logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » Stowarzyszenie capri.pl

Stowarzyszenie capri.pl

Stowarzyszenie capri.pl zostało założone w 2004 roku. Cele działania są jasno określone Statutem: popularyzacja motoryzacji z lat jej świetności, integracja środowiska właścicieli i miłośników starych Fordów oraz wszelka działalność na rzecz tego środowiska. Pomimo że nasze "istnienie" datuje się na jeszcze kilka lat wstecz (strona capri.pl została założona w 2000 roku, ale wcześniej też się całkiem sporo działo), to formalizacja naszych działań nastąpiła dopiero niedawno. Założenie Stowarzyszenia miało na celu rozwiązanie różnych problemów organizacyjnych: utrzymania działania klubowej strony capri.pl, ułatwienia organizacji imprez, umożliwienia kontaktów z podmiotami wspierającymi nasze działania.

Członkowie Stowarzyszenia to głównie użytkownicy strony capri.pl, tacy którym zależy na utrzymaniu naszej działalności, strony www oraz na rozwoju klubu. Mamy dwie podstawowe kategorie członków: zwyczajnych - tutaj kryterium jest posiadanie odpowiedniego samochodu - starego Forda, oraz wspierających - bez wymogu posiadania samochodu, dla sympatyków i miłośników którym po prostu zależy.

W ramach działań na rzecz naszych członków udostępniamy konta pocztowe @capri.pl. Oprócz tego każdy członek dostaje do dyspozycji miejsce na dysku na własną stronę www oraz podkatalog widziany na naszym publicznym ftp.

Dalsze informacje: