logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Grandziomania......Caprimania........Taunimania......czyli ogólnie FordoMania:)) - dawniej "Grandziofobia......Caprifobia........Taunifobia......czyli ogólnie FordoFfobia:))"

Grandziomania......Caprimania........Taunimania......czyli ogólnie FordoMania:)) - dawniej "Grandziofobia......Caprifobia........Taunifobia......czyli ogólnie FordoFfobia:))"

Tak nazywam ten wątek.
A będzie on sie tyczył, jeśli się ktoś oprócz mnie, taki znajdzie, ogólnego pozytywnego świra, jakim są rzeczy związane z ze starymi fordami.
Chodzi mi o rzeczy, które nie służą w żadnej mierze autu, jako takiemu, a tylko do podkreślenia własnego uwielbienia do marki, czy modelu...:))


Zaczynam od siebie.
Załączam zdjęcie. Dodam, że baaaardzzo dużo kosztowało mnie czasu i nerwów, aby to COŚ zdobyć:)))

pozdro for all świres!:))

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-09 19:44:32 /


........a co to jest ???

Michal FAZI / 2003-10-09 20:05:06 /


worek po kawie? :P
ja laze po kawiarniach i wyszukuje takich z piwem Capri... :P jest pare...
(znaczy sie to jest piwo z likierem Capri chyba...:P )

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-09 20:09:55 /


To nie fobia! To psychoza :-) Granadoza, Taunoza, Capricioza ;-)
A ja mam takie cos :-) Zawsze moge se przypiac do ciuchow jak musze jechac nie fordem (np rowerkiem...)

Mysza liil (EM) / 2003-10-09 20:14:11 /


Tak jest!!
To jest worek po kawie made in Costa Rica, a kawa się nazywa GRANADA:)))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-09 21:02:46 /


czy ten worek pochodzi z Granady?

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-09 21:06:45 /


Ja w tygodniu zeszlym na pchlim targu zaqpilem za bagatela 4 pln pudelko na butelke wina wysokie z wysuwna klapka nawet jest przegroda na szyjke - takie al'a dyby na tej klapce jest pieknie wygrawerowany owal Forda :)

Mam ulotke ze stacji benzynowej taka skladana z 3 czesci gdzie jest zaproszenie na Puchar Capri i Gryzliny.

Komiks "Granatowa Cortina" kpt Zbik na tropie

Duzo opracowan w tym

Artykul z jakiegos pisma wojskowego ze -Wyszedl na rynek nowy model forda Taunusa charakteryzujacy sie -----chodzi o dziobaka i z nastepnego miesiaca artykul o Cortinie mk3 ze 2 stron drobnym maczkiem - Wyobrazcie sobie: Po polsku w kolorze obszerne i szczegoolowe i z lat 70ych i o Capri tez mam. I inne takie tam

Caly dom zawalony

Ostatni znalazlem tez blotnik do Capri mk2 nigdy nie zalozony orginal - nawet bez lakieru i trzymam go w domu :)) Nie wiedziec po co ??????? Pewnie blotnik do Cortiny trzymal bym w domu albo klatce dla chomika zeby nie uciekl.

I bardzo zaluje bo na motobazarze w Lodzi trafil sie katalog z 1930 roku po polsku z cala oferta forda
F Pop, F Roadster...... itd modele odmiany wersje Niestety nie mialem juz kapusty :(
NARRA

zdjecia jak najszybciej :)

Q_Back / 2003-10-09 23:59:57 /


Palio - nie żebym sie czepiał, ale jako medyk od psycholi wiele byś nie zarobił. Diagnoza jest całkowicie błędna - objawami FordoFOBII byłyby: obawa, strach, niechęć i ogólna antypatia do Fordów. U Ciebie jest to po prostu FordoMANIA (jak erotomania, tylko że z owalem w tle):D.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-10 00:28:01 /


taaa... capri-o-filia
przynac sie kto ma w ogrodku....

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-10 00:50:11 /


Jakiś czas temu już pytałem dlaczego nie wszędzie można kupić pizzę Capri, MK wtedy poszedł na całość i zrobił to: http://www.capri.pl/assorted/pizza-capri.php Od tego czasu pojawiło się kilka soczków i ciast o nazwie Capri, a do kompletu można dodać ostro reklamowane tego lata lody Cortina.

A propos Fordomanii, marzy mi się zrobienie sobie wizytówki na drzwiach w kształcie loga Forda, takiego niebieskiego, plastikowego. Ma ktoś pomysł gdzie/jak/kto/za ile takie rzeczy robi?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-10 15:22:34 /


U mnie w Granadzie na lusterku wiszą takie cudności ... Proporczyk klubu piłkarskiego Granada FC ,i znaleziony na parkungu w staaarej otwartej zastawie zapach Forda ,wygląda na nienajnowszy (jak i samochód z którego pochodzi ;P ) ,a no i co najważniejsze NADAL PACHNIE !!



spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-12 03:21:31 /


w lazience mam lampki (do kupienia w kazdym praktikerze) capri :D jak chodze na pizze to jadam tylko capricioze. i z tego co widzialem skrzywienie dotyczace wyboru pizzy jest wszechobecne. aaaaa... jeden z wlascicieli capri niedaleko wawy ma (lub mial) pizzerie. zgadnijcie jak sie nazywa?

Jabol / 2003-10-12 21:16:09 /


Widzę, że się wątek przyjął:))

.....zgadza się, jak który z kolegów wspomniał, chodziło o manię:))))
Dodam coś jeszcze od siebie.
Jeśli coś robię przy samochodzie, to tylko w .......oryginalnym kombinezonie z serwisu FORDA:)))) oczywiście z pięknym ( już nieco przybrudzonym logo) :))


pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-13 00:57:11 /


Dorzucę tylko maleńki komentarzyk w sprawie pizzy Capri. Jakoś mi się tak wydaje, że jej nazwa bardziej pochodzi od nazwy wyspy, przepięknej skądinąd, Capri w Zatoce Neapilitańskiej. Oczywiście Włochy.
Ale to tak na marginesie...... :-)))

Fajnie jest przeczytać, ja to niektórzy są naprawdę mocno zakręceni na punkcie fordów. A ja od kilku miesięcy prowadzę ciężkie dysputy z małżonką, która twierdzi, że wszystko (tzn. samochód) co ma powyżej 5 lat, to tylko "stary trup". :-/

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 09:40:45 /


do Bartłomieja
Przepraszam - a ile lat ma czcigodna Małżonka Kolegi? Wiem, ze pedofilia szerzy sie ostatnio potwornie, ale na tej stronce to nowość (buhaha).
A tak na powaznie to kuzyn miał ten sam problem, ale po kilku ognistych romansach z 20-25 latkami (sekretarki, asystentki, itd. - ślubnej tłumaczył, że są od niej młodsze, więc lepsze) ślubna strasznie pokochała stare autka i teraz nie wsiądzie do młodszego niż 20 lat.
Cel uświeca środki.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 10:47:29 /


do krk4m
Sorry, ale nie kumam dowcipu. Szczerze! :-)
A w ślady znajomego nie pójdę, bo nie zamierzam ryzykować mojego związku.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 12:07:16 /


Więc jeszcze raz, powolutku:
1. Wiek nie może być argumentem decydującym o jakości (wina, skrzypiec, samochodu, partnerki, itp.)
2. Jeżeli do eksploatacji nadają sie tylko auta ABSURDALNIE młode (do 5 lat), to i pedofilia winna być zalecana, a nie karana.
3. Wystarczy ustalić współczynnik przeliczeniowy - żona moze mieć maksimum (kiedyś tam) np. 90 lat, a samochód np. maksimum 45. W takim razie 5-letnie auto odpowiada 10-letniej dziewczynce, a 32-letnia małżonka wiekowo odpowiada 16-letniemu Capri.
4. A te młodsze (auta też) nieraz jeszcze wiele musza się nauczyć, aby swojemu facetowi dostarczać maksimum doznań.

