logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WIELKIE PODZIĘKOWANIA

WIELKIE PODZIĘKOWANIA

W piątek we wczesnych godzinach rannych, wyruszyłem do Wadowic (~600km) w towarzystwie dwóch panów i jednej białogłowy aby przysporzyć naszej stronie jeszcze jednego użytkownika, a mianowicie aby zamienić auto ze wstrętnymi pięcioma kółkami na grillu na auto ze ślicznym niebieskim owalem na grillu. Ponieważ transakcja powiodła się, wskoczyliśmy co prędzej w świeżo nabytą Granię 2,8i ghia i najkrótrzymi drogami pomknęliśmy w kierunku Gdańska.
Niestety droga nr 934 (omijać!!!) Oświęcim-Mysłowice uraczyła nas dziurkami w jezdni, których głębokość dochodzi do !!! 40 cm !!!. Jak się domyślacie piękne oryginalne alu są warte już ok 3,50 pln/kg. Niestety zapas był jeden i to bez powietrza. Godzinka nastała już 23, więc zadzwoniłem do Patryka aby skorzystać z listy kontaktów umieszczonej na naszej stronie. Patryk wynalazł mi kolegę z Tychów, Marcin Skorek (DZIĘKUJĘ), który już miał startować do mnie, ale Patryk znalazł nieco bliższą pomoc, Mis212(DZIĘKUJĘ), który poratował nas własnym zapasem i zawiózł nasz zapas na CPN w celu nadmuchania.
Potoczyliśmy się zatem na każdym kapciu z innej parafii w dalszą drogę. Niestety 300 km dalej na skrzyżowaniu 1 i 2 koło Kutna trzeci kapeć nadwyrężony mocno dziurami w 934 wymówił posłuszeństwo. Jako, że nastała już godzina 3 (PRZEPRASZAM Aleksandrę od Patryka za nocne telefony), Patryk ponownie zasisadł do listy i wynalazł mi najbliższą osobę - Myszę (DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM RODZINĘ), który to poratował mnie dwoma kołami zapasowymi, żebym miał już na czym wracać jak mi czwarte koło wymówi posłuszeństwo.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO MOJEGO SZCZĘŚLIWEGO POWROTU CZYNNIE I BIERNIE (NP. ŻONY - ZA TO ŻE NIE KRZYCZAŁY NA MĘŻÓW)
A teraz czekam na ujawnienie się właściciela prowadzonej przeze mnie Grani.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 11:39:54 /


hehe jak to miło wiedzieć ze można liczyc na ludzi !! pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 11:50:16 /


Muszę przyznać, że miałeś szcęście (tacy dobrzy ludzie:)) w nieszczęściu (duuuuże dziury w drodze)!
PS: Jeśli chodzi o MYSZE to on juz tak ma!
Wiele razy mi pomógł (POLECAM)!
A tak w ogóle to chętnie zobaczyłbym to GRANDZIE (może jakieś zdjęcia na stronie??? :)) ! MYSZA mówił, że FAAJNA a on wie co mówi!
A tak na marginesie też wczoraj zrobiłem 600 km po naszych drogach i jest tragedia!!!!

Zając Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 11:50:44 /


jezeli przez dziury w drodze uszkodziles samochod to mozesz walczyc o odszkodowanie

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 14:48:16 /


Granadziarz a ja CIę przepraszam napradę mocno,że nieodebrałem telefonu muszę chyba wmontować mocniejszy głośnik;)...pozdrawiam i gratuluję...zakupu i życzę więcej szczęścia na naszych kochanych pseudo drogach...

gilmor / 2004-03-29 17:14:08 /


spoko ola nie jest zła. nawet dobrze że mnie obudziłeś bo usnąłem w fotelu przed telewizorem :-) pozdrowionka

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 09:22:14 /


Ciesze że podszedł ten zapas z MB , bo mam same 4 x 108.
Widzę że Wasza przygoda nie skończyła sie tylko na Route 934 :( ...
Pozdrawiam :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 14:25:37 /


Witam!! Serdeczne podziękowania za pomoc!! Wkońcu to moje auto ratowaliście!!! Nie znałem wcześniej tej strony i jestem baaardzo zaskoczony życzliwością i uczynnością jej bywalców! Jeszcze raz! serdeczne dzięki!! A zdjęcia obiecuję za kilka dni podłączyć do opisu mojej Grandzi.

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 16:00:55 /


Podłączam się tu:)
CHciałbym podziękować Granadziarzowi oraz Patrykowi za pomoc w nagłej reanimacji mojego wydechu(pod tylnimi kołami życie stracił oraz wygląd środkowy tłumik oraz cześć rury z urwanym kolektorem)szybka pomoc pomogly mi spokojnie i w ciszy dotrzeć do domku...dzięki chłopaki;]

gilmor / 2004-07-21 23:43:58 /


mam pewna propozycje.moze przygotujmy na stronie liste chetnych do pomocy klubowiczow w formie latwej do druku, z telefonami i podzialem na wojewodztwa.
sam zawsze chetnie kogos poratuje. ..... ostatnio jak przez moj kretynizm i pospiech spadl mi z lewarka volviak 850 z 400 -ma kilogramami czegos w srodku, przy okazii lamiac lewarek , to oczywiscie nie uratowal mnie zaden sympatyczny tirowiec , ani ciezarowka z dzwigiem / a przejechaly 4-ry/, tylko moj kumpel z klubu volvo ,ktory zostawil znajomych i grilla i przyjechal niezly kawal po moim telefonie.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 08:58:20 /


przecież założeniem listy kontaktów jest to, żeby mieć namiary na osoby z danego regionu kraju ...
ctrl-a + ctrl-c ; przenieść do Worda, poukładać i wydrukować. Ewentualnie można jeszcze zalaminować coby się pivem nie zalało :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 09:07:51 /


http://www.capri.pl/services/user-contact-list

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 09:19:47 /


No nawet jest tam podane co kto oferuje w ramach pomocy :) Tylko jest to nieźle zakamuflowane. Może warto by zapodać linka na stronie głównej do tego? :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-22 09:21:31 /


przecież jest na głównej ...
na samym dole: klub ---> lista kontaktów

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 09:23:45 /


widzę,że co niektórzy zagmatfali się trochę podczas tych wakacji....hehehe

gilmor / 2004-07-22 10:28:14 /


faktycznie , nie zauwazylem, w kazdym razie to wazne jezeli bedziemy mogli na siebie nawzajem liczyc w ciezkich tarapatach.i niech moc bedzie z nami.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-22 10:29:57 /


no właśnie moi współ wycieczkowicze byli zdumieni,że zajechałem do Patryka a ten bez złego słowa z uśmiechem na ustach dokonał reanimacji mojego wydechu...to jest właśnie coś co powoduje,że mam chęć wchodzić na tą stronę mam też chęć jeździć na zloty ale ...tu jeszcze muszę włożyć trochę pracy w swoje auto oraz utworzyć budżet zlotowy

gilmor / 2004-07-22 10:35:21 /


nie pisałem, ale to z braku czasu.
Podczs przejazdu przez Olsztyn, Patryk spotkał się moim karawanem z barierką koło przejścia dla pieszych. Dzięki szybkiej interwencji Szajby, obeszło się bez niebieskich (zaden z nas nie ma prawka E, a na haku mojego karawana tkwiła laweta z drugą granadą - zestaw grubo ponad 3,5t). Co prawda przy wyciąganiu balch linką holowniczą i caprikiem, Szajba próbował urwać mi lewego kciuka, ale mam dobrze wyposażoną apteczkę (po wypadku żony). Coroner użyczył nam drążka kierowniczego (jabłko się wyrwało) i jakoś dotarliśmy do Pruszcza Gdańskiego.
W związku z powyższym wyrażam kolejne podziękowania na forum dla Szajby i szanownej małżonki za okazaną pomoc i gościnę i Coronera za części.
Szkoda Gilmor, że nie mogłem pomóc osobiście, ale dostałem pracę i trzeba dygać od - do.
Pozdrowienia dla wszystkich niosących pomoc!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-24 23:03:41 /


A ja chciałbym podziękować za dzisiejszą pomoc Starskiemu i Qbackowi za wskazanie mi drogi co bym nie blądził w Wawce...
Naprawdę jesteście równi goście....

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-16 22:05:20 /


jakby co to struś też jest chętny pomóc

D.O.C. STRUŚ / 2004-08-17 22:38:33 /


OGROMNE DZIĘKI DLA SPAWNA I Q_BACKA... jestescie najlepsi... środek nocy, 70km od Wawy, ReDragon powiedział że dalej nie jedzie, ale na szczęście na Belzebuboof zawsze można liczyć...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 15:15:18 /


możemy się podłączyć, podziękowania dla chłopaków, faktem jest że ponad połowa listy kontaktów to tylko wpisy dla podniesienia sobie statusu klubowicza, tylko niewielka część jest przydatna, lecz to nie ważne, ważna jest szczera pomoc nawet w środku nocy (i na trasie - głównie)
a takiej pomocy jak na razie udzielił mi Gryź, Mysza oraz Qba ze Spawnem - za to wielkie dzięki!!!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-15 23:08:04 /


Dołączam sie do podziękowań dla Q_Backa, Spawna i Dyry. Respect.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-16 15:27:35 /


hehehe a sluchy chodza ze i moj samochod wam se przydał:P
spox to szczescie ze byl pod reka :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-16 22:34:04 /


oj przydał się, teraz musze przykręcić mu to com mu odkręcił :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-17 10:24:25 /


Podziekowania dla Kornika, ktory dal sie wyrwac z cieplego domu i pognal szybko na pomoc odpalic Taunusa :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-08 22:04:35 /


serdeczne podziekowania dla szanownego krk4m za pomoc przy zakupie auta i transport w okolicach krakowa
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-05-04 13:22:07 /


Nie ma za co, równie szanowny Andrzeju Z. - that's what friends are for :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-05-04 19:18:06 /


Skoro taki wątek już istnieje to wielkie podziękowania dla Kejpiego i jego grandzi "zuzanny" za pomoc w transporcie i "pozytywne" nastwaienie mnie co do remontu :)


dzieki serdeczne

ziutoon / 2005-05-04 19:59:22 /


Wczoraj padła mi pompa paliwa...
dzieki belzeboobsko rastamanskie dla Starsky'ego, ktory to nie baczac na okolicznosci WYRWAŁ! swoją pompę z capcia i dowiózł mi..
dzieki rownie wielkie dla Kejpiego co mi ją pomogł zakładac w voodo pogotoviu ;)
a no i przy okazji ukłon w stronę Trójkąta, który jeszcze wpuszcza mnie za bramę ;)
szacuneczek
<kłaniacz> :)))))))

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-19 09:48:04 /


Serdecznie dziekuje chlopakom z Olsztyna (SZAJBA i ktos jeszcze ??, CORONER - do ktorego podalem nr tel i mimo ze byl daleko od domu to zorganizowal pomoc) za poratowanie mojego kolegi ze srebrnej grandzi 2.3GL ktory zadzwonil do mnie zrizoaczony, ale chlopaki przybyli i wymienili alternator ktory wymowil posluszenstwo. Grandzia ruszyla w dalsza droge. Jeszcze raz dzieki w imieniu Andrzeja!

Mysza liil (EM) / 2005-10-02 19:13:11 /


Ten ktoś jeszcze to - Niedźwiedź - znany zapewne większości caprimaniaków - właściciel Kadeta C coupe 2.0.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-03 12:53:13 /


Niedźwiedź Kaddiego sprzedałi teraz ma commodore c z tego co wiem;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-03 16:50:11 /


wielke dzieki dla spawna i gryzia :) za transport i przetrzymywanie skrzynki biegów :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-03 20:24:53 /


Dzieki Wielkie dla Tymona i jego ,jeszcze nie uczestniczącego w naszym klubie ,Eryka {posiadacza Dzioba w jedynie słusznym kolorze},za zaholowanie mnie do gazowni.

aeroarte / 2005-11-06 17:09:47 /


znów ja...
Dzięki Zakrzak za zakup drzwi do mojej dwurzwiówki i za profesjonalną wysyłkę. Masz u mnie na PC2006 4pak Lecha Pilsa, którego zgrzewkę mi cOke i Segal przywiozą (mam nadzieję).

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-07 15:22:35 /


Dzięki Mysza za przyprowadzenie Capra :) - masz sześciopak na zlocie :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-27 15:40:40 /


serdeczne podziekowania dla Camaro za pomoc przy reanimacji transita w szczecinie ten 4pak od graniadziarza chyba razem wypijemy :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 21:49:29 /


wielkie podziękowania dla Michała z Lubonia za poratowanie granady, której zabrakło siły na zjezdzie z autostrady i sciągnieci na stacje. Pzdr

borys / 2006-01-04 10:09:56 /


WIELKIE DZIEKI dla Palia, "mamy AGI" :), Krzysia i Zuzy za super spedzony razem tydzien w goorach , rozmowy do nocy , swietny klimat , dobra zabawe i niezapomniane chwile :P

Zakrzak & family

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-21 20:55:54 /


Ciotko Kryśko, Dziadziu Andy, Maju:
Cała przyjemność po naszej stronie:)))
Nie pamiętamy tak udanego urlopu!!!
Rośnie nam nowe pokolenie fordomaniaków, więc proponujemy zloty fordorodzinne:)))
Dzięki za gościnę (jak na goorali przystało rodzinnie i serdecznie)
Do zobaczenia jak najszybciej, bo dzieci rosną, a fordy czekają (na restauracje) :)))))))))))))))

Pozdrowienia z Pruszkowa
Palio Sp. z o.o.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-22 02:10:23 /


Niniejszym kieruję gorące podziękowania dla Huberta i Marcina z Brzeźnicy. Oni wiedzą, za co :)

/ 2006-02-16 22:45:17 /


a czy ja moge na kogos liczyc z zachodnio pomorskiego jak mi kiedys capri padnie?????? czy nikt mnie nie lubi;)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-17 00:03:21 /


Ja Cię lubię i jak będziesz miał problemy w Szczecinie np. w nocy to wal jak w dym tylko niekaż mi walić po ryju jakiś kolesi przed lokalem :)))

garazowiec Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-17 07:37:19 /


Dziekuje ARNIemu za dostarczenie czesci z niemiec :) . Sprawa stara , ale nie zaszkodzi podziekowac publicznie , coby wszyscy wiedzieli ze to rowny gosc :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-23 16:55:56 /


Chciałbym tutaj podziękować hurtem wszystkim i nawet nie wiem od kogo zacząć.Zacznę od ABO..dzięki Ci stary że tyle robisz dla mnie bez Ciebie pewnie cortiny to nigdy bym nie miał , dalej nie wiedział bym co to capri.pl i nie poznałbym tylu wspaniałych ludzi którzy tutaj sie znajdują , nie wspominając o tym że prace przy capri też diabelnie szybciej i rażniej idą kiedy mi pomagasz.Następnie dzięki dla Mike b4,Arniego ,Kukiego , Bystrego że przyjechali wtedy kiedy byli mi najbardziej potrzebni <szacun>,dzięki ci Dyra i Spawn że w sumie w Wawie przyjeliście mnie tak gorąco,dziękuję również Delkowi i jeszcze raz Mike b4 za uratowanie mojego kompa bez którego nadawanie w radiu byłoby niemożliwe:) dalej dziękuję wszystkim tym którzy wpłacili kase na utrzymanie radia -nie jestem niestety w stanie wymienić wszystkich :) Co prawda wiele rzeczy robi sie za "piwo" ale ja go nie piję ( buuu ) więc chociaż tutaj napisałem co sie nazbierało . A jeśli kogoś pominołem to tylko dlatego że jem dużo masła :) pozdroofka.

cortinas !G.O.P! / 2006-08-24 01:58:04 /


Kejpi - jesteś WIELKI!!!
Dlaczego?
Otóz wybrałem się w piątek o 12 w nocy Granadą Żony+przyczepa z Hot-Dogownią na OZS Forda Sierry do Konarzyn.
Niestety daleko nie ujechałem.
Z pruszkowa do Leszna niedaleko i tam nastąpił zgon..ani benzyny, ani gazu, ani prądu co gorsza:((
O 1 w nocy zadzwoniłem do Kejpiego. Przyjechał, benę podwiózł, prąda zapodał - auto pomógł zdiagnozować i naprawić :)))

Wielki Kejpi !!:))

P.S. Przy okazji podziękowania też Milowi, Leetvoosowi, Maciasowi i też Kejpiemu, za doradzwto telefoniczne w niedziele wieczorem, bo w drodze powrotnej też miałem przygody...
Super jesteście!!!

Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 13:26:36 /


Czołem Załogo.

Chciałem bardzo podziękować Wrocławskiej drużynie Niebieskiego Owalu za pomoc w usuwaniu awarii.

Kilkanaście km za Wrocławiem moja osobista Granada pozbawiła się paska alternatora co się wiąże z brakiem chłodzenia i ładowania.
Kilka telefonów i rozpoczęła się akcja ratownicza pod tytułem pasek dla Granady ze Śląska (nie mylić z piaskiem ;) )

W pierwszej kolejności chciałem podziękować zombifordz http://www.capri.pl/user/5801

Za rzucenie (dziewczyny, żony, kochanki lub cokolwiek – NIE POTRZEBNE SKREŚLIĆ ) przywiezienie paska, pomoc w zakładaniu (na A4 w nocy) i chwilę miłej rozmowy.

Dalej:
MILO
http://www.capri.pl/user/596

Za pomoc telefoniczną i wytrzymanie mojego molestowania telefonicznego.

NAJWAŻNIEJSZE!

BARDZO WIELKIE podziękowania dla Myszy
http://www.capri.pl/user/509

Za to że jeszcze odbiera moje telefony i zawsze telefonicznie naprawia moje Auteczko
Masz u mnie piwo i to nie jedno.

2 NAJWAŻNIEJSZE!

GIGANTYCZNE podziękowania dla Abo
http://www.capri.pl/user/255

Za to ze jeszcze nie wysłał do mnie komandosów pakistańskich żeby odzyskali skrzynie 4 Biegową do V-ki. (mam wszystkie uszczelki do C3 od CHUDER’a, tylko czasu mi ciągle brak)

UWAGA:

Jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam

Pozdrawiam

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 00:27:27 /


Spoko Marek :) Polecamy się na przyszłość! Ja Ci tak na marginesie powiem, że do akcji zostali wcieleni (nie na siłę) - Młodzi i Sebastian :) Młodzi nawet metę załatwili, coby Cię przenocować gdyby.. I mieliśmy Ci razem ten pasek zawieźć. Ale spoko. Zlotów nam zazdrościć nie możecie, ale co do pomocy... :PP Dajemy radę! Pozdrowienia!

Aha, dzięki Twojej przygodzie - od dziś w moim bagażniku jeździ zapasowy pasek :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 02:02:55 /


Podepnę się pod ten wątek. nie bede wszystkiego przepisywał, powiem tak: WIELKIE DZIĘKI dla całego Krakowa!!!! Wiecej faktów nt. sytuacji tutaj:

http://www.capri.pl/car/1431/1381

michalch83 / 2006-09-14 15:00:53 /


I znów Brać Fordowska okazała się Wielka:
Dzięki Ci Szramek, za pomoc przy przeprowadzce i dzisiejszym użyczeniu Taunusa (żonie padła Grandzia w Wawie)
Dzięki Wam Rydzu i Marian za pomoc dziś wieczorową porą przy zaholowaniu mojej połowicy z Wawki do Pruszkowa.

WIELKIE DZIĘKI !!!!!!

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-04 22:04:13 /


WIELKIE DZIĘKI !!!!!!

Wielkie podziękowania dla:

MikeB4 ( http://www.capri.pl/user/412 )

Ojca MikeB4 ( brak stronki – na razie ;) )

Za uwolnienie Granady z blokady ronda w Katowicach i zaholowanie do domku.

W okolicach godziny 17:25 rozerwało mi chłodnice w centrum Katowic, przy wjeździe na rondo. Dzięki szybkiej akcji zholowania z ronda, odkręceniu wału na parkingu pod S.C. bardzo szybko dotarłem wraz z autkiem do domu. Jeszcze raz dziękuje MikeB4 i jego Tacie za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie MW

Ps. Idę szukać znaczka do piwnicy

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 20:42:09 /


W jaki sposób może dojść do rozerwania chłodni? Jedyne, co mi przyszło do głowy, to to, że kamień ją zatkał, a pompa napompowała :-)
Ale jest jeszcze przecież zbiorniczek wyrównawczy do którego powinno wyrzygać płyn w takim przypadku... Coraz bardziej zadziwiają mnie nasze bolidy :-)))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 20:53:32 /


mi chłodnice rozerwał wiatrak ale to była ewidetnie moja wina:D a może głupota:P tak czy siak mogę pomódz jeśli ktoś będzie potrzebował jakiejś pomocy jeśli tylko będe w stanie jakoś poratowac to chętnie.
Co do listy - jestem za tym żeby stworzyć aktualną jej wersje z numerami telefonów itp bo obecna napewno jest juz mało aktualna.

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 22:20:40 /


Mi kiedyś ze starości pękła i płyn lał prosto na wydech, jak dolałem płynu to normalnie dziura jakbyś z pistoletu przestrzelił. Auto 93 rok ;-) więc nie takie znowu stare.......

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-27 22:52:35 /


Ze wstępnych oględzin wynika ze wywaliło uszczelkę pod górnym plastykiem na chłodnicy, jak to się stało to nie wiem, nigdy problemu z chłodzeniem nie miałem, jak kupiłem te chłodnicę to się sączyło z tamtego miejsca od początku. Dziwi mnie to ze chłodnica całkiem pusta :( , wygląda jak by z dolnego węża też uciekła. Jutro z rana oglądnę dokładnie co się stało.

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 23:27:07 /


Kurde, a tak fajnie Grandzia chodziła.. Reanimacja kilka dni i w drogę! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-29 02:07:44 /


czekam na chlodnice, reszta wyglada ok.

pozdrawiam

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-29 07:25:58 /


tez jestem za tym żeby każdy zaktualizował swoje dane na liście kontaktów.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 14:32:31 /


Proponował bym zaktualizowac i zgrać na jakiś plik w formie łatwej do druku
np 1strona na województwo

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 15:36:55 /


wielkie podziekowania dla pajaka za transport 'paczuszki' do poznania, dredziocha za odbiór i hoovera za przechowanie :))))
dzieee-kuuu-jeee

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-28 00:18:28 /


prosze, zawsze do usług-faktura poczta idzie:)

Hoover 3M / 2006-11-28 11:00:16 /


To jest duża szansa, że nie dojdzie ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-28 11:13:13 /


Podziękowania dla:
-classmobile za wyjecie późnym wieczorem skrzyni dla mnie z auta, przywiezienie jej dzień póżniej do Wawy.
-myszy i bobika za przejecie od classmobile tej skrzyni i przewiezienie jej do Płocka.
-tomnusa za odebranie jej od myszy i dostarczenie na jangtajmer party gdzie nastąpiło przejęcie.
Wszyscy macie u mnie po kilka piw przy najbliższej okazji. I tak oto skrzynia przy zerowych kosztach transportu trafiła w ciągu dokładnie tygodnia z Krakowa do Poznania.
Logistyka działa:):):) Mam nadzieje, że bede mógł wam kiedyś w czymś pomóc:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-24 18:51:00 /


ty nmie nie interesuja głodne kawałkiu tylko krata piwa;-) lajf iz lajf i d...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-25 01:05:10 /


heheh :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-26 10:41:13 /


Podziękowania dla Śmietana, który w ku***sko zakorkowanej stolicy dzisiaj podrzucił mi płyn chłodniczy, reanimacja trwała 10 min, ale bez płynu niedałbym rady, a w dodatku Radiowa zakorkowana totalnie w obie strony, swoją drogą niezłe widowisko było, najpierw spory gejzer :) jak wszystko było gorace i bryzgało radosnie, a później jak musiałem zdjąć przewód żeby go przyciąć i kilka litrów płynu polało się na ulice, przynajmniej ludziska czekające na autobus mieli rozrywke :D jeszcze raz wielkie dzięki Śmietan.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-27 19:43:16 /


CHCIAŁEM SZCZEGÓLNIE PODZIĘKOWAĆ!


Marcinowi(m.kozlowsk): za pomoc jaką mi udzieliłeś, za czas jaki mi poświęciłeś, za cierpliwość. Jak komuś mówie co i jak, to nie daje wiary.

Markowi(markokrk) w załatwianiu wszystkich spraw i za wysiłek który włożyłeś w tego parcha, podczas choroby i w deszczu, żebyśmy mogli dojechać do 100licy. Dziewczyna z którą byłem wtedy, była pod wrażeniem.

JESZCZE RAZ WAM DZIĘKUJE!

Dziękuje też Kasi żonie Marcina że cierpliwie znosiła pałętającego sie brudasa po domu.
Chuderowi i Gryziowi.

Michał.. / 2007-05-06 03:58:27 /


A ja dziękuję:
Kalbowi za przeteleportowanie do ośrodka w sobotę :)
Maciasowi za wysłanie lawety do bydgoszczy
Ptaśkowi i Cwietemu że ową laweta mnie ściągnęli do konarzyn
Łukaszowi 3M za zwiezienie na lince do Gdańska :)
Gryziowi za przywiezienie maski oraz Wydmikuflowi za kradzież i przywiezienie jej pod mój dom :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-06 21:39:37 /


nie ma prolemu. Wazne,ze linka wytrzmala:):) Pozdrowka

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-06 22:44:29 /


No to ja chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naprawy mojej Carli :) Szczególne wyrazy wdzięczności dla Classmobil'a !! Nie wierzyłem, że taki patent może się udać, ale do tej pory zrobiłem około 500km i działa!! :)) Wszystkim, którzy pchali autko do zdjęcia i biegali w poszukiwaniu kluczy (Shadow) a także wszystkim dopingującym (szczególnie Agacie).
DZIĘKI RAZ JESZCZE !!
No i Wrocławianom dziekuję za holowanie do domku. Co prawda haos był niemiłosierny i lepiej nam szło zgrywanie się w drodze na SO ale przynajmniej wszyscy dojechali :)
Coke'om i Hrabiemu za checi pomocy i próbe skombinowania części.

Ciao! i do zobaczenia .. wkrótce.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-07 00:33:22 /


no to ja dziekuje ekipie naprawczej co mi dzis rano Capri odpalila zebym z SO do domu mogl ruszyc.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-07 01:26:25 /


Jakże i ja miałabym nie podziekować :)

Oczywiście serdecznie dziękuję wszystkim którzy w ciągu tych dwóch dni zastępowali mi rozrusznik ;)
Przeogromniaste dzięki PATRYKOWI H2O za podarowanie mi nowego rozrusznika (kuzynowi Patryka za dowiezienie go na SO :) ), Granadziarzowi i Wojdatowi za pomoc przy jego zmianie :))) Jak również Gumbasowi za rejestrację fotograficzną procesu ;)

DZIĘKI CHŁOPAKI!!!!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-07 09:11:59 /


Dzięki Bogu dojechałem i wróciłem z Wołomina na SO i z powrotem :)

wwlV6 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-07 11:40:58 /


No to ja też w takim razie:
Wielkie podziękowania dla KAMELA.
Za całokształt.
Nawet jak czasem się coś nie uda ;)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-07 11:56:14 /


Podziękowania dla MikeB4 za całokształt :D

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-07 13:32:22 /


Wielkie podziękowania dla MILA za to że znalazł miejsce na niemałą i nielekką paczkę dla Honeyspidera i wiózł ją od Konarzyn ze SO do Wrocka...naprawdę wielkie dzięki, jak będziesz na pomorzu i będziesz miał jakiś problem to dzwoń postaram sie pomóc...
jeszcze dla Kohasia za to że zawiózł tą paczkę od Gdańska do Konarzyn,i Joka za to że miał dobre chęci ale z przyczyn niezależnych od siebie nie mógł jej dostarczyć :)...pozdro wielkie

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 12:08:19 /


:) Mateush, spoko. Dzięki za chęć rewanżu :) Mam zamiar być na pomorzu i to często ale na pewno nie mam zamiaru się tam rozkraczyć :) Ale na spotkanko na pewno się kiedyś umówimy.
A tak dla ciekawostki, to powiem Ci, że te graty część podróży pokonały w struclu Kohasia (nie bez kozery dostał za wygląd puchar :P ) a dalszą część pokonały w Capri z silnikiem podwieszonym na McPersonie :))))))
Także - przesyłka z przygodami !
Trzymaj sie !!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 16:47:04 /


DHL się chowa ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-15 17:55:45 /


eh i ja zapomnialem

jako ze osoba z Wrocławia , kora sie ze mna umawiala na zabranie pewnej ilosci czesci , tez do Honeya lekko piszac mnie olała ,

znalazłem inne bardzo pomocne osoby ktorym własnie chce podziekowac

kolega co był Niebieską Granadą kaszlakiem , zapakował wszytsko do siebie i dowiozl czesci do Wrocka , rowniez Milo ktory potem te czesci przechował i wydał Honeyowi

dzieki Chlopaki , bo byłem w szoku ze wszytsko bede wiozł spowrotem do Lublina

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-15 21:03:28 /


odnośnie lekkiego olania, to owszem o mnie chodzi, jednak nie tak to wyglądało.
Otóż miałem poważne dylematy z kobietą... cóż czasem tak to bywa w życiu, że jeden sms i człowiek goni na drugi koniec Polski. Tak więc decyzję o wyjeździe wcześniejszym z SO podjąłem w 5 minut i nawet nie pamiętałem o tym że mam coś ci zabrać. Przecież nie byłoby problemem żebym nieodpłatnie pośredniczył w waszym handolowaniu z Honeyem, więc chyba Wojdat "olanie" to tu troszkę za mocne słowo.
Pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-15 21:43:16 /


dziekuje Johnemu za to ze zrobił foty jednego caprika w hamburgu, zadzwonił do sprzedawcy i sie wypytał o co chciałem i wszystko to mi przekazał drogą telefeniczną, oszczędziłem sobie jazdy po capri którego i tak bym nie kupił...Dzięki:)

Milo jak bedziesz w gdańsku albo okolicy daj znać to zrobimy 3M-ową bibe dla ciebie, nocleg sie tez znajdzie chyba ze na plaży ognisko bedzię. Dzisiaj otworzysliśmy sezon ognisk na plazy i joko,kasia,fuszix,maja,wrobel własnie sie ogniskują do rana,....ja niestet musiałem do pracy przyjechać :/

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 22:59:39 /


DZIĘKI KOHAŚ !!!! Super! Z pewnością skorzystam i utniemy sobie dłuższą pogawędkę niż na SO na korytarzu.

Wojdat, nie ma sprawy a co do błękitnej Grandzi w Dieslu to właściciel nazywa się Bogdan :)

Zoggon.. to trzeba było od razu tak mówić ! i chociaż się pożegnać :) to bym kciuki trzymał.. Zresztą.. nawet rozmawialismy o tym niedawno. Nieważne. Mam nadzieję, że się powiodło.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-15 23:48:02 /


Kasia itp właśnie wrócili z ogniska :) Kohas, rozumiem, że z tym noclegiem jak zwykle o Ogarną strasse Ci chodzi? :P
no, możecie sobie dalej dziękować, miło się czyta, idę spać...

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-16 07:04:16 /


Zogon wystarczylo po wszytskim cos powiedziec .
ehh zreszta niewazne ,

To jeszcze raz powiem ze dziekuje bardzo Bogdanowi :) bo jego niebieski karawan sie spisal

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-17 21:11:07 /


A ja chcialem podziekowac za skrzynie ;) Na szczescie okazala sie zbedna.

Mysza liil (EM) / 2007-05-18 09:18:53 /


Wielkie podziękowania dla Wąsia, który poświęcił swój cenny czas zeby przepilotować mnie przez Chełm i podjechac po granadkę. Mam nadzieje ze nastepnym razem znajde czas na odwiedzenie Twojego warsztatu! Jeszcze raz dzięx!

