logowanie | rejestracja
capri.pl » klub » spotkania, zloty, imprezy » Puchar Capri 2018 - zapowiedź

Puchar Capri 2018 - zapowiedź

- kiedy i gdzie
- plan zawodów
- regulamin
- zgłoszenie do zawodów
- opłata wpisowego
- lista zgłoszonych uczestników
- koszulki
- nagrody
- zakwaterowanie

Powtórka z nowości

W tym roku, kontynuując zeszłoroczną nowość, mamy zamiar wjechać na odcinek "górsko/leśny"! O ile pogoda pozwoli.

Puchar Capri 2018

Uczestnicy dzielą się na dwie klasy:

Samochody z klasy BZ walczą w swoim gronie o puchar przeznaczony dla tej klasy. Ponieważ każdy samochód kwalifikujący się do tej klasy spełnia jednocześnie wymogi udziału w klasie BO, to wszystkie samochody z obu klas walczą wspólnie o puchar dla bezwzględnie najszybszego duetu - kierowca i samochód. Teoretycznie więc jeden uczestnik imprezy może zgarnąć obydwa puchary!

Kiedy i gdzie ?

Puchar Capri 2018 odbędzie się 7 lipca 2018 na torze "Kielce" w Miedzianej Górze.

Cała impreza ma charakter weekendowy - do przyjazdu zachęcamy już w piątek w godzinach późnopopołudniowych, wtedy odbędzie się trening na torze (ok. godziny 18..19). Dalsza część piątku - zajęcia integracyjne na pobliskim campingu.

Właściwe zawody rozpoczynają się w sobotę o godzinie 9:00. Czas trwania imprezy - do wieczora. Po zakończeniu zawodów przenosimy się na pobliski camping, gdzie odbywamy obchody z okazji zakończenia zawodów - ognisko, piwo, kiełbasa, etc.

Plan zawodów

Zawody podzielone są na dwie części: eliminacje i finały (dwa, dla każdej klasy osobno).

Eliminacje

Na eliminacje zaplanowane są 2 warianty przejazdu, w których udział biorą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do startu. Zależnie od ilości uczestników, okoliczności atmosferycznych, dyscypliny uczestników itp, przewidujemy że powinno udać się przeprowadzić 6-8 indywidualnych przejazdów.

Celem eliminacji jest wytypowanie grupy zawodników kwalifikujących się do finału, oraz odpowiednie rozstawienie zawodników w pary finałowe, zgodnie z dalszym opisem. Wynik eliminacji nie ma wpływu na wynik końcowy finału, każdy zawodnik zakwalifikowany do finału ma takie same szanse na zwycięstwo.

Dla każdego zawodnika w każdej z konkurencji eliminacyjnych wyznaczany jest wynik tej konkurencji. Wynik jest sumą czasów wszystkich przejazdów.

Kwalifikacja nr 1 - wjazd na odcinek "górski&uot;:

W sytuacji złych warunków atmosferycznych, gdyby wjazd na odcinek "górski" był niebezpieczny, kwalifikacja może mieć alternatywny przebieg:

Kwalifikacja nr 2:

Do finału klasy BZ kwalifikuje się 8 uczestników tej klasy z najlepszym wynikiem eliminacji (średniej ze wszystkich konkurencji).

Do finału klasy BO kwalifikuje się 8 uczestników z obu klas łącznie, z najlepszym wynikiem eliminacji.

W przypadku uzyskania przez część uczestników tego samego wyniku eliminacji, dającego zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej niż przewidziana liczby uczestników, o kwalifikacji decydować będzie dogrywka.

Dogrywka

Dogrywka rozgrywana jest w wypadku gdy część uczestników zakończy eliminację z takim samym rezultatem, dającym zakwalifikowanie się do grupy finałowej większej liczbie zawodników niż przewidziano w finale. Dogrywka polega na przejechaniu jednej pętli toru po zewnętrznym owalu. Uzyskanie lepszego czasu od konkurenta daje kwalifikację do finału.

Finał

Finał to właściwie dwa finały, jeden w klasie BZ i drugi BO.

8 zawodników klasy BZ najpierw walczy o puchar w swojej klasie.

Następnie 8 zawodników z obu klas łącznie walczy o puchar dla bezwzględnie najszybszego.

Finał polega na rozegraniu systemem pucharowym wyścigów pomiędzy parami, które indywidualnie ścigają się na owalu toru na tzw. "dochodzenie" - startując równocześnie z przeciwległych stron toru, i pokonując ilość okrążeń zależną od etapu finału. W 1/4 finału zawodnicy pokonują 2 okrążenia, w półfinale i finale przewidziane są 3 okrążenia. Wyścig trwa do momentu osiągnięcia mety pierwszy z samochodów, lub dojście do rywala na odległość 100 metrów. Zwycięzca w danej parze przechodzi do następnego poziomu rozgrywek finałowych, przegrany odpada z zawodów.

Dobieranie zawodników w pary odbywa się w następujący sposób: pierwszy zawodnik eliminacji startuje z ostatnim zakwalifikowanym, drugi z przedostatnim, itd. według poniższego schematu. W finale wszyscy zawodnicy mają równe szanse, niezależnie od wyniku kwalifikacji. Wyniki kwalifikacji wpływają jedynie na rozstawienie w pary finałowe.

ćwierćfinały półfinały finał
C1: X1-X8 P1: C1-C4 F: P1-P2
C2: X2-X7
C3: X3-X6 P2: C2-C3
C4: X4-X5

Taki system zapewnia największe prawdopodobieństwo spotkania się w ostatnim wyścigu (finale A) dwóch najlepszych zawodników, celem uzyskania możliwie największej atrakcyjności finału. Zwycięzca zdobywa puchar. W celu wyznaczenia zawodników zajmujących miejsca trzecie i czwarte rozgrywany jest dodatkowy wyścig (finał B) pomiędzy przegranymi z półfinałów. Wyścig ten odbywa się przed wyścigiem finału A. Klasyfikacja prowadzona jest dla wszystkich zawodników - dalsze miejsca zajmują zawodnicy którzy dotarli do kolejnych poziomów rozgrywek finałowych, na danym równoległym poziomie o miejscu decyduje wynik z eliminacji.

