Zdecydowany
* Inteligentny
* Pomysłowy
* Interesujący
* Pruderyjny
* Cierpliwy
* Uprzejmy
* Namiętny
* Szanujący
* Słodki
* Silny
* Uzdolniony
* Wspierający
* Współczujący
* Tolerancyjny
* Wyrozumiały
* Kimś, kto uwielbia zakupy
* Kimś, kto nie stwarza problemów
* Kimś, kto nigdy nie ogląda się za innymi kobietami
* Bardzo bogaty
Jednocześnie musisz zwracać uwagę na to, czy na pewno:
* Nie jesteś ani zazdrosny ani za mało zainteresowany
* Dobrze dogadujesz się z jej rodziną, ale jednocześnie nie spędzasz z nimi więcej czasu niż z nią
* Dajesz jej swobodę, ale okazujesz zainteresowanie tym, co robi.
Ponad wszystko ważne jest by:
* Nie zapominać dat: rocznic (wesele, zaręczyny, pierwsza randka, itd.), urodzin, menstruacji, ...
Ale nawet, jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek perfekcyjnie, nie masz 100% pewności, że będzie ona szczęśliwa, ponieważ pewnego dnia może uznać, że dusi ją nieskończona perfekcja jej życia z Tobą i uciec z pierwszym dzikim zapijaczonym, nieokrzesanym dupkiem jakiego spotka.

2. Jak kobieta może uszczęśliwić mężczyznę ?
* Pozwól mu pobawić się swoimi cycuszkami ...

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-15 18:04:29 /


boże temu nie da rady sprostać no ni w ząb ni w dooope:P ale to ostatnie to popieram:P w każdym prawdzimym meżczyźnie jest coś z dziecka:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-15 18:59:22 /


http://www.collegehumor.com/video:1822943

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-17 07:44:12 /


z przed sekundy :) w pracy dostaliśmy zgłoszenie :)

Subject: skaner malfunction - zgloszenie w wersji for fun
To: "Service HelpDesk"
From: ktos@lpp.com.pl
Reply-To: ktos@lpp.com.pl
Date: Thu, 17 Jul 2008 09:42:48 +0200

Droga Przyjaciółko
Piszę do Ciebie
ponieważ żadna inna redakcja nie chce już odpowiadać na moje
listy.A mam problem. (Wiem, wiem - znowu! Trudno, bywa, nie wszyscy
są idealni) Moja praca ostatnio
odznacza się dużym dyskomfortem - nie żeby praca kiedykolwiek bywała komfortowa,
ale wiadomo być musi, niestety ostatnio jest gorzej niz
zwykle.W naszym pokoju coś
zdechło - jeszcze nie śmierdzi, ale chyba juz się rozłożyło bo najpierw burczy,
potem drga a kiedy wydaje sie ze zyje to miga komunikatem ze raczej nie
zyje.Nie wiem co robić,
brak mi wiedzy i przygotowania, co prawda jestem genialna w innych dziedzinach a
poza tym piekna, seksowna, inteligentna, zabawna, drobna, krucha blondynka,
180cm, 120kg, itp....) ale w tej sytuacji kompletnie nie wiem jak
reanimowac biedne stworzenie.Może to efekt braku
tlenu i powinnam mu nawiercic kilka dziurek w obudowie?Doradzcie cos
prosze!Zrozpaczona
PS A tak serio
to skaner znowu nie działa (a cholernik był już reinstalowany 6 lub 7
razy).Możecie coś z nim
zrobić?PozdrawiamHania

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-17 10:01:34 /


hmm dzis sie ostro usmiałem po czym zeźliłem. mianowicie kumpel u którego na placu stoi obecnie mj wóz mówi mi ze jakis kolo sie zatrzymał i w gatke czy wóz nie na sprzedażi oferował 800 zeta za niego kumpel patrzy i tak hmm ze co? za tyle to se mozesz poldka zardzewaiałego kupic sam tylny resor w podobnej cenie jest i mówi twoje audi za tyle kupie. jak bym to na zywo słyszał to gościa bym tak pocisnął ze by sie malutki zrobił. swoją drogą pomyslalem a moze ten wóz kurde faktycznie tragicznie wyglada ze za taka cene oferował? a moze poporstu człowiek był odchodzacy od zmyslów

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-19 00:24:20 /


moze to ktos z klubu chcial po taniosci kupic .... przyznac sie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-19 00:35:13 /


Wróżby i senniki...

Rozsypała się sól - będzie kłótnia.
Rozsypał się cukier - na zgodę.
Rozsypała się kokaina - będą wizje.
Upadł widelec - ktoś przyjdzie.
Upadło mydło - oczekuj nieoczekiwanego.
Jaskółki nisko latają - będzie deszcz.
Krowy nisko latają - rozsypała się kokaina.
Pękło lustro - będzie nieszczęście.
Pękł rozporek - będzie wstyd. Mniejszy lub większy...
Pękła prezerwatywa - lepiej, żeby pękło lustro.
Swędzi nos - będzie pijaństwo.
Swędzi dupa - mydło upadło...

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-22 12:15:42 /


stop wariatom drogowym

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-23 08:57:55 /


:)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-23 12:23:17 /


z Tym rowerem to nie ma co sie śmiac obracam sie troche w takich klimatach i widziałem gorsze wypadki

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-24 13:43:26 /


Benio, jeśli sądzisz, że to autentyk to odstaw wszystko co bierzesz, łącznie z hipercolą czy jak to tam zwałeś ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-24 17:24:27 /


Buhahaha o kurde...

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-24 17:54:00 /


spoko:P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-26 19:26:32 /


Stronka przetłumaczona przez narzędzia językowe Google :)

http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&sl=de&tl=pl&u=http://cgi.ebay.de/ford-granada-consul-kombi_W0QQitemZ130240985650QQihZ003QQcategoryZ29750QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem&usg=ALkJrhjxE1-k7eq7nsDZJzwVeVoQyJ5F3g

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-27 11:17:15 /


Zajebiste

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-27 23:27:08 /


http://www.youtube.com/watch?v=c9ulKvpiYsI

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-28 17:48:02 /


ten kabaret jest mega:) najlepszy skecz to byl chyba: historia wedlog KMN :)

miron Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-28 19:34:35 /


Od dzisiaj już będziesz wiedzieć jakiej stacji radiowej słuchać by poprawić sobie humor, stacji w której można się dowiedzieć m.in., że przebój "Ciągle pada" Czerwonych Gitar to była zapowiedź powstania szatańskiego Windowsa... ;)

o. Rydzyk: – Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – A ta prostytucja na drogach? Jakież to wstrętne.I popatrzcie, kto się koło tych narzędzi diabła zatrzymuje. Popatrzcie... góry mięsa z hormonami – bo przecież nie ludzie. Trzeba siać, siać... tak, tak... zwierzęta z hormonami. A potem przychodzą z płaczem do księży.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – Wykosztowaliście się na te kiełbasy, na te szynki na święta, a teraz co? Nawet na bilet nie macie, by pojechać do Częstochowy.

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Poszłam do księdza i żalę się, że już nie mam siły, bo piętnaście lat żyję pod jednym dachem z pijakiem, a ksiądz westchnął i powiedział: „Ty masz jednego pijaka, a ja mam ich całą parafię”.

¤ ¤ ¤

rozmowa na antenie RM: – Ojcze Dyrektorze... mam nowotwora i to złośliwego.
– To wszystko dla Boga, córko.

¤ ¤ ¤

ekspert RM: – Czasem w towarzystwie słychać koncert „bąków”. Wszystko spowijają trujące wyziewy tych gazów. Z punktu widzenia ekologii jest to barbarzyństwo.

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Miałam do usunięcia ząb... i to mądrości. Bardzo się bałam i poszłam do kościoła, i modliłam się: „Panie Jezu, co to będzie, co to będzie...”. I taka myśl mi wtedy przyszła do głowy: to ja się boję o ból zęba, a przecież Jego na tym krzyżu bardziej bolało. No to zaczęłam się modlić i ofiarowałam Jezusowi ten ząb. Poszłam do dentystki, a Jezus mi to wynagrodził i wcale mnie nie bolało.

¤ ¤ ¤

ekspert RM: – Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach wody „Bonaqua”, i jako logo partii Unia Wolności. Żebyśmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać masonerii.

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
– Prosimy...
– Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana...

¤ ¤ ¤

ekspert RM: – To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

¤ ¤ ¤

ekspert RM: – Jest taka książka dla dzieci pod tytułem „Doktor Dolitle”. To jest straszna książkai jeszcze na dodatek lektura. Ona równa zwierzęta z człowiekiem, czyli równa człowieka ze zwierzęciem. To jest doktryna masońska: świnia jest taka sama jak i ja.

