logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » spotkania, zloty, imprezy » Puchar Capri 2005 - zapowiedź

Puchar Capri 2005 - zapowiedź

- kiedy i gdzie
- plan zawodów
- regulamin
- zgłoszenia i wpisowe
- lista uczestników
- koszulki
- zakwaterowanie

Zapraszamy na trzecią edycję Pucharu Capri !

Cel imprezy jest prosty i klarowny. Wyłonić ze stawki naszych pojazdów ten najszybszy. Jeden puchar, jeden zwycięzca. Żadnych kategorii, ani wiekowych, ani płciowych, ani silnikowych. Wszystkie (no, prawie) chwyty dozwolone - po prostu bezwzględnie najszybszy Ford. A właściwie duet - samochód i kierowca.

Kiedy i gdzie ?

Puchar Capri 2005 odbędzie się 9 lipca na torze "Kielce" w Miedzianej Górze.

Cała impreza ma mieć charakter weekendowy - do przyjazdu zachęcamy już w piątek w godzinach przedwieczornych, prawdopodobnie odbędzie się trening na torze. Zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 11. Czas trwania imprezy przewidziany jest do godziny około 21. Po zakończeniu zawodów przenosimy się na bardzo pobliskie pole namiotowe, gdzie odbywamy huczne obchody z okazji zakończenia zawodów - ognisko, piwo, etc. Niedzielny poranek, i resztę dnia, po odzyskaniu stabilności w pozycji wertykalnej, spędzamy już bez planu, dla przeciwwagi złożoności organizacyjnej dnia poprzedniego. Druga połowa niedzieli to powrót do domów.

Plan zawodów

Zawody podzielone są na dwie części: eliminacje i finał. W eliminacjach biorą udział wszyscy zgłoszeni do zawodów uczestnicy, do finału kwalifikuje się 16 samochodów wyłonionych na podstawie eliminacji. Finał rozgrywany jest systemem pucharowym, którego zwycięzca dostaje tytuł i puchar. Wynik eliminacji nie ma wpływu na wynik końcowy finału, pierwszy i szesnasty zawodnik eliminacji mają takie same szanse na zwycięstwo. Celem eliminacji jest wytypowanie finałowej szesnastki, oraz odpowiednie rozstawienie zawodników w pary finałowe, zgodnie z dalszym opisem.

Eliminacje

Na eliminacje zaplanowanych są 4 konkurencje, w których udział biorą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do startu.

Dla każdego zawodnika w każdej z konkurencji eliminacyjnych wyznaczany jest wynik. Wynik jest liczbą określającą proporcję czasu uzyskanego przez danego zawodnika do czasu najlepszego zawodnika w danej konkurencji. Dla zwycięzcy konkurencji wynik ma wartość równo 1, dla następnych zawodników ma on coraz wyższą wartość. Ostateczny wynik eliminacji to średnia arytmetyczna z wyników cząstkowych uzyskanych w poszczególnych konkurencjach eliminacyjnych. Ostateczna kolejność zawodników w eliminacjach wynika z ułożenia uzyskanych wyników od najniższego do najwyższego.

W tym roku eksperymentalnie zwiększamy intensywność zawodów, tak aby zawodnicy więcej czasu spędzili na torze w wozach, a nie w pit-stopie na oczekiwaniu. Eliminacje odbywają się po dwie jednocześnie, przeprowadzane niezależnie od siebie. Połowa zawodników bierze udział w jednej eliminacji, druga połowa w tym samym czasie w drugiej. Po zakończeniu następuje zamiana. Mamy dwie tury takich eliminacji, czyli w sumie 4 konkurencje:

Do finału kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym uzyskanym wynikiem eliminacji (średniej ze wszystkich konkurencji). W przypadku uzyskania przez część uczestników tego samego wyniku, dającego zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej liczby uczestników, o kwalifikacji decydować będzie dogrywka.

UWAGA: jeżeli czas pozwoli, do finału zostanie zakwalifikowanych 32 zawodników. Czy się uda przeprowadzić finał dla 32 zawodników okaże się w trakcie rozgrywania zawodów.

Dogrywka

Dogrywka rozgrywana jest w wypadku gdy część uczestników zakończy eliminację z takim samym rezultatem, dającym zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej niż 16 liczbie zawodników. Dogrywka polega na przejechaniu jednej pętli toru po zewnętrznym owalu. Uzyskanie lepszego czasu od konkurenta daje kwalifikację do finału.

Finał

Do udziału w finale kwalifikuje się 16 uczestników zawodów z najlepszym wynikiem z eliminacji. Ewentualnie 32 zawodników, jeżeli czas pozwoli.

Finał polega na rozegraniu systemem pucharowym wyścigów pomiędzy parami, które indywidualnie ścigają się na owalu toru na tzw. "dochodzenie" - startując równocześnie z przeciwległych stron toru, i pokonując ilość okrążeń zależną od etapu finału. W 1/16 finału (o ile zostanie rozegrana) zawodnicy pokonują 2 okrążenia, w 1/8 i 1/4 finału zawodnicy pokonują 3 okrążenia, w półfinale i finale przewidziane są 4 okrążenia. Wyścig trwa do momentu osiągnięcia mety pierwszy z samochodów, lub dojście do rywala na odległość 100 metrów. Zwycięzca w danej parze przechodzi do następnego poziomu rozgrywek finałowych, przegrany odpada z zawodów.

Dobieranie zawodników w pary odbywa się w następujący sposób: pierwszy zawodnik eliminacji startuje z ostatnim, drugi z przedostatnim, itd. według poniższego schematu. W finale wszyscy zawodnicy mają równe szanse, niezależnie od wyniku kwalifikacji. Wyniki kwalifikacji wpływają jedynie na rozstawienie w pary finałowe.

1/8 finału ćwierćfinały półfinały finał
X1: E1-E16 C1: X1-X8 P1: C1-C4 F: P1-P2
X2: E2-E15
X3: E3-E14 C2: X2-X7
X4: E4-E13
X5: E5-E12 C3: X3-X6 P2: C2-C3
X6: E6-E11
X7: E7-E10 C4: X4-X5
X8: E8-E9

Taki system zapewnia największe prawdopodobieństwo spotkania się w finale dwóch najlepszych zawodników, celem uzyskania możliwie największej atrakcyjności finału. Zwycięzca finału otrzyma puchar. W celu wyznaczenia zawodników zajmujących miejsca trzecie i czwarte rozgrywany jest dodatkowy wyścig pomiędzy przegranymi z półfinałów. Wyścig ten odbywa się przed wyścigiem finałowym. Dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są nagrody, jeszcze nie określonej postaci. Klasyfikacja prowadzona jest dla wszystkich zawodników - dalsze miejsca zajmują zawodnicy którzy dotarli do kolejnych poziomów rozgrywek finałowych, na danym równoległym poziomie o miejscu decyduje wynik z eliminacji.