Regulamin Pucharu Capri 2018

 1. Organizatorzy
  • Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie capri.pl
 2. Uczestnicy zawodów
  • Do udziału w zawodach dopuszcza się wyłącznie następujące samochody marki Ford:
   • Capri (wszystkie wersje i odmiany z nadwoziami produkcji europejskiej),
   • wszystkie europejskie modele Forda poprzedzające pojawienie się Capri (grudzień 1968),
   • europejskie modele Forda wprowadzone do produkcji po premierze Capri (grudzień 1968), ale wycofane z produkcji przed wyprodukowaniem ostatniego europejskiego Capri (a więc: Taunus, Cortina, Consul/Granada, Escort Mk I/II, Fiesta Mk I).
   • amerykańskie modele Forda wyprodukowane do roku 1978 (do Mustanga II).
  • Klasyfikacja prowadzona jest w dwóch klasach:
   • BZ (bez zmian) - samochody w duchu epoki, z zachowaniem specyfikacji fabrycznej, z dopuszczalnymi modyfikacjami w postaci rozwiązań technicznych zgodnych ze stanem techniki z lat produkcji danego samochodu,
   • BO (bez ograniczeń) - otwartej, gdzie dopuszczalny jest szerszy zakres modyfikacji.
   Wszyscy uczestnicy klasy BZ jednocześnie uczestnikami klasy BO. Odwrotnie to nie działa.
   O ostatecznej klasyfikacji uczestnika w danej klasie decyduje organizator, na podstawie oceny spełnienia wymogów opisanych poniżej.
  • Warunki dopuszczenia do klasy BZ są następujące: samochód musi mieć wygląd i konstrukcję zgodną ze specyfikacją fabryczną, z dopuszczeniem modyfikacji polegających na zastosowaniu elementów dostępnych jako opcja fabryczna lub dostępna na rynku w latach produkcji danego modelu (tzw. after-market).
   W szzczególności wymagane są:
   • Fabryczna konstrukcja zawieszenia i układu kierowniczego, bez zmian polegających na użyciu elementów innych niż stosowane w danym modelu (np. elektryczne wspomaganie układu kierowniczego).
   • Fabryczna konstrukcja układu hamulcowego, bez zmian polegających na użyciu elementów o innej konstrukcji (np. zamiana hamulców bębnowych na tarczowe, zmiana typu wspomagania układu hamulcowego). Dopuszczalna jest zmiana hamulców w ramach tego samego modelu, czyli np. zastosowanie tarcz wentylowanych w modelu fabrycznie wyposażonym w tarcze niewentylowane, czy też zmiana rozmiaru tarcz/bębnów w ramach części stosowanych w tym samym modelu.
   • Silnik właściwego typu i pojemności, który był stosowany w danym modelu i generacji tego modelu.
    Przypadki wykluczone:
    • silnik niestosowany w danym modelu w ogóle (np. 2.9 V6 EFI),
    • silnik niestosowany w danej generacji modelu (np. 2.8i V6 MFI w Capri I),
    • zmiany w układzie zasilania/dolotu/wydechu silnika (zmiana układu wtrysk - gaźnik, nieepokowe turbo, NOS, wydech o zmienionej konfiguracji).
    Dopuszczalne są:
    • kolektor / gaźniki występujące w danym modelu lub pasujące bez modyfikacji,
    • kolektor / gaźniki występujące jako opcja after-market w danym czasie, jak np. podwójne gaźniki do OHC, potrójne gaźniki do V6,
    • kolektor wydechowy tzw. baran,
    • zmiana filtru powietrza i obudowy na inne, dostępne typowo na rynku jako opcja dla danego modelu.
   • Fabryczna konstrukcja układu przeniesienia napędu, bez zmian polegających na zastosowaniu elementów innych niż stosowane w danym modelu (w szczególności skrzynia biegów i tylny most).
   • Felgi w typie i rozmiarze stosowanym fabrycznie, lub felgi dostępne na rynku w latach produkcji samochodu (Minilite, Wolfrace, itd, o ile jest to typ fabrycznie odpowiedni dla danego modelu bez potrzeby zastosowania dodatkowych dystansów / modyfikacji piast).
   • Nadwozie w oryginalnym wyglądzie, bez modyfikacji i bez istotnych zmian schematu malowania (np. płomienie) i typu lakieru (np. smoła naniesiona wałkiem).
    Dopuszczalne są:
    • spojlery/poszerzenia dedykowane dla danego modelu, zamontowane zgodnie zgodnie z przeznaczeniem i z zachowaniem dostatecznej estetyki,
    • dowolna antena radiowa,
    • nieoryginalny szyberdach (to jest zmiana nad którą można ubolewać, ale jest zwykle nieodwracalna w ramach sensownych środków, wbrew dobrej woli właściciela),
    • zmiana koloru.
   • Wnętrze nie odbiegające istotnie od fabrycznego wyglądu i kompletacji właściwej dla danego modelu. Dopuszczalna jest np. zmiana kierownicy i dźwigni zmiany biegów, odnowienie tapicerki z zachowaniem ogólnego wyglądu zgodnego z oryginałem, ale niedopuszczalne są istotne braki wyposażenia, niedyskretnie zamontowane nowoczesne audio, tapicerka radykalnie odbiegająca od fabrycznego stylu / koloru.
   • Wszelkie inne modyfikacje wymagają indywidualnego rozpatrzenia.
  • Warunki dopuszczenia do klasy otwartej:
   • dowolny silnik,