¤ ¤ ¤

Kącik dowcipów w Radiu Maryja:
– Wie pan, zaczęły wypadać mi włosy.
– Był pan u lekarza?
– Nie. Same zaczęły.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – Trzeba pić zioła, bo to nie chemia. Ale jak się je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już wtedy zaczyna się okultyzm i diabeł.

¤ ¤ ¤

rozmowa na antenie RM: – Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
– Już pan jest na antenie.
– A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
– Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
– Aha...

¤ ¤ ¤

słuchaczka RM: – Jak byłam mała, to przychodził do nas taki wysoki ksiądz. Brał mnie na ręce i tak gładził po pupce. Teraz jestem duża, ale czasem tak bardzo chcę, aby tamten ksiądz znów mnie przytulał i głaskał po pupie.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – Przyjeżdżają tu do Torunia ludzie i mówią: „Jakie to sobie pałace budują księża.” A to jest ich dziadostwo – tych ludzi dziadostwo i mały mózg. Zacofanie!

¤ ¤ ¤

słuchacz RM: – Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – Mówią niektórzy, że Ojciec Święty jest konserwatystą. Pewno, że jest, bo na tych biwakach rozmaitych jadał konserwy, bo je lubi...

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Ja jestem już babką, mam 75 lat. Tyle lat żyłam z alkoholikiem – już zaczynam płakać – i urodziłam z tym alkoholikiem córkę, która wyszła za mąż też za alkoholika. Urodzili dziecko, też alkoholika...

¤ ¤ ¤

telefon do RM: – Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an!

¤ ¤ ¤

ekspertka RM: – Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną masturbacji, która będzie później przeszkadzała w tworzeniu więzi rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że masturbacja jest główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

¤ ¤ ¤

przypadkowe wejście na antenę dźwiękowca RM zdenerwowanego odgłosami remontów rozgłośni: – Ku...a, ch...u, przestań wiercić. Jak ja, ku...a, mogę miksy robić w takich, ku...a, pie...ch warunkach, do ch...a!

¤ ¤ ¤

rozmowa na antenie RM: – Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
– Może źle zbierała...

¤ ¤ ¤

rozmowa na antenie RM: – Tu Radio Maryja, katolicki głos w twoim domu. Słuchamy, kto się do nas dodzwonił?
– Tu... tu... Włodź...dź... dzi... mieeerz z No... oooo... weg...g...g... Sącz...cz...cza...
– O widzę, że z Panem sobie nie porozmawiamy...

¤ ¤ ¤

rozmowa na antenie RM: – Jestem ogromnie zbulserwowany tym, co się dzieje...
– My też, panie Janie, ale mówi się zbulwersowany...
– No właśnie... jestem zbulserwowany...

¤ ¤ ¤

modlitwy na antenie RM: – Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa?
– Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

¤ ¤ ¤

słuchaczka: – Pojechałam na pielgrzymkę na Węgry i widziałam, że księża, co byli z nami, kupowali w dużych ilościach winiaki...
o. Jacek: – Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy.

¤ ¤ ¤

o. Rydzyk: – Rozmawiam kiedyś z taką dziewczyną. Niby sukienka do ziemi... dobrze, ale patrzę, a tu taki dekolt... rozpruty niemal do pępka. Biedne dziecko... myślę sobie... potem dziwisz się, że mężczyźni patrzą na ciebie jak na zwierzę. Kochani, trzeba siać, siać i zbierać ziarno. Jakoś dzisiaj nie kontaktuję tak... dobrze.

¤ ¤ ¤

ekspert na antenie RM: – Weźmy słowo „komputer”. Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-28 20:00:07 /


Bardzo dobre!!! Dawno się tak nie ubawiłem!
Od jutra ustawie w samochodzie to wspaniałe radio (tyle w nim prawdy).
A w jakich godzinach lecą takie fajne audycje?

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-28 22:02:12 /


I niech ktoś powie że to nie jest największa sekta...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-28 23:17:15 /


http://pl.youtube.com/watch?v=7QyxAV9CIbk&feature=related

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-29 03:18:40 /


http://patrz.pl/filmy/george-carlin-10-przykazan-polskie-napisy

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-29 09:49:12 /


http://www.milanos.pl/video.php?cat=20&id=4979

hehe dobre

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-02 23:22:39 /


http://furtv.pl/film/1

i jeszcze to nie wiem czy bylo :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-02 23:43:32 /


http://www.youtube.com/watch?v=x_t8DvM2kX8

matiz co mu sie przez 30tys km nie wymieniło oleju



oraz nk i tvn24.pl

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-06 13:07:29 /


Dobre!!! Szczególnie ta woda :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-06 13:22:40 /


Ciekawe Tłumaczenie Google

http://img155.imageshack.us/my.php?image=googletumacz12180253390by3.png

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-07 09:41:26 /


Turecka straż pożarna
Wzór czystego profesjonalizmu
http://rutube.ru/tracks/901258.html?v=d9863b1abc4e7f4928decb215d10771c


Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-07 15:48:50 /


Niewiem, chyba wolałbym żeby mnie nie ratowali tacy goście gdybym się palił, mogliby wodę z benzyną pomylic he he. Kurcze taka wtopa i to na jakichś pokazach ;D

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-07 16:33:02 /


http://moto.trojmiasto.pl/news.php?id_news=29185

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-12 08:23:20 /


Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu

męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty
pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna!!! Drinki,
balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak
fajnie, ze zapomniałam o godzinie!!!!.. Kiedy wrociłam do domu była 3
nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą

wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się
zorientowalam,
ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9
razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w
cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu
uniknęłam awantury z męzem...!!!!!! Szybciutko połozyłam się do
łozka,
mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha!!!!!!
.Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy,
więc
mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od
razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak
dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła.

Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy
zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam
pokornym głosem: 'Taaaak???? A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz,
dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła -

krzyknęła 'O kurwa!!!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu,

zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła
jeszcze
raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła

się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i
szybko
zaczęła chrapać.....

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-13 15:52:49 /


Sprawdź, czy jesteś prawdziwym rajdowcem!
Są różne oznaki bycia rajdowcem, jednak jest bardzo możliwe, że nim jesteś, jeżeli:

1. Kiedy coś odpada z auta, zastanawiasz się, jak bardzo odelżyło to samochód.

2. Olej zmieniasz co tydzień.

3. Kiedy ktoś jedzie z Tobą pierwszy raz, wydaje z siebie dziwne dźwięki podczas pokonywania zakrętów.

4. Kiedy ktoś najeżdża Ci na tylny zderzak w jeździe codziennej, czujesz się w obowiązku pokazać mu, jak szybko można przejechać kolejny zakręt.

5. Szukasz idealnego toru jazdy wózkiem na zakupy w supermarkecie.

6. Kupujesz rajdówkę zanim kupisz dom/mieszkanie.

7. Kupujesz rajdówkę zanim kupisz meble do nowego domu/mieszkania.

8. Szukasz auta do holowania lawety z rajdówką, a nadal nie kupiłeś mebli.

9. Majątek rodziny przeliczasz na liczbę opon, które można by za niego kupić.

10. Wiesz, że wizyta u dobrego dentysty to jeden Markgum.

11. Siedzisz w aucie, wydajesz dźwięki silnika i udajesz, że jedziesz, chociaż dopiero czekasz, aż silnik wróci od Goduli.

12. Masz tyle części zamiennych, że możesz złożyć z nich przynajmniej kolejne auto.

13. Na gwiazdkę chciałbyś dostać B12 Bilsteina albo 275 Świątka, a Twoja rodzina wie, o co Ci chodzi.

14. Ludzie poznają cię po Twoich dzwonach. “Acha, to ty rozwaliłeś zawieszenie na Wałach Chrobrego?”

15. Na pierwszej randce pytasz się, czy będzie Twoim pilotem.

16. Ludzie nie poznają Cię bez kasku na głowie.

17. Ślub planujesz z uwzględnieniem kalendarza PZM.

18. Rodzina przenosi tapczan do garażu, bo chce trochę z Tobą pobyć.

19. Głośno narzekasz, kiedy w jeździe codziennej auto przed Tobą pokonuje zakręt złym torem, zmuszając Cię do zwolnienia.

20. Kiedy sąsiad prosi Cię o pożyczenie oleju, pytasz się: “Castrol czy Elf?”, na co on odpowiada: “Chodzi mi o jadalny…”

21. Kiedy znajomy pyta Cię o jakiś dobry warsztat samochodowy, wysyłasz go do Chojnackiego.

22. Uwielbiasz jeździć w deszczu, po śniegu i po szutrze, suchy asfalt Cię nudzi.

23. Na pytanie “Co jest największym zagrożeniem dla rasy ludzkiej?” odpowiadasz: “Podsterowność!”

24. Ciągle chcesz coś zmieniać w swoim aucie, żeby hamowało mocniej, skręcało lepiej i przyspieszało szybciej.

25. Uważasz, ze ABS i kontrola trakcji są dla ludzi opóźnionych w rozwoju.

26. Ludzie z hamowni poznają Twój głos przez telefon i witają Cię po imieniu.

27. W jeździe codziennej zdarza Ci się czasem ciąć zakręty po poboczu.

28. Sklep z oponami odmawia uznania gwarancji na bieżnik każdej opony, do której choćby się zbliżyłeś.

29. Kiedy przyjeżdżasz na przegląd i mechanik podnosi maskę, wymyka mu się dość głośne “Chryste Panie…”

30. Przy zakupie nowego auta, pytasz się, czy zamiast klimatyzacji i podgrzewanych foteli jest dostępna jest klatka bezpieczeństwa zgodna z załącznikiem J.

