logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » SAMOPOMOC użytkowników CAPRI.PL

SAMOPOMOC użytkowników CAPRI.PL

Przyszedl mi do glowy pewien pomysl.

Kazdy z nas cos robi. Jeden struga drewniane ludziki, inny bada zawartosc cukru w cukrze, jeszcze inny regeneruje prezerwatywy i tak dalej.

Proponuje stworzyc pewna liste-baze danych, czym kto gdzie sie zajmuje. Np. "Vader PCK - tanie mydlo z bezpanskich kotow - Poznan i okolice".

Wiadomo, jak to bywa z "fachowcami", w ten sposob udaloby sie czasami uniknac posrednikow i zapewnic sobie pewna jakosc uslug.

Zakladam, ze osoba dodajaca siebie do listy zapewni:
- odpowiedni poziom swiadczonej uslugi
- jakis - nieduzy ale zawsze - rabat dla capri.pl
- gotowosc pomocy/porady w rozsadnym zakresie (np. odpowiedz na krotki mail w danej branzy).

Co sadzicie?

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 00:06:41 /


Ha ha ha ale śmieszne z tym mydłem z bezpańskich kotów. Do samołobrony się zapisz.

rypswyps / 2008-02-22 00:16:34 /


Myślę że to wery gut ajdia. Rypswyps np. jak sądzę jest miłośnikiem bezpańskich kotów i każdemu może załatwić po jednym sierściuchu dachowcu :) Osobiście chwilowo jestem bezrobotny, a nóż-widelec znajdę robotę w jakiejś ciekawej branży :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 01:05:02 /


Jak naprawdę tanie to mydełko to wezmę 2 do czterech eropalet, zależy jak się pieni i jaki ma zapach. Poproszę o szczegóły na priv, nie wykluczam stałej współpracy.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 07:36:52 /


Pomysł dobry, może fachowcy w róznych dziedzinach są tuż, a ich pomoc zawsze sie może przydać, no i rabaty.

tofik_wFe / 2008-02-22 07:44:02 /


Zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 08:12:34 /


Pomysł przedni, nawet jeżeli nawet nie pomoc w postacie czynu to zawsze można zwrócić się o pomoc w postaci porady fachowej.

Tak więc zacznę, jako że elektroenergetyk to mogę pomóc jak kogoś interesuje działanie elektrowni lub przesyłanie energii hehe, ale z przydatnych rzeczy to:

- konsultacje i ewentualna pomoc przy instalacjach elektrycznych
- mogę coś popsuć w AutoCad'ie jak komuś potrzeba
- Wydruki na ploterze, duże fotmaty

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 09:25:43 /


Ja też się dopiszę :)

- obecnie jestem inspektorem BHP więc każda pomoc związana z tą dziedziną .
- jestem również instruktorem nauki jazdy na wózkach widłowych, i pracuje w firmie
która takie szkolenia prowadzi.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 10:03:40 /


No to i ja...
Teoretycznie jako elektromechatronik powinienem się znać na silnikach elektrycznych i innych tego typu rzeczach - w praktyce bywa mniej kolorowo, ale:
- tak jak Piosiu, mogę pomóc przy instalacjach elektrycznych, podpiąć coś, wymienić, zaprojektować albo spektakularnie spalić :P
- od niedawna pracuję w firmie zajmującej się handlem wszelkiej maści miernikami elektronicznymi itp - o rabatach jeszcze może nie mogę myśleć, ale oferta szeroka i ceny niezłe, także jakby ktoś chciał jakiś multimetr, stację lutowniczą albo coś innego - namiary w profilu.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 10:16:04 /


Młody_wFe - ja także ze dwie palety, ale conajmniej jedna musi być nie z kotów, a z ... wiewiórek :))
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 10:25:13 /


Ja mogę pomóc w różnych informatycznych rzeczach (jakiś komputer złożyć w dobrej cenie, zainstalować i skonfigurować komuś serwer linuksowy). Poza tym też w temacie instalacji elektrycznych, alarmowych itp. A do tego systemy automatycznego nawadniania - zaprojektuję, doradzę, mogę załatwić części do tego po cenie mocno hurtowej. Teść ma szkółkę roślin, więc i tematy z tym związane.
No i mechanika - garaż z prawie pełnym wyposażeniem.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 10:28:21 /


Ja mogę pomóc w tematyce samochodowej, jakaś blacharka, lakierka, mechanika
garaż w miarę wyposażony, a będzie jeszcze lepszy
może uda mi sie uruchomić piaskowanie
A zawodowo jakieś izolatory energetyczne, tkaniny techniczne, filc, jakieś takie badziewia :D

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 10:46:57 /


Jak ktoś potrzebuje dobry mikroskop i ma wolne kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy PLN, to zapraszam :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 10:57:11 /


W sumie nie pisałem bo to chyba osobne miejsce jest na to, ale jak by coś z mechaniką w moich okolicach, coś padło na trasie itp, to zaplecze jest (narzędzia, kanał wyciągarka), można robić.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 10:59:04 /


maszny gornicze: przenosniki zgrzeblowe, tasmowe, kombajny scianowe, kruszarki, obudowy zmechanizowane. jesli ktos zainteresowany to zapraszam do mnie ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 11:03:38 /


Jak ktoś ma problem z alternatorem lub rozrusznikiem to do mnie. Pb są referencje ktore daaaawno wyszły z użycia, ale też są do przejścia.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 11:33:52 /


Widze ze pomysl chwyta, bardzo fajnie.
Pomoc klubowiczow nie musi polegac tylko na spawaniu i przykrecaniu srubek ;)

Krk4m, niestety nie przewiduje sie wyrobu takiego asortymentu, ze wzgledu na trudnosci ze zlapaniem surowca i niewielki uzysk sadla ze sztuki ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 11:34:21 /


w szkole to silniki spalinowe/pojazdy/maszyny robocze/ciekawostki/sudoku/krzyzowki/badania/kawa/herbata/profanacja nagrobkow/profesjonalne spozywanie alkoholu/prace zaliczeniowe i inne:)

a w pracy silniki turbowałowe/odrzutowe glownie lotnicze ale tez i stacjonarne lub morskie - jesli ktos ma ambicje troszke wyzsze niz cossworth - to one maja troszke wieksze turbosprezarki - do jakichs 60 MW:) - ale pod maska moze byc ciezko upchnac:)

aaa.. i to jak kogos stac na jakies 10-20 najdrozszych mikroskopow u gryzia:) rabat... ? - z rabatem czy bez rabatu to zadna roznica przy takiej kwocie - przynajmniej jak dla mnie:)

ogolnie wglebiam sie w konstruowanie trakcyjnych samochodowych silnikow tlokowych i mam zamair z tego pisac magisterke, wiec dla wiekszosci informacje powszdnie - choc niektore rozwiazania rzadkie a wyrafinowane z ksiazek moge podrzucic.

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 11:39:13 /


Gryziu co to za mikroskop za kilkaset tys ??


