logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WIELKIE PODZIĘKOWANIA

WIELKIE PODZIĘKOWANIA

W piątek we wczesnych godzinach rannych, wyruszyłem do Wadowic (~600km) w towarzystwie dwóch panów i jednej białogłowy aby przysporzyć naszej stronie jeszcze jednego użytkownika, a mianowicie aby zamienić auto ze wstrętnymi pięcioma kółkami na grillu na auto ze ślicznym niebieskim owalem na grillu. Ponieważ transakcja powiodła się, wskoczyliśmy co prędzej w świeżo nabytą Granię 2,8i ghia i najkrótrzymi drogami pomknęliśmy w kierunku Gdańska.
Niestety droga nr 934 (omijać!!!) Oświęcim-Mysłowice uraczyła nas dziurkami w jezdni, których głębokość dochodzi do !!! 40 cm !!!. Jak się domyślacie piękne oryginalne alu są warte już ok 3,50 pln/kg. Niestety zapas był jeden i to bez powietrza. Godzinka nastała już 23, więc zadzwoniłem do Patryka aby skorzystać z listy kontaktów umieszczonej na naszej stronie. Patryk wynalazł mi kolegę z Tychów, Marcin Skorek (DZIĘKUJĘ), który już miał startować do mnie, ale Patryk znalazł nieco bliższą pomoc, Mis212(DZIĘKUJĘ), który poratował nas własnym zapasem i zawiózł nasz zapas na CPN w celu nadmuchania.
Potoczyliśmy się zatem na każdym kapciu z innej parafii w dalszą drogę. Niestety 300 km dalej na skrzyżowaniu 1 i 2 koło Kutna trzeci kapeć nadwyrężony mocno dziurami w 934 wymówił posłuszeństwo. Jako, że nastała już godzina 3 (PRZEPRASZAM Aleksandrę od Patryka za nocne telefony), Patryk ponownie zasisadł do listy i wynalazł mi najbliższą osobę - Myszę (DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM RODZINĘ), który to poratował mnie dwoma kołami zapasowymi, żebym miał już na czym wracać jak mi czwarte koło wymówi posłuszeństwo.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO MOJEGO SZCZĘŚLIWEGO POWROTU CZYNNIE I BIERNIE (NP. ŻONY - ZA TO ŻE NIE KRZYCZAŁY NA MĘŻÓW)
A teraz czekam na ujawnienie się właściciela prowadzonej przeze mnie Grani.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-29 11:39:54 /


POSTY JUŻ WCZEŚNIEJ WIDZIANE SĄ UKRYTE,
PONIŻEJ WIDOCZNE SĄ TYLKO NOWE POSTY W TYM WĄTKU


Miałem piać, to pieję :)

Ogromne dzięki dla Raula za pomoc w rozwikłaniu zagadki tygodnia i rozgryzieniu które z dziesięciu chyba rozruszników jeszcze żyją. :) No i w przywróceniu Carli werwy.

Dla Jarka i Curtisa za pomoc fizyczną :) No to co, że wykształciuchy ;)
Bez Was bym sobie nie dał rady z tymi gratami.

Aha, no i następnie mam nadzieję że liczniej przybędą ludziki, bo jakoś do nikogo nie mogłem się dodzwonić :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-19 00:26:23 N /


Milo, tak na przyszłość, przypominam Ci że masz blokadę prezentacji numeru więc jak dzwonisz i nikt nie odbiera to nagraj się na pocztę lub puść esemesa. Wtedy na pewno odzew będzie większy :/
mi osobiście znudziło się dociekanie kto to mógł dzwonić z zastrzeżonego i w jakiej sprawie.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-23 23:02:08 N /


co racja to racja =]

wiekszość człowieków nie odbiera zastrzeżonych

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 08:34:52 N /


Milo na przyszłość dzwoń do mnie ;)

cortinas !G.O.P! / 2010-03-24 09:25:31 N /


:) No ja nie wiem o co chodzi z nieodbieraniem telefonów. Przecież jak dzwoni ktoś z banku to i tak pyta czy ma się czas z nim rozmawiać. Ja zawsze uprzedzam, że nie i odkładam grzecznie słuchawkę :)

A jak jest poczta to zawsze się nagrywam :) ... tylko nie zawsze ktoś po odsłuchaniu oddzwania :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-24 18:54:11 N /


Pyta, czy ma się czas? Jaki to bank? Bo te, które dzwonią do mnie, zawracają TRALALA, i zanim powiem dobrze HALO, to juz zasuwają swoje wyuczone zdania - i nie ma szybko szansy im przerwać...Ja tez nie odbieram zastrzeżonych.

Tekla / 2010-03-24 21:35:30 N /


Chcial bym podziekowac Konradowi Szyperskiemu (Konrad Kuba Stajnia Capri )za duzom wytrwaloc. Mam informacie ze kupione od cebie graty do capri Aleksandra w koncu dotarli do Minska. I moze dzis wieczorem bede mial mozliwoc ich obejrzec.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-26 14:38:10 N /


MADowi za wytarganie mnie z błocka i Flonderowi za checi pomocy,DZIĘKI

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-26 21:20:00 N /


Chciałbym bardzo podziękować Trójkątowi za udzieloną mi wczoraj pomoc.
Na pojeżdżawce koło wyprzedziło ścierkę... Przyniósł koło, doradził, zawiózł na szrot i z powrotem eskortował obesrwując, czy koło znowu nie dostanie polotu...
WIELKIE DZIĘKI! :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-29 13:03:59 N /


Ja chciałem podziękować Eddiemu-V6 , jego bratu, Cinek"ass"-owi i Konarowi za pomoc w składaniu auta do kupy.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-29 13:20:23 N /