31. Kiedy tylko widzisz jakiś pusty plac, zaczynasz w myślach układać na nim słupki.

32. Dziwisz się, że na konkursach matematycznych nie ma zadania z treścią dotyczącego dobrania przełożeń skrzyni biegów na Rajd Brodnicki.

33. Kiedy ktoś pyta Cię, gdzie się uczyłeś, odpowiadasz: “Tor Kielce”.

34. Trwałość opon liczysz nie w kilometrach, a w przejechanych imprezach.

35. Ciągle dochodzisz do odcięcia na tej krótkiej prostej w drodze do pracy. Dwójka jest trochę za krótka, ale chyba nie warto na te dwie sekundy wrzucać trójki.

36. Kiedy wchodzisz do jakiegoś sklepu w okolicy, z miejsca wita Cię krzyk: “Nie, nie chcemy umieścić reklamy na aucie!”

37. Kiedy gdzieś widzisz choćby dwa słupki, w Twojej głowie rozlega się głos: “Slalom, dowolny!”

38. Kiedy Twoja druga połowa chce wyjechać z Tobą wyjechać na wakacje, pytasz: “A co, jest tam jakiś rajd?”

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-14 12:42:53 /


prawie jak moj zyciorys

Ania Ptaskowa / 2008-08-14 12:49:41 /


znowu z kobiety konta napisalem :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-14 12:53:30 /


A ja uwierzyłam że to Ania pisała ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-14 13:02:14 /


W Ani przypadku by było ok, gdyby całość była poprzedzona: Gdy Twoja druga połowa...

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-14 13:04:26 /


Przychodzi babeczka do mięsnego, przygląda się mrożonym kurczakom. Wybiera, przekłada, miesza lecz nie znajduje dostatecznie dużego. Woła ekspedientkę.
- Jutro będą większe?
- Nie, ku*wa, nie będą. Są martwe.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-16 22:12:22 /


wtf?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-19 12:33:39 /


też się z czymś takim spotkałem gdzieś nad morzem i do tej pory nie wiem co to ma znaczyć ;D

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-19 16:54:10 /


to było zrobione nad morzem, niedaleko między Koszalinem a Darłowem chyba

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-19 17:37:39 /


znak oznacza "zakaz jazdy jednosladow" a pod spodem "dotyczy takze rowerow"
troche rysunki sa niejednoznaczne ale o to chodzi. o ile dobrze pamietam.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-19 21:09:59 /


Lechu, "nie dotyczy rowerów" :)))

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-19 22:45:39 /


pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-20 00:19:01 /


A gdzie się pcha ten ford "K" ?

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-20 21:26:06 /


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Po-co-nam-tarcza---sonda-WP,wid,10265659,wiadomosc.html?ticaid=16784&_ticrsn=5

Pani w kapeluszu najlepsza

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 04:24:58 /


TAK! jedzenie roślinek i zero mięska - stabilizacja na świecie, pokój i w ogóle pełnia dobrobytu :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 05:07:25 /


POMOCY!
Wciągnęło mi "Tico" do filtra powietrza - co robić!

mesje55 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 08:44:19 /


hahah :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 08:46:16 /


http://moderatorzy.blog.interia.pl/?id=1550322

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 14:49:01 /


jak zdjąc ubranie w 7sekund? http://pl.youtube.com/watch?v=DWp_f2Tkgcg

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 09:13:20 /


http://pl.youtube.com/watch?v=fkgeK0o7fJc&feature=related

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 11:41:04 /


kurde z tym wyskakiwaniem z gaci trzeba poćwiczyć bo ciekawy patent gość wynalazł:D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 12:08:36 /


Co do wyskakiwania z gaci to tak nie potrafię, ale kiedyś musiałem się tak szybko ubrać i jeszcze szybciej zniknąć... ;-)
... i to bym radził poćwiczyć...

mesje55 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 22:09:38 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5947441
ktoś sie ostatnio pytał o 2.0 wieloryba z scorpio chyba mikeb4 także brać na części bo okazja sie nie powtórzy:))

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-24 11:21:27 /


http://moto.allegro.pl/item424839549_toyota_celica_85_po_moze_slawnym_wlascicielu.html

Classmobile / 2008-08-25 01:52:35 /


http://grywamy.pl/gry/smieszne/14/Ice_Slide/1172/ ja wyrwalem 404 metry pingwinem;)))

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-25 14:37:33 /


ste-fun ja szukam 2.3 - myślisz że mogą być droższe ? :-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-25 16:34:24 /


http://www.youtube.com/watch?v=AhjwnsVUeto


Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-25 21:12:18 /


Doglebna analiza polskich porazek olimpijskich (W. Wencel / wprost.pl)


Dlaczego Polacy polegli na olimpiadzie?

Badminton – bo siatka była za wysoka
Boks – bo rękawice były za duże
Jeździectwo – bo koń się naćpał
Judo – bo pas się rozwiązał
Sztafeta 4x100 metrów – bo zgubili pałeczkę
Skok o tyczce – bo tyczki były za krótkie
Łucznictwo – bo cięciwa pękła
Rzut dyskiem kobiet – bo trener się upił
Pięciobój nowoczesny – bo pięć konkurencji to za dużo
Piłka ręczna – bo sędziowie oszukali
Piłka siatkowa – bo zupa była za słona
Pływanie – bo kostiumy były zbyt obcisłe
Strzelectwo – bo są pacyfistami
Szermierka – bo „Italiano”
Tenis – bo smog
Żeglarstwo – bo wiatr był słaby

Gdyby nie pech, wygralibyśmy klasyfikację medalową!

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-27 18:31:54 /


Rasowe V6 :)))

http://www.youtube.com/watch?v=S3d-SgMDu9s&feature=related

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-29 20:36:49 /


no comment. a podobno to ja mam nierówno pod sufitem...

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-29 23:33:32 /


- Czemu tak krzyczałeś w nocy?
- Miałem straszny sen.
- Śniło mi się, że musze się ożenić!
- Z kim?
- Znów z tobą!!!


Adam i Ewa bawią się w Raju.
Przychodzi do nich Bóg i mówi:
- Dzieci moje, mam dla was dwa prezenty, ale musicie wybrać co komu ma przypaść. Pierwszy prezent - to sikanie na stojąco.
Adam zerwał się i zaczął walić głową w pień, krzycząc, że jest mu to niezbędne. Ewa ustąpiła. Bóg dał Adamowi prezent, a ten jak oszalały zaczął biegać i sikać na wszystko: na trawę, na drzewa, na ziemię.
Ewa do Boga:
- A jaki jest ten drugi prezent, Boże?
Bóg na to:
- Rozum, Ewo. Drugi prezent to rozum. - spojrzał na Adama i dodał - Przyjdzie ci i rozum mężowi oddać, bo obeszczy w cholerę wszystko!
I tak została Ewa bez prezentów...


Zatrzymał mnie ostatnio policjant za przekroczenie prędkości. Spytał:
- Dlaczego pan tak szybko jedzie?
Odparłem:
- Widzi pan ten dynks pod moją nogą? To tzw. pedał gazu. Kiedy naciska się go, więcej paliwa zostaje wtłoczone do silnika. Wtedy wzrastają obroty, koła kręcą się szybciej i auto szybciej jedzie. Tak to właśnie działa. Coś jeszcze?