U mnie podobnie - młynki kulowe, kruszarki, wytrząsarki, dzielniki próbek, laserowe mierniki cząstek, wagi - ogólnie wyposażenie laboratoriów przemysłowych ....

Pozatym również nietypowe gatunki stali i różne wyroby z dziwnych metali (elektrody miedziane, płyty do kruszarek, bębny, sita itp ) ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 11:39:36 /


Niewiele mogę zaofiarować. Ale mam znajomości w różnych dziedzinach i jeśli nigdzie nie znajdziesz pomocy zadzwoń do mnie. Może pomogę :)

cortinas !G.O.P! / 2008-02-22 11:54:50 /


Właśnie... Może do wątku: Samopomoc dopisać potrzebuje pomocy w nietypowej sprawie? Oczywiście wymaga to ograniczenia w pisaniu "problemów" typu: nie moge doczołgać się do kibla... :P ale każdy zna kogoś i ma swoje dojścia, możliwości. Na zasadzie mam nietypowy problem...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 12:58:48 /


Mike masz wolne 2,5 mln, to Ci z rabatem mikroskop konfokalny na 5 laserach puszcze po znajomości :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 13:23:53 /


A ja często mam wolny kawałek naczepy to ewentualnie cos z Włoch mógłbym podwieźć do Polski:)
Trasa-Mediolan/Okolice/Neapol-Trento-Insbruck-Munchen-Regensburg-i przez Czechy lub dalej Dojczland do Polski....a później z powrotem:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 13:45:25 /


No to jakby co:
- sterowniki PLC Siemens LOGO, trochę S7, Mitsubishi FX, oprogramowanie, zabudowanie itp,
- LabView, jakieś proste aplikacje,
- sprzęt pomiarowy NI,
- trochę z elektryki,
Walić jak w dym

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 13:58:05 /


Piotrek, a zabrałbyś parkę na pokład i wyrzucił we Włoszech, a przy następnym kursie odebrał?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 13:59:02 /


Nie za bardzo bo w tamta stronę lecę w centralne Niemcy i dopiero stamtad mam ładunek na Włochy.To zwykle 2 dni a spać trzeba w aucie.
Nie żebym był wstydliwy ale płeć przeciwna mogła by mieć obiekcje:)
No i moja żona...:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 14:03:05 /


oki wszelakie pytania z dziedziny remontów u renowacji zabytków mebli itp :)

lutnictwo instrumentalne -gitary -budowa, naprawa,renowacja . sprzet estradowy itp .
do tego 2 domy na mazurach i zimne piwko :)

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 14:45:24 /


moze jestem nieznany ale moze ktos cos bedzie potrzebowal :D
-elektrotechnik-wszelkiego rodzaju maszyny cyfrowe etc. ( ale wybitny nie jestem :),
-pobyt w Londynie ( ostatnio bardzo popularne :) -nieodplatne zakwaterowanie ( oczywiscie w granicach rozsadku ), poszukiwanie czesci, samochodow, znam tez pare warsztatow, crusing po miescie itp.,
-wszystko co zwiazane z mysliwstwem i safari :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 14:55:23 /


no to ja też...
jak już niektórzy zauważyli na forum lub w profilu siedzę w likwidacji szkód komunikacyjnych. więc mogę spróbować coś poradzić przy ewentualnej szkodzie

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 18:10:41 /


ja się jeszcze dołoże z zaprzyjaźnioną mieszalnią lakierow, z całą paletą lakierow tradycyjnych (Tychy)

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 18:52:37 /


w razie remontu mieszkania lub domu wszelka pomoc, porady na gg:)

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 19:50:27 /


To jak będziecie potrzebowali jakiejś kawy, albo innego tonera do drukarki siedząc w biurze przy tym mikroskopie od Gryzia, to ja mogę dostarczyć na terenie Wawy i okolic w pełni profesjonalnie ;-)

radzieckii / 2008-02-22 19:52:50 /


siedzę w dziedzinach leśnych-hodowla,ochrona,użytkowanie,urządzanie.drewno-wszystko pochodne+brać motocyklowa.

ZIELONY Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 20:41:47 /


Gdyby komuś trafiły się zniszczone, zbutwiałe, spalone, pogryzione lub rozpuzzlowane bilety NBP to zapraszam, pomogę w szybkiej i bezstresowej wymianie ;)
Prowadzę postępowania publiczne na różne usługi gospodarcze, stałe dostawy chemii, środków czystości, odbiór nieczystości stałych, usługi czystościowe i ogrodnicze, gdyby ktoś prowadził tego typu działalność, to mogę zaprosić do przetargu.
Jeśli masz ciśnienie na monety kolekcjonerskie, to mogę kupić bez kolejki, tylko ścisłe limity są.

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-22 20:46:20 /


a mój ojciec to ma zakład stolarsi w sumie to przeszedł na emeryture :P

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-22 23:28:06 /


Hmm ... A jak dla mnie to to wszystko ni to ładne ni to składne ... i tak nikt tu niczego nie znajdzie (takie moje wrażenie przy tej ilości odzewów i takim procencie konkretnych). Nie mam pojęcia jak ale wydaje mi się że "baza danych" z tego typu informacjami byłaby bardzo pomocna ale ... nie dostępna dla nowych użytkowników(jakiśtam staż lub ilość postów itp.). Na ile parę z tego powyżej przeczytałem, nie miałem siły czytać całości :P, to Bardzo pozytywna inicjatywa się pojawiła i wydaje mi się że warto byłoby to wykorzystać ale w bardziej zorganizowanej wersji.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-23 04:28:35 /


yaycash znowu piles bo dobre pomysly masz

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-23 04:36:52 /


Ty chyba też Ptasiu że mnie popierasz :P

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-23 04:54:27 /


No dobra piłem... dzięki za poparcie (każdemu czasem się zdarza mieć dobry pomysł) :D

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-23 05:00:12 /


Jak dla mnie wątek bez sensu. Zanim ktoś znajdzie coś ważnego w tej zbieraninie to zajmie mu to cały dzień. Poza tym nikt nie będzie tego uaktualniał a mnie na przykład praca zmienia się co miesiąc :) Lepiej napisać normalne ogłoszenie, że poszukujemy pomocy i wtedy zgłosi się osoba (lub kilka) z pomocą. Takie moje zdanie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 11:09:20 /


A ja aktualnie sprzedaję materiały elektryczne i elektrotechniczne.
Wszystko co z prądem związane, duża sieć hurtowni elektrycznych tak więc i dobre warunki cenowe od producentów = dobre rabaty dla Was.
Jeśli ktoś np. robi instalacje elektryczne chętnie nawiążę stałą współpracę.
Ogólnie mogę dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce.