Mysza liil (EM) / 2007-05-20 03:26:30 /


Niema sprawy Mysza.Przecież taka jest istota istnienia tego klubu,żeby między innymi ratować takie samochody przed pochlastaniem i zapomnieniem.

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 10:02:36 /


Kurde.. sądziłem, że napisałem te podziękowania, ale sprawdziłem i dupa. :)
Tak więc chciałbym podziękować PIEM'owi i jego bratu za pomoc w noclegu na SO :) To był bardzo miły gest chłopaki! Dziękuję! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 11:53:56 /


Nie ma problemu MILO, bo tak jak Ci mowilismy jesli bys nie skorzystal to miejsce pozostalo by wolne, a zaplacone. Te podziekowania to bardziej do Mundasa, bo to on zaplacil, a nie pojechal;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 15:02:55 /


Ja dziekuje pieknie za pomoc Granadziarzowi (wymiane mostu itp.) Gutkowi za uzyczenie mostu, Michowi i Maciaskowi za Lawetowanie. Calej reszcie pomagajacych o ktorych zapomnialem

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-27 20:42:40 /


oo to juz jezdzi :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-28 22:54:58 /


Wielke dzieki dla Popcia za wczorajszą pomoc, wczoraj około godz 20 rokraczył mi sie dziobak na płatnej autostradzie 30 km od wrzesni, do wrzesni zawiozła mnie laweta ("jedyne" 300zł ://za ten kawał drogi ) we wrzesni wstawiłem auto na parking strzezony ( 8 zł za dobe )...
w międzyczsie zadzwoniłem do Popcia , a on bez żadnych oporów wsiadł w auto i przyjechał po mnie i moich rodziców 200km w jedną strone..
jeszcze raz wielkie dzieki !

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 11:15:44 /


Nie ma sprawy!! Polecam się na przyszłość!! :)

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 11:21:57 /


ja dziękować Ptaśkowi za pomoc, zatrzasnąłem kluczyki w capriku i w ciągu paru minut Ptasiek sie zjawił z odsieczą i nie dość że pomógł otworzyć caprika to jeszcze naprawił zamek w drzwiach po ostatnim włamaniu :) Wielkie dzięki, i trza sie będzie znowu jakiejś wódeczki napić :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-30 19:58:49 /


W związku z moją off-topic'ową prośbą zamieszczoną w wątku dowcipów (choć bardzo poważną) bardzo gorąco dziękuję wszystkim, którzy przesłali mi informacje o które prosiłam :) Ani jeden plik czy link się nie powtórzył! (zgadali się, czy co? :D) A wysłaliście dokładnie to, co jest mi potrzebne :)
DZIĘKUJĘ!!!!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-13 12:18:30 /


Chciałbym tutaj podziękować Abo i Maroo . Moja "La Grande" utraciła możliwość poruszania sie :D:D wraz z utrata linki sprzęgła w Krakowie. Gdyby nie to że Abo przyjechał z Katowic ( bo to nie wiadomo czy czasami sprzęgło nie poszło ) , a Maroo zwyczajnie dał mi linkę sprzęgła to pewnie nie wróciłbym tego samego dnia do Katowic.
Wszystko jednak dzęki tym dwóm wspaniałym gościom się udało.
Jeszcze raz serdeczne DZIEKI !

cortinas !G.O.P! / 2007-07-14 22:23:58 /


Zerwana linka sprzegła to nie awaria. Nawet bez sprzegla granada potrafi się sprawnie poruszac!

Mysza liil (EM) / 2007-07-15 00:00:53 /


ba... biegi od 1 w górę bez problemowo, a ze świateł pierwszy bieg rozrusznik i dawaj--->
swego czasu z trzy dni tak jeździłem do pracy ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-15 00:13:17 /


Pewnie i potrafi , ale ze słabym aku , w obcym miescie to już nie bardzo :/ Ja chciałem podziękować za to co ktos dla mnie zrobił . Abo sam powiedział że Grandzia dojedzie do katowic a jednak nie potrafił .. wiec wybaczcie moze i Wy potraficie ..:) Ale moja grandzia nie dała sie poruszyć.

cortinas !G.O.P! / 2007-07-15 14:37:27 /


Wielkie podziękowania dla Granadziarza dzięki któremu moje Capri odzyskało chęć do jeżdżenia, w ciągu 20, czy 30 minut zrobił to czego ja + jakiś pseudo gaźnikowiec nie mogliśmy ogarnąć przez kilka dni. Dzięki niemu start na PC był znacznie przyjemniejszy, a i droga powrotna tańsza i szybsza. Dzięki Jarek!

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-07 10:35:39 /


W imieniu części 3M-u oraz Szczecina chciałbym podziękować Dredziochowi za zaopiekowanie się naszą grupką, użyczenie grilla, europalet ;) , hebrajskiego kociołka, sprawdzanie możliwości przemiałowej zębów, no i przede wszystkim za nocleg :) jednocześnie - zapraszamy nad morze :)
Dzięki raz jeszcze i pozdroowki!!! :)))

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-20 18:05:15 /


Dziękować bardzo!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-20 18:16:52 /


Dziekuje serdecznie Dredziochowi , Guzikowi i Jokowi za wymianę skrzyni w niesprzyjajacych okolicznosciach przyrody

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-16 21:16:55 /


i ja takze.. mega wielkie dzieki dla Guzika, Borysa i Andera za nowy 'zawias' :)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-16 23:31:34 /


Dziękuję bardzo ludziom zaangażowanym w odebranie moich opon z Poznania:
Kristoff z Poznania
Dredzioch
Medy
Małżonka Medy'ego
:)
THX

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-17 07:11:17 /


Wielkie dzięki dla Pablo, który bezinteresownie podrzucił mi do Wrocka oponki, po które wcześniej jeździł do El Coyote.

DZIENKS

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-21 12:34:57 /


Wielkie, ogromne, podziękowania dla ludziów, co mi pomogli dokończyć moją podróż ze Szczecina do Wrocka :))

W skrócie: Carla tak łapczywie łapała powietrze przez sportowy filtr, że wciągnęła kawałek dekla :) No i mieliła ten kawałek ostatnim garkiem. Przez to sprasowała świecę i jechałem jakiś czas na 3 garki. Nie czułem tego ani nie słyszałem bo głośno było od muzy :) Skutek - wciągnęła całe paliwko, które miało starczyć do Wrocka. Jak już się zatrzymałem... nigdzie (bo nie wiedziałem gdzie jestem :D ), złapałem na stopa lawetę, która mnie podwiozła na stacyję. Tam laweciarz chciał usłyszeć "jak to to gada". Zatankowałem i .. lipa :/ Metaliczny stukot spod dekla zaworów zakończył moja podróż na owej stacji. I tu zaczynają się podziękowania: Dla Hrabiego i Dredziocha za szybką reakcję z pomocą netu.

Największe jednak podziękowania dla Krzypka, którego zbudziłem o 2 nad ranem i który to mnie sholował, przenocował a rano nakarmił i jeszcze zaciągnął do mechanika.
Ale ludzie! Co to był za mechanik! :) Kubańczyk zaciągający po ślunsku!! ;D Każdemu polecam gościa - pełen humoru! Wykręciliśmy świece, powyjmowaliśmy kawałki zmielonego metalu, skręciliśmy wszystko i pojechałem dalej :)

Dzięki jeszcze Pająkowi za telefoniczne wsparcie techniczne i Remonowi za pomoc na gruncie Wrocławskim.

DUUUŻA BUŹKA!
- MILO.

P.S.: widok miny pracownika stacji benzynowej pewnego koncernu, który widzi Capri podjeżdżające na lawecie, odjeżdżające na lince ciągniętej przez Sierkę a 8 godzin później to samo Capri podjeżdżające już o własnych siłach pod dystrybutor... - bezcenne.
:)))))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 14:39:10 /


Dobrze trafiłeś w termin awarii - nie dość, że nie spaliśmy ok. 2 w nocy, to jeszcze wszystkie byliśmy w jednym miejscu ;) I net był pod ręką.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-10 14:55:29 /


to się nazywa TIMING po polskiemu :P

ale ekszyn niezły!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-10 15:01:49 /


luz, cieszę się, że mogłem jakoś pomóc.
pech jak cholera z tym kawałkiem blachy.

po tej przygodzie chyba zacznę tu zaglądać co jakiś czas - bo MILO mi uświadomił, że 435dni nie byłem na www.capri.pl i choć jeżdżę teraz sierrą to Capri ciągle się po głowie kołacze;-)

pozdro.

Krzypek / 2007-11-12 13:52:02 /


Krzypek, ja zamierzam cyklicznie rodzinkę odwiedzać w Szczecinie, to Ci mogę co jakiś czas przypomnieć jak Capri wygląda na żywo :) Ale Carla już mi obiecała, że się psuć nie będzie, więc przyjadę i odjadę o własnych siłach :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-12 17:55:22 /


obiecałem Zukowi (Zuq) że tutaj się pojawi podziękowanie dla niego za pomoc przy szukaniu zaginionego prądu w drodze na autobus.

dzięki

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-12 19:40:44 /


Podziękowania dla nebla za powożenie taksówą po Wawie i organizacje zajęć w czasie wolnym przed autobusem. Dziękuje

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-15 04:20:58 /


Wielkie dzięki Peranie, dzięki Mikołajowi mam super prezent na mikołajki. :) Tylko nie wejdzie pod choinke.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-06 09:39:58 /


Ogromne Podziękowania dla SZESKIEGO oraz CORONERA za pomoc a w zasadzie za zajęcie się cala sprawą sprowadzenia hardtopa do mojego auta

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-20 10:14:53 /


Wielkie dzieki dla CHUDERA, ktoremu chcialo sie przeciagnac dlugi objazd po poludniowej Polsce i zerknac do mojego gruchota, ktorego od dluzszego czasu nie udawalo sie poskromic... Chuderowi udalo sie w pare minut, to czego nie udawalo sie pseudomechanikom w ponad tydzien... Dzieki raz jeszcze!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-21 10:01:10 /


A ja chcialem podziekowac Marcinowi Kozlowskiemu i jego koledze, ktory przytargal mi oponki z kielc do garazu Marcina. Jeszcze raz THX!

Mysza liil (EM) / 2008-01-21 13:44:20 /


a ja tam nie wypisuje, obaj powyzsi kiedy bylo trzeba zawsze mi pomogli, porzadni ludzie tak juz maja:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-21 20:16:21 /


Chciałem w tym miejscu podziękować Cortinasowi za odebrania dla mnie w Katowicach, 4 felg do Capri. Dzięki Wielkie ! :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-31 22:51:56 /


Wielkie dzieki dla Dredziocha za podarowanie szyb do mojej Grani,oraz mkozłowskiemu za zorganizowanie transportu z Warszawy do Skarżyska,jeżeli będe mogł w czymś pomóc to napewno sie odwdziecze.Dzieki:)

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-17 21:49:35 /


Dzięki wielkie dla ekipy z 3M za pokazanie miasta i za romantyczne "elementy" wycieczki :)

Aha i podziękowania dla Remona za czuwanie co bym spokojnie do domu wrócił :) Carla zrobiła 1500 km bez problemu :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 00:22:46 /


Spoko MILO , zapraszamy ponownie tylko czasu więcej znajdź co byś na kilka dni wpadł a nie tak przelotem na szybkiego :) I czekamy na FOTY :D

A ja Chciałem podziękować bardzo Miśkowi z 3M i Granadziarzowi za wszystkie cenne rady jakie mi dali w ostatnich dniach gdy Capri po raz pierwszy mnie zawiodło :) W poniedziałek kupuje pompę i dalej jeździmy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-23 19:01:38 /


Wielkie podziękowania dla Konrada Kuby za zaufanie jakim mnie obdarzył. Mianowicie dostarczyl pewne bardzo potrzebne części za które niestety w tej chwili nie mogłem zapłacić. Dziękuję - kasa tak jak się umawialiśmy :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 21:47:29 /


Trochę spóźnione, ale jednak.
Wielkie dzięki dla kolegi Michała "MS" z Krakowa, za namiary na części do mojego awtomata:)))

Bez Ciebie bym tematu ak szybko nie ruszył:))

Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-06 23:03:29 /


Myszy za dostarczenie alufelg do "Braziliana"

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-16 23:04:42 /


Wzajemnie, za ajrisz łyski, wypilim z mniśkiem i stracilim rachubę czasoprzestrzeni ;)

Mysza liil (EM) / 2008-04-16 23:07:08 /


ojojoj

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 08:13:17 /


Buhahaha, dobre :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 14:21:35 /


Ogromne podziękowania dla Koziego za ogromną pomoc w dochodzeniu sprawcy problemów w moim V6, jeszcze raz dzięki!!!

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-26 20:05:47 /


naprawde wielkie podziękowania dla Jarka Granadziarza który znalazł czas dla mojego autka i dzieki temu mogę nareszcie cieszyć sie po 3 letnim remoncie moim taunusem...JESTEŚ WIELKI :) a także wielkie pdziekowania dla Ptaśka i Fusha bo tak naprawde bez Nich to też nie było by możliwe,za nocleg, za pożyczoną kase, za motywacje...za wszystko :D jestescie po prostu zajebisci...wielkie pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-27 10:45:10 /


A mi to juz nie podziekowal co za leszcz :D

An-J Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-17 10:32:21 /


Wielkie dzięki dla Beddiego za przechowanie tapicerki i miły wypad na kraków :)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-17 17:21:49 /


Zawsze do usług, odwdzięczysz ujezdnieniem Taunusa na weekend, tepicerkę nawet u mnie możemy zmienić ;) Pozdrów Agę i jej orzełki ;) (mam nadzieje, że nie pieprznąłem imienia, a jak tak zrobiłem to zwróć mi uwagę tylko na gg, a jej się nie chwal, zeby nie było za szerokiego wstydu :P )

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-18 01:02:37 /


Chociaż Proko mi nie podziękował to ja mu bardzo dziękuje ,że mi pokazał jak szybko złapać zajawe na Old Fordy...

An-J Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-20 21:04:08 /


A ja chciałem serdecznie podziekowac : Prokowi; Fuszixowi i Ligaczowi za pomoc w malowaniu kwadratu!!

Bez was nie bylo by tak szybko i tak wesolo ..


Mysle ze trzeba to powtorzyc :)

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-20 21:30:50 /


niewykluczone, ze za miesiac akcja u mnie ;) sie zobaczy. a powtorzyc warto :D

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-20 23:36:22 /


Wielkie dzięki dla Gumbasa za odebrania i dostarczenie bezpiecznie do Gdańska plastiku do Capri , który swoja drogą oboje chcieliśmy kupić ale to mi sie udało. Szacunek i jeszcze raz dzięki. Nawet sie nie znaliśmy wcześniej co tym bardziej cieszy że są w klubie takie osoby co to bez interesownie pomogą. Dzięki!!!

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-05-26 20:45:16 /


wielkie podziękowania dla Śpiocha za wyrozumiałość i cierpliwość do mnie, w sumie 3 miesiące odbierałem od niego środek do granady, aż pomógł mi w tym Fuszix 3M, dla niego też wielkie dzięki

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-29 20:34:29 /


dzięki wielkie dla ptasiora i fusha za pomoc przy wymianie uszczelki szyby przedniej ...pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-06 10:22:36 /


Wielkie dzięki dla wszystkich zamieszanych w dostarczenie moich szybek od tajemniczego Tomka :)
Czyli (w kolejności przejmowania przesyłki): Gumbas, Śmietan, Bartoromero. Upomnijcie się o piwko jak się tylko zobaczymy!! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-26 01:03:28 /


Mega wielkie dzięki dla Tazzmana. Nijak bym nie dojechał bez Twojej pomocy! I sory za zawracanie d.... po nocach ;)

Mysza liil (EM) / 2008-07-02 04:50:29 /


??? Mysza, byłeś koło Wrocka i znać nie dałeś?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-02 11:27:19 /


Łeee, przejazdem, zmęczony i nie sam. Nie dało się zostać dluzej, moze next tajm.

Mysza liil (EM) / 2008-07-02 22:58:06 /


Ja bardzo bym chciala podziekowac M.Kozlowskiemu za podrzucenie skrzyni do chlopcow z 3emu.. Matuhowi, Fuszowi i Prokowi, Andrzejkowi PCK za dalszy transport no i oczywiscie Neblowi za sama skrzynie:) wielkie wielkie dzieki chopcy.. jestescie wspaniali!!