Na koniec idiota na przejeździe kolejowym gdzieś w Polsce :D

http://www.youtube.com/watch?v=tijB2hoPT_8

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 12:53:24 /


Jaki ziom... Już wiem skąd wypadki na strzeżonych przejazdach. Masakra, że tacy idioci się trafiają.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 13:13:46 /


Hehe ja ostatnio trafiłem na tvn turbo i zatrzymali babke i policjant mówi:

Poproszę prawo jazdy a ona na to "A to konieczne?" :D myslałem ze z gleby sie nie podniose :D

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 13:40:55 /


http://pl.youtube.com/watch?v=585kY82vOCA&feature=related
POLSKA

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-30 15:33:07 /


http://pl.youtube.com/watch?v=HYFdraD8xQc&feature=related

hehe

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 17:02:21 /


Biorę jak tylko przyjadą :D

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 17:55:08 /


Buuuaaaahahaha!!! PULLONEZ ! XD

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-30 18:39:34 /


hahaha nazwa bezbłędna ;D

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-30 19:47:30 /


http://moto.allegro.pl/item428810547_czerwony_klakier.html w dupe fajny

Classmobile / 2008-08-31 00:44:23 /


Nie widzę związku.. Viper to viper.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-31 06:30:32 /


No ale ma przecie chłodzenie bagażnika, można se cole wsadzić albo coś pośmigać i zimny napój gotowy. Lepsze niż klima :D

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-31 08:21:55 /


http://www.youtube.com/watch?v=Nv5wguWTw1g&feature=related

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-31 20:05:27 /


reklama opon :)

http://www.youtube.com/watch?v=SkvI4NoUX6E

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-31 21:52:55 /


zloty wymiekaja
http://pl.youtube.com/watch?v=Xs5tWmBI0UU&NR=1

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-01 01:23:38 /


Nowe hity zlotowe

http://pl.youtube.com/watch?v=7gaNzxv6f4o&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-01 01:33:18 /


http://pl.youtube.com/watch?v=gY-THmbXKyQ

żyłka rajdowca udziela się na wygnaniu w pracy :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-01 09:57:10 /


http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/736_neonowka_zule.php
polonez w dieslu przerobiony na gaz i takie tam inne:D

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-01 11:33:06 /


jak dwa psy hehe

http://www.youtube.com/watch?v=bVSUwnxP7W8

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-02 10:04:24 /


MISZCZ !!! :d

http://www.youtube.com/watch?v=-R6BaDOtPfI

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-02 14:40:46 /


Widziałem go w Pekinie. Doskonały pływak lądowy. To były treningi przed olimpiadą.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-02 17:27:08 /


http://users.skynet.be/fa018426/Georgia.jpg

Guzik Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-02 23:06:35 /


:)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-03 11:12:42 /


tylko dlaczego?

http://pl.youtube.com/watch?v=NE7lidtt_mU

http://pl.youtube.com/watch?v=UidJxt5joMA

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-06 11:23:29 /


Pani w szkole pyta się Jasia:
Jasiu, na płocie siedzą 3 sowy. Przychodzi myśliwy i jedną zabija. Ile pozostało sów??
Jasiu odpowiada:
Ani jedna proszę pani bo jedną zabił myśliwy a dwie pozostałe uciekły, bo przestraszyły się huku.
Pani na to:
Nie prawda Jasiu bo pozostały 2 sowy, ale podoba mi się twój tok rozumowania.
Jasiu zwraca się do nauczycielki:
Teraz ja pani zadam zagadkę. W parku są 3 dziewczyny. Jedna liże LODA druga gryzie LODA a trzecia bierze całego do buzi. Która z nich jest mężatką??
Pani zakłopotana odpowiada:
Ta, która bierze całego do buzi...
Jasiu na to:
Nie proszę pani, mężatką jest ta, która ma obrączkę na ręce, ale podoba mi się pani tok rozumowania


Tubylcy złapali polaka , francuza i anglika. Powiedzieli im że ich zabiją a z ich skóry zrobią sobie bęben, mogą jednak wybrać sposób w jaki zginą. Francuz bierze szable i przebija sie nią na wylot krzycząc : Viva La France !!! Anglik bierze pistolet i krzycząc : God save the Queen strzela sobie w łep. Polak wybiera widelec i zaczyna sie nim dźgać.Krew sie wszędzie leje a Polak dalej sie dźga. Tybylcy pytają go co robi a on na to : A gówno bedziecie mieli a nie bęben!

Prosty komunikat werbalny jako gwarancja efektywności przekazu informacji.
- Nataszko, zjedz kawałeczek tortu!
- Dziękuję, Jureczku, nie chcę.
- No spróbuj, bardzo smaczny!
- Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego.
- Nataszko, proszę.
Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam...
- Żryj ten tort, kurwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę!!!

Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy:
- Jest cukier w kostkach?
- Nie ma! - odpowiada sprzedawca.
- A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej?

Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecinę,
która klęczy przed figurą i się modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii.
Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli.
Podchodzi do niej i pyta:
- A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie?
- Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra.
- Ale to jest Św. Antoni, babciu!
- No żesz kurwa mać!!! Czterdzieści siedem zdrowasiek psu w dupę i poszło się jebać!!!

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-08 14:22:23 /


Tak się w Gdańsku drogi buduje!!!! A co :P Jak głosi hasło na billboardzie : "MAM TALENT" :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-09 11:21:53 /


no chyba tak tego nie zostawią hahaha

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-09 11:28:14 /


Polak a szczególnie gdańszczanin potrafi :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-09 11:55:52 /


i tutaj nasuwa się pytanie... co artysta miał na myśli :D

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-09 23:24:53 /


Tyle się mówi o bezpieczeństwie na drogach a o rozpraszaniu kierowców takimi pierdołami to już cisza :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-09 23:26:33 /


Rozpraszanie - nie takie aż ważne - ja tam na bilboardy wcale nie patrzę - chyba, że w korku - ale przecież pod taką nawierzchnią robi się porządny podkład z różnych kruszyw - a na tym fragmencie gdzie jest słup - podkładu pod końcową warstwę zapewne brak i asfalt będzie osiadać i pękać w tym miejscu. Kompletny debilizm

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-10 01:07:26 /


Polska właśnie... 2 tygodnie po oddaniu rozkopie się na nowo za piniądze podatników oczywiście... nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą :(

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-10 01:58:39 /


Biedni Niemcy pakuja instalacje LPG do...
http://cgi.ebay.de/FIAT-CINQUECENTO-500-MIT-LPG-AUTOGAS_W0QQitemZ260282913662QQcmdZViewItem?hash=item260282913662&_trkparms=72%3A823%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

"Pali tylko 5L gazu na 100km"
Nowy biznes: montaz instalacji LPG w cieniasach i exportowanie ich do Niemiec?
Przyjedz do Polski... twoj samochod marzen juz tam jest ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-10 03:04:09 /


a propos najwiekszego wydarzenia dnia dzisiejszego:

http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-10 22:45:44 /


strona na której znajdziesz zawsze aktualną odpowiedź czy wielki zderzacz hadronów zniszczył już ziemię :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-11 08:29:49 /


a ja biedaczek tak blisko tego ustrojstwa, powiienem sie bac?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-11 12:22:24 /


Młody, Ty wiesz KOGO (nie czego) powinieneś się bać?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-11 13:32:26 /


http://pl.youtube.com/watch?v=-R6BaDOtPfI

To sie ruscy zabawili :D:D

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-11 18:55:20 /


parę postów wyżej dałem tego samego linka Szyja :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-11 20:18:55 /


PiS - dwa kłamstwa i spójnik.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-11 20:46:21 /


Na olimpiadzie najbardziej poszczęściło się naszym pływakom.
Wszyscy mieli w samolocie miejsca przy oknach...


to jest dziewczyna :D

http://www.spike.com/video/ultimate-girlfriend/3031646



Kierowca zdaje sobie sprawę, że taśma przed nim jest oznaczona jako "Uwaga" a nie "Meta".

http://www.break.com/index/rally-car-swerves-off-the-road.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-12 08:59:00 /


Zły opis ma to wideo, z tego, co mówi kierowca wysiadły mu hamulce, a i widać już wcześniej że jakoś tak dziwnie dohamowuje. no i ogólnie dość roztrzęsiony jest..

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-12 09:13:35 /


takie foty

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-12 10:25:58 /


Sorki nie zauwazylem...

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-12 15:41:34 /


menda dobra :D

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-12 15:54:33 /


http://www.youtube.com/watch?v=bT0IOl-ZAjo

KONIECZNIE OGLĄDNIJCE !!!

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-12 19:42:23 /


hihi Totalna porażka na antenie ale takie rzeczy zdarzają się...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-12 20:38:03 /


http://www.joemonster.org/art/9734/Absurdalne_potwory_z_japonskich_filmow

Mi najbardziej podoba sie potwor z widelcem!

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-13 00:50:30 /


Kolega w zeszłym roku robił winko z winogron. Trochę mu nie wyszło i zgierowało. Było może tego z 8 butelek. Przedestylował to i wyszedł bimber 60%. No to trzeba spróbować. Degustujemy trunek. Jeden kieliszek. Drugi... Wszystko ok.
Po chwili kolega siada na kanapie i mówi:
- Chłopacy. Z tym alkoholem jest coś nie tak. Słabo mi... Nie mogę wstać... Nie mogę się podnieść...
Siedzi i myśli... My lekka panika...
Pojawia się uśmiech na jego twarzy:
- Zapomniałem... Ja mam cukrzycę. Cukier mi spadł. Pijemy dalej...