   • dowolne modyfikacje, które nie powodują dyskwalifikacji na typowym okresowym przeglądzie technicznym,
   • inne, uzgodnione wcześniej indywidualnie z organizatorem zawodów.
  • Samochód zgłoszony do zawodów może startować tylko z jednym numerem startowym.
  • Samochodem zgłoszonym do zawodów może kierować wyłącznie właściciel samochodu, lub jego główny użytkownik. W tym drugim wypadku, zgłoszenia są rozpatrywane indywidualnie, po przedstawieniu przekonującego wyjaśnienia.
  • Warunkiem dopuszczenia kierowcy i samochodu do zawodów jest:
   • ważny przegląd techniczny,
   • ważne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej,
   • ważne prawo jazdy,
   • posiadanie gaśnicy samochodowej,
   • posiadanie przez kierowcę kasku.
 3. Zgłoszenia i wpisowe
  • Uczestnicwo w zawodach wymaga wcześniejszego zgłoszenia do 05.07.2018.
  • Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadkach zawinionych przez organizatorów.
  • Zasady przyjmowania zgłoszeń:
   • limit ilości uczestników zawodów: 70
   • pierwszeństwo w udziale w zawodach mają członkowie Stowarzyszenia capri.pl, którzy zgłosili swój udział,
   • w następnej kolejności lista startujących uzupełniana jest pozostałymi zgłoszeniami,
   • jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy limit uczestników zawodów, decyduje kolejność zgłoszeń.
 4. Przebieg zawodów
  • Zawody odbywają się 08.07.2018 na torze Automobilklubu Kieleckiego w Miedzianej Górze (tor "Kielce").
  • Zawody rozpoczynają się o godzinie 9:00.
  • Zawodnik ma obowiązek posiadać przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty opisane w warunkach dopuszczenia do startu.
  • Zawody podzielone są na dwie części: eliminacje i finał osobny dla każdej z klas. W eliminacjach biorą udział wszyscy zgłoszeni uczestnicy, do finałów kwalifikuje się po 8 uczestników z najlepszym wynikiem uzyskanym w eliminacjach w danych klasach.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji konkurencji zależnie od ilości uczestników, przebiegu zawodów, warunków atmosferycznych i innych nieprzewidzianych okoliczności.
 5. Przepisy ogólne i bezpieczeństwo
  • Uczestnicy zawodów zobowiązani są do przestrzegania prawa oraz zasad współżycia społecznego.
  • Uczestnicy zawodów zobowiązani są do wykonywania poleceń organizatorów, prowadzącego zawody oraz przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego. W szczególności dotyczy to instrukcji postępowania przy podjeździe do startu oraz przy parkowaniu samochodu po zakończeniu jazdy.
  • Kierowca zostanie dopuszczony do startu wyłącznie w założonym kasku i w zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz z widocznym numerem startowym na samochodzie.
  • Kierowca zobowiązany jest do niezwłocznego bezpiecznego zatrzymania pojazdu w reakcji na sygnał flagą otrzymany od obsługi zawodów.
  • Zabrania się jazdy pod prąd w parku maszyn i na wjeździe na tor, pod rygorem wykluczenia z zawodów. W wyjątkowych przypadkach jazda pod prąd dopuszczalna jest wyłącznie przy współpracy obsługi zawodów.
  • W przypadku awarii lub unieruchomienia pojazdu można go opuścić wyłącznie gdy na torze nie ma innego pojazdu w ruchu lub w przypadku zagrożenia pożarem. W samochodzie należy włączyć światła awaryjne i w miarę możliwości zjechać poza obszar drogi.
  • Zabrania się zatrzymywania sprawnego samochodu bezpośrednio na torze.
 6. Kary regulaminowe
  • Błędy w trakcie konkurencji:
   • potrącenie lub przesunięcie pachołka - 5 sekund kary
   • falstart - 5 sekund kary
   • pomylenie trasy przejazdu na niekorzyść zawodnika: brak kary
   • pomylenie trasy przejazdu na korzyść zawodnika: 150% czasu zwycięzcy danej konkurencji lub czas najwolniejszego przejazdu w danej konkurencji plus 5 sekund, jeśli ten czas jest większy niż 150% czasu zwycięzcy
   • pominięcie startu w konkurencji - brak klasyfikacji
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikacji i wykluczenia z zawodów uczestników w następujących przypadkach:
   • niestosowania się do poleceń organizatorów, prowadzącego zawody lub przedstawicieli Automobilklubu Kieleckiego,
   • przejazdu bez kasku lub zapiętych pasów bezpieczeństwa,
   • niebezpiecznych manewrów w parku maszyn i na dojazdach do toru,
   • niesportowego i niekulturalnego zachowania się,
   • nieusprawiedliwionego spóźnienia się na start do poszczególnych konkurencji.
 7. Odpowiedzialność
  • Uczestnik zawodów bierze w nich udział na własną odpowiedzialność i zrzeka się bazwarunkowo wszelkich roszczeń cywilno-prawnych w stosunku do organizatorów w związku z uszczerbkami majątkowymi i niemajątkowymi mogącymi powstać w trakcie i w związku z trwaniem zawodów i treningu przed zawodami.