Oczywiście kupując u mnie przyczynicie się do pozyskania środków na utrzymanie mojego starego forda ;)

Piosiu Twoja branża kup coś u mnie :D

www.alfaelektro.com.pl

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-24 13:26:52 /


A nie można by tego dopisać w swoim profilu w rubryce -cokolwiek o sobie-ewentualnie stworzyć dodatkową praca,pomoc czy cos podobnego?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-24 13:35:51 /


Tak :P, i zeby sprawdzic kto np. ma hodowle pieczarek musialbys przejrzec WSZYSTKICH uzytkownikow, albo wypisywac jakies glupie ogloszenia ,itp. ( wyobraz sobie jak ktos by zagail na forum "czy ma ktos namiary na mikroskop elektronowy?"-lincz i uwagi przez pare tygodni )
Wg. mnie watek ma sens bo nie chodzi tu przeciez tylko i wylacznie o motoryzacje-bo uzytkownicy tutaj maja tez inne zawody, zainteresowania i dlatego chyba tez on powstal.
A jak sam wiesz uzytkownikow jest wielu i to miejsce ze swoim stazem i ludzmi ( renoma ) wychodzi troche poza ramy przecietnego forum i jest tez zrodlem rzetelnych informacji nie tylko na temat samych fordow.

Slap me if I'm wrong :D

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 17:51:52 /


Nie musisz przeglądać wypowiedzi wszystkich tylko do wyszukiwarki na forum wpisz np:hodowla pieczarek:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 19:24:20 /


ale żeby to znaleść ktos musi z sensem to napisać

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-24 20:15:34 /


Po to właśnie mamy dział OGŁOSZEŃ. I tam można zapytać bez linczu, bo po 4 tygodniach ogłoszenie straci ważność i nie będzie zaśmiecać forum. Po co sobie komplikować? nie rozumiem... :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-24 21:46:15 /


Można też napisać w profilu - ja mam taką listę całą wydrukowaną ze strony, leży w Capri na wszelki wypadek - są dane kontaktowe, lokalizacja (z podziałem na województwa) i "co kto może".

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-24 22:22:09 /


Rzecz w tym, zeby rozszerzyc ta liste o cos wiecej niz podawanie srubek i chlanie.
Dzial ogloszen? Ha ha :) Dasz ogloszenie "kto pomoze kupic meble"? :D

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-25 21:28:36 /


OKI, dałem się przekonać....
Psychologiczne badania kierowców i pracowników, czyli tzw. psychotesty.
Papiery na C, C+E i takie tam, przewóz osób, taksówki, badania po punktach karnych, alkoholu, suwnice, wózki widłowe, koparki, sztaplarki, żurawie, dźwigi, tramwaje, prace na wysokości, kierowcy-sportowcy etc.
Nie prowadzę działalności korespondencyjnej.

Mam też stały kontakt z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu i czasem mogę pomóc załatwić jakąś sprawę uczelnianą nie noszącej znamion działalności korupcyjnej (patrz: MILO)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-25 21:39:00 /


Bosz... nie noszącą znamion... ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-25 21:40:14 /


o mnie wszytko w porfilu

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-26 09:37:11 /


Spis co kto może i umie jest na liście kontaktów: http://www.capri.pl/services/user-contact-list
Tamte dane da się aktualizować i nie są dostępne dla postronnych. Niestety, danych z profili żadna wyszukiwarka nie wysysa, więc tak się nie da, jak ktoś wyżej proponował.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-07 16:33:11 /


ale CTRL+F juz wyszuka.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-07 17:13:21 /


Dlaczego mi się nie otwierają załączniki zapisane w PDF?

Michał.. / 2008-03-07 21:11:04 /


a acrobata masz zainstalowanego ? opcjonalnie możesz skorzystać z foxit reader czy jakos tak :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-07 21:45:49 /


Acrobata chyba mam ale opcji niet napewno :)

Michał.. / 2008-03-07 22:53:24 /


HMMM!
No ja mogę zaoferować dostęp do wszelkich pomocy drogowych na terenie kraju. Pracuję w Pol-Assistance.
Może hol nie bedzie za free ale jeśli ktoś sie "zatrzyma" gdzie w głooshy to można dzwonić. Ja mogę zdobyć w miarę szybko namiary na hola.
Generalnie siedze w pracy 8-16 pon-pt ale można i po nocy dzwonić. :)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-19 09:50:21 /


Ja generalnie jak m.kozlowski mogę pomóc w jakichś informatyczno-komputerowych sprawach.
Ewentualnie jak ktoś jakiś chór (akademicki w tym wypadku) czy coś gdzieś by chciał zaprosić/usłyszeć, to też do zrobienia :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-20 04:01:28 /


Ogłoszenie skierowane do mieszkańców 100licy lub okolic.

Moja firma, POL- ASSISTANCE poszukuje pilnie operatorów assistance.
Praca jest bioorowa! Polega na odbieraniu telefonów i organizacji pomocy assistance dla klientów ( holowanie, auta zastępcze itp).
Poszukiwane osoby, najlepiej z francuskim... ale jesli nie ma nikogo to kazdy obcy język się nada. Język najchętniej na poziomie dobrym (komunikatywnym) lub wyższym.
Są dwa rodzaje etatów:
1. Cały etat: praca pon-pt -> 8-16
2. Pół etatu ( dla studentów) -> praca na popołudniowe zmiany i weekendy ( w miarę elastycznie)

Kasa?
dla etatowców - na początek 2500 brutto. ( 3 mies)
dla pół- nie wiem bo liczone mają od godziny - ale nie narzekają.

Po wiecej szczegółów dzwońcie do mnie albo piszcie, jeśli ktoś zainteresowany.

Ja pracuję jako etatowiec i nie jest źle. Robota w rozsądnych godzinach, weekendy, święta itp. wolne. Fajny team, powiedzmy że młody. :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-17 11:59:49 /


a ile to będzie na łapkę?

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 12:45:30 /


najprościej jakieś 2/3

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 12:50:24 /


dokładnie.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-17 12:56:09 /


przy normalnych kosztach uzyskania przychodu na łapę 1790,10 złociszy

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-17 17:25:05 /


ty pracowales w elvii? nie mow ze po tym jeszcze nie masz dosc.. :]

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-17 17:57:52 /


Elvii mam dość a zwłaszcza GOściety, tego pojeba!!!!!!!!
Ale tu pracuję pon -piątek 8-16 i jest git. O wiele wiecej kontraktow leasingowych wiec nie bujasz sie z klientami ktorzy nie chca kaucji bulic za rentale czy cos.
Moze i 1790 pln na reke ale to przez 3 miechy potem zmiana umowy i podwyżka.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-18 14:19:36 /


A może ktoś z Warszawy/okolic zna się dobrze na sieciach wi-fi? Mam połączone dwa domy bezprzewodówką (jakieś 500m), dobre anteny itp. Rok działało bez problemu, teraz kuleje. Sporo innych bezprzewodówek się pojawiło w okolicy, może sygnał za słaby, czy coś? Potrzebowałbym speca, który by przyjechał, popatrzył, pokręcił nosem, powiedział zrób to i to i żeby zadziałało.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 11:46:31 /