Regulamin Pucharu Capri

 1. Zawody odbywają się 09.07.2005 na torze Automobilklubu Kieleckiego w Miedzianej Górze (tor "Kielce").
 2. Zawody rozpoczynają się o godzinie 11:00.
 3. Do udziału w zawodach dopuszcza się wyłącznie następujące samochody marki Ford:
  • Capri (wszystkie wersje i odmiany z nadwoziami produkcji europejskiej),
  • wszystkie europejskie modele Forda poprzedzające pojawienie się Capri (grudzień 1968),
  • europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).
 4. Samochód zgłoszony do zawodów może startować tylko z jednym numerem startowym.
 5. Samochodem zgłoszonym do zawodów może kierować wyłącznie właściciel samochodu, lub jego główny użytkownik. W tym drugim wypadku, zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie, po przedstawieniu przekonującego wyjaśnienia.
 6. Samochód może posiadać następujące modyfikacje:
  • silnik inny niż oryginalny: dowolny silnik produkcji Forda, lub silnik innej produkcji pod warunkiem że silnik w takiej formie i postaci jak został zamontowany w samochodzie był produkowany w czasie gdy produkowany był model samochodu uczestnika Pucharu lub wcześniej - czyli jest nie młodszy niż model samochodu (ten warunek nie dytyczy silników Forda wymienionych wcześniej),
  • dowolne modyfikacje, które nie powodują dyskwalifikacji na typowym okresowym przeglądzie technicznym,
  • dozwolone jest użycie opon typu slick.
 7. Warunkiem dopuszczenia kierowcy i samochodu do zawodów jest:
  • ważny przegląd techniczny,
  • ważne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej,
  • ważne prawo jazdy,
  • posiadanie gaśnicy samochodowej,
  • posiadanie przez kierowcę kasku,
  • wysłane zgłoszenie i opłata wpisowego.
 8. Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadkach zawinionych przez organizatorów.
 9. Rejestracja zawodników:
  • rejestracja zawodników zaczyna się w dniu zawodów o godzinie 9:00 i kończy o godzinie 10:30,
  • po godzinie 10:30 niezarejestrowani zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach,
  • do rejestracji należy okazać wszystkie niezbędne dokumenty opisane w warunkach dopuszczenia do startu,
  • zarejestrowany uczestnik otrzymuje numer startowy, który musi umieścić na tylnej bocznej szybie, po obydwu stronach pojazdu.
 10. Kierowca zostanie dopuszczony do startu wyłącznie w założonym kasku i w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Samochód bez widocznego numeru startowego nie zostanie dopuszczony do startu.
 11. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania prawa oraz zasad współżycia społecznego.
 12. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wykonywania poleceń organizatorów, prowadzącego zawody oraz przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego. W szczególności dotyczy to instrukcji postępowania przy podjeździe do startu, oraz przy parkowaniu samochodu po zakończeniu jazdy.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikacji i wykluczenia z zawodów uczestników w następujących przypadkach:
  • niestosowania się do poleceń organizatorów, prowadzącego zawody lub przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego,
  • niesportowego i niekulturalnego zachowania się,
  • nieusprawiedliwionego spóźnienia się na start do poszczególnych konkurencji.
 14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji konkurencji, zależnie od ilości uczestników, przebiegu zawodów i warunków atmosferycznych.

Zgłoszenia i wpisowe

Przed zgłoszeniem proszę się upewnić że posiadany samochód spełnia warunki regulaminowe, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: puchar@capri.pl, szczególnie w przypadku modyfikacji technicznych samochodu mogących stwarzać wątpliwości (np. silnik produkcji innej niż Ford).

Zgłoszenie do zawodów wymaga:

Jeżeli uczestnik ma ochotę na rezerwację konkretnego numeru startowego, proszę przesyłać zgłoszenia na adres puchar@capri.pl. Pierwszeństwo do rezerwacji numerów mają uczestnicy Pucharu z zeszłych lat, którzy mieli już dany numer startowy.

Lista uczestników

Nagrody

Nagrody funduje:

Koszulki pucharowe

Na okoliczność Pucharu będą koszulki, wg poniższego wzoru. Dystrybucja koszulek wyłącznie na miejscu, pierwszeństwo dla uczestników zawodów.

Zakwaterowanie

Ponieważ zapraszamy już od piątku, proponując wyjazd w niedzielę, poniżej przedstawiamy lokalne możliwości zakwaterowania.

Motel Tor "Kielce"

W budynku przy torze jest motel, w którym można wynająć pokoje. Rezerwacja pokoi indywidualnie, bezpośrednio na torze: telefon (41) 3031660, (41) 3034949.

Pole namiotowe

Pole namiotowe praktycznie graniczy z torem, i na tym polu urządzamy wręczenie pucharu i ognisko po zakończeniu zawodów. Na polu namiotowym, jak to na polu namiotowym, można postawić namiot, spać w samochodzie, obok samochodu, są również domki campingowe.

--
Komitet organizacyjny igrzysk:
 
Michał Konieczny
Andrzej Górecki
Jacek Szczyrba
Adam Lewandowski

Komentarze

echhhhhh
juz sie nie mogę doczekać!!!
ale będzie potworów w tym roku hehe!!

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 00:01:33]


Fajnie :) Tylko nie bede mial czym ;P Ale jeszcze "dużo" czasu ;P Wiec moze sie cos skleci na szybko :) Jak rok temu :)

Mysza liil (EM) [2005-06-11 00:02:04]


przepadlo mi SO moze tutaj sie wyrobimy.. :)

zreszta jak nie Capri to moze w koncu jakims zwyklym toczydlem.. :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 00:08:42]


ja oficialnie mówie że nie wyrobie...;/ niestety kolejny rok z rzedu :(

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 00:10:29]


Moze mnie sie uda, wkoncu :]

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 00:28:54]


Więcej jeżdzenia, więcej zakrętów, aaaaa... trzeba sie nauczyć jezdzić w końcu :)
super :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 00:41:35]


32

32 to jest to, może się załapię?

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 08:09:34]


szkoda ze to tak daleko... :/

fajnie, fajnie!
przejechal bym sie(nie koniecznie startowac), ale to prawie drugi koniec Polski :/.
a tak z ciekwosci, mam pytanko do Poznaniakow - ile tam od Was jest kilometrow? bo jak juz to najblizej mi bedzie przez Poznan, to moglbym mniej wiecej obliczyc sobie koszty przejazdu :).
no i pytanko do organizatorow - czy koszulki bedzie mogl kupic kazdy, czy tylko uczestnicy?
pozdr.

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 09:34:00]


Drugi koniec Polski ??

Miedziana ma tę właśnie zaletę, że leży niemal w centrum RP, a nie na którymś z jej krańców. Są przecież piękne trasy koło Jakuszyc czy Sanoka, ale to dopiero byłaby mordęga dla "tych, co na morzu". Z Poznania na PC jest 340, a ze Szczecina 580 km.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 11:02:16]


Koszulki trzeba by przedpłacić - mi sie udało załapać na koszulki chociaż nie brałem udziału czynnego - zawsze jest kilka sztuk więcej.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 11:09:34]


Koszulki

A ci co nie zdążą przedpłacić zawsze jeszcze mają szansę... PRZEPŁACIĆ :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 11:27:21]


Wreszcie dogodny termin!

Po dwóch latach niepowodzeń z terminami może wreszcie uda mi sie wreszcie wyruszyć na PC.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 13:14:27]


No to nie wypada inaczej tylko sie pakowac szykowac autko zeby dojechalo i wyruszac w swiat na wyscigi :D

Baytek Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 13:17:52]


Piotrki będą ;) A jak dobrze pójdzie to nawet wystartują ;)

Piotrek PCK [2005-06-11 13:29:01]


kurcze, moze w tym roku sie uda ? :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 13:54:06]


nareszcie oficjalna zapowiedź :) i ile nowości :] nowe pachołki nowe eliminacje :) Fajnie :], jeszce nie wszyetko w foorce zrobione, ale najwyzej nie zrobiona bede :]

ps. moge liczyc na nr. 22 jak zawsze ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 17:25:18]


masz zaklepane. jesli ktos jeszcze chce zarezerwowac sobie numer wysylajacie do mnie info

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 17:32:27]


a ja znow nie mam forda :P co za pech :P

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 18:56:44]


Jak zwykle będziemy. Jak zwykle nie startujemy :P
Pozdro

cortinas !G.O.P! [2005-06-11 19:06:02]


dziura w systemie Microsoft PC :P

zgodznie z regulaminem moge wystartowac moją sierrą, gdzyż sierra xr4i niepowtazalne nadwozie przestala być produkowana w 85 roku :), nawet jesli nie uwzgledniacie tego To sierra MK I przestala być produkowana w 87 i co z tym zrobić ? :)

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 19:40:16]


tak samo ford fiesta mk1 koniec produkcji w 1983 roku ?? choć moja jak się poskłąda to się bedzie i tak docierać więc obaw niema ;)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 19:45:58]


No nareszcie!
Super!