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-13 01:33:47 /


Buaahahaahahha :) Dobre JaMan!! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-13 02:50:59 /


Jesus Is My Friend

http://pl.youtube.com/watch?v=7-NOZU2iPA8

Policja goni kemping :D

http://pl.youtube.com/watch?v=IFjWcOY-78s

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 08:40:06 /


Clarksonia

http://pl.youtube.com/watch?v=Xbeo2jGOEcs

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 09:01:39 /


Chłopak wybrał się z dziewczyną na randkę, było super, postanowił odprowadzić ją do domu. Stoją przed klatką, on oparty ręką o ścianę mówi:
- Tak sobie myślę, że nie puszczę Cię do domu, jak nie zrobisz mi laseczki na dobranoc.
- Nie wygłupiaj się, znamy się krótko, poza tym ktoś może zobaczyć...
- A ja i tak Cię nie puszczę dopóki mi nie zrobisz dobrze.
Takie przekomarzania trwają 5 min., 10 min., 30 min... Po 45 min. drzwi od klatki nagle otwierają się, wychodzi facet z dziewczyną i najspokojniej na świecie mówi:
- Ja jestem ojcem tej dziewczyny, a to jest jej młodsza siostra. Słuchaj, synu - jeżeli moja starsza córka nie chce Ci zrobić laski to zrobi Ci młodsza. Jak ona nie będzie chciała, to ja Ci zrobię, ale weź już kurwa rękę z tego domofonu.

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 15:53:49 /


http://pl.youtube.com/watch?v=eRtIzKCqFFo

ekranizacja kawału ;p

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 16:42:24 /


kawał był i żeby było śmieszniej ktoś pod tym samym dowcipem dał dokładnie ten sam filmik :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-18 17:27:22 /


http://pl.youtube.com/watch?v=QO1K3Qre9AY

Grzechu 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 23:20:40 /


maaaxxxxx

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-18 23:25:09 /


Gruube :D

Ptasior a ty wrzuć tę fotę co ja zrobiłem a Ola ci przesłała na komórkofon :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-19 09:16:07 /


zapinaj pasy

http://www.metacafe.com/watch/1769106/nightmare_car_park/

koleś kopnął się w głowę

http://pl.youtube.com/watch?v=-V58LkjfLi8

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-22 02:08:35 /


Z cyklu: zycie w Irlandii

- szefieee... kiedy lunch... glodni jestesmy...
- nie ma jedzenia! Ramadan!!

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-22 12:37:33 /


Bandyta wchodzi do banku, kradnie pieniądze z kasy po czym podchodzi do jednego z klientów i pyta:
- Widziałeś co zrobiłem?
- Tak i mam zamiar zadzwonić na policję.
Złodziej przyłożył mu pistolet do głowy i go zastrzelił. Podszedł do następnego klienta z tym samym pytaniem na co ten odpowiada:
- Nic nie widziałem i nic nie słyszałem, ale moja żona widziała.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-23 13:15:28 /


Jas i Malgosia siedza w parku na lawce poznym wieczorem, w zamiarach
niedwuznacznych. Dla Jasia jest to pierwszy raz, no i z wrazenia zamiast
Malgosi wsadzil w dziure po sęku w lawce... Na to Malgosia :
- Jasiu, walisz w deche!
A Jas :
- Sie wie, fachura! ...

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-24 14:40:12 /


http://pl.youtube.com/watch?v=qFGerOXQtnI

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-25 00:12:40 /


Idzie Polak do sklepu z czesciami samochodowymi w Dublinie i mowi do sprzedawcy:
- Skrzynia, SKRZYNIA! - i pokazuje rekoma ksztalt skrzyni
- Ohhh you mean BOX - podpowiada stary Irys
- Taaa moze byc box. A tera skup sie: DO STARA !!

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-26 01:48:25 /


nie, nie nie...
To było tak:

wchodzi facet do sklepu ( w Dublinie, Londynie itp), i mówi:


- potrzebuję piłkę
- what?
- piłkę- i zaczyna pokazywać rękami okrągły kształt, dodaje: Dudek, Bekham...
- ahh ... BOLL,
- yes boll...
- a teraz skup się: DO METALU.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-26 10:43:07 /