Mimo wszystko spróbuj sie uśmiechnąć.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 12:36:32 /


Jak kupiłem Capri i przerejestrowałem go, to po parkingu pod Urzędem Miejskim krążyła jakaś dziewczyna i sprzedawała właśnie takie zapaszki, jak na zdjęciu pokazał Spawn. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Caprimania dopadnie mnie na amen, ale zapach kupiłem. Był pomarańczowy (chodzi o zapach, a nie kolor). Po paru latach zdążył wywietrzeć i rozlecieć się. Potem wiele razy szukałem takiego samego, ale jak dotąd nie znalazłem.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 14:39:40 /


do krk4m
OK, rozjaśniło mi się. Ale nie zaryzykuję używania tego rodzaju porównań w mojej dyskusji z żoną. Może spróbuję jakoś inaczej...
Ogólnie to ciężko będzie, bo ona neguje wszystko to, co dla znakomitej większości caprimaniaków jest czymś oczywistym - dłubanie przy samochodzie. Wg niej auto ma być piękne (tu Capri spełnia wszystkie warunki), dawać rodochę z jazdy (Capri jak najbardziej) ale się nie psuć i nie wymagać ciągłego "dopieszczania", naprawiania, dłubania... słowem godzin spędzonych w garażu. To jest główny powód, dlaczego nasz budżet nie uwzględnił jeszcze zakupu Capri. :-) No i jak ja mam jej to wyperswadować? :-)))

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 16:25:48 /


nie lam sie, bywa ciezko ale nie rezygnuj z marzen

ja mam podobna sytuacje, tylko ze Capri pojawilo sie w moim zyciu przed moja wybranka

cwiety to sie dobrali... ;)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 17:05:53 /


Bartłomiej jak zrobisz remont od A do Z w Capri to nic się nie będzie psuło. Nawet wiele starszy solidnie wyremontowany samochód to nie kupa złomu i będzie jeździł bezawaryjnie. Jednak taki remont musi być staranyy a nie oszukiwanie samego siebie. Jestem pewien że tak zrobione auto będzie bardzioej godne zaufania od czegokolwiek nowego, no i elektronika się nie będzie psuła jak w tych niwyc badziewkach ;-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-13 19:22:03 /


Bartku - Wcale się nie łamię. Decyzja już zapadła, jej realizacja jest tylko kwestią czasu. Na razie mam na głowie nieco inne sprawy, które zabierają mi 100% wolnego czasu: takie ważne jak oczekiwanie potomka czy budowa domu bądź banalne, jak praca "warszawskie 8 godzin" - od 8. do 20.
Ale plany mam i mam zamiar je zrealizować. Poczekam na nieco lepsze czasy, może po naszym wejściu do Unii będzie możliwe ściągnięcie Capri z zachodu. A może ktoś z klubowiczów będzie sprzedawał swoje cacko.... who knows. :-)

Michał - Głęboko wierzę, że masz rację. Niestety, nigdy nie miałem do czynienia ze starszymi samochodami i, co gorsza, jestem rozpieszczonym przez ASO posiadaczem służbowego samochodu - zero kłopotu + zero kosztów. Ale jednocześnie jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że z remontem sobie poradzę. A jeśli remont, to tylko porządny i dogłęby, choćby mnie to miało duzo kosztować. Po cichu liczę też na to, że uda mi się namówić kogoś, żeby mnie zaangażował jako pomocnika w remoncie swojego auta i dzięki temu zdobędę choćby obycie z Capri. Aspekt towarzyski tego typu akcji pomijam, jako zbyt oczywisty. ;-)

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-14 10:52:55 /


Spoko Bartek - nie zalamuj sie - ja tez duzo siedze w robocie - nie mam garazu tylko od niedawna miejsce postojowe - wiec ani mozliwosci ani czasu. Ale znalazlem mechanika u ktorego robie wszystko, ale nie zostawiam auta i potem odbieram jak jest zrobiony tylko godzinami grzebiemy razem po nocach - ja sie ucze i mam kontakt z autem wiem co moze nawalic itd a poniewaz remonty robie kompleksowe to zbyt czesto sie nie psuje. I tak jest super.

Nie zalamuj sie tylko szukaj okazji do kupna auta.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-14 14:15:59 /


Ja z małżonką zrobiłem troszke inaczej, przed ślubem chodziłem i zastanawiałem się co Jej dam w prezencie ślubnym, dziobak stał na podwórku, inne taunusy także, traf chciał że akurat sprzedałem mini morrisy, i dowiedziałem się o tanim capri na sprzedaż , pojechałem go obejrzeć i już był mój, tzn małżonki.
Więc kup może caprika na jakąś rocznice albo co , darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)
A jak go zrobisz od podstaw raz a dobrze to zdziwisz się jak mało czasu poświęcasz na naprawy.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-10-14 17:54:58 /


Jestem z epoki kiedy Capri można było zobaczyć w Hydrozagadce i może dlatego łatwiej mi było wychować żonę,po 25 latach związku jeździ każdym Fordem w kazdym wieku i nawet proponuje pomoc przy naprawach,ale to 25 lat wychowywania.Życzę dużo cierpliwości.

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-10-25 08:32:47 /


Ale jakiego "świra" mają Niemcy na punkcie Fordów. Na cześć jednego znanego modelu Forda "pasmo górskie w zachodnich Niemczech, najwyższa część Reńskich Gór Łupkowych" nazwali TAUNUS. ;-)))

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-15 15:22:24 /


Ta a w Turcji są góry TAURUS :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-15 20:51:03 /


a SIERRA NEVADA....:D......no i grEnada...w hiszpanii...:))...pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-15 21:07:37 /


a ja ma likier Capri taki czerwony ma 20% ale jest przepyszny......;)

gilmor / 2004-01-15 21:52:06 /


..zreszta fordy to chyba najbardziej kochaja...anglicy....gdyz nadali jednemu z nich nazwę swego państwa...:))....ford anglia....:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-15 22:09:08 /


Tak, a my Polonezy. Po polsku "Polski" ;-)
I wyobraźcie sobie, że w Anglii (autentyczne!) widziałem w końcu lat 80-tych pomyloneza z tabliczką z tyłu POLSKI1500 - dokładnie taka jak polonezoska.