ściągnij program netstumbler i przeskanuj sieć. Sprawdź na jakich kanałach pracują inne sieci bezprzewodowe. Ustawiając swoją kartę na wolną częstotliwość pamiętaj że 1kanał wifi zajmuje w praktyce około 4-5 kanałów leżących obok siebie dlatego wybieraj kanał który w pobliżu nie ma żadnych sieci.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 12:42:39 /


Jeśli chodzi o częstotliwości w okolicy, to jest dość gęsto na 3 i 10 kanale. Na razie ustawiłem 7, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 może 5 zagłuszać. Na 3 kanale miałem 15% siły sygnału (w porównaniu z 80% na początku - rok temu), na 7 mam jakieś 70% ale nadal coś przerywa czasem. Co ten programik jeszcze potrafi? Bo siłę sąsiednich stacji to airodump ładnie pokazuje... Plan mój (amatorski) zakładał przeniesienie anteny z okien na 1 piętrze na dach nad 2 piętrem, ustawienie precyzyjne anten na siebie (na oko/na soft pokazujący %) i ew. ściągnięcie openwrt i podbicie siły sygnału. Co ty na to?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 12:55:35 /


a drzewo albo blok po drodze niewyrosły ?? :) przeniesienie na wyższe piętro nie zaszkodzi. Tylko nie przedłużaj kabla antenowego. Jak masz na AP-kach to powinny się znajdować najbliżej anteny z najkrótszym kablem.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 13:46:38 /


Pomiędzy antenami nic nie wyrosło. Co do kabla antenowego, to niestety bez przedłużania się nie obejdzie. Obecnie u mnie kabel ma z 1m, po drugiej stronie z 6-7m. Po przeniesieniu będzie z 8m z każdej strony. AP jest u mnie, po drugiej stronie tylko karta sieciowa. W sumie masz rację, pokombinuję jak przenieść na górę antenę i AP razem z nią.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-05-12 13:53:18 /


Wrocmy do tematu...

Robie zadania wysokosciowe na imprezach "integracyjnych" - mosty linowe, zjazdy, tyrolki, drabinki itp.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 00:23:43 /


To i ja się dołożę:
1. Produkuję namioty handlowe, ekspresowe, najlepsze na rynku europejskim, nie tanie ale coś się zawsze da zbić.
2. Prowadzimy wynajem sprzętu Cateringowego, namioty, stoły, krzesła, ławy i cuda na kiju,
3. Produkuję przenośne hale magazynowe, estrady koncertowe, barierki zaporowe
4. Mamy w firmie galwanizernię, cynkujemy detale dla motoryzacji i nie tylko.
5. Produkujemy motorower dla osób niepełnosprawnych "Motowheel", może ma ktoś niepełnosprawnego kumpla, polecam : www.samodzielni.pl
6. Prowadzę mały serwis motocyklowy: regulacje, naprawy itd.
7. Centruję koła motocyklowe, ostatnio poszukiwany fach.
8. Restauruję motocykle zabytkowe

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 00:52:41 /


no to ja tez cos od siebie :
pracuje w salonie opla w dziale części, serwis, gwarancje, szkody ubezpieczeniowe itp,itd

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 08:21:30 /


a ja mam dostęp do laboratorium z maszynami wytrzymałościowymi. Jeśli ktoś np chce zbadać jakie obciążenie wytrzyma do zniszczenia jakiś element to zapraszam.
może to być nawet cały samochód :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 11:02:01 /


Też się dopisze a co mi tam zawsze reklama. Pracuje w sklepie rowerowym jako mechanik i sprzedawca w Pabianicach (koło Łodzi) ul Moniuszki 122.

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 19:42:50 /


To kontynując. Jeśli ktoś szuka opon to zapraszam.
Rabaty mogę dać malutkie tylko, ale zawsze to coś ;) I prawie każdą oponę można znaleźć ;)

michalch83 / 2008-10-15 20:08:51 /


Ja pracuję w hurtowni farmaceutycznej, robię kapsułki....
:)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-15 21:20:57 /


Ucze sie :D moge powiedziec jak sie skutecznie sciaga(majtki z koleżanek) :D :D :D

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 21:32:43 /


Brawo marcinku.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 21:40:47 /


A co tam;] Sprzedaje maszyny rolnicze-ciagniki,kombajny zbożowe i inne takie-jakby ktoś sobie chciał kupić nawet taki mały traktorek do koszenia trawnika to walcie smiało. Poza tym naprawiam w/w maszyny rolnicze;] No i upust na hasło Capri oczywiście;]

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 22:09:39 /


No to na co dzień naprawiam autokary turystyczne, samochody osobowe.Spawam lakieruję.Mogę co poniektóre materiały eksploatacyjnie taniej załatwić.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-15 23:49:39 /


A ja na ten przykład kucharzem jestem z zawodu(wyuczonego jak i wykonywanego) jak to sie komuś przyda...Czasowo moge pomóc tylko na odległość ale jakby ktoś potrzebował to zawsze chętnie.

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-16 04:02:05 /


Innymi słowy chwalimy się na czym kase trzepiemy :D.
No to teraz ja: analiza elementów dokumentacji przetargowej, zbieranie danych technicznych w celu ustalenia ilości i cen, synteza kosztów własnych, przygotowywanie wstępnych harmonogramów prac,przygotowanie oferty w celu przedstawienia jej klientowi oraz kierowanie pracami budowlanymi;
- a najprościej jak się da, to jak ktoś sie buduje i potrzebuje prac ziemnych, pozwoleń, przyłączy sieci i nie zależy mu na jakości i niskiej cenie to śmiało :D. Tylko gdzieś w rejonach warszawy, bo mi się nie opłaca koparek wozić :). No chyba że hale magazynową będziecie budowac to wszędzie pojade :D

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-16 06:24:23 /


To byś UglyKid załatwił lepiej na wynajem jakąś halę w naszej okolicy- będzie na pewno ze 4 chętnych na trzymanie autka :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 08:06:24 /


A ja do tej hali mogę wykonać wentylacje , albo iść na całość i zrobić inteligentny budynek. Jestem automatykiem przemysłowym . Obecnie na utrzymaniu ruchu w kwidzyńskiej papierni. Poza tym szukam przygód w innych zakładach ,by na hobby (FORDA) starczało.
Montuję szafy sterownicze , dokonuję podłączeń obiektowych i uruchamiam draństwo.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 09:30:59 /


he
no to jak już postawicie tą halę to ja mogę wykonać :

postawić/powiesić piec
centralne ogrzewanie
wodę zimną jak i ciepłą
i oczywiście gdzieś to musi wylatywać wiec i kanalizację



Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 10:56:09 /


Chyba że nie dostaniecie pozwolenia z UM to zapraszam do mnie po halę niezwiązaną z gruntem, na którą nie trzeba zezwolenia;P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 11:35:32 /


A ja buduję domy z drewna i jeszcze mam pensjonat nad morzem więc można na wczasy wpaść a i 200m od mojego domku jest pas startowy w połowie nie używany a w drugiej połowie używany czasami. :)

Skrapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-16 18:17:17 /


daj namiar na pensjonat może się wybiore z rodzinką :) Jaka miejscowość?