Zgłoszenia i wpisowe

Zgłoszenia przyjmowane są do 05.07.2018.

Przed zgłoszeniem proszę się upewnić że posiadany samochód spełnia warunki regulaminowe. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: puchar@capri.pl.

UWAGA: warunki podziału na klasy są prawdopodobnie brzmiące dość rygorystycznie, ale należy je potraktować jako wykładnię pewnej idei, a nie czarno-białe reguły. Wszelkie odstępstwa podlegają indywidualnej ocenie i prosimy nie wahać się podejmować uzgodnień w w przypadku modyfikacji technicznych samochodu mogących stwarzać wątpliwości (np. nieomówione modyfikacje w klasie oryginał, silnik produkcji innej niż Ford w klasie otwartej, itp).

Wątpliwości rozwiewamy za pomocą email'a: puchar@capri.pl.

Zgłoszenie do zawodów wymaga:

Jeżeli uczestnik ma ochotę na rezerwację konkretnego numeru startowego, proszę przesyłać zgłoszenia na adres puchar@capri.pl. Pierwszeństwo do rezerwacji numerów mają uczestnicy Pucharu z zeszłych lat, którzy mieli już dany numer startowy.

Lista zgłoszonych uczestników

nr zgł. kto samochód klasa
1 Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIb 4.0 V8 1UZ-FE 1980 "Grand Gitara :)" BO
2 Szramek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl inny BO
3 Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl inny BO
4 Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2000 RS 1985 "Kapeć" BO
5 Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie Ford Capri Mk III 2.8 V6 Koeln S 1981 BO
6 Al_Coholik Ford Taunus TC III 2.0 V6 Koeln GL 1979 BZ
7 Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk II 2.3 V6 Koeln GHIA 1974 BZ
8 Miszek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.9EFI V6 Koeln 1980 "Cheryl" BO
9 bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk II 2.0 R4 Pinto 1975 "RALLY LUCY" BO
10 Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto Super GT 1984 "prawie3szóstki" BZ
11 mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie inny BO
12 Trefl Dokładna lokalizacja na mapie Ford Capri Mk Ib 1.3 R4 Pinto L 1972 "Ace of Club" BZ
13 dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIb 2.0 R4 Pinto L 1984 "LALKA" BZ
14 Świr_BDG Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto 1982 BZ
15 bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Escort Mk II 2.0 R4 Pinto 1975 BO
16 wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIb 2.0 R4 Pinto Blank Bida 1984 BZ
17 SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.8i V6 Koeln Super Injection 1979 "blueFord" BZ
18 najdos Dokładna lokalizacja na mapie Ford Taunus TC I RS2000 1971 "zemsta Kejpiego" BO
19 rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Taunus 26M P7b 2.6 V6 Koeln 1970 "Hardy" BZ
20 JohnKa Dokładna lokalizacja na mapie Ford Escort Mk II 1.1 Kent GL 1975 "Ferdek" BZ
21 ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Cortina Mk IIIa 2.0 R4 Pinto XL 1971 "Cortanina" BZ
22 fourM 3M Dokładna lokalizacja na mapie Ford Granada Mk IIb 1.9 JTD INJECTION 1984 BO
23 bimber Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Taunus TC III 2.0 V6 Koeln Ghia 1981 BZ
24 Marcin P. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto GT 1983 BZ
25 Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIb 3.0 turbo Ghia 1984 BO
26 aga Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.9EFI V6 Koeln 1978 BO
27 Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2,9 24V 2,8 i 1981 "Green Evil" BO
28 PatrykT5 Ford Taunus TC III B5234T Gt 1980 "Taunus" BO
29 winio_54 Ford Granada Mk IIa 2.9EFI V6 Koeln 1979 "Granada" BO
30 kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto GT 1983 BZ
31 valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.3 V6 Koeln S 1984 BZ
32 Saymon Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Taunus TC III 2.0 R4 Pinto 1981 "Tauni " BZ
33 Kosmos Ford Taunus TC II B230FT 1979 BO
34 MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl inny BO
35 krzys escort mk2 Ford Escort Mk II 2.0 T 1978 BO
36 dempsey Ford Capri Mk III 4.4V8 ? 1981 "caprik" BO
37 biskup9 Ford Capri Mk III 2.9EFI V6 Koeln rasta 1979 "Caprik" BO
38 mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIa 2.3 V6 Koeln L 1979 "Złota Krowa Symbol Zepsucia" BZ
39 Rzeźnik Dokładna lokalizacja na mapie Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto 1978 BZ
40 Jachym Ford Taunus TC III 1.6 R4 Pinto L 4-d 1980 BZ
41 SmalGuy Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto 1983 BZ
42 Morales Ford Capri Mk II 2.3 V6 Koeln Ghia 1973 BZ
43 Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Consul Mk III 2.8 V6 Koeln L Coupe 1973 "Consuella" BZ
44 Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Escort Mk I 2.0 R4 Pinto 1973 "TOFF" BO
45 Marek-p Ford Granada Mk Ib 2.9 24v 1975 BO
46 Hubert_M Dokładna lokalizacja na mapie Ford Granada Mk Ia 2.9 COSWORTH coupe 1972 BO
47 Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie Ford Capri Mk Ia 3.0 V6 Essex GT 1971 "Essex" BZ
48 KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie Ford Capri Mk III 1.6 R4 Pinto GT 1977 BO
49 DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III V6 24V 1979 "siwek" BO
50 Sadoś Ford Taunus TC III 2.8EFI V6 Koeln 1979 BO
51 Piter M Dokładna lokalizacja na mapie Ford Taunus TC I 1.6 R4 Pinto xl 1973 BO
52 mario1 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Granada Mk IIb 2.9 COSWORTH Ghia 1979 BO
53 granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie inny BO
54 Mała Mi Członek Stowarzyszenia capri.pl inny BZ
55 MetfaN Ford Capri Mk III 2.3 16V 1978 BO
56 Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl Ford Capri Mk III 2.0 R4 Pinto 1983 BZ
57 sadek Ford Taunus TC II 3.5 V8 1979 BO

Koszulki pucharowe

Na okoliczność Pucharu będą dostępne koszulki. Zamówienia na koszulki można składać za pomocą koszulkomatu do 17.06.2018. UWAGA: płatne z góry.

Nagrody

Fundator nagród:

Zakwaterowanie

Pole namiotowe

Pole namiotowe praktycznie graniczy z torem, i na tym polu urządzamy wręczenie pucharu i ognisko po zakończeniu zawodów. Na polu namiotowym, jak to na polu namiotowym, można postawić namiot, spać w samochodzie, obok samochodu, są również domki campingowe.

Motel Tor "Kielce"

W budynku przy torze jest motel, w którym można wynająć pokoje.

Komentarze

Organizować w tym roku nagrywanie przejazdów przez rallyvideo ?

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 13:33:28]


jestem ZA

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 14:00:11]


Można przyjechać jak się wcześniej nigdy nie było czy to raczej niemile widziane?

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-05 14:03:05]


jaj se robisz?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 14:23:57]


oczywiście, że niemile widziane ;) przeczytałem na forum fejzbukowym (juesejkarołners czy coś) że tu takie niemiłe i przemądrzałe grono- no to masz :P ale poważnie to chyba nie masz lepszej okazji do poszerzenia naszego grona.

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-05 15:33:15]


bo nikt jeszcze nie pytał......aaaa sierro można ?

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 15:34:45]


Przyjechać można w sumie czymkolwiek... :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 18:35:23]


przyjeżdza się old Fordem a dopiero z braku takowego - czymkolwiek

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 19:35:45]


jestem za

mario1 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 20:03:19]


Też za.

Al_Coholik [2018-06-05 20:18:56]


A koszulka to w przyszłym roku będzie tylko z czarnym tłem? :p
Projektant coś w piromancję od paru lat idzie i zapomniał dodać auta.....

Mała Mi Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 22:08:35]


Mi nie marudź bo następnym razem projektant pójdzie z duchem czasu :)

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-05 22:25:55]


Rally video potwierdza przyjazd, standardowo musi być minimum 20 filmów po 50 PLN każdy.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 23:22:05]


No to startujemy z deklaracją na filmy:

1. cypis

cypis Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-05 23:59:17]


1.cypis
2.Trefl

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-06 05:18:42]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 06:56:17]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 07:40:10]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik

Al_Coholik [2018-06-06 08:17:13]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 08:26:00]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 09:07:43]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek

Miszek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 16:49:33]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-06 17:14:12]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel

KAMEL Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-06 17:36:52]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1

mario1 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-06 20:41:38]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb

Jarzab Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-07 08:24:28]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-07 12:34:46]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-08 23:52:02]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.

Marcin P. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-10 21:36:55]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-11 01:41:10]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek

sadek [2018-06-11 08:32:01]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-11 22:07:18]


Jak tak dalej będzie szaleństwo z zapisami to jest realna szansa, że pierwszy raz będę w 30-ce :)

michalch83 [2018-06-12 23:01:17]


Co Ty taki niecierpliwy :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-12 23:07:50]


Hmm
A mój samochód to BZ czy BO?