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-20 12:18:44 /


Eksportowane do Anglii nasze "maluchy" nigdy nie miały napisów "Polski Fiat" i we wszystkich cennikach występowały od samego początku (1973) jako "włoskie" Fiaty 126. I tak samo było w całej Europie - nigdzie nie znano 126p, natomiast ze 125p było różnie. We Francji i w Danii figurowały w cennikach włoskiego Fiata, ale w GB 125p od początku rozprowadzany był przez sieć dealerską administrowaną przez Polmot i w latach 1975-78 nazywał się "Polski Fiat", a od 1979 (po zmianie nazwy importera na Polski Car Imports Ltd.) tylko "Polski 1500". W ten sposób naturalnym stało się przeniesienie tej nazwy na pomydloneza, który początkowo dostał nazwę "Polski Polonez 1500". Od czerwca 1981 stosowano już nazwę FSO (FSO 1300, FSO 1500, FSO Polonez), a ostatnie poldoloty (w GB pewnie nie, bo wyrzucili nas z tego rynku w 1991, ale na pewno w Holandii, bo widziałem na własne oczy chyba w 1997) nazywały się ... Daewoo Celina 1.6.
Pociągało to za sobą oczywiste następstwa - dla nas nie zawsze zrozumiałe. O ile w gierkowskim PRLu 126p kosztował 69.000zł a 125p 183.000zł, to w GB różnica ta była minimalna - 126 był przecież autem "włoskim", a 125p - pomiotem "comeconu" albo "WarPacu", jak zwano wówczas RWPG i Pakt Warszawski.
Dla ciekawostki załączam ceny naszych produktów w GBP (kolejno 126/125p/Polonez):
1975 - 1048/1348/-
1978 - 1719/2039/-
1981 - 2140/2649/3475
1984 - 2098/2799/3899
1987 - 2495/3089/4474
1990 - 3047/3099/4849
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-20 14:25:29 /


Ostatnio w nocnym widziałem soki granada - brat chciał mi kupić całą zgrzewe :-)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-20 14:37:45 /


dzisiaj w szmatexsie znalazłem bluze capri-club-thurtal z mk3 zak speed , troche już sprana ,ale co tam :)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-27 16:17:37 /


Na drodze Poznań-Warszawka w okolicach chyba Konin/Koło jest przy samej drodze zajazd/knajpka CAPRI, ale jakoś nigdy się tam nie zatrzymuje, a mógłbm spytać czy to od wyspy czy samochodu.
Dodatkowo w samym Szczecinie przed dworcem głownym PKP wisi reklama PUB CAPRI, i też nie wiem czy to od wyspy czy od Camaro :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-27 16:42:14 /


A propos tekstu Zakrzaka o tym, jak to Anglicy nazwali swoje państwo na cześć pewnego modelu Forda, o, tego tu: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3f859cd14f586#40070141cd19b . Wiecie jaki tekst ostatnio widziałem? "Anglia is a trademark owned and licensed by Ford Motor Company". No to sobie nazwali państwo, teraz nie wolno im bez zezwolenia Forda przyznawać się jak się nazywa ich kraj, przynajmniej po polsku. ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-29 13:04:22 /


nie jak anglicy nazwali swoje panstwo tylko jak ford nazwal swoj samochod....:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 18:40:47 /


krk4m, mnie najbardziej rozbraja FIAT NIKI :)

http://homepages.ihug.com.au/~turon/maluch/

Wstyd w ogole sprzedawac cos takiego... i pomyslec, ze kiedys polskie samochody wyprzedzaly swoja epoke...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 20:31:06 /


do Wiewior (pmx)
Może to już mój starczy wiek, ale nie pamietam który to polski samochód wyprzedzał swoją epokę. Syrena? Mikrus? A może Polonez?
Bo o prototypach cięzko dyskutować - w wielu krajach istniały setki egzemplarzy, o których na dziś nic nie wiemy.
A sam NIKI - świetna sprawa. I ma zasadniczy plus - zawsze można to zwalić na makaronów.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 00:20:26 /


Konkretnie mialem na mysli PZInż. 303. We wrzesniu 39 pierwsze egzemplarze byly juz w jednostkach liniowych. Oczywiscie to, co powstalo w socjalizmie nie "wyprzedzalo epoki", tylko raczej odwrotnie.

Szkoda, ze przed wojna mozna bylo wprowadzac do produkcji samochod tak nowatorski, a po kilkudziesieciu latach wizytowka polskiej motoryzacji byl prymitywny dwusuw albo jakis klon wloskiego pseudosamochodu z lat 50tych...

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 01:18:38 /


Ostatnio miałem kontakt z kilkoma Amerykanami i kwestią czasu było, że rozmowa zejdzie na temat samochodów :-)

Oczywiście atmosfera była bardzo miła więc pozwolili sobie na docinki pod adresem Forda. Między innymi amerykańskie tłumaczenie skrótu FORD:

FORD - Fix Or Repair Daily
FORD - Find On Road Death

:-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 08:00:54 /


Fucking Old Rusty Dustbin ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 10:18:44 /


Gdzieś w Krakogrodzie :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-17 18:32:17 /


Nie "gdzieś", tylko na ul. Igołomskiej, tuż przed rozjazdem na Sandomierz i Niepołomice :-)

/ 2004-04-17 23:53:14 /


Mam nadzieję, że nie zapuszczałem jeszcze tego zdjęcia, na szczęście ma tylko 30 KB:



Praga, pizzeria obok Mostu Karola.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-19 14:37:33 /


Wczoraj przechodziłem koło pizzerii "Capri" na Prądniku Białym w Krakogrodzie. Niestety nie mam cyfraka, coby fotkę zapodać :(
Jest również pizzeria "Capri" w Kętach (powiat Oświęcim). Mariusz! Czemu jeszcze nie ma fotki!?

/ 2004-04-27 17:52:42 /


Bedzie niedługo fotka,zawsze jak przejeżdzam to zapominam aparatu :/ . Ale przyznaje , napis na pizzerni jest taką czcionką jak na klapie w jednyce ... choć jak pytałem pizzamen'a w środku , co znaczy "capri" to za cholere nie wiedział... bezczelny typ :]

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-27 18:56:36 /


Pizzerie "Capri" są chyba w każdym mieście. W Bydgoszczy też. Zresztą serwują bardzo dobrą pizzę. Moja żona np. lubi pizzę.... capri. ;-)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-28 09:10:24 /


Pamietacie soki CAPRIo ? Teraz robia napój GRANADA :), ciekawe co bedzie nastepne taunus czy cortina?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-28 11:37:57 /


w Gdańsku na starym mieście jest pub pod tytułem Capri.

a jeśli chodzi o starsze fordy to kiedyś sąsiadka wpada do mnie do pokoju i krzczy: zobacz co znalazłam pod łóżkiem.
hmm biorę do ręki. zapalniczka jak zapalniczka, przyglądam sie lepiej, a tak znaczek forda ... "trójząb" (nie wiem jak się fachowo nazywa) i cztery magiczne literki: F O R D

:-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-28 11:52:55 /


Tak na marginesie, mamuśkę zaraziłem fordomanią :-)

Pojechała dzisiaj do wa-wy i dzwoni do mnie jakiś czas temu:
-Zapisz sobie numer rejestracyjny ....
-ale po co?
-zapisz (po czym podaje numer: LU ......)
-ale o co chodzi? - pytam
-znasz Forda Taunusa z takimi numerami?podobny do Twojego, ale jakiś taki szerszy.Szaleje po Warszawie :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-12 11:23:09 /


czisss

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 15:41:45 /


W Poznaniu na Dębcu na skrzyżowaniu ulic CZechosłowacka Opolska i 28 Czerwca też jest pizzeria CAPRI :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 16:50:42 /



no jest

w przezmierowie tez jest i dowowoża pizze ... czinkweczento :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 17:11:21 /


Hehehehe - Ten serek od cOke'a to serek z "PODlaski" :-P Tylko jedno oprócz Capri mi w głowie!!
nioch nioch

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 18:16:23 /


coKe, a do kosciana tez dowoza??????????????? :)

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 19:32:01 /


dzięki cOke nie musze leciec z aparatem i rbić zdjęć

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-25 21:48:04 /


W zeszłym roku Rafał L. coś podobnego pisał, ale w telewizorni pojawiła się reklama NOWEJ CORTINY !!!. Wprawdzie produkt firmuje chyba Koral, a nie Ford, no ale co Cortina to Cortina ;-)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-01 16:29:21 /


Cortina jest Schelera:)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-01 16:56:46 /


No właśnie, nie FORD ;-))

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-01 17:19:21 /


a nie renault 19 cabrio :D

Michal FAZI / 2004-07-02 16:27:25 /


Capri dla Pań.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 22:45:21 /


Metalowy model Capri w przeźroczystej gablotce z podstawką za 41,80pln :-)
http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5512452.html

Murol / 2004-07-13 10:32:03 /


Naklejka, zerwana z banana:

/ 2004-08-03 11:12:16 /


Kolejna pizzeria "capri" - ta jest w Bolkowie

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-03 13:29:25 /


Coś nowego. Oferta NOMI:



I jeszce to:



Poza tym w Bydgoszczy na ul. Twardzickiego jest sklep monpolowy "CAPRI". Hm... Jakaś aluzja?