Tylko jedno pytanko:
O ile A1 i A2 są teoretycznie bezkolizyjne, to już B1 i B2 budzi pewne wątpliwości. Przypuśćmy, że ktoś zainspirowany corocznym BatOOn-Show (pozdrówka Radziu)ląduje z małej pętli na zewnętrznym owalu. Zakładamy, żeby nie zapeszyć, że do tragedii nie dochodzi, ale driver jadący aktualnie B1 z winy drivera na B2 traci cenny czas. Co wtedy?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 21:55:27]


niestety nie będę startował ;(

już drugi rok z rzędu :( - szkoda że takie wpisowe nie małe :( ale będę na 99,9% (tylko) jako widz

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-11 21:57:58]


Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, że samochód jadący ósemkę wpadnie na owal i będzie niebezpieczeństwo kolizji, przerwiemy wyścig. Jeśli będzie w stanie samodzielnie i bezkolizyjnie wrócić na tor, wtedy będzie to tylko dla niego strata czasu na przejeździe i nie będziemy interweniować. Spotkanie się dwóch samochodów (jednego wypadniętego) w tym samym miejscu, w tym samym czasie wydaje mi się mało prawdopodobne. Ale na wszelki wypadek przemyślimy jeszcze sprawę zabezpieczenia się na taką ewentualność.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 22:05:44]


dla nas rowniez B 1 - B 2 sa bezkolizyjne (teoretycznie). oczywiscie zawsze znajda sie chetni by pojezdzic po torze z fasonem ale zasadniczo naprawde trzeba sie postarac zeby z wewnetrznego wypasc na owal. przyznam ze oprocz wyzej opisanego nie widzialem

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 22:09:53]


postawimy ograniczenie predkosci i znak uwaga dwa niebezieczne zakrety :P

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-11 22:14:51]


fiesta nie spełnia jednego kryterium, mianowicie nie ma tylengo napędu :P a sierra spełnia wszystko ... czy o znaczy ze mogę startowac ?

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 00:58:00]


bede napewno...

...ale jeszcze nie podjałem decyzji o starcie, zobaczy sie...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 11:32:48]


mi narazie wypada ze wystartuje granadą :)) a granada to zjadlina straszna :) wiec zaciekle będe bronił tytlułu..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-12 14:10:04]


Pytanie..

Pytałem sie już organizatrów, ale Was też muszę....

Chcecie Hot-Dogmana z przyległościami?....

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 14:19:52]


Bezapelacyjnie !!! :)

liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-12 14:38:25]


jeszcze sie pytasz!? spróbuj nie przyjechać... ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 15:22:54]


Perana ..... jak w zeszłym roku zobacz na nawias ;-(

(a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II).

Nie ma tu też Transita , nie ma Fiesty - nie ma Sierry - a czy Granade skończyli produkować zanim skończyli robić Capri ??)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-12 16:39:19]


tak , capri skonczyli produkowac po zakonczeniu produkcji granady
perana naped rwd czy fwd nie ma tu nic do rzeczy...taunusy tez byly fwd i startowac moga :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 20:53:29]


a tak z innej beczki..
od ktorej bedziemy sie zjawiac w piatek, w godzinach popoludniowych czy raczej przedpoludniowych, bo wypadaloby rozpalic jakiegos grilla i wypic jakiegos browara na dzien dobry.
Jako ze mam z domu jakies 40 km do miedzoanej to zjawiam sie kole poludnia ze zgrzewka browara i checia oraz grillem. ktos chetny??
....a potem spale kapcie:P...

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-12 21:38:16]


jesli ktos ze startujacych w piatek wieczorem chce wziac udzial w treningach, ktore staramy sie zalatwic, uczulam na browary :)

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-12 22:19:01]


"Kżyhy" będą :)
Co prawda jak zwykle niestety nie wystartuję, bo wciąż jeszcze nie ma czym, ale jako widz oczywiście nie mogę nie być!

Pytanie jeszcze do organizatorów - można sobie już jakoś koszulkę(i) zarezerwować?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 01:48:39]


:(

tak czekałem na ten dzień,ale niestety, nie zdąże z remontem. Postaram się jednak dotoczyć jako widz jakimś japońskim wynalazkiem:)

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 07:33:15]


termin :(((

Po prostu nie wierze w ten termin - to chyba jedyny weekend tego lata kiedy nie moge przyjechac do Kielc :((( no comments......

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 08:50:02]


nie, no Filip, nie mow! kombinuj cos...

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 10:03:55]


Jadę!!!

Miałem tylko obserwować w tym roku, ale jednak pobujam się po torze :)
Tyle że 32 też mnie pewnie nie urządza :)) ale cóż, ktoś musi być ostatni, by zwyciężyć mógł ktoś.
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 10:50:05]


Ja tam wiem jedno , w tym roku z milanoowka bedzie jechac wiele granatnikow ehehhe

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 11:58:12]


Gryz :) nie moge dopuscic bys byl ostatni :)
chyba wystartuje choc tego nie planowalem :D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 12:16:11]


Oj, Wojdat ty się nie martw o Gryzia, też zamierzam wyjechać na emerycką przejażdżkę... ;) Oj, jak dużo zła ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 12:26:24]


PC 2005 inaczej :)

Dobra, to robimy nasze tajne podzawody. Komu sie uda być ostatnim :)
A co do numerów, dla mnie 66

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 12:29:26]


Gryziu, jeżeli nagroda będzie przewidziana również dla anty-zwycięzcy, to jestem gotów jechac naprawdę woooolnooooooooo...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 12:32:39]


panowie bez przesady, wiem ze 10 minutowy przejazd jest bardzo ekscytujący, ale niestety tor bedzie wykupiony na określona ilość czasu i taki 10 minutowy przejazd zarabiście rozwali organizacyjnie zawody, może ustalcie jakiś limit czasu 2minuty czy cos, i kto najbliżej będzie, jak juz wyscigi 'ślimaków' robicie ;P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 12:51:41]


Koszulki: będą na miejscu. Pierwszeństwo dla uczestników, reszta dla widzów. Nie ma przedpłat bo to niestety było jedno wielkie źródło kłopotów: przedpłacił ale nie odebrał, zamówił taki rozmiar a wziął inny, kilka osób rozdawało, potem za nic nie mogliśmy się doliczyć ile odebrano, ile jeszcze do odebrania, ile wolnych, zdarzało się potem że miała być a okazywało się że nie ma, itp, itd.

Fiesta/Sierra: znowu ... Czy to będzie tak co roku ? Proszę o wyczucie ducha imprezy: zajmujemy się samochodami z pewnej określonej epoki, Fiesta i Sierra mimo pewnej zakładki w latach produkcji to inna epoka. Nasza interpretacja co tak a co nie jest wymieniona literalnie.

Palio i hot-dogi: to wątpliwości czy kurtuazja ? OBOWIĄZKOWO

Piątek: jeśli będzie trening, to na pewno nie wcześniej niż 17-18. Później - na pole namiotowe. Wcześniej przed ewentualnym treningiem nie ma nic w planie - można przyjechać rano, ale to tzw. czas wolny.

Walka o ostatnie miejsce: to ciekawa koncepcja, ale nie bierzcie się za to na zbyt poważnie, bo może się okazać że już zmrok a my ledwo kończymy pierwszą konkurencję i co wtedy ? PS. Nagród za ostatnie miejsce nie ma.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 13:01:46]


No tak, wątpliwości i nadzieje rozwiane...
Tak na poważnie: każdy pojedzie na miarę mocy i umiejętności, to oczywiste, a proponowane "ślimacze tempo" to raczej forma usprawiedliwienia słabych wyników.
Pzdr
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 13:12:07]


liil

Przecież napisałem wyraźnie, że nasze podzawody o ostatnie miejsce są tajne. To skąd się już władze o tym dowiedziały?? Jak tu można coś zorganizować przy takich przeciekach??
buhahahahaha

Jasna sprawa, że to żarcik jeno :) ja będę pycił ile da radę, co nie zmienia faktu, że Wojdat i Hrabia nie macie szans :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 13:32:26]


No może z Hooverem uda nam się wygrać, chyba, że kolega wytoczy swojego escorta... Zeskrobię trochę rdzy u siebie, zatankuje 5 litrów paliwa, wyrzucę zapasówkę, to auto będzie lżejsze... ;) A jak bym schudł ze 30 kg to już w ogóle. Ok, więcej się nie odzywam, bo szkoda miejsca na serwerze.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 14:04:39]


eeeeee

a ja przyjmuje zapisy na 2 wolne miejsca u mnie :)

wiadomo gdzie ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-13 14:54:05]


próba

no to ja też spróbuje:) kiedys trzeba zacząć. mam nadzieje, że będę w pierwszej 60;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 07:34:28]


!!!

No!w koncu dorwałem jekiegoś kompa i zalogowałem sie na stronie. W zeszłym roku nie udało mi sie wystartować bo mój samochód wymagał jeszcze troche pracy. Ale w tym roku też spróbuje myslę ze będzie fajna zabawa! Już się nie mogę doczekać!