Wielkie dzięki dla Rasty za okazaną nocną pomoc przy dorabianiu paska z rajstop oraz holowaniu :)

jurgen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 17:04:01 N /


paska do spodni czy do capri ? :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-01 17:06:49 N /


Normalne że do spodni.
Nawiasem mówiąc Fajne mają chłopaki zabawy.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-03 11:07:20 N /


Chciałbym podziekować Pająkowi! :) Za błyskawiczna naprwę tłumika wrc :D Oraz naprawę kluczyka do ścierwa(zajebisty patent :D)

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-03 17:11:32 N /


Wielkie podziękowania dla Lamberta za przysługę daleko wykraczającą poza szeroko rozumianą koleżeńską pomoc. Naprawdę wielkie dzięki.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-15 17:09:16 N /


A ja chciałbym podziękować PieMowi i Fuszowi za cierpliwość i wyrozumiałość!!!

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-15 17:15:02 N /


cały 3Msquad dziękuje Szymkowi za agregat - uratowałeś SO 2010 !!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-03 13:59:00 N /


Dla 3M Składu za organizację, zacne próby i atmosferę,
Słoniowi za wytrwałość w podtrzymywaniu atmosfery w piątek jak już wszyscy przewracali się na drugi bok :) i podtrzymywanie ognia w deszczu,
PieM za przechowanie całej kupy gratów na czas ścigania,
PCK za sobotni wieczór, przygarnięcie na ośrodku, szybki start pod kierownictwem Matucha i późny koniec bilardem Michałowi (mam nadzieję że bez konsekwencji :) )
całej grupie uczestników za możliwość zresetowania,
Iwonce i Stachowi za przepustkę i spokojne oczekiwanie na powrót taty,
wszystkim nie wymienionym, a mającym wkład w klimat, przebieg i zacne zakończenie kolejnej edycji SO.
Duch w narodzie nie ginie !!
Jak tak dalej pójdzie w kolejnych edycjach Stanisław będzie mógł od najlepszych wyuczyć się tego trudnego rzemiosła :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 09:56:03 N /


Wielkie podziekowania dla Grzecha :P za sierrapomoc oraz za pomoc przy wyciaganiu silniora ;P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-20 17:20:26 N /


Ogromne podziękowania dla Andrzeja :) za nocleg po koncercie AC/DC i śniadanko dla całej głodnej ekipy :D

Edyta :) / 2010-05-28 17:31:26 N /


Andrzej "bono" , wielkie podziękowania od całej ekipy. Jeszcze nigdy tak pizza mi nie smakowała z rana. Odnośnie Auschwitz, daj tylko znać. Pzdr !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-28 18:25:50 N /


Co ? znowu chcecie ten napis z nad bramy podwędzić ?? toż to teraz zamienik tylko wisi

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-29 18:43:00 N /


Bardzo dziękuję Neblowi, Maroo, Przemkowi, a zwłaszcza Konarowi i Classmobilowi za wszelką okazaną mi wczoraj pomoc.
I jeszcze zaległe podziękowania dla MikeB4 :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-11 09:27:57 N /


Dzisiaj nie podziękowania a Przeprosiny dla Fordofila któremu "przechowałem" pompe przez długi czas :( Na zlocie piwko, flacha bedzie wysłana chociaż wolałbym wypić razem ;) Jeszcze raz wielkie Przepraszam.

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-16 21:28:27 N /


Ogromne podziękowania dla nebla, który poratował mnie swoim prywatnym laptopem po tym jak w moim definitywnie umarł twardy dysk (a backupu dawno nie było:(). Bez pomocy nebla musiałbym wrócić specjalnie do Poznania po mojego drugiego kompa i wracać znowu do Warszawy. Jeszcze raz wielkie dzięki, uratowałeś mi tyłek pożyczając lapka na niemal cały tydzień. Póki co sprawuje się świetnie:) Mam nadzieje, że brak kompa Ci nie przeszkadza:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-30 21:01:40 N /


Wielkie, BARRRRRDZOOOOOOOO WIELKIEEEE podziękowania Szanownemu Koledze Granadziarzowi, za okazaną pomoc i fanty :):)
Gdyby nie Ty, to.... sam wiesz:):):)

I oczywiście małżonka dołącza się też:)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-01 06:59:36 N /


dredzioch, dowiesz się za tydzień ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-01 09:01:38 N /


Wypas podziękowania dla Granadziarza, Słonia, Ptaśka, Proka i Pyrtasa za transport towaru. Dla Cwietego i familii za wyrozumiałość. Danke Panowie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-11 20:40:41 N /


A ja dziekuje Hrabiemu za kilka chwil w pracowni :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-12 14:37:12 N /


Wielkie , przeogromne podziękowania za ostatnie YTP dla Jarka Granadziarza. Pół soboty poświęcił , aby kolejny Ford wdrapał się na podium . Bez Jego wysiłku sukces "Suszary" byłby niemożliwy , wręcz powrót do domu stałby pod znakiem zapytania. Podziękowania również dla całej braci fordowskiej , a zwłaszcza dla Ptaśka , Dirka , Słonia , Piotra , Piem-a , Przemka i dla tych o których zapomniałem , za wszelką udzieloną pomoc (np. manualny rozrusznik). Podziękowania też dla KRK za szybkie namierzenie szczelinomierza. W takich chwilach człowiek jest dumny , że należy do klubu CAPRI.PL i nabiera to szerszego wymiaru. Bez Was Panowie byłbym leszczem . Jeszcze raz wszyskim dziękuję.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 17:15:09 N /