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-12 23:27:58]


Chyba ON .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-12 23:52:23]


Jest , wyczekałem , upolowałem :)
25-ty nr członkowski .
25-ty nr na liście .
Jak dostanę inny nr startowy to , to .......kupuję Mante .
No i filmik też chcę .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-13 22:36:06]


Juras, znając życie ktoś się przed Tobą w tabeli wykruszy, więc ten "25" nie koniecznie jest pewny. Pewność będziesz mieć, gdy naskrobiesz mejlusa do MK i zarezerwujesz w/w numerek ;)

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-14 07:20:46]


Nieśmiało zaproponuje konkrecję na PC 2019 :)

https://youtu.be/DBWZ-eTlcL8

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-14 11:43:44]


Nie ma miesiąca na rozegranie;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-14 12:10:24]


Eeee. Żeby to jeszcze z przyczepą dwuosiową, to może byłby i wyczyn :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-14 13:51:41]


Objechał bym gościa moim transporterem T3 , zakręca jak czołg .
Miałem na myśli że w miejscu , a nie tak wolno , no :)

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-14 22:15:40]


Doobra, jako że nikt mi nie odpisuje na email to ryzykuje BZ ;)

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-16 19:35:46]


cierpliwości ... młody człowieku ;P

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-18 10:59:56]


Trzeba kuć żelazo puki gorące ;) tzn zanim pani Jola nie ogarnie że sie zgodziła ;p

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-18 12:56:09]


póki* zanim mi sie zbierze od Gryzia )

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-18 12:59:26]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię

Maćko Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-18 21:57:39]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-20 09:05:08]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-20 09:16:55]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899

Piterekk [2018-06-20 17:02:24]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Aga

aga Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-22 19:04:10]


Aga nie kasuj mnie z listy!

Piterekk [2018-06-22 22:40:29]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-22 23:10:59]


O przepraszam. Nie umyślnie skasowałam , bo walczyłam z kopiowaniem i wklejaniem na telefonie.;-)

aga Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-25 15:11:31]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny
26. Wołek

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-06-30 15:23:44]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-30 19:50:41]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca

JohnKa Dokładna lokalizacja na mapie [2018-06-30 22:30:35]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321

KR54321 [2018-07-01 14:16:34]


Zapowiada się mokro..,

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 09:48:23]


heheh ja mam tylko slicki ;) Prognoza pogody na więcej niż 48 godzin, a czasem i 24 to wróżenie z fusów zwłaszcza przy tym układzie co teraz mamy ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 13:31:04]


trochę mogłoby popadać :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 13:45:38]


ojjj tak

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 13:48:38]


Zawsze pada jak są mocne auta :D

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 16:11:51]


To będą jakieś mocne auta?? ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 17:46:19]


Podobno Najdos przyjedzie :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 18:18:15]


0...słownie zero mocnych aut! a szkoda :(

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 21:53:32]


jakie zero? Ford co ma 100 koni to już jest mocne auto.
Jak nie wierzysz to przypomnij sobie zeszły rok i Dreda :)

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-02 22:00:12]


W sumie moc to nie wszystko...bo taki Krauzi bądź Pająk z 1.3 pod machą wszystkich nas by pyknęli :)

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-03 09:51:26]


No ale jak łącznik słaby to można mocą trochę nadrobić ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-04 14:34:34]


grunt to mocny 3ci bieg :)

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-04 14:38:01]


Trójka przygotowana.

JohnKa Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-04 15:43:54]


1.cypis
2.Trefl
3.bredok
4. mishq
5.Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9.Piotrek Ł..vel Kankkunen
10.Kamel
11.mario1
12 Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23.Piterek19899
24.Aga
25.Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321
30.dempsey

dempsey [2018-07-04 23:59:02]


31.krzysescortmk2

krzys escort mk2 [2018-07-05 10:13:06]


Odnośnie filmików. Proszę żeby każdy miał odliczone 50 zł i mi przekazał w trakcie trwania imprezy. Tak jak w poprzednich latach całościowo przekazuję kasę do RallyVideo i po kilku dniach każdy może oglądać swoje wypociny.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 10:35:30]


1. cypis
2. Trefl
3. bredok
4. mishq
5. Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9. Piotrek Ł..vel Kankkunen
10. Kamel
11. mario1
12. Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23. Piterek19899
24. Aga
25. Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321
30. dempsey
31. krzysescortmk2
32. Piosiu

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 10:52:21]


Jadę jutro - Koszalin , Bydgoszcz , Toruń , Łódz , Kielce .
Chciałbym się do kogoś przyłączyć , wyjeżdżam z samego rana , ale mogę dopasować godziny .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 18:30:42]


weź to winko co miałeś na SO :)

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-05 18:40:31]


możesz przelecieć przez Warszawę (co to leży pod Radomiem) i może wtedy będzie większa szansa na podczepienie :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 19:09:38]


:)

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 19:53:41]


1. cypis
2. Trefl
3. bredok
4. mishq
5. Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9. Piotrek Ł..vel Kankkunen
10. Kamel
11. mario1
12. Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23. Piterek19899
24. Aga
25. Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321
30. dempsey
31. krzysescortmk2
32. Piosiu
33.Szafa o ile to pudło dojedzie:/

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 21:45:01]


chciałeś pewnie napisać:
o ile to NA pudło dojedzie:/

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 22:03:54]


No właśnie nie... :/

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 22:16:11]


Wezmę , a Ty mi opowiesz o tym świetnym bimberku :) czy też coś będziesz miał ?
Ilości będą symboliczne bo w tym roku zamierzam ostro powalczyć .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-05 23:03:37]


Coś tam wiozę 😁
Ale nic nie dygaj bo Podkarpacie też zapas przywiezie.

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-06 01:56:23]


A kto zdobędzie nasz Puchar i tytuł Najszybszego Forda Taunusa 2018?
Statuetkę przygotował jak zwykle niezastąpiony Pająk w swojej sławnej pracownia metaloplastycznej SpiderGarage :D

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-06 09:48:57]


miała byc pogoda to byłaby wentylacja, ale zaczyna padac, ostatni dzwonek na blacharke.
mam karton z filtra do astry i wiadro lepiku, myslicie ze nie utopie sie jak spadnie deszcz?

Piter M Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-06 10:52:32]


1. cypis
2. Trefl
3. bredok
4. mishq
5. Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9. Piotrek Ł..vel Kankkunen
10. Kamel
11. mario1
12. Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23. Piterek19899
24. Aga
25. Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321
30. dempsey
31. krzysescortmk2
32. Piosiu
33.Szafa o ile to pudło dojedzie:/
34. Szramek

Szramek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-06 10:58:28]


ileż to lepiku poszło do Starych Fordów w tym roku przed PC ... niech pozostanie tajemnicą niektórych garaży ;P

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-06 12:25:06]


Jeżeli wygląda głupio ale działa to już nie jest głupie... ;)
Ja nie zaklejam dziur, stawiam na usprawnienie chłodzenia komory silnika oraz poprawę wentylacji przedziału pasażerskiego :D

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-06 13:41:58]


mamy Ci powybijać szyby wieczorem ? :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-06 13:55:36]


A jakby coś dostarczysz komplet nowych? Dymione brązowe, mogę dopłacić parę złotych jak będą nówki... :P

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-06 14:06:58]


Możemy zadymic od środka razem z wnętrzem 😁

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-06 16:26:16]


1. cypis
2. Trefl
3. bredok
4. mishq
5. Al_Coholik
6. Konrad vel smasher
7. Rudy
8. Miszek
9. Piotrek Ł..vel Kankkunen
10. Kamel
11. mario1
12. Jarząb
13. wąski
14. Ludwik
15. Marcin P.
16. MikeB4
17. sadek
18. kicok
19. alwax
20. Maćko - o ile cokolwiek uruchmię
21. SzooGun
22. dred
23. Piterek19899
24. Aga
25. Czorny
26. Wołek
27. najdos -jeśli uda się wszystko pospawać
28. JohnKa + ew. II kierowca
29. KR54321
30. dempsey
31. krzysescortmk2
32. Piosiu
33.Szafa o ile to pudło dojedzie:/
34. Szramek
35. Jachym

Jachym [2018-07-06 19:43:35]


Pojeżdżone karwasz!!! Gaźniki to huje!!!