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-03 23:53:55 /


Ja bym chciał bardzo podziękować Kamelowi, za przybycie z odsieczą, po nocy, dostarczając kiść pasków klinowych na wymianę, celem uratowania naszego dotarcia na Gryźliny. Capri aszistans działa na łódzkiej ziemi wzorowo! Dzięki Kamel.

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-06 23:17:43 /


Oj Cypisie nie czytałeś drobnego druku na umowie w dolnej części, teraz black hawk z trzyletnim zapasem paliwa jest mój :)

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-06 23:31:11 /


Chciałbym podziekowac SzooGun'owi za to ze tak ochoczo zdjął boczek z drzwi w swoim Capri zeby sprawdzić który mechanizm podnoszenia szybki jest prawy a który lewy. DZIEKI WIELKIE!!!

P.S.
Mam nadzieję ze znalazłeś piwo wrzucone przezemnie na tylnie siedzenie samochodu;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-07-07 21:48:44 /


Znalazłem co mnie niezmiernie zdziwiło bo mówiłem że nie!

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-08 08:29:29 /


WIELKIE DZIĘKI Witanowi i Classmobilowi za całonocną pomoc przy wkładaniu silnika oraz za silnik.
Bez was byłbym w totalnej dupie a nie na pudle.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-13 19:37:24 /


Wielkie podziękowania dla Cypisa za pomoc w reanimowaniu mostu w noc przed pucharową, bez pomocy mogły by być wielkie problemy z wyrobieniem się na czas.;)
Jeszcze raz Dzięki.

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-04 12:47:48 /


Wielkie dzieki dla Granadziarza za przygotowanie auta i ciaganie bagazy w przyczepie... Dzieki Tobie Puchar byl mega udany

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-04 12:59:30 /


Dzięki Dyrze wogóle wystartowałem. Dzięki dowiezieniu samoregulatora mogłem się pościgać! Dzięki!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-04 14:04:01 /


Dzięki wielkie dla Garażowca, Mirona i Dredziocha za zorganizowanie transportu zderzaka dla mnie, pocztą czy nawet kurierem chyba bym sie nie odważył, a tak jest cały i zdrowy, fajnie ze można na Was liczyć.

P.S browary do odbioru na najblizym zlocie, na którym sie spotkamy.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-04 15:14:21 /


A ja chcę podziękować Marianowi za zabranie moich 3 zderzaków pomimo konieczności zabrania jeszcze 2 mostów... od transita :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-04 15:33:10 /


Dzięki dla Granadziarza za wskazanie usterek gaźnika i pomoc przy usprawnieniu Carli. Dzięki temu wziąłem udział w Pucharze :)

Dzięki dla Wojdata za pożyczenie i dostarczenie do Kazimierza D. kółek, co znacznie ułatwiło mi (;D) powrót do domku, bo jakoś u wulkanizatora nie mogłem znaleźć żadnych 13-to calówek.

Jeszcze raz wielkie dzięki!!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-15 16:14:09 /


kiedy przybywasz?

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-15 16:15:56 /


Jakoś na początku września. Jak ustalę wszystko z Jarkiem to dam znać wcześniej. A co, już tęsknicie? :) My tak. Stanowczo za krótki był ten puchar.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-15 21:29:06 /


Ogromne podziękowania dla eddiego-v6 - wyratował nas z opresji i zachował się , jak prawdziwy kumpel. Oby było jak najwięcej takich fordziarzy :) , na których zawsze można liczyć.

k-janik / 2008-08-17 18:36:46 /


No i po 11,5 godzinach, po zwiedzaniu, kluczeniu i jedzeniu dotarliśmy do domku :) Wielkie dzięki dla Granadziarza za zreanimowanie na szybko Carli!!! Ptaśkom za gościnę, Fuszowi za wszelką pomoc a całej trójce za eskortowanie, oprowadzanie, wysłuchiwanie moich przydługich opowieści oraz nękanie nocnymi telefonami. Dzięki dla Joka za pożyczenie wału - nie przydał sie ale spokojniej nam się jechało wiedząc, że mam go "w razie w". Ptasiek, wyściskaj Anię i przeproś, że się nie wyściskaliśmy osobiście ale nikt nie wiedział, że Jarek tak szybko przybędzie z odsieczą i ruszymy dalej. Jakby co to nam się spodobało i jeśli Wy nas nie odwiedzicie to prawdopodobnie znów wpadniemy podnieść Wam adrenalinkę :) Ciao i do szybkiego następnego!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-04 17:59:33 /


Takich bezproblemowych gosci mozemy przyjmowac czesciej :> .... dzieki wam pozwiedzalismy troche 3M. Bylo bardzo milo Milo :> Ania mowi ze musicie teraz przyjechac znowu zeby sie poprawnie pozegnac :)

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-04 21:13:08 /


Ania mówi Bankowy.. :P

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-05 16:52:18 /


Wielkie , przeogromne , zajebiaszcze podziękowania dla Piema !!!! W czasie Bornego zabrał do siebie , naprawił auto i załatwił pokarm ( tu wielkie dzięki dla jego mamy) Zdążyliśmy dzieki temu wrócić na zlot i zniszczyć jakieś oponki.
Trzeba jeszcze zaznaczyć ,że praca PieMa jest zrobiona tak, że mucha zdycha z wrażenia zanim usiądzie :P

Dzieki też dla dirka który dzielnie pomagał.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-15 20:19:55 /


Oho, az mnie w tylku zabolalo, a i tak bedziesz musial oddac barana;P

Tak serio, to nie ma sprawy, bo przynajmniej bedzie co wspominac;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-15 20:49:29 /


No i spaliliscie sprzegło.... w ognichu :D

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-15 20:52:22 /


Tak, tak. Dla PieM'a ogromne podziekowania za koleżeńską postawę i bardzo profesjonalne podejście do tematu. Mocowanie pod łapę skrzyni naprawdę prawdziwa profeska. Aż miło było popatrzeć jak to powstawało w Twoich rękach. Dziekuję również za sporą dawkę doświadczenia i informacji, światną atmosferę. Pozdrów i podziekuj ode mnie swojej mamie. Zazdroszczę Ci warunków do pracy.. Mmm.. :-D

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-09-15 21:24:16 /


Wielkie Podziekowania dla Obiego za ratunek ( pozyczenie mi rozrusznika ) oraz udostepnienie warsztatu.A takze chcialbym Podziekowac Amatorowi i SzooGunowi za wsparcie i pomoc.

ponury zniwiarz Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-10 22:14:13 /


Ja jeszcze raz:
Remon, wielkie dzięki!!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-11 10:21:31 /


niniejszym dziękuję bardzo koledze -MS- za pomoc z usunięciem wycieku płynu od wspomagania, udostępnienie garażu, części i fachową radę :))))

dużo piwa na najbliższym zlocie :))

my dojechaliśmy niedawno, reszta drogi bez problemu, mimo tego, że Sable sprawia ciągle nowe niespodzianki i odkryłem brak kawałka podłogi, jeździ się nim świetnie.. :)

jeszcze raz wielkie dzięki!! :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-12 05:33:27 /


Wielkie dzięki dla Chudera za obsługę w godzinach snu (godzina 9 rano w długi weekend). Dla mnie to był prawie normalny dzień pracy i nie skojarzyłem że ktoś może chcieć sobie wypoczywać :/

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-12 15:08:38 /


wielkie podziekowania dla MILO z wrocławia za pomoc tzn odebranie i przechowanie felg , MILO to gosc na ktorego naprawde mozna liczyc
pozdro :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 19:19:13 /


Spoko, nie ma problemu. Wiadomo było, że w końcu do mnie trafisz ;) Szerokości!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-15 23:43:57 /


wielkie DZIEKUJE koledze psiała za darmowy podnośnik PS: PIWO STAWIAM BO ZA DARMO TO ...

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-16 01:28:15 /


Przeogromne wielkie dziękuje dla Marka Mtango za uratowanie mi dupska i załatwienie kwitka z ważnym OC o 1:30 w nocy. Gdyby nie on christine spędziła by noc na parkingu policyjnym.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-23 02:19:19 /


a o mnie to zapomniałeś ? :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-23 02:20:46 /


zapomniałem - dziękuję ci Kochasiu że dzielnie pomknąłeś w te i wewte z kwitkiem :D Świetny czas jak na taką ślizgawicę

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-23 07:34:52 /


Nieocenione podziękowania dla Ptaśka i słonia za dzisiejsze towarzystwo i sporawczawą pomoc; podziękowania dla przesympatycznego pana diagnosty z Krakowa i za diagnozę.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-30 23:06:20 /


Czyżby ktoś kupił żółte Capri ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-30 23:34:59 /


Ptasiek, w łeb masz, że byłeś w Krk i się nie odezwałeś :P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-30 23:42:07 /


najwyraźniej żółte capri w przyszłym roku zacznie pojawiać się na zlotach :) szerokości nowemu posiadaczowi życzę :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-01 00:11:48 /


Nie było czasu na odwiedziny, maksymalnie wykorzystaliśmy dzień.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-01 10:26:34 /


Przeogromne podziękowania dla Krzycha z Leszna (niezarejestrowany na stronie) za przewiezienie kompletnego silnika ze skrzynią, i przy okazji Pająkowych felg z Gorzowa do Wrocka.
Poświęcił na to w czynie społecznym całą sobotę, do tego mordował się przy załadunku/rozładunku oraz dzielnie znosił przez kilka godzin moje towarzystwo.
Mam nadzieję że nie zraził się do starych gratów :)

oraz dla sympatycznej ekipy z Gorzowa za pokazanie najciekawszych części miasta, czyli garażu i parkingu Eddiego :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-07 20:29:29 /


hehe.. również było miło poznać osobiście :).. co do ciekawych garazy to jeszcze by się kilka znalazło.;).. tylko czasu za bardzo nie było

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-07 22:57:33 /


O kurcze! Kilka godzin z Remonem wytrzymać to rzeczywiście szacunek! ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-08 11:29:15 /


Dzięki bardzo Bartromeo i Michukrk, za wczorajszą "rozpałkę" Gieni:))
Nawet Fiesta dała radę na śniegu odpalić Granatnika na wstecznym:)))


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-20 08:05:35 /


A skąd Wy śnieg wzięliście ??

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-20 08:11:48 /


z chmury ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-20 09:20:01 /


Jak nie masz śniegu to ja Ci chętnie oddam:) mam go aż za dużo pod domem:(

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-20 12:36:19 /


Wielkie dzięki dla STICHA za bezinteresowną pomoc w przewiezieniu i oczywiście załadunku sporych fantów z Żyrardowa do Łodzi.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-29 23:48:22 /


no bez przesady, leżało to w moim interesie.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-12-30 12:04:22 /


Wielkie dzięki dla Pająka i jego cabrio ( :))) ) za pomoc w holowaniu i próbach odpalania dziś w godzinach popołudniowych tej mojej padliny.
My Hero :)))

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-12-31 23:15:49 /


Wiecej mega podziekowan ode mnie;P tym razem dla Szeskiego za szybka pomoc i Coronera za transport i pomoc przy zakupie autka!! DZIEKI!!!!!!!!

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 15:54:25 /


Dzięki dla Gryzia za przetransportowanie dla mnie skrzyni biegów do gdańska :) dzięki

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-22 16:15:02 /


Dzięki dla Gryzia za przetransportowanie dla mnie Drzwi do gdańska :) dzięki

Choć jeszcze ich nie widziałem :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-22 16:49:03 /


Dzięki dla gryzia za przewiezienie z krk do wwa kółek. :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-22 17:07:25 /


Dzięki dla Gryzia za przetransportowanie dla mnie kanapy :D
Łubu doubu,
łubu dubu,
niech nam żyje prezes naszego klubu,
NIECH ŻYJE NAM :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-22 17:10:03 /


Dzięki dla Gryzia za to, że pomógł tym czterem wyżej :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-22 21:02:31 /


:)
Dzięki za:
Heinekena
Żywca
Specjala
i chyba Dębowe? :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-22 21:32:17 /


Ooo to widzę że połatności w jednej walucie przyjmujesz:D Nominały ino różne, hehehe :)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-22 22:57:35 /


Jakie chyba??????? Dębowe MOCNE!!!!

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-23 01:28:57 /


A możliwe, poszło dla teścia :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-23 09:05:02 /


Podziękowania dla LamBertA za przewiezienie silniczka , skrzyni i innych bambetli z New Sącza do Katowic :) Dziekoowa :)

cortinas !G.O.P! / 2009-01-26 15:17:11 /


Wilekie THX dla Fuszixa za limuzynowanie na studniówke ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-26 19:46:29 /


trochę spóźnione ale wielkie podziękowania dla Zoggona za przywiezienie pięknych felg (z oponami!) z Płocka aż do Wrocka.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-01 16:10:50 /


Składam podziękowania dla czarka granada i jego Kolegi w imieniu moim i SlavaKa za przeprowadzenie części tajnej akcji międzynarodowej pod osłoną nocy o kryptonimie :
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii (nie mogę powiedzieć;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-12 07:29:20 /


hehe :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-12 08:51:28 /


akcja była przeprowadzona po cichu ale bardzo sprawnie

czarek granada Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-12 20:19:16 /


Podziękowania dla Classmobila, Dredziocha, TAZa, Ptaśka i Medyego za pomoc w przetransportowaniu szyby z Krakowa do Poznania...

Wielkie wielkie dzięki!

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-21 16:53:55 /


Słoń_666 kierowal

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-21 17:51:05 /


Owszem ja - przytrafiło się jej nie zbić :)

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-21 19:07:25 /


na czas, na miejsce , na pewno

Classmobile / 2009-03-21 20:28:52 /


Tak. Niestety ostatnio mam zajebistego pecha, szyba dojechała cała, podczas montażu niestety pękła... Wiem, ręce i nogi opadają... Potrzebna jest więc jeszcze jedna szyba i taki sam transpot. Do tego żeby było mało w ciągu tygodnia dostałem dwa mandaty po 100 zł a dosłownie przed chwilą ze ściany spadł mi obraz na głowe z głowy na stół, na stole leżała komórka i już komórki nie mam... Mam wrażanie że świat się na mnie uwziął...

Jeżeli jakimś cudem ktoś będzie robił trase Kraków -> Poznań w przyszłym tygodniu lub do jakiegokolwiek miasta po drodze jestem chętny na transport szyby.

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-22 14:24:43 /


A nie widziałeś się przypadkiem z Mario jakoś ostatnio???

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-22 14:44:09 /


mnie na razie odpuściło...:D

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-22 16:21:38 /


To wiesz już gdzie polazło...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-22 20:39:24 /


Przeogromne dzieki za walke z moim motórem.
Ekipa byla duza wiec jak kogos pomine to prosze mnie poprawic..
Piem i Dredzioch to juz stali moi mechanicy zlotowi .. jak zwykle niezastapieni.. do nich dolaczyla spora grupa ludzi :Michał83 dowiezienie motóra, Konar , Miron , Wołek , Dziobek , Coke , Tazzman , Mac13k , Pająk , Słoń , Dirk , zapewne kogos mi wcielo ale jestem nieprzytomy wiec wybaczcie.

Silnik robi robote , nawet sie pare aut udalo wyprzedzic na torze...