Saymon Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 11:43:53]


A jak sobie na Skode Favorit przykleje znaczek Forda, to będę mógł wystartować? ;PPP

A tak na serio, to jakby ktoś z Poznania lub okolicy potrzebował transportu, to myśle, że 2 miejsca się znajdą w zamian za partycypację w kosztach paliwa ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 12:12:10]


Też oferuję miejsce, ale w bagażniku - mogę COŚ przewieźć, raczej nie ludków, ale za to gratis. Trasa: P-ń - Miedziana - P-ń

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 12:23:28]


Mam pytanie: czy mogą startować osoby posiadające capri, ale nie zarejestrowane/ nie-zrzeszone?
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 18:12:06]


Osoby "niezrzeszone": zasadniczo lista uczestników która jest powyżej jest nam po to, aby automatycznie wygenerować nieco ułatwień: listy startowe, oraz przede wszystkim trafia to do programu który służy do liczenia wyników w czasie zawodów. Program ten zaś napisałem tak że cały interfejs działa przez www, korzystając z tej samej bazy danych co strona. Tak więc jeśli uczestnika ma nie być w tej bazie, to raczej spory kłopot.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 18:44:41]


Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Nie ma sprawy. A czy my się w ogóle zobaczymy? Większość ludków chciałaby choć raz ujrzeć mitycznego MK ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 18:47:23]


Z zastrzeżeniem wyjątków o charakterze losowym, ja będę na 100%. Pytanie jest czy Wy będziecie ? Ja już tęsknię :) Z tą mitycznością to o co niby konkretnie chodzi ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 18:55:26]


He he he, któryś kolegów na SO opowiadał, jak ujrzał mitycznego kolegę MK po raz pierwszy:
-"Ooo, spójrz!! Widzisz tego kolesia tam daleko (MK przechodził pośród gawiedzi na zlocie 100 metrów dalej)? To jest MK...
- Ooooo, super... To na prawdę MK?! Ooo, super...

Taka mniej więcej historia się wydarzyła, ale nie pamiętam kto ja opowiadał.

BTW: Albi (o niego chodzi) zapytuje się, czy może wystartować w PC.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 20:15:03]


hehe uważajcie bo Albi chciał kupić ponad 200 konne Capri z allegro. Capri na allegro juz nie ma więc kto wie :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 20:35:14]


I na dodatek to złote przewija sięw ogłoszeniach

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 20:39:37]


hahaaha zemsta Albiego. Wkurzył sie i teraz zgarnie Wam wszystkie trofea :D

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 20:50:35]


a złote przewija sie w ogłoszeniach od paru lat więc raczej o niczym to nie świadczy Koniu :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 20:51:24]


hrabia "mityzcnego MK" to niezle :):)

ale na SO"05 chyba nie bylem tak pijany ale go nie bylo !!!

a nie ma to jak jego loczki :P:P

a jest jeszcze jeden podobny :P oczywiscie do MK , malo sie ujawnia ostatnio

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 22:23:11]


Wojdat, kolego i bracie - na SO ktoś mi opowiadał historię o tym jak, po raz pierwszy ujrzał Mitycznego:).

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-14 22:26:08]


No to mamy kuż nową ksywę dla MK - Mityczny. :-)))

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 09:41:07]


MK - Mityczny Konieczny ;) :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 09:42:06]


Numeracja

Czy jest możliwość zarezerwowania numeru 12 ? Kto był na SO wie o co chodzi :) a w sumie to też się muszę oficjalnie zgłosić ...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 11:52:43]


o dopiero teraz doczytałem wyżej, sorki...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 11:53:41]


czy ford z 65r który miał przedni napęd a teraz ma tylni i przeszedł przegląd techniczny,jest zarejestrowany i opłacony będzie dopuszczony? chyba tak bo spełna wszystkie punkty w regulaminie. Wole wczesniej zapytac niż potem stać i oglądać jak inni jeżdżą.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 12:34:15]


Pajak przestan , przecie to nie dojedzie na PC ;D

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 12:52:55]


Czy samochód zarejestrowany na 4 osoby przechodzi przegląd jeżeli:
nie ma tylniej kanapy i brakuje mu tapicerki? :D

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 14:16:19]


defaultowo nie, tapicerke moze by przeboleli, pod waruniem ze nie bedze ostrych krawędzi, ale kanapy nie przepuszczą. No chyba, że $...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 14:35:19]


Odnośnie braku kanapy

Idąc za Rayo i Coke - czy kanapa na płasko (wiozę dużo bagażu) to już jej brak, czy jeszcze nie? Samochód zarejestrowany na 4 osoby, ale w danym momenie nie jedzie nim więcej "ludziów" niż wynosi ilość przystosowanych do tego miejsc? Czy w takiej sytuacji muszę wykazać, że mogę przywrócić stan z momentu rejestracji?

domin [2005-06-15 16:29:50]


Oczywiście chodzi o to, czy warunki PC przewidują dopuszczenie takiego pojazdu do zawodów.

domin [2005-06-15 16:31:50]


Zaraz dostane po łapach od MK za jałowe dewagacje, ale pytanie Rayo zasiało we mnie obawy.

domin [2005-06-15 16:37:28]


Ja nie wiem co to za problem - przecież normalnie możesz z dostawczaka wymontować tylną ławke aby coś większego przewieźć. Tak samo w tym przypadku.

W zasadzie na przeglądzie też nie mogą sie do tego przyczepić - gorzej jakby miejsc było więcej niż w dowodzie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 16:42:47]


Dla mnie sprawa jest prosta, ale...

"dowolne modyfikacje, które nie powodują dyskwalifikacji na typowym okresowym przeglądzie technicznym"

domin [2005-06-15 17:02:01]


Kumpel ma auto rajdówke - z tyłu nie ma nic od kilku lat , nie wiem czy zakłada tylną kanape na przegląd - ale raczej nie wiec taka modyfikacja nie dyskwalifikuje na przeglądzie raczej ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 18:48:11]


mysle że na przeglad wystarczy jeden tylko fotel kierowcy... natomiast fotela pasażera i tapicerek może nie być, takie doszły mnie słuchy, a czy to prawda dowiem się niedługo :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-15 19:01:03]


Żeby rozwiać wątpliwości: dopuszczamy samochody bez tylnej kanapy, jak również z kanapą złożoną.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 19:08:45]


Wybieramy się z moją Justynką jako załoga "Strzałek", pora zaliczyć pierwszą poważną imprezę klubową... Raczej dla atmosfery i kibicowania kolegom, nie ma sensu męczyć 1.6 na ASB ;)
Fajnie będzie poznać więcej ludzi "na żywo" :)
Chcemy jechać już w piątek, niezbyt późnym popołudniem. Jedzie wtedy ktoś jeszcze z Kraka? Może zrobimy mini-kolumnę?

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-15 21:51:59]


oj w piatek sie troche osob szykuje

a co do foteli to jak pamietam dobrze to Piotrek Ł....vel Kankkunen

na PC 04 jezdzil bez tylnich siedzen lezaly na polu namiotowym :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-15 23:44:19]


Ja sie wybieram jako widz,jakoś niemam żyłki rajdowca.wole se spalić lacia:)
monter
ps.
będe miał wolne miejsce jak ktoś chętny z gliwic i okolic to zapraszam

monter25 [2005-06-16 09:57:42]


Z mojej strony to nie była kurtuazja, tylko autentyczne pytanie, czy jesteście jeszcze w stanie zjeśc moje Hot-Dogi:))))
I mam pewien problem tyż... Jak ja te moje Hot-Dogowanie powiąże z wystartowaniem..:)))
A co... Hot-Dogi też sie lubią przewietrzyć i pościgać:))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-16 12:08:00]


musisz siobie zastępce znaleźć :) Xenia może, tylko niewiem czy na tym dobrze wyjdziesz ;]

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-16 12:10:03]


ja hot-dogi chcieć :)

a co ja będę przełykał oglądając ścigających się? :(

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-16 12:54:36]


A w czym problem?
Ścigasz się normalnie, a cała kolejeczka biega za Tobą :))

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-16 13:46:38]


Powyżej w treści pojawił się wzór koszulki.