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 18:56:15 /


Pensjonat w Jarosławcu między Ustką a Darłowem.

Skrapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-16 19:46:15 /


uslugi remontowo-wykonczeniowe.
remontuje-domy,wykanczam-kieszenie.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-16 20:41:48 /


No to ja też, a co.

że firmę mam własną to wiecie "F.H.U. Granada" :))
i aktualnie powiązany jestem z firmą Dierre Polska.
Serwis i montaż drzwi antywłamaniowych, przeciwpożarowych, wewnętrznych, bram, okiennic.

Także jak ktoś nie może wejść do domu, zgubi klucz, potrzebuje przerobić drzwi wejściowe, to zapraszam :))


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-16 20:44:34 /


Skrapi - a stoi tam jeszcze ,,Na Klifie" ???

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-17 20:35:43 /


Stoi, a co? U mnie zawsze po sezonie można zrobić jakieś spotkanie większą grupką, 7 domków 6 osobowych, zdala od centrum no i w cholerę miejsca na samochody :)

Skrapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-17 21:26:06 /


pytam bo byłem tam kiedyś i mam drobną pamiątkę i wspomnienia - w wieczór przed wyjazdem z zielonej szkoły zrobiliśmy wyścig z kumplem na górę do pokoju. tyle że w ostatnich drzwiach zagrał bodiczkiem i wylądowałem na futrynie z rozwaloną głową... :))) pół nocy jeżdzenia po szpitalach itp... dawno to było... ale wspomnienia pozostają i przez tyle lat pamiętam nazwę

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-17 21:31:27 /


"Na Klifie" stoi, tyle, że jakoś dwa i pół roku temu zmarł właściciel, pan Kapica ['](mój znajomy), teraz obiektem zajmuje się żona z synem.

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-18 13:08:20 /


Poszukuję rzeczoznawcy do wyceny domu. Znajdzie się ktosik?:))


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-01 19:43:42 /


palio no co ty...sprzedajesz? czy trafiles jakas okazje :) i bedziesz mial 2 :) ??

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-01 19:49:30 /


Nic z tych rzeczy kolego:))
Muszę, tak na wszelki wypadek ubezpieczyć chałupę, a bez oficjalnej wyceny trudno. Jak podam za dużo, to większe składki, a jak nie daj Boże jakieś nieszczęście się wydarzy to będę miał problem z uzyskaniem kwoty na jaką był ubezpieczony.
Dlatego szukam takiego człeka:))


PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-01 20:09:48 /


Więcej na mailu :)

mtango / 2008-11-02 09:08:19 /


panowie posiada ktos lub ma dostep do gientarki do rur?
no i czy potrafi sie tym zabawic?
milobybylo wiedziec kto sie zajmuje takimi zabawkami :)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-08 17:20:39 /


robisz klatke?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-09 00:36:59 /


Ja mam pełen przegląd giętarek. Hydrauliczna, beztrzpieniowa, trójrolkowa i do tego szlifierkę do siodełkowania. Oprzyrządowania najwięcej na rurę 38mm.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-09 01:35:07 /


to super tylko dlaczego tak daleko mieszkasz zapek?
pozdrawiam.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-09 01:39:38 /


Ja mieszkam na miejscu, to Ty mieszkasz daleko:)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-09 01:41:28 /


klatke....tak ale szczatkowa bardziej chodzilo mi o kolektory rurowe...ale 38mm to za malo..:(

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-09 10:47:18 /


mam kopytko gdzieś w garażu pod takie rury , ale nie pamietam jaka to średnica

http://www.capri.pl/image/car/2506/78770

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-09 19:43:39 /


Buahahhaa... Zapek, fajny tekst! Spadłem z krzesła ze śmiechu :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-11-11 20:01:40 /


Jakby to była Hameryka już miałbym Twojego prawnika na głowie :P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-11-11 20:15:41 /


Panowie! Czy jest ktoś może w Niemczech, albo mieszka, albo przejazdem, albo co?
W mieście Kiel (na północ od Hamburga) mam do odebrania blachy do Taunusa i nie za bardzo możliwość pojechania po to.... Odwdzięcze się sowicie :)

Konar / 2009-03-10 15:14:07 /


http://www.capri.pl/user/5573

Kiedyś obejrzał dla mnie jedno capri w niemcowni więc może i tobie pomoże :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-10 17:20:29 /


czy jedzie z nami architekt ? albo ktor kto przebrnął przez projekt zjazdu z drogi wojewódzkiej ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-09 23:20:57 /


STICH, zdaje się.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-10 08:19:30 /


A co trzeba? Ja robie magisterke z dróg. OStatnio przeprojektowywałem skrzyżowanie w warszawie :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-10 08:20:56 /


Pewnie już w necie szukałeś ale wrzuce: http://www.mzdw.pl/text.php?cat=38
A jeśli coś głebiej to daj znać. Jak nie ja to kogoś znajde kto się zna

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-10 08:26:01 /


Ugly , walę na priva.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-10 08:53:14 /


jedzie z nami tani ;) tłumacz przysięgły jezyka angielskiego ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 13:02:52 /


http://www.translate.google.com/#
Dość sprawny tłumacz :)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 13:59:11 /


przysięgłego mi potrzeba, co by się podpisał pod tłumaczeniem

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 14:05:53 /


a może i czesko-polski sie znajdzie... polsko-czeski juz nie musi byc ;p

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-15 18:05:37 /


no , englishmany , gdzie jesteście ;)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-17 15:24:40 /


Ma ktoś w W-wie dostawczaka? Kumpela potrzebuje przewieźć łóźko z Gocławia na Wawer.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-02 14:26:44 /


Co do transportu łózka to nie wiem ale.....

1. Ja zajmuje sie Transportem Aut POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA, 1-7 aut na raz , raz w tygodniu moi kierowcy robią trasę Antwerpia - Płock, obsługuje bardzo często Hannover i BERLIN. Każdy transport przyjmuje.
Transport aut także na terenie Polski !!!

2. Zajmuje się też Exportem starszych aut m-ki TOYOTA z Polski na zachód.
( Kupię Każdą Toyotę , starsze modele roczniki 1987-1997)

3. Hobbistycznie..... już tylko niestety , gram w zespole rockowym na gitarze, troche spiewam, komponuje, znam troche środowiska jakby coś trzeba było w tym temacie.

Pzdr. KonradKuba.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-02 21:21:50 /


Ano i jestem znawcą tematu i pier......iętym fanem Johna LENNONA.