No proszę, znów ktoś się spisał na medal;)
Może by stworzyć mobilny serwis rajdowy Capri.pl. Prosiak z pełnym warsztatem i duży namiot serwisowy. Jarek, Mysza, sam się udzielę i kto tam jeszcze ;) Tego raczej jeszcze nikt nie stosuje? Jeden wóz na kilka systematycznie ścigających się załóg. Ale klimat ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 20:41:18 N /


Zapek juz cos takiego istenieje, moze nie prosiak, ale jest jeden transit i jakis nissan z laweta, do tego narzedzia, kompresor, spawarka, no i namiot. Generalnie najgorsze jest to, ze tylko fordom to potrzebne;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-25 20:51:20 N /


Piem - ale czy inni jak by była taka potrzeba by taki team mieli?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 20:53:11 N /


a Yaris? nikt już nie pamięta o protoplaście.. ;)

michalch83 / 2010-07-25 20:59:46 N /


Wąski, narzędziami zawsze wszyscy się podzielą, ekspertów-podpowiadaczy to chyba nigdzie nie brakuje (do wyboru kilka kategorii jakościowych ;) ), a czasem nawet ktoś przyłoży rękę do twojego samochodu.

To chyba Miniaki w Poznaniu jako pierwsze pojawiły się z klubowym namiotem.


Pschemek / 2010-07-25 21:25:17 N /


Niestety, miniaki były przed nami z namiotem. Za to tym razem chyba wzięliśmy wszystko co mogło być potrzebne, jak się okazało słusznie :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 11:44:06 N /


hmmmmm..
dziękuję całej społeczności Capri.pl za intensywne poszukiwanie mnie kiedy skutecznie zaginął o mnie słuch. Dziękuję wszystkim którzy poruszyli niebo i ziemię, żeby mnie znaleźć, tym którzy w tym celu odezwali się po latach do ludzi których nie lubią itd.
Wiem że można na was liczyć, wiem, że jakby coś się któremuś z nas na prawdę stało, to mamy na kogo liczyć.
Myślę że nie ma drugiej takiej grupy ludzi, którzy z takim zaangażowaniem poszukiwaliby w sumie obcej osoby.
DZIĘKUJĘ

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 11:00:08 N /


Jarek a co tak na prawdę się stało? Bo to co usłyszeliśmy z ust KRK że nie ma z tobą kontaktu od 24 godzin a ostatnio dzwoniłeś jak miałeś 40km do miedzianej to nie niosło nadziei na happy end.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 11:03:16 N /


Ja dziękuję Larremu i Grześkowi Rudemu za odprowadzenie do "domu". Wyscig pokoju rządzi ;)

Mysza liil (EM) / 2010-08-02 11:04:53 N /


Wiesz Mysza, z Maćkiem wymyśliliśmy już na następne PC akcję o dużo wyższym stopniu abstrakcji niż nasze szybkie swapy BOA/BOB więc Ty też kombinuj, żeby było jeszcze śmieszniej ;D.

A ja dziękuję wszystkim, że dali się nabrać na 1,25 mimo tego że przejechałem przez PIT paląc laka. Obiecuję, że już więcej Was wkręcać nie będę ;))

I dzięki dla Adasia, że nas puścił na nocną próbę, co zaowocowało pełnymi portkami moich pasażerów ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 11:19:31 N /


Widzę Jarku że przeżyłeś spotkanie z żoną :)) Dobrze że tylko tak się skończyła cała historia. :)
W ramach pokuty powinieneś dostać od każdego kto pomagał rachunek za telefon do uregulowania :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 13:29:43 N /


taaaa jak to z jednym rybakiem z Darłowa. Co to za komuny wyskoczył z kutra podczas połowów. Przez rok nie dawał znaku życia, a potem wrócił ze szwedzkim obywatelstwem. Jego rodzina, to się najpierw ucieszyła, a potem dostał taki łomot, że kolejne 3 miesiące spędził na oiomie ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 13:43:14 N /


Ogromne DZIĘKUJĘ dla Sulka z Iławy - zakupił przerywacz, dostarczył w miejsce awarii na drodze i zaholował, kiedy plug&play nie wystarczyło.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-14 23:58:41 N /


Bardzo dziękuję za dwa "naklejkowe "czarne pająki, które mnie dziś zaatakowały na parkingu w Leclercu!!!

Tekla / 2010-08-23 11:08:28 N /


Wielkie dzięki Konarowi, Zapkowi, mojemu koledze Michałowi za pomoc w wskrzeszaniu mojego skorupiaczka.
Akcja się powiodła, zawinił błąd ludzki, czerwonosilikonowiec co kiedyś do rozrządu zaglądał, zostawił tam podkładkę, a ona robiła spustoszenie.
Wiszę piwo!

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-29 20:10:23 N /


Tak przy okazji moja chata, którą kilku klubowiczów odwiedziło / w tym ekipa Poznania po totalnym crasc'u Granady / jest już trochę bardziej skończone i wylądowało we wrześniowym numerze Czasu Na Wnętrze

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-31 18:03:50 N /


dzieki za pomoc wojtkowi z oławy "morel" ...spoko gosc :)

dzieki classmobilowi za nocleg w kraku :) miłą atmosfere i zimne pifko

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-14 13:53:58 N /


Wielkie dzięki dla pająka za uratowanie wydechu w moim capri przy pomocy migomatu. Zdechł w kiepskim miejscu bo przy łączeniu pierwszej rury z wydechem środkowym.
Dzięki