> czy ford z 65r który miał przedni napęd a teraz ma tylni i przeszedł przegląd techniczny,jest zarejestrowany i opłacony będzie dopuszczony? chyba tak bo spełna wszystkie punkty w regulaminie. Wole wczesniej zapytac niż potem stać i oglądać jak inni jeżdżą

Prosimy o szczegóły techniczne - co to za model, jaki silnik -> puchar@capri.pl

Albi: nie możemy wyjść ze zdumienia że można tak nie rozumieć przekazu jaki się wiąże z zablokowaniem konta i wykluczeniem ze Stowarzyszenia. To był sygnał do zmiany piaskownicy, dość zaś znaczy dość. Za to od tego czasu trafiliśmy pod wielokrotny ostrzał mailowy:
- że drażni go nasze rozdwojenie jaźni
- że żąda usunięcia swoich danych i zdjęć ze strony i naszych wszelkich materiałów (usunięte !)
- że żąda usunięcia wszystkich jego postów (punkt 8 regulaminu określa akurat co możemy z nimi robić)
- że oczekuje natychmiastowego działania w tej sprawie
- że się nie zrozumieliśmy bo on ma gdzieś punkt 8 regulaminu
- że oczekuje telefonicznego potwierdzenia podjętej decyzji
- że nie odpuści
- że miał rację od początku
- że rozdmucha to na forum
- że zawiadomi losowo wybranych członków Stowarzyszenia
- dlaczego odpuścił sobie klub i Stowarzyszenie
- że nie da sobie rady z grupą zadufanych w sobie warszawiaków
- żeby wpisać go na listę uczestników Pucharu
- że jak nie to żeby podać to do wiadomości wszystkich z uzasadnieniem dlaczego

Podaję więc do wiadomości wszystkich (na specjalne życzenie): nie ma miejsca w naszej działalności na taki stosunek do otaczającej rzeczywistości jaki prezentuje Albi. Zachowujmy się jak dorośli ludzie i skoro ustaliliśmy już że nam razem nie po drodze, to niech tak będzie. Co gorsza ilość i treść komunikatów od Albiego od czasu zablokowania konta nie wskazuje za bardzo na możliwą odmianę sytuacji.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-16 16:16:31]


Michale to wszystko co napisałeś dotyczy bajki pt. "O Albim, co w stowarzyszeniu nie chciał być" i jak ta bajka się kończy, to jedna sprawa.
Natomiast jeżeli ktoś ma Forda, który objęty jest regulaminem zawodów, spełnia wszystkie wymagania i wpłaci wpisowe, to moim zdaniem powinień startować.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-16 20:28:59]


bałbym się wjechać na tor jeśli na nim byłbny już ww. niewiadomo co takiemu strzeli go głowy.. sory ale na własne życzenie został usunięty więc niech znajdzie inną piaskownice..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-16 23:25:25]


Rayo, bajka pod tytułem "klub - dziękujemy" i zawody mają wbrew pozorom dość sporo wspólnego. Finał bajki klubowej był jaki był z dwóch zasadniczych powodów: brak uznania dla jakichkolwiek zasad ustalonych przez grupę oraz niepełna kontrola nad emocjami związanymi z kontaktem z innymi ludźmi i poczynaniami z tego wynikającymi. Te dwa problemy w obliczu zawodów, szczególnie zaś w kontekście bezpieczeństwa które jest bezpośrednio związane z przestrzeganiem ustalonych zasad i rozsądnym zachowaniem się uczestników, po prostu powodują wielką wątpliwość czy będzie ok. Póki co Albi był przewidywalny tylko na jeden sposób. Jak się "ciało organizacyjne" zbierze w najbliższym czasie, to rozważymy jeszcze ten temat.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-17 01:04:54]


Boże, dawno się tak nie uśmiałem czytając "historię Albiego". Ten facet ma kłopoty ze swoją emocjonalnością. Ja bym go nie wpuszczał nawet na widownię na PC, a co dopiero na tor.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-17 11:31:45]


hmmmm
koszulka zejefajna :)

i znowu Chuder sponsorem ;) ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-17 12:10:31]


a ja nie przyjade:( kiedy wreszcie bede mial czas na jakis zlot:( postaram sie w nastepnym roku:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-19 10:29:23]


A jeżeli wpłacę teraz pieniądze i wpisze się na listę uczestników. A jednak okaże się że nie będę mógł startować, to czy pieniądze zostaną zwrócone? Bo niestety do końca nie jestem pewien czy kapeć pojedzie na miedzianą :( A nie chcę żeby była tego typu sytuacja że się nie zapiszę, jednak uda się kapciem przyjechać, a i tak nie będę startował bo nie będę miał opłat uiszczonych.

Piotrek PCK [2005-06-19 10:51:18]


Regulamin pkt 8.

[2005-06-19 10:54:05]


No tak, w takim razie czekam na odpowiedź, na drugi punkt mojego pytania :)

Piotrek PCK [2005-06-19 10:56:33]


Piotrek: Lista uczestników i numery startowe będą przygotowane kilka dni przed Pucharem. W związku z tym zapisanie się w ostatniej chwili na torze może być kłopotliwe. Ponieważ jednak rozumiemy różnego rodzaju obiektywne trudności, indywidualne przypadki będziemy rozpatrywać na miejscu. W końcu chodzi o to, żeby wszyscy mieli fun. Jeśli nie wpłynie to na organizację całośći imprezy, to nie będzie problemu ale w tej chwili nie możemy niczego zagwarantować. Chodzi o kwestie techniczne, jak np graniczną liczbę samochodów, nad którą będziemy w stanie zapanować. Póki co postaraj się wyszykować wóz.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-19 11:19:25]


Wyszykowanie to jedno, ale jeszcze muszę zrobić przegląd :( bo bez tego to i tak nie wezmę udziału. Ale do końca zapisów mam jeszcze 11 dni, postaram się dać radę i zapisać się choćby 30tego o 23.59 ;)

Piotrek PCK [2005-06-19 11:56:10]


z tego co mi sie zdaje to w tamtym roku mozna sie bylo jeszcze zapisac w sobote rano , ale to fakt wszystko zalezy od samochodow i od danej sytuacji czy sie da w tym roku
a co do kasy to w zeszlym roku starsky zaplacil i nie przyjechal bo .... most mu sie skonczyl .. i mysle ze to bylo zrozumiale

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-19 16:31:06]


Hot-dog'i

Palio pomyśl poważnie o jakimś pomocniku albo jeszcze lepiej drugiej budce bo stanie 20 minut za paróweczką w bułce jest mocno irytujące.Na PC 2004 nie padliśmy z głodu tylko dzięki tobie więc nie rozczaruj nas.I nie zapomnij prażonej cebulki do Hotdogów.

Arni12 [2005-06-19 21:26:18]


Takie pytanko. Czy ktoś powiadamiał o imprezie media? Nie wiem czy jest w ogóle taka chęć ze strony organizatorów, ale tak sobie pomyślałem, że np. w TVNTurbo pokazują zloty cc, golfów, opli itp., a bardzo rzadko pokazują zloty old- i young-timerów.

Fajnie by było jakby dzięki takiej relacji jakiś młody człowiek zakochał się w motoryzacji z przed lat :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 12:59:56]


Popieram wniosek kolegi, też o tym myślałem, ale kontakty z mediami leżą w gestii organizatorów. Wydaje mi się, że TVN potrzebuje trochę więcej czasu na zorganizowanie kamerowej obstawy niż 3 tygodnie, ergo trzeba było o tym wcześniej myśleć. Ale może GT Classic jakąś wzmiankę zamieści :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:08:15]


ja i o tym myslalem ale po kontakcie z GT Classic chyba sobie podaruje

nie wiem jak Orzel sie z nimi dogadales i czy nadal kontakt jakis macie ale po 2 mailach slad po nich zaginał

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:09:43]


Z tego co pamiętam to proszą chyba żeby ich poinformować przynajmniej na 2 tygodnie wcześniej. Ja też jestem za, ale decyzja należy do organizatorów.

Piotrek PCK [2005-06-20 13:10:11]


Czyli jest jeszcze jakaś szansa ... Fajnie by było zobaczyć w relacji śmigające po torze cariki, granatniki, taunusy itd. :).

A ogólnie telewizja jako medium o największym "polu rażenia" bardzo pomogłoby w realizacji paragrafu 7, oraz punktu 3 paragrafu 8 statutu stowarzyszenia :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 13:17:52]


to nie kllikajcie tu tylko dzialajcie :P

a nic nie stoi na przeszkodzie by bylo 20 zgloszen by przyjechali do Miedzianej , wiec nie ma co zostawiac tego organizatorom

dooobra to i ja zadzialam :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:20:50]


Wojdat, bracie, chętnie wyślę ze 4 emile do tvn i 6 do GT Classic, ale musimy miec błogoslawieństwo Mitycznego & Co. bo to samowolką zalatuje ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:22:26]


Napisałem, ale nie wysłałem. Może być?