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-29 23:30:34 /


To był dzień pod znakiem pomp paliwa! :)

Konar / 2009-03-29 23:33:29 /


Ja również dziękuję całej rzeszy ludzi za pomoc przy montażu skrzyni, a w szczególności: sloniowi i tazzowi za targanie tego draństwa, Krzysiowi za kursy z rzeczami, osobami, Pajakowi za odblokowanie skrzyni, dla Karola za oleje, silikon i chęć użyczenia warsztatu, dredziochowi, PieMowi i wszystkim których nie wymieniłem, a pomagali.
Ponadto dziękuję ekipie z Warszawy za powrót w grupie. Przepraszam, że nie zatrzymałem się na ostatnim przystanku, ale raz: zgapiłem się, dwa: nie zawracałem, bo mój domowy sierżant dzwonił co chwila czy już jestem :-) Dzięki wielkie, mam nadzieję, że teraz będziemy się widywać częściej.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-30 12:27:43 /


hehehe ... Dirk ... mam nadzieję, ze następnym razem będziemy mogli towarzyszyć bardziej "kultowym" zestawem. Bo teraz z gratami zapasowymi do aut - jak to celnie skwitował Konar - wyglądaliśmy nieco jak Rumuni na wakacjach w Polsce 8)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-30 12:52:01 /


wielkie podziękowania dla pana w czarnym pasacie za 200zł i 6pkt

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-30 12:55:42 /


czyli jednak lepiej było chyba leciec autostradą, taniej by wyszly winiety pewno.. :)

odemnie podziekowania dla Czarka Granada za holowanie ścierki do siebie i udostępnienie sprawnej pompy paliwa i miejsca pod dachem na wymianę :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-30 13:36:27 /


Dla Skuna, Kochasia i Joka z 3Mu za akcję sierra kontra mondeo;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-01 08:07:21 /


Wielkie dzięki dla PieM-a za szybkie i dokładne naprowadzenie mnie w piątek do celu. Jesteś najlepszą nawigacją w Bydgoszczy. Przy najbliższym spotkaniu masz u mnie dobrze zmrożone piwo.
Pozdrawiam.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-11 17:28:24 /


Z tym zmrażaniem to nie wiem czy dobry pomysł, możesz już nie miec drugiej okazji skorzystac z tej super nawigacji:P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-11 17:56:02 /


a ja chciałbym podziękować Cinekasowi za pomoc przy załatwianiu linki sprzęgła i wsparcie przy perturbacjach podczas jej instalowania :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-11 18:00:40 /


Ciesze sie, ze moglem pomoc i polecam sie na przyszlosc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-11 20:38:56 /


Fusz no problemo ;) lepsze to czasem niz "mam ochote na... albo nie jednak na... itd" ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-12 09:59:37 /


Ja i Nebel chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc przy startowaniu Fanty :) W szczególności żonie Sticha ;)

Neblowa Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-05 08:08:10 /


A ja chciałbym podziękowac Fuszowi i Słoniowi i Grześkowi i Dziewczyną, że pomogli mi i mojemu dziobakowi. Gdyby nie pełen bagażnik części Fusza pewnie by się nie udało. Dzieki!!!

rafu_z_sfd / 2009-05-05 15:21:17 /


Rafu nie ma za co :)

Dzięki sokolemu wzrokowi i mojemu śrubokrętowi który potrafi przykręcać, odkręcać, odkręcać, przykręcać oraz przykręcać i odkręcać, a także dzięki Fusza latarce, opasce zaciskowej, podnośnikowi (który również jest wielofunkcyjny bo potrafi podnosić, opuszczać, opuszczać, podnosić a także podnosić i opuszczać auto) i jego 4 litrom wody udało się naprawić ten mały krwotok w drodze powrotnej do domku :)

Grzechuu był nieoceniony w szukaniu płytek i kamieni :P a dziewczyny czyniły wręcz fenomenalne wrażenie na parkingu w Kościerzynie - przy Nich gwiazdy to Chu... :D

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-05 15:40:55 /


pragnę tylko dodać, że latarka była własnością Grzecha (który faktycznie fenomenalnie dobiera płytki chodnikowe do aktualnych potrzeb).
Wiedziałem, że mój "podręczny" warsztat się przyda :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-05 15:49:48 /


no to dzięki dla Fusza i Miśka za pomoc z rozruchem u mnie w capri :) i oczywiście dzięki dla Bigosa i Michała za pchanie caprika gdy były owe problemy z rozruchem :)
pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-05 20:57:43 /


Kohaś, Ty masz prawdziwe, pełnokrwiste Capri. Już to wiem :) I co najważniejsze - Ty też :)

Ja osobiście i w imieniu Eli dziękuję wszystkim tym, którzy nam odebrali i dostarczyli pomoce naukowe w postaci książek. Mamy nadzieję, że wrocławskie piwka smakowały ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-10 22:32:27 /


Dzięki wielkie dla Lamberta za przetransportowanie felg do Gdyni :) A jeszcze większe podziękowania dla mamy Lamberta że czekała 1,5 roku aż je odbiorę :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-15 22:38:41 /


dziękuję Kubie Gackowi za pożyczenie kluczyka do capri na zawodach classicauto w Tychach.
Przed samym startem zgubiłem kluczyki, stacyjka była zablokowana, nie mogłem wystartować, zacząłem wyciągać stacyjkę, Gacu pożyczył mi kluczyk od swojego forda, przypasował pojechałem, potem znalazłem swoje.
Jest mi głupio bo żadnego nawet piwa nie postawiłem czy jakoś się nie odwdzięczyłem ale WIELKIE DZIĘKI bo stresa miałem niezłego.
Dzięki też dla michukrk za swój kluczyk do testów i info posłane dalej.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-24 21:59:58 /


ja dziekuje Palio za przetrzymanie mnie przez weekend u siebie:D oraz M. Kozłowskiemu za pokazanie nowej zdobyczy:) pozdro i do zobaczenia wkrótce

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-24 22:28:21 /


nie ma sprawy, każdy zawsze chętnie okaże pomoc
myślę, że na tak wąskim torze i to z takim silnikiem, Escort lepiej by się sprawował

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-25 12:40:13 /


Ja się przyłączam do podziękowań za kluczyk!!!!!!!

Tekla / 2009-05-25 12:43:29 /


michu... dlaczego mnie porównujesz do toru???

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-25 20:24:16 /


Nie ma sprawy, cieszę się bardzo, że mogłem pomóc i że kluczyk przypasował. Zresztą to już nie pierwsze Capri, które odpalam tym kluczykiem ;)
Szkoda, że nie udało się pojechać do końca, pierwsze 2 przejazdy naprawdę robiły wrażenie !
Pozdro

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-26 20:18:48 /


Ultraspecjalne podziękowania dla Marka (mtango) za bezproblemową pomoc w trybie "pilnym" w godzinach wieczornych. Takiej jakości pomocy życzę każdemu :-)
Jeszcze raz wielkie DZIĘKI !!

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-05 14:36:49 /


heh ja też pewnego razu korzystałem z Marka pomocy w trybie mega pilnym w godzinach baardzo wieczornych - dobrze że można na niego liczyć bo laweta już jechała

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-05 14:59:31 /


Wielkie podziękowania dla 3-M owców za pomoc na wyjeździe.
Po kolei:
- Joko : za szybką reakcję, opcję "follow me" i małą podwózkę;
- Granadziarzowi : za to, że namieszałem i nic z tego nie wyszło (jednocześnie przepraszam, potem szło już tylko duuużo gorzej niestety);
- Fuszowi : za nawigację telefoniczną, ogłoszenia na odległość.
- Szyi : za chęci :)

Sorki, że nie nie miałem więcej czasu na spotkanie się i pogaduchy ale niby byłem w pracy i harmonogram był tak napięty, że ledwo się wyrobiłem. Następnym razem wpadnę na dłużej niż na 20minut :)

P.S.: Joko, napisz chociaż czy Ci się naklejki podobają, bo nie było czasy spytać nawet :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-25 14:02:58 /


wielkie podziękowania dla Zapka, Palia i Sołtysa że wspólnymi siłami przewieźli mi oponki z daleka daleka :)

i wielkie podziękowania oczywiście dla Cinekasa który zabrał dla mnie kubły z Gryżlin

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-06 12:15:06 /


A ja z tego miejsca, chcę bardzo podziękować Maciaskowi 3m za ugoszczenie nas w Jastrzębiej dziurze jak prawdziwą parę królewską!!!! :D

Do tej pory jest mi głupio, że tak to wyglądało, bo kiedy Macias leżał pod moim autem uzupełniając oliwę w skrzyni, ja chodziłem bokami jednym z jego quad'ów.
Jeszcze raz dzięki Macias, choć nie wiem czy to przeczytasz bo żadko tu zaglądasz :P.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-06 12:32:59 /


Mi się trochę uzbierało więc hurtem:

Dzięki Palio za transport klimy, nie będzie Ci to zapomniane!

Dzięki dla Milo za pomoc w wyruszeniu na Gryźliny,

Dzięki dla Myszy za odebranie telefonu, zorganizowanie trzeźwego kierowcy i użyczenie mu Granady jako Pierwszego Pojazdu Ratunkowego.

Dzięki dla Szooguna za bezzwłoczne wyruszenie z odsieczą pojazdem Myszy.

Dzięki dla Jaca za wyruszenie Drugim Pojazdem Ratunkowym na pomoc Pierwszemu Pojazdowi.

Dzięki dla Ponuraka za asystę w akcji ratunkowej.

Dzięki dla Andera za wspólną podróż do Bydgoszczy i użyczenie prądu.

Dzięki dla PieMa za ciepłe przyjęcie, nocleg i zajebiaszczy wieczór :D

Dzięki dla Kohasia, bo w dużej części dzięki niemu ten wieczór był tak zajebiaszczy ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-07 16:20:19 /


Mlody, nie ma za co i polecam sie na przyszlosc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-07 16:43:56 /


Spoko, dzieki dla Jac'a i Ponurego za misję ratunkową dla misji ratunkowej!

Dzięki Gryziom za cierpliwe asystowanie podczas morderczego powrotu, walki z temperaturą, obrotami, gaźnikiem i skrzynią.

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-07 17:15:26 /


Dzięki dla cOKE i dirka za naklejki,oraz dla całej reszty towarzystwa za fajną atmosferę na YTP.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-12 23:02:26 /


Ja chciałem serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym wróciłem do domu ... szczególnie : Pająkowi za koszyk i Buszowi za montaż... nieocenioną pomoc niósł KAROL i jego "garaż".

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-13 22:35:12 /


Już tradycyjnie, po każdym wyjeździe na torowy spacerek muszę zamieścić spory post w tym temacie :-), ponadto tradycyjnie pewnie kogoś pominę z powodu ogromu osób, które służyły pomocą, za co z góry przepraszam.
Przede wszystkim podziękowania dla:
- tazzmana za udostępnienie lawetowego dawcy, który przydał się w wielu momentach imprezy :-)
- karolb863 za nieocenioną, ponowną pomoc w udostępnieniu profesjonalnego warsztatu na naprawę ukł. hamulcowego i wymianę skrzyni, transport, narzędzia i rady,
- PieMa, dredziocha i Ptaśka przede wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu w/w operacji,
- Hrabiego za użyczenie zacisków w okolicach 1-2 w nocy :-),
- buszmenowi za nieocenioną pomoc w wymianie kosza satelit z Ptaśkowego mostu (bardzo miło było mi Cię bliżej poznać),
- wszystkim, którzy przywozili rzeczy, nas, informacje po torze i w jego okolicach :-) Serdecznie jeszcze raz szczerze wszystkim za udzieloną pomoc dziękuję.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-13 22:35:25 /


już dziękowałem ale jeszcze raz w odpowiednim dziale:
dzięki dredziochowi za nadzorowanie akcji pod kryptonimem spawacz.
dzięki medemu że wrócił do domu i pospawał mi wydech.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-13 22:45:52 /


Dzięki Pająkowi za przywiezienie szczęk z Poznania od Slawcia! Już siedzą w aucie :) do skutera mi już żadne piwko nie weszło - ale na pewno jeszcze się odwdzięczę! :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-13 23:18:50 /


nie ma sprawy,cieszę się że mogłem wam pomóc.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-13 23:18:57 /


A skoro wszyscy sobie dziękują za różne mniej lub bardziej pokręcone akcje to i ja podziękuje :)

Podziękówka dla Anety Gryziowej i dla Rudej za odtransportowanie mnie na sygnale na ostry dyżur do Olsztyna po drobnej Gryźlińskiej kolizji. Nie da się ukryć że sam miałbym pewne problemy aby tam dotrzeć. Podziękówka również dla reszty uczestników akcji ratunkowej :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-14 00:24:05 /


niech będzie i tu:

Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do wymiany linki gazu, cała akcja trwała z 10 minut, tak więc spokojnie zdążyłem na oba przejazdy, podziękowania dla dirka za linke gazu (którą sam mu dałem w piątek wieczorem bo potrzebował ;p) oraz pomoc, podziękowania dla omena99 operatora jednego ze śrubokrętów, podziękowania dla wojtka aka szwagra za dobre rady, podziękowania dla ekipy ze star treka za doping i pomoc w sprowadzeniu dirka z linką, oraz dla słonia który umożliwił odkluczenie przyczepy ;p

lakukaracza Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-14 00:25:01 /


No właśnie, pewnie, że pominąłem. chekaczara przywiózł przytomnie linkę gazu dla mnie za co bardzo dziękuję. Przydała się jak widać wyżej :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-14 09:28:44 /


Wielkie dzięki dla RAYO za bezinteresowne dostarczenie mi do Białegostoku , prawie pod sam dom , kolektorów od m.kozlowkiego . Podziękowania również dla CHUDERA za pomoc w całej tej operacji . Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-15 12:17:23 /


PS. Miło jest zobaczyc w Białym innego kapcia niż mój , tym bardziej , że dużo fajniejszy.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-15 12:20:37 /


wielkie dzięki dla Dirka za nagrzewnicę wraz z obudową i dla Gryzia za ponadplanową i gratisową szybę.

karolb863 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-19 23:29:52 /


A ja za browar :-) Był jak znalazł ;-D

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-21 23:33:45 /


dzięki za użyczenie kasku dla Juniora na PC, po tym wypadku z zeszłego roku bardzo mi zależny, żeby nie bal się jeździć autami a na PC wciągnął się w role pilota doskonale

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-29 19:43:06 /


Dodam tylko, że nie chodzi o mnie ;-)

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-31 10:25:24 /


wielkie podziękowania:
Rozjechany, Piter M, Huber M, Bad Uncle za pomoc w reanimacji capri, bez Was była by dupa zbita, jesteście wielcy!
Greenhorn, Gnieciuch za pomoc w ładowaniu auta na lawetę, wsparcie duchowe i dobrą zabawę na rajdzie.
Kuba, Krzysiek, Tekla za całokształt, za to że mogę się z wami świetnie bawić.
Dziękuję!

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-13 18:14:27 /


Bobowi i mamie Bobowej oraz Myszy - za pół tony dóbr.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-13 21:34:13 /


wielkie podziękowania dla Bartka Nowakowskiego z Graz'u. Przepraszam jeszcze raz z pobudkę o 5. Niestety pierwszy z tych szrotów nie miał części, daliśmy sobie spokój z resztą, chałupniczo połataliśmy woza i dotoczyliśmy się te 550 km !

Jeszcze raz wielkie dziękuje za pomoc !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-19 16:33:21 /


Pobudka sie nie przejmuj :)

Chcial bym napisac, ze polecam sie na przyszlosc ale tak szczerze to nikomu takich sytuacji zyczyc nie bede :) Jak bedziesz powtarzal trase to zpraszam na maly pit-stop w grazu.

Wracaj do zdrowia,
bartekki =)

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 23:15:18 /


Chciałbym podziekowac:

Dredziochowi za ugaszenie pożaru w sierce ;)
Słonowi za patykowa pomoc lekarska :)
Kasi za "zajmowanie" sie zeby nie bolało :)
jokowi za pozyczanie fona :)
Wołkowi? za wode? :>
Fuszowi za przyjechanie po mnie po wywrotce na pockecie :)
Koledze z suzuki za dowiezienie mnie "gdzies" :)
Jacowi za podwózke taka zajebista grandzia :)

No i wszystkim ktorych nie pamietam za pomoc w ogarnieciu sie po spotkaniu z metalowa rura w uazie :)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-21 21:46:53 /


A teraz wszyscy będą mieć koszulkę z napisem "jestem Cinekasem- final destination"

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-22 17:22:12 /


w ciagu 3 tygodni sporo sie dzialo wiec:


serdecznie dziękuje MISKOwi... za to ze jest wtedy kiedy go trzeba:))
PUZONowi... za cierpliwość
PALIOwi... za wyrozumiałosc....
Zoggonowi za garaż
i MikeB4 tez za cierpliwość

a takze GRANADZIARZowi za milion odpowiedzi na głupie pytania:)

no i wszystkim tym, których pominąlem :))

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-04 21:33:52 /


Mnie, że Cię jeszcze nie kopnąłem w dupę za to, że się nie pochwaliłeś Prosiakiem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-04 21:35:47 /


milo wszyscy wiedzieli tylko jak zawsze ty nie:P

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-04 21:58:52 /


A ja chciałem podziękowac Chuderowi, za to że załatwia części w terminie, po którym inni dostawcy dopiero zaczynają przypominac sobie o złożonym zamówieniu.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-05 08:24:20 /


nie trzeba od razu tak publicznie wystarczy ze jesteś zadowolony :-)

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-05 20:45:46 /


Wielkie podziękowaia dla Miśka z 3M'u na doprowadzenie do porządku Caprikia pod moją nieobecność.