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-04 14:05:01 /


joko666..bylem tam pare razy..ale raczej niechetnie bym pizze z tamtad polecal..:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-04 17:24:06 /


http://img.allegro.pl/photos/oryginal/29/2927/292735/29273549
Jak sie nudzicie to se poszukajcie czegoś fajnego :D

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-05 23:47:58 /


a ja dzis zjadlem loda o nazwie ..."cortina"...dobry..:D
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-06 00:18:12 /


Źle się dzieje na wyspie Capri ;-)
http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news?inf=532037

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-13 15:29:06 /


Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-17 22:25:55 /




Chyba nie wszyscy poznają czas i miejsce akcji, więc wyjaśniam: Gryźliny 2004.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-19 14:48:48 /


mocne ale dobre bylo pozdrowiena dla rozlewajacego i dla pijacych/spiewajacych/grajacych:)

Hoover 3M / 2004-08-19 15:23:54 /


Ale ja też piłem, nie tylko rozlewałem! A mocne musiało być, skoro po załonięciu literek "ol" wychodził napis "2 3 V". :-) Szkoda że nie V6.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-19 16:37:16 /


do Zakrzak!.. no po tej nazwie spodziewał bym sie lepszej pizzy- ale polecam bar mleczny po 2giej stronie rynku ;)

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-19 16:43:19 /


Następne Capri.... http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=29858361

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2004-08-20 08:52:43 /


Uuuuch... Ten silnik to dopiero wyzwanie dla Karola... Mercruiser 5,0 V8

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 09:27:51 /


tak sie zastanawiam po co w tym silniku wspomaganie ???

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 12:05:54 /


a po co ci w samochodach wspomaganie ?? niewidze dokładnie czy to jest normalny śróbowy silnik czy JET (strugowodny) ,ale to wzasadzie w twoim pytaniu nie ma znaczenia. W każdym razie wyobraź sobie że czy śruba czy jet wyżuca za sobą wielką strugę wody o pot ęznej sile. i spróbuj tym skręcić bez wspomagania ,i spróbuj itrzymać łudkę żeby prosto płynęła.



spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 12:20:33 /


oj dobre było to Capri ...a jak sie po nim śpiewało :D....

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-20 12:26:18 /


a co za rużnica czy silnik ma zamontowane za soba przekladnie z iczy turbine?? w budowie silnika nie ma duzej ruznicy lekko inny uklad chlodzenia tylko. ale zadko widuje sie motorowki nowoczesne ze strugą ze wzgkledu na duze straty mocy, wiec ten silnik zwlaszc ze w tak dużych lodziach w jakich jest montowany nma na 100% przekladnie z. strugi sa tylko w skuterach teraz i w motorowkach do nich podobnych głownie yamaha i seedoo.
a co do silnika to podstawowy problem to uklad chlodzenia prawdopodobnie ma zamontowany wymiennik ciepla zwiekszajacy wytrzymalosc na slona wode tzn jeden obieg cieczy chłodzacej płynacej przez silnik drogiwody z za burty chlodzacej ta wlasnie ciecz, droga rzecz to kolektory wydechowe ktore w motorowkach musza byc chlodzone woda, wiec albo cza by je dorobic albo wstawic mega turbo hiper chlodnice. nastepny problem silnik potega to jest ale wielki drań z niego tzn duzy jest.... kiedys mialem taki pomysl jak znajomy zmienial w swojej baji silnik i sprzedawal 5.0 v8 470 km :) ale niestety nie bardzo chcial siem zmiescic... tzn idealnie gdyby wyciac wewnetrze czesci blotnikow i wsio inne pod maska. ale nawet gdyby wlazl byl by problem ze skrzynia...
niestey mialem na zastanowienia tylko jeden dzień moze jakbym mila 3 to zgodnie ze slowami grandziarza dalo by rade zrobic jakis maly cud...
pozdro i sory za bledy ort.

grabasz / 2004-08-20 21:18:42 /


a to wspomaganie to jest pompowanie do ukaldu chydraulicznego trymu (powertrim w tym wypadku)podnosi i opuszcza przekadnie z zeby mozna bylo wplywac w plytsze miejsca i a wlasciwie glownie sluzy do wlasciwego ustawienia strumienia wogy ze sruby tak aby pracowala przekkladnia jak najoptymalniej.
sorki za bledy i za wywod.

grabasz / 2004-08-20 21:26:27 /


Ajćiłała!! jak mawiał Johny B :)

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2004-08-20 21:30:08 /


Chciałbym powiedziec coś mądrzejszego ale mnie zatkało....zresztą i tak się na tym nie znam,,, :(

artoo (posiadacz wiedzy innej niż wszyscy) / 2004-08-20 21:36:05 /


czy ktos poszukuje glazury ???


jak tak to zapraszam do Lublina :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-29 19:35:47 /


z cyklu "niekończąca sie historia"

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-31 00:53:58 /


Gdansk ul. Dluga, mieszkam tu 21 lat i jakos nie skojarzylem :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-31 01:48:07 /


To ta koło kina Neptun? No ja też nie wiedziałem, a byłem kiedyś częstym bywalcem...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-31 08:41:41 /


Nie wiem, czy już było, ale przejeżdżałem niedawno i zrobiłem fotkę.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-08-31 09:06:46 /


Ulotka z dławików do urządzeń przemysłowych.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-08 09:47:00 /


Pod Poznaniem jest pizzeria Capri, już nie raz sie zastanawiałem czy jeśli podjadę tam Kapcioszkiem to dostanę zniżkę :D

Piotrek PCK / 2004-11-08 14:16:18 /


a ja zmieniałem wystrój wnętrza w domu (generalnie to remont robiłem)i :


jak mogłem kupić coś innego?!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-04-22 08:07:47 /


sztalugi

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-19 19:34:01 /


Okazuje się że moje Capri jest drugim w rodzinie, pierwszego używa mama od wielu lat... ;)

Piotrek PCK / 2005-05-21 09:15:43 /


Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-21 23:19:05 /


Widziałem Capri w Lublinie - szkoda, że tylko takie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 13:36:05 /


Zawsze gdy tamtędy przechodzę to uśmiech na twarzy mi się pojawia :) Miło.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-06-18 14:37:02 /


no nie udalo sie i nie dales rady zobaczyc mojego
tak wyszlo ze bylem poza miastem w pracy :(