Dzień dobry,

W imieniu uczestników dorocznego Pucharu Capri chciałbym zaprosić twórców programu TVN Turbo na powyższą imprezę. Będzie ona miała miejsce na Torze "Kielce" w Miedzianej Górze w dniu 9 lipca br. Na torze pojawi się znakomita większość Fordów Capri, Granad i Taunusów zrzeszonych w obrębie serwisu www.capri.pl
Szczegóły poznają Państwo na stronach Stowarzyszenia Capri.pl:

http://www.capri.pl/club/cup-2005-info#42b6a6c11b17f

Gorąco zapraszamy

Marcin "Hrabia" Cybulski & Uczestnicy

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:32:44]


jakie blogoslawienstwo Mitycznego ......

ja mysle ze to nie jest potzrebne i on sam sie wypowie jak zobaczy co napisalismy

a po to jestesmy czlonkami by pomagac i wymyslac i kombinowac
Mityczny tez ma na glowie rozne inne sprawy a nie tylko ta strone wiec .... do dziela

dla ulatwienia podam adres do korespondencji

redakcja.tvnturbo@tvn.pl <redakcja.tvnturbo@tvn.pl>

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:36:02]


dziwnie sie skopiowalo
ma byc tak :

redakcja.tvnturbo@tvn.pl

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:39:42]


He he he, 9 lipca TVN Turbo jest w Poznaniu z jakąś imprezą.
http://tvnturbo.pl/1230577,artykul.html
Może zabiorą się z tymi pannami i trakami na Miedzianą ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:44:56]


Na razie jedyne co mam czas napisać - to dajcie sobie nieco na wstrzymanie ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 13:48:15]


No własnie .... I zaraz się okaże, że sprawa już dawno załatwiona :D.

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 13:53:56]


A ja ubolewam, że na coraz wiekszej liczbie zlotów musze samochód zamykać :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 14:38:39]


Z jednej strony trochę reklamy by się przydało, ale z drugiej, to zbyt duży rozgłos dla tej imprezy według mnie przyniesie tylko same niekorzystne zjawiska.
To wszystko zatraci też pewną formę amatorsko-zabawową, co nie byłoby wskazane... Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 14:44:17]


Jak dotąd redakcja GT Classic nie wykazała najmniejszego zainteresowania naszą działalnością. Wysłałem maila z informacją o klubie i Pucharze jeszcze w zeszłym roku. Do dziś brak reakcji. Najwyraźniej jednak dają sobie radę sami, bo w najbliższym numerze ma być monografia Capri. Wobec tego nic na siłę.

Z TVN Turbo są prowadzone rozmowy. Jest szansa, że z większym sukcesem, niż w przypadku GT Classic. Co będzie, zobaczymy.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 15:27:32]


A po co nam TV ? Łeeee tam.

I kto wpadł na genialny pomysł zlikwidowania konkurencji : czas rozpędzania 0-100 ???

Ręka do góry !

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 15:30:29]


Eksperyment robimy taki. Konkurencje będą rozgrywane w bardziej intensywnym tempie i zrezygnowaliśmy z próby 0-100 km/h, żeby było więcej czasu na finał.
Jeśli się okaże, że w tym roku będzie wystarczająco czasu na przyspieszenie, to za rok może się do tego wróci. Poza tym dochodziły nas słuchy, że nuda, panie nic się nie dzieje, to w tym roku wyrzuciliśmy...

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 15:51:13]


Prosze przywieźć w razie takim przyrząd ;-) (jeśli nim dysponujecie)
- bo to była najciekawsza (chyba?? jest jakieś poparcie?) tabelka z wynikami do obserwowania.

Ja chcieć zmierzyć ile mieć Escort do setki a tu ;-(Jeśli byłyby rozgrywane 2 konkurencje naraz to moze nie byłoby tak źle z tą nudą i brakiem widowiskowości ?? Póki co nie ma do niej parzystej. Szkoda, że wypadło z planu - a z drugiej lepiej dla kierowców ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 16:03:56]


Bardzo możliwe że będzie ktoś z GT Classic. Mnie tylko zastanawia na cholere ta telewizja?!

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 17:42:15]


prasa i TV:

Mamy dwa bieguny: jeden to impreza klubowa, w sosie własnym i w spokoju, drugi biegun to impreza medialno-komercyjna. W pierwszym przypadku - to wiadomo, bo tak do tej pory działaliśmy. Drugi biegun - to błędne koło nakręcania spirali: sponsorzy wymagają TV, prasy i widowni, TV i prasa oczekuje imprezy o wymiernej skali żeby odnieśli wrażenie że się w ogóle coś dzieje, widownia oczekuje festynu z watą cukrową, balonikami i najlepiej żeby się zabił jakiś kaskader. Prędzej czy później sytuacja wymyka się spod kontroli. My zdecydowanie nie chcemy robić żadnego festynu. Nie chcemy za bardzo prasy ani telewizji w formie ogólnej i na ich zasadach funkcjonowania. Proszę sobie wyobrazić tylko telewizję w Gryźlinach. Wygląda na to że koniec jest blisko: anons Gryźlin pojawił się w jakiejś gazetce tuningowej. Ja bardzo chciałbym wiedzieć, który to *#(&%^(@$% sabotażysta jest za to odpowiedzialny. W związku z obrotem sprawy który zagraża odbyciu się Gryźlin w ogóle, właśnie zdejmuję anons Gryźlin ze strony głównej i przechodzimy do podziemia.
Co do Pucharu, to próbujemy zorganizować sobie prezentację taką jak sobie wyobrażamy. Jeśli się nie uda, to tv po prostu nie chcemy, bo powiadomienie np. "tvn turbo" na zasadach ogólnych jak tu już powyżej prawie to zrobiliście, skończy się anonsem u nich że się odbędzie taka impreza, to się z kolei może skończyć napływem widowni różnej maści, a wtedy nie tylko będzie trzeba zamykać samochody jak coke pisze, ale również przy nich na wszelki wypadek siedzieć.

pomiar 0-100:

Konkurencja wycofana w wyniku różnych wniosków które do nas dotarły, do tego słabo się parująca z czym innym przy nowej koncepcji przeprowadzenia eliminacji. Jeśli ktoś chce sobie zmierzyć 0-100, to wezmę akcelerometr i na treningu w piątek powinno się udać.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-20 17:57:03]


A moim skromnym zdaniem to do jakiejs gazetki krótka wzmianka PO pucharze co najwyżej mogłaby sie ukazać nie wcześniej

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 18:13:56]


ja tez jestem na nie, a co żeście sie tacy medialni niektórzy zrobili? kto to słyszał żeby sie np. na Gryźlinach czy innym tego typu zlocie fure zamykało, telefony i aparaty chowało... a no właśnie, chyba nie chcemy żeby tak było, bo chyba mamy dość pilnowania fur na ulicach naszych miast? nie wiem czy bym przyjechał jakby była TV i nieogarnieta widownia...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 18:23:30]


hmm... TV jak Tvn Turbo OK, ale juz po zlocie żeby pokazac że był, a nie że bedzie :) Przez rok wszyscy zapomna i za rok znow sie pokaże w TV, że zlot był :)

0-100 szkoda że nie ma :( dopiero teraz zauważyłem, wczesnij sie nie wpatrywałem bo to było oczywiste że ta konkurencja jest... okazuje sie że nie ma :( mam nadzieje, ze wyrobie sie na trening :]

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-20 18:45:02]


też jestem chetny na pomiar 0-100 chociażby na treningu tak z ciekawości

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-21 08:13:44]


co do GT to tak jak napisal Orzeł nie daja znaku to niech spadaja , mi pisali ze spox i tak dalej .......i nic ....
ale myslze ze bardziej atakuja kluby takie jak PZM, Automobil, a do nas podchodza jako do undegrandowego zrzeszenia ...

z jednej strony ok , bo faktycznie pilnowac samochodu mi sie nie chce na zlocie , wole pilnowac kufla by bylo co w niego nalac by sie nie zbil ;P

ale jest druga strona
po moich pytaniach i lekkim zaangarzowaniu w imprezy na torach zeby zrobic impreze, to chca by wstapic do np.Automobilu
konkretnie chodzi mi o tor w Lublinie . Byla by szansa na impreze ale niestety oni warunki stawiaja i jak sie nie dostosujemy to zostaje odpowiedz... "to jest tor kartingowy,i samochodow na niego nie wpuszczamy" a jak ktos sie interesi bardziej to wie ze na tym owalu nie jeden samochod jezdzi , a i ja jezdzilem ....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-21 14:11:57]


o i ja bym bardzo chetnie zmierzyl czas od 0-100, bardzo jestem ciekawy ile moja caprysna by wykrecila :)

Dziki [2005-06-21 15:38:21]


z GT Classic prawdopodobnie będą.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-21 16:07:26]


a co z starymi FWD ? wg regulaminu fiesta mk1 moze startować w tamtym roku było podobnie ale i tak nikt niezezwolił na start :/

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-21 16:34:35]


Chyba nie uważałeś na lekcji w zeszłym roku. Fiesta nie mogła startować ani rok temu, ani teraz. Z FWD dopuszczone są tylko stare Taunusy.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-21 16:43:39]


Maciek,nie zeby mi fiesta nie pasowala, ale przeciez w regulaminie jak byk wymienione sa auta ktore moga startowac razem z capri:
" (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II)."
pozdr.