Hoover 3M / 2009-10-09 21:24:10 /


wielkie podziękowania dla Chudera za skuteczne włamanie do mojego pracującego Explorera z kluczykami w stacyjce , ale zamkniętego.....noc piździło jak u szatana w dupie i miał tylko dwa stare śrubokręty. naprawdę wielkie dzięki stary zbóju

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-14 00:42:59 /


Wielkie podziękowania dla całej ekipy Fordowej na ostatnim YTP w reanimacji mojej " Suszary " , a w szczególności Buszmenowi który odwalił całą brudną robotę , Pająkowi który bez chwili wachania użyczył swojej lawety , PieM-owi i Przemkowi za natychmiastowy przyjazd z pomocą na miejsce zbrodni :) , bartoromero za magiczną skrzynkę z narzędziami i śrubami , Michałowi i Łukaszowi Krauzowiczom za prąd , Ptaśkowi za wytłumaczenie wycieczce co się stało :) , chłopakom z beemek za pożyczenie wiertarki i wiertła oraz wszyskim innym , którzy wspierali , a których tu nie wymieniłem . Jeszcze raz - STOKROTNE DZIĘKI !!!.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-28 23:52:11 /


Podziekowania dla Ptaśka za zcholowanie mnie gdy scierka zaspiewała pieśń pierscieni tłokowych "Gdzie jest moja kompresja" :D :)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 19:44:19 /


kompresja poszla w las, wilczy las :)

Mysza liil (EM) / 2009-12-06 19:49:52 /


no niestety było to jakby na własne zyczenie ;)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-06 19:52:51 /


Bardzo dziękuję za zaoferowaną (i okazaną) wczoraj pomoc - Neblowi (dzięki, że pomogłeś) i Mac13kowi.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-22 11:10:09 /


Wielkie podziękowania dla Rozjechanego za transport kół z Płocka do Warszawy, oraz dla Pająka za przechowanie ich.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-10 14:42:46 /


Za okazaną pomoc psychiczna, fizyczną i techniczną - Wielkie Podziękowania dla SzooGuna i Radzieckiiego!!!! Dzięki chłopaki :)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-11 11:40:55 /


Wielkie podziękowania dla Maćka i Jego kolegów za pomoc we wczorajszym załadunku :)
A także dla Zapka i reszty za dobre chęci i gotowość :)

Wycieczka się udała a Prosiak mnie zaskoczył (jeszcze nie wiem czy mile) ale o tym gdzie indziej: http://www.capri.pl/forum/24657&t=20100224143529#new :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-24 15:45:06 /


wielkie dzieki dla ekipy ze szczecina za pomoc w sytuacji awaryjnej
szczegolnie dla GUZIKA,DZIOBKA I SORO naprawde w razie W mozna na nich liczyc
pozdrawiam

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-02-25 11:38:59 /


Dzięki dla Zapka i Mikea B4 za załatwienie sprawy na pozór do załatwienia nie możliwej;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-08 22:38:32 /


A Ja podziękuje dla
MichuKrk za odbiór kół
Maraa za chwilowe przechowanie
Radzieckiego i Adigt za transport :)
Jeszcze raz wielkie dzięki

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-08 22:53:00 /


SzyPy cOke'wi Szymańskiemu za naklejki na tylną klapę do kapcia. Dobry towar nie jest zły.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-08 22:55:14 /


Niemożliwa byłaby, gdyby ten Caprice miał jeszcze mniejszy bagażnik. To skandal!!! Żeby do amerykanckego kombi nie wchodziła maska z Granady:/

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 08:21:06 /


I dla Radzieckiego też:)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 08:47:05 /


Ja również dziękuję za całą akcję, przede wszystkim MikeB4 za obejrzenie, zakup i przechowanie auta; również dla Radzieckiego za dzielne znoszenie w cierpieniu widoku opadającej wskazówki poziomu paliwa w drodze do Warszawy...
Muszę się w końcu wybrać zobaczyć to auto :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 08:50:42 /


Spoko, nie jest taki wielki. Radzieckiemu prawie się udało na trzy zawrócić na moim podwórku :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 09:11:36 /


maska z granady wchodzi tylko do bagażnika granady :) Ciutkę wystaje, ale da się jechać bezpiecznie i daleko :) Gorzej z maską capri... ona nigdzie nie wchodzi :/

BTW, caprice świetny ;) Zrób o nim stronę, może Ci włączą, w sumie w nazwie ma słowo capri :D Yeah :P

Mysza liil (EM) / 2010-03-09 19:40:41 /


Hehe, kiedy zaczynasz go ciąć? :)

Konar / 2010-03-09 19:41:59 /


a co już są chętni na części?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 19:43:38 /


Jego los od początku był przesądzony :D

Konar / 2010-03-09 19:52:03 /


Mi się maska z granady do kombiaka cała zmiesciła.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 20:03:48 /


Mi też, hehehe. Mysza widocznie maskę zmieścił do sedana więc miała prawo ciut wystawać ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 20:14:15 /


Oczywiscie ze do sedana! I to z butlą w poprzek calego bagażnika!

Mysza liil (EM) / 2010-03-09 20:16:29 /


Tak coś czułem...

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 20:17:48 /


"Gorzej z maską capri... ona nigdzie nie wchodzi :/"

Maska z Capri jechała razem z Granadową tym samym Capri-cem ;-P Tylko na krótszej trasie... i spokojnie przecież wchodzi do Granady kombi ;-)

Caprice ma skandalicznie mały otwór załadunkowy - ledwo maskę się udało wcisnąć na ukos... wszystko pewnie przez trzeci rząd foteli który był chowany w podłogę - ale mimo wszystko .. wielki bagażnik z małą możliwością załadowania go..

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 21:26:20 /


Oj, bo nie potne! ;)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 21:53:34 /


atam caprice daje rade.. można załadowac naprawde duzo..:). ale fakt otwór załadunkowy na prawde kichowaty i te plastiki w środku takie szerokie ze można donice z kwiatami ustawić jak na balkonie..ale np maska od capri wchodzi na bagaznik dachowy i idealnie się na nim klinuje..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-09 21:56:36 /


Zajebisty ten Chevy.

BartekCapri / 2010-03-09 23:53:09 /


Maska Capri Mk3 wchodzi do Peugełota 309 kombi pod warunkiem wymontowania (wyrwania) plastków wnetrza :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 10:00:22 /


Ale nie było 309 kombi.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 10:21:39 /


306?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-10 13:47:00 /


Młody, właśnie miałem to napisać :) Maska do Capri wchodzi bez problemu. Ale problemem jest później sam właściciel kombiaka :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-17 23:37:43 /


Miałem piać, to pieję :)

Ogromne dzięki dla Raula za pomoc w rozwikłaniu zagadki tygodnia i rozgryzieniu które z dziesięciu chyba rozruszników jeszcze żyją. :) No i w przywróceniu Carli werwy.

Dla Jarka i Curtisa za pomoc fizyczną :) No to co, że wykształciuchy ;)
Bez Was bym sobie nie dał rady z tymi gratami.

Aha, no i następnie mam nadzieję że liczniej przybędą ludziki, bo jakoś do nikogo nie mogłem się dodzwonić :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 00:26:23 /


Milo, tak na przyszłość, przypominam Ci że masz blokadę prezentacji numeru więc jak dzwonisz i nikt nie odbiera to nagraj się na pocztę lub puść esemesa. Wtedy na pewno odzew będzie większy :/
mi osobiście znudziło się dociekanie kto to mógł dzwonić z zastrzeżonego i w jakiej sprawie.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-23 23:02:08 /


co racja to racja =]

wiekszość człowieków nie odbiera zastrzeżonych

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 08:34:52 /


Milo na przyszłość dzwoń do mnie ;)

cortinas !G.O.P! / 2010-03-24 09:25:31 /


:) No ja nie wiem o co chodzi z nieodbieraniem telefonów. Przecież jak dzwoni ktoś z banku to i tak pyta czy ma się czas z nim rozmawiać. Ja zawsze uprzedzam, że nie i odkładam grzecznie słuchawkę :)

A jak jest poczta to zawsze się nagrywam :) ... tylko nie zawsze ktoś po odsłuchaniu oddzwania :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 18:54:11 /


Pyta, czy ma się czas? Jaki to bank? Bo te, które dzwonią do mnie, zawracają TRALALA, i zanim powiem dobrze HALO, to juz zasuwają swoje wyuczone zdania - i nie ma szybko szansy im przerwać...Ja tez nie odbieram zastrzeżonych.

Tekla / 2010-03-24 21:35:30 /


Chcial bym podziekowac Konradowi Szyperskiemu (Konrad Kuba Stajnia Capri )za duzom wytrwaloc. Mam informacie ze kupione od cebie graty do capri Aleksandra w koncu dotarli do Minska. I moze dzis wieczorem bede mial mozliwoc ich obejrzec.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 14:38:10 /


MADowi za wytarganie mnie z błocka i Flonderowi za checi pomocy,DZIĘKI

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 21:20:00 /


Chciałbym bardzo podziękować Trójkątowi za udzieloną mi wczoraj pomoc.
Na pojeżdżawce koło wyprzedziło ścierkę... Przyniósł koło, doradził, zawiózł na szrot i z powrotem eskortował obesrwując, czy koło znowu nie dostanie polotu...
WIELKIE DZIĘKI! :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-29 13:03:59 /


Ja chciałem podziękować Eddiemu-V6 , jego bratu, Cinek"ass"-owi i Konarowi za pomoc w składaniu auta do kupy.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-29 13:20:23 /


Wielkie dzięki dla Rasty za okazaną nocną pomoc przy dorabianiu paska z rajstop oraz holowaniu :)

jurgen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 17:04:01 /


paska do spodni czy do capri ? :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 17:06:49 /


Normalne że do spodni.
Nawiasem mówiąc Fajne mają chłopaki zabawy.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 11:07:20 /


Chciałbym podziekować Pająkowi! :) Za błyskawiczna naprwę tłumika wrc :D Oraz naprawę kluczyka do ścierwa(zajebisty patent :D)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 17:11:32 /


Wielkie podziękowania dla Lamberta za przysługę daleko wykraczającą poza szeroko rozumianą koleżeńską pomoc. Naprawdę wielkie dzięki.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-15 17:09:16 /


A ja chciałbym podziękować PieMowi i Fuszowi za cierpliwość i wyrozumiałość!!!

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-15 17:15:02 /


cały 3Msquad dziękuje Szymkowi za agregat - uratowałeś SO 2010 !!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-03 13:59:00 /


Dla 3M Składu za organizację, zacne próby i atmosferę,
Słoniowi za wytrwałość w podtrzymywaniu atmosfery w piątek jak już wszyscy przewracali się na drugi bok :) i podtrzymywanie ognia w deszczu,
PieM za przechowanie całej kupy gratów na czas ścigania,
PCK za sobotni wieczór, przygarnięcie na ośrodku, szybki start pod kierownictwem Matucha i późny koniec bilardem Michałowi (mam nadzieję że bez konsekwencji :) )
całej grupie uczestników za możliwość zresetowania,
Iwonce i Stachowi za przepustkę i spokojne oczekiwanie na powrót taty,
wszystkim nie wymienionym, a mającym wkład w klimat, przebieg i zacne zakończenie kolejnej edycji SO.
Duch w narodzie nie ginie !!
Jak tak dalej pójdzie w kolejnych edycjach Stanisław będzie mógł od najlepszych wyuczyć się tego trudnego rzemiosła :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 09:56:03 /


Wielkie podziekowania dla Grzecha :P za sierrapomoc oraz za pomoc przy wyciaganiu silniora ;P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-20 17:20:26 /


Ogromne podziękowania dla Andrzeja :) za nocleg po koncercie AC/DC i śniadanko dla całej głodnej ekipy :D

Edyta :) / 2010-05-28 17:31:26 /


Andrzej "bono" , wielkie podziękowania od całej ekipy. Jeszcze nigdy tak pizza mi nie smakowała z rana. Odnośnie Auschwitz, daj tylko znać. Pzdr !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-28 18:25:50 /


Co ? znowu chcecie ten napis z nad bramy podwędzić ?? toż to teraz zamienik tylko wisi

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-29 18:43:00 /


Bardzo dziękuję Neblowi, Maroo, Przemkowi, a zwłaszcza Konarowi i Classmobilowi za wszelką okazaną mi wczoraj pomoc.
I jeszcze zaległe podziękowania dla MikeB4 :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-11 09:27:57 /


Dzisiaj nie podziękowania a Przeprosiny dla Fordofila któremu "przechowałem" pompe przez długi czas :( Na zlocie piwko, flacha bedzie wysłana chociaż wolałbym wypić razem ;) Jeszcze raz wielkie Przepraszam.

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-16 21:28:27 /


Ogromne podziękowania dla nebla, który poratował mnie swoim prywatnym laptopem po tym jak w moim definitywnie umarł twardy dysk (a backupu dawno nie było:(). Bez pomocy nebla musiałbym wrócić specjalnie do Poznania po mojego drugiego kompa i wracać znowu do Warszawy. Jeszcze raz wielkie dzięki, uratowałeś mi tyłek pożyczając lapka na niemal cały tydzień. Póki co sprawuje się świetnie:) Mam nadzieje, że brak kompa Ci nie przeszkadza:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-30 21:01:40 /


Wielkie, BARRRRRDZOOOOOOOO WIELKIEEEE podziękowania Szanownemu Koledze Granadziarzowi, za okazaną pomoc i fanty :):)
Gdyby nie Ty, to.... sam wiesz:):):)

I oczywiście małżonka dołącza się też:)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-01 06:59:36 /


dredzioch, dowiesz się za tydzień ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-01 09:01:38 /


Wypas podziękowania dla Granadziarza, Słonia, Ptaśka, Proka i Pyrtasa za transport towaru. Dla Cwietego i familii za wyrozumiałość. Danke Panowie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-11 20:40:41 /


A ja dziekuje Hrabiemu za kilka chwil w pracowni :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-12 14:37:12 /


Wielkie , przeogromne podziękowania za ostatnie YTP dla Jarka Granadziarza. Pół soboty poświęcił , aby kolejny Ford wdrapał się na podium . Bez Jego wysiłku sukces "Suszary" byłby niemożliwy , wręcz powrót do domu stałby pod znakiem zapytania. Podziękowania również dla całej braci fordowskiej , a zwłaszcza dla Ptaśka , Dirka , Słonia , Piotra , Piem-a , Przemka i dla tych o których zapomniałem , za wszelką udzieloną pomoc (np. manualny rozrusznik). Podziękowania też dla KRK za szybkie namierzenie szczelinomierza. W takich chwilach człowiek jest dumny , że należy do klubu CAPRI.PL i nabiera to szerszego wymiaru. Bez Was Panowie byłbym leszczem . Jeszcze raz wszyskim dziękuję.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 17:15:09 /


No proszę, znów ktoś się spisał na medal;)
Może by stworzyć mobilny serwis rajdowy Capri.pl. Prosiak z pełnym warsztatem i duży namiot serwisowy. Jarek, Mysza, sam się udzielę i kto tam jeszcze ;) Tego raczej jeszcze nikt nie stosuje? Jeden wóz na kilka systematycznie ścigających się załóg. Ale klimat ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 20:41:18 /


Zapek juz cos takiego istenieje, moze nie prosiak, ale jest jeden transit i jakis nissan z laweta, do tego narzedzia, kompresor, spawarka, no i namiot. Generalnie najgorsze jest to, ze tylko fordom to potrzebne;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 20:51:20 /


Piem - ale czy inni jak by była taka potrzeba by taki team mieli?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 20:53:11 /


a Yaris? nikt już nie pamięta o protoplaście.. ;)

michalch83 / 2010-07-25 20:59:46 /


Wąski, narzędziami zawsze wszyscy się podzielą, ekspertów-podpowiadaczy to chyba nigdzie nie brakuje (do wyboru kilka kategorii jakościowych ;) ), a czasem nawet ktoś przyłoży rękę do twojego samochodu.