Mike do 3 razy sztuka za kolejnym sie uda :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-18 16:12:22 /


weź mnie nawet nie strasz - nie chce tam kolejny raz z serwisem jechać - ile razy można interweniować w jednej sprawie ? ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-19 02:57:50 /


oj wez !! inaczej do tego podejdz :)
zobaczysz moja stajnie :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-06-19 15:35:33 /








Może trochę naciągane ale pojawił sie w produkcji 11 lat przed mk1 więc skąd mogli wiedzieć że nie Kaprys a Capri :)
Był też i Kaprys II (na zdjęciach I-a gen)
http://www.fonar.com.pl/audio/katalog/kaprys.htm
http://www.oldradio.pl/karta_odb.php?nrmod=1
W Polsce produkowane było też radio Capri Z, przez Polskie Zakłady Radiowe Capello w latach 37-38
(niestety nie mam zdjęć)

a tu np. Blaupunkt Granada 2330 http://www.radiomuseum.org/dsp_modell.cfm?model_id=25071
wszystkie te radia są lampowej konstrukcji, można znaleźć i inne lampowce o fordowych nazwach (np. Cortina, Consul lub Ford) - jeśli kogoś interesuje to może poszukać na http://www.radiomuseum.org .
Są też także hybrydy (lampy + tranzystory) lub już tylko tranzystory, o odpowiednich nazwach.

PiotrekFCapri / 2005-07-29 00:26:07 /


Cu-kie-recz-ka??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 17:35:38 /


Jak już o słodyczach...

ci3jk4 / 2005-09-26 18:14:18 /


a co do Knajp to jest w Łebie taka pizzeria Capri na ulicy Nadmorskiej :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 21:17:21 /


w wieluniu tez otwieraja ja w środe;P

michałP / 2005-09-26 21:42:06 /


Bo w kazdym mieście jest przynajmniej jedna pizzeria capri

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 23:16:40 /


Albo przynajmniej serwują pizzę o takiej nazwie.

Sergio Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 23:25:04 /


Joko a w Gdansku?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 14:22:54 /


A w Gdańsku jest koktajlbar Capri - na długiej :P

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 14:55:03 /


Tą alpagę capri to pamiętam jak mi na gryżlinach 2004 ktoś nalał to półlitrowego kufla ..wiem potem że jeszcze z kims rozmawiałem i reszty nie pamiętam.Odzyskałem pamięć po kilku godzinach w Lublinie ABO.Ochydna była nawiasem mówiąc;)

cortinas !G.O.P! / 2006-02-20 10:19:05 /


Ruffin Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-20 15:46:50 /


Pewnie to ja nalewałem, bo nikogo innego nie przypomniam sobie. Pamiętam tylko, że Joko nie przeżył. %-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-20 17:29:11 /


ja nie przezyłem !! - a kto do 4 nad ranem przytulał samotnie oponę z puszkami na plastikowym krzesełku - no kto ?? :))

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-20 21:53:47 /


No nie wiem, może o 4 nad ranem już wróciłeś do żywych. Ja jakoś nie bardzo pamiętam co o tej porze robiłem. ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-21 01:17:34 /


Witam panowie i panie a może teraz coś z Olsztyna :)

Czas czesać się w prawdziwym salonie dla Capri/Fordo maniaczek :)
Ale niestety tylko dla Damskiej części naszego społeczeństwa :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-24 16:03:03 /


cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-12 20:58:51 /


Miasteczko Sousse - Tunezja. Jakiś tydzień temu :)

Marian liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-19 18:51:00 /


Ekhm....

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fobia

Burza / 2006-03-19 21:06:30 /


hehe faktycznie palio trafiles z tematem watku jak kula w plot:) fordomaniaku:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-19 21:09:55 /


A czy ja powiedziałem, że się na wszystkim znam?:))
Nie myli sie ten co nic nie robi:)))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-19 21:15:36 /


hehe jakieś dziwne to jest ;-)

ochlofobia - lęk przed tłokiem

No ja rozumiem że można bać sie gaźnika - ale tłoka ? <rotfl>



technofobia - lęk przed (zaawansowaną) techniką - a nie przed muzyką ?




amaksofobia - lęk przed prowadzeniem samochodu

to nas chyba nie dotyczy... a syndrom agresywnego kierowcy nie wiedzieć czemu nazwali mad "maks"a

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-19 21:15:57 /


he he :D

Burza / 2006-03-19 22:12:15 /




Martwa natura z napisem... :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-23 23:10:16 /


Kilka dni temu na jakieść stacji zgarnałem ulotke jakąś z lampka którą bym sobie mógł pod maskę zamontować. Przeglądam i okazało sie że jest caprik obklejony tym syfem. Wszedłem na stronke i tam tez jest, wiec zalączm screena :)

pozdro

#1#

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 19:20:19 /


#1#

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 19:22:35 /


#1#

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 19:24:59 /


nie wiem nie chce mi przyjąc screena :| www.osram.pl na stronie głównej taka flash-owa reklama

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 19:25:34 /


to moze mi sie uda :p

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 19:40:36 /


amatorzy

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 19:56:16 /


o cholera, a ja wśród nich :P

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 19:56:47 /


Niezle zablysnął ;)

Mysza liil (EM) / 2006-05-24 20:09:53 /


:

Mysza liil (EM) / 2006-05-24 20:14:07 /


to ja też sprobuje :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 20:50:32 /


kolejna proba:]

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 20:51:51 /


http://i2.photobucket.com/albums/y47/MacieBeddie/Inne/caprik1.jpg

inaczej nie wchodzi:|

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 20:54:46 /


:P

Piotrek PCK / 2006-05-24 21:02:53 /


Ale czemu by miało nie wchodzić ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 21:12:39 /


bo w poprzednich postach staralem sie wkleic to jako obrazek do postu i wtedy nie moglo wejsc, pisalo ze albo za duzy plik albo zly format[rozmiar maly i byl jako jpg]:]

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-24 21:50:36 /


chyba chodzi o jakieś ograniczenie zapisane w pliku.....hmmm ale jak ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 21:55:22 /


Ja tez probowalem, ze screena zrobilem jotpega. Niestety nie poszlo :/

Mysza liil (EM) / 2006-05-24 22:00:08 /


raczej cos z serwerem capri.pl

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 22:00:51 /


nie przyjmuje żadnych obrazków, pewnie pehapa zapdejtowali czy cuś ... :( trza na mk poczekać.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 22:02:10 /


cosik niehalo z serwerem... niemogę nawet poczty wysłać przez capri :) )

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-24 22:42:41 /


Ja też, od wczoraj...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-25 14:09:06 /


Serek dla Fordomaniaków...;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-27 13:18:00 /


Na warszawskich Stegnach można sobie wynająć, albo nawet kupić mieszkanie na ul. Capri. Jak wreszcie wezmę cyfrę do pracy, to zrobię fotkę tabliczki ;-)

radzieckii / 2006-05-27 19:31:10 /


Cypis, było: http://www.capri.pl/forum/30650#47035

Za karę za niedokładne czytanie forum i przyglądanie się wszystkim obrazkom... :-))

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-29 16:30:11 /


zaraz zaraz... ale była tylko jedna strona... (moze wtedy nie bylo na opakowaniu drugiej strony)... i kto niedokladnie oglada ? ;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-29 18:51:05 /


cienka jakosc bo robione z lotu granada-przez szybe nma dodatek-ale obecni na SO widzieli:)
a....danie regionalne- "KEBAP" -no i jedlismy kebapy na obiat:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-29 18:55:21 /


nie było nic z drugiej :p

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-29 19:21:39 /


Tomek bo po Turecku jest KEBAP :) w Poznaniu i okolicach już widziałem kilka takich pisowni,i jest jakby nie patrzeć poprawne, ale fakt że śmiesznie się piszę "jedlismy kebapy":) jak to widziałem pierwszy raz też zrobiłem zdjęcie:)