P.S. ale nie takim jak M.D.Chapman.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-02 21:23:56 /


co do transportu aut z chanoweru to nie wiem ale:

1: lepie wieloryby z gliny i wypalam je w piecu 600 st. , oraz maluje je farbami akrylowymi. Przyjme zlecenie na kazda ilosc wielorybow do wykonania

2: jezdze motocyklem gdy temeratura przekracza 20st, a na miescie sa korki . (przewioze kazda fajna dziewczyne w wieku 21 - 27)

3:gdy nie lepie z gliny i nie jezdze na motorze lubie karmic golebie bulka i spacerowac nad wisla w strone zachodzacego slonca.

4: a po godzinach gram na bandzo , udzielam sie w karaoke i biegle obsluguje zylkowa kosiarke do trawy. ( tak w razie w )

Classmobile / 2009-10-03 00:43:41 /


z możliwością testu;)?

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-03 08:14:12 /


Konrad opisał siebie w trzech punktach. Class zawstydził Konrada, opisał się w czterech.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-03 09:29:58 /


class ty masz nasrane we łbie :DDDDD
hahahahaha

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-03 09:44:25 /


A ja mam rude włosy i od niedawna coraz bardziej rude auto :P

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-03 11:07:58 /


Po 1sze może ktoś potrzebuje transportu auta...
Po 2gie może ktoś ma starą toyote i .....
Po 3cie może ktoś gra np. na flecie i szuka składu....
Po 4 te może ktoś lubi Lennona i chciałby pogadac.....

......że o Capri już nie wspomne.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-04 09:49:32 /


Nie wiem Hubert co bierzesz, ale wzorowo klepie :)) Kurka, upłakałem się..

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-04 10:36:58 /


sołtys do escorta wchodzą graty 190cm długie chyba że zdejmę gródź. Jak chcesz to się zgłoś.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-05 13:37:20 /


a jak szerokie?

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-05 13:52:06 /


swoją drogą już nieaktualne :D
ale dzięki

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-05 13:52:46 /


szerokie jak escort czyli węższe od granady :P

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-07 17:02:48 /


Nie będę nowego wątku zakładał bo mnie zabijecie, więc zapytam tutaj.

Pytanie raczej do ludzi z Południa.
Szukam jakiegoś spokojnego i ciekawego miejsca na urlop.
1. Niestety finanse mam ograniczone, więc ma być tanio
2. Chciałbym coś tam sobie na desce pojeździć, więc jakaś infrastruktura by się przydała.
3. Żeby było gdzie połazić po górach i się zrelaksić.

Nie ogarniam w ogóle południa więc, potrzebuję porady gdzie warto się wybrać. Nie musi to być jakieś totalnie odizolowane miejsce. Istotne, żeby nie było to Zakopane czy inny Szczyrk.
Z góry dziękuję za sugestie i porady!
pozdro
sołtys

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-26 11:40:30 /


Piwniczna , Miedzybrodzie

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-26 12:02:22 /


czy ktoś może jedzie czyms większym z Gorzowa wlkp do Krakowa ??
Potrzebuje przewieść wydech do capri
Lekkie ale duże

karolkrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-26 17:29:16 /


również z Gorzowa Wlkp. ale do Katowic dwa fotele do Capri

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-26 17:33:17 /


jesli wydech dojechał by nawet do Katowic to juz zawsze blizej

karolkrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-26 18:15:17 /


Może dojechać razem z fotelami i poleżeć u mnie :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-10-26 18:31:13 /


to chyba nie ten wątek...

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-10-26 18:50:42 /


Czy jedzie z nami hydraulik? Wojewodztwo pomorskie lub okolice. pzdr

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-01 22:44:13 /


Trochę czasu minęło - aktualizacja.
Jeśli ktoś potrzebuje jakieś chemikalkia ( kwasy, benzyny ) to w małych ilościach mogę załatwic ( naszło mnie dziś jak przyszedł do biura facet i szukał kwasu solnego do wytrawiania karoserii przy cynowaniu).
Ewentualnie jeśli ktoś bawi się w chromowanie to mogę większośc jeśli nie wszystkie odczynniki załatwic w dobrej cenie.

michalch83 / 2009-12-18 19:38:22 /


Anody z blachy cynkowej? :)

Konar / 2009-12-18 19:40:38 /


cynkowe, niklowe, srebrne - napisz dokładnie czego potrzebujesz - w poniedziałek sprawdzę.

michalch83 / 2009-12-18 19:45:45 /


Mail poszedł...

Konar / 2010-01-02 09:11:40 /


Kompa poskładam, doradze, mam dostęp do notków w dobrych cenach (ale nie na zamówienie tylko to co akurat mam ale zawsze coś możemy pokombinować), no i jak to strażak- wszystko da sie zrobić ;)

Morel Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-03 15:14:04 /


Mamy na pokładzie tłumacza do briefu i KS z niemieckiego ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-06 10:35:19 /


żona Rafała - DILLER-a
http://www.capri.pl/user/5905

michalch83 / 2010-02-07 09:04:56 /


potrzebuje miernik do grubosci lakieru w szczecinie.
niedziela 21,02,10 do 14,00.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-21 00:56:36 /


Ponieważ mam obecnie możliwości techniczne z dziedziny pneumatyki i hydrauliki (a ludzie robią tutaj różne projekty i przeróbki) mogę zaproponować dorobienie prawie każdego przewodu hydraulicznego i wielu pneumatycznych z zastosowaniem dostępnych na rynku lub zdemontowanych końcówek. Czyli reasumując - jeśli macie kłopot z dostaniem jakiegoś zakuwanego drogiego węża to mam możliwość go niedrogo dorobić.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-22 20:45:51 /


No to git :) A końcówki od przewodów wspomagania granady po-fl. to są z tych dostępnych na rynku, czy trzeba odzyskiwać ze starych przewodów?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-02-23 08:17:28 /


A czy ktoś w ramach samopomocy mógłby mi poradzić jakąś szkołę jazdy w Krakowie? Pewna miłośniczka starych samochodów stwierdziła, że w pełni będzie mogła realizować swoją pasję dopiero kiedy zda prawko :D. Nie ma być tanio, tylko dobrze.

A może ktoś z klubowiczów się tym zajmuje?
Pozdrawiam.