Znaczenie imion męskich. Wersja deluxe

ADAM - nudny i ma małego pyrdka, suchar, nie myje uszu
ADRIAN - ogląda kreskówki, a gdy nikt nie patrzy, biega w damskich ciuszkach
ALBERT - uroczy i śmieszny, ale niestety pedał
ALEKSANDER - ładnie i mądrze mówi, łasy na łapówki
ALFONS - imię instytucja, niedomyty, ulizany krętacz
ALFRED - zawodowiec w dziedzinie masturbacji
ALOJZY - oślizgły typ, pewnie zoofil
AMBROŻY - samotnik z brodą, miejscowe dziwadło
ANDRZEJ - wie co w życiu najlepsze, jada wieprzmaki, chodzi jak gej
ANATOL - od urodzenia łysy i w pinglach, szuja
ANTONI - nudny i wali mu z pod pachy, często bezrobotny
ARKADIUSZ - pierdoła, myśli że go wszyscy lubią, a w rzeczywisto¦ci jest na odwrót
ARNOLD - mięczak i ciota, nosi damską bieliznę
ARTUR - miły, koleżeński, pomaga innym, totalny frajer
BARNABA - dobre imię dla osła, uczynny, miły wieśniaczek
BARTŁOMIEJ - myśli że jest cwany, ale nieświadomie daje wszystkim dupy
BARTOSZ - pustak jakich mało, ale dupy na niego lecą, śmiertelnie boi się robactwa
BAZYLI - totalny zakręt z zadupia, straszny nudziarz
BENEDYKT - straszny lamus, zazwyczaj ksiądz
BENJAMIN - żyd z koszernym fiutem, nigdy nie porucha
BŁAŻEJ - dziecinny i nudny, pracuje na trzy zmiany
BOGDAN - typowy polaczek, lubi się najebać i dać komuś w mordę
BOGUSŁAW - twardy skurwiel, dupy się do niego kleją
BONIFACY - dobre imię dla kota, straszny z niego ciułacz i sknerus
BORYS - wbrew pozorom, ląduje pod stołem po pierwszym piwie
BOŻYDAR - niesłychany sztywniak, wcześnie chodzi spać
BRONISŁAW - totalny lamus, zwykle mistrz gminy w oraniu pola
BRUNON - zacny człowiek, pierdoła w stosunku do dziewczyn
CEZARY - wkurwiający i dziecinny arogant, ma zjebane imię
CYPRIAN - romantyczna dusza, pisze wiersze, do końca życia prawiczek
CYRYL - okoliczna menda, wyrucha cię do cna, a ty nawet się nie zorientujesz
CZESŁAW - fajny kumpel, jak przezwyczisz się do jego chujowego imienia
DAMIAN - osiedlowy cwaniaczek, jezdzi do dupy za miasto, niedokochany
DANIEL - uroczy gość, ale brzydal, sypia z facetami
DARIUSZ - paser i krętacz, interesy z nim to przyjemność (tylko dla niego)
DAWID - osiedowy kutafon, uwielbia kartofle i nigdy nie zamyka ryja
DIONIZY - mądry facio, ale za duży sztywniak
DOMINIK - frajer, wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel
EDMUND - dobry z fizy, marszczy freda na klopie
EDWARD - chciałby dużo poruchać, ale nie może, bo jest frajer
EDWIN - Cicha woda, ma dużego pytona, ale laski go nie dostrzegają
EMIL - kumpel z zadupia, przyjeżdza do miasta poruchać miejscowe panienki
ERNEST - Z pozoru spoko facet, ale debil jak dłużej pogadasz
ERWIN - straszny skurwiel, dla kasy sprzedałby własną matkę
ERYK - regularnie targa dziada, dużo podróżuje
EUGENIUSZ - wstydliwy na trzezwo, po pijaku przerżnie nawet drzewo
FABIAN - przystojny, ale w gruncie rzeczy frajer
FELICJAN - straszny narcyz, z pozoru pedał, chociaż w rzeczywistości też gej
FELIKS - twardy skurczybyk, umie dać po gębie, zaliczył każdą babę w swojej wsi
FERDYNAND - zgrywa szlachcica, ale to zwykły wieśniak
FILIP - domowy cwaniaczek, ciągle tnie na komputerze, straszny leszcz
FLORIAN - sprzedaje warzywa na bazarze, syn kominiarza
FRANCISZEK - krępa ciapa, często w okularach, wygląda jak borsuk
FRYDERYK - tępak z siłowni, obżera się w mc’donaldzie
GABRIEL - szaleniec, dużo gada, ale same głupoty, strasznie pobożny
GODZISŁAW - ma wielgachną pałę, ale nie potrafi zrobić z niej użytku
GRZEGORZ - tęgi frajer, mieszka na wsi i wali mu z gara, postrach krów w oborze
GUSTAW - szlacheckie imię, wpieprza chleb ze smalcem
HIERONIM - tępy szpanerek, regularnie męczy bena
HILARY - lubi dupy z małymi szparkami, chodzi w pinglach
HIPOLIT - zboczeniec, lubi się obnażać przed dziećmi
HENRYK - cnotliwy i szlachetny, ma słabość do najtańszych jaboli, niedogolony
HORACY - dobre imię dla konia, końskiego ma też fiuta
HUBERT - dużo gada, ale w grunicie rzeczy spoko kumpel, lubi polować
IGNACY - żadkie imię i zacne, ale to pedofil
IGOR - cwany skurwiel, wie jak robić ciemne interesy
ILDEFONS - przystojny, czuły, romantyczny zoofil
IRENEUSZ - tęgi burak, obżera się na kolację, śmiesznie biega, pedał
IZYDOR - Bezrobotny, ale nie umie pić, zwykle zbiera złom
JACEK - WStydliwy i spokojny, rzadko myje nogi, lubi podglądać gołych chłopców
JAKUB - DObre imię dla chomika, twardy skurwiel, każdemu nakopie, mimo że żyd
JAN - samotnik, lubi torturować zwierzaki (najzęściej pytona)
JANUSZ - Wąsaty kutas, myśli że wszystko wie, jezdzi polonezem
JAROSŁAW - spokojny gość, lubi poruchać strsze panie
JEREMIASZ - twardziel, żydowski charakter, żyłka do ciemnych interesów
JERZY - BRzydal, brzydal, brzydal, do tego śmierdzi mu z pod pachy
JOACHIM - żydowskie imię, żydowski charakter, straszny sknera
JOE - okropny, wstrętny i bezczelny typ, pije kawę bez cukru
JONASZ - smakosz śledzi, rzadko się myje, śpi w skarpetach
JÓZEF - robotnik z fabryki, chleje jak słoń, jezdzi komarkiem, ale to równy facio
JULIAN - Zniewieściały pantofel, mistrz w zmywaniu naczyń
KACPER - myśli że jest sexowny, straszny pozer, leszcz na liścia
KAJETAN - dobry pływak, kocha wodę, popuszcza w majty
KAMIL - paker, dobry kierowca, idiotycznie się śmieje
KAROL - myśli że jest cwany, ale to dupa na posyłki
KAZIMIERZ - lubi poruchać wiejskie laski, zjada pomidorówkę, pierdzi przy jedzeniu
KLAUDIUSZ - łysy pedał, myśli że jest spryciarz, a tak naprawdę straszny frajer
KLEMENS - dobre imię dla kota, śmierdzący dziad i totalny frajer
KLEOFAS - patrz alfons, do tego zamulacz
KONRAD - twardziel, ale ma małego kutasa, wali tylko od tyłu
KORNEL - cwaniaczek z nocnego, ma małego ptaka, ale rucha często
KRYSPIN - rozpieszczona ciapa, mimo że ma kasę, laski go olewają
KRYSTIAN - robi w supermarkecie, straszna złotówa, zamulacz
KRZYSZTOF - równy chłop, żłopie piwsko hektolitrami i kradnie w delikatesach
KSAWERY - słucha muzyki poważnej, lubi skórzane ciuszki, zboczeniec
LECH - wąsaty buc, często wędkuje, lubi strzelić minetę
LEON - pedał, zwykle łysy, ćpun i huligan, nie podciera tyłka
LEONARD - wkurwiający palant, udaje że wszystko wie
LEOPOLD - nocuje po rowach, złota rączka, przyjmuje zapłatę w naturze
LESZEK - czuły i romantyczny, zwykle kierowca miejskiego autobusu, oszust
LONGIN - cwaniak, wie jak kręcić wałki, intensywnie się poci
LUCJAN - panienka w męskim ciele, podnieca go balet
LUDWIK - dobry kumpel (do bicia) jezdzi fiatem 125p
ŁUKASZ - geniusz w kilku dziedzinach, kiepski w szkole, nocuje pod delikatesami
MACIEJ - menda społeczna, zgrywa cwaniaka, w rzeczywistości palant
MAKSYMILIAN - wszystko maksymalne, tylko pyrdek minimalny
MAREK - cichy i grzeczny, ale jak się najebie , wszystko rozpierdala
MARCIN - przystojny i inteligentny, codziennie ostrzy pinokia
MARIAN - robol fizyczny, ubiera się w lumpexach, rzadko trzezwy
MARIUSZ - ma miłą mamę, codziennie bzyka ... gumową lalę, straszny prostak
MATEUSZ - wysportowany, inteligentny, przystojny, pedał
MAURYCY - uroczy, robotny wie¦niak, żeni się z najbrzydszą babą we wsi
MARCELI - dziecinny frajer, zjada kozy, gejowo się ubiera
MELCHIOR - typowy włóczykij, zwykle z wielką brodą, lubi cebulę i straszy dzieci
MICHAŁ - przystojny dusigrosz, do tego pierdoła, wpieprza chińskie zupki
MIECZYSŁAW - wali po mordzie (zwykle dziewczyny), pada dopiero po 2 litrach wódy
MIESZKO - zacne, starodawne imię, częściej śpi po rowach niż w łóżku
MIKOŁAJ - wieczny myśliciel, zdycha jako prawiczek, wcale nie lubi dzieci
MIRON - dobry kumpel spod delikatesów, trochę tępy, zbiera butelki
MIROSŁAW - jezdzi kraść do niemiec, ciągle najebany, lubi owłośone panienki
MIŁOSZ - Strasznie miły gość, ale nigdy nie ruchał i nigdy pewnie nie porucha
NIKODEM - sprytny naciągacz, ma małego pyrdka i fajną furkę
NORBERT - blokers, jara trawę przed śniadaniem, myje dupę raz w tygodniu
OKTAWIAN - rozpieszczona ciota, zadufany w sobie cieć
OLAF - blondyn z krzywymi zębami, brzydal, jezdzi rowerem
OSKAR - duża pyta, pusto w głowie, dobre imię dla kota
OSWALD - dobre imię dla sutenera, przemądrzały frajer
OLGIERD - miły, uczuciowy, chętnie wyruchałby ci siostrę
PANKRACY - nikt się tak nie nazywa, to się znalazło tu przez przypadek
PATRYK - Bardzo chciałby poruchać, ale panienki go olewają, bity w szkole
PAWEŁ - dobry kolega, dużo rucha a potem opowiada kumplom, trochę ciapa
PIOTR - inteligentny, ale nigdy nie porucha bo onieśmiela panienki i trochę przynudza
PRZEMYSŁAW - pyskaty skurwiel, nigdy się nie zamyka, zjada salceson na śniadanie
RADOSŁAW - zimny skurwiel dla kumpli, dla dziewczyn pantofel
RAFAŁ - objada się białym serem, dużo zarabia i wszystko wydaje na dziwki
RAINER - ma chatę w berlinie, jezdzi najnowszym merolem, zboczeniec
RAJMUND - szczerbaty frajer, sprzedaje w kiosku, jezdzi daewoo
REMIGIUSZ - dobry z matmy, chętnie wyruchał by ci matkę, strasznie się poci
ROBERT - cichy, sztywny, w łóżku podobnie, lubi wielkie cyce, szybki inaczej
ROCH - ma dzianych starych, kawał rozpiszczonego kutafona
ROMAN - arogancki buc, beznadziejny w łóżku, a myśli że jest ogierem
RUDOLF - totalny frajerzyna, chodzi na tirówki piechotą
RYSZARD - równy chłop, lubi się zdrowo najebać, rucha sąsiadki,
SEBASTIAN - ma małe jajca i żadnych kumpli, do tego śmierdzi czosnkiem
SERGIUSZ - robi ciemne interesy, rucha się tylko na zwierzaka, maminsynek
SEWERYN - szuja i krętacz, wyruchałby ci psa, goli się pod pachami
SŁAWOMIR - mięczak, pije na krzywy ryj, oszust i trochę skurwysyn
SŁAWOJ - chętnie by poruchał, ale nie ma czym, ksiądz lub katecheta
SOBIESŁAW - ma smykałkę do interesów, jezdzi drogimi furami, rucha się po ciemku
STANISŁAW - przystojny, inteligentny, dużo podróżuje, mało rucha
STEFAN - sprzedaje w warzywniaku, zamulony frajer z zadupia, gra w totolotka
SYLWESTER - lubi szpanować, ale ma małego i rucha tylko raz w roku
SZCZEPAN - miłośnik pietruszki, frajer, chodzi w sandałach
SZYMON - śmiedzący kudłacz, ciągle wisi komuś kasę, trochę zamulający
TADEUSZ - łysawy, tęgi buc, myśli że jest najmądrzejszy, zapalony działkowicz
TEODOR - miewa myśli samobójcze, pewnie z powodu małego fiuta
TEOFIL - oślizgły zboczeniec, nie myje kutasa, do tego łamaga
TOBIASZ - frajer, obżera się konserwami, pędzi bimbel w piwnicy
TOMASZ - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, zajebiście gra w nogę
TOMISŁAW - szmugluje alkohol przez czeską granicę, ma pedalską fryzurę
TYCJAN - przystojny, inteligentny, oszwabi cię tak, że nawet się nie połapiesz
TYMOTEUSZ - przystojny, milutki, trochę pedałowaty, ale panienki się o niego biją
TYTUS - dobre imię dla psa, straszny pantoflarz, ale dupy go lubią
WACŁAW - Pyskaty cwaniak z dużym pytonem, mimo że brzydal laski na niego lecą
WALDEMAR - zarozumiały i obrażalski, ciągle siedzi w kryminale
WALERIAN - szarmancki wobec kobiet, preferuje wino w plastikowych kubeczkach
WALTER - górnik z górnego śląska, śmierdzi i cwaniakuje że ma rodzinę w niemczech
WIESŁAW - ciapa jakich mało, krzyżówka żółwia z człowiekiem, mała pyta
WIKTOR - rusek pełną gębą, wysoki, przystojny ale non stop najebany
WILHELM - myśli że zdobędzie wszystkie dupy, ale i tak nigdy nie porucha
WINCENTY - konkretny twardziel, chociaż niepozorny, lepiej z nim nie zadzierać
WIT - dzielny, waleczny, prawożądny osobnik, ma słabość do panienek z wąsami
WITOLD - straszna szuja, ale jak się najebie świetny kumpel, robi na budowie
WŁADYSŁAW - lubi zaglądać do kielona, fajny gość, lubi grube baby z dużymi cycami
WŁODZIMIERZ - cieć komunista, obżera się mielonymi, jezdzi ładą
WOJCIECH - typowy sołtys, próżny tępak, mały pyrdek i duży bęben
ZBIGNIEW - potulny, miły, po prostu ideał, szkoda tylko że pedał
ZDZISŁAW - cichy, z wąsem, mieszka na zadupiu, jezdzi maluchem
ZENOBIUSZ - docent, niedomyty, arogancki brzydal, do tego mało zarabia
ZENON - ma prawko na kombajn, lubi się najebać, na lato kisi ogórki
ZIEMOWIT - typowy rolnik, choduje świniaki, chodzi w kaloszach
ZYGFRYD - zboczeniec, wali gruchę w windzie, uwielbia golonkę
ZYGMUNT - lubi browary, zapalony krzyżówkowicz, bzyka tylko klasycznie.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-26 10:49:35 /