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-06 21:11:20]


Ale o co chodzi?
Ja walczę cały czas z wtryskami w odróżnieniu od gaźnika....

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 18:58:09]


Kto wygrał?!?

Gnieciuch Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 19:35:30]


Każdy kto przyjechał, bo zajebista impreza jest:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 20:30:58]


PiterM - BO
kicok- BZ
Puchar Taunusa- PiterM
najszybszy z najsilniejszych- Ignacy89- pierwszy w historii diesel z pucharem!!!

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 21:13:26]


Najszybszy z najwolniejszych

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 21:16:28]


No i znowu chochliki pomieszały ustawienia...
Po eliminacjach wszystko wydawało się logiczne: do finału BO weszło dwóch wcześniejszych zdobywców Pucharu (Bredok i Kamel), dwa 300-konne potwory ("capri" Dempseya i Wołkowa Grania), dwa Cosworthy 24v z Bratkowic oraz dwa precyzyjnie prowadzone szybkie Capri (MichałPoznań i Miszek). W finałach zgodnie z oczekiwaniami Dempsey objechał Wołka a PiterM pokonał Miszka, ale malo kto spodziewał się, że Hubert wygra z Bredokiem, a Michał wyeliminuje Kamela. Potem już było tylko ciekawiej: błąd Dempseya dał miejsce w finale Hubertowi, a Michał musiał uznać wyższość Pitera i w ten sposób na 15 minut przed finałem Puchar można już było wysyłać umyślnym do Bratkowic. Z kronikarskiego obowiązku dodam, że w bratobójczym boju szybszy (o 0.03 sekundy, czyli jakieś 80 CENTYMETRÓW) był Piter.
Piter także ugrał Puchar Taunusa, pokonując debiutanta Patryka T5 w bardzo szybkim TC3 z uturbionym szwedzkim B5234, który na przedostatniej szykanie poszedł w zielone (ale bez uszkodzeń).
A w grupie BZ najszybszy po eliminacjach był JohnKa (Escort) przed trójką Granad (Grześ Rudy, Dred i Wąski), trzema 2-litrowymi Caprikami (Kicok, MarcinP i Piterek 19899) oraz TC1 V6, którym powoził Mike B4. Najpierw John pokonał Piterka, Kicok wygrał z Wąskim, Grzesiek nie dał szans Marcinowi, a Dred wyeliminował jedynego w tym gronie dziobaka. W następnej rundzie Kicok objechał Johna, a Grzesiek - Dreda. W finale (nie do wiary) 2-litrowe Capri Kicoka okazało się szybsze od Grzesiowej Grani 2.8 i wyszło tak, jak już 2 godziny temu napisał Wąski.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 23:32:38]


Eliminacje cz. 1

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 23:36:09]


Gratulacje dla zwycięzców. Najlepszy Puchar od lat, jak dla mnie.

konrad.s Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-07 23:49:46]


dzięki krk za wciągającą relację, dzięki Konrad za fotki z czasami....
ale bym chwycił za kierę, albo chociaż tam był.... super... czekam na przyszły rok!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 00:59:10]


Nas już powitały majestatyczne Karkonosze, dziękuje wszystkim za wspaniałą zabawe! ;))

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-08 05:44:19]


Gratuluje również zwycięzcą i tym wszystkim co dojechali 😊, przyznam w tym roku bylo o wiele ciekawiej niż w ubiegłych latach.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 08:38:13]


Puchar bardzo, bardzo ciekawy. Po piątku ciężko było zebrać myśli i jeździć szybko ale na finały odzyskałem koncentrację i wycisnalem z Capri wszystko co mogłem a po słowach kolegów z zarządu że muszę obronić honor pucharu Capri to... Tadam, udało się po raz 3ci wygrać BZ. Dziękuję za rywalizację i ściganie na centymetry :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 10:23:40]


Taunus złoił tyłki Caprikom? Haaaaaaaaaaaaa nareszcie!!!!!
Piter wielkie gratulacje i pozdrowienia serdeczne :D Dwa puchary do Bratkowic, ale jaja. Najszybszy Stary Ford to ... Ford Taunus!

a w przyszłym roju kolej na Grandzię ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-08 10:36:15]


Już Hubert się o to postara :-)

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-08 11:08:08]


Przecież w zeszłym roku wygrana BO i BZ to były Granady:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 11:36:56]


Dred, rok temu to Escort wygrał BZ :) Ja na lawecie ale do domu dotarłem. Później coś napiszę, jak naprawie auto :)

Kicok! Do trzech razy sztuka, kiedyś może mi się uda Ciebie objechać :) gratulacje!! :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 16:08:29]


Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 16:09:38]


Gratulacje dla Wszystkich a dla Zwycięzców brawa!
Należało się Wam zwycięstwo po wyrównanej walce.

Gnieciuch Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 20:54:37]


Dzieki wszystkim, wlasnie dojechalem! Bylo przekozacko, fajne bylo wszystko, no moze poza koniecznoscia hamowania przed metą na 2giej probie, zeby nie wyleciec z toru :P ale to tylko detal, sugestia malej poprawy pozycji mety na przeszlosc :) a piatek i sobota wieczor-noc-rano - nic dodac nic ujac, niech bedzie tak zawsze :) ja z kolei w drodze powrotnej o 4km/h otarlem sie o utrate prawka :/

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-08 23:29:30]


Było super jak co roku. Jak zwykle mój niezawodny samochód dojechał w obie strony i dał radę na torze. Nowa chłodnica pozwoliła mi na zero stresu. 13 czas w generalnym zestawieniu nie dał mi co prawda możliwości wejścia do finału, ale może i dobrze bo owal mnie nieco przeraża. Szybciej nie dałam rady, ale przede mną sama śmietanka więc jestem baaaardzo zadowolona. 😍

aga Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-09 05:14:40]


Gratulacje da wszystkich startujących walczacych na torze i po za nim tez. Mam tu na mysli pole kempingowe.
Ps. Kto byl bialym focusem rs? Bo mam sprawe do wlasciciela.