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-01 12:43:25 /


Użytkownik Beddie
http://www.capri.pl/user/2523
Ma brata który zajmuję się "L"ką

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-03 20:55:47 /


no to ja służę pomocą w zakresie optyka okularowa, optometria, badanie wzroku, oprawy okularowe itd. mam dwa salony optyczne w Chełmie i
Hrubieszowie jak by kogoś trzeba było poratować to chętnie, sprzedaję też hurtowo oprawy okularowe, bywam systematycznie w wielu miastach: KROSNO, JASŁO NOWY SĄCZ, KRAKÓW, MYŚLENICE, OPOLE, WROCŁAW OŁAWA, POZNAŃ, ŚREM, WARSZAWA, SUWAŁKI, GIŻYCKO, MRĄGOWO, KOLNO i wielu innych. Jestem również muzykantem co prawda amatorsko ale traktuję to bardzo poważnie więc sprzęt mam zawodowy i mogę coś doradzić, mam również przyjaciela od serwisowania sprzętu muzycznego który robi wiosła takim kolesiom jak Nergal czy Marek Raduli, rabaty w sklepach muzycznych posiadam duże, również studio nagrań ze sprzętem pro i perką PERL za 50tyś mam dostępne za rozsądny pieniądz. Jak by ktoś coś z tych wyżej wymienionych tematów potrzebował niech wali jak w dym. Rabaty w salonach optycznych w wybranych miastach www.dlaoptyka.pl

danek Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-03 22:27:12 /


Dzięki Szafa za pamięć. Konrad - dzwoń, 501465106, terminy luźne, Yarek świeży, instruktor cierpliwy ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-04 12:35:22 /


kat A też ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 16:11:36 /


Za niedługo też.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-05-04 21:01:12 /


JADĘ
Piątek W-wa---Poznań (tor)
Niedziela Poznań (tor)---W-wa

Coś tam mogę przewieźć ale:
-w Wawie musi dotrzeć do mnie a w Poznaniu musi być odebrane na torze.
-w Poznaniu musi dotrzeć na tor i w Wawie musi być zabrane odemnie ale nie po pół roku :D

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 21:26:46 /


pająk - to chyba chciałeś wpisac w kącik samopomocy transportowej :)))

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 21:42:55 /


hahaha, za dużo winka od kolegi Trefl (własnej roboty)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-05-04 21:48:41 /


koledzy,mam problem z kuna na dachu.
wprowadzila sie zima pod podbitke.
jak ja eksmitowac?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 21:13:49 /


Najlepiej humanitarnie:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-06 21:17:31 /


Dźwięki o wysokiej częstotliwości powinny sprawę załatwić.

PzDr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-06 21:33:45 /


np. stukanie jedną butelką piwa o drugą?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-06 21:38:13 /


A jeśli zwoła kolegów na imprezę?

Tekla / 2010-06-06 21:39:14 /


Mam od lat kuny w domu letniskowym. Po naszym przyjeździe pod koniec czerwca wytrzymują 2-3 dni hałasu telewizorów, odkurzacza, miksera, malaksera, wieży CD etc. Generalnie uwielbiają ciszę, bo to pozwala im przetrwać - ergo każdy długotrwały hałas wypłasza je skutecznie (zwłaszcza, że latem nie potrzebują ciepłego schronienia).
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 22:01:54 /


Po kunach, remont dachu podbitki, około 10 tys zł. Po prostu je zabij.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 23:12:32 /


Curtis - oba występujące w PL gatunki kuny są zwierzętami łownymi jedynie w okresie zimowym (o ile pamiętam od października do lutego), a latem ze względu na karmienie młodych mają okres ochronny i nawet udzielanie takich rad zagrożone jest sankcjami prokuratora, więc ostrożnie...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 23:31:17 /


No skoro okres ochronny mają tylko latem, to znaczy, że zimą możesz je wyeksmitować, prawda?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 23:33:42 /


Na domku letniskowym mieliśmy podobny problem - na pewien czas dawało radę wrzucenie na poddasze kilku choinek zapachowych, kulek na mole czy innych śmierdzideł tego typu - tylko trzeba być pewnym, że zapach nie dostanie się do pomieszczeń mieszkalnych, bo wtedy nie tylko kuny wykurzy.
Generalnie problem finalnie rozwiązał się sam - zwierzaki się gdzieś przeniosły.

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-06 23:40:49 /


dzieki.
bede humanitarny,na poczatek radio maryja 24h.
mam tez tanie cygara,zona zawsze ucieka.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 23:59:47 /


masz na myśli ich zapach czy zdolność do przypalania skóry? :>

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-07 00:23:23 /


Nikt nie napisał o plusach takich lokatorów :)
Masz kunę to nie masz problemu z myszami czy szczurami. Żaden ptak również gniazda nie założy :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-07 11:31:33 /


Oswój ją.

"Zabij". Kolega w za dużo gier pykał typu FPS?......

BartekCapri / 2010-06-07 21:17:55 /


mój dziadek kiedyś oswoił taką jedna co potrącił samochodem :) fajna była.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-06-07 21:45:42 /


Potrzebny transport części z P.C, Miedziana G. do Wlkp

Bluesman Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-26 20:43:21 /


Czy leci z nami kto kto mi mi pomoże przeprowadzić spadek nieruchomości ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-04 14:29:30 /


www.kancelaria-zcw.pl (tylko Dominik lub Łukasz). Powołaj się na mnie to taniej policzą.

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2011-07-04 15:31:07 /


Moja Matka: 25 letni staż -kierownik od spraw spadków i darowizn US
607101072 miejscowość Puławy. Powiedz, że jej syn Cię skierował, to pomoże.
pzdr

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2011-07-04 20:17:52 /


Czy ktoś w Wwie ma znajomosci w środowisku rzeczoznawców od nieruchomości? Potrzebuję wycenić mieszkanie.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-02 17:57:31 /


Ojciec Mack13k jest rzeczoznawca od nieruchomosci

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-04-02 20:37:45 /


Bingo! Dzięki

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-03 08:47:06 /


Potwierdzam. :)

Odezwij się do mnie najlepiej via fb lub na 515 264 029 bo pod prywatnym to ostatnio rzadko bywam. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-04-03 09:50:27 /


Ja jestem rzeczoznawcą :-)
Co prawda nasza firma mieszkań nie wycenia, ale jak coś trzeba pomóc z nieruchomościami/wycenami to służę radą :-)

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-04-03 17:08:42 /


Potrzebuje kogoś kto jest ze szczecina i jest na miejscu w celu obejrzenia autka ewentualnie zaprzyjaźniony zakłąd w szczecinie do kótego od razu można to autko odprowadzić:)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-04-05 22:33:46 /


Przeglądając eBay doszłem do wniosku, że ceny starych Fordów podbijają zalogowani w Polsce?

I jaki wniosek?

Ustalmy, kto przywiezie trupa do kraju bez podbijania ceny?
Tanie pomoce drogowe, autolawety? Proszę wpisać? .................................................................

Ja wykręcę np.: trochę blach do, Consula, ale kupno całego trupa dla mnie nie ma sensu...

Mały przykład: ten trupek jest już kolejny raz.
http://www.ebay.de/itm/Ford-Taunus-Coupe-1974-Knudsen-Erstbesitzer-aber-Rost-/161265441596?pt=Automobile&hash=item258c2b5b3c
Mnie nie interesuje. Ale części mogą być warte 1000,- zł. Wartość trupa do oceniam na 10 eu. Ktoś podbija cenę i nie odbiera. Więc może razem ustalmy? I trupa brać na części za 10 eu?

Niedawno był na capri.. w sprzedaży Scorpio z eBay, zwłoki z silnikiem 2.9, Uszkodzona skrzynia automat, ale skóra tapicerka. Naiwniak kupił za prawie 700 eu. I miał nadzieję, że zrobił interes życia.