To chyba Miniaki w Poznaniu jako pierwsze pojawiły się z klubowym namiotem.


Pschemek / 2010-07-25 21:25:17 /


Niestety, miniaki były przed nami z namiotem. Za to tym razem chyba wzięliśmy wszystko co mogło być potrzebne, jak się okazało słusznie :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 11:44:06 /


hmmmmm..
dziękuję całej społeczności Capri.pl za intensywne poszukiwanie mnie kiedy skutecznie zaginął o mnie słuch. Dziękuję wszystkim którzy poruszyli niebo i ziemię, żeby mnie znaleźć, tym którzy w tym celu odezwali się po latach do ludzi których nie lubią itd.
Wiem że można na was liczyć, wiem, że jakby coś się któremuś z nas na prawdę stało, to mamy na kogo liczyć.
Myślę że nie ma drugiej takiej grupy ludzi, którzy z takim zaangażowaniem poszukiwaliby w sumie obcej osoby.
DZIĘKUJĘ

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 11:00:08 /


Jarek a co tak na prawdę się stało? Bo to co usłyszeliśmy z ust KRK że nie ma z tobą kontaktu od 24 godzin a ostatnio dzwoniłeś jak miałeś 40km do miedzianej to nie niosło nadziei na happy end.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 11:03:16 /


Ja dziękuję Larremu i Grześkowi Rudemu za odprowadzenie do "domu". Wyscig pokoju rządzi ;)

Mysza liil (EM) / 2010-08-02 11:04:53 /


Wiesz Mysza, z Maćkiem wymyśliliśmy już na następne PC akcję o dużo wyższym stopniu abstrakcji niż nasze szybkie swapy BOA/BOB więc Ty też kombinuj, żeby było jeszcze śmieszniej ;D.

A ja dziękuję wszystkim, że dali się nabrać na 1,25 mimo tego że przejechałem przez PIT paląc laka. Obiecuję, że już więcej Was wkręcać nie będę ;))

I dzięki dla Adasia, że nas puścił na nocną próbę, co zaowocowało pełnymi portkami moich pasażerów ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 11:19:31 /


Widzę Jarku że przeżyłeś spotkanie z żoną :)) Dobrze że tylko tak się skończyła cała historia. :)
W ramach pokuty powinieneś dostać od każdego kto pomagał rachunek za telefon do uregulowania :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 13:29:43 /


taaaa jak to z jednym rybakiem z Darłowa. Co to za komuny wyskoczył z kutra podczas połowów. Przez rok nie dawał znaku życia, a potem wrócił ze szwedzkim obywatelstwem. Jego rodzina, to się najpierw ucieszyła, a potem dostał taki łomot, że kolejne 3 miesiące spędził na oiomie ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 13:43:14 /


Ogromne DZIĘKUJĘ dla Sulka z Iławy - zakupił przerywacz, dostarczył w miejsce awarii na drodze i zaholował, kiedy plug&play nie wystarczyło.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-14 23:58:41 /


Bardzo dziękuję za dwa "naklejkowe "czarne pająki, które mnie dziś zaatakowały na parkingu w Leclercu!!!

Tekla / 2010-08-23 11:08:28 /


Wielkie dzięki Konarowi, Zapkowi, mojemu koledze Michałowi za pomoc w wskrzeszaniu mojego skorupiaczka.
Akcja się powiodła, zawinił błąd ludzki, czerwonosilikonowiec co kiedyś do rozrządu zaglądał, zostawił tam podkładkę, a ona robiła spustoszenie.
Wiszę piwo!

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-29 20:10:23 /


Tak przy okazji moja chata, którą kilku klubowiczów odwiedziło / w tym ekipa Poznania po totalnym crasc'u Granady / jest już trochę bardziej skończone i wylądowało we wrześniowym numerze Czasu Na Wnętrze

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-31 18:03:50 /


dzieki za pomoc wojtkowi z oławy "morel" ...spoko gosc :)

dzieki classmobilowi za nocleg w kraku :) miłą atmosfere i zimne pifko

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-14 13:53:58 /


Wielkie dzięki dla pająka za uratowanie wydechu w moim capri przy pomocy migomatu. Zdechł w kiepskim miejscu bo przy łączeniu pierwszej rury z wydechem środkowym.
Dzięki

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-21 20:53:58 /


Chciałem wyrazić bardzo osobiste podziękowania w dobie zakrętu życiowego:
3Msquadowi i Piemowi za przygarnięcie co cenniejszych fordowych tajli pieczołowicie zbieranych od 16 lat.
Słoniowi za tyrę przy przewalaniu tego
Ponownie 3Msquadowi za propozycje kąta do mieszkania.
EddiemuV6 (Tomkowi O.) za przygarnięcie mnie, faceta schodzącego ze spalonego mostu. Tak postępują tylko PRZYJACIELE. Wielkie dzięki.
Raz już Capri.pl stanęło w gotowości w związku z moją osobą, teraz ponownie.
To najlepszy dowód, że nie jesteśmy dziećmi neostrady. W realu jesteśmy równie zgrani.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-22 16:19:54 /


Jarku, ja Tobie podziękuję i się rozliczę jak te jaile pujdą w piach i lakier. Mam nadzieję że do wiosny dam radę.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 20:11:42 /


Jarku , jesteś za cenny dla klubu , aby Cię olac w tej sytuacji ;) . Sam nie raz bezinteresownie pomagałeś niejednemu z nas , czego i ja doświadczyłem (nawet parę razy w tym tygodniu). Trzymaj się i dzwoń w razie potrzeby (Białystok też pomoże jak trzeba). Aha , dzięki za smaczne gyrosy:)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 23:12:19 /


wielkie dzieki dla medego i dla hrabiego :)
wiedza za co :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-04 19:26:16 /


A ja po odbytej dzisiaj trasce i wizycie U Kolegi PieM, potwierdzam iż dotarłem do domu cały i zdrowy, samochód też. W związku z tym dziękuję za pyszną kawkę i bonus do kawki, no i oczywiście za przyjacielskie przyjęcie i wymianę poglądów. Dzięki jeszcze raz :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 19:52:47 /


hehe, sławna kawa mamy Piema ;)

michalch83 / 2010-12-05 20:12:57 /


Ciesze sie, ze wszystko ok. Nie ma za co i polecam sie na przyszlosc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 22:23:35 /


Gigantyczne podziękowania dla Classa za pomoc w zebraniu z drogi tych szczątków, które producent nazwał nissanem :). Gdyby nie Class to bym był w mega, mega czarnej dupie, a tak jestem tylko w niebieiskiej (ale z ABS-em). Dobrze, że są tacy ludzie :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-14 07:42:54 /


Wielkie Podziękowania za pomoc w transporcie do domu dla Sołtysa i dziewczyny jego!!

Nie wiem, jak bym się bez Waszej pomocy do domu dostał.
No i znów myślę, o zrobieniu Granady ....)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 01:40:14 /


Niezamaco! :)

Ja lubię jeździ nalewakiem zwłaszcza po tak pustych ulicach jakie są o 1 w nocy w W-wie i okolicach :)

Poza tym może kiedyś sam będę potrzebował pomoc!

Tylko lekko niewyspany jestem ale ramy dadę!
Pozdr

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 10:50:04 /


MEGA Wielkie podziekowania dla Czornego Michala za pomoc w wyrzuceniu mnie z kraju :D
Niewiele jest osob, ktore spedza niedziele po sylwestrze ( albo wogole niedziele ) w poszukiwaniu wulkanizatora, spawacza aluminium i Bog jeszcze wie kogo jezdzac od jednego do grugiego...
Takze, naprawde WIELKIE DZIEKI !!!
P.S.
spawy wytrzymaly wszystko-flaszka dla kolegi sie rowniez chlodzi :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 15:52:20 /


No to git, ze udalo Ci sie dotrzec - jak widziales rzeczy niemozliwe zalatwiam od reki, a na cuda trzeba poczekac 3 dni robocze :-D
Pozdro

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-04 20:46:14 /


Siemka, chciałbym bardzo podziękować Michałowi "MikeB4" za wczorajszą pomoc i użyczenie garażu w awaryjnej sytuacji, jak również Pawłowi "Szafa !G.O.P!" i Mariuszowi "Marian212" za cierpliwość, poświęcony czas i udostępnienie swojego auta. Również, wielkie podziękowania dla Bartka aka "Koniu" za zasadniczą pomoc (nie pierwszy raz!) podczas całej wyprawy. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI PANOWIE!

bad ass boy / 2011-01-11 16:20:32 /


A ja dziękuję Hrabiemu i Hrabinie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-11 17:14:58 /


bad , własnie miałem pytać jak poszło ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-12 10:00:25 /


Serdecznie dziękuję Szczepanowi za ogarnięcie tematu remontu mojego bloku od OHACA. Blok bardzo bliski memu sercu bo pochodzi z 86-ego egzemplarza Poloneza z fabrycznym silnikiem 2.0 OHC - zwany potocznie poldofordem. Dzięki PieM że przyczyniłeś się do ożywienia oryginalnego silnika. No i jeszcze raz podziękowania dla Jarka granadziarza za porządne zrobienie głowicy która usiądzie na ten blok. Co prawda czapa była robiona rok temu, ale teraz po roku wiem że było to zrobione solidnie :)

CIeszę się, że są jeszcze normalni ludzie na świecie, do których można się zwrócić o pomoc i nie zostać "zrobionym na szaro".

Pozdrawiam :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-05 19:44:37 /


Cisze sie, ze moglem pomoc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-05 21:13:00 /


No jak blok robiony u PieMa , a głowica u Jarka , to ja bym się już bał tego Poldka:)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-06 01:23:59 /


LARRY, na razie bać się nie trzeba :) blok schowany pod dach i zabezpieczony przed wilgocią:)
Zostało dokupić pompę oleju (najpewniej od CHUDERA), uszczelkę pod głowicę, uszczelkę pod pokrywę zaworów i pod kolektor dolotowy, wymienić simering na wale (PieM nie miał ściągacza) i można będzie wrzucić na auto i zacząć docierać - czego też nie mogę się doczekać :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 13:05:40 /


Ej, mialem sciagacz, ale kiepski i sie polamal;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 17:57:00 /


Mówiłeś że nie miałeś, ja się dzisiaj też z tym gównem mocowałem. Na dniach załatwię to metodą hardkorową, czyli diaksem będę musiał naciąć koło, mam drugie dobre ze starego wału :) będzie dobrze :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 19:41:44 /


Młodzież nie potrafi używać w krytycznych sytuacjach młotka i dźwigni? ;)

Mysza liil (EM) / 2011-02-06 20:05:37 /


Potrafi, ale boi sie o aluminiowa obudowe razem z oslona paska rozrzadu;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 20:59:25 /


Ale lyzke mozna wlozyc miedzy kolo a srubę w aluminiowej obudowie i nic sie nie popsuje :)

Mysza liil (EM) / 2011-02-07 05:15:00 /


Ej, to juz jest zwyczajne cwaniakowanie;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-07 11:35:24 /


Spoko, natnie się koło i samo odskoczy :) tarcz mam sporo, czasu trochę też (przymusowy urlop do końca tygodnia) więc bólu nie ma :)

Dobra kończę OT.

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-07 13:07:41 /


Dzięki dla Konia i Curtisa. Wiedzą za co :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-07 23:05:37 /


Ja chciałbym podziękować koledze "Wolff(miłosz)" Za pełen profesnionalizm i zajebiste podpowiedzi oraz podejscie do sprawy w sprawie OC ;)

Jeszcze raz wielkie dziękuje!!!!!!

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-08 19:59:54 /


Wielkie podziękowanie dla ekipy z Rzeszowa tj.: Rozjechanego i PiteraM za szybką i profesjionalną pomoc.

Pozdrawiam

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-16 11:01:55 /


podziekowania tak od początku:
Dla Czornego i Seby że ze mną pojechali
Dla Myszy za wszystkie zakupione fanty


A teraz takie wielkie dzięki dla:
Mikeb4 za zorganizowanie pomocy
dla wszystkich pozostalych co im przez telefon dupy w niedziele o 20 trulismy
całej zaangażowanej ekipy z Łodzi
i przedewszystkim Cypisowi, który przyjechał, przywiózł nam niezwylke ważne medium, które spasowało i pozwoliło wracać bezpiecznie do domu
pozdr:)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-03-07 10:40:18 /


Wielkie DZIĘKUJĘ dla EloRak'a za pomoc przemoczonym i zabłąkanym motocyklistom !

Ave śnieg w maju !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-05 16:25:36 /


Dzięki wielkie dla TAZA za TAZ OPEN :) nocleg, wyżerkę itp :) Pozdrów wszystkich ! ogóreczki i grzybki pycha !

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-05 18:18:10 /


Zgadzam się z przedmówcą w każdej kwestii - my także dziękujemy! :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-05 22:34:57 /


Podziękowania dla Bobika i Myszy za bezinteresowną pomoc, pożyczenie auta itp.. Całą przygodę pewnie opiszę później... Pozdrawiam!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-13 09:53:42 /


Mi to nie ma za co wlasciwie, przejechalem sie odstresowac tylko :)

Mysza liil (EM) / 2011-05-13 10:16:01 /


Dzięki piękne Classmobilowi za ściagnięcie mnie dziś w ten upał! Rano wydawało się, że chłodniej będzie i z cieknącą pompą dam radę, ale piątek 13 potoczył się inaczej niż planowałem...
Zgrzewka Henka do odbioru u Perany od jutra :)

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-13 20:49:08 /


Chart, słyszałem, że Elvis padł 50 metrów ode mnie (Smolki):> Co się stało? Tylko pompa wody czy coś więcej?

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-15 18:42:01 /


To fakt, ale że tam mieszkasz dowiedzialem się dopiero na lawecie mijając Syrenkę :) pompa wody rozszczelniła się bardzo +jakieś spięcie od wody bylo i wiatrak przestał kręcić +upał +korki i Elvis przegrzewał się zdecydowanie za bardzo. Na szczęście Class przybył z pomocę, bo byłem bliski rozstroju nerwowego :P
Swoją drogą mam problem z tą pompą, założyłem nową(tzn używkę od Gaca, ale wygląda bardzo zdrowo) i cieknie mocno spod uszczelki(nowej), nie daje się dobrze dokręcić, a do tego śruby urwane na płasko w pokrywie rozrządu. Mała załamka w sobotę u Perany była podczas skręcania/rozkręcania; myślimy co dalej.