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-09 07:25:07]


Aga to szybka dziewczyna, w generalce wylądowałem przed Nią, ale było ciasno czasowo i musiałem się pilnować :) Dzień przed pucharem usiadłem do kompa, poogladalem filmiki z poprzedniego roku,podłączyłem to w głowie z listą zgłoszonych uczestników i wyszło mi że mogę liczyć na 13 miejsce. Z takim założeniem przyjechałem, a wyjechałem z pozycją wyżej, więc jestem mega zadowolony. Co prawda nieznajomość trasy a szczególnie próby górskiej dała o sobie znać bo na drugim przejeździe poprawiłem się o 6 sek, ale było kilka innych miejsc gdzie niepotrzebnie odjąłem. Dziękuję za wspaniałą atmosferę, dużo miłych słów które usłyszałem od pamietajacych najdłuższy remont w historii :) Plan na przyszły rok wbić się oryginalnym 2,8 do pierwszej 10 generalki.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-09 07:46:49]


Ode mnie tylko kilka zdjęć, bo to się albo jeździ albo robi zdjęcia. Nie umiem dwóch na raz :)
Impreza świetna, finały zajebiste, ludzie jeszcze lepsi. Dałnus dojechał do chałupy bez zająknięcia a i jeszcze dowiózł mnie na całkiem fajne miejsce. Pozdro dla wszystkich!

P.S. Komu przelewy za filmy?

sadek [2018-07-09 09:46:35]


Odnośnie filmów, jak ktoś chce jeszcze filmik to proszę o wiadomość prywatną.


Poniżej lista osób, które są już na liście:
Szafa
Wołek
Miszek
MarcinP
Alcoholik
Michał Poznań
Bredok
Konrad Smasher
Kicok
Piterek19899
Ignacy
Szramek
Dempsey
Mario1
Winio54
Patryk T5
Kamel
Shoogun
Wąski77
Najdos
Krzyś Escort
Maćko
MikeB4
Jachym
Czorny
Piotrek Kankkunen
Dred
Nebel
JohnKa
Jarząb
Aga
Rudy.

Jeśli ktoś się zgłaszał i opłacił film, a mimo to nie ma go na liście wyżej to proszę o info :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-09 10:34:40]


Pierwszy film już jest. https://www.youtube.com/watch?v=nslJQwpmB0g&t=4s

Jakby ktoś zdecydował o tym, że nie chce być na YT to proszę o info. Film zostanie ustawiony jako prywatny i będzie udostępniony tylko zainteresowanemu.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-09 14:22:29]


Hehe śmiesznie tak siebie oglądać...
Ale super że film nagrany bo moge dojść do kilku wniosków:
1 primo do 3 min filmu widac jak nieznajomość toru ( nie bylem na probach w piatek ani na defiladzie przed wyscigami) i obycia z jazdą sportową rzutuje na czas przejazdu
2 primo ;) zerwana taśma w 4tej minucie nagrania mówi sama za siebie ;D coś poszło tu nie tak ^^ ale za to fajnie fruwał ogon :D
3 terc... tfu primo zgubiona trasa w 9minucie nagrania świadczy o wrodzonej pizdowatości a nie o nieznajomości toru ;((
4 primo cały 3ci przejazd drugiej próby jechałem jak emeryt ze smutku po zgubieniu trasy z 9min nagrania
5 primo 20stoletnie opony w profilu 70 wcale nie muszą tak odrazu wystrzelić lub zejść z felgi ;D
Efektem jest przed ostatnia pozycja ale zabawe miałem najlepszą od nie wiem kiedy!!
Za rok przestudiuje mape, nie spóźnie sie na przejazdy próbne, nie pozwole żeby klucz do kół i trójkąt ostrzegawczy wypadły spod fotela kier pod pedały, ogarne klekotanie bo coś jest nie tak i jakoś to będzie! ;)))

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-09 20:39:29]


No i zajebiscie. Ja zawias poprawie i moim gównianym pudłem i może wskocze troche wyżej
Grunt to dobre zabawa!
Co nie Stefan?!

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-10 00:43:31]


Grześ , jak kręcili na polu to płacę za skasowanie :)
Byłem przygotowany i zdeterminowany ( nawet zadbany ) , ale .......
Dopuściłem wroga zbyt blisko , i to był mój błąd , wróg pozbawił mnie cech bojowych , swoimi tajnymi sposobami wyłączył mój żyroskop , dowody zutylizował w kontenerze na szkło -
przypadek ? Doradcy od takich konfliktów odradzali potyczkę , ale i tak wiedziałem co mam robić .
Naprawiłem żyroskop i zapiąłem te moje coroczne pucharowe 1400 km , no i te dwa metry po
torze (zawracałem ) . A Zapek jak mi jeszcze kiedyś podstawisz chasiok ( czy hasiok ) jak będę
cofał to sobie inaczej porozmawiamy - zrozumiałeś , no .
Wszystkie zloty są fajne , ale PC jak to ktoś kiedyś napisał to taka wigilia .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-10 00:52:08]


Jaka zabawa, przecież ja walczyłem jak lew. 🤣

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-10 09:51:54]


... i ode mnie gratulacje dla wszystkich przybyłych, wygranych i przegranych (bo z mozołem walczyli). Podziękowania dla gości i wszystkich kibiców. I niech wsteka ...wróć! moc będzie z nami! :))))))

bredok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-10 19:42:48]


jak widać na pojawiających sie powoli filmikach nie tylko Ty chciałeś na wstecznym...
MikeB4 poszedł level wyżej - szukał wstecznego podczas wjazdu na górską :)))

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-10 19:47:03]


A tu macie parę zdjęć odemnie :P
https://photos.app.goo.gl/Nc8mT2KSxHk7EEWj8

Zajcu_vel_Zło [2018-07-10 23:06:07]


Bredok ja też kiedyś na starcie wrzuciłem wsteczny zamiast 1... złośliwość rzeczy martwych

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 06:30:22]


Taki start na wsteku w przypadku finału PC to w końcu nic strasznego - najwyżej o tę sekundę można przegrać dzbanek.
Mimo wszystko znacznie gorzej jest przy starcie grupowym z pól, bo klient startujący z pola 15m za tobą zamelduje ci się w bagażniku zanim zdążysz zahamować.
Dlatego też postuluję zwiększenie do 20m odległości miedzy startującym a kolejką następnych przy starcie do każdej próby eliminacyjnej i kategoryczny zakaz pętania się widzów (tudzież obsługi próby) bezpośrednio za autem podkręconym do 4000 rpm na linii startu.
Pozdreaux

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 08:00:48]


W ogóle pętanie sie koło startującego odrzutowca pilotowanego przez kamikaze grozi oberwaniem wszystkim z czego się ów zestaw składa.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 08:52:42]


Zajcu , jeśli nie masz nic przeciw to skradnę fotkę

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 09:11:40]


Dobre zdjęcie. Jak uchodźcy na kwarantannie :D

sadek [2018-07-11 09:43:54]


:))

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 10:10:16]


Jedyny prawdziwy głodujący z Somalii na stojąco 😁

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-11 11:47:10]


Fantastyczna relacja Panowie!