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-21 20:53:58 N /


Chciałem wyrazić bardzo osobiste podziękowania w dobie zakrętu życiowego:
3Msquadowi i Piemowi za przygarnięcie co cenniejszych fordowych tajli pieczołowicie zbieranych od 16 lat.
Słoniowi za tyrę przy przewalaniu tego
Ponownie 3Msquadowi za propozycje kąta do mieszkania.
EddiemuV6 (Tomkowi O.) za przygarnięcie mnie, faceta schodzącego ze spalonego mostu. Tak postępują tylko PRZYJACIELE. Wielkie dzięki.
Raz już Capri.pl stanęło w gotowości w związku z moją osobą, teraz ponownie.
To najlepszy dowód, że nie jesteśmy dziećmi neostrady. W realu jesteśmy równie zgrani.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-10-22 16:19:54 N /


Jarku, ja Tobie podziękuję i się rozliczę jak te jaile pujdą w piach i lakier. Mam nadzieję że do wiosny dam radę.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 20:11:42 N /


Jarku , jesteś za cenny dla klubu , aby Cię olac w tej sytuacji ;) . Sam nie raz bezinteresownie pomagałeś niejednemu z nas , czego i ja doświadczyłem (nawet parę razy w tym tygodniu). Trzymaj się i dzwoń w razie potrzeby (Białystok też pomoże jak trzeba). Aha , dzięki za smaczne gyrosy:)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-10-22 23:12:19 N /


wielkie dzieki dla medego i dla hrabiego :)
wiedza za co :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-04 19:26:16 N /


A ja po odbytej dzisiaj trasce i wizycie U Kolegi PieM, potwierdzam iż dotarłem do domu cały i zdrowy, samochód też. W związku z tym dziękuję za pyszną kawkę i bonus do kawki, no i oczywiście za przyjacielskie przyjęcie i wymianę poglądów. Dzięki jeszcze raz :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 19:52:47 N /


hehe, sławna kawa mamy Piema ;)

michalch83 / 2010-12-05 20:12:57 N /


Ciesze sie, ze wszystko ok. Nie ma za co i polecam sie na przyszlosc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 22:23:35 N /


Gigantyczne podziękowania dla Classa za pomoc w zebraniu z drogi tych szczątków, które producent nazwał nissanem :). Gdyby nie Class to bym był w mega, mega czarnej dupie, a tak jestem tylko w niebieiskiej (ale z ABS-em). Dobrze, że są tacy ludzie :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-14 07:42:54 N /


Wielkie Podziękowania za pomoc w transporcie do domu dla Sołtysa i dziewczyny jego!!

Nie wiem, jak bym się bez Waszej pomocy do domu dostał.
No i znów myślę, o zrobieniu Granady ....)


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 01:40:14 N /


Niezamaco! :)

Ja lubię jeździ nalewakiem zwłaszcza po tak pustych ulicach jakie są o 1 w nocy w W-wie i okolicach :)

Poza tym może kiedyś sam będę potrzebował pomoc!

Tylko lekko niewyspany jestem ale ramy dadę!
Pozdr

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 10:50:04 N /


MEGA Wielkie podziekowania dla Czornego Michala za pomoc w wyrzuceniu mnie z kraju :D
Niewiele jest osob, ktore spedza niedziele po sylwestrze ( albo wogole niedziele ) w poszukiwaniu wulkanizatora, spawacza aluminium i Bog jeszcze wie kogo jezdzac od jednego do grugiego...
Takze, naprawde WIELKIE DZIEKI !!!
P.S.
spawy wytrzymaly wszystko-flaszka dla kolegi sie rowniez chlodzi :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-01-04 15:52:20 N /


No to git, ze udalo Ci sie dotrzec - jak widziales rzeczy niemozliwe zalatwiam od reki, a na cuda trzeba poczekac 3 dni robocze :-D
Pozdro

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-04 20:46:14 N /


Siemka, chciałbym bardzo podziękować Michałowi "MikeB4" za wczorajszą pomoc i użyczenie garażu w awaryjnej sytuacji, jak również Pawłowi "Szafa !G.O.P!" i Mariuszowi "Marian212" za cierpliwość, poświęcony czas i udostępnienie swojego auta. Również, wielkie podziękowania dla Bartka aka "Koniu" za zasadniczą pomoc (nie pierwszy raz!) podczas całej wyprawy. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI PANOWIE!

bad ass boy / 2011-01-11 16:20:32 N /


A ja dziękuję Hrabiemu i Hrabinie :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-11 17:14:58 N /


bad , własnie miałem pytać jak poszło ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-01-12 10:00:25 N /


Serdecznie dziękuję Szczepanowi za ogarnięcie tematu remontu mojego bloku od OHACA. Blok bardzo bliski memu sercu bo pochodzi z 86-ego egzemplarza Poloneza z fabrycznym silnikiem 2.0 OHC - zwany potocznie poldofordem. Dzięki PieM że przyczyniłeś się do ożywienia oryginalnego silnika. No i jeszcze raz podziękowania dla Jarka granadziarza za porządne zrobienie głowicy która usiądzie na ten blok. Co prawda czapa była robiona rok temu, ale teraz po roku wiem że było to zrobione solidnie :)

CIeszę się, że są jeszcze normalni ludzie na świecie, do których można się zwrócić o pomoc i nie zostać "zrobionym na szaro".