hehe:

WOJCIECH - typowy SOŁTYS, próżny tępak, mały pyrdek i duży bęben

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-26 11:02:54 /


Buhaha, dobre Kochaś, niech mi ktoś powie że imię nie ma znaczenia :D

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-26 20:14:58 /


Przychodzi koleś do sklepu mięsnego. Rozgląda się, w końcu podchodzi
do lady:
-Poproszę 3 kg ogórków.
-Ale to nie są ogórki, to jest biała kiełbasa.
-To dlaczego ona jest zielona ?
-Jest jeszcze niedojrzała.
-A dlaczego ona ma meszek ?
-Bo to jest absolutna nowość- kiełbasa przytulanka.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-27 00:19:23 /


dziś przeglądając allegro znalazłem takie coś:

http://moto.allegro.pl/item447678641_uszkodzony_mondeo_z_lpg.html



.. "uszkodzony" .. ja bym powiedział, że bardziej pasuje określenie "rozkurw..ny" ;)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-09-27 18:51:28 /


kiedyś byłem na szrocie to mieli podział na rozbite i uszkodzone, jak się chociaż jedne drzwi otwierały to był jeszcze jako uszkodzony:) może jakaś stara szkoła:D


zeby nie było to znam jeszcze jedną wersje:

wchodzi facet do sklepu ( w Dublinie, Londynie itp), i mówi do sprzedawcy:

- potrzebuję sweter
- what?
- sweter- i pokazuje na swój sweter...
- ahh ... sweater,
- yes sweater...
*(tu pokazujemy ruch odpezpieczenia zawleczki zębami i wyrzut granatu)
- a teraz skup się: *GRANATOWY!!!

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-27 22:15:11 /


na tej samej zasadzie masz seata po stluczce http://moto.allegro.pl/item447961000_seat_ibiza_cupra_110km_po_stluczce.html

Classmobile / 2008-09-28 13:47:19 /


Te nowe plastiki mają słabe blachy :] stłuczka to uderzenie do 10 km/h (wg mnie)

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-30 23:08:33 /


Moskwa. Zima. Śnieg. Chłopczyk rzuca śnieżkami. Nagle - brzęk tłuczonego szkła. Wybiega stróż, prawdziwy stróż - o surowej minie, z miotłą i goni chłopca. Chłopiec ucieka przed nim i myśli:
- Po co? Po co mi to wszystko? Po co mi ten cały image dziecka ulicy, te śnieżki, ci koledzy... Po co? Przecież odrobiłem już wszystkie lekcje i mógłbym leżeć w domu na łóżku i czytać książkę mego ulubionego pisarza - Ernesta Hemingwaya...

Hawana. Ernest Hemingway siedzi w swym pokoju, w ogromnej willi, dopisuje ostatnie zdanie kolejnego romansu i myśli:
- Po co? Po co mi to wszystko? O, jakże dość już mam tego wszystkiego! Tej Kuby, tych plaż, bananów, trzciny cukrowej, upałów i tych ludzi! Przecież mógłbym być w Paryżu. Mógłbym ze swoim najlepszym przyjacielem, Andre Maurois, w towarzystwie dwóch pięknych kurtyzan, popijając poranny aperitif prowadzić dysputy o sensie życia...

Paryż. Andre Maurois leży w sypialni na ogromnym łożu. Gładząc kształtne biodro pięknej kurtyzany i popijając poranny aperitif myśli:
- Po co? Po co mi to wszystko? Ten cały Paryż, ci grubi Francuzi, te tępe kurtyzany... Dość mam tej wieży Eiffla, z której plują mi na głowę! Mógłbym przecież być w Moskwie, gdzie mróz, śnieg, siedzieć u mego przyjaciela, Andrieja Płatonowa, przy szklance wódki i dyskutować o sensie życia...

Moskwa... Zima... Śnieg... Andriej Płatonow... W czapce uszance... W walonkach... Z miotłą... Goni małego chłopca i myśli:
- Kuuuuuuuuu*wa!!! Jak dogonię, to zapi*rdolę gnojka!!!

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-30 23:40:25 /


super, powalił mnie ten dowcip!

stiop3 / 2008-10-01 11:55:02 /


ale wydaje mi się że to już było ;) choć głowy nie daje ;0

Hubertooo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-01 14:26:16 /


http://www.youtube.com/watch?v=3CO7FPU7a2g&feature=related

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-04 21:00:15 /


Zamożny właściciel masarni miał przygłupiego syna.
Ale rad nierad chciał go wprowadzić w biznes i przekazać obowiązki, w końcu to syn.
Prowadzi go na halę i pokazuje urządzenie.
- Patrz synu, to jest automat do parówek, kumasz?
- Nie
- OK, wkładasz barana z jednej strony z drugiej wychodzi parówka. Rozumiesz?
- Nie bardzo.
- Kurwa, co tu nie rozumieć ?! Baran, maszyna, parówka.
- Patrz, tu wsadzamy barana. Chodź na drugą stronę. Tu wychodzi parówka.
Wiesz o co chodzi ?
- Nie za bardzo...
- Kuuuuuuuuurwa mać, czy Ty jesteś pierdolnięty?
- Tato, a nie ma takiej maszyny, żeby włożyć parówkę i żeby wyszedł baran?
- Tak, kurwa, jest !!!!!!!!!!!! Twoja matka.