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-21 16:45:36]


eh bardzo fajnie :/ :/ :/ :/
słowo więc nie o znacza tylko
i gdzie tu sprawiedliwośc że jedno fwd jest dopuszcozne a drugie nie ?? produkcja 0d 76-83 :/

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-21 17:03:44]


Dziki jak przylecimy w piatek to spokojnie da rade
mysle ze i tak bedziesz najlepszy ale ciekawosc jest jak bardzo i ile ????? no no...

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-21 23:38:21]


a jakie koszta koszulek ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-22 23:11:04]


o wlansie bo nie wiem ile odkladac , bo na "telewizory" nie moze zabraknac

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-23 00:19:04]


TV

w sprawie tv i innych kibicoof jestem także przeciw ! to nie mecz ani zlot tuningowców , to nie lato z radiem ani koncert metaliki, proszę bez masoowki, żeby nie wyszła kaszanka

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-23 14:12:17]


TV - HAHAHA

dla niewtajemniczonych TV jest to kartonowe pudło z browarami (zazwyczaj 10, 15 lub 20szt.) po zerwaniu tekturki z czoła pudła można zobaczyć co jest w tym odcinku grane :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-24 20:12:31]


Bez TV

Jestem za tym zeby tv nie było na PC.Niech to bedzie spotkanie tylko i wylącznie miłośników Oldfordów.A tv czy GT classic sami przyjdą za jakiś czas jak beda szukac materiału do publikacji(czytaj:czegoś nowego)A wtedy Stowarzyszenie bedzie dyktować warunki.Ja tak myśle że cierpliwość sie oplaca.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-24 20:29:55]


Rydzu ale nie da sie dlugo ogladac , bo po jakiejs godzinie moze mniej w pare osob , program sie konczy ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-24 20:35:30]


Wojdat, co Ty opowiadasz???

Wtedy się sprawdza co leci u innego nadawcy :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-24 21:35:55]


ojjj oby tam wczesniej nikt nie ogladal .... ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-25 12:28:39]


Nakręcimy film?

Po co nam TV, sami sobie poradzimy. :) Chętnie poudzielam się z kamerą na pucharze, może nie jako jedyny. Zbierzmy się w kilku chętnych, dogadajmy, wyprodukujemy coś fajnego może. Belzebuby kręcili w zeszłym roku, a co w tym?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 14:59:05]


a w kwestii wpisowego

to moim zdaniem zbyt mała różnica jest miedzy kwotą od zrzeszonych a od niezrzeszonych ...różnica powinna być na wyższym poziomie conajmniej 60/100 , 70/90 do mnie nie przemawia... ale, ok, już wpłacam

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie [2005-06-27 15:51:19]


Radio

Na Pucharze 2003 udzielałem wywiadu dla jakiejś stacji radiowej.Nie wiem czy to puścili w eter bo lepiej mi wychodzi woskowanie samochodu niż robienie za show mena.

Arni12 [2005-06-27 16:13:45]


wyjazd

Ja mam takie pytanko odnośnie wyjazdu na zlot. Jezeli ktoś jedzie z Warszawki chętnie bym się dołączył, fajnie by się jechało na kilka furek. W zeszłym roku z Jabolem i Gryziem startowaliśmy z Bielan, może i w tym roku ktoś jedzie z tych okolic? :-)

Saymon Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 21:49:02]


Cześć Szymek, widzę że wreszcie Ci się udało zarejestować na stronie :)
Ja będę jechał z Treetopem i może Marianem w piątek, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie o której. W Radomiu będziemy łapali Rafała do konwoju a w okolicach Szydłowca jeszcze Rydza zapewne. Tak więc możemy się zgadać jakoś razem, to ładną bandą będzie można napaść na Miedzianą :] Masz telefon w profilu, to się można zgadać dokładniej, albo jeszcze lepiej zapraszam do BGC w najbliższą sobotę na spocik fordowy, będzie można obgadać sprawę.
Pozdro
liil

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 22:24:28]


gdyziu, chłopie, nie masz jakichś prywatnych torów komunikacji z rzeczonym Szymkiem ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 22:32:11]


No to fajnie Gryziu w takim razie się jakoś zdzwonimy a odnośnie tej soboty to bardzo chetnie.:-)

Saymon Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 22:35:46]


Przepraszam, to był przedostatni raz.

A tak szczerze, to do tej pory nie mialem :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 22:40:40]


Albi: po obradach z udziałem głosów doradczych postanowiliśmy dopuścić Albiego do zawodów. Wyszliśmy z założenia że w obecnej chwili obrót spraw może iść wyłącznie ku lepszemu i może warto choć raz spróbować. Albi zobowiązał się do udziału w imprezie w sposób w jaki sobie to wyobrażamy, zrobił to w sposób który powiedzmy że nas uspokoił. Koniec komunikatu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-27 22:43:57]


Gryz o mnie zapomniałes :/
ehhh

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-28 00:15:31]


:(

Pomimo tegoze moj Capri idzie jak zly to mnie nie bedzie na PC w tym roku bo trzeba w Unii zarabiac pieniazki... Wkoncu zeby ktos sie mogl bawic, pracowac musi ktos ;) Udanej zabawy zycze!

Bystry [2005-06-29 10:50:04]


szkoda ze nie pojade ale zycze dobrej zabawy za rok na pewno bede .Wyrobie sie za to na Gryźliny .

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-06-30 10:12:15]


Potrzebuję Waszej Pomocy (Warszawa i okolice)

Będę miał zaszczyt Was wszystkich poić i trochę podkarmić na Pucharze.

Problem mam jednak wielki.
Zawsze na spotkania z Wami, dla Waszej wygody przywoziłem stoły i krzesła i parasole. Niestety z przyczyn organizacyjnych (człowiek od którego brałem stoly i krzesła przeniósł się do Poznania) nie mam Was na czym i przy czym posadzić. Ostały mi się jedynie parasole i duży namiot.
Stąd moja prośba o pomoc.
Kto z Wawy lub okolic jest mi w stanie pozyczyć na wyjazd takie rozkładane stoły z tworzywa+komlety krzeseł? Może byc po jednym komlecie. Zważywszy na liczbę uczestników i kibiców potrzebuje około 6-ciu takich komlpletów. Chyba że może ktoś ma ławy i stoły składane - te tez mile widziane...

Z góry dziękuje z pomoc.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-01 21:41:03]


transport Wawa i okolice

wyjeżdżamy z Gryziem w piątek w godzinach wczesnopopołudniowych, jako że Caprika nie dam rady opłacić :( to jade Granadą więc mam kupe wolnego miejsca, tak więc zapraszam... jedziemy tak: Warszawa-->Janki-->Radom-->Miedzana

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-04 13:19:48]


ponawiam zapytanie o cene koszulek.