Pozdrawiam :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-05 19:44:37 N /


Cisze sie, ze moglem pomoc;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-05 21:13:00 N /


No jak blok robiony u PieMa , a głowica u Jarka , to ja bym się już bał tego Poldka:)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-06 01:23:59 N /


LARRY, na razie bać się nie trzeba :) blok schowany pod dach i zabezpieczony przed wilgocią:)
Zostało dokupić pompę oleju (najpewniej od CHUDERA), uszczelkę pod głowicę, uszczelkę pod pokrywę zaworów i pod kolektor dolotowy, wymienić simering na wale (PieM nie miał ściągacza) i można będzie wrzucić na auto i zacząć docierać - czego też nie mogę się doczekać :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 13:05:40 N /


Ej, mialem sciagacz, ale kiepski i sie polamal;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 17:57:00 N /


Mówiłeś że nie miałeś, ja się dzisiaj też z tym gównem mocowałem. Na dniach załatwię to metodą hardkorową, czyli diaksem będę musiał naciąć koło, mam drugie dobre ze starego wału :) będzie dobrze :)

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 19:41:44 N /


Młodzież nie potrafi używać w krytycznych sytuacjach młotka i dźwigni? ;)

Mysza liil (EM) / 2011-02-06 20:05:37 N /


Potrafi, ale boi sie o aluminiowa obudowe razem z oslona paska rozrzadu;)

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-06 20:59:25 N /


Ale lyzke mozna wlozyc miedzy kolo a srubę w aluminiowej obudowie i nic sie nie popsuje :)

Mysza liil (EM) / 2011-02-07 05:15:00 N /


Ej, to juz jest zwyczajne cwaniakowanie;P

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-07 11:35:24 N /


Spoko, natnie się koło i samo odskoczy :) tarcz mam sporo, czasu trochę też (przymusowy urlop do końca tygodnia) więc bólu nie ma :)

Dobra kończę OT.

BARTEK#1925 Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-07 13:07:41 N /


Dzięki dla Konia i Curtisa. Wiedzą za co :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-07 23:05:37 N /


Ja chciałbym podziękować koledze "Wolff(miłosz)" Za pełen profesnionalizm i zajebiste podpowiedzi oraz podejscie do sprawy w sprawie OC ;)

Jeszcze raz wielkie dziękuje!!!!!!

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-02-08 19:59:54 N /


Wielkie podziękowanie dla ekipy z Rzeszowa tj.: Rozjechanego i PiteraM za szybką i profesjionalną pomoc.

Pozdrawiam

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-02-16 11:01:55 N /


podziekowania tak od początku:
Dla Czornego i Seby że ze mną pojechali
Dla Myszy za wszystkie zakupione fanty


A teraz takie wielkie dzięki dla:
Mikeb4 za zorganizowanie pomocy
dla wszystkich pozostalych co im przez telefon dupy w niedziele o 20 trulismy
całej zaangażowanej ekipy z Łodzi
i przedewszystkim Cypisowi, który przyjechał, przywiózł nam niezwylke ważne medium, które spasowało i pozwoliło wracać bezpiecznie do domu
pozdr:)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-03-07 10:40:18 N /


Wielkie DZIĘKUJĘ dla EloRak'a za pomoc przemoczonym i zabłąkanym motocyklistom !

Ave śnieg w maju !

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-05 16:25:36 N /


Dzięki wielkie dla TAZA za TAZ OPEN :) nocleg, wyżerkę itp :) Pozdrów wszystkich ! ogóreczki i grzybki pycha !

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-05 18:18:10 N /


Zgadzam się z przedmówcą w każdej kwestii - my także dziękujemy! :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-05 22:34:57 N /


Podziękowania dla Bobika i Myszy za bezinteresowną pomoc, pożyczenie auta itp.. Całą przygodę pewnie opiszę później... Pozdrawiam!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-13 09:53:42 N /


Mi to nie ma za co wlasciwie, przejechalem sie odstresowac tylko :)

Mysza liil (EM) / 2011-05-13 10:16:01 N /


Dzięki piękne Classmobilowi za ściagnięcie mnie dziś w ten upał! Rano wydawało się, że chłodniej będzie i z cieknącą pompą dam radę, ale piątek 13 potoczył się inaczej niż planowałem...
Zgrzewka Henka do odbioru u Perany od jutra :)

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-13 20:49:08 N /


Chart, słyszałem, że Elvis padł 50 metrów ode mnie (Smolki):> Co się stało? Tylko pompa wody czy coś więcej?

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-15 18:42:01 N /


To fakt, ale że tam mieszkasz dowiedzialem się dopiero na lawecie mijając Syrenkę :) pompa wody rozszczelniła się bardzo +jakieś spięcie od wody bylo i wiatrak przestał kręcić +upał +korki i Elvis przegrzewał się zdecydowanie za bardzo. Na szczęście Class przybył z pomocę, bo byłem bliski rozstroju nerwowego :P
Swoją drogą mam problem z tą pompą, założyłem nową(tzn używkę od Gaca, ale wygląda bardzo zdrowo) i cieknie mocno spod uszczelki(nowej), nie daje się dobrze dokręcić, a do tego śruby urwane na płasko w pokrywie rozrządu. Mała załamka w sobotę u Perany była podczas skręcania/rozkręcania; myślimy co dalej.

chart Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-05-15 20:20:31 N /


Powoli staję się stałym bywalcem tego wątku :( . Tak więc kolejne zawody (YTP + SO ) i kolejne wielkie podziękowania : dla Grzesia Rudego za wielką cierpliwośc co do mojej osoby i moich nerwów , za włożenie skrzyni i wszelką pomoc , dla Dredziocha , który bez chwili wachania użyczył mi swoich dwóch skrzyń biegów typ 5 , aby złożyc moją jedną i również za pomoc przy wkładaniu skrzyni , Przemasowi , który kosztem swoich prób próbował złożyc moje auto do kupy , Jarkowi Granadziarzowi , który naprawę skrzyni okupił krwią , Ptaśkowi i Tomkowi Ediemu za możliwośc skorzystania z lawety i wszelkich kluczy , PieMowi za silikon i wszystkim Fordziarzom , którzy co chwila wpychali i ściągali auto z lawety ( Proko , Ligacz , Misiek , Kochas , Joko). Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem , ale tyle osób pomagało , że mogłem kogoś pominąc. Następne podziękowania kieruję do Krzycha PCK za wielką wyrozumiałośc i zrozumienie - dzięki Krzychu i obiecuję , że to był już ostatni raz :). No i przyszedł czas na SO , wielkie podziękowania dla Myszy za bagnet do oleju i zdiagnozowanie usterki , dla Barto za znalezienie przyczyny gubienia zapłonów przy jeździe w lewo , dla Grzesia Rudego za wszelką pomoc i piękne zdjęcia , dla Dziobka , Sylwi , Mirona , Kamili , Wołka , Anki Wołkowej za nocną pomoc przemarźniętym kolegom :) . Wielkie dzięki Wszyskim i jeszcze raz powtórzę , bez Was byłbym nikim.