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-15 20:20:31 /


Powoli staję się stałym bywalcem tego wątku :( . Tak więc kolejne zawody (YTP + SO ) i kolejne wielkie podziękowania : dla Grzesia Rudego za wielką cierpliwośc co do mojej osoby i moich nerwów , za włożenie skrzyni i wszelką pomoc , dla Dredziocha , który bez chwili wachania użyczył mi swoich dwóch skrzyń biegów typ 5 , aby złożyc moją jedną i również za pomoc przy wkładaniu skrzyni , Przemasowi , który kosztem swoich prób próbował złożyc moje auto do kupy , Jarkowi Granadziarzowi , który naprawę skrzyni okupił krwią , Ptaśkowi i Tomkowi Ediemu za możliwośc skorzystania z lawety i wszelkich kluczy , PieMowi za silikon i wszystkim Fordziarzom , którzy co chwila wpychali i ściągali auto z lawety ( Proko , Ligacz , Misiek , Kochas , Joko). Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem , ale tyle osób pomagało , że mogłem kogoś pominąc. Następne podziękowania kieruję do Krzycha PCK za wielką wyrozumiałośc i zrozumienie - dzięki Krzychu i obiecuję , że to był już ostatni raz :). No i przyszedł czas na SO , wielkie podziękowania dla Myszy za bagnet do oleju i zdiagnozowanie usterki , dla Barto za znalezienie przyczyny gubienia zapłonów przy jeździe w lewo , dla Grzesia Rudego za wszelką pomoc i piękne zdjęcia , dla Dziobka , Sylwi , Mirona , Kamili , Wołka , Anki Wołkowej za nocną pomoc przemarźniętym kolegom :) . Wielkie dzięki Wszyskim i jeszcze raz powtórzę , bez Was byłbym nikim.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 00:14:59 /


Larry a dla mnie za to ze stałem i patrzyłem ;) ;)

........ale i tak herbata była najlepsza :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 21:19:23 /


Taaa , herbatka była najlepsza , mam nadzieję , że pani się nią udławiła :)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 22:02:46 /


Wielkie DZIEKUJE dla SOŁTYSA za wczoraj. Granada taxi robi robotę :) Drugie dziękuje dla Laury i Treetopa za nocleg,śniadanie,obiad i impreze. DZIĘKI!!! Kohito & Joko

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-11 16:20:58 /


Dzięki dla Classa za transport zwłok w dobrej cenie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-14 13:03:57 /


Wrzuć gdzieś Kohaś co tam nagrałeś na pokładzie :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-14 13:47:11 /


To będzie mała tyrada, ale muszę:
Od razu uprzedzam, że kolejność podziękowań jest przypadkowa. I staram się nie pominąć nikogo po kolei:
- Kankkunen'owi - za pomoc w dotarciu do domu
- Zapkowi - za telefony alarmowe i pomoc w organizacji ewentualnej odsieczy
- Koniowi - za nieocenioną pomoc w reanimacji, za brechę :) za jedno konkretne elektronarzędzie. Chłopie! Ty naprawdę spadłeś mi z nieba! ;)
- Sebie - za narzędzia
- Raul'owi - za częściowy remont na szybko i za to, że zwiedziłem Cologne bez nawigacji ;)
- Curtis'owi - za czas i zawracanie dupy
- Tofik'owi - za części
- Granadziarz'owi - za nękanie telefonami i pomoc merytoryczną - przydała się niezmiernie
- Szeski'emu w końcu - za dużo więcej niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić w temacie awarii w trasie. Ale dzięki mnie będziesz miał co opowiadać synkowi :)

Dla niewtajemniczonych - w ciągu 7-u dni skorzystałem z 5-ciu lawet w 3-ch krajach.
Nie wiem czy robić z tego relację, bo nie wiem czy ktokolwiek w to uwierzy :) No i nie wiem czy ktoś uwierzy, że można dotrzeć przez 5 krajów i mieć: urwane koło, wydmuchaną uszczelkę pod głowicą, poskładać wszystko na parkingach przydomowych i pojechać dalej.
W każdym razie - dzięki wszystkim!!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 00:25:32 /


Dawaj majlo:) To dobre będzie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 00:45:36 /


milo kręcisz następny odcinek pechowca.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 01:05:57 /


Warsztat na trawce :) pzdr

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 10:50:01 /


Przy okazji szukamy maglownicy dla Milo, ja mam tu jakieś ale żadna nie jest idealna a jak Milo nie wspomniał, ukręcił jeszcze magiel po drodze. Więc akcja START, ew. info proszę na priv:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 10:52:07 /


MILO zaczynaj odcinek _ fort gówno wort, chcesz se gdzieś pojechać kup se...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 23:45:29 /


Pisz, Majlo, pisz - niech ten Twój śmieszny notesik się przyda :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 23:57:32 /


Miało być "uroczy, słodki notesik" :]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-27 00:03:14 /


To elektronarzędzie to tokarka :)

do usług

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-29 22:58:37 /


Szakunec dla Pablo z Warszawy za wypożyczenie garażu, i to samo dla Huberta Szwede i motórzystów z Radomia za wskrzeszenie cewki i objawienie zagubionej iskry w starym mondziaku w niedzielne deszczowe popołudnie...
zdróweczko

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-05 23:44:34 /


Wielkie podziękowania dla m.kozłowskiego za oszczędzenie mi przygody z komunikacją zbiorową.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-06 09:13:49 /


megadzięki dla Piema za transport i poświęcony czas i energię na naprawę/wymianę wału korbowego po wypłynięciu panewki na 3cim kółku na torze.... :) mało tego, akcja spontaniczna, odegrana bezpośrednio po 2 edycji YTP 2011 :) Dzięki również rodzicom Piema za gościnę a szczególnie mamusi za niewąskie dokarmianie ;) pzdr

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-17 23:15:47 /


1. Podziękowania dla myszy, który po ciężkim weekendzie na Bornym wymienił mi w niedziele o 8 wieczorem łożyska przednie w granadzie na nowe. Skąd mogłem wiedzieć, że to się wymienia???:):):) BTW czas tylnych też nadszedł:(
2. Podziękowania dla pająka, który 2 raz w ciągu roku pospawał mi ekspresowo wydech, który pękł był w drodze powrotnej z Bornego. Tym razem w granadzie.

Mam nadzieję, że nie będę musiał tu w najbliższym czasie już dziękować:)

P.S. Jeszcze Joko_3M za jokasyny, przyjokowanie oraz materac kohasia:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-03 19:05:37 /


Wielkie dzięki dla Camaro za pomoc w szczecinie i ratowanie T4 wielkie dzięki

jurgen Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-11 12:52:25 /


Znowu zmuszony jestem podziękować.

1. Lukrusiowi za to, że chciało mu się o 21 ruszyć tyłek i z Pragi pojechać na Ursus, potem prawie do Powsina i podrzucić mnie jeszcze na Dolinę Służewiecką. I zaholować (pierwszy raz odkąd mam to auto nie wróciła o własnych siłach do domu niestety, linka okazała się niezbędna) moją granadę do Garażu Marcina.
2. Marcinowi Kozłowskiemu za całokształt.
3. Gryziowi za to, ze zawsze oferuje pomoc z której jeszcze nie skorzystałem.
4. Wojtassowi i innym, którzy zaproponowali pomoc.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 23:10:48 /


Dzięki JASZCZOMB :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-05-09 21:39:57 /


Chciałem bardzo podziękować PieMowi za użyczenie piecyka podczas Rajdu Starych Fordów w Zdworzu. Bardzo dziękuję w imieniu swoim jak i dziewczyn, a w szczególności Lilci.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-09 15:40:27 /


Jadę sobie Scorpiakiem z Krakowa i nagle pasażerka mi melduje że szyby przestały działać. Po chwili reszta też wysiadła. Prądu brak. Dzwonię do teściowej aby zebrała parę rzeczy i ratowała. I tak czekam aż tu jedzie jakiś Taunus na lawecie. Co ja patrzę? Classsssss!!! i Marooooo!!! ;D


Także dzięki chłopaki za pomoc, dojechałem, piwo się chłodzi ;)))

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-06-30 08:53:43 /


Zajebankowo, nasze haslo to: Na czas, na miejsce, na pewno !

Classmobile / 2012-06-30 17:00:21 /


a ja dziękuje Beddiemu który telefonicznie naprawiał ze mną granade podczas awarii pod Tarnowem, i pmajesowi, który zaoferował narzędzia, hol i wsparcie duchowe :) Pozdrawiam chłopaki!!!

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-02 00:17:04 /


Ogromne podziękowania dla Agaty i Dredziocha za przygarniecie nas podczas krótkiego ale intensywnego pobytu z Poznianiu, bardzo bardzo dziekuje :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-01 21:18:01 /


Bardzo dziękuje obydwojgu Kosiakom, oraz Mac14k'owi za pomoc w przeprowadzce, 120 kg lodówka 4 piętra w dół i 3 w górę, bez windy, nie wnosi się sama:) Chłopaki, dziękuje jeszcze raz:)

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-01 22:26:02 /


Wielkie dzięki dla Kabara, który uratował mi dzisiaj dupę.

Ułańska fantazja poniosła mnie dzisiaj nieco na A2 niedaleko Łowicza co zakończyło się rozerwaniem węża olejowego od skrzyni biegów w MB W107 przy prędkości 170km/h.

Kabar zorganizował lawetę co szybko po mnie podjechała, miejsce parkingowe na uszkodzone auto, zajmie się naprawą w przyszłym tygodniu, a dodatkowo odwiózł mnie z Łodzi do Poznania późnym wieczorem!!!!!!

JESTEŚ WIELKI!!! DZIĘKUJĘ!!!!

Jak tylko będę mógł w czymś Ci pomóc to dawaj znać.

P.S. Granadami i Capri robiłem ta trasę pewnie ze 100 razy w życiu. Zielona latała całą A2 ze stałą prędkością 160 na 4 biegowej skrzyni. Nigdy nie miałem żadnego problemu.

Gwiazda poległa za drugim razem..... Ale w sumie wąż co ma 41 lat ma prawo się rozpaść. Tym bardziej podczas wyścigu z nowym VITO.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 07:27:46 /


:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 07:28:10 /


A nakopałeś chociaż temu vito?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-15 08:27:07 /


Do 170 szliśmy równo. Ale ja niestety wybuchłem byłem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 11:17:38 /


Przynajmniej z fasonem :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-15 11:59:54 /


I dostał bonus w postaci ATFa na szybę:)

BTW. Zatrzymał się jakiś chłopak w nowej trójce z zapytaniem czy potrzebujemy pomocy, bo taki zajebisty Mercedes itd.....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 12:02:20 /


Dred, ostatnio ratowałem kolesia z podobnej opresji.
Bardzo się śpieszyłem no i pocisnołem.
Co prawda nawigacyjne było niższe, ale licznikowe ? ...

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 18:43:18 /


Wielkie podziękowania dla Pracownii Psychologii Transportu w osobie dr Marcina C. vel Hrabiego za wsparcie złombolowej załogi :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-31 21:18:33 /


Wielkie podziękowania dla PiotrkaGran, który dziś, tj. w niedzielę po południu odebrał telefon i pośpieszył z pomocą klubowiczowi którego stary ford wyzionął ducha po trasie.

Mysza liil (EM) / 2014-01-19 20:51:27 /


Równie wielki podzięk dla Mierasa (obecnie Białystok) za uwolnienie mnie od przepychanek na poziomie piaskownicy z totalnie nieodpowiedzialnym allegrowiczem w wieku emerytalnym :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-19 22:03:09 /


Ogromne podziękowania dla Myszy za zorganizowanie pomocy i dla PiotrkaGran za zholowanie i udostępnienie miejsca postoju dla Transita który niespodiewanie wyzionął ducha.

szkodnik_wFe / 2014-01-26 14:18:07 /


Transit 2.5D 92-97 to auto typowo na lato. Ja jak swojego nie daj Bóg zgasze w listopadzie to dopiero da go rade odpalić w kwietniu. Świeca płomieniowa grzeje a on nic.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-26 20:34:02 /


Ale tu mowa o transicie 81' ;-)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-01-26 20:39:40 /


... nie "D" ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-01-26 20:47:07 /


Wielkie podziękowania dla:
Bobika, Bartka Nowakowskiego i Rozjechanego - to dzięki Wam (Waszej pracy, Waszym chęciom, Waszej wiedzy) udało się zarejestrować wyrejestrowane kilkanaście lat temu w Austrii Capri. Tablice i twardy dowód już są, ale na ten PC nie wybiorę się jeszcze raczej tym autkiem :-)
Dzięki raz jeszcze!

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-21 15:18:23 /


Dziękuję za działania na ostatnią chwilę przed wyjazdem firmie Retrocars.auto.pl a szczególnie Boncky'emu za wspólne działania przy Taunusie, niechaj twoje Fordy w bezawaryjnej jeździe Ci wynagrodzą :D

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-20 20:17:30 /


A ja składam wielkie podziękowania dla Daniel46'a i Nebla za szybką i zorganizowaną akcję "pomóż myszy ogarnąć plastika" :)

Mysza liil (EM) / 2014-08-21 05:43:51 /


Ogromniaste dzięki dla SKUNA i Grzesia Rudego za pomoc w wyrwaniu kół od typa, o którym pisałem w "uwaga na oszusta...".

Dzięki Panowie!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-10-30 08:18:50 /


Potrzebował motywacji fizycznej czy poszło po dobroci? ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-11-01 12:08:53 /


Wystarczająco się zesrał jak Skun zadzwonił do drzwi. Co prawda nie otworzył, ale pojął przynajmniej, że realna jest wizyta kolegów :)
Przeprosił nawet... po czym znów zamilkł.

Druga wizyta to już kontakt z jego kolegami, z numerów których szanowny sprzedający dzwonił do Rudego, który "zainteresował się" innym ogłoszeniem tego gościa. Podzwoniłem i okazało się, że sprzedający kół nie ma...ma je jeden z jego kolegów. Dogadaliśmy odbiór i się udało.
Sprzedającego na oczy nie widzieliśmy...

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-02 18:55:50 /


Człowiek widmo;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-11-02 20:06:20 /


i za to nas lubie

Mordian Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-03 09:01:38 /


Spoko do usług :) teraz czekam aż je wyprostujesz i założysz na granadę :) ale wcześniej chyba spalisz ta gumową chińszczyzne :P?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-03 19:54:04 /


Wielkie podziękowania dla Bartoromero - że mnie podwiózł.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-09 02:06:18 /


Wielkie podziękowania dla Grześka Rudego, na hasło "Rudy mam problem" :-) odpowiedź była w ciągu sekundy "Przyjeżdżaj" w bardzo szybki sposób znalazł się suchy garaż, narzedzia, nawet na wrazie co wykopał z magicznego schowka zaciski, klocki, :-) po godzinnej reanimacji mogliśmy ruszyć dalej w droge :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-04-01 11:00:49 /


Podziękowania serdeczne dla Chudera, za pomoc w reanimacji... pralki :-D

Marcin88 Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-24 18:15:58 /


Wielkie podziękowania dla JohnKa za pomoc przy wymianie przebitego koła w plastiku - tak, tak bez dodatkowych kluczy i pomocy nie udałoby się. No i oczywiście podziękowania za pożyczkę Kenta.

Pozdrawiam Serdecznie!

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-18 10:46:40 /


Dzięki Zapek za pomoc w trudnej chwili,skrzynia bangla bezbłędnie . Ciekawe co teraz się spierdoli z rzeczy które się nie psują.Zakładałem że szybciej uszczelkę wydmucha niż skrzynia padnie. Dzięki również za wszystkie oferty pomocy.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 18:52:48 /


Miło było się w końcu spotkać, okoliczności może nie najszczęśliwsze ale za to proponuję rewanż w Gryźlinach:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 23:21:30 /


Miło było się w końcu spotkać, okoliczności może nie najszczęśliwsze ale za to proponuję rewanż w Gryźlinach:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 23:50:59 /


Dziękuję:
AdrianowiC za magazynowanie i
Rozjechanemu za przerzut do Mszczonowa
4 wielkich bynajmniej niefordowych kapci...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-09-24 15:17:24 /


Witam,

Wielkie podziękowania dla kolegów, którzy na przestrzeni ostatnich 3 lat pomogli mi z remontem mojej 500tki. Szczególnie dla KRK 4m, Wojtka Wdowiaka i Darka „bad ass boy”-a.
Wasze rady i pomoc bardzo ułatwiły nam pracę!

Dzięki!!!

A przy okazji, jeżeli ktoś remontowałby Fiata 500, służę radą, coś tam już wiem :-)

Pozdrawiam,

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-14 10:42:33 /


Jeśli chodzi o KRK4m to warto by dla niego specjalny wątek dziękczynny założyć i raz do roku na Miedzianej wręczać, stosowną do aktualnych zasług oryginalną italjańską Margerite:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-14 12:17:35 /


Dziś wielkie podziękowania należą się PiotrekGran
Czyli Piotr Kruszyński.
Poratował nas regulatorem napięcia, przywiózł na tor wyrazów i jeszcze pomógł w naprawie.
Dzięki Niemu jeszcze jedziemy GPPPZ.

😁🤘👊

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-10-20 22:44:31 /