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-29 20:39:43 /


No wlasnie, w 2004 (z ktoregoz dany serek pochodzi) nie bylo nic z drugiej strony. Z czasem opakowanie sie zmienilo i teraz jest druga strona - co za tym idzie nie bylo tego wczesniej - dlatego dalem drugie zdjecie (to, ktore juz bylo...) zeby miec odniesienie ;)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-30 09:05:39 /


No dobra. Skoro to serek po faceliftingu, to zwracam honor. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-30 13:03:19 /


to bedzie Serek Capri Mk2 czy Mk1b ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-30 13:14:12 /


kto mi powie jaki Ford jest na początku tego klipu?
http://www.youtube.com/watch?v=7zAvj5eEXBY
Zaznaczam, że muzyka dość ostra, wiec nie każdemu może się spodobać ;)

sethcior / 2006-06-01 00:13:58 /


http://www.capri.pl/library/folders/M

Taunus P7b

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 08:12:35 /


dzięki tak myślalem, wolałem się jednak zapytać szczególnie, że kumpel mówil to na pewno Fairlane, ale dla mnie Fairlane wyglądał na za dużego byka hehe

sethcior / 2006-06-01 14:59:32 /


.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-25 21:44:03 /


wyprzedaż? capri się przeterminowało? ejj chłopaki.. to nie możliwe:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-26 09:14:13 /


Takie coś ostatnio znalazłem na klatce:



A pod spodem adres, krakowski oczywiście. Wyciąłem, żeby reklamy nie robić. :)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-02 23:34:59 /


Gdańsk

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-03 09:37:17 /


Smakują wyśmienicie :D

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-14 20:24:52 /


bardzo przyjemne miejsce

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-14 20:37:02 /


nie wiem czy dobra plyta, ale napewno interesujaca okladka ;)
"Back to California"

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-14 22:15:28 /


taka ładna fordomaniaczka:)

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-23 23:43:38 /


hehe, fajne nawet!:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-24 09:21:44 /


hehehehe ma fordowskie zawieszenie?:D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-24 11:14:16 /


hehehhe dobre :D::DD

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-24 22:27:19 /


Podwieczorek!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-02 20:24:34 /


Wiela razy to już było, he? ;P Widać jednak, że OSM Sierpc zmienia strategie marketingowe, bo etykietki się zmieniają ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-02 20:37:33 /


.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-27 20:13:57 /


A ja znalazłam dzisiaj na allegro...

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-11 00:38:20 /


Fajna Granada :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-11 00:58:48 /


w sam raz jako nagłośnienie do starego forda:P takie pimp my ride w starym stylu <lol2>

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-11 04:26:36 /




Zdjęcie jest niewyraźne, więc wyjaśniam, że to są jakieś kieliszki czy szklaneczki.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-26 22:04:32 /


juz dawno mialem to wrzucic ale jakos mi sie nie skladalo.. :)

znalomy kiedys przywiozl ze szwajcarii stos jakis niepotrzebnych ulotek, pocztowek, rekalamowek itd, w zasadzie nie wiadomo po co, ja jakos zwrocilem uwage na jedna bo calkiem ladna droga na niej byla.. :)))



no a po lepszym przyjrzeniu sie:



:)))))

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-02 19:30:56 /


W doborowym towarzystwie ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-11 18:12:18 /


a co tam profesjoanalnie kopusmetykuja?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-11 20:39:50 /


po mojemu... patrząc po okolicznych lokalach to to bałagan jest

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-12 02:28:18 /


No więc jeżeli ktoś szuka świec do Capri, to znalazłem dedykowane:



A jeżeli już ktoś wymieni świecę, to po kąpieli można się wytrzeć w ręcznik:

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 15:51:02 /


hehehehehe

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-10 16:42:03 /


.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-21 11:16:51 /


Kolejny mój kamyczek do manii :)))

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-02 15:15:01 /


hehe! kogoś tu poje...ło :D
nieźle!!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-02 17:42:16 /


a dlaczego tak ostro ??

Palio dał niezle :D:D heheh

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-03 01:22:14 /


poj..ało ale w pozytywnym znaczeniu!
Bez przewrażliwienia proszę :D
Tez uważam fajny pomysł!!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-03 09:58:00 /


dzisiaj wyszperane na stercie gruzu podczas przygotowań do KJS-u...

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-03 19:01:13 /


całkiem smaczne :)

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-19 16:04:30 /


Też żarłem kupiłem z powodu nazwy :D :D :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 18:46:34 /


już jakiś czas temu w promenadzie w W-wie, przy kinie.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-19 19:24:47 /


Tanio dosyć...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-01 16:20:10 /


Na jednej ze stronek z pracą mają taką fajną funkcję sprawdzania pisowni przed wysłaniem listu. Jakiż szok mnie ogarnął, kiedy zobaczyłam na co ów słownik próbował zmienić moje nazwisko ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 23:24:31 /


piękne byś miała nazwisko Katarzyno :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 01:13:42 /


ale wyróżnienie! Piknie by było :) Normalnie z miejsca bym "za Ciebie wyszedł" :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 06:58:28 /


No pięknie - gdybyś miała takie nazwisko to mogłabyś stronkę o sobie załozyć na Capri.pl :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-07 10:34:03 /


capri jest wszedzie:)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-15 18:22:04 /


właśnie w tvp1 leci filmik z 79 roku: Róg Brzeskiej i Capri :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 00:15:48 /


:) Najlepszy rocznik - '79 ;D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 00:32:52 /


haha tez na to dzis uwage zwróciłem patrząc do gazety :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 01:17:32 /



cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-25 23:54:59 /


Consul '74, wygląda na oryginał :)

http://allegro.pl/item484643084_zapach_prl_u_mydlo_consul.html

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-17 17:01:08 /


mi sie przypomniało że w tv czasami na koniec programu widac logo " granada productions" czy jakos tak :)

http://www.granadamedia.com/sf/gm/

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-17 17:07:36 /


fota, w razie zniknięcia aukcji :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-17 17:11:56 /


74 piekny rocznik hehe:)

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-17 19:34:27 /


i do tego wyborowe, jak co innego z tamtego okresu ;)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-17 19:59:12 /


Dlaczego tego jeszcze tu nie było? Niedopatrzenie jakieś.
http://www.youtube.com/watch?v=6cZW1epr4H4&feature=related

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-20 21:54:24 /


W 53 sekundzie śpiewają "oo konserwa". Potwierdza się, że piosenka jest o samochodach.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-20 23:08:51 /


W temacie Granad wolę jednak to:
http://pl.youtube.com/watch?v=EiGdmOn1qYQ

(Wiem, wiem, chyba było...)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-20 23:10:50 /


Całkiem dobry :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:35:23 /


A ja sobie kupiłem baterię capri:) http://www.allegro.pl/item472004046_capri_bateria_zlewozmywakowa_stal_szczotk_promocja.html
Myślę, jeszcze o wieszaku do papieru toaletowego GRANADA, ale jakoś tak...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:44:51 /


Bob kup sobie też umywalke Granada :D http://allegro.pl/item485831681_malutka_umywalka_nablatowa_granada_super_design.html