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 00:14:59 N /


Larry a dla mnie za to ze stałem i patrzyłem ;) ;)

........ale i tak herbata była najlepsza :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 21:19:23 N /


Taaa , herbatka była najlepsza , mam nadzieję , że pani się nią udławiła :)

LARRY76 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-05-16 22:02:46 N /


Wielkie DZIEKUJE dla SOŁTYSA za wczoraj. Granada taxi robi robotę :) Drugie dziękuje dla Laury i Treetopa za nocleg,śniadanie,obiad i impreze. DZIĘKI!!! Kohito & Joko

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-11 16:20:58 N /


Dzięki dla Classa za transport zwłok w dobrej cenie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-14 13:03:57 N /


Wrzuć gdzieś Kohaś co tam nagrałeś na pokładzie :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-14 13:47:11 N /


To będzie mała tyrada, ale muszę:
Od razu uprzedzam, że kolejność podziękowań jest przypadkowa. I staram się nie pominąć nikogo po kolei:
- Kankkunen'owi - za pomoc w dotarciu do domu
- Zapkowi - za telefony alarmowe i pomoc w organizacji ewentualnej odsieczy
- Koniowi - za nieocenioną pomoc w reanimacji, za brechę :) za jedno konkretne elektronarzędzie. Chłopie! Ty naprawdę spadłeś mi z nieba! ;)
- Sebie - za narzędzia
- Raul'owi - za częściowy remont na szybko i za to, że zwiedziłem Cologne bez nawigacji ;)
- Curtis'owi - za czas i zawracanie dupy
- Tofik'owi - za części
- Granadziarz'owi - za nękanie telefonami i pomoc merytoryczną - przydała się niezmiernie
- Szeski'emu w końcu - za dużo więcej niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić w temacie awarii w trasie. Ale dzięki mnie będziesz miał co opowiadać synkowi :)

Dla niewtajemniczonych - w ciągu 7-u dni skorzystałem z 5-ciu lawet w 3-ch krajach.
Nie wiem czy robić z tego relację, bo nie wiem czy ktokolwiek w to uwierzy :) No i nie wiem czy ktoś uwierzy, że można dotrzeć przez 5 krajów i mieć: urwane koło, wydmuchaną uszczelkę pod głowicą, poskładać wszystko na parkingach przydomowych i pojechać dalej.
W każdym razie - dzięki wszystkim!!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 00:25:32 N /


Dawaj majlo:) To dobre będzie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 00:45:36 N /


milo kręcisz następny odcinek pechowca.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 01:05:57 N /


Warsztat na trawce :) pzdr

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 10:50:01 N /


Przy okazji szukamy maglownicy dla Milo, ja mam tu jakieś ale żadna nie jest idealna a jak Milo nie wspomniał, ukręcił jeszcze magiel po drodze. Więc akcja START, ew. info proszę na priv:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 10:52:07 N /


MILO zaczynaj odcinek _ fort gówno wort, chcesz se gdzieś pojechać kup se...

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-26 23:45:29 N /


Pisz, Majlo, pisz - niech ten Twój śmieszny notesik się przyda :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-26 23:57:32 N /


Miało być "uroczy, słodki notesik" :]

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-06-27 00:03:14 N /


To elektronarzędzie to tokarka :)

do usług

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-06-29 22:58:37 N /


Szakunec dla Pablo z Warszawy za wypożyczenie garażu, i to samo dla Huberta Szwede i motórzystów z Radomia za wskrzeszenie cewki i objawienie zagubionej iskry w starym mondziaku w niedzielne deszczowe popołudnie...
zdróweczko

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-05 23:44:34 N /


Wielkie podziękowania dla m.kozłowskiego za oszczędzenie mi przygody z komunikacją zbiorową.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-06 09:13:49 N /


megadzięki dla Piema za transport i poświęcony czas i energię na naprawę/wymianę wału korbowego po wypłynięciu panewki na 3cim kółku na torze.... :) mało tego, akcja spontaniczna, odegrana bezpośrednio po 2 edycji YTP 2011 :) Dzięki również rodzicom Piema za gościnę a szczególnie mamusi za niewąskie dokarmianie ;) pzdr

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-17 23:15:47 N /


1. Podziękowania dla myszy, który po ciężkim weekendzie na Bornym wymienił mi w niedziele o 8 wieczorem łożyska przednie w granadzie na nowe. Skąd mogłem wiedzieć, że to się wymienia???:):):) BTW czas tylnych też nadszedł:(
2. Podziękowania dla pająka, który 2 raz w ciągu roku pospawał mi ekspresowo wydech, który pękł był w drodze powrotnej z Bornego. Tym razem w granadzie.