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-04 14:12:52]


koszulki nie powinny kosztowac wiecej niz 35 zl

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-04 14:44:14]


publika

Witam, juz na 99,9% wybieram się do Miedzianej jako kibic.
Mam pytanie, czy dla "ludzi z zewnątrz" przewidziana jest opłata za wejście na tor? Bo nie wiem na jaki dokładnie wydatek się przygotować ;)
pozdrawiam

sethcior [2005-07-04 20:38:28]


pivo przy bramce dla skladu liil ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-04 20:42:34]


Jacy "ludzie z zewnątz"? Jak przyjedziesz, to automatycznie jesteś wewnątrz. Nie ma żadnych opłat od kibiców.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-04 21:49:22]


TVN Turbo ... c.d.

dziś w "kalendarzu turbowidza" widziałem wzmiankę o pucharze, napisane było gdzie, kiedy i żę na torze pojawią się capri, granady i taunusy :)
więc chcąc nie chcąc jakieś zamieszanie może się zrobić, przygotować się na "walkę" z kibolami i pilnować radii!!
do zobaczenia przy pifku!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-04 23:04:42]


W takim razie do zobaczenia na torze, ja juz nie mogę się doczekać ;)

sethcior [2005-07-04 23:06:54]


Rydzu bez przesady !!!
samochody ktore wjezdzaja na tor , to caly czas ktos kolo nich jest z naszych :)i sam wlasciciel
a te co stoja za bydynkiem to i tak przeciez zamkniete , a zawsze mozesz postawic na osrodku , bo tam raczej jak to okresliles "kibole" nie dotra
zreszta to nie jest centrum kielc !!
zeby tam dotrzec to trzeba sie troche z miasta bujnac

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-04 23:49:20]


A więc jednak któryś sabotażysta się uparł i wysłał anons do TVN Turbo ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-05 00:30:01]


A nie myślałeś MK że ktoś poprostu u nich szpera po forach internetowych, żeby nie przegapić czegoś ważnego?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-05 08:33:55]


a komu by sie chciało szperać ... . Nie ma takiej opcji :)

Juz wiadomo że caprikiem nie będe... pewnie granada , na gazie tylko ... . Buehehehe parodia bedzie. Chyba przemaluje ją na zielono i na dachu skorupe żółwia zamontuje :P

ehh... szkoda :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-05 10:26:53]


Transport z Katowic

Witam,
Poszukuje dla mojego kumpla transportu z okolic Katowic w piatek wieczorem lub w sobote rano. Czy jest ktos kto jedzie z tego kierunku do Miedzianej i ma jedno miejsce w samochodzie wolne? Kolega dorzuci sie do paliwka.

yaro Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-05 10:54:21]


> A nie myślałeś MK że ktoś poprostu u nich szpera po forach internetowych, żeby nie przegapić czegoś ważnego?

Nie podejrzewam, bo "napisane gdzieś w internecie" to w moim odczuciu trochę za mało aby publikować na własną rękę dość niepewną w końcu informację w telewizji o ogólnym zasięgu. Na miejscu redaktorów tam w tv spodziewałbym się jednak jakichś pewniejszych informacji. Zresztą odpowiedzialni za to już się zgłosili.

Najnowszy news z toru: jest parę nowych dziur na obrzeżach wewnętrznej ósemki. Być może uda się je jeszcze podłatać, ale niewykluczone też że nie i trzeba będzie położyć parę opon tu i tam, tak więc - uwaga !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-05 11:07:09]


Zaktualizowałem powyżej listę zawodników zgodnie z wpisowym które do nas wpłynęło. Jeśli kogoś nie ma a powinien być i odwrotnie, proszę o alarm.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-05 12:08:11]


dla mnie telewizory magą, a nawet muszą być ;D ale kamery to juz lipa :( może same kamery to nic strasznego, ale po tym anonsie w tvnturbo napewno trzeba będzie się bardziej pilnowac :/

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-05 14:10:58]


Yaro - jest taka możliwość, ale chcemy zdążyć na piątkowe treningi wiec ruszamy około 14.00 z Siewierza .....

http://www.capri.pl/forum/42c8eb8edfa6f

Ja mam 3 wolne miejscówki

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-05 23:08:48]


pogoda :-(((

Zdaje się, że zapowiada się ciekawy Puchar. Będzie padać i to chyba nie-słabo. W zeszłym roku wewnątrzna ósemka pokazała, że delikatne obchodzenie się z gazem to trudna sztuka. Jeśli ktoś szykował się z b. mocnym potworem, może się przeliczyć.
Ja tam się cieszę, bo słabsze maszyny też będą mogły powalczyć. Będzie ciekawie. :-)
Idę dopisać sztormiak do listy rzeczy do zabrania na PC.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 11:54:34]


pogoda:)))

nie będzie padać:)
NIE MOŻE!

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 11:57:19]


!!

o fuck!!
tego tylko by brakowało..
ale nie ma co sie nastawiać, myslę ze przejdzie bokiem ;)))

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 12:02:55]


> ale nie ma co sie nastawiać, myslę ze przejdzie bokiem ;)))

z tym bokiem to trafnie ujołeś, albo on albo my :D

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 12:07:23]


Jak zawsze polecam:
http://meteo.icm.edu.pl/

Wedle mądrych głów 8 lipca w Kielcach można sie spodziewać chmur wysokich, przelotnych opadów i dusznej atmosfery, bo temperatura będzie dochodziła do 30 st.C, choć wilgotnośc nie będzie duża.
Ale mądre głowy swoje a pogoda swoje. A atmosfera na torze na pewno będzie gites.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 12:14:32]


Eeeeeeeeeeeeee tam

Czym wy sie martwicie , bedzie jeszcze wiecej zabawy . I wreszcie to nie bedzie tylko moc pod pedalem gazu ale jeszcze umiejetnoc prowadzenia pojazdu w extremalnych warunkach hihihihih. Mam nadzieje ze bedzie mokro i caly owal zalicze bokiem ;D

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 12:17:13]


Ustaliliśmy cenę koszulek: 30zł

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 14:07:38]


No pogoda niestety nie zapowiada się zbyt różowo :)

http://pogoda.onet.pl/0,815,38,miasto.html

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-06 14:42:00]


Ile jest przewidzianych koszulek do sprzedazy:) bo na jakies 2 bym chciał sie załapać:)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-06 15:50:00]


pojedynczo panowie :) do koszulek

a co do deszczu to super BatOOn by znowu pokazał jak sie jezdzi ;)

oby na final nie padalo i bylo sucho bo ta konkurencja musi byc szybka :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 17:11:57]


szybkie loty bokiem hmm, to mi sie podoba

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 18:04:24]


Koszulek mamy równą stówkę. Odkładam dla tych uczestników, którzy przysłali mi maila z "rezerwacją". Reszta - kto pierwszy ten lepszy. Uczestników proszę o odbieranie jak najszybciej jak się tylko zjawią, bo mimo że będą odłożone to na pewno coś się pomyli (wpływ ziemi kieleckiej z pierwiastkiem kosmologicznym) i lepiej żebyśmy mieli wtedy jeszcze pole manewru !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-06 20:08:31]


deeeeszczyk :] mniam :]

spawn Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-07 01:19:18]


taaa, a mialo byc tak pieknie.. :)

chcialem jutro jechac, ale niestety posypalo sie zawieszenie w moim P206... serwis mial go oddac dzisiaj ale cos im nie idzie i "moze" go oddadza jutro... :/ super po prostu, Capri nie ma to sie wszystko na okolo buntuje i tez nie chce jezdzic.. :/

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-07 21:58:14]


Niefarty

Ja, pomimo zapieczonych resztek świec w głowicy i wielu innych pierdółek zdążyłem na szczęście się z tym uporać, w ostatniej chwili.
Jutro raniutko ODJAZD!!!

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-08 23:07:11]


No to w drogę do Miedzinej!!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-09 06:44:42]


woz gotowy, trzeba jechac, do zobaczenia na miejscu! :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl [2005-07-09 06:49:14]


POWODZIENIA...

... dla wszystkich startujacych! no i niech wygra najlepszy!!! :)

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-09 09:18:51]


taaaaa.... krol Trojkat Trzeci :)))

Jabol [2005-07-09 17:12:55]


znowu ?? :D czym jakim autem ?? :>

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-09 19:16:20]


swieze wieści Gatulacje dla dzikiego i jego capri mkIII 2.9 cossie :D

nOx Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-09 19:45:13]


Nawet nie wiedzialem że tak niedaleko mego miejsca zamieszkania grasuje taki potworek. Ddzisiaj się ujawnił, w całej okazałości :)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-09 21:29:26]


No i po Pucharze

Gratulacje dla Dzikiego kierowcy :}

No niestety nie udało mi sie pojechac lepiej... moze za rok.

Mam nadzieje ze i przyszly puchar bedzie tak fajny jak ten.

Tak dla wszystkich => wspaniała impreza => tak to do organizatorow...
Dziekuje za wspaniała zabawe... Mam nadzieje ze wy sie tez tak dobrze
bawiliscie jak ja.

Pozdrowienia dla maniakow Capri...

szpak Dokładna lokalizacja na mapie [2005-07-10 21:07:01]