Chciałabym uprzedzić, jakby ktoś zauważył, że mój mąż w generalce był 37 - to nie on a JA - nie było mnie pewnie widać zza kierownicy, a nawet można było przypuszczać, że przerobiliśmy Capri na anglika
(Cypis był pilotem w tym roku - dziękuję z tego miejsca Miernikowi, który spił kolegów tak bardzo, że Cypis po raz pierwszy nie mógł wystartować. Bawiłam się za kierownicą bardzo bardzo:D nawet jak leciałam na czołowe i spotkałam się z Piosiem na zakręcie :D )

Wielkie gratulacje dla Agi, która jako jedna z 2 Pań(!) (nikt tego nie odnotował?) jeździ jak szalona! :D W przyszłym roku się bardziej postaram :p
I chyba same sobie zrobimy dyplom, bo drukarz nie wie, co się na imprezie dzieje ;P

Dziękuję również wszystkim Panom, którzy mnie przepuszczali do startu w próbach - musiałam tak - bobasy czekały na mamę!

Gratuluję najszybszemu z najwolniejszych a najbardziej temu najwolniejszemu - KILLER - UWIELBIAM CIĘ! W przyszłym roku czeka nagroda za zdobycie 3 raz najwolniejszego auta :)

I do chuja! Kto wpuścił ciężarną bez kasku na tor?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Mała Mi Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 12:06:04]


Przepraszam za to, jest mi wstyd.....pilot się za kamerowanie zabrał zamiast czytać mapę...

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 12:13:35]


przepraszam - z SOmalii był Szafa.
Tylko by się nikt nie czepiał tego SO to poprzeklejał tablicę. I jak znam życie tak pojechał do domu :)

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 12:27:43]


A no racja, do domu pojechałem na SG:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 12:41:40]


Piosiu, Ty nie zwalaj na pilota, bo ten co siedział na prawym był pasażerem a nie pilotem ;)

Osobiście chciałbym Cię przeprosić raz jeszcze, że je*nąłem się w obliczeniach i na sobotni wieczór kupiłem o jeden czteropak za mało, przez co nam trochę w pyskach schło... Ale nie ma tego złego, bo mogłem na powrocie kierować Granadą, co nawet z krzywym zawiasem jest bardzo miłą czynnością.

DrStein [2018-07-11 21:29:48]


Filmy się wysypały panowie oglądajcie ;);)

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-11 21:38:13]


Haha, tzw. zbędny balast w kasku ;)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-11 21:58:11]


Najciekawsze ujęcia.

https://m.youtube.com/watch?v=2KYEO8uGlR0&feature=youtu.be

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-12 13:01:56]


Pierwsza scena dość zapadła mi w pamięć ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-12 13:25:26]


Ostatnia też dobra. Człowiek był, patrzył, uczestniczył a 90% scen i tak nie widział :)

sadek [2018-07-12 13:42:00]


Killer nudysta miszcz 😁

najdos Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-12 13:43:53]


zaraz na dzień dobry można się przestraszyć :)))

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-12 14:19:53]


Killer miszcz!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-12 14:41:49]


Tak się tam właśnie wtedy zastanawiałem Beddie, czy Ci Kongres przejedzie po gicach, czy nie :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-12 15:16:26]


Powiem Ci, że gdybym w piątek zaliczył jeszcze dwie banie bimbru Rozjechanego to bym podzielił z nim ksywę, reakcja widoczna na filmie była najszybszym możliwym czasem reakcji :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-12 15:53:43]


osobiście nie widziałem za wiele z trybun bo do końca byłem z drugiej strony, ale było jakoś tak mniej/więcej jak piszą koledzy powyżej :)

jak co roku było super, fajnie było się znowu spotkać i spędzić czas w doborowym towarzystwie

Piter M Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-14 21:44:50]


Piter, gratulacje pucharów !!! Pierwszy TC z Pucharem, bardzo żałuję, że nie widziałem tego osobiście. Mam nadzieję że w następnym roku też powalczę ;)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-15 02:44:17]


Gratulacje dla zwycięzcy Piter wyjeździleś sobie ten Puchar i w pełni ma niego zasłużyłeś, dla Huberta również wielkie gratulacje tego akurat się nie spodziewałem.
Tak, czy inaczej macie u mnie ksywkę "Bracia strach" hehehe.
Gratulacje należą się również Michałowi Poznań, dał pokaż jazdy dużo słabszym autem, szkoda tylko zniszczenia przedniego pasa i zderzaka.
Btw miałem nadzieję, że w tym roku Puchar znów trafi do Łodzi, ale żaden z moich ziomków nie stanął na wysokości zadania z różnych przyczyn, a szkoda..
No i chciałem na koniec oczywiście podziękować organizatorom i wszystkim innym za atmosferę pola i toru, jest to naprawdę nie do opisania, jak fajnie się z wami wszystkimi spotkać.
To był piękny festiwal adrenaliny, do zobaczenia za rok..:)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-15 12:56:57]


Ach i bym zapomniał, Taurus z T5 pod maską zmiażdzył system, jak kierowca ogarnie zawias i pojeździ nim trochę, to w przyszłym roku może być czarnym koniem tej zabawy...no chyba że w końcu Krauzi przyjedzie się ścigać hahahaha
Pozdrawiam zacne grono forumowiczów.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-15 13:01:12]


...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-16 09:20:10]


Nie to miałem na myśli...
Ale brawo Młody za ciętą ripostę hahahahaha

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie [2018-07-16 22:49:33]


Niestety pojazd nieregulaminowy :P
Choć napęd na tył się zgadza ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-07-17 12:26:16]


Pytanie do Organizatorów:
Czy jest szansa na tabelę z wynikami jak np rok temu ? W jakimś pdf najlepiej.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-08-03 17:01:10]


hahahahahaha! nie. :p

Mała Mi Członek Stowarzyszenia capri.pl [2018-08-04 10:13:39]