Mam nadzieję, że nie będę musiał tu w najbliższym czasie już dziękować:)

P.S. Jeszcze Joko_3M za jokasyny, przyjokowanie oraz materac kohasia:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-10-03 19:05:37 N /


Wielkie dzięki dla Camaro za pomoc w szczecinie i ratowanie T4 wielkie dzięki

jurgen Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-12-11 12:52:25 N /


Znowu zmuszony jestem podziękować.

1. Lukrusiowi za to, że chciało mu się o 21 ruszyć tyłek i z Pragi pojechać na Ursus, potem prawie do Powsina i podrzucić mnie jeszcze na Dolinę Służewiecką. I zaholować (pierwszy raz odkąd mam to auto nie wróciła o własnych siłach do domu niestety, linka okazała się niezbędna) moją granadę do Garażu Marcina.
2. Marcinowi Kozłowskiemu za całokształt.
3. Gryziowi za to, ze zawsze oferuje pomoc z której jeszcze nie skorzystałem.
4. Wojtassowi i innym, którzy zaproponowali pomoc.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-01-04 23:10:48 N /


Dzięki JASZCZOMB :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-05-09 21:39:57 N /


Chciałem bardzo podziękować PieMowi za użyczenie piecyka podczas Rajdu Starych Fordów w Zdworzu. Bardzo dziękuję w imieniu swoim jak i dziewczyn, a w szczególności Lilci.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-06-09 15:40:27 N /


Jadę sobie Scorpiakiem z Krakowa i nagle pasażerka mi melduje że szyby przestały działać. Po chwili reszta też wysiadła. Prądu brak. Dzwonię do teściowej aby zebrała parę rzeczy i ratowała. I tak czekam aż tu jedzie jakiś Taunus na lawecie. Co ja patrzę? Classsssss!!! i Marooooo!!! ;D


Także dzięki chłopaki za pomoc, dojechałem, piwo się chłodzi ;)))

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-06-30 08:53:43 N /


Zajebankowo, nasze haslo to: Na czas, na miejsce, na pewno !

Classmobile / 2012-06-30 17:00:21 N /


a ja dziękuje Beddiemu który telefonicznie naprawiał ze mną granade podczas awarii pod Tarnowem, i pmajesowi, który zaoferował narzędzia, hol i wsparcie duchowe :) Pozdrawiam chłopaki!!!

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-07-02 00:17:04 N /


Ogromne podziękowania dla Agaty i Dredziocha za przygarniecie nas podczas krótkiego ale intensywnego pobytu z Poznianiu, bardzo bardzo dziekuje :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-01 21:18:01 N /


Bardzo dziękuje obydwojgu Kosiakom, oraz Mac14k'owi za pomoc w przeprowadzce, 120 kg lodówka 4 piętra w dół i 3 w górę, bez windy, nie wnosi się sama:) Chłopaki, dziękuje jeszcze raz:)

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-10-01 22:26:02 N /


Wielkie dzięki dla Kabara, który uratował mi dzisiaj dupę.

Ułańska fantazja poniosła mnie dzisiaj nieco na A2 niedaleko Łowicza co zakończyło się rozerwaniem węża olejowego od skrzyni biegów w MB W107 przy prędkości 170km/h.

Kabar zorganizował lawetę co szybko po mnie podjechała, miejsce parkingowe na uszkodzone auto, zajmie się naprawą w przyszłym tygodniu, a dodatkowo odwiózł mnie z Łodzi do Poznania późnym wieczorem!!!!!!

JESTEŚ WIELKI!!! DZIĘKUJĘ!!!!

Jak tylko będę mógł w czymś Ci pomóc to dawaj znać.

P.S. Granadami i Capri robiłem ta trasę pewnie ze 100 razy w życiu. Zielona latała całą A2 ze stałą prędkością 160 na 4 biegowej skrzyni. Nigdy nie miałem żadnego problemu.

Gwiazda poległa za drugim razem..... Ale w sumie wąż co ma 41 lat ma prawo się rozpaść. Tym bardziej podczas wyścigu z nowym VITO.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 07:27:46 N /


:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 07:28:10 N /


A nakopałeś chociaż temu vito?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-15 08:27:07 N /


Do 170 szliśmy równo. Ale ja niestety wybuchłem byłem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 11:17:38 N /


Przynajmniej z fasonem :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-06-15 11:59:54 N /


I dostał bonus w postaci ATFa na szybę:)

BTW. Zatrzymał się jakiś chłopak w nowej trójce z zapytaniem czy potrzebujemy pomocy, bo taki zajebisty Mercedes itd.....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 12:02:20 N /


Dred, ostatnio ratowałem kolesia z podobnej opresji.
Bardzo się śpieszyłem no i pocisnołem.
Co prawda nawigacyjne było niższe, ale licznikowe ? ...

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-06-15 18:43:18 N /


Wielkie podziękowania dla Pracownii Psychologii Transportu w osobie dr Marcina C. vel Hrabiego za wsparcie złombolowej załogi :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-31 21:18:33 N /


Wielkie podziękowania dla PiotrkaGran, który dziś, tj. w niedzielę po południu odebrał telefon i pośpieszył z pomocą klubowiczowi którego stary ford wyzionął ducha po trasie.