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-06 16:41:27 /


Czadowy program stworzony przez naukowców do postarzania odmładzania lub zmieniania twarzy wgrywamy fotę i efekty są naprawdę ciekawe :D tu na przykładzie Arka :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-07 22:49:03 /


i dalej:P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-07 22:49:35 /


http://morph.cs.st-andrews.ac.uk/Transformer/

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-07 22:50:04 /


HAHHAHAHHAHAHA :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-08 07:07:33 /


http://www.dumpert.nl/mediabase/258021/2e2907df/exclusief_de_rtl4_s3kstape.html
http://www.dumpert.nl/mediabase/263611/3de4ba17/hobbel_in_de_weg._bobbel_in_de_weg.html
http://www.dumpert.nl/mediabase/263011/dffeb9c2/astronaut_verkloot_golfspelletje.html

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-09 13:38:41 /


http://pl.youtube.com/watch?v=u-LuVSZCku8 polecam

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-07 23:46:04 /


Dobre:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-08 13:37:51 /


troche sniegu spadło i już sie wesoło robie hehe, w sumie dzisiaj 3 razy w gdansku widzialem jak kolesie wpadali na krawezniki :) wszyscy przednionapędowymi :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-05 13:27:59 /


łosz, sie stonka wyłożyła

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-05 13:29:31 /


Ło
Latający matiz jakiś??? :))

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-05 13:34:31 /


Jak mu się to udało? :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-05 13:51:57 /


wyjaśnienie :) http://www.tvn24.pl/-1,1579978,0,1,niecodzienne-parkowanie-przy-murku,wiadomosc.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-05 13:53:58 /


+30°C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie.
+10°C Mieszkańcy domów komunalnych w Helsinkach zamykają okna. Lapończycy (nie mylić z Japończykami!) sadzą kwiatki w oknach.
+5°C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słonce jest jeszcze nad horyzontem...
+2°C Włoskie samochody nie zapalają.
0°C Woda zamarza.
-1°C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijając zimnym piwem.
-4°C Kot wchodzi pod kołdrę.
-10°C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać.
-12°C Zbyt zimno na śnieg.
-15°C Amerykańskie auta nie zapalają.
-18°C Właściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie.
-20°C Oddech staje się słyszalny.
-22°C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach.
-23°C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym.
-24°C Niemieckie auta nie zapalają.
-26°C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę igloo...
-29°C Kot wchodzi pod pidżamę.
-30°C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę.
-31°C Za zimno na pocałunki - usta przymarzają do siebie. Lapońska drużyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego.
-35°C Czas zaplanować dwutygodniową kąpiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy.
-39°C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli.
-40°C Niemiec bierze samochód pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry.
-45°C Lapończycy zamykają okienko w wychodku.
-50°C Lwy morskie opuszczają Grenlandię. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe.
-70°C Niedźwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy.
-75°C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy.
-250°C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni.
-268°C Hel staje się płynny.
-270°C Piekło zamarza.
-273,15°C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych... Lapończycy przyznają:
"Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy se flaszeczkę na rozgrzanie..."

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-06 09:05:02 /


Łódz 25-02-2009
Rondo przy Rydza-Śmigłego i Władysława Broniewskiego :



W Rzeszowie maja pomnik wielkiej pizdy.
A w łodzi wielkiego fiuta :D

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-26 21:14:56 /


Już mocno stopniał, bo był okazalszy ;)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-26 22:14:16 /


Nie wiem czy było ale niedawno znalazłem i popłakałem się ze smiechu :D
http://www.youtube.com/watch?v=vCOcNLRR1t4&feature=rec-HM-fresh+div

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 17:15:53 /


http://moto.allegro.pl/item825677211_eko_tuning_duza_moc_male_spalanie_to_mozliwe.html

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-21 17:41:56 /


buehahahahahahahahahhaahhaahhahahahahahahahahahaha czego to jeszcze nie wymyślą, kup kondensator za kilka groszy, wepnij go w instalacje elektryczną samochodu, uzyskasz ten sam efekt a zaoszczędzisz 99%
buehehehehehehehehehehehhehehehehehe

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 18:13:16 /


A mnie wrecz przeraza fakt, ze znajda sie tacy, co w to uwierza i kupia.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 18:36:52 /


wierzyć się nie chce

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 19:04:04 /


Przeczytałem i podzielam opinię Marcina i jeszcze mi coś przyszło do głowy, prawdopdobnie ktoś robi badania marketingowe i sprawdza jak szybko bzdury rozchodzą się w internecie :)
Dopóki na tym świecie będą istnieć naiwni dopóty takie rzeczy będą się sprzedawać :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 19:36:36 /


Kurcze...
A miałem to kupic. W koncu V-ka sporo pali wiec nawet jak by 5% zaoszczedzic to by bylo juz cos...
Ale wy się z tego tak smiejecie...

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 21:17:37 /


chyba magnetyzery przestały iść;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 21:52:16 /


"Neo Socket" mnie powalił, ale tu mamy prawdziwego "Miszcza":

http://www.youtube.com/watch?v=g-LGeLWbpKw&feature=related

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-21 23:06:17 /


http://www.youtube.com/watch?v=BoFQV4jXun4&feature=fvw%20%20%20%20ano.

Mirek K. / 2009-11-22 02:02:12 /


Nowa Łada Kalina rozpędza się do setki w 3 sekundy. Trzeba tylko zrzucić ją z 60 metrów.



- Przez co najszybciej roznosi się świńska grypa?
- Przez środki masowego przekazu.


Astronomowie zaobserwowali wczoraj zjawiskowy wybuch supernowej.
Znowu komuś w galaktyce przepalił się Wielki Zderzacz Hadronów...


W czasach PRL-u pewien rozgoryczony obywatel napisał skargę do władz:
"Panie Ministrze, moja rozpacz sięga tak daleko, że jestem zmuszony ostrzec - jeżli w ciągu dwóch najbliższych tygodni nie dostanę obiecanego talonu na "malucha", to się powieszę"
Odpowiedź ministra nadeszła szybko:
" Obywatelu, nie jestem w stanie dać wam pozytywnej odpowiedzi w kwestii "malucha" ale sugeruję już teraz zakupić sznurek na stryczek, bo kto wie, czy za dwa tygodnie go pan jeszcze w sklepie dostanie"



Teraz już wiemy :
Wszystko, co komuniści mówili o komunizmie to czyste kłamstwa!
Wszystko, co mówili o kapitalizmie to całkowita prawda...



Jeżeli zabłądziłeś w betonowej dżungli, wiedz, że talerze satelitarne porastają wieżowce głównie od południa.



Biuro lokalnego koła Ku Klux Klanu. Młody człowiek pyta jakie warunki powinien spełnić by zostać przyjętym.
- Musisz zabić ośmiu Murzynów i kota.
- A dla czego kota?
- Gratuluję! Jesteś przyjęty.



- Antek czemuś ty taki blady !
- Krzyżówkę rozwiązuję ...
- I z tego powodu jesteś taki przerażony ???
- No sam zobacz 4G "Legendarny król, który na razie śpi, ale kiedyś się obudzi i zrobi porządek..."
- No i co ???
- Stary ... dwie godziny już kombinuje i za każdym razem mi LENIN wychodzi !!!



Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 17:56:57 /


http://www.joemonster.org/filmy/20930/KMN_o_sprawie_Polanskiego

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-07 16:36:23 /


Podobno tydzień temu podczas treningu Pudzianowskiemu sztanga upadła na nogę. Na szczęście zanim zdążył się wk*rwić wstała i przeprosiła...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-15 09:55:37 /


W sumie to nie wiem czy to dobre miejsce ale szukając materiałów do pracy mgr przypomniałem sobie o manifeście Łodzi Kaliskiej:

II MANIFEST FUTURYSTYCZNY

Aktualny

My, czterej mężczyźni
z Łodzi Kaliskiej
będąc reprezentantami
gatunku męskiego

Oświadczamy:
1. Segregacja płci była jest i będzie faktem
2. Kobiety są inną rasą i mężczyźni są inną rasą
3. Różnice są ogromne
4. Nie da się ich zniwelować
nie zauważyć
pominąć

my czterej mężczyźni
reprezentując cały gatunek męski

Manifestujemy:
Uwielbienie dla kobiet
dla ich
matczynej mądrości
suczej przedsiębiorczości
naturalnej delikatności
macicznej desperacji
waginalnej wrażliwości
przyzwalającej sile trwania
Boskości Bycia Kobietą

My (wymienieni wyżej) mężczyźni
Jako reprezentanci gatunku
męskiego dzielnie

Stwierdzamy:
Mężczyźni są gatunkiem gorszym w swej:
słabości fizycznej
pierdołowatości decyzyjnej
bojaźni przed jutrem
małostkowej aneksyjności
egoistycznej społeczności
ksenofobicznej nietolerancji
subiektywnej konsekwencji
ekspansywnej zaborczości
oraz powszechnej brzydocie
mężczyźni to
pomyłka natury i tragedia społeczeństwa

My mężczyźni pozostając niestety
Reprezentacją gatunku męskiego
Jesteśmy wobec zaistniałej sytuacji
Bezradni i bezsilni

Spolegliwie pragnąc wykonywania
czynności z zakresu:

orzeźwienia wilgocią warg
omdlenia w uścisku ud
uwypuklenia pośladków
skłonienia pod ciężarem piersi
wyszczytowania sutek
dościgania wdzięczności szyi
omuskania bioder
ukrycia w cieple waginy

wiemy, że:

Nike z Samotraki
Była
Jest
I będzie

zawsze piękniejsza od jakiegoś
gównianego pędzącego
samochodu wyścigowego z
jego tandetnymi błyszczącymi
rurami wydechowymi

2009
Marek Janiak
Łódź Kaliska

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-04 17:02:21 /


nie wciskajcie mi tu Janiaka na stronę Capri, bo mu znowu przy..le

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-08 23:26:05 /


windows jest naj, naj

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-09 19:17:00 /