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-27 21:50:47 /


bobik, dobrze że nie ma sedesu Granada ;P, to by dopiero był zgrzyt

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-28 08:39:23 /


A czasami zdarzało mi sie powiedzieć "sram na tą granadę";-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-28 08:44:19 /


http://allegro.pl/item499727227_race_pistoletowe_granada_22szt.html

Zestaw sylwestrowy dla Fordomaniaka :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-05 16:56:44 /


Tak pracowo troche, raz na jakiś czas wysyłam tira na adres:

HENRY FORDlaan, Kolham

Może to tak łopatologicznie ale chyba chodzi o ulice imienia naszego ulubieńca :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-05 17:03:14 /


Drezno. Kolejka.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-11 09:34:11 /


:)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-22 08:48:59 /


dobre :)
ale z tą nudą to się niezgodze :)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-22 09:07:27 /


...fobia? Rozumiem, że ogarnia was strach na widok Forda :-)

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-22 11:11:32 /


powinno byc "filia" ale adminom sie nie chcialo zmienic nazwy topicu ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-22 14:06:08 /


No wiem,że się pomyliłem z wątkiem, ale sam tego już nie zmienię, więc czekam na pomoc:))

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-23 07:30:21 /


Mówisz, masz. :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-23 08:13:21 /


:D

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-23 22:33:54 /


gryziu a który to jest tom?

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-23 22:40:31 /


Czeci :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-24 08:58:45 /


http://allegro.pl/show_item.php?item=669529407

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-23 16:49:06 /


Normalnie 2de po face liftingu z pięknymi zderzakami:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-23 17:29:47 /


Zderzaki w tym przypadku wolę bardziej amerykańskie :P Tylko maska jakaś po przejściach, spachla pęka już na zdjęciach ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-23 19:48:49 /


Mainz - Niemcy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-23 23:45:39 /


Haha widziałem to ostatnio - tylko fotki nie udało się cyknąć ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-24 16:28:32 /


Takie coś znalazłem w TV :) - chyba włoski kanał.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-12 18:51:50 /


Też to znalazłem na telewizji na kartę, muzyka zgadzała się z profilem radia capri, tylko czekałem, aż usłyszę Cortiego, ale nie usłyszałem;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-12 19:41:15 /


http://allegro.pl/item692213702_consul_czesci.html

Aukcja chyba dedykowana Classmobilowi :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-20 16:59:33 /


tam chyba nawet jest fałka marki IFA

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-20 19:26:03 /


turyści marzyli o capri http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/turysci-marzyli-o-capri-dotarli-do-miasta-carpi,1343985

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-25 21:37:18 /


to się niestety zdarza , ja wpisałem w GPS'a Carcasonne i zaiwanialiśmy 350 km do jakiejś francuskiej wioski o identycznej ze średniowiecznym miasteczkiem nazwie :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-25 22:26:26 /


:)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-24 11:32:48 /


a gdzie Escortmania/Escortfobia? ;P

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-24 12:55:36 /


kupiłem tą samą książkę tylko dlatego, że capri było na okładce :)

szkodnik_wFe / 2009-08-24 13:29:24 /


http://www.allegro.pl/item716450696_ford_capri_mk_ii_1974_minichamps.html
http://www.allegro.pl/item725997815_ford_osi_20m_ts_1967_red_minichamps.html

jes tez wsrod modeli taunus dziobak kombi, pomaranczowy i kilka innych ciekawostek, ogolnie zlapalem ostatnio bakcyka, polecam

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-29 15:52:05 /


taki soczek..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-02 14:36:23 /


silikon firmy cx-80 - dedykowany do fordów :)

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-05 14:22:01 /


a co oni każą tym silikonem maskę uszczelniać???

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-05 14:35:04 /


Trochę maskę, trochę drzwi i bagażnik i mamy Amfibie:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-05 14:40:10 /


prosto na rdze :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-05 18:37:26 /


Nie wiem, czy to tu, czy do dowcipów... :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-07 09:50:59 /


http://allegro.pl/item862497973_granada_in_focus.html

po tytule można stwierdzić, że ciekawe połączenie :P takie 2w1 :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-22 20:34:22 /


:))
Ja też tak chcę :P:P


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-13 10:18:16 /


Płońsk ? :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-13 11:07:27 /


A,ha :)

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-13 13:09:07 /


Pierwszy raz się spotkałem :). Ale widzę że tu już trafił. Wciąż na rynku. I nowa etykieta ;-).

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-20 21:50:24 /


I jaki dobry :)

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-20 23:10:11 /


A moja Aneta ostatnio w takiej oto gazetce:



znalazła taki oto artykuł dla dzieciów :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 09:04:35 /


Sam płomyczek to już kultowa gazeta :)

cortinas !G.O.P! / 2010-03-10 15:20:16 /


tego Forda Executive widzę pierwszy raz

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 17:34:29 /


angielski poprzednik granady -> Zephyr/Zodiac/Executive IV

http://www.capri.pl/cars/models

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Zephyr#Mark_IV

a z innej beczki ciekawe malowanie maski w capri, prawie jak fabryka :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 18:37:16 /


Fajki mentolowe CAPRI :)

http://www.funiaste.net/obrazki/2010/marzec/25/PalimyElegancko.avi/pokaz/

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 08:25:29 /


.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 19:05:35 /


/

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 19:06:18 /


-

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-25 19:06:36 /


:)

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-05 22:29:10 /


W mojej książce do angielskiego miły akcent. :)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-11 14:16:04 /


Rejestracja Mariana :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-11 22:22:33 /


Na cześć Granady:
http://www.youtube.com/watch?v=COp2S5U61Sk&feature=related

Wartownik Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-19 22:04:44 /


http://www.youtube.com/watch?v=UqYankgih54&a=TvKCmuWRWhk&playnext_from=ML&playnext=1

22 sek :D

a jakby ktoś polubił buju bantona, to moja ulubiona piosenka
http://www.youtube.com/watch?v=izZkCKoenUk&feature=related

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-29 14:10:30 /


Mam takie Capri... ;)

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-21 20:37:46 /


Latvia Riga

Capris76 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-29 14:15:57 /


Torrevieja Hiszpania

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-20 12:26:39 /


Ustawione jako strona startowa Google ;)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-07 03:20:39 /


Ot taki pozytywny akcent we wtorkowy ranek w szkole :D

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-24 13:12:27 /


Oczywiście zapomniałem wkleić foto...

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-24 13:15:05 /


Zainspirowany barwami zrobiłem malunek :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-08 13:37:44 /


fragment cennika firmy forpłyt

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-15 21:53:08 /


http://bookview.libreka.de/retailer/urlResolver.do?id=9783765477409&retid=100099 ISBN 978-3-7654-7740-9

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 08:39:16 /


i capri:
http://bookview.libreka.de/retailer/urlResolver.do?id=9783765477164&retid=100099#X2ludGVybmFsX0ZsYXNoRmlkZWxpdHk/eG1saWQ9OTc4Mzc2NTQ3NzE2NCUyRkZDJmltYWdlcGFnZT0mX19zdGI9U3VjaHRleHQ= http://www.autoclassic.de/titel-7716-ford_capri_227.html

zeszyt o taunusie tez byl ale cos nie moge go znalesc...

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 08:48:14 /


nie ma tak pięknie :

libreka! soll den Kauf und das Lesen ganzer Bücher nicht ersetzen. Deshalb ist diese Seite von der Ansicht ausgeschlossen.