Mysza liil (EM) / 2014-01-19 20:51:27 N /


Równie wielki podzięk dla Mierasa (obecnie Białystok) za uwolnienie mnie od przepychanek na poziomie piaskownicy z totalnie nieodpowiedzialnym allegrowiczem w wieku emerytalnym :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-19 22:03:09 N /


Ogromne podziękowania dla Myszy za zorganizowanie pomocy i dla PiotrkaGran za zholowanie i udostępnienie miejsca postoju dla Transita który niespodiewanie wyzionął ducha.

szkodnik_wFe / 2014-01-26 14:18:07 N /


Transit 2.5D 92-97 to auto typowo na lato. Ja jak swojego nie daj Bóg zgasze w listopadzie to dopiero da go rade odpalić w kwietniu. Świeca płomieniowa grzeje a on nic.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-01-26 20:34:02 N /


Ale tu mowa o transicie 81' ;-)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-01-26 20:39:40 N /


... nie "D" ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-01-26 20:47:07 N /


Wielkie podziękowania dla:
Bobika, Bartka Nowakowskiego i Rozjechanego - to dzięki Wam (Waszej pracy, Waszym chęciom, Waszej wiedzy) udało się zarejestrować wyrejestrowane kilkanaście lat temu w Austrii Capri. Tablice i twardy dowód już są, ale na ten PC nie wybiorę się jeszcze raczej tym autkiem :-)
Dzięki raz jeszcze!

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-07-21 15:18:23 N /


Dziękuję za działania na ostatnią chwilę przed wyjazdem firmie Retrocars.auto.pl a szczególnie Boncky'emu za wspólne działania przy Taunusie, niechaj twoje Fordy w bezawaryjnej jeździe Ci wynagrodzą :D

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-08-20 20:17:30 N /


A ja składam wielkie podziękowania dla Daniel46'a i Nebla za szybką i zorganizowaną akcję "pomóż myszy ogarnąć plastika" :)

Mysza liil (EM) / 2014-08-21 05:43:51 N /


Ogromniaste dzięki dla SKUNA i Grzesia Rudego za pomoc w wyrwaniu kół od typa, o którym pisałem w "uwaga na oszusta...".

Dzięki Panowie!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-10-30 08:18:50 N /


Potrzebował motywacji fizycznej czy poszło po dobroci? ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-11-01 12:08:53 N /


Wystarczająco się zesrał jak Skun zadzwonił do drzwi. Co prawda nie otworzył, ale pojął przynajmniej, że realna jest wizyta kolegów :)
Przeprosił nawet... po czym znów zamilkł.

Druga wizyta to już kontakt z jego kolegami, z numerów których szanowny sprzedający dzwonił do Rudego, który "zainteresował się" innym ogłoszeniem tego gościa. Podzwoniłem i okazało się, że sprzedający kół nie ma...ma je jeden z jego kolegów. Dogadaliśmy odbiór i się udało.
Sprzedającego na oczy nie widzieliśmy...

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-02 18:55:50 N /


Człowiek widmo;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-11-02 20:06:20 N /


i za to nas lubie

Mordian Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-03 09:01:38 N /


Spoko do usług :) teraz czekam aż je wyprostujesz i założysz na granadę :) ale wcześniej chyba spalisz ta gumową chińszczyzne :P?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-03 19:54:04 N /


Wielkie podziękowania dla Bartoromero - że mnie podwiózł.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-11-09 02:06:18 N /


Wielkie podziękowania dla Grześka Rudego, na hasło "Rudy mam problem" :-) odpowiedź była w ciągu sekundy "Przyjeżdżaj" w bardzo szybki sposób znalazł się suchy garaż, narzedzia, nawet na wrazie co wykopał z magicznego schowka zaciski, klocki, :-) po godzinnej reanimacji mogliśmy ruszyć dalej w droge :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-04-01 11:00:49 N /


Podziękowania serdeczne dla Chudera, za pomoc w reanimacji... pralki :-D

Marcin88 Dokładna lokalizacja na mapie / 2015-09-24 18:15:58 N /


Wielkie podziękowania dla JohnKa za pomoc przy wymianie przebitego koła w plastiku - tak, tak bez dodatkowych kluczy i pomocy nie udałoby się. No i oczywiście podziękowania za pożyczkę Kenta.

Pozdrawiam Serdecznie!

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-18 10:46:40 N /


Dzięki Zapek za pomoc w trudnej chwili,skrzynia bangla bezbłędnie . Ciekawe co teraz się spierdoli z rzeczy które się nie psują.Zakładałem że szybciej uszczelkę wydmucha niż skrzynia padnie. Dzięki również za wszystkie oferty pomocy.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 18:52:48 N /


Miło było się w końcu spotkać, okoliczności może nie najszczęśliwsze ale za to proponuję rewanż w Gryźlinach:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 23:21:30 N /


Miło było się w końcu spotkać, okoliczności może nie najszczęśliwsze ale za to proponuję rewanż w Gryźlinach:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-07-21 23:50:59 N /


Dziękuję:
AdrianowiC za magazynowanie i
Rozjechanemu za przerzut do Mszczonowa
4 wielkich bynajmniej niefordowych kapci...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2018-09-24 15:17:24 N /


Witam,

Wielkie podziękowania dla kolegów, którzy na przestrzeni ostatnich 3 lat pomogli mi z remontem mojej 500tki. Szczególnie dla KRK 4m, Wojtka Wdowiaka i Darka „bad ass boy”-a.
Wasze rady i pomoc bardzo ułatwiły nam pracę!

Dzięki!!!

A przy okazji, jeżeli ktoś remontowałby Fiata 500, służę radą, coś tam już wiem :-)

Pozdrawiam,

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-14 10:42:33 N /


Jeśli chodzi o KRK4m to warto by dla niego specjalny wątek dziękczynny założyć i raz do roku na Miedzianej wręczać, stosowną do aktualnych zasług oryginalną italjańską Margerite:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-14 12:17:35 N /


Dziś wielkie podziękowania należą się PiotrekGran
Czyli Piotr Kruszyński.
Poratował nas regulatorem napięcia, przywiózł na tor wyrazów i jeszcze pomógł w naprawie.
Dzięki Niemu jeszcze jedziemy GPPPZ.

😁🤘👊

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-10-20 22:44:31 N /