Tak do myślenia???????????

zenonDWR / 2014-04-06 00:30:40 /


Załatwię elementy wycienane laserem, mogę zrobić także rysunki, nawet na podstawie szkicu z wymiarami, wszelkiego rodzaju flansze itp.
Pozdrawiam :)

Barac / 2014-09-14 11:51:56 /


Ktoś może wie jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa preferencyjnych warunków w ZUS?
Czy jeszcze coś takiego jest?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-14 15:24:50 /


chodzi Ci o założenie działalności gospodarczej i 50% stawkę przez 2 pierwsze lata?

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-14 21:55:22 /


oj tak.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-14 22:00:16 /


W sumie zus 430zł. Teaz w tym siedzę.

docencik12 Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-15 09:03:49 /


korzystasz ze stawki preferencyjnej jeśli zakładasz pierwszą swoją firmę lub od zamknięcia Twojej poprzedniej firmy minęło co najmniej 5 lat.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-15 09:10:50 /


Nie wiem jak teraz , ale wcześniej okres w którym płacisz mniejszy zus nie liczy się do Twojego stażu pracy.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-15 09:45:39 /


Grzesiu, to co mówisz może dotyczyć innych form zatrudnienia 1/4, 1/8 etatu, umów zlecenie, o dzieło itp. Ale czas w którym prowadzisz działalność gospodarczą liczy się cały do emerytury. Jej wysokość natomiast będzie adekwatna do płaconych składek.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-15 11:21:20 /


Hmm.., a ostatnio wyczytalem gdzieś taka informacje. Poszukam ;)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-15 11:33:45 /


Grzesiu a nie chodziło o zmniejszony wymiar zasiłku po zamknięciu takiej działalności?

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-15 11:55:19 /


http://www.gofin.pl/17,10,305,850,nizszy-zus-dla-poczatkujacego-przedsiebiorcy.html

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-15 11:58:50 /


Z tego co wiem to te dwa lata na niskim zusie określane są jako lata bezskładkowe czyli lata do emerytury się liczą jako staż pracy ale od nich nie ma naliczonej emerytury . Na moje to tak jakby siedzieć na kuroniu czyli masz ubezpieczenie zdrowotne i nic więcej z tym że sam je sobie opłacisz . Ale ilu z nas dożyje emerytury ????

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-16 08:35:24 /


A gdybym chciał mieć jeszcze pracownika ?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-16 08:46:58 /


weź może poczytaj sobie trochę, przecież wszystko masz ... http://poradnik.wfirma.pl/-skladki-zus-w-przypadku-poczatkujacych-przedsiebiorcow/0/0/ http://www.zakladamyfirme.pl/artykul_narzedziowa,849,849,851,zatrudnienie-pracownika-nie-wplywa-na-ulge-dla-nowych.html

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-09-16 09:14:06 /


A może ktoś szuka pracy. Zatrudnimy administratora sieci w Kielcach.

szwagierr Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-19 17:48:43 /


Jesli ktoś w niedalekiej przyszłości będzie podpisywał umowę z Orange na abonament, to mam dla niego 30% zniżkę na cały czas trwania umowy, czyli na 24 miesiące.
Sprawa dotyczy Smart planów Halo i Multi.
Jakby co, to proszę o info na priv.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-09-20 15:34:02 /


szukam kogoś kto ma jakąś wiedzę (lub dobre namiary na doradcę) w zakresie licytacji komor-niiczych lub prawa ko-morniczeego.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-08-26 15:24:22 /


Tak sobie pomyślałem że chyba idą gorsze dni dla wielu z nas, zwłaszcza tych na własnym garnuszku ale może być że nie tylko. Są branże które zamarły i szybko nie ruszą ale do tego czasu jakoś trzeba się ratować. Idąc więc dalej, myślę że wskazane by było wyciągnąć rękę do tych którzy widzą że im się wali. Jeżeli ma ktoś taką sytuacje to napiszcie czym się zajmujecie i zakup jakich usług czy towarów od Was poratowałby Waszą firmę.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-03-24 06:58:29 /


Może dodatkowa zakładka w ogłoszeniach?
Lokalnie poprzez ogłoszenia na np. Fb spontanicznie powstaje masa akcji. Tu ktoś sprzedaje ziemniaki innym razem sklep dowozi chemię, kto inny żywność, piekarnie dają znać gdzie i co można kupić lub zamówić, jak skorzystać z usług mechanika, hydraulika itp. Nawet info jak kwiaty przed kwiaciarnią odebrać, żeby nie zmarniały. Albo zrzutka na knajpę 2oo, żeby jakoś przetrwała. Nie wpadniemy, ale tak jakbyśmy wpadli na piwo czy kawę.

To że musimy być oddzielnie, to nie znaczy że nie możemy być razem.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-03-24 07:48:59 /


Kurwa, ale czasy... Musimy dać radę.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-03-24 19:32:52 /


ja osobiście mam taką możliwość, że pracuję zdalnie z domu i prawie nie odczuwam skutków dlatego jak będzie sposobność to na pewno skorzystam z czyiś usług. Na dzień dzisiejszy chciałem zlecić zrobienie stempla/pieczątki, 5x5cm (wzór jest). Może ktoś u nas wykonuje takie rzeczy to zamiast lokalnie iść szukać, to chętnie dorzucę od siebie cegiełkę.

smolaq / 2020-03-25 08:55:49 /


jeżeli ktoś umie i chciałby naprawić wentylator (demontaż montaż wymiana lub przeróbka silnika i naprawa sterowania) to mogę zlecić komuś z forum. Miejsce Ruda Śląska. Sterowanie Zefir. Szczegóły na telefon.
Mam też do naprawy myjnię portalową dla samochodów ciężarowych. do wymiany lub naprawy silnik z wałem. Też mogę zlecić. Szczegóły też na telefon.

Bartoszch Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-03-25 20:55:02 /


Czy ktoś ogarnia stolarkę wykończeniowa (schody, drzwi), mam kilka pytan tylko, z którymi wujek Google nie rodzi sobie

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-04-22 18:43:27 /


W ramach samopomocy użytkowników capri.pl. Prawdopodobnie za jakiś czas będę chciał budować na Kaszubach mały drewniany domek całoroczny lub/i projektować/adaptować projekt (oraz zgłaszać budowę). Będzie też pewnie więcej prac typu szambo, instalacje el., wod/kan, fundament etc.
Jeśli jest ktoś z okolic 3m kto się tym zajmuje, proszę o info na priv.

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-05-14 15:42:48 /


Witam . Nie mogę znalezć cenników na robociznę posadzki mikrocementowej .
Wszystkie wyceny jakie znalazłem są z materiałem . Może jest ktoś sprytniejszy , albo osobiście
robił kalkulacje .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-18 09:29:12 /


a szukałes w KNC,KNK,KNR?

mtango / 2020-06-18 13:39:42 /


ktos ogarnia w klubie ciecie woda lub laser ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-08-31 14:32:14 /