Mehr dazu erfahren Sie hier.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 08:57:32 /


trzeba wyskrobac te 20 € i przysla poczta :) Ja sie nie moglem powstrzymac...

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 09:08:08 /


to skanuj i na FTP prosimy

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 10:08:21 /


a o co chodzi z tym Oplem Granadą?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 16:31:44 /


zapewne Opel marzył by dorównać Fordowi Granadzie

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-13 16:58:25 /


Nie mam debilnego fejsbóka i w związku z tym nie mam gdzie pisać co jadłem na obiad, o czym myślę, czy chce mi się srać i ogólnie o tym co się dzieje.

Wczoraj niestety naszła mnie refleksja która nieco mnie zaskoczyła. Myślałem, że dzisiaj minie ale jakoś nie bardzo.

6 lat temu kupiłem pierwszego starego forda, od 5,5 roku jeżdżę na co dzień granadą i sporo też capri. Zmęczony jestem obecnie starymi fordami.... Chciałbym na czas jakiś chyba odpocząć i kupić coś innego, normalnego.....
Marzy mi się ... Syrena Bosto:( Tak, żeby z klasą podjechać pod stok, wyjąć deskę z paki i pójść pośmigać.

P.S. Nie, nie mam depresji, a przynajmniej jeszcze jej u mnie nie zdiagnozowali.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-02 20:22:24 /


a co za problem kupić bostona? albo lepej bateryjkę - pick-up sa modne.
możesz fordy tylko przepalać a na codzień stawiać mgłę... tylko uważaj by cie pisiory nie chciały pod trybunał dać :))

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-02 20:25:08 /


co wy ku..a macie z tym facebookiem,jak nie masz to się nie chwal,że jesteś zajebisty.

bon / 2012-01-02 20:29:55 /


haha, Dredzioch słyszałeś, dawaj na fejsa, porozmawiamy o defekacji!!

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-02 21:35:30 /


A ogólnie to co za problem, syrenka spoko żużel, w czarnym macie będzie jakoś radę..

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-02 21:36:16 /


Na miasto to super, ale na trase to bym raczej nie chciał no chyba że wstawisz 2,9...

Kilgore / 2012-01-02 21:44:41 /


znajomy miał w czarnym macie 1,7 turbo z renault :D

Mungo Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-01-02 22:10:00 /


Dred, nadwozie nie to, dwie deski zamiast jednej, ale...

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-03 15:13:19 /


takie tam... znalezione przy budowie ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-05 19:08:11 /


Lektura dla najmłodszych :)

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-09 21:52:57 /


Ha:-D

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-02 15:45:16 /


Ciekawe czy są jakieś zniżki po okazaniu dowodu rejestracyjnego ;)

Mysza liil (EM) / 2012-10-02 17:50:19 /


Gdyby ktoś chciał kupić... uprzejmie przestrzegam.

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-12-19 17:44:10 /


Napotkane wczoraj i dziś w Iławie :)

Mysza liil (EM) / 2013-05-05 20:01:54 /


Nie wiem o co chodzi z tym znakiem ale nie da sie przejechac kolo niego obojetnie.

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-05-19 20:54:33 /


Podczas wykładów, szkoleń czy też innych prelekcji które prowadzę zdarza mi się na prezentacjach mówić sporo o Gospodarce remontowej (Utrzymanie Ruchu). Wśród tysięcy slajdów mam też takie:) Właśnie przygotowuję kolejne wykłady i wklejam.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-01 12:41:48 /


Dred, chcesz przekazać ludziom, że akumulator w capri może się zapalić??? Czy jakiś inny przekaz głębszy...?

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-01 19:18:11 /


który fan starych fordów, wybierający się na zloty min. na miedzianą i wilcze laski dzisiaj przed 15-tą wygrał płyte black sabbath w esce rock?
jak dobrze dosłyszałem to chyba ktoś z krk

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-09 15:10:01 /


upolowane w muzeum PRL-u.
nie wiedziałem, że był magnetofon Granada

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-09-09 21:56:04 /


Kiedyś, kiedyś Granada to też była nazwa radia produkowana przez Blaupunkt-a (kiedyś też tu o tym pisałem :) ). Były to radia raczej ze średniej półki, typowa obsada lamp z tamtych lat (mam na myśli modele z lat '50), jakaś symboliczna korekcja na klawiszach, regulacja bass oraz sopran. Ogólnie bez żadnych fajerwerków (np. prosty wzmacniacz m.cz.), ale też nie jakiś tam podstawowy typ radia, jak widać model 3D :) Wtedy to był hit (właśnie co wprowadzone rozwiązanie), zazwyczaj głównie w tym oznaczeniu chodziło o głośniki po bokach radia. W starszych radiach najczęściej stosowano jeden lub dwa głośniki umieszczone na przedniej płycie. Określenie 3D już wtedy tłumaczono jako dźwięk przestrzenny ;-) i pojawiło się przed nazwą stereo :D
W porównaniu do Granady na czterech kółkach można jednak powiedzieć, że (w ofercie Blaupunkt-a w latach '50) radio było niżej pozycjonowane na rynku. Mimo to powinno całkiem przyjemnie zagrać (i nawet magnesy AlNiCo w głośnikach co maja już ponad 50 lat dają radę :) jednak membranom czasem trzeba pomóc, ale raczej nie w tym przypadku) i do zwykłego słuchania radia, czemu nie (tzn. po odnowieniu elektroniki, bo tak to nie bardzo).
Pod tą nazwą produkowano radia przez kilka sezonów - co mniej więcej rok liczący się producent musiał wtedy (ale i też np. przed II WŚ) wypuszczać nowy model radia (bez względu na klasę radia). Zmiany między rocznikami zazwyczaj (ale nie zawsze) są symboliczne - trochę inny wygląd, jakaś dodatkowa funkcja, drobne zmiany w elektronice itp.
Na zdjęciach dwa modele. Ten drugi, młodszy (trzecie zdjęcie) to wersja eksportowa (np. do USA) i ma UKF do 108MHz, starszy zaś to typowy dla niemieckich (i nie tylko) OR z tych lat zakres UKF do 100-101MHz.
http://www.radiomuseum.org/r/blaupunkt_granada_3d.html
http://www.radiomuseum.org/r/blaupunkt_granada_2330.html
inne zdjęcia np. na allegro http://allegro.pl/blaupunkt-granada-de-luxe-i3523551923.html (ładny stan, ale drogo).

PiotrekFCapri / 2013-09-11 01:13:42 /


Jakby się ktoś przypadkiem zgubił w medynie szawszawanu to polecamy restaurację Granada ;)
Od 35 lat jeden pan to prowadzi i robi najlepszy tajin w Maroku;) no i tanio jest tez...

michalch83 / 2014-12-07 20:31:56 /


dodam trochę geografii TAUNUSOWEJ ;)

Kalle Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-12-07 21:39:27 /


bo taunus to pasmo górskie, a w Maroku to można w restauracjach nieźle się nabrać, warto chodzić tam, gdzie miejscowi. Choć w większości przypadków wygląd lokalu nie zachęca. Ale te ich przysmaki... sama radość.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-12-07 21:51:20 /


Ostrów Wielcepolski

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-09-10 09:38:52 /


Nie sądziłem, że tu się nic nie przewija od 5ciu lat 😃 Może ktoś szuka ładnego zlewozmywaka, piękna promocja w leroy merlin

daniel46 Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-08-10 16:11:13 /


Nie wiem co to, nie czytałem.

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-11-05 20:43:31 /